Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Nickel TT

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 4602, T02 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1667120&lng=lt&ccf=94077793

3,62

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: W20TT
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel TT 
  • veržliarakčio dydis:   20.6 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   58 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AC C42CXLS
AC C42XLS
ALFA ROMEO 4249164
ALFA ROMEO 4345041
ALFA ROMEO 46759688
ALFA ROMEO 60569086
AUTOBIANCHI 4401550
BMW 12121265595
BMW 12121267485
BMW 12121338142
BMW 12121338145
BMW 12121711296
BMW 12129061871
BMW 1265595
BMW 1267485
BMW 1338142
BMW 1338145
BMW 1711296
BMW 9061871
CATERPILLAR 2W9486
CHEVROLET 94837756
CHEVROLET 96110493
CHRYSLER 4727114
CHRYSLER MS851555
CITROËN/PEUGEOT 596007
CITROËN/PEUGEOT 596008
CITROËN/PEUGEOT 5960J0
CITROËN/PEUGEOT 596213
CITROËN/PEUGEOT 596216
CITROËN/PEUGEOT 596221
CITROËN/PEUGEOT 59622A
CITROËN/PEUGEOT 59623L
CITROËN/PEUGEOT 59623R
CITROËN/PEUGEOT 59624E
CITROËN/PEUGEOT 59625Y
CITROËN/PEUGEOT 596265
CITROËN/PEUGEOT 596299
CITROËN/PEUGEOT 5962A8
CITROËN/PEUGEOT 5962E9
CITROËN/PEUGEOT 7826099300
CITROËN/PEUGEOT 91517001
CITROËN/PEUGEOT ZB9862093U
DAEWOO 3490274
DAIHATSU 9004851005
DAIHATSU 9004851034
DAIHATSU 9004851035
DAIHATSU 9004851041
DAIHATSU 9004851043
DAIHATSU 9004851055
DAIHATSU 9004851056
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z11
BERU
Z12
BERU
Z61
BERU
Z22
BERU
Z20
NGK
1263
NGK
2268
NGK
2876
NGK
3172
NGK
4984
NGK
5637
NGK
6248
NGK
7529
NGK
7811
NGK
7822
BOSCH
0 242 219 530
BOSCH
0 242 229 557
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 229 687
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 235 707
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
DENSO
P16R13
DENSO
P20PR11
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPB
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20EX-U
DENSO
W20EXR-U
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110410312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
13459
VEMO
V99-75-0004
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0032
BERU
Z285
VALEO
246860
VALEO
246859
VALEO
246857
VALEO
246855
VALEO
246853
BOSCH
0 241 235 755
CHAMPION
OE105/T10
CHAMPION
OE001/T10
CHAMPION
OE006/T10
CHAMPION
OE010/T10
CHAMPION
OE012/T10
FEBI BILSTEIN
13452
DENSO
IW20TT
NGK
94811
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990034
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
HELLA
8EH 188 704-021
CHAMPION
CCH4151
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-13
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
RIDEX
686S0011
RIDEX
686S0035
3000ME155 1641750-200075 GIULIAGTRZSPIDER SZB10B9DB6DBS100200 508090 A6 111 Serija123 SerijaQUATTRO1000-SerijaALLEGROMAESTROMAXIMETROMINIMONTEGOPRINCESS3000SPRITEA 112Y10CONTINENTAL021500-2000E93 Serija5 SerijaAVEOKALOS NIVAVOYAGERC25GSESPERO LANOSNEXIARACERTACUMA CHARADECUORECARAVAN126127128131132900 ARGENTACINQUECENTO CROMA DUCATODUNAFIORINOPANDAREGATARITMO SEICENTO TALENTOTEMPRATIPOUNOX 1/9CAPRIGRANADASIERRA TAUNUS125PPOLONEZACCORD ACTY TNCIVICCRX INTEGRAPRELUDESTAREXH-1 KastenH100LANTRA PONYS-COUPESANTA FESANTAMOSONATA STELLARTRAJETELBACAMPO GEMINI MIDI PIAZZATROOPERJOICEMAGENTIS 1101111121200-15001200-1600GRANTAKALINALARGUSNOVASAMARATOSCANABETADEDRADELTA THEMA Y DEFENDER DISCOVERY RANGE ROVER ECLATESPRIT EXCEL 1300323626 818929 B SerijaE Serija8G KlasėHECKFLOSSEPAGODEPONTONS KlasėStufenheck SLT1 Bus T2124 SerijaMGB COLTCORDIA ECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICAL 400 LANCERSAPPORO SIGMA SPACE WAGON STARION PLUSBLUEBIRD CHERRY DATSUN LAUREL NAVARAPATHFINDER PATROL PICK UP PRAIRIE SILVIA STANZA SUNNYURVANVANETTEASCONAASTRACORSAKADETTMANTA OMEGAREKORD VECTRA504505J5J7 J9PORTERSPIDEREUROPA911924928944968PERSONAG-MODELL10 11121618 19 20 21 4 569CLIO ESTAFETTEFUEGOLAGUNAMASTERMEGANE RAPID Kasten RODEO SUPER 5TRAFIC MINI MK I99 SAMURAIAROSACORDOBA FURAIBIZA INCAMARBELLATERRATOLEDOFELICIA OCTAVIABrat / MVJUSTY LEONE VANILLE Bus REX1800 XT COUPE SWIFT WAGON R+ 1307-1510HORIZONMURENARANCHOSOLARATAGORA1000/PublicaCELICACOROLLA CRESSIDA CROWN HIACE HILUX Pick-up LITEACEMODELL F Bus STARLET1.1350CARLTONCAVALIERCHEVETTE240340-360 440 K 460 L740 760 940960 CADDYCORRADODERBYGOLFILTISJETTAK70LTLUPOPASSATPOLOSANTANASCIROCCOSHARANTRANSPORTERVENTO353101YUGO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AC 3000ME Coupe 300001.19791402994 ccm6LO6
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921861995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921901995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo10.19871741995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo02.19881751995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 3.011.19871882959 ccm6AR 06410
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 i.e. QV (164.AG)09.19902002959 ccm6AR 64301
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.A)06.19871922959 ccm6AR 06410
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.19871842959 ccm6AR 06412
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.19921802959 ccm6AR 64305
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 2000 (105)10.19711321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.605.19851031567 ccm4AR 61101
ALFA ROMEO 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6C)02.19901922959 ccm6AR 61503
ALFA ROMEO 75 (162B) 3.0 V6 Cat (162.B6A)01.19871852959 ccm6AR 06124
ALFA ROMEO GIULIA GT 1300 Super01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedanas (105_) 1300 Super (115)01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedanas (105_) 1600 Super (115)01.19741031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO GT 1300 Junior (105)01.1966871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GT V 2000 (105)01.19711311962 ccm4AR 10527
ALFA ROMEO RZ 3.0 V6 Zagato01.19922072959 ccm6AR 61501
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 3.0 V6 (916S1)06.19951922959 ccm6AR 16101
ALFA ROMEO SZ 3.0 V6 Zagato09.19882072959 ccm6AR 61501
ALPINA B10 (E34) 3.404.19882543430 ccm6M30 B34 (34C20)
ALPINA B9 (E28) 3.411.19812453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ALPINA B9 Coupe (E24) 3.407.19822453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ASTON MARTIN DB6 Vantage 4.010.19642863995 ccm6AJ6
ASTON MARTIN DBS Vantage 4.001.19662863995 ccm6AJ6
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 CAT03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E01.19851151994 ccm5KP
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E CAT01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 CAT06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E09.19911332309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 CAT03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.0 CAT01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.208.19821072144 ccm5WU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.208.19821302144 ccm5KF
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 CAT06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.3 E12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 200 (43) 2.1 5E10.19791362144 ccm5WC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro09.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.19831652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.1 5E08.19831362144 ccm5WC
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.1 Turbo08.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro08.19831822144 ccm5KG
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19881902226 ccm52B
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro01.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
ROVER 200 Sedanas (XH) 213 S09.1985731342 ccm4EV 2
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.308.1977601272 ccm4HH
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.601.1976721588 ccm4FS
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)08.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.010.19831151994 ccm5HP
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.19831151994 ccm5JS
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.210.19801152144 ccm5WE
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821312144 ccm5KL
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.19901021595 ccm4ABB
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 quattro11.19931071984 ccm4ADW
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.0 quattro08.19841161994 ccm5JS
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
SAAB 90 2.008.19841001985 ccm4B 20 I
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
MERCEDES-BENZ W111 Cabriolet (W111) 280 SE 3.5 (111.025)01.19692003500 ccm8M 116.980
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT01.1985931781 ccm4JN
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 2.009.19831151994 ccm5HP
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT01.19811072144 ccm5WE
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT07.19811152226 ccm5KX
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT09.19841362226 ccm5HY
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.19841362226 ccm5KV
AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro01.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891131984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro11.19881362226 ccm5KV
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.19881362309 ccm5NG
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V Turbo11.19931901995 ccm4175 A1.000
HYUNDAI COUPE (RD) 2.008.19991371975 ccm4G4DF
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V03.20011351975 ccm4G4DF
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE (111.024)01.19671602778 ccm6M 130.984
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE 3.5 (111.026)01.19692003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE09.19771772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE03.19771852746 ccm6M 110.988
AUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo08.19872002226 ccm5MB
AUSTIN 1000-Serija Mk2 130001.197053 ccm
AUSTIN 1000-Serija Mk2 1300 GT01.197068 ccm
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.001.198045998 ccm499 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.105.1973451098 ccm410 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.101.1975491098 ccm410 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.305.1973541273 ccm412 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.301.1975581275 ccm412 L
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.301.1979631273 ccm412 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.5 Super05.1973681485 ccm414 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 175001.1975911748 ccm417 LA
AUSTIN Maestro (XC) 1.303.1983631273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.3 LS03.1983671273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 Mayfair HLS03.1983831598 ccm416 HC37
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983981598 ccm416 HA03AL
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983991598 ccm416 HA35AL
AUSTIN Maestro (XC) 2.0 EFi10.19841131994 ccm420 HC51AA
MG MAESTRO 2.0 EFi10.19841171994 ccm420HE
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990671273 ccm412 HE
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990691273 ccm412 HE
AUSTIN Maxi Hatchback 150004.1969681485 ccm414 H
AUSTIN Maxi Hatchback 175004.1969721748 ccm417 H
AUSTIN Maxi Hatchback 1750 HL10.1972901748 ccm417 LA
AUSTIN MAXI II 175010.1980721748 ccm417 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198041998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198045998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.0 Surf HLE10.198048999 ccm499 HA65P
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980691273 ccm412 HA83AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980711273 ccm412 H996AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 L,HLE,S10.1980601273 ccm412 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Surf (XF)11.1985601273 ccm412 HC21AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Turbo10.1983901273 ccm412 HA85AA
MG METRO 130005.1982731273 ccm412 H
MG METRO Turbo10.1982941273 ccm412 HC
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196735 ccm
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196739998 ccm499 H
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair08.198242998 ccm499 HC20P
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair Sport09.198841999 ccm499 HD81
AUSTIN Mini Hatchback 1100 Special01.1976451098 ccm410 H
AUSTIN Mini Hatchback 1275 GT10.1969531273 ccm412 H
AUSTIN Mini Hatchback 85001.196734848 ccm4BMC Serie A
AUSTIN Mini Universalas 100001.196938998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.308.1976641273 ccm412 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.3 De Tomaso08.1976691273 ccm412 HH
MORRIS MINI 85001.196734 ccm
MORRIS Mini Universalas 85001.196034 ccm
MORRIS Mini Van / Universalas 85001.196034 ccm
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 1.310.1984681273 ccm412 HL
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 2.004.19841011994 ccm420 HSC
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 2.0 Mayfair04.19841131994 ccm420 H(EFI)
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 2.0 Turbo04.19841501994 ccm420 HC85
AUSTIN Montego Universalas (XE) 2.0 HLI10.19841131994 ccm420 H
ROVER MONTEGO 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
ROVER MONTEGO 2.0 i CAT12.19901021994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
AUSTIN PRINCESS 2 220010.19781122227 ccm622 H
AUSTIN Princess Sedanas 1800 HL04.1976821798 ccm418 H
AUSTIN Princess Sedanas 2200 HLS04.19761102227 ccm622 H
AUSTIN-HEALEY 3000 MK.III kabrioletas 3.0 Sport03.1964150 ccm
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.III kabrioletas 1.103.196456 ccm
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.IV kabrioletas 1.303.1966651275 ccm412CC
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.910.196944903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 Junior07.197542903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 E,Elite,LX11.197748965 ccm4A112B1.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.003.1985561049 ccm4156A.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.3 i.e. GT06.1989731297 ccm4146A5.046
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.3 i.e. GT06.1989781301 ccm4156B.000
BENTLEY Continental Coupe 6.75 V8 R10.19913606750 ccm8L 410 IT
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23E A)
BMW 02 kabrioletas (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i12.19851712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedanas (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedanas (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedanas (E12) M535 i06.19802183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T250, T255) 1.201.2007761150 ccm4B12S1
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.505.2005841498 ccm4LX6
CHEVROLET KALOS 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
CHEVROLET KALOS sedanas 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.409.2002831399 ccm4F14S3
DAEWOO KALOS sedanas (KLAS) 1.411.2002831399 ccm4F14S3
CHEVROLET Niva I 1.7 4x409.200280 ccm
LADA Niva (2121, 2131) 160004.1980761569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x401.1987731569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm4BA3 21214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x410.2000821690 ccm4BA3 21214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x409.2010831690 ccm4BA3 21214
LADA NIVA II (2123) 1.709.2002801690 ccm4BA3 21214
LADA NIVA II (2123) 1.708.2004831690 ccm4BA3 21214
LADA NIVA II (2123) 1.7 LPG09.2002781690 ccm4BA3 21214
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.3 i01.19951583301 ccm6R00
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.3 Flex-Fuel01.19981583301 ccm6EGM
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.3 i01.19951583301 ccm6EGM
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.001.1987841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN GS Break 1.007.1971541015 ccm4G10
CITROËN GS Hatchback 1.009.1970541015 ccm4G10/612
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995901796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995951796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19911011998 ccm4C20LZ
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.002.19951051998 ccm4C20LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19931101998 ccm4C20LE
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.510.1997991498 ccm4L43(91CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.510.1997991498 ccm4L43(91CUL4)
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas 1.507.2008801498 ccm4Y15L
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO Racer Hatchback 1.503.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO Tacuma (U100) 1.809.2000981761 ccm4A18DMS
DAEWOO Tacuma (U100) 1.809.20001011761 ccm4F18S2
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 Turbo (G11)10.198368993 ccm3CB 60
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 Turbo (G100)03.198768993 ccm3CB 61
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.5 (L55)10.198027547 ccm2AB 30
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.6 (L60)08.198230617 ccm2AD 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)11.198939847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)09.198544847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 4WD (L81)09.198644847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE III (L201) 0.810.199041847 ccm3ED 10 K
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.811.199642847 ccm3ED 20
DODGE CARAVAN 3.3 i01.19951583301 ccm6EGP
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197140903 ccm4100 GL.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197145903 ccm4100 GL.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.0 Sport07.1978701049 ccm4127 A1.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.3 Sport12.1981751301 ccm4127 A3.000
FIAT 127 Panorama (127_) 1.001.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)08.1975651116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 (AC)03.1972751290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC)06.1975731290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)02.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)10.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.102.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.103.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.611.1980851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.6 CL (AF1)03.1975751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Mirafiori10.1974541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Mirafiori10.1974651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Super Mirafiori03.1978781297 ccm4131 B.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Mirafiori11.1980701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Super Mirafiori04.1981751367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.611.1976851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 (S)10.1974751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 Super03.1978971585 ccm4131 C3.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 1.605.1977881585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.603.1977901585 ccm4132 C6.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e.01.19801221995 ccm4132 C3.000
FIAT 900 T/E Panorama (200_) 0.901.197835903 ccm4100 GF 000
FIAT 900 T/E Pulmino (200_) 0.901.197835903 ccm4100 GF 000
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c07.19821011985 ccm4B201XC
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 EMS01.19791181985 ccm4BI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i11.19801151985 ccm4BI 20
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c09.19791001985 ccm4B201XC
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 EMS09.19781181985 ccm4BI 20
FIAT Argenta (132_) 160004.1981981585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 1600 i.e04.1981901585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 200006.19781131995 ccm4132 C2.000
FIAT Argenta (132_) 2000 i.e.06.19811221995 ccm4132 C3.000
FIAT Argenta (132_) 2000 Volumex06.19841351995 ccm4132 C3.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 (170AA)12.199131704 ccm2170 A.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 (170AB)07.199141903 ccm4170 A1.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. (170AC)07.199141903 ccm4170 A1.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199140899 ccm41170 A1.046
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo11.19861511995 ccm4834 C.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.19871501995 ccm4154 C4.046
FIAT DUCATO komercinis (280) 1.801.1982671796 ccm4169 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.807.1982671796 ccm4XM7T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 2.007.1985751971 ccm4XN 1T
FIAT Duna Sedanas (146_) 60 1.101.1987581116 ccm4146 A6.000
FIAT Duna Sedanas (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT Duna Weekend (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO (147) 1.001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.1 6011.1986551116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO (147) 1.312.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 1.411.1992711372 ccm4146 C5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.006.1982501049 ccm4127A.046
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT Fiorino Van (127_) 90010.197745903 ccm4100 GL.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 80002.198134843 ccm4100 GL6.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 90010.198045903 ccm4100 GL3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 95009.198248965 ccm4A 112 B1.054
FIAT Panda Hatchback (141_) 950 4x409.198348965 ccm4A 112 B1.054
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
SEAT Panda (141A) 0.910.198042903 ccm4100 GL 3000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.1983951585 ccm4149 C3.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA (138) 85 1.610.1983821585 ccm4149 A.000
FIAT REGATA (138) 85 Super 1.509.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT REGATA (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 70 1.301.1984681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.009.1978601049 ccm4127 A6.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.104.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1978651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1981751301 ccm4138 A3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1981851498 ccm4138 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.601.19831001585 ccm4149 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.605.19811051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabrioletas 100 1.610.19851001585 ccm4138 AR.048
FIAT RITMO kabrioletas 100 1.610.19851051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabrioletas 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT TALENTO autobusas (290) 2.0 (290UEH4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TALENTO komercinis (290) 2.0 (290U4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TALENTO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.0 (290UA4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.612.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993901756 ccm4835 C4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.10.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.16V Sport11.19891361756 ccm4160 A5.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.110.1988581108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1986501116 ccm4146 A4.044
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989721372 ccm4146 C1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 S 1.410.1988711372 ccm4160 A1.048
FIAT X 1/9 (128_) 1.310.1975731290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.305.1973751290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.506.1985761499 ccm4138 BS.031
FIAT X 1/9 (128_) 1.511.1978851498 ccm4138 AS.000
FORD Capri (ECJ) 130012.1968501305 ccm4EV 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1969521298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1971531305 ccm4EV 13 H
FORD Capri (ECJ) 130001.1971541298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130010.1972551297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1971571298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1973591297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1972721298 ccm4KL 13 HC
FORD Capri (ECJ) 150012.1968601498 ccm4EX
FORD Capri (ECJ) 150012.1968651488 ccm4EV 15 H
FORD Capri (ECJ) 200002.1969861998 ccm6NX
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 300001.19701282994 ccm6TV30LY
FORD Capri (ECJ) 300001.1972138 ccm
FORD Capri (ECJ) 300008.19721402993 ccm6HY
FORD Capri (ECJ) 300001.19731402993 ccm6HY
FORD CAPRI III (GECP) 3.001.19781382993 ccm6HYF
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD GRANADA kupė (GGCL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Universalas (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Universalas (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Granada Universalas (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Universalas (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FSO 125P Sedanas 1.3 130010.1967641295 ccm4116 C 076
FSO 125P Sedanas 1.5 150010.1967751481 ccm4115 C 076
FSO 125P Universalas 1.510.1967751481 ccm4115 C 076
FSO Polonez I 1.510.1977751481 ccm4AA
FSO Polonez I 1.501.1978821481 ccm4115 C.074
HONDA ACCORD II (AC, AD) 1.6 EX (AC)09.1983881598 ccm4EZ
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD) 1.6 EX (AC)09.1983881598 ccm4EZ
HONDA ACCORD III (CA) 1.6 L (CA4)11.1985881598 ccm4A16A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)01.19861161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 1.6 L (CA4)11.1985881598 ccm4A16A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX10.19871021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)10.19871031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)10.19871161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACTY (TN) 0.608.197931545 ccm2EH
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)03.1977541238 ccm4EB2
HONDA CIVIC I sedanas (SF) 1300 L09.1980451335 ccm4EN2
HONDA CIVIC I sedanas (SF) 1300 L09.1980601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC I sedanas (SF) 1300 S10.1979711335 ccm4EN4
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 (AN)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 4WD (AR)01.1985861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC II hečbekas (SS, SL) 1300 L (SS)09.1979601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC II universalas (WC) 130009.1979601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.2 (AL)01.1984541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.3 (AG)10.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GL (AH)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GT (AH)01.19851011488 ccm4EW3
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GTI (AH)03.1986901488 ccm4EW4
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.201.1985541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.310.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.5 GL10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CRX I (AF, AS) 1.5 i (AF)10.19831011488 ccm4EW3
HONDA INTEGRA (DA) 1.510.1985861488 ccm4D15A1
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19851011829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19831051829 ccm4ET3
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD02.19981122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 Van (A1) 2.403.20001122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 autobusas (P) 2.401.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 autobusas (P) 2.407.19931222351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 komercinis 2.410.19971112351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 komercinis 2.4 TD07.19931222351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 plokščiadugnis / važiuoklė 2.405.19961142351 ccm4G4CS
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.5 i.e.10.1990861468 ccm4G4DJ
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901061596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901141596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V10.19901271836 ccm4G4CN
HYUNDAI PONY (X-1) 1.310.1985681299 ccm4G13B
HYUNDAI PONY (X-1) 1.5 (X-1)10.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989671299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.510.1989721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.312.1992651299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.309.1989691299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i01.1990831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i01.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY sedanas (X-1) 1.510.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 GS03.1990781468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i02.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.008.20011351997 ccm4G4JP
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V05.19991391997 ccm4G4JP
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V 4x405.19991391997 ccm4G4CP-D
MITSUBISHI Santamo MPV 2.0 16V05.19991391997 ccm44G63 (DOHC 16V)
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 1.8 i09.1988951796 ccm44G62
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i09.19881011997 ccm4G4CP
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i01.19911091997 ccm4G4CP-U
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i 16V01.19911301997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.4 i09.19881132351 ccm4G4CS
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 GLS07.1996861795 ccm4G4DM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 i05.1993981796 ccm4G4CM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i08.1996951997 ccm4G4EP
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i06.19941051997 ccm4G4CP
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V06.19961251997 ccm4G4CP-DM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V05.19931391997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V10.20011311997 ccm4G4JP-EG
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V06.19981361997 ccm4G4JP-G
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V10.2001144 ccm
HYUNDAI STELLAR (F31_, SF2_) 2.0 GSL09.1986831997 ccm44G63
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.003.20001361997 ccm4G4JP-G
INNOCENTI ELBA (146) 1.3 (146CW)08.1991671301 ccm4146 A5.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994671372 ccm4146 D5.000
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 (KB28)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB43, KB48)01.1983711994 ccm44ZC1
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB48)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 (TFS)01.1989902254 ccm44ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1994982255 ccm44 ZD1
ISUZU GEMINI (JT) 1.502.1988711481 ccm44XC1U Kat.
ISUZU MIDI autobusas (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI autobusas (94000, 98000) 2.0 4WD (94000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI komercinis (98000N) 2.006.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU PIAZZA (JR_) 2.0 Turbo06.19851411995 ccm44ZC1-T
ISUZU TROOPER (UBS) 2.6 4WD11.19861162559 ccm44ZE1
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UBS) 2.0 (UBS13)01.1983791950 ccm4G200Z
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UBS) 2.3 (UBS16)11.1985902254 ccm44ZD1
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UBS) 2.6 i (UBS17)10.19871162559 ccm44ZE1
KIA JOICE 2.009.20011201997 ccm4G4CP
KIA JOICE 2.002.20001391997 ccm4G4CP
KIA Magentis (GD, MS) 2.005.20011361997 ccm4G4JP
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm4BA3 2111
LADA 110 (2110) 1.506.1996711499 ccm4BA3 2111
LADA 110 (2110) 1.510.2000761499 ccm4VAZ-2111
LADA 110 (2110) 1.501.1995781499 ccm4VAZ-2111
LADA 110 (2110) 1.601.2000821597 ccm4VAZ-21114
LADA 111 (2111) 1.501.1997711499 ccm4BA3 2111
LADA 111 (2111) 1.510.2000761499 ccm4VAZ-2111
LADA 111 (2111) 1.501.1996781499 ccm4VAZ-2111
LADA 111 (2111) 1.510.2000791499 ccm4VAZ-2111
LADA 111 (2111) 1.609.2004821597 ccm4VAZ-21114
LADA 112 (2112) 1.510.2000761499 ccm4VAZ-2111
LADA 112 (2112) 1.501.1995781499 ccm4VAZ-2111
LADA 112 (2112) 1.601.2005821597 ccm4VAZ-21114
LADA 1200-1500 universalas 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973601198 ccm4BA3 2101
LADA 1200-1500 universalas 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm4BA3 2101
LADA 1200-1600 Sedanas 1300 (VAZ2101)05.1978651294 ccm4BA3 21011
LADA 1200-1600 Sedanas 1300 (WAS21011)08.1974691294 ccm4BA3 2105
LADA 1200-1600 Sedanas 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 (2106)01.1984761569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 (2106)09.1972791569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)03.1979781569 ccm4BA3 2106
LADA Granta (2190) 1.610.2011871597 ccm4VAZ-11186
LADA Granta Hatchback (2192) 1.6 (21921)08.2018871597 ccm4VAZ-11186
LADA Granta Liftback (2191) 1.608.2014871597 ccm4VAZ-11186
LADA Granta Universalas (2194) 1.6 (21941)08.2018871597 ccm4VAZ-11186
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.610.2004821597 ccm4VAZ-21114
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004821597 ccm4VAZ-21114
LADA Kalina Universalas (1117) 1.610.2007821597 ccm4VAZ-21114
LADA Largus Universalas (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS035, RS035)06.2016871597 ccm4VAZ-11189
LADA Largus Van (FS0_, FSA_) 1.6 (FS035)06.2016871597 ccm4VAZ-11189
LADA NOVA (2105) 1.605.2005731569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1.610.1986771569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm4BA3 2101
LADA NOVA (2105) 130009.1983661294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 150005.1993671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1500 S (WAS21093)06.1989711499 ccm4BA3 21083
LADA NOVA (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1600 (WAS21074)01.1988761569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1700 i Classic (VAZ2107)06.1996841690 ccm4B032123
LADA NOVA universalas (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA universalas (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA universalas (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA universalas (2104) 170008.1994841690 ccm4B032123
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.209.1989451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 S05.1983551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
VAUXHALL Nova Sedanas (S83) 1.2 S09.1982551196 ccm412 ST
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1.504.1996761499 ccm4VAZ-2111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1.508.2003801499 ccm4VAZ-2111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1.602.2009821597 ccm4VAZ-11183
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1988531099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130009.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130002.1996681288 ccm4BA3 21115
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1991681499 ccm4BA3 21083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150002.1995711499 ccm4BA3 2111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1987721499 ccm4BA3 21083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150001.1986751499 ccm4BA3 21083
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130005.1990631288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130005.1989651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130006.1995681288 ccm4BA3 21115
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150007.1991681499 ccm4BA3 21083
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150011.1994711499 ccm4BA3 2111
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150009.1991721499 ccm4BA3 21083
LADA Toscana (2107) 130012.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200004.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200005.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 Volumex07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)07.19781151995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)04.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA kupė (828BC) 200004.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA kupė (828BC) 2000 i.e.12.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA BETA MONTE CARLO (137AS, 137BS) 2.009.19751201995 ccm4134 AS.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)05.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AC, 835BC)09.19891091756 ccm4835 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP)11.19901691995 ccm4835 A7.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AI)09.19891171995 ccm4835 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.19911621995 ccm4835 A8.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.1 (831AB.015)01.1986641116 ccm4831 B8.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.309.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.010)05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020S)04.19871321585 ccm4831 B7.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)06.19932111995 ccm4831 E5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028)12.19861771995 ccm4831 C5.046
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994691372 ccm4836 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994901756 ccm4836 A6.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V (834FA)08.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834B)11.19841201995 ccm4834 B.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19881471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)08.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 16V (834FA)05.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19891471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA SW (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)09.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AB)11.1987761301 ccm4156 B.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AF)02.1989721297 ccm4146 A 5.046
LAND ROVER Defender SUV (L316) 2.5 4x409.1990832495 ccm417 H
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x406.19891333528 ccm815G
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x406.19891663531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG)06.19891543531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 4.0 4x409.19931823947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x401.19871463528 ccm831 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x410.19851633528 ccm825 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Cat 4x411.19881733947 ccm838 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Vogue SEI 4x411.19881823947 ccm835 D
LOTUS Eclat Coupe 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS Esprit S3 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS Excel Coupe 2.210.19831622172 ccm4912
MAZDA 1300 Sedanas 1.302.1971601272 ccm4TC
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA 323 I (FA) 1.301.1977601272 ccm4T
MAZDA 323 III (BF) 1.404.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.409.1987601324 ccm4B3
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V08.1989881598 ccm4B6
MAZDA 626 I (CB) 1.605.1979751586 ccm4H6
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.002.1983951998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.001.19861101998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 818 Universalas 1.301.1974601272 ccm4TC
MAZDA 818 Universalas 1.601.1977751586 ccm4NA
MAZDA 929 I (LA) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 929 II (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX10.19841201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II Break (HV) 2.001.1983901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.0 i Turbo10.19841201998 ccm4FET
MAZDA B Serija Pick-up (UN) 2.211.1999922184 ccm4F2R4
MAZDA E Serija Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA E Serija Van (SR2) E200001.1984881998 ccm4FE (8V)
MAZDA E Serija Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 CE (114.022)04.19691502496 ccm6M 114.980
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 CE (114.072)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 230.6 (114.015)01.19681202292 ccm6M 180.954
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 E (114.062)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 20001.1968951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 200 (115.015)01.1968861988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 220 (115.010)01.1968902197 ccm4M 115.924
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 220 (115.010)01.19681052197 ccm4M 115.920
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 230.4 (115.017)08.19731102307 ccm4M 115.951
RENAULT 8 (113_) 1.111.1962451108 ccm4688.01
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 G (460,2)03.1979902307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 G (460,2)02.19801022307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)08.19841502746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)11.19791562746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 500 E (463.228)09.19932414973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 C (110.010)04.1961801884 ccm4M 121.924
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 20007.1965951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 200 (110.010)07.1965831988 ccm4M 121.940
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 250 SL (113.043)01.19661502496 ccm6M 129.982
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 280 SL (113.044)01.19681702778 ccm6M 130.983
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 b (121.010)06.1959801884 ccm4M 121.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 380 SEC (126.043)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19812314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19802414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC CAT06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 250 S (108.012)01.19661302496 ccm6M 108.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 S (108.016)10.19671402780 ccm6M 130.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL (108.018, 108.019)01.19681602780 ccm6M 130.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL 3.5 (108.057, 108.058)03.19712003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL (109.016)01.19681602778 ccm6M 130.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL 3.5 (109.056)01.19702003500 ccm8M 116.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721562746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721602746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721772746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721852746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19761943499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.19722003499 ccm8M 116.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19762053499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE08.19721944520 ccm8M 117.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.032)01.19732244520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.033)12.19752184520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 S (126.021)12.19791562746 ccm6M 110.926
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 SE, SEL (126.022, 126.023)10.19791852746 ccm6M 110.987
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 3.808.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)09.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852314196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034, 126.035)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL08.19872795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 200 (123.020)02.1976941988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 E08.19761772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 E (123.033)02.19761852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 560 SL (107.048)09.19852305547 ccm8M 117.967
MERCEDES-BENZ SL (W121) 190 SL (121.042, 121.040)01.19551051897 ccm4M 121.928
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)03.19761953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)01.19722003499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 380 SLC08.19812043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 380 SLC (107.025)07.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)01.19732254520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC 5.0 (107.026)06.19782414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (601) 208 2.305.1977862307 ccm4M 115.972
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 2.304.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.305.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972752197 ccm4M 115.929
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972852197 ccm4M 115.927
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 409 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...01.1975902307 ccm4M 115.971
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968751990 ccm4M 115.II
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968851990 ccm4M 115.I
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 409 (309.011, 309.012, 309.013, 309.014, 309.015,...01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 408 G (309.000, 309.001, 309.002, 309.003, 309.011)08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 409 (309.000, 309.001, 309.002, 309.003)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L šiukšliavežis LK 408 G (309.040, 309.041)01.1968852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ T2/L šiukšliavežis LK 408 G, LK 409 (309.040, 309.041, 309.044)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MG MGB GT 1.807.1965921799 ccm418G
MG MGB GT 1.807.1965951799 ccm418G
MG MGB GT 1.806.1975971798 ccm418GB
MG MGB kabrioletas 1.805.1962921799 ccm418G
MG MGB kabrioletas 1.805.1962951799 ccm418G
MG MGB kabrioletas 1.806.1975971798 ccm418GB
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 Turbo (A152A)09.19811051410 ccm44G12 T
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)02.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)09.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.3 EL,GL (C11A)06.1986671299 ccm4G13B
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1984751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)02.19841251597 ccm44G32 T/C
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)04.1988701299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)04.1988751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)07.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)04.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A)04.19881241596 ccm44G61
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A)06.19901361836 ccm44G67
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 GSL (A212A)10.1982751597 ccm44G32
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)10.19821141597 ccm44G32 T
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)07.19831161597 ccm44G32 T
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 1.8 (D21A)12.1989921755 ccm44G37
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 Turbo12.19892001997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.19951461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V12.19952141997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 1.601.1977751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.001.1979981995 ccm44G52
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 2.0 GLS (A163)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.6 (E31A)01.1988751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987861755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.19881091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881451997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 2.0 GLS (E15A)06.1986901997 ccm4G63B
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 2.0 GLS (E15A)06.19841021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 2.4 GLS (E16A)07.19851122351 ccm4G64B
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 (K12T, K32T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (K32T, K22T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.6 4WD (K33T)11.19891032555 ccm4G54B
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)04.1983701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)09.1981651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)05.1980651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (P1_T ) 2.0 (P13T)07.19941161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19861092351 ccm4G64B
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P23W, P23V)06.19941111997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W)09.19951131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.0 (PA3W)12.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 2.0 Turbo ECi (A176)03.19811701997 ccm44G63-T (SOHC 8V)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A)08.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)06.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)05.1989901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A)09.1989971755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A)11.19891361836 ccm44G67
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)08.1988701299 ccm4G13B
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)04.1988841468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)06.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.6 GLX08.19891241596 ccm44G61
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1988831468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)09.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987831755 ccm4G37B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)03.1989861755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)08.1990941755 ccm44G37
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 1.6 SL,GL (A121)04.1978751597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 1.6 GLX (A161A)08.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19901772972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0_W) 3.006.19921702972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984901755 ccm44G37
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W)03.19851021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W)06.1986841997 ccm4G63B
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.6 Turbo ECi (A187A)09.19871552555 ccm4G54B T/C
MORGAN PLUS EIGHT 3.501.19681563528 ccm8486
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.601.1980821595 ccm4L16
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.801.1980881770 ccm4L18S
NISSAN BLUEBIRD (910) 2.0 i01.19821091952 ccm4Z20E
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.811.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 (T12)12.19851021974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD sedanas (910) 1.801.1980901770 ccm4L18T
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.004.19861021974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 LX12.1985901974 ccm4CA20S
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.208.1978521171 ccm4A12
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.308.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY II kupė (N10) 1.208.1978521171 ccm4A12
NISSAN CHERRY III (N12) 1.305.1982601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.5 ET Turbo01.19831051488 ccm4E15ET
NISSAN DATSUN 180 B (PL810) 1.805.1977881770 ccm4L18T
NISSAN DATSUN 180 B (PL810) 1.8 (KPL810)05.1977901770 ccm4L18T
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.412.19771132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.401.19811132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.409.19831202393 ccm6L24
NISSAN NAVARA pikapas (D21) 2.001.1986901952 ccm4Z20
NISSAN Pathfinder I (WD21) 2.4 4WD07.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801212753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 2.8 (W160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PICK UP (720) 2.2 4WD04.1983972188 ccm4Z22
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1985871952 ccm4Z20
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.5 S (M10)01.1984751488 ccm4E15S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)07.1983881809 ccm4CA18S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)05.1985901809 ccm4CA18S
NISSAN SILVIA (S12) 2.0 GP04.19841461991 ccm4FJ20E
NISSAN STANZA (T11) 1.8 SGL03.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.808.1981881809 ccm4CA18
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.4 (HBL310)01.1970651397 ccm4A14
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I kupė (B11) 1.304.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.308.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN URVAN autobusas (E23) 2.0 (E23B)12.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN komercinis (E23) 2.007.1981751982 ccm4H20
NISSAN URVAN komercinis (E23) 2.012.1982871952 ccm4Z20
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.007.1987901952 ccm4Z20S
NISSAN VANETTE autobusas (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)08.19871001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 (F19, M19)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 (F19, M19)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i 16V (F70)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL ASTRA hečbekas 1.8 GTE03.19831151796 ccm418 E
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.8 GTE09.19841121796 ccm418 SE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)08.1988751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)09.1989721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i CAT10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i CAT10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 i (C25, D25)08.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)08.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 i (C70, D70)08.1989751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.8 i (C70, D70)08.1984901796 ccm4C 18 NT
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (M03)01.1971791796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 1.8 (F01, E01)04.1971731796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.601.1980631618 ccm4XC7P
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.807.1987721796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.808.1981751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1983941971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection06.19871742155 ccm4176W (N9TEA)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 2.009.1981791971 ccm4XN1P
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 2.009.1990841971 ccm4XN1TA
PEUGEOT J7 autobusas 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 komercinis 1.608.1968601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 komercinis 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 plokščiadugnis / važiuoklė 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J9 autobusas 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 komercinis 1.603.1980601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J9 komercinis 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 plokščiadugnis / važiuoklė 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PIAGGIO PORTER komercinis 1.002.199345993 ccm3CB41
PIAGGIO PORTER komercinis 1.007.199448993 ccm3CB42
PIAGGIO PORTER plokščiadugnis / važiuoklė 1.002.199345993 ccm3CB41
PIAGGIO PORTER plokščiadugnis / važiuoklė 1.007.199448993 ccm3CB42
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200011.19841031995 ccm4132 C3.031
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200003.19821051995 ccm4132 C3.031
PININFARINA Spedereuropa (DS) 2000 Volumex06.19831351995 ccm4232R14
PORSCHE 911 3.208.19862183164 ccm6930.25
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera02.19842073164 ccm6930.21
PORSCHE 911 kabrioletas 3.2 Carrera Speedster08.19862183164 ccm6930.25
PORSCHE 911 kabrioletas 3.2 SC Carrera10.19842073164 ccm6930.21
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S09.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S08.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S09.19793014664 ccm8M 28.12
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S08.19833104664 ccm8M 28.22
PORSCHE 928 Coupe 5.0 GT01.19893304957 ccm8M 28.47
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S09.19852884957 ccm8M 28.46
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S,S408.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S4 CAT08.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.4 GTS08.19913505397 ccm8M 28.50
PORSCHE 944 2.501.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 944 2.508.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 944 2.506.19811632479 ccm4M 44.01
PORSCHE 944 2.5 S08.19861902479 ccm4M 44.40
PORSCHE 944 2.5 Turbo08.19852202479 ccm4M 44.50
PORSCHE 944 2.5 Turbo09.19872502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 944 2.711.19881652681 ccm4M 44.12
PORSCHE 944 kabrioletas 2.5 Turbo11.19902502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 968 3.006.19912392990 ccm4M 44.44
PORSCHE 968 kabrioletas 3.006.19912392990 ccm4M 44.44
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 313i03.1996751299 ccm4G 13 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLSi09.1996871468 ccm4G 15 B
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PUCH G-Modell (W460) 230 G02.19801022307 ccm4M 115.973
PUCH G-Modell (W460) 280 GE08.19841502746 ccm6M 110.994
RENAULT 10 (119_) 1.105.1966451108 ccm4688.01
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)03.1983681397 ccm4C2J 757
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)05.1983721397 ccm4C2J 755
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983671397 ccm4C2J 767
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F)10.1984751721 ccm4F3N 718
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.1 (S371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.2 (S37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.4 (S373)03.1983681397 ccm4C2J 768
RENAULT 12 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 1.3 (1170)10.1969541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 1.3 TS (1177, 1337)08.1972601289 ccm4810.05
RENAULT 12 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 12 komercinis 1.307.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 Variable (117_) 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL07.1975541565 ccm4821
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL (1152, 1153, 1157)01.1971651565 ccm4821.04
RENAULT 16 (115_) 1.6 TS (1151, 1154)09.1968831565 ccm4807.05
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156)06.1974931647 ccm4843.01
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340)04.1978641397 ccm4847 720
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1978791647 ccm4841 726
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 komercinis 1.405.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350)05.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.608.1986711647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991751721 ccm4F2N 724
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.705.1992751721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.19921071794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D)09.1989691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F)09.1989731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.4 (L48D)06.1988691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 4 (112_) 0.801.198127782 ccm4839 706
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.196226845 ccm4800
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)09.197134845 ccm4800 01
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C)06.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 (112_) 1.102.1978451108 ccm4688 712
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128)06.1978341108 ccm4C1E 714
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 0.809.197126782 ccm4839 706
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 0.8 (2106)09.196634845 ccm4800 01
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 0.8 (2391)04.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 1.006.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B)10.1976341108 ccm4C1E 718
RENAULT 4 komercinis (R21_, R23_) 1.1 (239B)07.1982351108 ccm4C1E 718
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391)01.198237845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391, 1220)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 1.0 (1222, 1392)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 (122_) 1.1 (1227, 1397)09.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1224, 1394)09.1975641289 ccm4810 725
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225)09.1976421289 ccm4810 726
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225, 1395)06.1979451289 ccm4810 719
RENAULT 5 (122_) 1.3 Automatik (1225, 1395)06.1979541289 ccm4810 729
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982591397 ccm4847 712
RENAULT 5 komercinis (238_) 0.8 (2381)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 komercinis (238_) 1.0 (2382)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 komercinis (238_) 1.109.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 komercinis (238_) 1.3 (2387)03.1976441289 ccm4810 726
RENAULT 6 (118_) 0.810.196934845 ccm4800.02
RENAULT 6 (118_) 1.108.1970451108 ccm4688.10
RENAULT 6 (118_) 1.107.1971481108 ccm4688.10
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.1 (L421)09.1981481108 ccm4C1E 715
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.2 (L42S)09.1985541237 ccm4C1G 710
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 (L422, L42C)12.1981601397 ccm4C1J 792
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 (L423)09.1981721397 ccm4C2J 755
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 (L423, L42R)09.1985671397 ccm4C2J 767
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 Automatik (L423)09.1981681397 ccm4C2J 757
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.7 (L42F)10.1986731721 ccm4F3N 718
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.102.1962391108 ccm4688.01
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.308.1969391289 ccm4810.01
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL02.1980641397 ccm4847 720
RENAULT FUEGO (136_) 1.604.1983711647 ccm4A2M 723
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362)10.1980971647 ccm4843 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995941783 ccm4F3P 674
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995951794 ccm4F3P 676
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.003.19991091998 ccm4F3R 611
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.006.19951141998 ccm4F3R 722
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.010.19981141998 ccm4F3R 768
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G)01.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)01.19971141998 ccm4F3R 751
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.002.198637956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 0.805.197034845 ccm4800.02
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 1.108.1973481108 ccm4688.10
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J)06.1987671397 ccm4C2J 782
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M)06.1987601397 ccm4C2J 784
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408)10.1986731721 ccm4F3N 717
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.0 (S400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.1 (S401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.2 (S40F, S407)01.1987601237 ccm4C1G 702
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.6 4x403.1980651647 ccm4A1M 707
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.405.1989481397 ccm4C1J 700
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 2.003.1980801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 2.0 4x405.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.0 RWD05.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x408.1985651647 ccm4A1M 707
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.005.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
ROVER MINI 1.3 Cooper S06.199580 ccm
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130004.1992501275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130005.1996531275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI 130001.1992631273 ccm412 A2E
ROVER MINI 1300 / Cooper06.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI kabrioletas (XN) 1.3 S02.1998631275 ccm412 A2L
ROVER MINI kabrioletas (XN) 130009.1992631273 ccm412 A2E
SAAB 99 2.0 GL09.19741001985 ccm4B 20 I
SANTANA Samurai SUV 1.309.198664 ccm
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 (SJ 413)11.1988711298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988701298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)01.2000801298 ccm4G13BA
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i05.1997751595 ccm41F
SEAT Fura (025A) 0.903.198440903 ccm4100 GL 7000
SEAT Fura (025A) 0.901.198243903 ccm4HB 90
SEAT Fura (025A) 0.901.198245903 ccm4100 GL 3000
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm42G
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i09.1994751595 ccm41F
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT Inca (6K9) 1.6 i06.1997751598 ccm4ALM
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.907.199744899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.9 CAT01.198740903 ccm409 NCB
SEAT TERRA komercinis (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA komercinis (024A) 0.9 CAT01.199040903 ccm409 NCB
SEAT Terra Universalas (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Universalas (24) 0.9 CAT02.199240903 ccm409 NCB
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.1998751598 ccm4AEE
SUBARU Brat / MV Pick-up 1.805.1981821781 ccm4EA81
SUBARU JUSTY I (KAD) 100005.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 100011.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)05.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)11.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 120005.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1986681189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1990751189 ccm3EF12E
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KAD-A)05.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x410.1995681298 ccm4EF13
SUBARU LEONE hečbekas 1800 4WD01.1985901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE I (AB) 160003.1979861595 ccm4EA71
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 Turismo 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I universalas 130003.1979611299 ccm4EA65
SUBARU LEONE I universalas 1800 4WD (AM)09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I universalas 1800 Super 4WD (AM, AJ)09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE II 1.806.19851051781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1.8 Turbo AWD06.19851361781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II 130011.1984651299 ccm4EA65
SUBARU LEONE II 160011.1984741595 ccm4EA71
SUBARU LEONE II 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 4WD01.1988981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II universalas 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 4WD12.1986981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super 4WD03.19891311781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super Catalytic-Conv 4WD07.1986951781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.001.198454998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6)01.198350998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.208.1987521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.2 4WD08.1991671189 ccm3EF12E
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)08.1986521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.2 i08.1992671189 ccm3EF12E
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)08.1991541189 ccm3EF12
SUBARU REX II 70008.198237665 ccm2EK42
SUBARU XT kupė (XT) 1.8 Turbo 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUBARU XT kupė (XT) 1.8 Turbo 4WD01.19871311781 ccm4EA82T
SUBARU XT kupė (XT) 1.8 Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)08.1986641324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF 413)03.1989691298 ccm4G13BA
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF 413)06.2001861299 ccm4G13BB
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT kabrioletas (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 4WD (RB 413)09.2003941328 ccm4M13A
TALBOT 1307-1510 Hatchback 1510 1.607.1981901592 ccm46J2A
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.301.1978541294 ccm46G1D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3S07.197582 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.4 (6G1)01.1980691424 ccm46G1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.611.1980731592 ccm46J1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.610.1978881577 ccm46J2
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979541118 ccm4E1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979581118 ccm42E1A
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1981541294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1978581294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.302.1978681294 ccm42G1
TALBOT Horizon Hatchback 1.402.1982651424 ccm42Y1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979691442 ccm42Y1
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979831424 ccm42Y2
TALBOT Horizon Hatchback 1.607.1982901592 ccm4J2A
TALBOT Murena Coupe 1.608.1981901577 ccm4X5J2A
TALBOT Murena Coupe 2.109.19801162156 ccm45N2
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT Solara Sedanas 1.302.1980541294 ccm46G1D/VP
TALBOT Solara Sedanas 1.607.1982691592 ccm4J1B
TALBOT Solara Sedanas 1.609.1981731592 ccm46J1
TALBOT Solara Sedanas 1.602.1980881577 ccm4J2
TALBOT Solara Sedanas 1.609.1981901592 ccm4J1B
TALBOT Tagora Sedanas 2.106.19801162156 ccm45N2
TOYOTA 1000 (KP30_) 1.004.196945993 ccm42K
TOYOTA 1000 Van (KP36V_) 1.004.196945993 ccm42K
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 GT (TA2, TA22)12.19741071588 ccm42T-G
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 GT (RA40_)08.19771221968 ccm418R-G
TOYOTA CELICA kupė (RA4_, TA4_) 1.6 GT (TA4C)04.19781091588 ccm42T-G
TOYOTA CELICA kupė (RA4_, TA4_) 1.6 GT (TA4C)04.19801101588 ccm42T-G
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.0 (RA61_)01.19821051972 ccm421R-U
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.0 (RA63_)01.19821201968 ccm418R-G
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.8 Supra (MA61_)08.19811702759 ccm65M-GE
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.6 GT05.19801101588 ccm42T-G
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 GT (TE71)05.19801101588 ccm42T-G
TOYOTA CRESSIDA sedanas (GX7_, MX73) 2.805.19851702759 ccm65M-GE
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.0 GLI (GX60_, GX61_)08.19821091988 ccm61G-E
TOYOTA Crown Sedanas (_S1_) 2.8 i Super Saloon (S12)02.19841702759 ccm65M-GE
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 (RZH103)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 4WD (RZH103_, RZH109_, RZH113_, RZH115_)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE III komercinis (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 (RZH10)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE III komercinis (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.4 4WD (RCH103_, RCH113_)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 (RCH12_, RCH22_)08.19951152438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 4WD (RCH18_)08.19951162438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.4 (RCH12_, RCH22_)08.19951162438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.4 4WD (RCH18_, RCH28_)08.19951162438 ccm42RZ-E
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 1.8 (YN5_)08.1983791812 ccm42Y-C
TOYOTA LITEACE autobusas (_R2_LG) 2.2 (YR22LG)01.1992982237 ccm44Y-EC
TOYOTA LITEACE komercinis (_R2__V) 2.2 (YR29LV)01.1992982237 ccm44Y-EC
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 1.8 De Luxe (YR20_)11.1982791812 ccm42Y-C
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 2.2 (YR22LG, YR31LG)08.1985982237 ccm44Y-EC
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.0 (EP70L)10.198454999 ccm41E-L
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.0 (EP80_)12.198954999 ccm41E
TRABANT 1.1 Sedanas 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Tramp 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Universal 1.112.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TVR 350 kabrioletas 3.5 i01.19831973528 ccm837A
VAUXHALL Carlton Mk III Sedanas (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.8 i09.19811121796 ccm418 SE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedanas (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedanas (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL CHEVETTE universalas 130009.1976571297 ccm413 S
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1976901986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.1978971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.19841031986 ccm4B 200 K
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.19841211986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861152316 ccm4B 230 K
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1976901986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1980971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19841031986 ccm4B 200 K
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19831171986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861152316 ccm4B 230 K
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19871101986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19861121986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821151986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19871101986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19861121986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841151986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988781721 ccm4B 18 KD
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988811721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 1.709.1989781721 ccm4B 18 KD
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891091721 ccm4B 18 E
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 740 (744) 2.009.19881031986 ccm4B 200 K
VOLVO 740 (744) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 (744) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 (744) 2.001.19861601986 ccm4B 200 ET
VOLVO 740 (744) 2.001.19851631986 ccm4B 200 ET
VOLVO 740 (744) 2.0 Turbo09.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 740 (744) 2.308.19841122316 ccm4B 230 A
VOLVO 740 (744) 2.309.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19841142316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19861172316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19881512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo09.19891702316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.009.19881031986 ccm4B 200 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19891121986 ccm4B 200 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 Kombi (745) 2.0 Turbo09.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851122316 ccm4B 230 A
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.309.19851142316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19901362316 ccm4B 230 FB
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19891512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo09.19891702316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.301.19881652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo09.19871562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19841822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.3 Turbo09.19871562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 (944) 2.0 Turbo08.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 (944) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 (944) 2.308.19901312316 ccm4B 230 G
VOLVO 940 (944) 2.308.19901562316 ccm4B 234 G
VOLVO 940 (944) 2.309.19901602316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II (944) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo01.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.0 Turbo01.19911551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901552316 ccm4B 234 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 960 (964) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VOLVO 960 (964) 2.3 Turbo09.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 960 Kombi (965) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VOLVO 960 Kombi (965) 2.3 Turbo09.19901652316 ccm4B 230 FT
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.611.1995751595 ccm41F
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.606.1997751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.19821121781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19831111781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 CAT06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI01.19851051781 ccm4HT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI CAT01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i CAT08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4ABU
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GL08.19951071984 ccm4AEP
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabriolet (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabriolet (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW ILTIS (183) 1.703.1979751714 ccm4YX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 CAT06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1981751588 ccm4EM
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.608.1970901605 ccm4DA
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 Syncro08.1991902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.408.1985902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 4WD12.1982902383 ccm6DL
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.301.1978601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.609.1979751588 ccm4WY
VW PASSAT (32) 1.609.1975831588 ccm4YH
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32) 1.6 GLi08.19771101588 ccm4YS
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601297 ccm4EU
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT sedanas (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT sedanas (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT sedanas (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT sedanas (32B) 2.008.19841161994 ccm5HP
VW PASSAT sedanas (32B) 2.201.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976721588 ccm4FS
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW Passat Variant (33B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW Passat Variant (33B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19851202226 ccm5JT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (6V2) 54 1.401.1998541390 ccm4ANX
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.303.1991781272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4008.19901131272 ccm4PY
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT10.1989751272 ccm43F
VW POLO komercinis (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SANTANA (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW SANTANA (32B) 2.108.19821152144 ccm5WE
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobusas 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobusas 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III komercinis 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III komercinis 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III komercinis 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.909.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro11.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro07.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
WARTBURG 353 Sedanas 1.309.1988581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
WARTBURG 353 Tourist 1.302.1989581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
ZASTAVA 101 (1100) 1.112.1975501116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.106.1973551116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.105.1975561116 ccm4128 A.064
ZASTAVA 101 (1100) 1.1 Super07.1979641116 ccm4128 AC5.000
ZASTAVA Yugo Florida 1.3 (103 A)03.1991681302 ccm413 E.3.064
ZASTAVA Yugo Hatchback 65 EFI (145 A)07.1981651302 ccm413 E 1.064
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Nickel TT



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Nickel TT.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (4602, T02 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 4602, T02) pristatymas su GLS
  • 4602, T02 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 20.6) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 4602, T02 Uždegimo žvakė Variklio numeris iki: 02BF1476 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: 12 ST 4602, T02) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris iki: F-220 000 4602, T02) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje