Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 20,6

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė F4LCR, F4LC, F45LDCR, F45LCR, CW6LP, CW5LP, W16EPRU (uždegimo žvakė: su varža | veržliarakčio dydis: 20,6) pirkti pigūs thumb?id=1825106&lng=lt&ccf=94077793

6,95

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 062110350312
  • Gamintojas: MAGNETI MARELLI
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   20,6 
  • uždegimo žvakė:   su varža 
  • sriegio dydis:   14-19 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AC CR425XLS
AC CR43CXLS
BMW 12121262360
BMW 12121276283
BMW 12121279526
BMW 12121288234
BMW 12129056446
BMW 12129056447
CHRYSLER 5213693
CHRYSLER SP00RN12YC
DAEWOO 90359815
DAEWOO ZWR8DC
DAIHATSU 9004851072
DAIHATSU 9004851114
DAIHATSU 9091951072
FIAT 9151700180
FIAT 9405960078
FORD 5099751
GENERAL MOTORS 90512989
GENERAL MOTORS 91149685
GENERAL MOTORS 93742296
HITACHI L46PW
HONDA 9807955817
HONDA 9807955827
HONDA 9807955841
HONDA 9807955846
HONDA 9807955855
ISUZU 5813800010
ISUZU 5813800050
ISUZU 9825131060
JAGUAR E197|AC|6098917
JAGUAR EAC8917
KAWASAKI 920701048
KAWASAKI 920701052
LAND ROVER RTC3570
MAGNETI MARELLI CW5LP
MAGNETI MARELLI CW6LP
MAGNETI MARELLI F45LCR
MAGNETI MARELLI F45LDCR
MAGNETI MARELLI F4LC
MAGNETI MARELLI F4LCR
MAGNETI MARELLI W16EPRU
MASSEY FERGUSON 834236MI
MAZDA 66018110
MAZDA AZ0818110
MAZDA AZ0918110
MERCEDES-BENZ 21592203
MERCEDES-BENZ 21592903
MERCEDES-BENZ 21593103
MERCEDES-BENZ 21594803
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z1
BERU
Z8
BERU
Z20
NGK
2364
NGK
4483
NGK
6511
NGK
7075
NGK
7281
NGK
7422
NGK
7956
VALEO
246179
BOSCH
0 242 229 555
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
DENSO
T22EP-U
DENSO
W16EP-U
DENSO
W16EPR-U
DENSO
W16TT
MAGNETI MARELLI
062110350312
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
FEBI BILSTEIN
13456
FEBI BILSTEIN
13524
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0004
VEMO
V99-75-0018
BERU
Z70
VALEO
246860
DT
3.34181
BOSCH
0 241 229 715
CHAMPION
OE051/T10
CHAMPION
OE111/T10
CHAMPION
OE006/T10
CHAMPION
OE015/T10
DENSO
IW16TT
NGK
95737
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990010
JP GROUP
1291700700
DT
4.67509
RIDEX
686S0010
CHAMPION
CCH4151
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-6
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
RIDEX
686S0011
JP GROUP
1291700702
10SPARTANAROCSTAMETROCONTINENTALTURBO R021500-20001600 GT3 Serija6 Serija7 SerijaLE BARONVOYAGERKALOS MATIZ TICO2.8 - 5.3CARAVANDUCATOPRELUDEQUINTETMINIE-TYPEXJ CHEROKEE 110/127DEFENDER RANGE ROVER 800121323616626 B SerijaE SerijaMIDGET COLTGALANT L300 / DELICALANCERSHOGUN CHERRY LAUREL MICRA PATROL PICK UP SUNNYTERRANOURVANVANETTEASCONACALIBRA A COMBO COMMODORE CORSAOMEGAVECTRAJUMBUCK111619 CLIO ESPACE MEGANE RAPID Kasten MINI-MOKEALTO CARRY Kasten LJ 80 SAMURAISJ 410 SJ 413SUPER CARRY Bus VITARASPITFIRESTAGCALIBRACARLTONCAVALIER340-360 CADDYGOLFJETTAPASSATYUGO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ARO 10 SUV 1,306.1980541289 ccm4810-02
ARO 10 SUV 1,406.1984631397 ccm4IAP 810-R-99
ARO Spartana SUV Cabrioletlet 1.201.1999541239 ccm4C3G 702
ASIA MOTORS Rocsta SUV Cabrioletlet 1.8 i 4x406.1993771789 ccm4F804
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198041998 ccm499 H
BENTLEY Continental Coupe 6.7 Turbo R10.19913206750 ccm8L 410 IT
BENTLEY Turbo R Sedanas 6.703.19853206750 ccm8L 410 IT
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 kabrioletas (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16
BMW 1600 GT kupė 1.610.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 3 Sedanas (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedanas (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedanas (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedanas (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedanas (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 6 Coupe (E24) 628 CSi09.19791842788 ccm6M30 B28
BMW 6 Coupe (E24) 630 CS04.19761852986 ccm6M30 B30
BMW 7 (E23) 725 i07.19771502494 ccm6M30 B25
BMW 7 (E23) 728 i07.19781842788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 73005.19771842986 ccm6M30 B30
BMW 7 (E23) 732 i09.19791973210 ccm6M30 B32
BMW 7 (E23) 733 i05.19771973210 ccm6M30 B32
BMW 7 (E23) 735 i01.19851853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 7 (E23) 735 i09.19792183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 735 i06.19822183453 ccm6M30 B35 (346EC)
BMW 7 (E23) 745 i04.19802523210 ccm6M30 B32 (326TA)
BMW 7 (E23) 745 i05.19832523430 ccm6M30 B35
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.2 i Turbo09.19861482213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.2 i Turbo09.19861772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.5 i09.19861012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 3.0 i V601.19901432972 ccm66G72
CHRYSLER LE BARON kupė 3.0 i V601.19901432972 ccm6EFA
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.2 i Turbo09.19891772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.5 i01.19891012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON sedanas 3.0 i V601.19901432972 ccm6EFA
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.001.19951522972 ccm6EFA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i01.1991982501 ccm4K00
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i08.19901012501 ccm4K
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.010.19901412972 ccm6EFA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 i01.19911472972 ccm66G72
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.001.19951522972 ccm6EFA
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.204.2003721150 ccm4B12S1
DAEWOO Matiz Hatchback (M100, M150) 1.001.200364995 ccm4B10S
DAEWOO TICO (KLY3) 0.802.199548796 ccm3F8C
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas 3.610.1986212 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Double Six / Vanden 5.309.1973253 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Double Six / Vanden 5.307.1972269 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Double Six 5.305.19752875344 ccm12V 12 (75-79)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 2.810.1969149 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 3.405.19751633442 ccm6XK
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.206.19761694235 ccm6XK 4.2 ( -79)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.209.1973173 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.210.1969186 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.203.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
DODGE CARAVAN 3.001.19951522972 ccm6EFA
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO komercinis (290) 2.006.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
HONDA PRELUDE I kupė (SN) 1.611.1978801602 ccm4EL14
HONDA QUINTET (SU) 1.6 EX02.1980801602 ccm4EL
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197444998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197448998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197453998 ccm499 H
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series 1)05.19642654235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series 1)06.1966265 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series2)05.1968173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series 1)05.19642654235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series3)03.19711734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
JAGUAR XJ 12 5.309.19732535343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.306.19722695343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.305.19752875343 ccm12V 12 (75-79)
JAGUAR XJ 6 4.211.19731694235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.201.19751734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851774235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851814235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.210.19691864235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.209.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JEEP CHEROKEE 5.9 4x410.1980174 ccm
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 4x410.1985832495 ccm417 J
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 4x409.1985842495 ccm417 H
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.5 4x409.19901173528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x410.19691313528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x407.19701323528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x408.19811263528 ccm811 D
MARUTI 800 Hatchback 0.801.199135796 ccm3F8B
MAZDA 121 I (DA) 1.304.1989551324 ccm4B3
MAZDA 121 I (DA) 1.310.1987601324 ccm4B3
MAZDA 121 II (DB) 1.111.1990541139 ccm4B1
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.305.1978601272 ccm4TC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.504.1982701490 ccm4D5
MAZDA 323 II (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.511.1980801490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.508.1982801490 ccm4D5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B383
MAZDA 616 Sedanas 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 626 I (CB) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 III (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V 4WD11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.2 12V04.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD05.19911162184 ccm4F2L1
MAZDA B Serija Pick-up (PE) 1.602.1977751586 ccm4NA
MAZDA B Serija Pick-up (PE) 1.802.1977821769 ccm4VC
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.001.1985841998 ccm4FE (8V)
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.001.1985881998 ccm4FE (8V)
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.6 4WD01.1987992555 ccm44G54
MAZDA E Serija Van E160008.1980691586 ccm4NA
MG MIDGET 1.101.1964561098 ccm410CG
MG MIDGET 1.301.1967651273 ccm412 H
MG MIDGET 1.509.1974661493 ccm415CE
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.2 GL (A151A)12.1978551244 ccm44G11
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX,GT (A152A)05.1979701410 ccm44G12
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 1.6 GLX (A161A)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 1.6 GLX (E11A)06.1984751597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)11.1984701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI Lancer F Sedanas (A15_) 1.4 GLX (A172)03.1983701410 ccm44G12
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.2 (A171)01.1980541244 ccm44G11
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.4 GLX (A172)09.1979681410 ccm44G12
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.6 (A174)01.1981841597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.6 4WD (L042G)10.19861072555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G)01.19831032555 ccm44G54
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.4 i.e.08.1980801397 ccm4A14S
NISSAN CHERRY II kupė (N10) 1.408.1980801397 ccm4A14S
NISSAN CHERRY III (N12) 1.005.198250988 ccm4E10
NISSAN CHERRY III (N12) 1.511.1983751488 ccm4E15S
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.003.1977971998 ccm6L20A
NISSAN LAUREL (JC31) 2.001.1981971998 ccm6L20A
NISSAN LAUREL (JC32) 2.401.19851282393 ccm6L24S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198250988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198254988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986541235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986601235 ccm4MA12S
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 CAT11.19881654169 ccm6TB42E
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.805.19861202753 ccm6L28
NISSAN PICK UP (720) 1,612.1980691567 ccm4J16
NISSAN PICK UP (720) 1.801.1983801770 ccm4L18
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN SUNNY I (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I kupė (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.007.198650988 ccm4E10S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.4 i 4WD10.19871032389 ccm4Z24i
NISSAN URVAN autobusas (E23) 2.0 (E23B)12.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN komercinis (E24) 2.005.1987871952 ccm4Z20
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.007.1987901952 ccm4Z20S
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861052389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobusas (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
NISSAN VANETTE komercinis (C22) 1.510.1986691488 ccm4A15S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i (F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.19811302490 ccm625 E
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Universalas (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Universalas (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451195 ccm412 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
PROTON Jumbuck Pick-up 1.5 (C97PN)05.2002861468 ccm44 G 15
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.4 (S372)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 16 (115_) 1.509.1965551469 ccm4697.01
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)07.1988581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.109.1985461108 ccm4C1E 750
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
ROVER Mini-moke Cabriolet 1.009.198640998 ccm499 H
SUZUKI ALTO 0.8 (SB308/CA)01.198639796 ccm3F8B
SUZUKI CARRY komercinis (ST90V) 0.8 (ST90)11.198037797 ccm4F8A
SUZUKI LJ 80 (OL) 0.8 (LJ 80)01.198039797 ccm4F8A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.0 visų ratų pavara (SJ 410)11.198845970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988601324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988641324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 410 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 410 SUV Cabriolet (OS) 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413)08.1986601324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ413)09.1984641324 ccm4G13A
SUZUKI SUPER CARRY autobusas (ED) 1.0 (SK410)10.198545970 ccm4F10A
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (SE 416)10.1988731590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (SE 416)07.1988821590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (TA, TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
TRIUMPH Spitfire Cabriolet 150001.1975691493 ccm4FM11
TRIUMPH Stag Targa 3.001.1970145 ccm
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedanas (V87) 2.009.19901001998 ccm4C 20 NEF
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 2.0 i Cat09.19861151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.8 i Cat03.1990901796 ccm4C 18 NZ
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1982631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980881986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980951986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.401.1983631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841021986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
ZASTAVA Yugo Hatchback 0.904.198045903 ccm49A
ZASTAVA Yugo Hatchback 60 EFI (145 A)08.1991601116 ccm411 E 1.064
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 20,6



Įvertinti dabar

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 20,6.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (F4LCR, F4LC, F45LDCR, F45LCR, CW6LP, CW5LP, W16EPRU sriegio dydis: 14-19) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris iki: 19341717 F4LCR, F4LC, F45LDCR, F45LCR, CW6LP, CW5LP, W16EPRU) pristatymas su GLS
  • F4LCR, F4LC, F45LDCR, F45LCR, CW6LP, CW5LP, W16EPRU Uždegimo žvakė (Variklio numeris nuo: 01/1976) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • F4LCR, F4LC, F45LDCR, F45LCR, CW6LP, CW5LP, W16EPRU Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( F4LCR, F4LC, F45LDCR, F45LCR, CW6LP, CW5LP, W16EPRU) MAGNETI MARELLI pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( F4LCR, F4LC, F45LDCR, F45LCR, CW6LP, CW5LP, W16EPRU) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje