Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 3145, D22 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666673&lng=lt&ccf=94077774

2,87

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: K20PR-U
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 60571785
CHERY A113707110CA
CHRYSLER 4671057
CHRYSLER 5269897
CITROËN/PEUGEOT 59525G
CITROËN/PEUGEOT 596015
CITROËN/PEUGEOT 596096
CITROËN/PEUGEOT 5960C1
CITROËN/PEUGEOT 5960F0
CITROËN/PEUGEOT 5960G5
CITROËN/PEUGEOT 5960J2
CITROËN/PEUGEOT 5960J3
CITROËN/PEUGEOT 5960J5
CITROËN/PEUGEOT 5960J6
CITROËN/PEUGEOT 5960J9
CITROËN/PEUGEOT 59620V
CITROËN/PEUGEOT 59620W
CITROËN/PEUGEOT 59621K
CITROËN/PEUGEOT 59622W
CITROËN/PEUGEOT 59624W
CITROËN/PEUGEOT 59625G
CITROËN/PEUGEOT 59626K
CITROËN/PEUGEOT 59626L
CITROËN/PEUGEOT 59626V
CITROËN/PEUGEOT 596271
CITROËN/PEUGEOT 59627Q
CITROËN/PEUGEOT 59627S
CITROËN/PEUGEOT 5962C5
CITROËN/PEUGEOT 5962C6
CITROËN/PEUGEOT 5962E2
CITROËN/PEUGEOT 5962E3
CITROËN/PEUGEOT 5962H2
CITROËN/PEUGEOT 5962J9
CITROËN/PEUGEOT 5962K1
CITROËN/PEUGEOT 5962K2
CITROËN/PEUGEOT 5962K4
CITROËN/PEUGEOT 5962K6
CITROËN/PEUGEOT 5962R9
CITROËN/PEUGEOT 5962S3
CITROËN/PEUGEOT 5962T9
CITROËN/PEUGEOT 5962V2
CITROËN/PEUGEOT 5962X9
CITROËN/PEUGEOT 5962Z2
CITROËN/PEUGEOT 96024614
CITROËN/PEUGEOT 96070663
CITROËN/PEUGEOT 96089220
DACIA 6001544293
DACIA 6001544609
DAIHATSU 9004851151
DAIHATSU 9004851152
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z100
BERU
Z13
BERU
Z15
BERU
Z193
BERU
Z24
NGK
3330
NGK
3783
NGK
4619
NGK
4856
NGK
4930
NGK
6237
NGK
6717
NGK
6962
VALEO
246487
VALEO
246492
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 240 566
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110070312
FEBI BILSTEIN
13409
FEBI BILSTEIN
13412
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13518
FEBI BILSTEIN
13521
VEMO
V99-75-0010
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VALEO
246895
VALEO
246851
VALEO
246018
VALEO
246175
VALEO
246852
VALEO
246855
VALEO
246019
VALEO
246856
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE033/T10
CHAMPION
OE034/T10
CHAMPION
OE057/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE016/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE023/T10
CHAMPION
OE002
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
TOPRAN
721 022
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
A3MAESTROMONTEGOY1021TIGGOTIGGO 5CIRRUSNEONSTRATUSVOYAGER AX BERLINGO BXC15 C2 C3EVASIONRELAYNEMOSAXOXANTIAXM XSARAZXDUSTERLODGYLOGANSANDEROSOLENZADR1DR2DR5BARCHETTA BRAVA CINQUECENTO DUCATOFIORINOMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOQUBOSEICENTO ULYSSEESCORTFIESTAORIONSCORPIO TRANSITEXCELACCENTS-COUPEELBAIMPULSE XJ CHEROKEE CARENSRIO ROADSTERSHUMAGRANTAKALINAVESTADEDRADELTA LYBRA Y DISCOVERY ELAN323626 929 SLSPACE RUNNER SPACE WAGON 100 NX ALMERABLUEBIRD KUBISTARPRIMERA SERENA SUNNYVANETTEKADETT1007106205 206207306 307309405406604806BIPPERBOXERPARTNER BREEZENEON II19 CLIO ESPACE FLUENCEGRAND SCÉNICKANGOO LAGUNAMEGANE MODUS RAPID Kasten SAFRANE SANDERO / STEPWAYSCÉNIC Symbol100200 400 800 CABRIOLET COUPEALTEALEONTOLEDOFAVORIT FELICIA OCTAVIAFORESTER ALTO BALENO CARRY Kasten JIMNYSAMURAISWIFT VITARAX-90INDICAACCLAIMASTRA850S90V90 KombiEOSGOLFJETTAPASSATTOURAN
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 FSI05.20031501984 ccm4BMB
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.20041501984 ccm4BMB
CHERY A3 sedanas 1.609.20081201597 ccm4SQR481F
AUSTIN Maestro (XC) 1.603.1983801598 ccm416 H956AK
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 Mayfair HLS03.1983831598 ccm416 HC37
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983991598 ccm416 HA35AL
ROVER Maestro Hatchback 1.609.1990861598 ccm416 H
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 1.6 LS,HL04.1984831598 ccm416 HC37
AUSTIN Montego Universalas (XE) 1.6 LS10.1984831598 ccm416 HC37
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.003.198545999 ccm4156A2.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 4WD12.198650999 ccm4156A3.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 Cat10.198745999 ccm4156A2.246
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.102.199050 ccm
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.106.1989571108 ccm4156C.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.1 4WD06.1989571108 ccm4156C.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.1 i.e. Cat09.1990571108 ccm4156C.046
CATERHAM 21 Cabriolet 1.6 i01.19941171588 ccm416 K4F
CHERY TIGGO 1.607.20061091597 ccm4SQR481F
CHERY TIGGO 1.804.20101321845 ccm4SQR481FC
CHERY TIGGO 5 uždaryta visureigė transporto priemonė 2.011.20131391971 ccm4SQR484F
CHRYSLER Cirrus Sedanas 2.0 LX05.19941311996 ccm4ECB
CHRYSLER Cirrus Sedanas 2.0 LX10.19971331996 ccm4ECB
CHRYSLER NEON (PL) 1.8 16V09.19971161796 ccm4EBD
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V05.19941331996 ccm4420H
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V06.19941451996 ccm4ECC
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V04.19961481996 ccm4420T
CHRYSLER NEON II 1.611.20011161598 ccm4EJD
CHRYSLER NEON II 2.0 16V10.20021311996 ccm4ECB
CHRYSLER NEON II 2.0 16V08.19991331996 ccm4420H
CHRYSLER NEON II 2.0 16V R/T10.20011501996 ccm4ECH
DODGE NEON 2.0 16V05.19941331996 ccm4ECB
DODGE NEON II 2.0 16V08.19991331996 ccm4ECB
DODGE NEON kupė 2.0 Highline01.19941331996 ccm4ECB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 LE12.19951311995 ccm4C00
CHRYSLER STRATUS kabrioletas (JX) 2.0 LE06.19961311996 ccm4420X
DODGE STRATUS 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.0 i01.19951331995 ccm4C00
CITROËN AX (ZA-_) 11 CAT09.1988541124 ccm4HAZ (TU1CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1989691360 ccm4K1G
CITROËN AX (ZA-_) 1404.1987751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.411.2002721360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i bivalent (MFKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN BX Break (XB-_) 1.401.1987601360 ccm4K1F
CITROËN C15 (VD-_) 1.307.1987641294 ccm4G1A
CITROËN C15 universalas 1.110.1988541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 universalas 1.108.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 universalas 1.405.1987671360 ccm4KAZ
CITROËN C15 universalas 1.405.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN C2 (JM_) 1.109.2003601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C2 (JM_) 1.409.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C2 (JM_) 1.410.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.1 i02.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i02.2002731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent02.2002731360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C3 II (SC_) 1.111.2009601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel11.2010601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.411.2009731360 ccm4KFT (TU3AE5)
CITROËN C3 II (SC_) 1.4 LPG07.2010731360 ccm4KFT (TU3A)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.405.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.407.2003751360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T.06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN NEMO komercinis (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN NEMO universalas 1.404.2009731360 ccm4KFT (TU3A)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS09.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V03.19931521998 ccm4RFY (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX (N2) 1.807.19941031762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.903.19911261905 ccm4D6E (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921551998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
DACIA DUSTER 1.6 16V04.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA DUSTER 1.6 16V 4x406.20101051598 ccm4K4M 606
DACIA DUSTER 1.6 16V Hi-Flex08.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA DUSTER 1.6 16V LPG04.20111051598 ccm4K4M 642
DACIA DUSTER komercinis 1.6 16V 4x404.20111051598 ccm4K4M 606
DACIA DUSTER komercinis 1.6 16V Hi-Flex04.20111051598 ccm4K4M 696
RENAULT Duster (HS_) 1.6 16V (HSAT)02.20121021598 ccm4K4M 616
RENAULT Duster (HS_) 2.002.20121331998 ccm4F4R 405
RENAULT Duster (HS_) 2.0 4x402.20121351998 ccm4F4R
DACIA Lodgy (JS_) 1.603.2012831598 ccm4K7M 828
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG)09.2004751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH)09.2004871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...02.20061051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel07.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 718
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.403.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.603.2009871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN II 1.6 16V01.20131051598 ccm4K4M 842
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.402.2007751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.602.2007871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)02.20071051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex11.20091051598 ccm4K4M 690
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.401.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.603.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.409.2004751390 ccm4K7J 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.609.2004871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...04.20071051598 ccm4K4M 694
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.410.2007751390 ccm4K7J 710
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.604.2007871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)04.20071051598 ccm4K4M 690
DACIA SANDERO 1.6 16V07.20111051598 ccm4K4M 690
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel01.20111051598 ccm4K4M 696
DACIA Solenza (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C)02.2003751390 ccm4E7J 262
DR DR 1 Hatchback 1.003.2010681083 ccm4SQR472F
DR DR 1 Hatchback 1.0 Bifuel03.2010681083 ccm4SQR472F
DR DR 1 Hatchback 1.0 LPG03.2010681083 ccm4SQR472F
DR DR 1 Hatchback 1.303.2010831297 ccm4SQR473
DR DR 1 Hatchback 1.3 Bifuel03.2010831297 ccm4SQR473
DR DR 1 Hatchback 1.3 LPG03.2010831297 ccm4SQR473
DR DR 2 Hatchback 1.309.2010831297 ccm4SQR473
DR DR 5 SUV 1.601.20111091598 ccm4SQR481F
DR DR 5 SUV 1.601.20111181598 ccm4SQR481F
DR DR 5 SUV 1.6 Bifuel01.20111091598 ccm4SQR481F
DR DR 5 SUV 1.6 LPG01.20111091598 ccm4SQR481F
DR DR 5 SUV 1.6 LPG01.20111181598 ccm4SQR481F
DR DR 5 SUV 1.801.20111321845 ccm4SQR481FC
DR DR 5 SUV 2.001.20111281971 ccm4SQR484F
DR DR 5 SUV 2.001.20111391971 ccm4SQR484F
DR DR 5 SUV 2.0 4WD01.20111391971 ccm4SQR484F
DR DR 5 SUV 2.0 Bifuel01.20111281971 ccm4SQR484F
DR DR 5 SUV 2.0 LPG01.20111281971 ccm4SQR484F
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BU)01.19991031596 ccm4182 B6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)10.1994541108 ccm4176 B2.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 Panorama/Combinato03.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO autobusas (244, Z_) 2.0 4x405.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO autobusas (244, Z_) 2.0 Bipower11.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO komercinis (244) 2.0 4x405.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO komercinis (244) 2.0 Bipower11.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.411.2007731360 ccm4KFT
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 SX09.2000981581 ccm4182 B5.098
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A)04.19991031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT PALIO (178BX) 1.004.199661994 ccm4178 A1.000
FIAT PALIO (178BX) 1.506.2004841461 ccm4178 E5.022
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.502.2002841461 ccm4178 E5.022
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198550999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x405.198645999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198650999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. CAT10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 4x402.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT PANDA Van (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT PANDA Van (141_) 1000 i.e08.199245999 ccm4156 A2.246
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V04.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO (176) 55 1.109.1993541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.201.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.209.1993601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO (176) 75 1.210.1993731242 ccm4176 A8.000
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718)09.19991301747 ccm4188 A6.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 60 1.204.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 60 1.205.1995601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 85 16V 1.204.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.104.1996541108 ccm4176 B2.000
FIAT QUBO (225) 1.402.2008731360 ccm4KFT
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 1.1 (187CXB/C)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT ULYSSE (220) 1.8 (220.BB5)05.1997991761 ccm4LFW
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.602.1986811597 ccm4LUC
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS12.1974841598 ccm4LC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989731392 ccm4FUJ
FORD FIESTA komercinis (FVD) 1.409.1986711393 ccm4F6A
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990731392 ccm4FUH
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS)09.19951141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT autobusas (E_ _) 2.0 CNG06.19941141998 ccm4NSH
FORD TRANSIT komercinis (E_ _) 2.0 (EAL, EAS)06.19941141998 ccm4NSG
FORD Transit Mk4 Bortinis Sunkvežimis/Važiuoklė (VE83) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT TOURNEO 2.011.19941141998 ccm4NSG
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
INNOCENTI ELBA (146) 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994671372 ccm4146 D5.000
ISUZU IMPULSE 1.601.19901631588 ccm44XE1-XUT
JAGUAR XJ kupė 3.610.19832203590 ccm6AJ 6 (3.6, 162KW)
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 6 Sovereign 4.009.19942413980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 4.009.19892223980 ccm69EPCNA
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.010.19861783956 ccm6M400L
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 4x410.19861783956 ccm6M400L
KIA CARENS I (FC) 1.8 i11.20001101793 ccm4T8
KIA CARENS II (FJ) 1.807.20021261793 ccm4TB
KIA RIO sedanas (DC_) 1.509.2002951493 ccm4A5D
KIA RIO sedanas (DC_) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO sedanas (DC_) 1.5 16V09.2000981493 ccm4A5D
KIA RIO universalas (DC) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO universalas (DC) 1.5 16V08.2000981493 ccm4A5D
KIA ROADSTER 1.808.1999136 ccm
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V10.19971101793 ccm4T8
KIA SHUMA II (FB) 1.805.20011101793 ccm4T8
KIA SHUMA II (FB) 1.804.20031141793 ccm4T8
LADA GRANTA (2190) 1.6 (VAZ-21126)10.2011981597 ccm4VAZ-21126
LADA GRANTA (2190) 1.6 Sport (219059)04.20161141597 ccm4VAZ-21126-79
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.6 NFR09.20161361597 ccm4VAZ-21126
LADA KALINA universalas (2194) 1.611.2013981597 ccm4VAZ-21126
LADA Vesta Sedanas (GFL_) 1.611.20151061597 ccm4BA3 21129
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP)03.1996901581 ccm4182 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE)11.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD)04.1997861242 ccm4176 B9.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire visų ratų pavara (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LAND ROVER Discovery I (LJ) 2.0 16 V 4x406.19891351994 ccm420 T4H
LOTUS Elan Cabriolet 1.6 i 16V Turbo09.19911561588 ccm44XE1-T
LOTUS Elan Cabriolet 1.6 i 16V Turbo09.19891671588 ccm44XE1-T
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V09.19891401840 ccm4BP22
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V09.19891401840 ccm4BP31
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.801.1988881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 SL (129.066)09.19893264973 ccm8M 119.972
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.507.19951051498 ccm4GA15DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.607.19951021597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.507.19951051498 ccm4GA15DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN Bluebird Sylphy II Sedanas (G11) 1.6 (G15)12.20121021598 ccm4K4M
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.6 16V08.2003951598 ccm4K4M 752
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i02.19911021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998991597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 1.602.1993971597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY II (N13) 1.602.19871201597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.602.19871201597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V 4WD10.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 i 16V10.1992901597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 L11.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 1.609.19941021597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 1.6 i01.1996981597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO komercinis (HC 23) 1.609.19941021597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO komercinis (HC 23) 1.6 i09.1994971597 ccm4GA16DE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm420 XEJ
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)12.19871561998 ccm420 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm4C 20 XE
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.404.2005751360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.408.1991691360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.502.1984861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.408.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.608.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.9 CTi08.19871011905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.9 CTi08.19901251905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTX01.198794 ccm
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.108.1998541124 ccm4HFY (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 LPG05.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
PEUGEOT 206 sedanas 1.403.2007751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.107.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.407.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.101.2009601124 ccm4TU1AE5
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 i09.2010731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 i01.2009751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.402.2006721360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.412.2007731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.408.2008751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 207 sedanas 1.412.2007731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 Van (WA_, WC_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.607.2000901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.607.2000901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1603.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.408.2000751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.404.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.404.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.607.1986113 ccm
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 GTi09.1989116 ccm
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.1990126 ccm
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.605.1988921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988941580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.407.199379 ccm
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V01.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V01.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V01.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V04.19991351998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V10.20001361998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.003.198395 ccm
PEUGEOT 806 (221) 1.807.1995991762 ccm4LFW (XU7JP)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.404.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT BOXER autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT BOXER komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.411.2002731360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.411.2002731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.4 BiFuel04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
PLYMOUTH Breeze Sedanas 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
PLYMOUTH NEON II sedanas 2.0 16V08.19991331996 ccm4ECB
PLYMOUTH Neon Sedanas 2.0 16V05.19941331996 ccm4ECB
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.410.1994801390 ccm4E7J 706
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V02.2010981390 ccm4K4J 780
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V02.2008109 ccm
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B)02.20081121598 ccm4K4M 801
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.405.1990781390 ccm4E6J 760
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0P)08.2000981390 ccm4K4J 715
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.611.20041101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Flex05.20001101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H)01.20051171598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H)11.20031071598 ccm4K4M 746
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V06.2005981390 ccm4K4J 780
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,...06.20051121598 ccm4K4M 801
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T)06.2005881598 ccm4K4M 804
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.009.20011391998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)10.19981401998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09)11.20021361998 ccm4F4R 792
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K)11.20021331998 ccm4F4R 790
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V02.20101061598 ccm4K4M 838
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R)02.20101101598 ccm4K4M 839
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H)02.20101111598 ccm4K4M 838
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 LPG 16V01.20121101598 ccm4K4M 839
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.606.20061051598 ccm4K4M 788
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.606.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.604.20041131598 ccm4K4M 782
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex06.20061121598 ccm4K4M 766
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.004.20041351998 ccm4F4R 771
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.004.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U)02.20091091598 ccm4K4M 858
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel04.20121071598 ccm4K4M 866
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E8502.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V06.2001951598 ccm4K4M 730
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L)10.2001951598 ccm4K4M 753
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y)02.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V (KW0D)02.20081061598 ccm4K4M 831
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081061598 ccm4K4M 835
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D)02.20091061598 ccm4K4M 830
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V10.2001951598 ccm4K4M 706
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S)10.2001951598 ccm4K4M 753
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.602.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V02.20081061598 ccm4K4M 836
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG02.2008981598 ccm4K4M 834
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A)09.19991391998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)09.19991401998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)09.19991401998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.603.20011031598 ccm4K4M 710
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H)02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)03.20011161783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)03.20011211783 ccm4F4P 772
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V08.20021331998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.603.20011031598 ccm4K4M 710
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel06.20051071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011211783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J)03.20011161783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V10.20041331998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V11.2001110 ccm
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG10.20001091598 ccm4K4M 712
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V01.20021391998 ccm4F4R 746
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V09.1999110 ccm
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT03.20011401998 ccm4F4R 747
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V01.20021391998 ccm4F4R 746
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 Bifuel03.19991091598 ccm4K4M 704
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F)03.1999901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V10.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B)11.2002981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.606.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C)11.20021131598 ccm4K4M 760
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Bifuel06.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel01.20071051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.006.20061381998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U)11.20021351998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.606.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.009.20031391998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.409.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.409.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.605.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.609.20031101598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C)01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 2.004.20061381998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.408.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.608.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V05.20051021598 ccm4K4M 768
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V05.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V05.20061101598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081051598 ccm4K4M 856
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 2.008.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 2.012.20061381998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H)05.20091011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U)05.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V Bifuel (KZ03)11.20081101598 ccm4K4M 866
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V11.20081111598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V10.20151161598 ccm4K4M 848
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (BZ03)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y)11.20081101598 ccm4K4M 866
RENAULT Megane IV Hatchback (B9A/M/N_) 1.6 16V11.20151151598 ccm4H4M 748
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11)04.19981071598 ccm4K4M 701
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J)12.2004981390 ccm4K4J 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G)12.20041121598 ccm4K4M 801
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V)12.2004881598 ccm4K4M 794
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.405.1995801390 ccm4E7J 773
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)07.19961652435 ccm5N7U 700
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.402.2009751390 ccm4K7J 710
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.603.20011021598 ccm4K4M 709
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B)09.19991071598 ccm4K4M 776
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel03.2001102 ccm
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04)09.19991071598 ccm4K4M 712
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x407.20001161783 ccm4F4P 722
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V09.19991401998 ccm4F4R 747
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D)07.20001391998 ccm4F4R 746
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX406.20001391998 ccm4F4R 746
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)06.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.606.20061051598 ccm4K4M 788
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)06.20031131598 ccm4K4M 782
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R)10.20051121598 ccm4K4M 812
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 BiFuel08.20031131598 ccm4K4M 764
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex03.20051101598 ccm4K4M 766
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.002.20081381998 ccm4F4R 770
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.006.20031401998 ccm4F4R 746
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)06.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W)05.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B)02.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT Thalia I (LB_) 1.6 16V04.20021071598 ccm4K4M 740
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.6 16V09.20081051598 ccm4K4M 743
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V03.1990941396 ccm414 K4C
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V08.19911031396 ccm414 K4F
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI/GT 16V CAT03.1990901396 ccm414 K4C
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 S/L/GTA03.1990751396 ccm414 K2D
ROVER 100 kabrioletas (XP) 11404.1994751396 ccm414 K2D
ROVER 100 kabrioletas (XP) 11403.19971021396 ccm414 K4F
ROVER 200 (RF) 214 i11.1995751396 ccm414 K2F
ROVER 200 (RF) 214 Si11.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 200 hečbekas (XW) 21409.1993751396 ccm414 K2D
ROVER 200 hečbekas (XW) 214 GSi/Si01.1990951396 ccm414 K4C
ROVER 200 hečbekas (XW) 214 GSi/Si12.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 200 hečbekas (XW) 214 Si/Gsi10.1989901396 ccm414 K4C
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GSi10.19891121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GSi10.19891161590 ccm4D 16 A7
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GTi09.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GTi09.19901301590 ccm4D 16 A9
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 GTi01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 GTi09.19911401994 ccm420 M4F
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 200 kupė (XW) 21610.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 kupė (XW) 220 GSi05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 200 kupė (XW) 220 Turbo10.19922001994 ccm420 T4G
ROVER 200 Sedanas (XH) 21603.1985831598 ccm416 H
ROVER 200 Sedanas (XH) 216 Vitesse03.19851021598 ccm416 H
ROVER 400 (XW) 41401.1993951396 ccm414 K4C
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI04.1990901396 ccm414 K4C
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI CAT10.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 400 (XW) 416 GSI04.19901121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 (XW) 416 GSI/GSE04.19901161590 ccm4D 16 A7
ROVER 400 (XW) 416 GTI04.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 400 (XW) 416 GTI/GTE04.19901311590 ccm4D 16 A9
ROVER 400 (XW) 420 GSI/SLI/GTI/Vite01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 400 (XW) 420 GTI/GSI/Vitesse02.19921401994 ccm420 M4F
ROVER 400 (XW) 420 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941221590 ccm4D 16 A8
ROVER 400 Tourer (XW) 2.0 i05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 800 (XS) 820 16 V I/SI (XS)10.19861401994 ccm420 HD
ROVER 800 (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS)01.19921361994 ccm420 T4H
ROVER 800 (XS) 820 Sport04.19941971994 ccm420 T4G
ROVER 800 (XS) 825 Si Lux (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.19861672494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.19871732494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 2.5 Si02.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 I/SI (XS)01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 i/Si (XS)10.19881401994 ccm420 HD
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 Sport04.19941971994 ccm420 T4G
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse/SLI10.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 kupė 825 Si (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.401.1992901396 ccm414 K4C
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.404.1990951396 ccm414 K4C
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.4i 16V01.19931031396 ccm414 K4F
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i01.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i 16V01.19961111588 ccm416 K4F
ROVER COUPE 1.6 16 V03.19961111588 ccm416 K4F
SEAT Altea (5P1) 2.0 FSI05.20041501984 ccm4BVZ
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI10.20061501984 ccm4BVZ
SEAT Leon Hatchback (1P1) 2.0 FSI07.20051501984 ccm4BVZ
SEAT Toledo III (5P2) 2.0 FSI10.20041501984 ccm4BVZ
SKODA FAVORIT (781) 1.3 (781)01.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.301.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 FSI11.20041501984 ccm4BVZ
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 FSI11.20041501984 ccm4BVZ
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)08.19971221994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)06.19981251994 ccm4EJ202
SUZUKI ALTO (HA12, HA23) 1.001.200058993 ccm4G10BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.3 16V (SY413)03.1997861299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V (SY416)08.1996991590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)08.1996991590 ccm4G16B
SUZUKI CARRY komercinis (FD) 1.3 16 V (DA32V)03.2000791299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4WD (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (SJ, JA, JB) 1.311.1988711298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 (SJ 413)08.1989671298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 (SJ 413)11.1988711298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988701298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)01.2000801298 ccm4G13BA
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF 413)03.1989691298 ccm4G13BA
SUZUKI SWIFT kabrioletas (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 (SE 416)02.1991951590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 i 16V visų ratų pavara (ET, TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 16V visų ratų pavara (SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 V6 24V visų ratų pavara (SV620)12.19941361998 ccm6H 20 A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V visų ratų pavara (FT)12.19951602493 ccm6H 25 A
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V (SZ 416)09.1995971590 ccm4G16B
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V 4x4 (SZ416)09.1995971590 ccm4G16B
TATA (TELCO) INDICA (40_V2) 1.4 i10.1998751405 ccm4475 Si
TRIUMPH Acclaim Sedanas 1.3 (XD)01.1982691335 ccm4EJ
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE 16V05.19881561998 ccm420 XE
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.006.19911431984 ccm5B 5204 F
VOLVO 850 Universalas (855) 2.002.19931431984 ccm5B 5204 F
VOLVO S90 (964) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO S90 (964) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 GS
VOLVO V90 Universalas (965) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO V90 Universalas (965) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 FS
VW Eos (1F7, 1F8) 1.6 FSI06.20061151598 ccm4BLF
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.20061501984 ccm4BVZ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 FSI05.20051501984 ccm4BLR
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 FSI01.20041501984 ccm4AXW
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 GTI09.20062301984 ccm4BYD
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 FSI08.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 FSI03.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 FSI 4motion09.20051501984 ccm4BLY
VW Passat Variant (3C5) 2.0 FSI08.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion09.20051501984 ccm4BLY
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.20031501984 ccm4AXW
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (3145, D22 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 3145, D22) pristatymas su GLS
  • 3145, D22 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 3145, D22 Uždegimo žvakė variklio kodas: L3(KL16G) pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus 3145, D22) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Variklio numeris nuo: 1945438 3145, D22) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje