Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė D105, 5060 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 3 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=7321296&lng=lt&ccf=94077794

7,20

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: K20PBR
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   3 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 60512848
ALFA ROMEO 60593139
CITROËN/PEUGEOT 5960J8
CITROËN/PEUGEOT 5960K1
CITROËN/PEUGEOT 5962H7
CITROËN/PEUGEOT 5962K7
CITROËN/PEUGEOT 5962R0
CITROËN/PEUGEOT 5962R5
CITROËN/PEUGEOT 5962W4
CITROËN/PEUGEOT 96145071
DENSO D105
GENERAL MOTORS 90338179
GENERAL MOTORS 93175880
GENERAL MOTORS 93175935
NISSAN 22401Y9015
NISSAN 22401Y9066
OPEL 1214027
RENAULT 7700500132
RENAULT 7700500144
RENAULT 7700855463
RENAULT 7700856342
RENAULT 7700871617
RENAULT 7701043624
VOLVO 272207
VW 101000065AA
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
5135
BERU
Z63
BERU
Z188
BERU
Z52
BERU
Z29
BERU
Z190
BERU
Z60
BERU
Z204
BERU
Z116
NGK
2197
NGK
4563
NGK
7998
BOSCH
0 242 229 648
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 240 528
BOSCH
0 242 240 566
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
K20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
FEBI BILSTEIN
13505
FEBI BILSTEIN
13506
FEBI BILSTEIN
13521
FEBI BILSTEIN
13603
VEMO
V99-75-0007
VEMO
V99-75-0014
VALEO
246133
VALEO
246174
NGK
2075
NGK
3384
VALEO
246852
VALEO
246869
DENSO
K20PBR
BOSCH
0 241 240 609
CHAMPION
OE017/T10
CHAMPION
OE077/T10
CHAMPION
OE094/T10
CHAMPION
OE019/T10
CHAMPION
OE120/T10
CHAMPION
OE021/T10
CHAMPION
OE136/T10
CHAMPION
OE216
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990039
DT
4.67509
RIDEX
686S0003
TOPRAN
208 136
MAGNETI MARELLI
062000775304
MAGNETI MARELLI
062000783304
JP GROUP
1691700400
HELLA
8EH 188 704-271
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
RIDEX
686S0040
16433 75 XM XSARAZXPUNTODELTA SIGNUMVECTRAZAFIRA306 40560519 21 25LAGUNAMEGANE SAFRANE SPORT SPIDER TOLEDOS40 V40 Kombi CORRADO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 164 (164) 2.011.19871431962 ccm4AR 06420
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.A2H)06.19871481962 ccm4AR 06420
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.H3)09.19921441995 ccm4AR 64103
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1B)01.19901371712 ccm4AR 30746
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907A1F)01.19901371712 ccm4AR 30746
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V07.19901371712 ccm4AR 30746
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V (907.B1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S Cat (162.B4A)05.19851481962 ccm4AR 06224
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)01.19871461962 ccm4AR 06224
CITROËN XM (Y3) 3.005.19891672975 ccm6SFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y3) 3.0 V605.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y3) 3.0 V6 24V07.19902002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 24V05.19942002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX (N2) 2.009.19961661998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V05.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo01.19941331372 ccm4176 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V Turbo (836AS)07.19961931995 ccm4175 A4.000
OPEL Signum CC (Z03) 2.2 direct (F48)05.20031552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Signum (Z03) 2.2 i05.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.2 direct (F35)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 direct (F68)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 2.2 direct (F69)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.2 direct10.20031552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedanas (Z02) 2.2 direct01.20021552198 ccm4Z 22 YH
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.2 (M75)07.20051502198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 2.207.20051502198 ccm4Z 22 YH
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1603.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-1608.19921521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.008.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.008.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48R/Y)02.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 (B48_) 2.0 4x4 (B48R/Y)09.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 (B48_) 2.0 TXi07.19891361995 ccm4J7R 754
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.0 (L48R)02.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.0 4x4 (L48R)12.19891351995 ccm4J7R 740
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.0 (K48R)06.19901351995 ccm4J7R 740
RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V06.19881401995 ccm4J7R 721
RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V (B294)06.19891351995 ccm4J7R 726
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H)07.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H)10.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 12V (B542, B54E)04.19921321995 ccm4J7R 735
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B543)04.19921372165 ccm4J7T 761
RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 (B54M)07.19961672963 ccm6Z7X 755
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.012.19951471998 ccm4F7R 710
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V03.19951501998 ccm4F7R 710
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911251781 ccm4PL
VOLVO S40 I (644) 1.609.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO S40 I (644) 1.603.19991091587 ccm4B 4164 S2
VOLVO S40 I (644) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO S40 I (644) 1.806.20011161783 ccm4B 4184 S2
VOLVO S40 I (644) 1.803.19991221783 ccm4B 4184 S9
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO V40 Universalas (645) 1.612.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO V40 Universalas (645) 1.603.19991091587 ccm4B 4164 S2
VOLVO V40 Universalas (645) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO V40 Universalas (645) 1.803.19991221783 ccm4B 4184 S9
VOLVO V40 Universalas (645) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO V40 Universalas (645) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VW CORRADO (53I) 1.8 16V04.19891361781 ccm4KR
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (D105, 5060 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 D105, 5060) pristatymas su GLS
  • D105, 5060 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • D105, 5060 Uždegimo žvakė katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Kiekis: 4 D105, 5060) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: AR 30747 D105, 5060) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje