Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė FDR12WC1 (būtinas kiekis: 4 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1873951&lng=lt&ccf=94077774

2,41

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 13421
  • Gamintojas: FEBI BILSTEIN
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   M14 x 1,25 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,7 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
FEBI BILSTEIN FDR12WC1
FIAT 0046097535
FIAT 46097535
FIAT 5894588
FIAT 7760384
FIAT 7GYSSR
FORD 1084625
FORD 1110500
FORD 1120829
FORD 1120831
FORD 1657709
FORD 3899252
FORD 5099727
FORD 5099775
FORD 5099828
FORD 5099899
FORD 6174506
FORD 6192338
FORD USA 92OF12405CBB
OPEL 04012060
OPEL 4012060
PEUGEOT 5962F6
PEUGEOT 5962H4
PEUGEOT 5962H6
PEUGEOT 5962K1
PEUGEOT 5962KO
PEUGEOT 5962V1
PEUGEOT 5962V8
PEUGEOT 5962W6
PEUGEOT 5962W7
SAAB 7505142
VW 101000003AA
VW 101000004AA
VW 101000017AA
VW 191905017AA
VW 191905450G
VW 191905450J
VW 191905452H
VW N10080701
VW N10080702
VW N10117201
VW N10166502
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z52
BERU
Z24
NGK
2078
NGK
2330
NGK
3330
NGK
6129
VALEO
246184
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 668
BOSCH
0 242 240 528
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
IK22
DENSO
IQ24
DENSO
K16TT
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20PR-U11
DENSO
K20TT
DENSO
K22PB
DENSO
KJ16CR-L11
DENSO
PT16VR13
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20PR-U11
DENSO
Q20TT
DENSO
Q22PR-U
DENSO
TV16TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110080312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110280312
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13502
FEBI BILSTEIN
13503
FEBI BILSTEIN
13518
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0013
VEMO
V99-75-0014
TOPRAN
107 127
VALEO
246196
VALEO
246895
VALEO
246892
VALEO
246856
BOSCH
0 241 240 609
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE094/T10
CHAMPION
OE014/T10
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990004
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0005
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-20
STARK
SKSP-1990060
RIDEX
686S0061
STARK
SKSP-1990061
RIDEX
686S0062
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
FIORINOPALIO PUNTOSCUDO TEMPRATIPOUNO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
FIAT FIORINO komercinis (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.601.1994751581 ccm4146 D6.000
FIAT PALIO (178BX) 1.506.2004841461 ccm4178 E5.022
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.502.2002841461 ccm4178 E5.022
FIAT PUNTO (176) 1.601.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 90 1.604.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT SCUDO plokščiadugnis / važiuoklė (220_) 1.609.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Universalas (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Van (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.09.19891011301 ccm4146 A2.246
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (FDR12WC1 tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,7) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16 FDR12WC1) pristatymas su GLS
  • FDR12WC1 Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • FDR12WC1 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( FDR12WC1) FEBI BILSTEIN pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: 835C1000 FDR12WC1) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje