Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 4603, T03 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666659&lng=lt&ccf=94077794

3,65

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: K16TT
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel TT 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CHRYSLER 4606823AB
CHRYSLER 4609079
CHRYSLER 56028886AA
CHRYSLER 56041402AB
CHRYSLER SPORC12YC5
CITROËN/PEUGEOT 5962H8
CITROËN/PEUGEOT 5962J1
CITROËN/PEUGEOT 5962Y1
DAIHATSU 9004851157
DAIHATSU 9004851158
DAIHATSU 9004851164
DAIHATSU 9004851164A
DAIHATSU 9004851165
DENSO T03
DODGE 5149177AB
FIAT 46451923
FIAT 46454145
FIAT 46480309
FIAT 46531918
FIAT 46531935
FIAT 46551918
FIAT 46551935
FIAT 46799927
FIAT 71719244
FIAT 71736277
FORD 1011256
FORD 3588254
FORD 3899252
FORD 95VW12405CA
GENERAL MOTORS 55562534
GENERAL MOTORS 92063308
GENERAL MOTORS 93176801
GENERAL MOTORS 93176802
GENERAL MOTORS 93180485
GENERAL MOTORS 95519058
HONDA 980795514E
HONDA 980795514EHE
HONDA 980795514G
HONDA 980795514J
HONDA 980795514P
HONDA 980795515E
HONDA 980795515E01
HONDA 980795515G
HONDA 980795515G01
HONDA 980795515J
HONDA 980795515J01
HONDA 980796082701
HYUNDAI 099PM18000
HYUNDAI 1881408051
HYUNDAI 1881411041
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z255
BERU
Z287
BERU
Z72
BERU
Z74
BERU
Z203
BERU
Z324
NGK
1662
NGK
1667
NGK
2262
NGK
2460
NGK
4291
NGK
5165
NGK
5216
NGK
5584
NGK
6314
NGK
6714
NGK
6953
NGK
7642
VALEO
246186
BOSCH
0 242 229 543
BOSCH
0 242 229 576
BOSCH
0 242 229 579
BOSCH
0 242 229 654
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 660
BOSCH
0 242 229 699
BOSCH
0 242 229 715
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 235 547
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 667
BOSCH
0 242 236 542
BOSCH
0 242 236 558
DENSO
IK16
DENSO
K16PR-U
DENSO
K16PR-U11
DENSO
K16R-U11
DENSO
K16TT
DENSO
K20PR-U11
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
KJ16CR-L11
DENSO
KJ16CR-U11
DENSO
PK16PR11
DENSO
PK20PR-L11
DENSO
PT16EPR-L13
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110020312
MAGNETI MARELLI
062110030312
MAGNETI MARELLI
062110080312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110150312
MAGNETI MARELLI
062110490312
MAGNETI MARELLI
062110500312
MAGNETI MARELLI
062120030312
FEBI BILSTEIN
13415
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13427
FEBI BILSTEIN
13429
FEBI BILSTEIN
13432
FEBI BILSTEIN
13603
FEBI BILSTEIN
13609
VEMO
V99-75-0003
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0019
VEMO
V99-75-0023
VEMO
V99-75-0031
FEBI BILSTEIN
13535
FEBI BILSTEIN
13536
VALEO
246884
VALEO
246903
VALEO
246872
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE041/T10
CHAMPION
OE063/T10
CHAMPION
OE088/T10
CHAMPION
OE089/T10
CHAMPION
OE115/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE016/T10
CHAMPION
OE019/T10
CHAMPION
OE198/T10
FEBI BILSTEIN
13414
FEBI BILSTEIN
13426
FEBI BILSTEIN
13608
DENSO
K16TNR-S9
DENSO
IK16TT
DENSO
IK20TT
DENSO
IT16TT
NGK
91763
DENSO
K16PR-L11
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990006
STARK
SKSP-1990008
STARK
SKSP-1990013
JP GROUP
1291700100
TOPRAN
206 656
VEMO
V99-75-0050
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0009
MAGNETI MARELLI
062000774304
MAGNETI MARELLI
062000775304
MAGNETI MARELLI
062000778304
MAGNETI MARELLI
062000782304
HELLA
8EH 188 704-031
HELLA
8EH 188 704-111
HELLA
8EH 188 704-181
HELLA
8EH 188 704-271
HELLA
8EH 188 705-041
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-061
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-24
STARK
SKSP-1990062
RIDEX
686S0063
STARK
SKSP-1990063
RIDEX
686S0064
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
NGK
94301
MAGNETI MARELLI
062000777304
RIDEX
686S0007
RIDEX
686S0027
159BRERASPIDER A4 A83 Serija7 SerijaCAPRICE CLASSICCIRRUSSEBRINGSTRATUSVOYAGER XSARAKORANDOMUSSOCUOREMOVE SIRIONTREVISYRVAVENGERCALIBERCARAVANJOURNEYBRAVA DOBLOFREEMONTMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOSEICENTO SIENA STILOSTRADATENGYIPONYEXCELACCENTATOS123 SerijaELANTRAGETZHIGHWAYi10i20i30LANTRA MATRIXS-COUPESANTA FESONATA TERRACANTRAJETTUCSONQX4TROOPERCOMPASSPATRIOTCARENSCEE'DCERATOCLARUS MAGENTIS PICANTORIO SEPHIA SHUMASPORTAGEDEDRALYBRA Y YPSILON GS IS LXSC 1213323626 929 B SerijaDEMIO E SerijaMPVMX-3MX-5MX-6PREMACY XEDOS C KlasėCLK E KlasėG KlasėS KlasėStufenheck SLSLK 111 Serija124 SerijaCOLTGALANT L 200L300 / DELICAL 400 LANCERSHOGUN PAJERO PININ PAJERO SPORT SAPPORO SPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON 100 NX 200 SX ALMERAMICRA PATHFINDER PICK UP PRIMERA SENTRASERENA SILVIA SUNNYTERRANOFRONTERA106206G-MODELLTWINGOFABIA FELICIA CHAIRMANFORESTER IMPREZA LEGACY OUTBACK VIVIO4 RUNNERAURISAVENSISbBCARINA CELICACOROLLA CROWN ECHOGRANVIAHILUX Pick-up LAND CRUISER MR 2PASEOPREVIA RAV 4 STARLETSUPRA WISHYARIS TRANSPORTERVENTO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTS09.20051601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.2 JTS09.20051852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTS03.20061601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.2 JTS (939.DXB11)01.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.009.20011301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.009.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.011.20001301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.807.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro07.19951632771 ccm6AEJ
BMW 3 Cabriolet (E30) 318 i09.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19871131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 7 (E32) 750 i,iL V1209.19873004988 ccm12M70 B50 (5012A)
CHEVROLET CAPRICE 5.710.19901885733 ccm8LO5
CHEVROLET CAPRICE universalas 5.710.19911885733 ccm8LO5
CHRYSLER Cirrus Sedanas 2.4 LX05.19941402429 ccm4EDZ
CHRYSLER SEBRING (JS) 2.0 VVT07.20071561998 ccm4ECN
CHRYSLER SEBRING (JS) 2.4 VVT07.20071702360 ccm4EDG
CHRYSLER SEBRING kabrioletas (JS) 2.4 VVT07.20071702360 ccm4ED3
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16 V12.19951402429 ccm4EDZ
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16V12.19951522429 ccm4EDZ
DODGE STRATUS 2.4 16 V12.19951402429 ccm4EDZ
DODGE STRATUS 2.4 16V12.19951522429 ccm4EDZ
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 AWD02.19971512429 ccm4EDZ
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 i01.19951512429 ccm4B00
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.606.2002911587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999951587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono04.20011011587 ccm4NFV (TU5JP)
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x401.19992123199 ccm6M 104.995
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.201.19992123199 ccm6M 104.995
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.206.19972203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ)12.19962093199 ccm6M 104.995
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x401.19992203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.206.19962203199 ccm6M 104.992
DAIHATSU Cuore VI (L251, L250_, L260_) 1.005.200358989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.011.199854989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 DVVT10.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 i (L701)10.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU MOVE (L6, L9) 1.0 i10.199855989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.004.199854989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100)04.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M101)09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD04.199956989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU TREVIS 1.006.200658989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.002.200158989 ccm3EJ-VE
DODGE AVENGER 2.006.20071561998 ccm4ECN
DODGE AVENGER 2.406.20071752359 ccm4ED3
DODGE CALIBER 2.410.20061702359 ccm4ED3
DODGE CALIBER 2.410.20061722359 ccm4ED3
DODGE CALIBER 2.4 AWD10.20061702359 ccm4ED3
DODGE CARAVAN 2.4 i01.19951512429 ccm4EDZ
DODGE Journey MPV 2.401.20091702359 ccm4ED3
DODGE Journey MPV 2.409.20081752359 ccm4ED3
FIAT BRAVO I (182) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 16V (223ZXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Freemont (345_) 2.408.20111702360 ccm4EDG
FIAT MAREA (185) 1.603.1999921581 ccm4185 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V Bipower04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 16V04.19971021581 ccm4185 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V (186AGB1A)04.2002951596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AMB1A)04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT PALIO (178BX) 1.207.1997601242 ccm4178 B7.045
FIAT PALIO (178BX) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.4 CAT04.1996691372 ccm4178 B2.016
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.207.1997601242 ccm4178 C4.066
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.407.1997691372 ccm4178 B2.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.602.20011061581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V02.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT PANDA (169) 1.109.2003541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.209.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x410.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG04.2009601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 Natural Power01.2007601242 ccm4188 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110005.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 Trekking 4x410.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 1.105.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 1.109.2000541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (141_) 1.1 4x409.2000541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT PANDA Van (169) 1.109.2004541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.209.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x409.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)09.1999601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power09.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 6002.2000601242 ccm4188 A4.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.2001601242 ccm4178 C4.066
FIAT Siena (178_, 172_) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.4 CAT04.1996691372 ccm4178 B2.016
FIAT Siena (178_, 172_) 1.6 16V09.19981061581 ccm4178 B3.000
FIAT STILO (192) 1.604.20051361596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO (192) 1.8 16V (192_XC1A)10.20011331747 ccm4192 A4.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V01.20031031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.8 16V01.20031331747 ccm4192 A4.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
GREAT WALL TENGYI C10 hečbekas 1.501.2010971497 ccm4GW4G15
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.1995991495 ccm4G4FK
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.510.1994851495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 16V10.1995991495 ccm4G4FK
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000751341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000831341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.308.2002841341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000861341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.509.1999881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.501.2000901495 ccm4G4EB
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.509.20001021495 ccm4G4EC-G
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.301.2000751341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.301.2000861341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.501.2000901495 ccm4G4EB
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.509.19991021495 ccm4G4FK
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.6 GLS11.20051121599 ccm4G4ED
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.6 GLS11.20051121599 ccm4G4ED
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199854999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199856999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i03.200158999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.108.2003581086 ccm4G4HD
HYUNDAI ATOS (MX) 1.106.2003611086 ccm4G4HG
HYUNDAI ATOS (MX) 1.108.2003631086 ccm4G4HG
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021051599 ccm4G4ED
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021071599 ccm4G4ED
HYUNDAI COUPE (GK) 2.008.20011361975 ccm4G4GC
HYUNDAI COUPE (GK) 2.003.20021391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS02.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 16V03.19981161599 ccm4G4GR
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 i 16V08.20001071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 i 16V12.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI COUPE (RD) F2 Evolution01.19991541975 ccm4G4GF
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 220 CE (124.042)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 320 CE (124.052)10.19922203199 ccm6M 104.992
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.606.2000901599 ccm4G4GR
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.605.20031051599 ccm4G4ED
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.606.20001071599 ccm4G4ED
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.806.20001321795 ccm4G4GB
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.006.20001391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.006.20001411975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.010.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (HD) 1.6 CVVT06.20061221591 ccm4G4FC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (HD) 2.0 CVVT06.20061401975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.606.2000901599 ccm4G4GR
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.605.20031051599 ccm4G4ED
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.606.20001071599 ccm4G4ED
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.006.20001391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.006.20001411975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.010.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI GETZ (TB) 1.109.2002631086 ccm4G4HD
HYUNDAI GETZ (TB) 1.109.2005671086 ccm4G4HD
HYUNDAI GETZ (TB) 1.309.2004831341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.309.2003851341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i09.2002821341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i08.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI GETZ (TB) 1.609.20021061599 ccm4G4ED
HYUNDAI GETZ (TB) 1.606.20051061599 ccm4G4ED
HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 16V03.20001361997 ccm4G4JP
HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.7 V6 24V03.20001702656 ccm6G6BA
HYUNDAI i10 (PA) 1.112.2007651086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.101.2008671086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.104.2011691086 ccm4G4HG
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.609.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.410.20071051396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (FD) 1.410.20071091396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (FD) 1.610.20071161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.610.20071221591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.410.20071051396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081221591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V12.1996881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.5 12V04.1997881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.004.19971361997 ccm4G4JP
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.0 16V11.19951391975 ccm4G4GF
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.601.2002901599 ccm4G4ED
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.606.20011031599 ccm4G4ED
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.806.20011221795 ccm4G4GB
TOYOTA Matrix MPV (_E13_) 1.8 VVTi01.20021311794 ccm41ZZ-FE
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.1992881495 ccm4G4EK
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x402.20011732656 ccm6G6BA
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS05.20051441998 ccm4G4KA
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.401.20051622359 ccm4G4KC
HYUNDAI TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD12.20011943497 ccm6G6CU
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.001.20041401975 ccm4G4GC
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.011.20031411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.7 V609.20001732656 ccm6G6BA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.008.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.001.20071431975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 visų ratų pavara08.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 visų ratų pavara07.20051431975 ccm4G4GC
INFINITI QX4 I (JR50) 3.301.19971703275 ccm6VG33E
ISUZU TROOPER (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
ISUZU Trooper III SUV 3.5 V6 24V04.20002153494 ccm66VE1
ISUZU Trooper III SUV Cabriolet 3.5 V6 24V04.20002153494 ccm66VE1
JEEP COMPASS (MK49) 2.005.20111561998 ccm4ECN
JEEP COMPASS (MK49) 2.408.20061702360 ccm4EDG
JEEP COMPASS (MK49) 2.4 4x409.20061702360 ccm4ED3
JEEP PATRIOT (MK74) 2.406.20091702360 ccm4EDG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 4x401.20081702360 ccm4EDG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 Eco + 4x407.20081702360 ccm4ED3
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CVVT08.20041391975 ccm4G4GC
KIA CARENS III (UN) 2.0 CVVT09.20061441998 ccm4G4KA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.412.20061051396 ccm4G4FA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.412.20061091396 ccm4G4FA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.612.20061221591 ccm4G4FC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.409.20071091396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071221591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071261591 ccm4G4FC
KIA PRO CEE'D (ED) 1.402.20081051396 ccm4G4FA
KIA PRO CEE'D (ED) 1.402.20081091396 ccm4G4FA
KIA PRO CEE'D (ED) 1.602.20081221591 ccm4G4FC
KIA PRO CEE'D (ED) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
KIA CERATO (LD) 1.607.20041051599 ccm4G4ED
KIA CERATO (LD) 1.605.20061221591 ccm4G4FC
KIA CERATO (LD) 2.004.20041431975 ccm4G4GC
KIA CERATO sedanas (LD) 1.604.20041051599 ccm4G4ED
KIA CERATO sedanas (LD) 1.605.20061221591 ccm4G4FC
KIA CERATO sedanas (LD) 2.004.20041431975 ccm4G4GC
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V07.19961161793 ccm4T8
KIA CLARUS universalas (GC) 1.8 i 16V05.19981161793 ccm4T8
KIA MAGENTIS (MG) 2.011.20051441998 ccm4G4KA
KIA Picanto (SA) 1.004.200461999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.009.200763999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.104.2004651086 ccm4G4HG
KIA RIO II (JB) 1.4 16V03.2005971399 ccm4G4EE
KIA RIO II (JB) 1.6 CVVT03.20051121599 ccm4G4ED
KIA RIO II sedanas (JB) 1.4 16V03.2005971399 ccm4G4EE
KIA RIO II sedanas (JB) 1.6 16V03.20051121599 ccm4G4ED
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SHUMA (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SHUMA (FB) 1.601.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V10.19971101793 ccm4TED
KIA SHUMA II (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II sedanas (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA Shuma Sedanas (FB) 1.503.1996801498 ccm4B5
KIA Shuma Sedanas (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 i 16V09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD04.1994951998 ccm4FE (8V)
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire visų ratų pavara (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003601242 ccm4188 A4.000
LEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_)01.19932122997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 300 (JZS160_)10.20002192997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 300 (JZS160_)08.19972222997 ccm62JZ-GE
LEXUS IS I (JCE1_, GXE1_) 300 (JCE10)09.20012132997 ccm62JZ-GE
LEXUS IS SportCross 300 (JCE10_)10.20012132997 ccm62JZ-GE
LEXUS LX 450 4WD (FZJ80_)09.19952054477 ccm61FZ-FE
LEXUS SC Coupe (_ZZ3_) 30008.19912282997 ccm62JZ-GE
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 3 (BK) 1.410.2003841349 ccm4ZJ32
MAZDA 3 (BK) 1.610.20031051598 ccm4Z601
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR12.20081051598 ccm4Z683
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.602.20041051598 ccm4Z601
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B3 ME
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.001.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA 323 I (FA) 1.006.197745985 ccm4PC
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B33G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V 4WD01.19901152184 ccm4F2
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i05.19941061840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL-ZE
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL
MAZDA 929 III (HC) 3.006.19871902954 ccm6JE
MAZDA 929 III (HC) 3.0 i01.19901672954 ccm6JE3
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.6 12V 4WD01.19901222606 ccm4G6MPV
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V08.1998721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA DEMIO (DW) 1.5 16V04.2000751498 ccm4B5 E
MAZDA E Serija III MPV (SG) 2.5 i (SG5)06.19951592494 ccm6J5DE
MAZDA MPV I (LV) 3.009.19881522954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MPV II (LW) 2.008.20001201991 ccm4FS
MAZDA MPV II (LW) 2.009.19991221991 ccm4FS-DS
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i07.1991881598 ccm4B69
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i01.19941071598 ccm4B6D
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19921331845 ccm6K819
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V05.19981101598 ccm4B6D
MAZDA MX-6 (GD) 2.509.19921662497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.19921652497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.19931672497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991001840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991141840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 2.011.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.19931431995 ccm6KF
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.19931672497 ccm6KL
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V607.20001632497 ccm6KL
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 Kompressor (208.445)03.19981921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 200 (124.060)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 220 (124.062)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 320 (124.066)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 36 AMG (124.066)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 220 (124.042)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 320 (124.052)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 220 (124.022)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.028)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.029)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 320 (124.032)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 36 AMG07.19942693606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 36 AMG04.1996269 ccm
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 220 T (124.082)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 320 T (124.092)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 36 T AMG (124.092)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 320 (463.230, 463.231)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 36 AMG (463.230)01.19952723606 ccm6M 104.996 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 600 (140.076)09.19923945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.19931972799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 600 SE, SEL (140.056, 140.057)04.19914085987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 600 (140.056, 140.057)01.19933945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 220 E (124.022)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 280 E (124.028)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E-24 (124.031)09.19882202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E-24 (124.031)09.19882312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 320 E (124.032)10.19922203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076)07.19923945987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R129) SL 73 AMG (129.076)01.1999524 ccm
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445)10.19961921998 ccm4M 111.943
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE (124.079)05.19861361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 220 TE (124.082)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 280 TE (124.088)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE-24 (124.091)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE-24 (124.091)09.19892312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 320 TE (124.092)10.19922203199 ccm6M 104.992
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A)08.19931141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T)06.19961221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.406.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.6 16V (CK4A)12.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19971772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.19942083497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W)07.19971943497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)11.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 4WD09.19961752972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)03.20031672972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)06.20001702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)11.19981772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport Van I (K90) 3.0 V612.19991702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI SAPPORO III (E16A) 2.4 (E16A)06.19871242351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (N63W)08.19991361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)12.1998831299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)06.1998861299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 MPI10.20021121834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI10.19981502351 ccm44G64 (GDI)
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 2.0 GTI03.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN 200 SX (S14) 2.0 i 16V10.19931601998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.503.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.801.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.507.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.807.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.808.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.008.20001361998 ccm4SR20DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199254998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V09.200060998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V08.1992751275 ccm4CG13DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V09.2000821348 ccm4CGA3DE
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD03.19981503275 ccm6VG33E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD09.19971703275 ccm6VG33E
NISSAN PICK UP (D22) 2.401.20031502389 ccm4KA24DE
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i02.19981202389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD03.20021332389 ccm4KA24DE
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 2.006.19901311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.19901151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x404.19911151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 4x403.19911501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT 4x403.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.009.19901521998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.007.19941501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V06.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V04.19981311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN Sentra V (B15) 1.801.20001201769 ccm4QG18DE
NISSAN Sentra V (B15) 1.801.20001261769 ccm4QG18DE
NISSAN Sentra V (B15) 2.001.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN Serena (C23) 2.011.19921261998 ccm4SR20DE
NISSAN SERENA (C24) 2.0 SGX09.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN SERENA (C24) 2.0 SGX 4x409.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN Silvia (S15) 200009.19991651998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 4x407.1986901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 SGX10.1988951597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V 4WD10.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN TERRANO II (R20) 3.310.19921703275 ccm6VG33E
NISSAN TERRANO II (R20) 3.3 4WD10.19921703275 ccm6VG33E
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 2.2 i10.19981362198 ccm4X 22 SE
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PUCH G-Modell (W463) G 32009.19942113199 ccm6M 104.996
PUCH G-Modell (W463) G 36 AMG01.19952723606 ccm6M 104.952 (AMG 3,6)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG10.2003601149 ccm4D7F 708
RENAULT TWINGO I komercinis (S06_) 1.2 (S066, S068)05.1996581149 ccm4D7F 704
SKODA FABIA (6Y2) 1.408.2000601397 ccm4AZF
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.407.2001681397 ccm4AME
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998541289 ccm4AMG
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SSANGYONG CHAIRMAN (HT_) 2.808.19991932799 ccm6M 104.945
SSANGYONG CHAIRMAN (HT_) 3.207.19972203199 ccm6M 104.992
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)08.19971221994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)06.19981251994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 AWD06.20021251994 ccm4EJ201
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 AWD (SG9)12.20032112457 ccm4EJ25
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 RX Nato AWD (SG9)11.20021562457 ccm4EJ25
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 2.0 AWD12.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i (GC7)07.19961161994 ccm4EJ20E
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC7)10.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC8)06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 1.506.20011011498 ccm4EL154
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i09.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i 16V AWD06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i AWD (GF8)12.19951161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.0 AWD (BE5)04.19991251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.5 AWD (BE9)10.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.0 AWD (BH5)12.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.5 AWD (BH9)12.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Sedanas (BL) 2.0 AWD (BL5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Universalas (BP) 2.0 AWD (BP5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU OUTBACK (BE, BH) 2.5 AWD (BH9)10.20001562457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BL, BP) 2.5 AWD09.20081732457 ccm4EJ251
SUBARU VIVIO 0.708.199244658 ccm4EN07E
SUBARU VIVIO 660 4WD03.199244658 ccm4EN07E
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.711.19951522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD11.19951522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 4WD09.19981853378 ccm65VZ-FE
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN13_)07.19901432959 ccm63VZ-E
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.4 (ZZE150_)03.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (AT220_, ZZT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (ZZT220_)07.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA bB I (NCP3_) 1.3 (NCP30_)01.2000781299 ccm42NZ-FE
TOYOTA bB I (NCP3_) 1.5 (NCP3_)03.20001091497 ccm41NZ-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 16V (AT190_)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 16V (AT190_)12.19941161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.604.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_)02.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA (ZZT23_) 1.8 16V VT-i (ZZT230_)08.19991431794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 4WD12.20011361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.605.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101)07.19921031587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.604.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.8 (ZZE122)06.20041361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA LEVIN kupė (AE10_) 1.6 GT06.19911161587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.4 VVT-i01.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.3 (NZE120_)08.2000871299 ccm42NZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)08.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.5 (ZZA120_, ZZE123_)11.20011091497 ccm41NZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)10.20011101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.803.20011311794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) 1.8 VVT-i (ZZE122_)01.20021351794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_)04.20041101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_)04.20041291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Crown Sedanas (_S14_, _S15_, _S13_) 3.0 (JZS133_, JZS147_, JZS149_)08.19912202997 ccm62JZ-GE
TOYOTA Echo Sedanas (_P1_) 1.5 (NCP12_)08.19991061497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Echo Sedanas (_P1_) 1.5 (NCP12_)08.19991101497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Granvia (_H2_, _H1_) 3.4 4x4 (VCH16)08.19971903378 ccm65VZ-FE
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.408.19971452438 ccm42RZ-FE
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_)08.19971402438 ccm42RZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.5 4x4 (FZJ75)11.19922154477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 4WD (FZJ80_)09.19922924477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95)04.19951502694 ccm43RZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_)03.19961783378 ccm65VZ-FE
TOYOTA MR 2 III (ZZW3_) 1.8 16V VT-i (ZZW30)10.19991401794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA PASEO kabrioletas (EL54) 1.5 (EL54_)10.1996901497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kabrioletas (EL54) 1.5 (EL54_)10.19961101497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL44_) 1.504.19911011497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.1995901497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.19951101497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.19951161497 ccm45E-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 (TCR1_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 4WD (TCR2_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) 1.8 (ZCA25_, ZCA26_)08.20001251794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA STARLET (EP91) 1.3 (EP91_)01.1996751332 ccm44E-FE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 (JZA80_)05.19932232997 ccm62JZ-GE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 i (JZA80_)05.19932282997 ccm62JZ-GE
TOYOTA Wish MPV (_E1_) 1.8 Hi04.20031321794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Wish MPV (_E1_) 1.8 Hi 4WD04.20031251794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.3 (NCP92_)08.2005861299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.3 (NCP92_)08.2007871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_)08.2007871299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.0 (SCP10_)04.199968998 ccm41SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.3 (NCP10_, SCP12_)11.1999861298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.3 (SCP12_)08.1999871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.5 (NCP13_)01.20031051497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.5 (NCP13_)04.20011061497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.5 (NCP13_)03.20001501497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_)08.2007871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 VVT-i (NCP90_, SCP90_)01.2005861298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 VVT-i (SCP90_)08.2005871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_)11.2002841299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_)08.1999861299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.5 (NCP21_)05.20031051497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.5 (NCP21_)03.20001061497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.5 4WD (NCP21_)03.20001061497 ccm41NZ-FE
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (4603, T03 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 4603, T03) pristatymas su GLS
  • 4603, T03 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 4603, T03 Uždegimo žvakė Transporto priemonės numeris iki: 9B999999 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Variklio numeris iki: 2543171 4603, T03) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: 631983 4603, T03) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje