Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė OE015, N12YC (sriegio ilgis [mm]: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=7552877&lng=lt&ccf=94077774

2,72

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: OE015/T10
  • Gamintojas: CHAMPION
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
CHAMPION Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Powersport 
  • veržliarakčio dydis:   21 mm 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta, Vario vidurinis elektrodas 
  • sriegio dydis:   M14x1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,9 
  • Prijungimo mechanizmai:   M4/SAE 
  • kokybė / klasė:   Nickel gro 
  • techninės informacijos numeris:   N12YC 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • iškrovimas [mm]:  
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AGRIA 59999
ALFA ROMEO 9151700180
BMW 12121262360
BMW 12121262361
BMW 12121263070
BMW 12121276283
BMW 12121279526
BMW 12121286682
BMW 12121288234
BMW 12121334315
BMW 12129005913
BMW 12129056446
BMW 12129056447
BMW 12129057189
BMW 12129057190
BMW 12129057749
BMW 12129057750
BMW 12129057992
BMW 12795264
CHAMPION N12YC
CHAMPION OE015
CITROËN 5432057Y
CITROËN ZC9862090U
FIAT 9151700180
FORD 1H1Z12405DA
FORD XH1Z12405DA
KUBOTA 1239267711
KUBOTA 1286367711
KUBOTA 1286667711
KUBOTA 1337567740
LANCIA 9151700180
LAND ROVER RTC3570
LAND ROVER RTC3570X
MERCEDES-BENZ 0021590403
MERCEDES-BENZ 0021590503
MERCEDES-BENZ 0021590603
MERCEDES-BENZ 0021590703
MERCEDES-BENZ 0021591603
MERCEDES-BENZ 0021591703
MERCEDES-BENZ 0021594803
MERCEDES-BENZ 0021595903
MERCEDES-BENZ 0021596003
MERCEDES-BENZ 0031591103
MERCEDES-BENZ 0031592903
MERCEDES-BENZ 0031594603
MERCEDES-BENZ 1161590103
MERCEDES-BENZ A0031594603
PEUGEOT 5962A2
PORSCHE 9050714
PORSCHE 99917013290
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z1
BERU
Z69
NGK
2364
NGK
4691
NGK
5637
NGK
6511
NGK
7811
BOSCH
0 242 225 599
BOSCH
0 242 229 555
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 229 657
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20TT
DENSO
W14FPR-UL
DENSO
W14FPR-UL10
DENSO
W16EP-U
DENSO
W16EPR-U
DENSO
W16TT
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20PR-U
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110350312
MAGNETI MARELLI
062110390312
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
FEBI BILSTEIN
13456
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0004
BERU
Z70
VALEO
246854
VALEO
246862
BOSCH
0 241 229 715
BOSCH
0 241 229 714
CHAMPION
OE015/T10
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990009
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-6
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
BOSCH
0 242 235 529
5 SerijaMk18 19 5CLIO FUEGORAPID Kasten SUPER 5TRAFIC TWINGOLAND CRUISER KAEFER
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
BMW 5 Sedanas (E28) 520 i12.19861501990 ccm6M20 B20 (206KA)
JAGUAR Mk II 3.8 S09.1959223 ccm
JAGUAR Mk II 34009.1955215 ccm
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340)04.1978641397 ccm4847 720
RENAULT 18 komercinis 1.405.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350)05.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I komercinis (S53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225, 1395)06.1979451289 ccm4810 719
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982591397 ccm4847 712
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL02.1980641397 ccm4847 720
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.002.198637956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.409.1985601397 ccm4C3J 700
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.6 4x403.1980651647 ccm4A1M 707
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.405.1989481397 ccm4C1J 700
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 1.603.1980651647 ccm4A1M 705
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x408.1985651647 ccm4A1M 707
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I komercinis (S06_) 1.2 (S063, S064)03.1993551239 ccm4C3G 702
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_V)11.19841373956 ccm63F
VW KAEFER 1600 i (Mexico)10.1992461584 ccm4ACD
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm Powersport.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (OE015, N12YC veržliarakčio dydis: 21) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M14x1.25 OE015, N12YC) pristatymas su GLS
  • OE015, N12YC Uždegimo žvakė (jungties tipas: M4/SAE) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • OE015, N12YC Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( OE015, N12YC) CHAMPION pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: 762 OE015, N12YC) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje