Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė T07, 4608 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666795&lng=lt&ccf=94077794

3,62

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: Q20TT
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel TT 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ASTON MARTIN 723116
CITROËN/PEUGEOT 596004
CITROËN/PEUGEOT 59620G
CITROËN/PEUGEOT 59620P
CITROËN/PEUGEOT 59626G
CITROËN/PEUGEOT 5962A2
CITROËN/PEUGEOT 5962F7
CITROËN/PEUGEOT 5962F8
CITROËN/PEUGEOT 5962H9
CITROËN/PEUGEOT 5962J0
CITROËN/PEUGEOT 5962K0
CITROËN/PEUGEOT 5962R4
CITROËN/PEUGEOT 5962S9
CITROËN/PEUGEOT 5962T0
CITROËN/PEUGEOT 5962W1
CITROËN/PEUGEOT 5962X5
CITROËN/PEUGEOT 5962X8
CITROËN/PEUGEOT 96009087
CITROËN/PEUGEOT 96024607
CITROËN/PEUGEOT 96088669
CITROËN/PEUGEOT ZB9000064U
DAIHATSU 9004851088
DAIHATSU 9914710236200
DENSO T07
FIAT 7546518
FIAT 7698212
FORD 1120828
FORD 1120829
FORD 1120830
FORD 1120831
FORD 1120833
FORD 1120834
FORD 1120835
FORD 5099728
FORD 5099729
FORD 5099744
FORD 5099747
FORD 5099756
FORD 5099762
FORD 5099775
FORD 5099777
FORD 5099779
FORD 5099780
FORD 5099828
FORD 5099831
FORD 920F12405CBA
FORD 920F12405EB
FORD 928F12405AF
FORD 92OF12045CBB
FORD 92OF12405BHA
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z1
BERU
Z63
BERU
Z15
BERU
Z24
BERU
Z99
NGK
1145
NGK
1269
NGK
2330
NGK
2460
NGK
3540
NGK
3764
NGK
4930
NGK
5637
NGK
6129
NGK
6130
NGK
6237
NGK
6345
NGK
7811
VALEO
246173
VALEO
246176
VALEO
246265
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 240 539
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
IK20
DENSO
IK22
DENSO
IQ24
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TT
DENSO
K22PR-U
DENSO
MA20P-U
DENSO
PT16VR13
DENSO
Q20P-U
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20PR-U11
DENSO
Q20R-U
DENSO
Q20TT
DENSO
Q22P-U
DENSO
Q22PR-U
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
TV16TT
DENSO
W20FPR-U
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22FPR-U
DENSO
W22TT
DENSO
W24EPR-U
DENSO
WF20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000754304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110220312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110260312
MAGNETI MARELLI
062110280312
MAGNETI MARELLI
062110420312
MAGNETI MARELLI
062120040312
MAGNETI MARELLI
062120102312
FEBI BILSTEIN
13409
FEBI BILSTEIN
13412
FEBI BILSTEIN
13418
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0010
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0017
VALEO
246132
VALEO
246880
VALEO
246851
VALEO
246018
VALEO
246858
VALEO
246856
CHAMPION
OE017/T10
CHAMPION
OE080/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE015/T10
CHAMPION
OE023/T10
DENSO
IK20TT
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
TOPRAN
300 845
BOSCH
0 242 240 638
MAGNETI MARELLI
062000773304
MAGNETI MARELLI
062000782304
DT
7.56090
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
VIRAGE1000-SerijaAX BXC15 EVASIONRELAYJUMPYXM ZXPANDA PUNTOTIPOUNOESCORTFIESTAORIONSCORPIO SIERRA PROBEACCORD CIVICCONCERTOCRX INTEGRALEGEND PRELUDEXJ 110111112GRANTAKALINAPRIORA Y ES 323626 929 E SerijaSLFOUR FOURPLUS200 SX 300 ZX BLUEBIRD PATHFINDER PRAIRIE SILVIA SKYLINESTANZA SUNNYMONTEREYVECTRA205 305306 309405504505605BOXERJ5PARTNER TRANS SPORT 19 400 9-39-5900 9000FAVORIT CAMRYCARINA 960 130
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ASTON MARTIN VIRAGE Shooting Brake 5.301.19933355341 ccm840HTE
ASTON MARTIN VIRAGE Vantage 5.301.19883365341 ccm840HTE
ASTON MARTIN Virage Volante 5.309.19903365341 ccm840HTE
AUSTIN 1000-Serija Mk2 110001.197044 ccm
CITROËN AX (ZA-_) 1009.198644954 ccm4C1A
CITROËN AX (ZA-_) 10 E12.198641954 ccm4C3A
CITROËN AX (ZA-_) 1412.1986601360 ccm4KAY (TU3CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1406.1988671360 ccm4K1F
CITROËN AX (ZA-_) 14 GT01.1989801360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX (XB-_) 14 E09.1985671360 ccm4150F
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983711360 ccm4K1G
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.198580 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1601.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1987791580 ccm4B1A (XU51C/K)
CITROËN BX (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982921580 ccm4XU52C
CITROËN BX (XB-_) 16 E05.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861051905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 19 E06.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.19891091905 ccm4D2F
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi06.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1986721360 ccm4150C
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX Break (XB-_) 1605.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1606.1985901580 ccm4171A
CITROËN BX Break (XB-_) 1907.19861021905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x406.19891071905 ccm4D2E
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x410.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 Cat (AZE151)07.19861021905 ccm4DFZ (XU9J1)
CITROËN C15 (VD-_) 1.010.198445954 ccm4C1A (TU9/K)
CITROËN C15 (VD-_) 1.111.1988541124 ccm4H1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.407.1987671360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E07.1987551360 ccm4K3A
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 i05.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.610.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i10.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN XM (Y3) 2.005.19891301998 ccm4R6A
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891071998 ccm4RDZ (XU10MZ)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM Break (Y3) 2.005.19891301998 ccm4R6A
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 i11.19911211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN ZX (N2) 1,103.1991541124 ccm4H1A
CITROËN ZX (N2) 1.403.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198550999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x405.198645999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198650999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. CAT10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110005.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 1.105.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT PUNTO (176) 60 1.201.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.209.1993601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO (176) 75 1.210.1993731242 ccm4176 A8.000
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.104.1986561108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.110.1988581108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 1.0 (146A.ED)06.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 i.e. 1.004.198445999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.104.1989571108 ccm4160 A3.000
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.4 i02.1986731392 ccm4F6D
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT '95 komercinis (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.605.1983651555 ccm4CHT 1600
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA)07.1985901598 ccm4L4B
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III kabrioletas (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.604.1989881597 ccm4LUG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 CAT03.1989731392 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.603.1989901597 ccm4LUH
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891031598 ccm4LJD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891101597 ccm4LJC
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.4 CAT02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION II (AFF) 1.6 i CAT03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.011.19881091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.006.19891091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i02.19921151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD Scorpio II Universalas (GNR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.007.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901221998 ccm4N9A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 4x410.19911201998 ccm4N9C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 4x402.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 4x405.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.19931161991 ccm4FS
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)10.19871331958 ccm4B20A8
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)01.19871371958 ccm4B20A2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.4 i 16V (EE1)01.1988901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.5 i 16V (EE2)01.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 4x401.19881161590 ccm4D16A
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881101590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.501.1988821493 ccm4D15B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V01.19881241590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.4 L (ED2)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V10.1987901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 16V 4x411.19871071590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V 4x410.19891091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991901493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.510.1993901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1)04.19981161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4)01.19971161590 ccm4D16B2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.5 i 16V08.1989901493 ccm4D15B2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.610.19891311590 ccm4D16A9
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.5 i 16V08.1989901493 ccm4D15B2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.610.19891311590 ccm4D16A9
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CRX I (AF, AS) 1.6 i 16V (AS)03.19861251590 ccm4ZC1
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V10.19871071590 ccm4D16A
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871241590 ccm4D16Z5
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871311590 ccm4D16A9
HONDA INTEGRA (DA) 1.6 (DA1, DA3)03.19861201590 ccm4D16A3
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)01.19861502494 ccm6C25A1
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)02.19871732494 ccm6C25A2
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)01.19881692675 ccm6C27A1
HONDA Legend I Coupe (KA_) 2.7 i 24V (KA3)10.19871692675 ccm6C27A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)08.19871141958 ccm4B20A4
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.19871091958 ccm4B20A3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V10.19871501958 ccm4B20A7
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)04.19861371958 ccm4B20A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)10.19871401958 ccm4B20A9
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V Cat (BA4)04.19871371958 ccm4B20A5
JAGUAR XJ kupė 4.005.19912223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 6 3.211.19942113239 ccm69JPGRB
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 3.2 24V09.19901993239 ccm69BPMNA
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 110 (2110) 1.601.2000901597 ccm421124
LADA 111 (2111) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 111 (2111) 1.609.2004901597 ccm421124
LADA 112 (2112) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 112 (2112) 1.603.2006901597 ccm421124
LADA Granta (2190) 1.6 (VAZ-21126)10.2011981597 ccm421126
LADA Granta (2190) 1.6 Sport (219059)04.20161141597 ccm421126
LADA Granta Hatchback (2192) 1.6 (21922)08.2018981597 ccm421126
LADA Granta Universalas (2194) 1.6 (21942)08.2018981597 ccm421126
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm411194
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.610.2004901597 ccm411186
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.606.2013981597 ccm421126
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.6 NFR09.20161361597 ccm421126-81
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004821597 ccm411183
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004901597 ccm411186
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm411194
LADA Kalina Universalas (1117) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA KALINA universalas (2194) 1.611.2013981597 ccm421126
LADA PRIORA hečbekas (2172) 1.612.2008981597 ccm421126
LADA PRIORA hečbekas (2172) 1.602.20141061597 ccm421127
LADA PRIORA hečbekas (2172) 1.6 LPG12.2008961597 ccm421126
LADA PRIORA sedanas (2170) 1.604.2007981597 ccm421126
LADA PRIORA sedanas (2170) 1.602.20141061597 ccm421127
LADA PRIORA sedanas (2170) 1.6 LPG03.2009961597 ccm421126
LADA PRIORA universalas (2171) 1.610.2009981597 ccm421126
LADA PRIORA universalas (2171) 1.602.20141061597 ccm421127
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire03.198550999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156AA)03.198545999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156B, 156AD)06.198544999 ccm4156 A2.100
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire Catalytic-Conv (156AE)10.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire visų ratų pavara12.198750999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire visų ratų pavara (156AE)12.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e Fire (156AC)08.1989571108 ccm4156 C.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e Fire visų ratų pavara (156AC)08.1989571108 ccm4156 C.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire (156AG)07.1989501108 ccm4156 C.046
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire visų ratų pavara (156AG)09.1992501108 ccm4156 C.046
LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 250 (VZV21_)12.19891602508 ccm62VZ-FE
LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 300 (MCV10_, VCV10_)09.19911882959 ccm63VZ-FE
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT Turbo10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.002.1983951998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.001.19861101998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V07.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V 4WD01.19901152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 16V12.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 16V01.19881401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V01.19881152184 ccm4F21
MAZDA 929 III (HC) 3.001.19881702954 ccm6JE3
MAZDA 929 III (HC) 3.006.19871902954 ccm6JE
MAZDA E Serija Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA E Serija Van (SR2) E200001.1984881998 ccm4FE (8V)
MAZDA E Serija Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 60 AMG (129.067)05.19973815956 ccm8M 119.982 (AMG 6.0)
MORGAN Four Four Cabriolet 1.6 CVH/OHV08.1982961597 ccm4LUA
MORGAN Four Four Cabriolet 1.6 i Kat08.19911051597 ccm4LJA
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i11.19911351994 ccm4T16F
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i08.19881401996 ccm4M16i
NISSAN 200 SX (S13) 1.809.19881351809 ccm4CA18DE
NISSAN 200 SX (S13) 1.8 Turbo01.19921661809 ccm4CA18DT
NISSAN 200 SX (S13) 1.8 Turbo07.19881691809 ccm4CA18DET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.001.19841702960 ccm6VG30E
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo05.19872032960 ccm6VG30ET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo04.19842282960 ccm6VG30T
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.8 Turbo04.19841351809 ccm4CA18T
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986901598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.8 i 16V (FRLT72)02.19891291809 ccm4CA18D
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.8 Turbo12.19851351809 ccm4CA18T
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i (FHLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.8 i 16V (RLT72)02.19891291809 ccm4CA18D
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.8 Turbo12.19851351809 ccm4CA18T
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD03.19981503275 ccm6VG33E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD09.19971703275 ccm6VG33E
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 2.0 4x4 (NM10)06.1986921974 ccm4CA20S
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i10.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i 4x410.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN SILVIA (S12) 1.806.19841221809 ccm4CA18ET
NISSAN SKYLINE kupė (R32) 2.6 Twin Turbo 4x404.19892802568 ccm6RB26DETT
NISSAN SKYLINE kupė (R33) 2.6 Twin Turbo 4x407.19942802568 ccm6RB26DETT
NISSAN STANZA (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.4 LX10.1988751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 GTI 16V02.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.4 LX01.1989751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V06.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.1986901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 GTI 16V05.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V 4x410.1988901597 ccm4GA16i
OPEL Monterey A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G)06.19921773165 ccm66VD1 (SOHC)
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.302.1984621294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.603.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198745954 ccm4TU9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 XA07.1987541118 ccm4E1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.201.1987641204 ccm4F1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.308.1990641294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 CAT08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.608.1990901580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.1990881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.611.1986731580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.610.1982751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.611.1986731580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.602.1986751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.911.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.1985641294 ccm4G1A
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.608.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.601.198694 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.611.19851031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI07.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.109.1989541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.908.1989981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.910.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI07.19891201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.401.1987641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.610.1989901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.601.1987941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.1987951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.901.19891221905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19871261905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection07.19871051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.1988951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.905.1988981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x410.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 kabrioletas 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.010.19741021971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 1.804.1982751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.004.198282 ccm
PEUGEOT 605 (6B) 2.002.1990107 ccm
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 1.809.1990691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PONTIAC TRANS SPORT 2.301.19931372260 ccm4LGO
PONTIAC TRANS SPORT 2.301.19931472260 ccm4LGO
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.409.1990751390 ccm4E7J 700
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.407.1988781390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I komercinis (S53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.401.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535)01.1992751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.410.1994781390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II komercinis (S53_) 1.403.1992801390 ccm4E6J 700
ROVER 400 (RT) 416 Si05.19951161590 ccm4D16B2
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si06.19951161590 ccm4D16B2
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo10.19981541985 ccm4B204E
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo10.19992051985 ccm4B205R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.19981541985 ccm4B204E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.19992051985 ccm4B205R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t09.19971501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t07.20001851985 ccm4B205L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t BioPower01.20051501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 Turbo SE10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t09.19971702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t01.20011852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower01.20071852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo10.19992302290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo09.20012502290 ccm4B235R
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t10.19981501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t BioPower01.20061501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 t10.19981702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 t01.20011852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 t BioPower01.20071852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 Turbo10.19992302290 ccm4B235R
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 Turbo09.20012502290 ccm4B235R
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 Turbo01.20062602290 ccm4B235R
SAAB 900 I kabrioletas 2.0 -1601.19901261985 ccm4B202I
SAAB 900 II 2.3 -1607.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 i12.19931311985 ccm4B204I
SAAB 900 II kupė 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 9000 2.010.19881351985 ccm4B202I
SAAB 9000 2.0 -1601.19891281985 ccm4B202I
SAAB 9000 2.0 -16 CD09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 2.0 -16 CD09.19931501985 ccm4B204E
SAAB 9000 2.310.19891502290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 CD08.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 CDE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.010.19881351985 ccm4B202I
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -1612.19851251985 ccm4B202XI
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -1612.19851281985 ccm4B202XI
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 CS01.19891281985 ccm4B202I
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 CS09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 hečbekas 2.301.19901502290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CS09.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CSE09.19931472290 ccm4B234I
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT (781) 1.3 136 (781)10.1990611289 ccm4136 L
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)08.1991611289 ccm4781.136
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.5 (VZV21_)10.19861602508 ccm62VZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 3.0 (VCV10_)02.19911852959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 3.0 (VCV10_)06.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 3.0 (VCV10_)09.19911852959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 3.0 (VCV10_)09.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.5 (VZV21_)11.19861602508 ccm62VZ-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
VOLVO 960 (964) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 FS
VOLVO 960 II (964) 2.507.19941702473 ccm6B 6254 S
VOLVO 960 II universalas (965) 2.508.19941702473 ccm6B 6254 S
WESTFIELD 130 Roadster 1.601.19971051597 ccm4LJF
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (T07, 4608 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 T07, 4608) pristatymas su GLS
  • T07, 4608 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • T07, 4608 Uždegimo žvakė Transporto priemonės numeris iki: 200000 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: GLB T07, 4608) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: Org Nr.4193 T07, 4608) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje