Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė Platinum veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė PM7RC10 (veržliarakčio dydis: 16 | sriegio žingsnis [mm]: 1,25) pirkti pigūs thumb?id=10414783&lng=lt&ccf=94077774

6,04

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 8EH 188 705-041
  • Gamintojas: HELLA
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
HELLA Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   1,0 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   25 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CHRYSLER 4606823AB
CHRYSLER 4609079
CHRYSLER 56028886AA
CHRYSLER 56041402AB
CHRYSLER SPORC12YC5
CITROËN 5962H8
CITROËN 5962J1
CITROËN 5962Y1
CITROËN/PEUGEOT 5962H8
CITROËN/PEUGEOT 5962J1
CITROËN/PEUGEOT 5962Y1
DAIHATSU 9004851157
DAIHATSU 9004851158
DAIHATSU 9004851164
DAIHATSU 9004851164A
DAIHATSU 9004851165
DODGE 5149177AB
FIAT 46451923
FIAT 46454145
FIAT 46480309
FIAT 46531918
FIAT 46531935
FIAT 46551918
FIAT 46551935
FIAT 46799927
FIAT 71719244
FIAT 71736277
FORD 1011256
FORD 3588254
FORD 95VW12405CA
GENERAL MOTORS 55562534
GENERAL MOTORS 92063308
GENERAL MOTORS 93176801
GENERAL MOTORS 93176802
GENERAL MOTORS 93180485
GENERAL MOTORS 95519058
HELLA PM7RC10
HONDA 980795514E
HONDA 980795514EHE
HONDA 980795514G
HONDA 980795514J
HONDA 980795514P
HONDA 980795515E
HONDA 980795515E01
HONDA 980795515G
HONDA 980795515G01
HONDA 980795515J
HONDA 980795515J01
HONDA 980796082701
HYUNDAI 099PM18000
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z255
BERU
Z287
BERU
Z72
BERU
Z74
BERU
Z203
BERU
Z324
NGK
1662
NGK
1667
NGK
2262
NGK
2460
NGK
4291
NGK
5165
NGK
5216
NGK
5584
NGK
6314
NGK
6714
NGK
6953
NGK
7642
VALEO
246186
BOSCH
0 242 229 543
BOSCH
0 242 229 576
BOSCH
0 242 229 579
BOSCH
0 242 229 654
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 660
BOSCH
0 242 229 699
BOSCH
0 242 229 715
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 235 547
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 667
BOSCH
0 242 236 542
BOSCH
0 242 236 558
DENSO
IK16
DENSO
K16PR-U
DENSO
K16PR-U11
DENSO
K16R-U11
DENSO
K16TT
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
KJ16CR-L11
DENSO
KJ16CR-U11
DENSO
PK16PR11
DENSO
PK20PR-L11
DENSO
PT16EPR-L13
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110020312
MAGNETI MARELLI
062110030312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110150312
MAGNETI MARELLI
062110490312
MAGNETI MARELLI
062110500312
MAGNETI MARELLI
062120030312
FEBI BILSTEIN
13415
FEBI BILSTEIN
13427
FEBI BILSTEIN
13429
FEBI BILSTEIN
13432
FEBI BILSTEIN
13603
FEBI BILSTEIN
13609
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0019
VEMO
V99-75-0023
VEMO
V99-75-0031
FEBI BILSTEIN
13535
FEBI BILSTEIN
13536
VALEO
246884
VALEO
246903
VALEO
246872
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE041/T10
CHAMPION
OE089/T10
CHAMPION
OE115/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE016/T10
CHAMPION
OE019/T10
CHAMPION
OE198/T10
FEBI BILSTEIN
13414
FEBI BILSTEIN
13426
FEBI BILSTEIN
13608
DENSO
K16TNR-S9
DENSO
IK16TT
DENSO
IK20TT
DENSO
IT16TT
NGK
91763
DENSO
K16PR-L11
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990006
STARK
SKSP-1990008
STARK
SKSP-1990013
JP GROUP
1291700100
TOPRAN
206 656
VEMO
V99-75-0050
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0009
MAGNETI MARELLI
062000774304
HELLA
8EH 188 704-031
HELLA
8EH 188 704-111
HELLA
8EH 188 705-041
HELLA
8EH 188 706-061
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-24
STARK
SKSP-1990062
RIDEX
686S0063
STARK
SKSP-1990063
RIDEX
686S0064
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
NGK
94301
RIDEX
686S0007
RIDEX
686S0027
159BRERASPIDER B12A4 A8ARNAGEBLS CAPRICE CLASSICCAPTIVACRUZE300CIRRUSCROSSFIRESEBRINGSTRATUSVOYAGER C-CROSSER XSARAKORANDOMUSSOCUOREMOVE SIRIONTREVISYRVAVENGERCALIBERCARAVANJOURNEYBRAVA CROMA DOBLOFREEMONTMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOSEICENTO SIENA STILOSTRADAGALAXY TENGYIACCORD CIVICCR-V CRX HR-VINTEGRALOGO ODYSSEYSHUTTLE PONYEXCELACCENTATOS123 SerijaELANTRAGETZGRANDEURHIGHWAYi10i20i30ix55LANTRA MATRIXS-COUPESANTA FESONATA TERRACANTIBURONTRAJETTUCSONXG QX4TROOPERS-TYPE XFXJ XK CHEROKEE CJ5 - CJ8 COMANCHECOMMANDERCOMPASSGRAND CHEROKEE PATRIOTWRANGLERCARENSSEDONA CEE'DCERATOCLARUS MAGENTIS OPIRUS PICANTORIO SEPHIA SHUMASORENTO SPORTAGEDEDRALYBRA Y YPSILON DISCOVERY RANGE ROVER GS IS SC EUROPA12123323626 929 B SerijaDEMIO MPVMX-3MX-5MX-6PREMACY XEDOS C KlasėCLK CLS E KlasėG KlasėM KlasėR KlasėS KlasėStufenheck SLSLK VIANO VITO 111 Serija124 SerijaMG 6MGCOLTGALANT L 200L300 / DELICAL 400 LANCEROUTLANDERSHOGUN PAJERO PININ PAJERO SPORT SAPPORO SPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON 100 NX 200 SX ALMERAMAXIMA MICRA PATHFINDER PICK UP PRIMERA SENTRASERENA SILVIA SKYLINESUNNYTERRANOVANETTEAGILAASTRACOMBOCORSAFRONTERAINSIGNIAMERIVAMOKKA / MOKKA XMONTEREYSIGNUMTIGRAVECTRAZAFIRA106205 2064007 TWINGO25400 45 75 STREETWISEALHAMBRA CORDOBA IBIZA INCALEONTOLEDOFABIA FELICIA OCTAVIAROOMSTERFORESTER IMPREZA LEGACY OUTBACK VIVIOGRAND VITARA IGNIS SX44 RUNNERAURISAVENSISbBCARINA CELICACENTURYCOROLLA CROWN ECHOHIACE HILUX Pick-up LAND CRUISER MR 2PASEOPREVIA PRIUS RAV 4 STARLETSUPRA URBAN CRUISERWISHYARIS BORACADDYCORRADOFOXGOLFJETTALUPONEW BEETLEPASSATPOLOSHARANTRANSPORTERVENTO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 159 (939) 1.8 MPI03.20071401796 ccm4939 A4.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTS09.20051601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.2 JTS09.20051852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.8 MPI03.20071401796 ccm4939 A4.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTS03.20061601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.2 JTS (939.DXB11)01.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
ALPINA B12 (E32) 5.007.19883514988 ccm12M70 B50 (5012KA)
ALPINA B12 (E38) 5.712.19953885646 ccm12M70 B57 (5714K2)
ALPINA B12 kupė (E31) 5.006.19903514988 ccm12M70 B50 (5012KA)
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.009.20011301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.009.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.011.20001301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.807.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro07.19951632771 ccm6AEJ
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 6.7 V809.19994056750 ccm8L 410 IT
CADILLAC BLS 2.0 T Flexpower12.20072001998 ccm4Z 20 LER
CADILLAC BLS Wagon 2.0 T Flexpower12.20072001998 ccm4Z 20 LER
CHEVROLET CAPRICE 5.710.19901885733 ccm8LO5
CHEVROLET CAPRICE universalas 5.710.19911885733 ccm8LO5
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.2 4WD06.20062303195 ccm6LU1
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.811.20091401796 ccm4LWE
CHRYSLER 300 C Sedanas (LX, LE) 3.509.20042493518 ccm6EGG
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 3.509.20042493518 ccm6EEG
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 3.5 AWD09.20042493518 ccm6EGG
CHRYSLER 300 M (LR) 3.5 V6 24V08.20002523518 ccm6EGG
CHRYSLER Cirrus Sedanas 2.4 LX05.19941402429 ccm4EDZ
CHRYSLER CROSSFIRE 3.207.20032183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.205.20042183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER SEBRING (JS) 2.0 VVT07.20071561998 ccm4ECN
CHRYSLER SEBRING (JS) 2.4 VVT07.20071702360 ccm4EDG
CHRYSLER SEBRING kabrioletas (JS) 2.4 VVT07.20071702360 ccm4ED3
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16 V12.19951402429 ccm4EDZ
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16V12.19951522429 ccm4EDZ
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 LX V612.19951632497 ccm6EEB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 V612.19951702497 ccm6H00
DODGE STRATUS 2.4 16V12.19951522429 ccm4EDZ
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 AWD02.19971512429 ccm4EDZ
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 i01.19951512429 ccm4B00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.001.19951522972 ccm6EFA
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.0 visų ratų pavara11.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.4 16V08.20081702360 ccm4SFZ (4B12 MMC)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.606.2002911587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999951587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono04.20011011587 ccm4NFV (TU5JP)
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x401.19992123199 ccm6M 104.995
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x401.19992203199 ccm6M 104.992
DAIHATSU Cuore VI (L251, L250_, L260_) 1.005.200358989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.011.199854989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 DVVT10.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 i (L701)10.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU MOVE (L6, L9) 1.0 i10.199855989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.004.199854989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100)04.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M101)09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD04.199956989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU TREVIS 1.006.200658989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.002.200158989 ccm3EJ-VE
DODGE AVENGER 2.006.20071561998 ccm4ECN
DODGE AVENGER 2.406.20071752359 ccm4ED3
DODGE CALIBER 1.806.20061501798 ccm4EBA
DODGE CALIBER 2.006.20061561998 ccm4ECN
DODGE CALIBER 2.410.20061702359 ccm4ED3
DODGE CALIBER 2.410.20061722359 ccm4ED3
DODGE CALIBER 2.4 AWD10.20061702359 ccm4ED3
DODGE CARAVAN 2.4 i01.19951512429 ccm4EDZ
DODGE JOURNEY 2.401.20091702359 ccm4ED3
DODGE JOURNEY 2.409.20081752359 ccm4ED3
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BU)01.19991031596 ccm4182 B6.000
FIAT CROMA (194) 1.8 16V12.20051401796 ccm4939 A4.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 16V (223ZXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 Natural Power09.20021031596 ccm4182 B6.000
FIAT Freemont (345_) 2.408.20111702360 ccm4EDG
FIAT MAREA (185) 1.603.1999921581 ccm4185 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V Bipower04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 16V04.19971021581 ccm4185 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V (186AGB1A)04.2002951596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AMB1A)04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AXC1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT PALIO (178BX) 1.207.1997601242 ccm4178 B7.045
FIAT PALIO (178BX) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.4 CAT04.1996691372 ccm4178 B2.016
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.207.1997601242 ccm4178 C4.066
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.407.1997691372 ccm4178 B2.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.602.20011061581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V02.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT PANDA (169) 1.109.2003541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.209.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x410.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 Natural Power01.2007601242 ccm4188 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110005.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 Trekking 4x410.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 1.105.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 1.109.2000541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (141_) 1.1 4x409.2000541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT PANDA Van (169) 1.109.2004541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.209.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x409.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)09.1999601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power09.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 6002.2000601242 ccm4188 A4.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.2001601242 ccm4178 C4.066
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.1998731242 ccm4178 B5.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.404.1996691372 ccm4178 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.401.2007771368 ccm4178 F3.011
FIAT Siena (178_, 172_) 1.4 CAT04.1996691372 ccm4178 B2.016
FIAT Siena (178_, 172_) 1.6 16V09.19981061581 ccm4178 B3.000
FIAT STILO (192) 1.604.20051361596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO (192) 1.6 16V05.20051051598 ccm4192 B3.000
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO (192) 1.8 16V (192_XC1A)10.20011331747 ccm4192 A4.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V01.20031031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V03.20051051598 ccm4192 B3.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.8 16V01.20031331747 ccm4192 A4.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
FORD GALAXY (WGR) 2.8 V604.20002042792 ccm6AYL
GREAT WALL TENGYI C10 hečbekas 1.501.2010971497 ccm4GW4G15
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 (CB3, CB7)10.19911402156 ccm4F22A6
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7)01.19901502156 ccm4F22A3
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V Automatik (CB7)01.19901472156 ccm4F22A3
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 (CB8, CB9)05.19921402156 ccm4F22A6
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.19911472156 ccm4F22A8
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.19911502156 ccm4F22A7
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.2 Vti01.19941472156 ccm4F22B4
HONDA ACCORD V (CE, CF) 1.9 i (CE7)02.19961161850 ccm4F18A3
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2)09.19931361997 ccm4F20B3
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.2 i ES (CE1)09.19931502156 ccm4F22B5
HONDA ACCORD V kupė (CD) 2.0 (CD9)09.19931361997 ccm4F20B3
HONDA ACCORD V kupė (CD) 2.2 i ES (CD7)09.19931502156 ccm4F22B5
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 1.6 (CH5)12.19991161590 ccm4D16B6
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 2.0 (CH7)12.19991471997 ccm4F20B6
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 2.3 (CL4)11.20001542254 ccm4F23Z5
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 2.011.19991451997 ccm4F20B7
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 2.0 i 16V02.19981471997 ccm4F20B5
HONDA ACCORD VI kupė (CG) 3.0 V6 24V (CG2)02.19982002997 ccm6J30A1
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 1.6 i (CG7)10.19981161590 ccm4D16B6
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 1.6 LS (CG7)10.19981071590 ccm4D16B7
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 2.0 i (CG9)10.19981471997 ccm4F20B6
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 2.3 (CG5)03.19971502254 ccm4F23A1
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 2.3 (CL3)01.20011542254 ccm4F23A1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991901493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 si 16V (EG6)10.19911221590 ccm4D16A8
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1)01.19941251590 ccm4D16Z9
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 si 16V10.19911221590 ccm4D16A8
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8)04.1998751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8)04.1998901396 ccm4D14A8
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.5 16V (MB9)04.19981141493 ccm4D15Z8
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1)04.19981161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1)04.19981251590 ccm4D16W4
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3)01.19971141493 ccm4D15Z8
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 i Vtec-E (MA9)09.1994901493 ccm4D15Z3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.611.19981251590 ccm4D16W4
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4)01.19971161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1)09.19941131590 ccm4D16Y3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1)09.19941261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.611.19981251590 ccm4D16W4
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.610.19951261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 i (EK1)11.19951141590 ccm4D16Y5
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.605.19961071590 ccm4D16Y7
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i03.19961051590 ccm4D16Y7
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1)03.19961251590 ccm4D16Y8
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.6 i Vtec11.19951251590 ccm4D16Y6
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 i02.2001751396 ccm4D14Z6
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1)02.2001901396 ccm4D14Z5
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.6 i02.20011101590 ccm4D16W7
HONDA CIVIC VII kupė (EM2) 1.6 i02.20011101590 ccm4D16V1
HONDA Civic VII Sedanas (ES, ET) 1.3 IMA (ED9, ES9)10.2003831339 ccm4LDA1
HONDA Civic VII Sedanas (ES, ET) 1.4 (ES4)12.2000901396 ccm4D14Z5
HONDA Civic VII Sedanas (ES, ET) 1.602.20011101590 ccm4D16V1
HONDA CR-V I (RD) 2.0 (RD1)04.19991331973 ccm4B20Z1
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3)10.19951281972 ccm4B20B
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3)01.19991471973 ccm4B20Z1
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6)03.19921251590 ccm4D16Z6
HONDA HR-V (GH) 1.6 16V (GH1, GH3)03.19991051590 ccm4D16W1
HONDA HR-V (GH) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4)03.19991051590 ccm4D16W1
HONDA HR-V (GH) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4)10.19991241590 ccm4D16W5
HONDA INTEGRA kupė (DC2, DC4) 1.609.19931201590 ccm4ZC1
HONDA LOGO (GA3) 1.3 (GA3)03.1999651343 ccm4D13B7
HONDA Odyssey (RL1, RA6, RA_) 2.307.20021502254 ccm4F23A
HONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1)10.19941502156 ccm4F22B8
HONDA SHUTTLE (RA) 2.3 16V (RA3, RA6)10.19971502254 ccm4F23A7
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.1995991495 ccm4G4ER
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.510.1994851495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 16V10.1995991495 ccm4G4ER
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000751341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000831341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.308.2002841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000861341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.509.1999881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.501.2000901495 ccm4G4EB
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.509.20001021495 ccm4G4EC-G
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.301.2000751341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.301.2000861341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.501.2000901495 ccm4G4EB
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.509.19991021495 ccm4G4FK
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.6 GLS11.20051121599 ccm4G4ED
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.6 GLS11.20051121599 ccm4G4ED
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199854999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199856999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i03.200158999 ccm4G4HC-E
HYUNDAI ATOS (MX) 1.108.2003581086 ccm4G4HD
HYUNDAI ATOS (MX) 1.106.2003611086 ccm4G4HG
HYUNDAI ATOS (MX) 1.108.2003631086 ccm4G4HG
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.008.20011361975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.003.20021391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS02.20031431975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V601.20011652656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V603.20021672656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 16V03.19981161599 ccm4G4GR
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 i 16V08.20001071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 i 16V12.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI COUPE (RD) F2 Evolution01.19991541975 ccm4G4GF
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 220 CE (124.042)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051)09.19892312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 320 CE (124.052)10.19922203199 ccm6M 104.992
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.606.2000901599 ccm4G4GR
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.605.20031051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.606.20001071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.806.20001321795 ccm4G4GB
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.006.20001391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.006.20001411975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.010.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (HD) 1.6 CVVT06.20061221591 ccm4G4FC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (HD) 2.0 CVVT06.20061401975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (HD) 2.0 CVVT06.20061431975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.606.2000901599 ccm4G4GR
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.605.20031051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.606.20001071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.006.20001391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.006.20001411975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.010.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI GETZ (TB) 1.109.2002631086 ccm4G4HD
HYUNDAI GETZ (TB) 1.109.2005671086 ccm4G4HD
HYUNDAI GETZ (TB) 1.309.2004831341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.309.2003851341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i09.2002821341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i08.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI GETZ (TB) 1.606.20051061599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI GETZ (TB) 1.609.20021061599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.304.20052353342 ccm6G6DB
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.806.20052653778 ccm6G6DA
HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 16V03.20001361997 ccm4G4JP
HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.7 V6 24V03.20001702656 ccm6G6BA
HYUNDAI i10 (PA) 1.112.2007651086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.101.2008671086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.104.2011691086 ccm4G4HG
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.609.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.410.20071051396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (FD) 1.410.20071091396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (FD) 1.610.20071161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.610.20071221591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 2.010.20071431975 ccm4G4GC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.410.20071051396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081221591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.002.20081431975 ccm4G4GC
HYUNDAI ix55 3.8 V6 4WD01.20112643778 ccm6G6DA
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V12.1996881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.5 12V04.1997881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.004.19971361997 ccm4G4JP
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.0 16V11.19951391975 ccm4G4GF
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.601.2002901599 ccm4G4ED-L
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.606.20011031599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.806.20011221795 ccm4G4GB-G
TOYOTA Matrix MPV (_E13_) 1.8 VVTi01.20021311794 ccm41ZZ-FE
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.1992881495 ccm4G4EK
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x411.20001802656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x402.20011732656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 3.509.20032003497 ccm6G6CU
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 3.5 4x409.20032003497 ccm6G6CU
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.3 Dynamic 4x403.20062353342 ccm6G6DB
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V10.20011311997 ccm4G4JP-EG
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V06.19981602493 ccm6G6BV-G
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 V610.20011732656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS05.20051441998 ccm4G4KA
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.401.20051622359 ccm4G4KC
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.301.20052333342 ccm6G6DB
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.306.20052353342 ccm6G6DB
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.301.20082503342 ccm6G6DB
HYUNDAI TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD12.20011943497 ccm6G6CU
HYUNDAI TIBURON kupė 1.6 CVVT10.20061061599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI TIBURON kupė 2.0 CVVT10.20061431975 ccm4G4GC
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.001.20041401975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.011.20031411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.7 V609.20001732656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.008.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.001.20071431975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 visų ratų pavara08.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 visų ratų pavara07.20051431975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.7 visų ratų pavara08.20041752656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI XG (XG) 25012.19981632493 ccm6G6BV
HYUNDAI XG (XG) 3012.19981882972 ccm6G6CT-G
HYUNDAI XG (XG) 35010.20021973497 ccm6G6CU
INFINITI QX4 I (JR50) 3.301.19971703275 ccm6VG33E
ISUZU TROOPER (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
ISUZU Trooper III SUV 3.5 V6 24V04.20002153494 ccm66VE1
ISUZU Trooper III SUV Cabriolet 3.5 V6 24V04.20002153494 ccm66VE1
JAGUAR S-Type (X200) 4.0 V801.19992763996 ccm8AJ-V8
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 4.203.20082984196 ccm8SV82G
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 4.2 Kompressor03.20084164196 ccm8SV8TS
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 5.003.20093855000 ccm8508PN
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 5.0 Kompressor03.20095105000 ccm8508PS
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 3.207.1997237 ccm
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19972843996 ccm8BC
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V 810.20093855000 ccm8508PN
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V810.20094715000 ccm8508PS
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V810.20095105000 ccm8508PS
JAGUAR XJ Sedanas (X350) 3.605.20032583555 ccm8RG (AJ-V8)
JAGUAR XJ Sedanas (X350) 4.205.20032984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XJ Sedanas (X350) R 4.203.20033954196 ccm8AJ33SC
JAGUAR XK 8 Cabriolet (X100) 4.003.19962843996 ccm8CC
JAGUAR XK 8 Cabriolet (X100) 4.005.19962943996 ccm8AJ-V8
JAGUAR XK 8 Cabriolet (X100) 4.208.20022984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK 8 Cabriolet (X100) R 4,208.20023964196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) 4.003.19962843996 ccm8AJ27
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) 4.005.19962943996 ccm8AJ-V8
JAGUAR XK Cabriolet (X150) 4.2 XK803.20062984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK Cabriolet (X150) 4.2 XKR03.20064164196 ccm8SV8TS
JAGUAR XK Cabriolet (X150) 5.0 V801.20093855000 ccm8508PN
JAGUAR XK Coupe (X150) 4.2 XK803.20062984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK Coupe (X150) 5.0 V801.20093855000 ccm8508PN
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.510.19901212464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.510.19951212464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.510.19861222464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 4x410.19841182464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 4x410.19861222464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 i 4x410.19841182464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 SE10.19961182464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i07.19981733964 ccm6ERH
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i12.19911843964 ccm6MX
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i02.19991843964 ccm6MX
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i01.19881853964 ccm6ERH
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i 4x401.19951783964 ccm6ERH
JEEP CJ5 - CJ8 SUV Cabriolet 2.501.1984106 ccm
JEEP COMANCHE (MJ) 2.510.19861222464 ccm4EPE
JEEP COMANCHE (MJ) 2.5 4x410.19861222464 ccm4EPE
JEEP Commander (XK, XH) 4.7 V8 4x409.20052314701 ccm8EVA
JEEP COMPASS (MK49) 2.005.20111561998 ccm4ECN
JEEP COMPASS (MK49) 2.408.20061702360 ccm4EDG
JEEP COMPASS (MK49) 2.4 4x409.20061702360 ccm4ED3
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.010.19981903964 ccm6ERH
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.0 4x404.19991903964 ccm6ERH
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x404.19992204701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x406.20032274701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x410.20012584701 ccm8EVC
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 4.7 V8 4x406.20052314701 ccm8EVA
JEEP PATRIOT (MK74) 2.406.20091702360 ccm4EDG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 4x401.20081702360 ccm4EDG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 Eco + 4x407.20081702360 ccm4ED3
UAZ Patriot (3163) 2.707.20041122693 ccm4ZMZ- 409210
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2.501.1988103 ccm
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2.512.19911212464 ccm4EPE
JEEP WRANGLER II (TJ) 2.508.19961182464 ccm4P00
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.006.1998169 ccm
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.008.19961773960 ccm6S01
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 Rubicon08.20031743964 ccm6ERH
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CVVT08.20041391975 ccm4G4GC
KIA CARENS III (UN) 2.0 CVVT09.20061441998 ccm4G4KA
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.7 V606.20061892656 ccm6G6EA
KIA CARNIVAL II (GQ) 3.507.20021943497 ccm6G6CU
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.412.20061051396 ccm4G4FA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.412.20061091396 ccm4G4FA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.612.20061221591 ccm4G4FC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 2.012.20061431975 ccm4G4GC
KIA CEE'D SW (ED) 1.409.20071091396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071221591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071261591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 2.009.20071431975 ccm4G4GC
KIA PRO CEE'D (ED) 1.402.20081051396 ccm4G4FA
KIA PRO CEE'D (ED) 1.402.20081091396 ccm4G4FA
KIA PRO CEE'D (ED) 1.602.20081221591 ccm4G4FC
KIA PRO CEE'D (ED) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
KIA PRO CEE'D (ED) 2.002.20081431975 ccm4G4GC
KIA CERATO (LD) 1.607.20041051599 ccm4G4ED
KIA CERATO (LD) 2.004.20041431975 ccm4G4GC
KIA CERATO sedanas (LD) 1.604.20041051599 ccm4G4ED
KIA CERATO sedanas (LD) 1.605.20061221591 ccm4G4FC
KIA CERATO sedanas (LD) 2.004.20041431975 ccm4G4GC
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V07.19961161793 ccm4T8
KIA CLARUS universalas (GC) 1.8 i 16V05.19981161793 ccm4T8
KIA Magentis (GD, MS) 2.5 V605.20011692493 ccm6G6BV
KIA MAGENTIS (MG) 2.011.20051441998 ccm4G4KA
KIA OPIRUS (GH) 3.509.20032033497 ccm6G6CU
KIA OPIRUS (GH) 3.8 V610.20062673778 ccm6G6DA
KIA Picanto (SA) 1.004.200461999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.009.200763999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.104.2004651086 ccm4G4HG
KIA RIO II (JB) 1.4 16V03.2005971399 ccm4G4EE
KIA RIO II (JB) 1.6 CVVT03.20051121599 ccm4G4ED
KIA RIO II sedanas (JB) 1.4 16V03.2005971399 ccm4G4EE
KIA RIO II sedanas (JB) 1.6 16V03.20051121599 ccm4G4ED
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SHUMA (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SHUMA (FB) 1.601.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V10.19971101793 ccm4T8
KIA SHUMA II (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II sedanas (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA Shuma Sedanas (FB) 1.503.1996801498 ccm4OK280
KIA Shuma Sedanas (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SORENTO I (JC) 3.3 V612.2006241 ccm
KIA SORENTO I (JC) 3.3 V6 4WD02.20072483342 ccm6G6DB
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD08.20021943497 ccm6G6CU
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 i 16V09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.7 V6 4WD09.20041752656 ccm6G6BA
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD04.1994951998 ccm4FE (8V)
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire visų ratų pavara (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003601242 ccm4188 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003801242 ccm4188 A5.000
LAND ROVER Discovery II (L318) 4.0 V8 4x411.19981853947 ccm894 D
LAND ROVER Discovery III (L319) 4.4 4x407.20042994394 ccm8448PN
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 3.9 4x407.19941903947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.0 4x401.19951853947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x407.19942244553 ccm846 D
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.2 4x405.20053964197 ccm8428PS
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x405.20053064394 ccm8448PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 4.2 4x402.20053904197 ccm8428PS
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 4.4 4x402.20052994394 ccm8448PN
LEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_)01.19932122997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 300 (JZS160_)10.20002192997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 300 (JZS160_)08.19972222997 ccm62JZ-GE
LEXUS IS I (JCE1_, GXE1_) 300 (JCE10)09.20012132997 ccm62JZ-GE
LEXUS IS SportCross 300 (JCE10_)10.20012132997 ccm62JZ-GE
LEXUS SC Coupe (_ZZ3_) 30008.19912282997 ccm62JZ-GE
LOTUS EUROPA S 2.0 Turbo07.20062001998 ccm4Z 20 LER
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 2 (DY) 1.2504.2003751242 ccm4FUJA
MAZDA 2 (DY) 1.404.2003801388 ccm4FXJA
MAZDA 2 (DY) 1.604.20031001596 ccm4FYJA
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.310.2007751349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.310.2007861349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.3 MZR01.2010841349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.510.20071031498 ccm4ZY-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.5 MZR06.20111021498 ccm4ZY66
MAZDA 3 (BK) 1.410.2003841349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 3 (BK) 1.610.20031051598 ccm4B6ZE
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR12.20081051598 ccm4Z6
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.602.20041051598 ccm4Z6
MAZDA 3 sedanas (BL) 1.6 MZR02.20091051598 ccm4Z6
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B3 ME
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.001.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA 323 I (FA) 1.006.197745985 ccm4PC
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B33G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V 4WD01.19901152184 ccm4F2
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i05.19941061840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL-ZE
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL
MAZDA 626 V (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V (GF) 2.004.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.802.1998901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.801.20001001840 ccm4FP9A
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.002.19981161991 ccm4FS
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 929 III (HC) 3.006.19871902954 ccm6JE
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.6 12V 4WD01.19901222606 ccm4G6MPV
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V08.1998721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA DEMIO (DW) 1.5 16V04.2000751498 ccm4B5 E
MAZDA MPV I (LV) 3.009.19881522954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MPV II (LW) 2.009.19991221991 ccm4FS-DS
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i07.1991881598 ccm4B69
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i01.19941071598 ccm4B6D
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19941291845 ccm6K8Y1
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19921331845 ccm6K819
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V05.19981101598 ccm4B6D
MAZDA MX-6 (GD) 2.509.19921662497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.19921652497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.19931672497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991001840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991141840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 2.011.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.19931431995 ccm6KF
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V02.19952112255 ccm6KJ -ZEM
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.19931672497 ccm6KL
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V607.20001632497 ccm6KL
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 320 (203.764)09.20022183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 280 (202.029)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 43 AMG (202.033)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 240 (203.061)05.20001702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 240 4-matic (203.081)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 320 (203.064)05.20002183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 320 4-matic (203.084)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 240 T (202.086)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 240 T (202.088)09.20001702597 ccm6M 112.915
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 280 T (202.089)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 43 AMG (202.093)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 240 (203.261)03.20011702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 240 4-matic (203.281)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 320 (203.264)03.20012183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 320 4-matic (203.284)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.19972183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370)07.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 5.410.19983545439 ccm8M 113.984
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374)08.19993475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021632597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 (209.365)06.20022183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.375)06.20023064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 55 AMG (209.376)09.20023675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 Kompressor (208.445)03.19981921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 320 (208.465)03.19982183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 55 AMG (208.474)01.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 240 (209.461)02.20031702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 320 (209.465)02.20032183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 500 (209.475)02.20033064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.375)10.20043064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 220 (124.062)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 320 (124.066)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 36 AMG (124.066)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 220 (124.042)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)06.19932653606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 220 (124.022)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.028)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.029)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 320 (124.032)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 36 AMG07.19942693606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 240 (210.062)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 4-matic (210.081)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 4-matic (210.082)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 36 AMG04.1996269 ccm
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 430 (210.070)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 430 4-matic (210.083)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 55 AMG (210.074)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 240 4-matic (211.080)03.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 320 (211.065)03.20022243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 320 4-matic (211.082)03.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 500 (211.070)03.20023064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 500 4-matic (211.083)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 220 T (124.082)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 320 T (124.092)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 36 T AMG (124.092)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 240 T (210.261)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 240 T (210.262)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 280 T (210.263)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 320 T (210.265)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 320 T 4-matic (210.282)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 430 T (210.270)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 55 T AMG (210.274)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 240 T (211.261)03.20031772597 ccm6M 112.913
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 240 T 4-matic (211.280)07.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 320 T (211.265)03.20032243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 320 T 4-matic (211.282)07.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 500 T (211.270)10.20033064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 500 T 4-matic (211.283)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 320 (463.230, 463.231)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245)07.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 55 AMG (463.243, 463.246)04.19993545439 ccm8M 113.982
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) G 320 (463.209)11.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) G 500 (463)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 320 (163.154)02.19982183199 ccm6M 112.942
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 35002.20032353724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 350 (163.157)08.20022453724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 430 (163.172)02.19982724266 ccm8M 113.942
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 500 (163.175)09.20012924966 ccm8M 113.965
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 55 AMG (163.174)02.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175)01.20063064966 ccm8M 113.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 600 (140.076)09.19923945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C215) CL 500 (215.375)03.19993064966 ccm8M 113.960
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C215) CL 55 AMG (215.373)10.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 600 SE, SEL (140.056, 140.057)04.19914085987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 420 (140.042)01.19932794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 500 (140.050, 140.051)01.19933204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 600 (140.056, 140.057)01.19933945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 280 (220.063, 220.163)10.19982042799 ccm6M 112.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 320 (220.065, 220.165)10.19982243199 ccm6M 112.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 350 (220.067, 220.167)09.20022453724 ccm6M 112.972
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 350 4-matic (220.087, 220.187)06.20032453724 ccm6M 112.975
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 430 (220.070, 220.170)10.19982794266 ccm8M 113.941
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875)10.19983064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 500 4-matic (220.084, 220.184)09.20023064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 55 AMG (220.073, 220.173)04.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 55 AMG Kompressor (220.074, 220.174)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 220 E (124.022)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 280 E (124.028)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E-24 (124.031)09.19882202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E-24 (124.031)09.19882312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 320 E (124.032)10.19922203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059)05.19982042799 ccm6M 112.923
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.19982243199 ccm6M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068)05.19983064966 ccm8M 113.961
MERCEDES-BENZ SL (R129) 55 AMG03.20003545439 ccm8M 113.985
MERCEDES-BENZ SL (R129) 60 AMG (129.067)05.19973815956 ccm8M 119.982 (AMG 6.0)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076)07.19923945987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R129) SL 73 AMG (129.076)01.1999524 ccm
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467)03.20032453724 ccm6M 112.973
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475)10.20013064966 ccm8M 113.963
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445)10.19961921998 ccm4M 111.943
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465)03.20002183199 ccm6M 112.947
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3,0 (639.711, 639.811)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.811, 639.813, 639.815)06.20042243724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 119 (639.601, 639.603, 639.605)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 122 (639.601, 639.603, 639.605)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 123 (639.601)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 123 (639.601, 639.603, 639.605)06.20042243724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 119 (639.701, 639.703, 639.705)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 122 (639.701, 639.703, 639.705)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 123 (639.701)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 123 (639.701, 639.703, 639.705)06.20042243724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE (124.079)05.19861361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 220 TE (124.082)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 280 TE (124.088)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE-24 (124.091)09.19892202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE-24 (124.091)09.19892312960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 320 TE (124.092)10.19922203199 ccm6M 104.992
MG MG 6 hečbekas 1.8 T11.20101601795 ccm418 K4G
MG MG TF 11503.20021161588 ccm416 K4F
MG MG TF 12003.20021201796 ccm418 K4F
MG MG TF 13503.20021361796 ccm418 K4F
MG MG ZR 12006.20011171796 ccm418 K4F
MG MG ZS Hatchback 1.611.20011111588 ccm416 K4F
MG MG ZS Hatchback 12007.20011171796 ccm418 K4F
MG MG ZS Hatchback 18007.20011772497 ccm625 K4F
MG ZS Sedanas 1.607.20031071588 ccm416 K4F
MG ZS Sedanas 12007.20011171796 ccm418 K4F
MG ZS Sedanas 18007.20011772497 ccm625 K4F
MG ZT Sedanas 1.8 16V01.20031201796 ccm418 K4F
MG ZT Sedanas 1.8 T 16V01.20031601795 ccm418 K4G
MG ZT Sedanas 16006.20011602497 ccm625 K4F
MG ZT Sedanas 18001.20031772497 ccm625 K4F
MG ZT Sedanas 19006.20011902497 ccm625 K4F
MG ZT-T Universalas 1.8 T 16V01.20031601795 ccm418 K4G
MG ZT-T Universalas 16010.20011602497 ccm625 K4F
MG ZT-T Universalas 18001.20031772497 ccm625 K4F
MG ZT-T Universalas 19010.20011902497 ccm625 K4F
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A)08.19931141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T)06.19961221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.406.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 2.0 Turbo ECi (A176)03.19811701997 ccm44G63-T (SOHC 8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 4WD (C76A, C66A)06.19921141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.6 16V (CK4A)12.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.4 (CW5W)11.20061702360 ccm44B12
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.4 4WD (CW5W)09.20071702360 ccm44B12
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.4 Flex 4WD09.20071702360 ccm44B12
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19971772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.19942083497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W)07.19971943497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero III SUV Cabriolet (V6_W, V7_W) 3.0 (V73W)10.20011702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)11.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 4WD09.19961752972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)03.20031672972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)06.20001702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)11.19981772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport Van I (K90) 3.0 V612.19991702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI SAPPORO III (E16A) 2.4 (E16A)06.19871242351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (N63W)08.19991361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)12.1998831299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)06.1998861299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 MPI10.20021121834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI10.19981502351 ccm44G64 (GDI)
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN 100 NX (B13) 2.0 GTI03.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN 200 SX (S14) 2.0 i 16V10.19931601998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.503.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.510.2002981498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.801.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.507.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.807.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.008.20001361998 ccm4SR20DE
NISSAN Maxima III Sedanas (J30) 3.0 i10.19881702960 ccm6VG30E
NISSAN MAXIMA QX (A33) 2.0 V6 24V03.20001401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199254998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V09.200060998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V08.1992751275 ccm4CG13DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V09.2000821348 ccm4CGA3DE
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD03.19981503275 ccm6VG33E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD09.19971703275 ccm6VG33E
NISSAN PICK UP (D22) 2.401.20031502389 ccm4KA24DE
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i02.19981202389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD03.20021332389 ccm4KA24DE
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 2.006.19901311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.19901151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x404.19911151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 4x403.19911501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT 4x403.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.009.19901521998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.007.19941501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V06.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V04.19981311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN Sentra V (B15) 2.001.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN Serena (C23) 1.602.1993971597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 2.011.19921261998 ccm4SR20DE
NISSAN SERENA (C24) 2.0 SGX09.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN SERENA (C24) 2.0 SGX 4x409.20001451998 ccm4SR20DE
NISSAN Silvia (S15) 200009.19991651998 ccm4SR20DE
NISSAN SKYLINE (R33) 2.507.19931902498 ccm6RB25DE
NISSAN SKYLINE (R33) 2.5 4x407.19931902498 ccm6RB25DE
NISSAN SKYLINE (R34) 2.006.19981551998 ccm6RB20DE
NISSAN SKYLINE (R34) 2.506.19982002498 ccm6RB25DEH
NISSAN SKYLINE kupė (R34) 2.5 Turbo05.19982802498 ccm6RB25DET
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 4x407.1986901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 SGX10.1988951597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V 4WD10.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 i 16V10.1992901597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 L11.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN TERRANO II (R20) 3.310.19921703275 ccm6VG33E
NISSAN TERRANO II (R20) 3.3 4WD10.19921703275 ccm6VG33E
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 1.6 i01.1996981597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO komercinis (HC 23) 1.6 i09.1994971597 ccm4GA16DE
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 (F68)08.200360998 ccm3Z 10 XEP
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport (F68)07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
VAUXHALL Agila Mk I (A) (H00) 1.2 16V Twinport07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 (F67)01.20031031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 16V (F67)03.20011011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 (L35)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 LPG (L35)08.20091161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.8 (L35)08.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.8 (L35)08.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 2.0 Turbo (L35)08.20041701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 2.0 Turbo (L35)09.20042001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H GTC (A04) 1.6 (L08)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08)02.20071801598 ccm4Z 16 LET
OPEL Astra H GTC (A04) 1.8 (L08)03.20051251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H GTC (A04) 1.8 (L08)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Astra H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)03.20051701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)03.20052001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.2 (L48)08.2005801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)04.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)03.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.6 (L48)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.8 (L48)01.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.8 (L48)01.20061401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 2.0 Turbo (L48)03.20041701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 2.0 Turbo (L48)09.20042001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.6 (L69)02.20071161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.8 (L69)02.20071401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.6 (L67)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67)02.20071801598 ccm4Z 16 LET
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.8 (L67)09.20051251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.8 (L67)09.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)09.20051701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)09.20052001998 ccm4Z 20 LER
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabriolet (T98) 1.6 16V03.20011011598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabriolet (T98) 1.6 16V03.20031031598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedanas (T98) 1.4 16V09.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universalas (T98) 1.612.20021031598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.4 (L48)01.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.6 (L48)01.20041051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.6 (L48)01.20041151598 ccm4Z 16 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.8 (L48)01.20041251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.8 (L48)01.20041401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 2.0 Turbo (L48)01.20042001998 ccm4Z 20 LER
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.4 i 16V (L08)03.2005901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08)10.20061791598 ccm4Z 16 LET
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 i 16V (L08)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 i 16V (L08)03.20071401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08)02.20051701998 ccm4Z 20 LEL
VAUXHALL Astra Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67)10.20061161598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67)05.20081401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)01.20062001998 ccm4Z 20 LER
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.4 (L35)08.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.6 (L35)08.20041051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.6 (L35)08.20041151598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.8 (L35)10.20041251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.8 (L35)12.20051401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 1.6 i08.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.4 i03.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.4 16V08.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO Tour 1.410.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.4 i 16V01.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.410.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68)06.200360998 ccm3Z 10 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.2 Twinport (F08, F68)07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 Twinport (F08, F68)06.2003901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa C Van (X01) 1.2 (F08, W5L)07.2005801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa C Van (X01) 1.4 (W5L, F08)08.2003901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.0 (L08, L68)01.201065998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.2 (L08, L68)07.2006801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.4 (L08, L68)07.2006901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.0 (L08)07.200660998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.0 (L08)01.201065998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.2 (L08)07.2009801229 ccm4Z 12 XEP
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.0 12V11.200360998 ccm3Z 10 XEP
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.2 Twinport07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 Twinport06.2003901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Corsa Mk III (D) Hatchback (S07) 1.0 i 12V06.201065998 ccm3A 10 XEP
VAUXHALL Corsa Mk III (D) Hatchback (S07) 1.211.2006801229 ccm4Z 12 XEP
VAUXHALL Corsa Mk III (D) Hatchback (S07) 1.407.2006901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Corsavan Mk III (D) (S07) 1.207.2009801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 2.2 i10.19981362198 ccm4X 22 SE
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 3.2 i10.19982053165 ccm66VD1 (DOHC)
OPEL INSIGNIA 1.6 (68)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL INSIGNIA sedanas 1.6 (69)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL INSIGNIA universalas 1.6 (35)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.4 16V Twinport01.2003901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i 16V Twinport05.20031051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Mokka / Mokka X (J13) 1.6 (75)06.20121161598 ccm4B 16 XER
VAUXHALL Mokka / Mokka X (J13) 1.606.20121161598 ccm4A 16 XER
OPEL Monterey B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G)07.19982153494 ccm66 VE1
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)09.20051401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Signum (Z03) 1.806.20031221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Signum (Z03) 1.808.20051401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Signum (Z03) 3.2 V605.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.406.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.806.20041251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Tigra TwinTop (X04) 1.406.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Tigra TwinTop (X04) 1.806.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 (F35)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 16V (F35)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)10.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)08.20051001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 (F68)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 (F69)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 16V (F69)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 (F69)04.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 (F69)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.801.20061401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.8 16V08.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 3.2 V608.20022113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedanas (Z02) 1.801.20061401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedanas (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedanas (Z02) 1.8 16V Dualfuel04.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedanas (Z02) 3.2 V606.20032113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universalas (Z02) 1.801.20061401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universalas (Z02) 1.8 16V10.20031221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universalas (Z02) 3.2 V610.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)11.20022001998 ccm4Z 20 LER
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 (M75)07.20051051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 (M75)01.20081151598 ccm4Z 16 XER
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.8 (M75)07.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.0 (M75)07.20052001998 ccm4Z 20 LER
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.2 (M75)07.20051502198 ccm4Z 22 YH
OPEL ZAFIRA B Van 1.8 (M75)07.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)10.20111151796 ccm4A 18 XEL
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.607.20051051598 ccm4Z 16 XE1
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.612.20071151598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.804.20051401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 2.007.20052001998 ccm4Z 20 LER
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 1.810.20111151796 ccm4A 18 XEL
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V01.20081702360 ccm4SFY (4B12-MMC)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.209.1998601149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG10.2003601149 ccm4D7F 708
RENAULT TWINGO I komercinis (S06_) 1.2 (S066, S068)05.1996581149 ccm4D7F 704
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.4 16V10.1999841396 ccm414 K4M
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.4 16V10.19991031396 ccm414 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.6 16V10.19991091588 ccm416 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.8 16V10.19991161796 ccm418 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.8 16V02.20001461796 ccm418 K4K
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 i06.19961461796 ccm418 K4K
ROVER 45 (RT) 1.402.20001031396 ccm414 K4F
ROVER 45 (RT) 1.602.20001091588 ccm416 K4F
ROVER 45 (RT) 1.802.20001171796 ccm418 K4F
ROVER 45 (RT) 2.0 V602.20001501997 ccm620 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 1.402.20001031396 ccm414 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 1.602.20001091588 ccm416 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 1.802.20001171796 ccm418 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 2.0 V602.20001501997 ccm620 K4F
ROVER 75 (RJ) 1.802.19991201796 ccm4K 1.8
ROVER 75 (RJ) 1.8 Turbo05.20031501795 ccm418 K4G
ROVER 75 (RJ) 2.0 V602.19991501997 ccm620 K4F
ROVER 75 (RJ) 2.5 V610.20011772497 ccm625 K4F
ROVER 75 Tourer (RJ) 1.808.20011201796 ccm4K 1.8
ROVER 75 Tourer (RJ) 1.8 Turbo05.20031501795 ccm418 K4G
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 V608.20011501997 ccm620 K4F
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.5 V608.20011772497 ccm6KV 6
ROVER Streetwise Hatchback 1.408.2003841396 ccm414 K4M
ROVER Streetwise Hatchback 1.408.20031031396 ccm414 K4F
ROVER Streetwise Hatchback 1.601.20041091588 ccm416 K4F
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.8 V606.20002042792 ccm6AYL
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion06.20002042792 ccm6AYL
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.210.2002641198 ccm3BME
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 16V09.2002751390 ccm4BKY
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.206.2007601198 ccm3BBM
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.202.2002641198 ccm3BME
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.2 12V05.2006701198 ccm3BXV
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.2002751390 ccm4BKY
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.203.2008701198 ccm3CJLB
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.207.2008701198 ccm3CJLB
SEAT Ibiza IV ST (6J8, 6P8) 1.205.2010701198 ccm3CJLB
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.6 16 V09.20001051598 ccm4AUS
SEAT Leon Hatchback (1M1) 2.8 Cupra 402.20012042792 ccm6AUE
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.6 16V06.20001051598 ccm4AUS
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 2.3 V5 20V09.20001702324 ccm5AQN
SKODA FABIA (6Y2) 1.201.2003641198 ccm3AZQ
SKODA FABIA (6Y2) 1.408.2000601397 ccm4AZF
SKODA FABIA (6Y2) 1.408.1999681397 ccm4AME
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V12.1999751390 ccm4BBY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.207.2001541198 ccm3AWY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.201.2003641198 ccm3AZQ
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.404.2000681397 ccm4AME
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V05.2000751390 ccm4BBY
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.207.2001541198 ccm3AWY
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.201.2003641198 ccm3AZQ
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.407.2001681397 ccm4AME
SKODA Fabia II Combi (545) 1.210.2007601198 ccm3CHFA
SKODA Fabia II Combi (545) 1.210.2007701198 ccm3BZG
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.212.2006601198 ccm3CHFA
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.201.2007701198 ccm3BZG
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.207.2001541198 ccm3AWY
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.201.2003641198 ccm3AZQ
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.407.2001681397 ccm4AME
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.4 16V10.1999751390 ccm4BBY
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998541289 ccm4AMG
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.4 16V08.2000751390 ccm4BCA
SKODA ROOMSTER (5J) 1.205.2006641198 ccm3BME
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.203.2007701198 ccm3BZG
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)08.19971221994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)06.19981251994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.5 AWD07.19971672457 ccm4EJ25D
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 AWD06.20021251994 ccm4EJ201
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 AWD (SG9)06.20051652457 ccm4EJ25D
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 AWD (SG9)12.20032112457 ccm4EJ25
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 RX Nato AWD (SG9)11.20021562457 ccm4EJ25
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 2.0 AWD12.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i (GC7)07.19961161994 ccm4EJ20E
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC7)10.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC8)06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 1.506.20011011498 ccm4EL154
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 2.0 i AWD (GD9)12.20001251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i09.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i 16V AWD06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i AWD (GF8)12.19951161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.0 AWD (BE5)04.19991251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.5 AWD (BE9)10.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.0 AWD (BH5)12.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.5 AWD (BH9)12.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Sedanas (BL) 2.0 AWD (BL5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Sedanas (BL) 2.5 AWD (BL9)09.20031652457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Universalas (BP) 2.0 AWD (BP5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Universalas (BP) 2.5 AWD (BP9)09.20031652457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BE, BH) 2.5 AWD (BH9)10.20001562457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BL, BP) 2.5 AWD09.20081732457 ccm4EJ251
SUBARU VIVIO 0.708.199244658 ccm4EN07E
SUBARU VIVIO 660 4WD03.199244658 ccm4EN07E
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 2.0 visų ratų pavara (TD54, JB420)10.20051401995 ccm4J20A
SUZUKI IGNIS (FH) 1.3 4WD (RG413)10.2000831328 ccm4M13A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 (RW415, RW416, RW420)06.20061461995 ccm4J20A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 4x4 (RW415, RW416, RW420)06.20061461995 ccm4J20A
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.711.19951522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD11.19951522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.411.19951853378 ccm65VZ-FE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 4WD09.19981853378 ccm65VZ-FE
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN13_)07.19901432959 ccm63VZ-E
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.4 (ZZE150_)03.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (AT220_, ZZT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (ZZT220_)07.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA bB I (NCP3_) 1.3 (NCP30_)01.2000781299 ccm42NZ-FE
TOYOTA bB I (NCP3_) 1.5 (NCP3_)03.20001091497 ccm41NZ-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 16V (AT190_)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 16V (AT190_)12.19941161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.604.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_)02.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA (ZZT23_) 1.8 16V VT-i (ZZT230_)08.19991431794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Century II (G5) 5.004.19972804996 ccm121GZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 4WD12.20011361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 VVTi (ZZE122)06.20041361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.605.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101)07.19921031587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.604.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.8 (ZZE122)06.20041361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.8 4WD12.20011361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.608.1984751587 ccm44A-C
TOYOTA COROLLA LEVIN kupė (AE10_) 1.6 GT06.19911161587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.4 VVT-i01.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.3 (NZE120_)08.2000871299 ccm42NZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)08.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.5 (ZZA120_, ZZE123_)11.20011091497 ccm41NZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)10.20011101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.805.20021251794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.803.20011311794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.8 (ZZE122)11.20011361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95)04.19881051587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) 1.8 VVT-i (ZZE122_)01.20021351794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_)04.20041101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_)04.20041291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Crown Sedanas (_S14_, _S15_, _S13_) 3.0 (JZS133_, JZS147_, JZS149_)08.19912202997 ccm62JZ-GE
TOYOTA Echo Sedanas (_P1_) 1.5 (NCP12_)08.19991061497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Echo Sedanas (_P1_) 1.5 (NCP12_)08.19991101497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.7 (RCH13_, RCH23_)04.19981432694 ccm43RZ-FE
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.7 (RCH13_, RCH23_)11.20011442694 ccm43RZ-FE
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.7 (RCH13_, RCH23_)04.19981432694 ccm43RZ-FE
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.7 4WD (RCH19_, RCH29_)04.19981442694 ccm43RZ-FE
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.408.19971452438 ccm42RZ-FE
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_)08.19971402438 ccm42RZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.5 4x4 (FZJ75)11.19922154477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 4WD (FZJ80_)09.19922924477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95)04.19951502694 ccm43RZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_)03.19961783378 ccm65VZ-FE
TOYOTA MR 2 III (ZZW3_) 1.8 16V VT-i (ZZW30)10.19991401794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA PASEO kabrioletas (EL54) 1.5 (EL54_)10.1996901497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kabrioletas (EL54) 1.5 (EL54_)10.19961101497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL44_) 1.504.19911011497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.1995901497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.19951101497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.19951161497 ccm45E-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 (TCR1_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 4WD (TCR2_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA PRIUS hečbekas (NHW20_) 1.5 (NHW2_)08.2003781497 ccm41NZ-FXE
TOYOTA PRIUS sedanas (NHW11_) 1.5 Hybrid (NHW1_)05.2000721497 ccm41NZ-FXE
TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) 1.8 (ZCA25_, ZCA26_)08.20001251794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA STARLET (EP91) 1.3 (EP91_)01.1996751332 ccm44E-FE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 (JZA80_)05.19932232997 ccm62JZ-GE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 i (JZA80_)05.19932282997 ccm62JZ-GE
TOYOTA Urban Cruiser (_P1_) 1.5 VVTi (NCP110_)07.20071091497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Urban Cruiser (_P1_) 1.5 VVTi 4WD (NCP115_)07.20071031497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Wish MPV (_E1_) 1.8 Hi04.20031321794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Wish MPV (_E1_) 1.8 Hi 4WD04.20031251794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.3 (NCP92_)08.2005861299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.3 (NCP92_)08.2007871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_)08.2007871299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.5 (NCP93)08.20071091497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris / Vios Sedanas (_P9_) 1.5 (NCP93_)08.20071101497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 (NCP130_)08.2011861299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.0 (SCP10_)04.199968998 ccm41SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.3 (NCP10_, SCP12_)11.1999861298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.3 (SCP12_)08.1999871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.5 (NCP13_)01.20031051497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.5 (NCP13_)04.20011061497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.5 (NCP13_)03.20001501497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_)08.2007871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 VVT-i (NCP90_, SCP90_)01.2005861298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 VVT-i (SCP90_)08.2005871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_)11.2002841299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_)08.1999861299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.5 (NCP21_)05.20031051497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.5 (NCP21_)03.20001061497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.5 4WD (NCP21_)03.20001061497 ccm41NZ-FE
VW Bora Sedanas (1J2) 1.6 16V05.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Sedanas (1J2) 2.010.19981151984 ccm4AQY
VW Bora Sedanas (1J2) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Sedanas (1J2) 2.8 V6 4motion03.19992042792 ccm6AUE
VW Bora Variant (1J6) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Variant (1J6) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Bora Variant (1J6) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Variant (1J6) 2.8 V6 4motion05.19992042792 ccm6AUE
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.411.1995601390 ccm4AEX
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.19911902861 ccm6ABV
VW Fox Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.204.2005551198 ccm3BMD
VW Fox Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.404.2005751390 ccm4BKR
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.007.19981151984 ccm4AQY
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.8 V6 4motion03.19992042792 ccm6AUE
VW Golf IV Variant (1J5) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Variant (1J5) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Variant (1J5) 2.0 Bi-Fuel02.20021161984 ccm4BEH
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Golf IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion05.19992042792 ccm6AUE
VW Jetta Mk5 (1K) 2.501.20061502480 ccm5BGP
VW Jetta Mk5 (1K) 2.507.20081702480 ccm5CBUA
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.410.2000601390 ccm4AUD
VW New Beetle Cabriolet (1Y7) 1.401.2003751390 ccm4BCA
VW New Beetle Cabriolet (1Y7) 2.507.20051502480 ccm5BPS
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.606.20001021595 ccm4AYD
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.001.19981151984 ccm4AQY
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) RSI 3.2 4motion (1C9)04.20002243189 ccm6AXJ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.19961502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B3) 2.3 V511.20001702324 ccm5AZX
VW PASSAT (3B3) 2.3 V5 4motion11.20001702324 ccm5AZX
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.19941842861 ccm6ABV
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B6) 2.3 VR511.20001702324 ccm5AZX
VW PASSAT Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion11.20001702324 ccm5AZX
VW POLO (6N2) 1.010.199950999 ccm4ALD
VW POLO (6N2) 1.410.1999601390 ccm4AUD
VW POLO (9N_) 1.201.2002541198 ccm3AWY
VW POLO (9N_) 1.205.2007601198 ccm3BBM
VW POLO (9N_) 1.2 12V10.2001641198 ccm3AZQ
VW POLO (9N_) 1.2 12V05.2007691198 ccm3BZG
VW POLO (9N_) 1.4 16V10.2001751390 ccm4BBY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V04.20002042792 ccm6AYL
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion04.20002042792 ccm6AYL
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.19961742792 ccm6AMY
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.8 VR606.20002042792 ccm6AMV
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR605.19961402792 ccm6AES
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR606.20002042792 ccm6AMV
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė Platinum veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė Platinum veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (PM7RC10 sriegio dydis: M14 x 1.25) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 PM7RC10) pristatymas su GLS
  • PM7RC10 Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 1,0) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • PM7RC10 Uždegimo žvakė užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]: 20 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: 471565 PM7RC10) HELLA pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Priveržimo momentas iki [Nm]: 30 PM7RC10) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje