Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė SKSP-1990071 (polių skaičius: 1 | kibirkšties padėtis [mm]: 3) pirkti pigūs preview

14,28

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: SKSP-1990071
  • Gamintojas: STARK
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
STARK Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • Kiekis:  
  • kiekio vienetas:   komplektas 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   28 
  • polių skaičius:  
  • sukimo momento kampas [laipsniai]:   90 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUDI 101000004AA
AUDI 101000017AA
CITROËN 596004
CITROËN 59625N
CITROËN 59626G
CITROËN 5962A2
CITROËN 5962A9
CITROËN 5962C4
CITROËN 5962C5
CITROËN 5962C9
CITROËN 5962G2
CITROËN 5962G4
CITROËN 5962K1
CITROËN 5962K6
CITROËN 5962N0
CITROËN 5962R0
CITROËN 5962R4
CITROËN 5962X2
CITROËN 5962X9
CITROËN 91509266
CITROËN 96009087
CITROËN 96024607
CITROËN 9607016480
CITROËN 96115813
CITROËN 97537377
CITROËN CF10
CITROËN MDF000006C
CITROËN MKP00096
FIAT 5894586
FIAT 71711807
FIAT 7565853
FIAT 7698212
FIAT 77603384
FIAT 7GYSSR
FIAT 9602460780
FORD 5099295
FORD 5099832
FORD 5099948
FORD 6080256
FORD 800F12405BA
FORD 81OF12405AAA
FORD 81SF12405BA
FORD 85SF12405DA
FORD 88SF12405BB
FORD 890F12405AA
GMC 55564215
GMC GM80
LANCIA 71711807
LANCIA 7565853
LANCIA 7698212
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z1
BERU
Z52
BERU
Z193
BERU
Z24
NGK
2078
NGK
2848
NGK
3330
NGK
3783
NGK
4856
NGK
5637
NGK
6313
NGK
6895
NGK
6962
NGK
7811
BOSCH
0 242 240 528
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
IK20
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TT
DENSO
K22PB
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20R-U
DENSO
Q20TT
DENSO
Q22PR-U
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110280312
MAGNETI MARELLI
062120040312
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
FEBI BILSTEIN
13505
FEBI BILSTEIN
13506
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0013
VEMO
V99-75-0014
TOPRAN
107 127
VALEO
246913
VALEO
246196
VALEO
246895
VALEO
246851
VALEO
246892
DENSO
K20PBR
BOSCH
0 241 240 609
CHAMPION
OE094/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE015/T10
DENSO
IK20TT
CHAMPION
OE002
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990014
DT
4.67509
RIDEX
686S0003
MAGNETI MARELLI
062000773304
MAGNETI MARELLI
062000781304
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
HELLA
8EH 188 706-091
MASTER-SPORT
BKR6E-ST-SET/4/MS
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
RIDEX
686S0014
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (SKSP-1990071 veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 SKSP-1990071) pristatymas su GLS
  • SKSP-1990071 Uždegimo žvakė (sriegio žingsnis [mm]: 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje