Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė FDR15UC3 (uždegimo žvakė: su tarpiklio vieta | tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8) pirkti pigūs thumb?id=1873971&lng=lt&ccf=94077774

4,05

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 13505
  • Gamintojas: FEBI BILSTEIN
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   M14 x 1,25 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   su tarpiklio vieta, 3 æ įžemintas elektrodas 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BMW 12129064617
FEBI BILSTEIN FDR15UC3
FIAT 7565853
FIAT 7769243
MERCEDES-BENZ 0031596003
MERCEDES-BENZ A0031596003
MERCEDES-BENZ HWA0011590603
NISSAN 22401Y9066
RENAULT 6001040356
RENAULT 6001040357
RENAULT 7439146775
RENAULT 7700500132
RENAULT 7700855463
RENAULT 7700856342
RENAULT 7700858444
RENAULT 7700871617
RENAULT 7701414039
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
5135
BERU
Z63
BERU
Z14
BERU
Z52
BERU
Z60
BERU
Z98
NGK
2197
NGK
2288
NGK
2848
NGK
4388
NGK
4563
NGK
6895
VALEO
246492
BOSCH
0 242 229 654
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 240 528
BOSCH
0 242 240 566
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
IK20
DENSO
IT20
DENSO
K20PBR-S10
DENSO
K20TNR
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110060312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062120040312
FEBI BILSTEIN
13505
FEBI BILSTEIN
13506
FEBI BILSTEIN
13518
FEBI BILSTEIN
13521
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0023
VALEO
246133
VALEO
246174
NGK
2075
NGK
3384
VALEO
246852
VALEO
246853
DENSO
K20PBR
BOSCH
0 241 240 609
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE017/T10
CHAMPION
OE077/T10
CHAMPION
OE094/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE026/T10
CHAMPION
OE021/T10
CHAMPION
OE023/T10
NGK
3678
DENSO
K20P-U
CHAMPION
OE216
DENSO
IK20TT
DENSO
IT20TT
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990004
STARK
SKSP-1990006
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0005
MAGNETI MARELLI
062000783304
JP GROUP
1691700200
HELLA
8EH 188 704-091
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-24
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
RIDEX
686S0007
BRAVA DOBLOMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOSEICENTO SIENA STILOSTRADAA KlasėC KlasėCLK E KlasėG KlasėM KlasėS KlasėStufenheck SLSLK SPRINTER V KlasėVANEO 111 Serija123 Serija124 SerijaALMERABLUEBIRD PRIMERA SERENA SUNNY19 CLIO KANGOO LAGUNATWINGO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
FIAT BRAVO I (182) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 16V11.20011061596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 16V (223ZXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA (185) 1.603.1999921581 ccm4185 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V Bipower04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.606.20051061596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.605.2004921596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.603.20011011596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT PALIO (178BX) 1.207.1997601242 ccm4178 B7.045
FIAT PALIO (178BX) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.207.1997601242 ccm4178 C4.066
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.407.1997691372 ccm4178 B2.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.602.20011061581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V02.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT PANDA (169) 1.109.2003541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.209.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x410.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT PANDA Van (169) 1.109.2004541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.209.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x409.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 LPG04.2009601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,...09.1999801242 ccm4188 A5.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Bifuel08.2007601242 ccm4188 A4.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.2001601242 ccm4178 C4.066
FIAT Siena (178_, 172_) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.6 16V09.19981061581 ccm4178 B3.000
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V01.20031031596 ccm4182 B6.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 140 (168.031, 168.131)01.2001821598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 190 (168.032, 168.132)03.19991251898 ccm4M 166.990
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 210 (168.035, 168.135)12.20011402084 ccm4M 166.995
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 200 (124.060)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 220 (124.062)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 320 (124.066)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 36 AMG (124.066)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 220 (124.042)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 320 (124.052)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)06.19932653606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 220 (124.022)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.028)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.029)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 320 (124.032)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 420 (124.034)06.19932794196 ccm8M 119.975
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 500 (124.036)06.19933204973 ccm8M 119.974
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 60 AMG (124.036)05.19943815956 ccm8M 119.974 (AMG 6.0)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 420 (210.072)01.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 50 AMG (210.072)02.19963474973 ccm8M 119.985 (AMG 5.0)
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 220 T (124.082)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 320 T (124.092)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 36 T AMG (124.092)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 200 T (210.235)06.19961361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 230 T (210.237)06.19961502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 420 T (210.272)06.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 320 (463.230, 463.231)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 420 (140.063)10.19942794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 500 (140.070)10.19923204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 600 (140.076)09.19923945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.19931972799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 400 SE, SEL/S420 (140.042, 140.043)02.19912864196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 500 SE, SEL (140.050, 140.051)02.19913264973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 600 SE, SEL (140.056, 140.057)04.19914085987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 420 (140.042)01.19932794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 500 (140.050, 140.051)01.19933204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 600 (140.056, 140.057)01.19933945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S32010.19952203199 ccm6M 104.990
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 220 E (124.022)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 280 E (124.028)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E-24 (124.031)09.19882202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 320 E (124.032)10.19922203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 400 E 4.2 (124.034)10.19922794196 ccm8M 119.975
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 500 E (124.036)01.19913264973 ccm8M 119.974
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067)09.19923204973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 SL (129.066)09.19893264973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076)07.19923945987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 SL02.19924085987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 314 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 314 NGT (903.661)04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 314 NGT (903.611, 903.612)04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 280 (638.244, 638.294)08.19971742792 ccm6M 104.900
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.2002821598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.20021021598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700)02.20021251898 ccm4M 166.991
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 220 CE (124.042)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 320 CE (124.052)10.19922203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE (124.079)05.19861361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 220 TE (124.082)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 280 TE (124.088)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE-24 (124.091)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE-24 (124.091)09.19892312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 320 TE (124.092)10.19922203199 ccm6M 104.992
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986901598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.612.1985901598 ccm4CA16S
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.19901151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x404.19911151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V06.19961061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.009.19901521998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i02.19911021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN Serena (C23) 2.011.19921261998 ccm4SR20DE
NISSAN SERENA (C24) 2.0 SGX09.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN SERENA (C24) 2.0 SGX 4x409.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.410.1990821392 ccm4GA14DS
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.410.1990821392 ccm4GA14DS
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 SR 4x401.1992901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 L11.19921021597 ccm4GA16DE
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.205.1992601171 ccm4E7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572)05.1990601171 ccm4E5F 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R)01.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.201.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.201.1991601171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.609.1999901598 ccm4K7M 746
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.209.1998601149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG10.2003601149 ccm4D7F 708
RENAULT TWINGO I komercinis (S06_) 1.2 (S066, S068)05.1996581149 ccm4D7F 704
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (FDR15UC3 veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 FDR15UC3) pristatymas su GLS
  • FDR15UC3 Uždegimo žvakė (išorinis sriegis [mm]: M14 x 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • FDR15UC3 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( FDR15UC3) FEBI BILSTEIN pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( FDR15UC3) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje