Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 3010, D23 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666797&lng=lt&ccf=94077774

2,89

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: Q22PR-U
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 60571786
CITROËN/PEUGEOT 5962G2
CITROËN/PEUGEOT 5962L0
CITROËN/PEUGEOT 5962V8
CITROËN/PEUGEOT 5962W6
CITROËN/PEUGEOT 5962W7
CITROËN/PEUGEOT MYC000006R
CITROËN/PEUGEOT MYC000007R
CITROËN/PEUGEOT ZB9000063U
DENSO D23
FIAT 5894588
FIAT 60597490
FIAT 7760384
FIAT 7774321
FORD 1120821
FORD 11208212
FORD 1120827
FORD 1120828
FORD 5099770
FORD 5099775
FORD 5099778
FORD 5099779
FORD 5099831
FORD 5099833
FORD 86SF12405BC
FORD 87YF12405AC
FORD 92OF12405BB
FORD 92OF12405BHA
HONDA 9807957148
HONDA 9807957149
HONDA 980795714A
MAZDA JE0318110
MAZDA JE0418110
NISSAN 2240110F17
NISSAN 2240140V07
SAAB 885999
SEAT SE021919000A
SEAT SE021919000B
SKODA SKODBO005
VW 194917864
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
1271
BERU
Z63
BERU
Z29
BERU
Z24
NGK
2330
NGK
3330
NGK
5030
NGK
6129
VALEO
246184
BOSCH
0 242 235 668
BOSCH
0 242 240 539
BOSCH
0 242 240 593
BOSCH
0 242 245 520
BOSCH
0 242 245 536
DENSO
IQ24
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TT
DENSO
K22PR-U
DENSO
MA20PR-U
DENSO
Q20P-U
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20PR-U11
DENSO
Q20TT
DENSO
Q22PR-U
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
W20FPR-U
DENSO
W24EPR-U
DENSO
WF20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110260312
MAGNETI MARELLI
062110280312
MAGNETI MARELLI
062110300312
MAGNETI MARELLI
062110320312
FEBI BILSTEIN
13409
FEBI BILSTEIN
13418
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13502
FEBI BILSTEIN
13503
FEBI BILSTEIN
13518
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0017
NGK
1267
VALEO
246895
VALEO
246911
NGK
2059
NGK
1272
NGK
1089
NGK
6338
VALEO
246020
VALEO
246856
NGK
2056
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE017/T10
CHAMPION
OE094/T10
CHAMPION
OE014/T10
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990004
DT
4.67509
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0005
BOSCH
0 242 240 638
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-20
STARK
SKSP-1990060
RIDEX
686S0061
STARK
SKSP-1990061
RIDEX
686S0062
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
155 DB721AX BXXM ZXPUNTOSCUDO TEMPRATIPOESCORTFIESTAORIONDEDRA306 605EXPERT 9000IBIZA MALAGA
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.19931151748 ccm4AR 67105
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4G)04.19931131748 ccm4AR 67103
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.19921291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.19921271773 ccm4AR 67102
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.19921411995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2D)02.19921441995 ccm4AR 67202
ASTON MARTIN DB7 kabrioletas 3.211.19953173239 ccm6AJ6HT
ASTON MARTIN DB7 kabrioletas 3.201.19963403239 ccm6AJ6HT
ASTON MARTIN DB7 kupė 3.205.19943173239 ccm6AJ6HT
ASTON MARTIN DB7 kupė 3.201.19943403239 ccm6AJ6HT
CATERHAM 21 Cabriolet 1.6 i Supersport01.19961401588 ccm416 K4F
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988841360 ccm4K2A
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988851360 ccm4K2B
CITROËN BX (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN XM (Y3) 2.005.1989114 ccm
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921551998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
FIAT PUNTO (176) 1.601.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 90 1.604.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT SCUDO plokščiadugnis / važiuoklė (220_) 1.609.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Universalas (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Van (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994871581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.603.198184 ccm
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980591117 ccm4GPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980971597 ccm4LUA
FORD ESCORT III (GAA) RS 1600i05.19821151597 ccm4LUAE
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III kabrioletas (ALD) 1.609.1983791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III kabrioletas (ALD) 1.6 i09.19831051597 ccm4LRA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS01.19861321597 ccm4LNB
FORD FIESTA I (GFBT) 1.308.1977661297 ccm4J3E
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR208.1981841598 ccm4L3E
FORD ORION I (AFD) 1.607.1983791597 ccm4LPA
FORD ORION II (AFF) 1.6 i03.19861051597 ccm4LRB
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AN)04.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 LE Cat (835EB)07.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AT)08.1993901756 ccm4835 C5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 (835EB)10.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1605.19931521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891141998 ccm4R5A (XU102C)
PEUGEOT Expert (224_) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė (223) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo05.19881601985 ccm4B202XL
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo04.19851751985 ccm4B202XL
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD09.19921471985 ccm4B204E
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD09.19881631985 ccm4B202XL
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD09.19891851985 ccm4B202L
SAAB 9000 2.0 T1606.19892041985 ccm4B202L
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 ND Turbo09.19931501985 ccm4B204E
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 Turbo09.19841601985 ccm4B202XL
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 Turbo05.19881631985 ccm4B202XL
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 Turbo06.19891721985 ccm4B202
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 Turbo09.19841751985 ccm4B202L
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 Turbo CS09.19881851985 ccm4B202L
SAAB 9000 hečbekas 2.0 16v09.19891951985 ccm4B202L
SAAB 9000 hečbekas 2.0 T1606.19892041985 ccm4B202L
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.1986891461 ccm4021 D.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i01.19871001461 ccm4021 B.2000
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (3010, D23 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 3010, D23) pristatymas su GLS
  • 3010, D23 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 3010, D23 Uždegimo žvakė katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (degalų mišinio formavimas: K-Jetronic 3010, D23) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: J3E 3010, D23) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje