Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė D12, 3007 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666791&lng=lt&ccf=94077795

2,55

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: Q20PR-U
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ASTON MARTIN 723116
CITROËN/PEUGEOT 596004
CITROËN/PEUGEOT 59620G
CITROËN/PEUGEOT 59620P
CITROËN/PEUGEOT 59626G
CITROËN/PEUGEOT 5962A2
CITROËN/PEUGEOT 5962H9
CITROËN/PEUGEOT 5962K0
CITROËN/PEUGEOT 5962R4
CITROËN/PEUGEOT 5962S9
CITROËN/PEUGEOT 5962T0
CITROËN/PEUGEOT 5962W1
CITROËN/PEUGEOT 96024607
CITROËN/PEUGEOT 96088669
CITROËN/PEUGEOT ZB9000064U
DENSO D12
FIAT 7546518
FIAT 7698212
FORD 1120831
FORD 1120833
FORD 1120834
FORD 1120835
FORD 5099744
FORD 5099747
FORD 5099756
FORD 5099762
FORD 5099775
FORD 5099777
FORD 5099779
FORD 5099780
FORD 5099828
FORD 5099831
FORD 920F12405CBA
FORD 928F12405AF
FORD 92OF12045CBB
FORD 92OF12405BHA
FORD 92OF12405CAB
FORD 92OF12405CBB
FORD 92OF12405FB
FORD 92OF12405JA
FORD 92OF12405MB
FORD 92OF12405RB
GENERAL MOTORS 25108074
GENERAL MOTORS 90487588
MAZDA B69518110
MAZDA B69618110
NISSAN 2240112E16
NISSAN 2240119V66
NISSAN 2240140V06
OPEL 1214009
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z1
BERU
Z15
BERU
Z16
BERU
Z24
NGK
1145
NGK
1269
NGK
2330
NGK
2460
NGK
5637
NGK
5860
NGK
6129
NGK
6130
NGK
6237
NGK
6345
NGK
7811
VALEO
246173
VALEO
246176
VALEO
246265
BOSCH
0 242 235 547
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 667
BOSCH
0 242 240 539
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
IK22
DENSO
IQ24
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TT
DENSO
K22PR-U
DENSO
MA20P-U
DENSO
PT16VR13
DENSO
Q20P-U
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20PR-U11
DENSO
Q20TT
DENSO
Q22P-U
DENSO
Q22PR-U
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
TV16TT
DENSO
W20FPR-U
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22FPR-U
DENSO
W22TT
DENSO
W24EPR-U
DENSO
WF20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000754304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110220312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110280312
MAGNETI MARELLI
062110420312
MAGNETI MARELLI
062120102312
FEBI BILSTEIN
13418
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13427
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0017
VEMO
V99-75-0020
VEMO
V99-75-0031
VALEO
246132
VALEO
246851
VALEO
246858
VALEO
246856
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE015/T10
CHAMPION
OE023/T10
FEBI BILSTEIN
13426
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990008
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0009
TOPRAN
300 845
BOSCH
0 242 240 638
MAGNETI MARELLI
062000773304
MAGNETI MARELLI
062000782304
DT
7.56090
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990062
RIDEX
686S0063
STARK
SKSP-1990063
RIDEX
686S0064
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
VIRAGE1000-SerijaAX BXC15 EVASIONRELAYJUMPYXM ZXPANDA PUNTOTIPOUNOESCORTFIESTAORIONSCORPIO SIERRA XJ Y 323626 929 E SerijaFOUR FOURPLUSBLUEBIRD PRAIRIE STANZA SUNNYMONTEREYVECTRA205 305306 309405504505605BOXERJ5PARTNER TRANS SPORT FAVORIT 960
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ASTON MARTIN VIRAGE Shooting Brake 5.301.19933355341 ccm840HTE
ASTON MARTIN VIRAGE Vantage 5.301.19883365341 ccm840HTE
ASTON MARTIN Virage Volante 5.309.19903365341 ccm840HTE
AUSTIN 1000-Serija Mk2 110001.197044 ccm
CITROËN AX (ZA-_) 1412.1986601360 ccm4KAY (TU3CP)
CITROËN AX (ZA-_) 14 GT01.1989801360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.198580 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1609.1987791580 ccm4B1A (XU51C/K)
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982921580 ccm4XU52C
CITROËN BX (XB-_) 16 E05.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861051905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 19 E06.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.19891091905 ccm4D2F
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi06.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 1605.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1907.19861021905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x406.19891071905 ccm4D2E
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x410.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 Cat (AZE151)07.19861021905 ccm4DFZ (XU9J1)
CITROËN C15 (VD-_) 1.010.198445954 ccm4C1A (TU9/K)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 i05.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.610.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i10.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN XM (Y3) 2.005.19891301998 ccm4R6A
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891071998 ccm4RDZ (XU10MZ)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM Break (Y3) 2.005.19891301998 ccm4R6A
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 i11.19911211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN ZX (N2) 1.403.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198550999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x405.198645999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198650999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. CAT10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110005.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 1.105.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT PANDA Van (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT PUNTO (176) 60 1.201.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.209.1993601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO (176) 75 1.210.1993731242 ccm4176 A8.000
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.104.1986561108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.110.1988581108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 1.0 (146A.ED)06.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 i.e. 1.004.198445999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.104.1989571108 ccm4160 A3.000
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.605.1983651555 ccm4CHT 1600
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA)07.1985901598 ccm4L4B
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III kabrioletas (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.603.1989901597 ccm4LUH
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION II (AFF) 1.6 i CAT03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION III (GAL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.011.19881091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.006.19891091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i02.19921151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.007.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901221998 ccm4N9A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 4x410.19911201998 ccm4N9C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 4x402.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 4x405.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
JAGUAR XJ kupė 4.005.19912223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 6 3.211.19942113239 ccm69JPGRB
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 3.2 24V09.19901993239 ccm69BPMNA
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire03.198550999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156AA)03.198545999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156B, 156AD)06.198544999 ccm4156 A2.100
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire Catalytic-Conv (156AE)10.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire visų ratų pavara12.198750999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire visų ratų pavara (156AE)12.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e Fire (156AC)08.1989571108 ccm4156 C.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e Fire visų ratų pavara (156AC)08.1989571108 ccm4156 C.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire (156AG)07.1989501108 ccm4156 C.046
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire visų ratų pavara (156AG)09.1992501108 ccm4156 C.046
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT Turbo10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.002.1983951998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.001.19861101998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V01.19881152184 ccm4F21
MAZDA E Serija Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA E Serija Van (SR2) E200001.1984881998 ccm4FE (8V)
MAZDA E Serija Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MORGAN Four Four Cabriolet 1.6 CVH/OHV08.1982961597 ccm4LUA
MORGAN Four Four Cabriolet 1.6 i Kat08.19911051597 ccm4LJA
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i11.19911351994 ccm4T16F
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i08.19881401996 ccm4M16i
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986901598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 2.0 4x4 (NM10)06.1986921974 ccm4CA20S
NISSAN STANZA (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.4 LX10.1988751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.4 LX01.1989751392 ccm4GA14S
OPEL Monterey A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G)06.19921773165 ccm66VD1 (SOHC)
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 XA07.1987541118 ccm4E1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 CAT08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.608.1990901580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.1990881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.611.1986731580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.610.1982751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.611.1986731580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.602.1986751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.911.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.608.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.611.19851031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI07.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.908.1989981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.910.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI07.19891201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.610.1989901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.601.1987941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection07.19871051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 kabrioletas 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.010.19741021971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 1.804.1982751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.004.198282 ccm
PEUGEOT 605 (6B) 2.002.1990107 ccm
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 1.809.1990691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PONTIAC TRANS SPORT 2.301.19931372260 ccm4LGO
PONTIAC TRANS SPORT 2.301.19931472260 ccm4LGO
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
VOLVO 960 (964) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 FS
VOLVO 960 II (964) 2.507.19941702473 ccm6B 6254 S
VOLVO 960 II universalas (965) 2.508.19941702473 ccm6B 6254 S
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (D12, 3007 svoris [g]: 43) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 D12, 3007) pristatymas su GLS
  • D12, 3007 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • D12, 3007 Uždegimo žvakė variklio kodas: GLB pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus D12, 3007) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: Org Nr.4228 D12, 3007) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje