Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė SKSP-1990010 (polių skaičius: 1 | kibirkšties padėtis [mm]: 3) pirkti pigūs preview

1,91

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: SKSP-1990010
  • Gamintojas: STARK
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
STARK Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   20,8 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   28 
  • polių skaičius:  
  • sukimo momento kampas [laipsniai]:   90 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ASIA MOTORS 0891418110
ASIA MOTORS AA10118110
AUDI 101000005AE
BAIC BOC1093002023
BMW 12121262360
BMW 12121262361
BMW 12121263070
BMW 12121276283
BMW 12121279526
BMW 12121288234
BMW 12129056446
BMW 12129056447
BMW 12129057189
BMW 12129057190
BMW 12129057749
BMW 12129057750
CHANGAN 370701001
CHANGAN 370701002
CHANGAN 3707101002
CHANGAN 4621AD3707950
CHANGAN GB782587
CHANGAN JBT64721997
CHANGAN S113707100
CHEVROLET 96503395
CHRYSLER 67P
CITROËN 5432057Y
CITROËN 596273
CITROËN 5962A1
CITROËN 5962N7
CITROËN 5962P0
CITROËN MKP00071
CITROËN ZC9862088U
DAEWOO 0242229518
DAEWOO 25183132
DAEWOO 93742296
DAEWOO 96503395
DAIHATSU 9004851036000
DAIHATSU 9004851044000
DAIHATSU 9004851048000
DAIHATSU 9004851053000
DAIHATSU 9004851054000
DAIHATSU 9004851072000
DAIHATSU 9004851082000
DAIHATSU 9004851101000
DAIHATSU 9004851114000
DAIHATSU 9091901059000
DAIHATSU 9091901060000
DAIHATSU 9091901064000
DAIHATSU 9091901102
DAIHATSU 9091951072000
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
FLENNOR
FG9005
NGK
3355
NGK
1028
NGK
2412
BERU
Z1
BERU
Z2
BERU
Z22
NGK
2287
NGK
2364
NGK
2828
NGK
3153
NGK
5823
NGK
6511
NGK
7281
NGK
7327
NGK
7422
VALEO
246197
BOSCH
0 242 229 555
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 235 666
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5715009
DENSO
DG-012
DENSO
W16EPR-U
DENSO
W16EXR-U
DENSO
W16TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110350312
MAGNETI MARELLI
062900056304
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
FEBI BILSTEIN
13456
FEBI BILSTEIN
13465
FEBI BILSTEIN
13509
VEMO
V99-14-0004
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0002
VEMO
V99-75-0004
DENSO
W16EPB10
VALEO
246860
VALEO
345108
VALEO
246887
NGK
5811
NGK
5623
VALEO
246909
VALEO
246262
BOSCH
0 241 229 715
BERU
GN857
IPSA
CS11472
CHAMPION
OE044/T10
CHAMPION
OE010/T10
CHAMPION
OE015/T10
CHAMPION
CH260/002
FEBI BILSTEIN
13508
DELPHI
HDS343
LUCAS DIESEL
LP022
HIDRIA
13 721 657
NGK
95737
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990010
HIDRIA
H1 053
JP GROUP
1191800300
JP GROUP
1191800302
STARK
SKGP-1890007
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0010
BOSCH
0 242 129 525
MAGNETI MARELLI
062000771304
HELLA
8EH 188 704-001
CHAMPION
CH260
METZGER
H1 657
HIDRIA
H1 657
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-6
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
MAPCO
7800
RIDEX
243G0008
RIDEX
686S0011
MAPCO
7800/4
KAMOKA
KP020
3000ME1641750-200033 6 7590 ALFASUD ALFETTA GIULIAGIULIETTAGTGTVSPIDER B10B3B6B910SPARTANAROCSTADB6DBSV8100200 506080A6 CABRIOLET 123 Serija1000-SerijaALLEGROMAESTROMAXIMETROMINIMONTEGOPRINCESSSPRITEA 112A 111Y10RASCALAZUREBROOKLANDSCONTINENTALMULSANNETURBO RFREECLIMBER021500-20001600 GT2000E33 Serija5 Serija6 Serija7 SerijaZ1AVEOKALOS MATIZ LE BARONVOYAGER C25GSSMCIELOESPERO LANOSLEGANZAMAGNUSNEXIANUBIRA TACUMA TICOCHARADECHARMANTCUOREROCKY HIJETMOVE SPARCAR2.8 - 5.3XJ 124126127128130131 1321500-2300238242ARGENTACINQUECENTO DUCATODUNAELBA FIORINOPANDAREGATARITMO SEICENTO TEMPRATIPOUNOX 1/9CAPRICONSULECONOVANESCORTGRANADARANGERSCORPIO SIERRA TAUNUSTRANSIT125PPOLONEZ041700ACCORD ACTY TNCIVICCRX JAZZPRELUDEQUINTETSTAREXH100LANTRA PONYS-COUPESONATA STELLARGEMINI MIDI PIAZZATROOPERE-TYPEJOICEMAGENTIS PRIDERIO SEPHIA 1101111121200-15001200-1600KALINANIVANOVASAMARATOSCANABETADELTA THEMA Y 110/12788/109DEFENDER DISCOVERY RANGE ROVER 800MERAK10001211300323616626 818929 B SerijaE Serija/8G KlasėHECKFLOSSEHENSCHELPONTONPULLMANNS KlasėStufenheck SLT1 Bus T2124 SerijaMGB MGR MIDGET COLTCORDIA ECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICALANCER CELESTELANCERSHOGUN SAPPORO SIGMA SPACE WAGON STARION TREDIAPLUS2141412427 280 ZX,ZXT BLUEBIRD CHERRY DATSUN LAUREL MICRA PATHFINDER PATROL PICK UP PRAIRIE SILVIA STANZA SUNNYTERRANOURVANVANETTEPRINZTTASCONAASTRACALIBRA A CAMPO COMBOCORSAFRONTERAKADETTMANTA OMEGAREKORD TIGRAVECTRA404504505J5J7 J9PORTERSPIDEREUROPA911924928944968AEROBACKJUMBUCKPERSONAG-MODELL1112151618 19 21 59CLIO ESPACE FUEGOLAGUNAMASTERMEGANE RAPID Kasten SUPER 5TRAFIC TWINGOCORNICHESILVER SPIRIT2200-3500 2000-3500 Hatchback MINI MK IMINI-MOKE900 95 Station Wagon96 99 SAMURAI133850AROSACORDOBA FURAIBIZA INCAMARBELLARONDA TERRATOLEDOFELICIA OCTAVIABrat / MVJUSTY LEONE VANILLE Bus 1800 XT COUPE ALTO CARRY Kasten LJ 80 MARUTISJ 410 SJ 413SUPER CARRY Bus SWIFT VITARA1307-1510HORIZONMURENARANCHOSIMCASOLARATAGORA1000/Publica4 RUNNERCAMRYCARINA CELICACOASTERCOROLLA CORONACRESSIDA CROWN DYNA HIACE HILUX Pick-up LAND CRUISER LITEACEMODELL F Bus STARLETSUPRA TERCEL1.1ACCLAIMDOLOMITEHERALDSPITFIRESTAGTRCALIBRACARLTONCAVALIER240340-360 440 K 460 L480 E 740 760 940CADDYCORRADODERBYGOLGOLFILTISJETTAK70KAEFERLTLUPOPASSATPOLOSANTANASCIROCCOTAROTRANSPORTERVENTO353101YUGO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AC 3000ME Coupe 300001.19791402994 ccm6LO6
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 V609.19921632492 ccm6AR 66201
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 2000 (105)10.19711321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2A)05.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2)11.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e.04.19791582492 ccm6AR 01928
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB)10.19831502492 ccm6AR 01928
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.5 V6 (162.B3)05.19851562492 ccm6AR 01911
ALFA ROMEO 75 (162B) 3.0 V6 Cat (162.B6A)01.19871852959 ccm6AR 06124
AUDI 75 Sedanas 1.709.1968751697 ccm4ZG
AUDI 75 Variant 1.709.1968751697 ccm4ZG
ALFA ROMEO 90 (162) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA)10.19841502492 ccm6AR 01911
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.201.19851152226 ccm5KX
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
SAAB 90 2.008.19841001985 ccm4B 20 I
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.6 (116.B1A)01.19751071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.807.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.810.19791211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.8 (116.B2)10.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55G, 116.56G)03.19771211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.601.19761071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 2.007.19781211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO Giulia Sedanas (105_) 1300 TI (105,39)04.196984 ccm
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.3 (116.44A)10.1977901357 ccm4AR 01644
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.6 (116.50B)10.19771071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.8 (116.AA, 116.AB)04.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.8 Turbo01.19841501779 ccm4AR 01354
ALFA ROMEO GIULIETTA Berlina 1.3 ti01.1957651290 ccm4AR 00502
ALFA ROMEO GT V 2000 (105)01.19711311962 ccm4AR 10527
GLAS GT Cabriolet 130002.196486 ccm
GLAS GT Cabriolet 170008.1964101 ccm
ALFA ROMEO GTV (116) 2.007.19781311962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 Turbodelta01.19781501962 ccm4AR 11642
ALFA ROMEO GTV (116) 6 2.5 (116.CA)11.19801582492 ccm6AR 01646
ALFA ROMEO SPIDER (105) 200001.19711311962 ccm4AR 00512
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19901201962 ccm4AR 01588
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19771261962 ccm4AR 01590
ALPINA B10 (E34) 3.404.19882543430 ccm6M30 B34 (34C20)
ALPINA B3 (E30) 2.709.19872042693 ccm6M20 B27 (27EH2)
ALPINA B3 (E30) 2.7 visų ratų pavara09.19872042693 ccm6M20 B27 (27EH2)
ALPINA B6 (E30) 3.408.19842613430 ccm6M30 B34 (34C20)
ALPINA B9 (E28) 3.411.19812453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ALPINA B9 Coupe (E24) 3.407.19822453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ARO 10 SUV 1,306.1980541289 ccm4810-02
ARO Spartana SUV Cabrioletlet 1.201.1999541239 ccm4C3G 702
ASIA MOTORS Rocsta SUV Cabrioletlet 1.8 i 4x406.1993771789 ccm4F804
ASTON MARTIN DB6 Vantage 4.010.19642863995 ccm6AJ6
ASTON MARTIN DBS Vantage 4.001.19662863995 ccm6AJ6
ASTON MARTIN V8 Vantage 5.301.19693405340 ccm840HCA
ASTON MARTIN V8 Vantage 5.311.19793755340 ccm840HCD
ASTON MARTIN V8 Vantage 5.301.19695115340 ccm840HE
GLAS V8 Sedanas 260008.1966150 ccm
GLAS V8 Sedanas 300002.1966160 ccm
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (C1) 1.601.1975851588 ccm4YM
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.809.1971851760 ccm4ZU
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 (C1) 1.810.19701001760 ccm4ZZ
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 CAT03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E01.19851151994 ccm5KP
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E CAT01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.303.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E09.19911332309 ccm5AAR
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E quattro09.19911342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 CAT03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.0 CAT01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 E01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.3 E12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.3 E quattro12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.19831652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19881902226 ccm52B
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro01.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedanas (44, 44Q) 2.311.19861362309 ccm5NF
ROVER 200 Sedanas (XH) 213 S09.1985731342 ccm4EV 2
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.308.1977601272 ccm4HH
AUDI 60 Sedanas 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 60 Variant 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 60 Variant 1.509.1968651496 ccm48910
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972551297 ccm4ZA
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972851471 ccm4ZC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.601.1976721588 ccm4FS
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.602.1986731595 ccm4SA
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)08.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.010.19831151994 ccm5HP
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.19831151994 ccm5JS
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.210.19801152144 ccm5WE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.408.1986651400 ccm4SE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.19901021595 ccm4ABB
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 quattro10.19871332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.1986881781 ccm4SF
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT01.1985931781 ccm4JN
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861071781 ccm4PV
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (81, 85) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI COUPE (81, 85) 2.009.19831151994 ccm5HP
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT01.19811072144 ccm5WE
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT07.19811152226 ccm5KX
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI COUPE (81, 85) 2.301.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro01.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.003.19901121984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891131984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.19881362309 ccm5NG
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE09.19771772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE03.19771852746 ccm6M 110.988
AUSTIN 1000-Serija Mk2 110001.197044 ccm
AUSTIN 1000-Serija Mk2 130001.197053 ccm
AUSTIN 1000-Serija Mk2 1300 GT01.197068 ccm
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.105.1973451098 ccm410 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.101.1975491098 ccm410 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.305.1973541273 ccm412 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.301.1975581275 ccm412 L
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 1.5 Super05.1973681485 ccm414 H
AUSTIN ALLEGRO hečbekas (ADO 67) 175001.1975911748 ccm417 LA
AUSTIN ALLEGRO universalas (ADO 67) 1.308.1975581275 ccm412 L
AUSTIN Maestro (XC) 1.303.1983631273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.3 LS03.1983671273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983981598 ccm416 HA03AL
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983991598 ccm416 HA35AL
AUSTIN Maxi Hatchback 150004.1969681485 ccm414 H
AUSTIN Maxi Hatchback 175004.1969721748 ccm417 H
AUSTIN Maxi Hatchback 1750 HL10.1972901748 ccm417 LA
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198041998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198045998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.0 Surf HLE10.198048999 ccm499 HA65P
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980691273 ccm412 HA83AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980711273 ccm412 H996AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 L,HLE,S10.1980601273 ccm412 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Surf (XF)11.1985601273 ccm412 HC21AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Turbo10.1983901273 ccm412 HA85AA
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196735 ccm
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196739998 ccm499 H
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair08.198242998 ccm499 HC20P
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair Sport09.198841999 ccm499 HD81
AUSTIN Mini Hatchback 1100 Special01.1976451098 ccm410 H
AUSTIN Mini Hatchback 1275 GT10.1969531273 ccm412 H
AUSTIN Mini Hatchback 85001.196734848 ccm4BMC Serie A
INNOCENTI Mini Hatchback 0.5501.198733548 ccm3Daihatsu-EB
INNOCENTI Mini Hatchback 0.601.198431617 ccm2AD
INNOCENTI Mini Hatchback 0.6501.199031659 ccm3EF-CL
INNOCENTI Mini Hatchback 1.010.198537998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197444998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197448998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197453998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.308.1976641273 ccm412 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.3 De Tomaso08.1976691273 ccm412 HH
MORRIS MINI 85001.196734 ccm
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 2.004.19841011994 ccm420 HSC
ROVER MONTEGO 2.0 i CAT12.19901021994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
AUSTIN Princess Sedanas 1800 HL04.1976821798 ccm418 H
AUSTIN Princess Sedanas 2200 HLS04.19761102227 ccm622 H
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.IV kabrioletas 1.303.1966651275 ccm412CC
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.910.196944903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.901.197645903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 E01.197347903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 Junior07.197542903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 E,Elite,LX11.197748965 ccm4A112B1.000
LANCIA A 112 Hatchback 0.9 Junior (A112B/2)03.198140903 ccm4A112 B2.000
LANCIA A 112 Hatchback 1.0 LX03.198448965 ccm4A112 B1.000
AUTOBIANCHI A111 Sedanas 1.408.1969701438 ccm4124 BLC.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.3 i.e. GT06.1989731297 ccm4146A5.046
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.3 i.e. GT06.1989781301 ccm4156B.000
BEDFORD RASCAL komercinis 1.007.198646970 ccm4FA10A
BENTLEY AZURE 6.75 V809.19953896750 ccm8L 410 M1T
BENTLEY AZURE 6.75 V8 Mulliner08.19994266750 ccm8L 410 M1T3
BENTLEY Brooklands Sedanas 6.7 Long10.19922416750 ccm8L 410 I
BENTLEY Brooklands Sedanas 6.75 16V07.19922476750 ccm8L 410 I
BENTLEY Continental Coupe 6.75 V8 R10.19913606750 ccm8L 410 IT
BENTLEY Continental Coupe 6.75 V8 S05.19943896750 ccm8L 410 M1T
BENTLEY Continental Coupe 6.75 V8 T Mulliner08.19994266750 ccm8L 410 M1T3
BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) 6.003.20055605998 ccm12MTBHT
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_) 6.006.20035605998 ccm12BWR
BENTLEY Mulsanne Sedanas 6.8 Turbo09.19813336750 ccm8L 410 I
BENTLEY Turbo R Sedanas 6.703.19853206750 ccm8L 410 IT
BENTLEY Turbo R Sedanas 6.706.19953896750 ccm8L 410 IT
BERTONE Freeclimber SUV 2.012.19901291991 ccm6BMW M20 B20
BERTONE Freeclimber SUV 2.0 Cat12.19901291991 ccm6BMW M20 B20 Kat
BERTONE Freeclimber SUV 2.706.19891292693 ccm6BMW M20 B27
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23E A)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo01.19741701990 ccm4M10 B20 (22T A)
BMW 02 kabrioletas (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180008.1963901773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti10.19631101773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti (TISA)10.19631311773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 1600 GT kupė 1.610.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2.5 CS09.19741502494 ccm6M30 B25
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2800 CS01.19691702788 ccm6M30 B28
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 CS05.19711802986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 Csi07.19712002986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 CSL01.19742063153 ccm6M30 B32 (L-Jetronic)
TRIUMPH 2000 Mk2 2.003.1972881998 ccm620TC
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 2.8 L02.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 250010.19681502494 ccm6M30 B25
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 280010.19681702788 ccm6M30 B28
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 3.0 L02.19751802986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 3.0 S05.19711802986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 3.0 Si10.19751942986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 3.0 Si07.19712002986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 3.2 Li10.19752003210 ccm6M30 B32
BMW 2500-3300 (E3) Sedanas 3.3 L01.19741903295 ccm6M30 B33 (35/40 INAT)
BMW 3 Cabriolet (E30) 320 i04.19861261990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Cabriolet (E30) 320 i04.19861291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i12.19851712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedanas (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedanas (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedanas (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 318 i11.19791051766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedanas (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedanas (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedanas (E21) 323 i01.19781432316 ccm6M20 B23 (236EA)
BMW 3 Sedanas (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16
BMW 3 Sedanas (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i12.19841021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 3 Sedanas (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 3 Sedanas (E30) 320 i12.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedanas (E30) 323 i09.19821392316 ccm6M20 B23 (236EC)
BMW 3 Sedanas (E30) 323 i09.19831502316 ccm6M20 B23 (236EW)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 e 2.710.19831222693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 e 2.701.19851292693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i X12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 320 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 325 i07.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X06.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedanas (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedanas (E12) 518 i06.19791021766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedanas (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 520 i03.19721251990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 520 i08.19721311990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 520/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 5 Sedanas (E12) 52506.19731462494 ccm6M30 B25 A
BMW 5 Sedanas (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedanas (E12) 52801.19751652788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedanas (E12) 52801.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedanas (E12) 528 i04.19771772788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedanas (E12) 528 i04.19771842788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedanas (E12) M535 i06.19802183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 5 Sedanas (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedanas (E28) 518 i05.19811021766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedanas (E28) 518 i05.19811051766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedanas (E28) 520 i06.19811251990 ccm6M20 B20 (206EZ)
BMW 5 Sedanas (E28) 520 i08.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedanas (E28) 525 e09.19811222693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 5 Sedanas (E28) 525 e05.19831252693 ccm6M20 B27 (276EA)
BMW 5 Sedanas (E28) 525 e12.19841292693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 5 Sedanas (E28) 525 i06.19811502494 ccm6M30 B25 (256EA)
BMW 5 Sedanas (E28) 528 i06.19811842788 ccm6M30 B28 (286EA)
BMW 5 Sedanas (E28) 535 i, M 535 i01.19851853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 5 Sedanas (E28) 535 i, M 535 i01.19851923430 ccm6M30 B35 (Motronic)
BMW 5 Sedanas (E28) 535 i, M 535 i01.19852183430 ccm6M30 B34 (346EC)
BMW 5 Sedanas (E34) 520 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedanas (E34) 530 i01.19881882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 5 Sedanas (E34) 535 i01.19882113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 6 Coupe (E24) 628 CSi09.19791842788 ccm6M30 B28
BMW 6 Coupe (E24) 630 CS04.19761842986 ccm6M30 B30
BMW 6 Coupe (E24) 630 CS04.19761852986 ccm6M30 B30
BMW 6 Coupe (E24) 633 CSi09.19781973210 ccm6M30 B32
BMW 6 Coupe (E24) 633 CSi10.19752003210 ccm6M30 B32
BMW 6 Coupe (E24) 635 CSi12.19771853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 6 Coupe (E24) 635 CSi12.19771923430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 6 Coupe (E24) 635 CSi08.19872113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 6 Coupe (E24) 635 CSi06.19782183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 72805.19771702788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 728 i07.19781842788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 73005.19771842986 ccm6M30 B30
BMW 7 (E23) 732 i09.19791973210 ccm6M30 B32
BMW 7 (E23) 733 i05.19771973210 ccm6M30 B32
BMW 7 (E23) 735 i01.19851853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 7 (E23) 735 i04.19851923430 ccm6M30 B35 (Motronic)
BMW 7 (E23) 735 i09.19792183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 735 i06.19822183453 ccm6M30 B35 (346EC)
BMW 7 (E23) 745 i04.19802523210 ccm6M30 B32 (326TA)
BMW 7 (E23) 745 i05.19832523430 ccm6M30 B35
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861972986 ccm6M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862203430 ccm6M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW Z1 Roadster 2.506.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.203.2005721150 ccm4B12S1
CHEVROLET KALOS 1.203.2005721150 ccm4B12S1
CHEVROLET KALOS 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
CHEVROLET KALOS sedanas 1.203.2005721150 ccm4F12S3
CHEVROLET KALOS sedanas 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.204.2003721150 ccm4B12S1
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.409.2002831399 ccm4F14S3
DAEWOO KALOS sedanas (KLAS) 1.411.2002831399 ccm4F14S3
DAEWOO KALOS sedanas (KLAS) 1.511.2002841498 ccm4F15S
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.803.200552796 ccm3LQ2(49CUL3)
DAEWOO Matiz Hatchback (M100, M150) 0.809.199852796 ccm3F8CV
DAEWOO Matiz Hatchback (M100, M150) 1.001.200364995 ccm4B10S
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.2 i Turbo09.19861482213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.2 i Turbo09.19861772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON kabrioletas 3.0 i V601.19901432972 ccm66G72
CHRYSLER LE BARON kupė 3.0 i V601.19901432972 ccm6EFA
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.2 i09.198994 ccm
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.2 i Turbo09.19891772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON sedanas 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON sedanas 3.0 i V601.19901432972 ccm6EFA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i01.1991982501 ccm4K00
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i08.19901012501 ccm4K
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 i01.19911472972 ccm66G72
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.8 E07.1987691796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.001.1987841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN SM Coupe 2.704.19701602670 ccm6C114-1
CITROËN SM Coupe 2.7 Injection06.19721752670 ccm6C114-03
CITROËN SM Coupe 2.9 Automatique09.19731822965 ccm6C114-1130
DAEWOO CIELO sedanas 1.501.1995801498 ccm4G15MF
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V10.1993881498 ccm4A15MF
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995901796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995951796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19911011998 ccm4C20LZ
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.002.19951051998 ccm4C20LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19931101998 ccm4C20LE
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.510.1997991498 ccm4L43(91CUL4)
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 1.8 CD06.1997951796 ccm4C18LE
DAEWOO Magnus Sedanas 2.007.19991311998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 2.006.19991101998 ccm4C20SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN) 1.806.2004951796 ccm4C18LE
DAEWOO Tacuma (U100) 1.809.2000981761 ccm4F18S2
DAEWOO Tacuma (U100) 1.809.20001011761 ccm4F18S2
DAEWOO TICO (KLY3) 0.802.199548796 ccm3F8C
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.010.197750993 ccm3CB 20
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.002.198152993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 (G11)10.198352993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 Turbo (G11)10.198368993 ccm3CB 60
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)03.198752993 ccm3CB 23
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)11.199054993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)04.198956993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 Turbo (G100)03.198768993 ccm3CB 61
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.009.199452993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.3 (A35)11.1981651290 ccm44K
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45)12.1981751588 ccm42T
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)09.1985781587 ccm44A
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)05.1986821587 ccm44A
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)08.1983831587 ccm44A
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.5 (L55)10.198027547 ccm2AB 30
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.6 (L60)08.198230617 ccm2AD 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)11.198939847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)09.198544847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 4WD (L81)09.198644847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE III (L201) 0.810.199041847 ccm3ED 10 K
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.811.199642847 ccm3ED 20
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.801.199543847 ccm3ED 20
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.2 4x409.1991912237 ccm44Y
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.0 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU HIJET autobusas 0.806.198639843 ccm3CD
DAIHATSU HIJET autobusas 1.0 (S85)06.198645993 ccm3CB
DAIHATSU HIJET autobusas (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET komercinis (S85) 1.012.199245993 ccm3CB41
DAIHATSU HIJET komercinis (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET pikapas (_U20) 0.807.198639843 ccm3CD
DAIHATSU HIJET pikapas (_U20) 1.0 Touring 4x407.198645993 ccm3CB 10
DAIHATSU HIJET pikapas (_U60) 1.012.199246993 ccm3CB41
DAIHATSU HIJET pikapas (_U60) 1.010.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU Hijet Van (S8_) 0.806.198639843 ccm3CD
DAIHATSU Hijet Van (S8_) 1.0 (S85)06.198645993 ccm3CB
DAIHATSU Hijet Van (S8_) 1.0 4x407.198645993 ccm3CB 10
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601)01.199742847 ccm3ED 20
DAIHATSU SPARCAR autobusas (S7_) 1.0 (S75)09.198345993 ccm3CB
DAIHATSU SPARCAR komercinis (S7_) 1.0 (S75)09.198345993 ccm3CB
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas 3.610.1986212 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Double Six / Vanden 5.309.1973253 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Double Six / Vanden 5.307.1972269 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Double Six 5.305.19752875344 ccm12V 12 (75-79)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 2.810.1969149 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 3.405.19751633442 ccm6XK
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.206.19761694235 ccm6XK 4.2 ( -79)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.209.1973173 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.210.1969186 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedanas Sovereign 4.203.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
DAIMLER XJ Sedanas (XJ40, XJ81) Sovereign 3.610.1986185 ccm
JAGUAR XJ 12 5.309.19732535343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.306.19722695343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.305.19752875343 ccm12V 12 (75-79)
JAGUAR XJ 6 3.405.19751623442 ccm6XK 3.4 (82-86)
JAGUAR XJ 6 4.211.19731694235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.201.19751734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851774235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851814235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.210.19691864235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.209.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
FIAT 124 Spider (124_) 1800 Sport (CS1)01.1973112 ccm
FIAT 124 Spider (124_) 1800 Sport (CS1)01.19721181756 ccm4132 AC1.000
SEAT 124 Sedanas 143001.1970751438 ccm4FA14
SEAT 124 Sedanas D120001.1968601197 ccm4124 A.000
SEAT 124 Sedanas LS120001.1968651197 ccm4FA12
SEAT 124 universalas D120001.1970601197 ccm4124 A.000
SEAT 124 universalas LS120001.1970651197 ccm4124 A.000
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197140903 ccm4100 GL.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197145903 ccm4100 GL.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.004.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 127 Panorama (127_) 1.001.1977501049 ccm4127 A.000
SEAT 127 (127A) 0.904.197245903 ccm4A112 A5.000
SEAT 127 (127A) 1.004.1972521010 ccm4110F00
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)03.1972641116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)08.1975651116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 (AC)03.1972751290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC)06.1975731290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)02.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)10.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.3 (AF1)12.1974601290 ccm4128 A1.000
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.102.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.103.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.3 Rally (AR)09.1971671290 ccm4128 AR.000
FIAT 128 Sedanas (128_) 1.3 Sport08.1974601290 ccm4128 A1.000
SEAT 128 Sedanas 1.201.1976671197 ccm4124 A.000
SEAT 128 Sedanas 1.401.1976771438 ccm4124 B2.000
FIAT 130 kupė 3.2 (BC)10.19711653235 ccm6130 B.000
FIAT 130 Sedanas (130_) 3.2 (B)12.19711653235 ccm6130 B.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.4 Mirafiori11.1981701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.611.1980851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.6 CL (AF1)03.1975751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Mirafiori10.1974541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Mirafiori10.1974651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Super Mirafiori03.1978781297 ccm4131 B.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Mirafiori11.1980701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Super Mirafiori04.1981751367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.611.1976851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 (S)10.1974751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 Super03.1978971585 ccm4131 C3.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 Super Mirafiori (A)03.1979981585 ccm4131 B1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
SEAT 131 2.006.19781161995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 1.605.1977881585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e.01.19801221995 ccm4132 C3.000
FIAT 1500 kabrioletas 1.506.1964671481 ccm4115 C.005
FIAT 1500 kabrioletas 1.506.1964751481 ccm4115 C.005
FIAT 1500-2300 Sedanas 1500 L10.196375 ccm
FIAT 1500-2300 Sedanas 230007.1962102 ccm
FIAT 238-Serija Bus 1.409.1966461440 ccm4131 AZ.000
FIAT 242 Bus (242_) 1.610.1975631585 ccm4124 B3.000
FIAT 242 Bus (242_) 1.910.1975691995 ccm4132 AZ2.000
FIAT 242-Serija Van 1.610.1975631585 ccm4124 B3.000
FIAT 242-Serija Van 1.910.1975691995 ccm4132 AZ2.000
FIAT Argenta (132_) 160004.1981981585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 1600 i.e04.1981901585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 200006.19781131995 ccm4132 C2.000
FIAT Argenta (132_) 2000 i.e.06.19811221995 ccm4132 C3.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 (170AA)12.199131704 ccm2170 A.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 (170AB)07.199141903 ccm4170 A1.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. (170AC)07.199141903 ccm4170 A1.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199140899 ccm41170 A1.046
FIAT DUCATO komercinis (280) 1.801.1982671796 ccm4169 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO komercinis (290) 2.006.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.807.1982671796 ccm4XM7T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.009.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 2.007.1985751971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 2.008.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT Duna Sedanas (146_) 60 1.101.1987581116 ccm4146 A6.000
FIAT Duna Sedanas (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT Duna Weekend (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT ELBA (146_) 1.304.1986581297 ccm4127 A2.011
FIAT FIORINO (147) 1.001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.1 6011.1986551116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO (147) 1.312.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO komercinis (146) 75 i.e. 1.505.1988751499 ccm4149 C1.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.006.1982501049 ccm4127A.046
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT Fiorino Van (127_) 105001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT Fiorino Van (127_) 90010.197745903 ccm4100 GL.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 80002.198134843 ccm4100 GL6.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 90010.198045903 ccm4100 GL3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 950 4x409.198348965 ccm4A 112 B1.054
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
SEAT Panda (141A) 0.910.198042903 ccm4100 GL 3000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA (138) 75 1.512.1983751498 ccm4138 C3.048
FIAT REGATA (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 70 1.301.1984681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.009.1978601049 ccm4127 A6.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.104.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1978651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.605.19811051585 ccm4138 AR.000
SEAT Ritmo (138) 1.407.1978771438 ccm415G
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE)01.1988831581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e.02.1988901595 ccm4149 C2.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.4 Turbo i.e.12.19891181372 ccm4146 A8.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FIAT X 1/9 (128_) 1.310.1975731290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.305.1973751290 ccm4128 AS.000
FORD Capri (ECJ) 130012.1968501305 ccm4EV 13 L
FORD Capri (ECJ) 150012.1968601498 ccm4EX
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974541298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974571298 ccm4J1E
FORD CAPRI III (GECP) 1.301.1978541298 ccm4J1E
FORD Consul Coupe (GGCL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Sedanas (GGFL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Sedanas (GGFL) 200001.1972821996 ccm4KL 20 L
FORD Consul Sedanas (GGFL) 250001.19721202495 ccm6EV 25 HRB
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Turnier (GGNL) 250001.19721202495 ccm6EV 25 HRB
FORD Econovan (KBA, KCA) 1.403.1986651416 ccm4UC
FORD Econovan Van (KAA) 1.403.1986651416 ccm4UC
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110001.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968481298 ccm4KL 13 L
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968521298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130009.1973541298 ccm4J1F
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970721298 ccm4J3D
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 GT06.1968641298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT I (AFH, ATH) Mexico01.1970861601 ccm4KL 16 R
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970441098 ccm4G1
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I Break (ADH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974451098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.106.1975461098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974481098 ccm4G2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS12.1974841598 ccm4LC
FORD ESCORT II Break 1.104.1975441098 ccm4G1
FORD ESCORT II Break 1.104.1975481098 ccm4G2
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR)08.197654 ccm
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR)04.1975541298 ccm4KL 13 H
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972751699 ccm4TV 17 H
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977701699 ccm4TV 17 LC
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD GRANADA (GU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD GRANADA (GU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD GRANADA (GU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD GRANADA kupė (GGCL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 LC
FORD Granada Universalas (GGNL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD Granada Universalas (GGNL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD Granada Universalas (GNU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD Granada Universalas (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Universalas (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD Granada Universalas (GNU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD Granada Universalas (GNU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD Granada Universalas (GNU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD Granada Universalas (GNU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD RANGER (ER, EQ) 2.203.2002106 ccm
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.8 i08.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 i 4x408.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR 4x402.19851502792 ccm6PRT
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 2.8 XR4i08.19821502792 ccm6PRT
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.8 i 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.5 XL/RS01.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS01.1968691699 ccm4TV 17 H
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS07.1968751699 ccm4TV 17 HC
FORD TAUNUS 15M (29G) 1.5 XL/RS01.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD Taunus 17M Sedanas (31F) 2.012.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M 2.011.196486 ccm
FORD TAUNUS 20M 2.0 TS11.196490 ccm
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M kupė (43F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M Turnier 2.011.1964861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.009.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.301.19681072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.001.1968861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.001.1968861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TAUNUS 20M XL kupė (53F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL kupė (53F) 2.307.19671072294 ccm6YY
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 1000 (72E2A)12.1968601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 FT 100 (72E2A)04.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT komercinis (72E, 71E) 1.5 (72E1A)01.1971601498 ccm4EX
FORD TRANSIT komercinis (72E, 71E) 1.7 FT 10004.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (74E) 1.501.1971601498 ccm4EX
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (74E) 1.7 FT 10004.1971651699 ccm4EY
FSO 125P Sedanas 1.3 130010.1967641295 ccm4116 C 076
FSO 125P Sedanas 1.5 150010.1967751481 ccm4115 C 076
FSO 125P Universalas 1.510.1967751481 ccm4115 C 076
FSO Polonez I 1.510.1977751481 ccm4AA
GLAS 04 Cabriolet 130408.196560 ccm
GLAS 04 Cabriolet S 100405.196242 ccm
GLAS 04 Cabriolet S 1004 TS05.196264 ccm
GLAS 04 Cabriolet S 120411.196253 ccm
GLAS 04 Cabriolet S 1204 TS11.196269 ccm
GLAS 04 Cabriolet S 130402.196575 ccm
GLAS 04 Sedanas 120411.196253 ccm
GLAS 04 Sedanas 1204 TS11.196269 ccm
GLAS 04 Sedanas 130402.196586 ccm
GLAS 1700 Sedanas 1.708.196486 ccm
GLAS 1700 Sedanas 1.708.1964101 ccm
HONDA ACCORD I (SJ, SY) 1.6 L/EX (SY)01.1978801602 ccm4EG
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY) 1.6 L/EX (SJ, SY)01.1979801602 ccm4EL
HONDA ACCORD II (AC, AD) 1.6 EX (AC)09.1983881598 ccm4EZ
HONDA ACCORD II (AC, AD) 1.8 EX (AD)09.19831011829 ccm4ET1
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD) 1.6 EX (AC)09.1983881598 ccm4EZ
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD) 1.8 EX (AD)09.19831011829 ccm4ET1
HONDA ACCORD III (CA) 1.6 L (CA4)11.1985881598 ccm4A16A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)01.19861161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 1.6 L (CA4)11.1985881598 ccm4A16A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX10.19871021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)10.19871031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)10.19871161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACTY (TN) 0.608.197931545 ccm2EH
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)03.1977541238 ccm4EB2
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)09.1977601238 ccm4EB3
HONDA CIVIC I sedanas (SF) 1300 L09.1980451335 ccm4EN2
HONDA CIVIC I sedanas (SF) 1300 L09.1980601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC I sedanas (SF) 1300 S10.1979711335 ccm4EN4
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 (AN)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 4WD (AR)01.1985861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC II hečbekas (SS, SL) 1300 L (SS)09.1979601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC II universalas (WC) 130009.1979601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.2 (AL)01.1984541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.3 (AG)10.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GL (AH)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GT (AH)01.19851011488 ccm4EW3
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GTI (AH)03.1986901488 ccm4EW4
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.201.1985541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.310.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.5 GL10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CRX I (AF, AS) 1.5 i (AF)10.19831011488 ccm4EW3
HONDA JAZZ I (AA) 45 1.202.1984451231 ccm4ER2
HONDA JAZZ I (AA) 55 1.209.1984541231 ccm4ER4
HONDA JAZZ I (AA) 56 1.210.1983561231 ccm4ER1
HONDA PRELUDE I kupė (SN) 1.611.1978801602 ccm4EL14
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19851011829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19831051829 ccm4ET3
HONDA QUINTET (SU) 1.6 EX02.1980801602 ccm4EL
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD02.19981122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 autobusas (P) 2.401.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 autobusas (P) 2.407.19931222351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 komercinis 2.410.19971112351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 plokščiadugnis / važiuoklė 2.405.19961142351 ccm4G4CS
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.5 i.e.10.1990861468 ccm4G4DJ
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901061596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901141596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V10.19901271836 ccm4G4CN
HYUNDAI PONY 1.206.1974541238 ccm4J12G
HYUNDAI PONY (X-1) 1.310.1985681299 ccm4G13B
HYUNDAI PONY (X-1) 1.5 (X-1)10.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989671299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.510.1989721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i01.1990831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL sedanas (X-2) 1.5 i01.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY sedanas (X-1) 1.510.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY Wagon 1.202.1978541238 ccm4J12G
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i02.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i01.19911091997 ccm4G4CP
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i 16V01.19911301997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 3.0 i V601.19911452972 ccm6G6AT
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i08.1996951997 ccm4G4EP
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V06.19961251997 ccm4G4CP-DM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V05.19931391997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 3.0 i V605.19931462972 ccm6G6AT
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V06.19981361997 ccm4G4JP
HYUNDAI STELLAR (F31_, SF2_) 1.610.1983761597 ccm4G32B
ISUZU GEMINI (JT) 1.502.1988711481 ccm44XC1U Kat.
ISUZU MIDI autobusas (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI autobusas (94000, 98000) 2.0 4WD (94000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI komercinis (98000N) 2.006.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU PIAZZA (JR_) 2.0 Turbo06.19851411995 ccm44ZC1-T
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UBS) 2.3 (UBS16)11.1985902254 ccm44ZD1
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UBS) 2.6 i (UBS17)10.19871162559 ccm44ZE1
JAGUAR E-TYPE 3.8 (Series1)04.1961265 ccm
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series 1)05.19642654235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series 1)06.1966265 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series2)05.1968173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
JAGUAR E-TYPE Convertible 3.8 (Series1)04.1961265 ccm
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series 1)05.19642654235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series3)03.19711734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
KIA JOICE 2.009.20011201997 ccm4G4CP
KIA JOICE 2.002.20001391997 ccm4G4CP
KIA Magentis (GD, MS) 2.005.20011361997 ccm4G4JP
KIA PRIDE (DA) 1.1 i01.1991521139 ccm4B1
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990601324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V10.1996641324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990721324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 i01.199069 ccm
KIA PRIDE universalas 1.308.1999641324 ccm4B3A5
KIA RIO sedanas (DC_) 1.309.2000751343 ccm4A3E
KIA RIO universalas (DC) 1.308.2000821343 ccm4A3E
KIA SEPHIA (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.1995801598 ccm4B6
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.6 i09.1993801598 ccm4B6
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm42110
LADA 110 (2110) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.601.2000821597 ccm421114
LADA 111 (2111) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.501.1996781499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 112 (2112) 1.501.1995731499 ccm4VAZ-2111
LADA 112 (2112) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 112 (2112) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 1200-1500 universalas 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973601198 ccm42101
LADA 1200-1500 universalas 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm42101
LADA 1200-1600 Sedanas 1300 (VAZ2101)05.1978651294 ccm4BA3 21011
LADA 1200-1600 Sedanas 1300 (WAS21011)08.1974691294 ccm4BA3 2105
LADA 1200-1600 Sedanas 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 (2106)01.1984761569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 (2106)09.1972791569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedanas 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)03.1979781569 ccm4BA3 2106
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.610.2004821597 ccm421114
LADA Kalina Universalas (1117) 1.610.2007821597 ccm421114
LADA Niva (2121, 2131) 160004.1980761569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x401.1987731569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x410.1986861569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x410.2000821690 ccm421214
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm42101
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 150005.1993671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1500 S (WAS21093)06.1989711499 ccm421083
LADA NOVA (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1600 (WAS21074)01.1988761569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1700 i Classic (VAZ2107)06.1996841690 ccm4B032123
LADA NOVA universalas (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA universalas (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA universalas (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA universalas (2104) 170008.1994841690 ccm4B032123
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.209.1989451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1.504.1996761499 ccm42111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1988531099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130009.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130002.1996681288 ccm4BA3 21115
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1991681499 ccm421083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150002.1995711499 ccm42111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1987721499 ccm421083
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130005.1990631288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130005.1989651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 130006.1995681288 ccm4BA3 21115
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150007.1991681499 ccm421083
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150011.1994711499 ccm42111
LADA Samara Sedanas (21099, 2115) 150009.1991721499 ccm421083
LADA Toscana (2107) 130012.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 i.e.05.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA BETA kupė (828BC) 2000 i.e.12.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V Turbo (836AB)06.19931861995 ccm4836 A2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)11.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AF)02.1989721297 ccm4146 A 5.046
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 4x410.1985832495 ccm417 J
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 4x409.1985842495 ccm417 H
LAND ROVER 110/127 (LDH) 3.5 4x401.19841163528 ccm815G
LAND ROVER 110/127 (LDH) 3.5 4x409.19831363528 ccm815G
LAND ROVER 88/109 (LR) 2.3 4x409.1961782286 ccm411H
LAND ROVER 88/109 (LR) 2.3 4x4 (LR 88 OL, LR 109 OL)09.1963692286 ccm410 H
LAND ROVER 88/109 Hardtop (LR) 2.3 4x4 (LR 88 OP, LR 109 OP)09.1963692286 ccm410 H
LAND ROVER Defender Pick-up (L316) 4.0 4x404.19981823947 ccm837 L
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.5 4x409.19901173528 ccm811 D
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.5 4x409.19901363531 ccm822 D
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.9 4x4 (L316)01.19931823947 ccm837 L
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.9 V8 4x4 (L316)11.19981853947 ccm837 L
LAND ROVER Defender SUV Cabriolet (L316) 3.5 4x409.19901363531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x406.19891663531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG)06.19891543531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 4.0 4x409.19931823947 ccm835 D
LAND ROVER Discovery II (L318) 4.0 V8 4x411.19981853947 ccm894 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x410.19691313528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x407.19701323528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x401.19871463528 ccm831 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x408.19811263528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x410.19851633528 ccm825 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 4x411.19881813947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Cat 4x411.19881733947 ccm838 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Vogue SEI 4x411.19881823947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 4.3 Vogue LSE 4x409.19922034275 ccm840 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 3.9 4x407.19941903947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.0 4x401.19951853947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x406.19982184554 ccm860 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x407.19942244553 ccm846 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x409.19952284553 ccm846 D
MARUTI 800 Hatchback 0.801.199135796 ccm3F8B
MARUTI 800 Hatchback 0.803.200045796 ccm3F8D
MASERATI Merak (AM122) 2.001.19761701999 ccm6114.62.20
MASERATI Merak (AM122) 3.0 SS05.19752202965 ccm6114.50.30
MAZDA 1000 1.001.197545985 ccm4PC
NSU 1000 Sedanas C08.196340 ccm
MAZDA 121 I (DA) 1.110.1987571139 ccm4B116
MAZDA 121 I (DA) 1.304.1989551324 ccm4B3
MAZDA 121 I (DA) 1.310.1987601324 ccm4B3
MAZDA 121 I (DA) 1.311.1987651324 ccm4B3A5
MAZDA 121 II (DB) 1.111.1990541139 ccm4B1
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996601299 ccm4J4T
MAZDA 1300 Sedanas 1.302.1971601272 ccm4TC
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 I (FA) 1.006.197745985 ccm4PC
MAZDA 323 I (FA) 1.301.1977601272 ccm4T
MAZDA 323 I (FA) 1.405.1978691415 ccm4U
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.305.1978601272 ccm4TC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.405.1978691415 ccm4UC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.501.1982681490 ccm4D5
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.504.1982701490 ccm4D5
MAZDA 323 II (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.511.1980801490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.508.1982801490 ccm4D5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.308.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III (BF) 1.404.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GLX06.1986731597 ccm4B68
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT11.1986851598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT01.19861051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.109.1985541071 ccm4E1
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985681296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.3 i09.1985671324 ccm4B3E
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.409.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.609.1987731597 ccm4B68
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT09.1987861598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT08.19851051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.307.1986601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.301.1986681324 ccm4B335
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.501.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.505.1986751498 ccm4B53
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.609.1986861598 ccm4B65M
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x405.1990861598 ccm4B65M
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B383
MAZDA 616 Sedanas 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 626 I (CB) 1.605.1979751586 ccm4H6
MAZDA 626 I (CB) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 626 I kupė 2.010.1978901970 ccm4MA
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983751587 ccm4F658
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.002.1983951998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupė (GC) 2.001.19861101998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 1.809.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.801.1988881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 818 Universalas 1.301.1974601272 ccm4TC
MAZDA 818 Universalas 1.601.1977751586 ccm4NA
MAZDA 929 I (LA) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 929 II (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX10.19841201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II Break (HV) 2.001.1983901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II kupė (HB) 2.0 i Turbo10.19841201998 ccm4FET
MAZDA B Serija Pick-up (PE) 1.602.1977751586 ccm4NA
MAZDA B Serija Pick-up (PE) 1.802.1977821769 ccm4VC
MAZDA B Serija Pick-up (UD) 1.810.1981841769 ccm4H817
MAZDA B Serija Pick-up (UD) 2.001.1983781970 ccm4UA
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 1.601.1985821587 ccm4F6
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.001.1985841998 ccm4FE (8V)
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.001.1985881998 ccm4FE (8V)
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.208.1991922184 ccm4F2L8
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.6 4WD01.1987992555 ccm44G54
MAZDA B Serija Sunkvežimis/Važiuoklė (UF) 2.2 i03.1988922184 ccm4F2L5
MAZDA E Serija III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SD1) E200010.1989821998 ccm4FEBN
MAZDA E Serija III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SD1) E200011.1988861998 ccm4FEY7
MAZDA E Serija III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SD1) E200001.1983881998 ccm4FECK
MAZDA E Serija Van E160008.1980691586 ccm4NA
MAZDA E Serija Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA E Serija Van (SR2) E200005.1985861998 ccm4FE58
MAZDA E-serie Bus (SR1) E200011.1984861998 ccm4FEV4
MAZDA E-serie Bus (SR1) E2000 4WD10.1988821998 ccm4FE18
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 CE (114.072)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 230.6 (114.015)01.19681202292 ccm6M 180.954
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 E (114.062)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 20001.1968951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 200 (115.015)01.1968861988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 220 (115.010)01.1968902197 ccm4M 115.924
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 220 (115.010)01.19681052197 ccm4M 115.920
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 230.4 (115.017)08.19731102307 ccm4M 115.951
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 G (460,2)03.1979902307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 G (460,2)02.19801022307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)08.19841502746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)11.19791562746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 500 E (463.228)09.19932414973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 C (110.010)04.1961801884 ccm4M 121.924
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 20007.1965951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 200 (110.010)07.1965831988 ccm4M 121.940
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 23006.19661202281 ccm6M 180.950
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 230 (110.011)07.19651052281 ccm6M 180.949
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 B (111.010)08.1959952180 ccm6M 180.940
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 SB (111.012)08.19591102180 ccm6M 180.941
MERCEDES-BENZ Henschel 2-t 207 1.802.1973691767 ccm4A 70NV
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 b (121.010)06.1959801884 ccm4M 121.920
MERCEDES-BENZ Pullmann (W100) 60009.19642506332 ccm8M 100.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 380 SEC (126.043)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)09.19862314196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19812314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19802414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC CAT06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL 3.5 (109.056)01.19702003500 ccm8M 116.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL 6.3 (109.018)03.19682506330 ccm8M 100.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721562746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721602746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721772746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721852746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19761943499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.19722003499 ccm8M 116.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19762053499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE08.19721944520 ccm8M 117.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.032)01.19732244520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.033)12.19752184520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SEL 6.9 (116.036)07.19752866834 ccm8M 100.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 S (126.021)12.19791562746 ccm6M 110.926
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 SE, SEL (126.022, 126.023)10.19791852746 ccm6M 110.987
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 3.808.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)09.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852314196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034, 126.035)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL08.19872795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 200 (123.020)02.1976941988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 E08.19761772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 E (123.033)02.19761852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (W121) 190 SL (121.042, 121.040)01.19551051897 ccm4M 121.928
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)03.19761953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)01.19722003499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 380 SLC (107.025)07.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)01.19732254520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC 5.0 (107.026)06.19782414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (601) 208 2.305.1977862307 ccm4M 115.972
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 2.304.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972752197 ccm4M 115.929
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972852197 ccm4M 115.927
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 409 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...01.1975902307 ccm4M 115.971
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968751990 ccm4M 115.II
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...01.1968851990 ccm4M 115.I
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 409 (309.011, 309.012, 309.013, 309.014, 309.015,...01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 408 G (309.000, 309.001, 309.002, 309.003, 309.011)08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 409 (309.000, 309.001, 309.002, 309.003)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ T2/L šiukšliavežis LK 408 G, LK 409 (309.040, 309.041, 309.044)01.1975902307 ccm4M 115.952
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MG MGB GT 1.807.1965921799 ccm418G
MG MGB GT 1.807.1965951799 ccm418G
MG MGB kabrioletas 1.805.1962921799 ccm418G
MG MGB kabrioletas 1.805.1962951799 ccm418G
MG MGR V8 3.909.1992190 ccm
MG MIDGET 1.101.1964561098 ccm410CG
MG MIDGET 1.301.1967651273 ccm412 H
MG MIDGET 1.509.1974661493 ccm415CE
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.2 GL (A151A)12.1978551244 ccm44G11
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX,GT01.1981701410 ccm44G12
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX,GT (A152A)05.1979701410 ccm44G12
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 Turbo (A152A)09.19811051410 ccm44G12 T
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)02.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)09.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1984751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)02.19841251597 ccm44G32 T/C
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)04.1988701299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)04.1988751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)04.1988601299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)07.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)04.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A)04.19881241596 ccm44G61
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.509.19951101468 ccm44G15 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.5 16V (CJ2A)10.1999941468 ccm44G15 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A)05.1996751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 GSL (A212A)10.1982751597 ccm44G32
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)10.19821141597 ccm44G32 T
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)07.19831161597 ccm44G32 T
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.8 GSL (A215A)10.1986901755 ccm44G37
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.19951461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V12.19952141997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 1.601.1977751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.0 GLX01.1977861995 ccm44G52
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 1.6 GLX (A161A)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 2.0 GLS (A163)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant III Universalas (A120) 1.6 GL (A121V)01.1979751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987861755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.19881091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedanas (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)09.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant IV Universalas (A160) 1.6 GLX (A161V)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant IV Universalas (A160) 2.0 GLX (A163V)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 1.6 GLX (E11A)06.1984751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 2.0 GLS (E15A)06.1986901997 ccm4G63B
MITSUBISHI Galant V Sedanas (E10) 2.4 GLS (E16A)07.19851122351 ccm4G64B
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 1.6 (K11T)04.1987821597 ccm44G32
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 (K32T, K12T)01.1987941997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.6 4WD (K33T)11.19891032555 ccm4G54B
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.6 4WD (K33T)09.19901142555 ccm44G54
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T)06.19961221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)04.1983701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P)05.1980681597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)09.1981651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)11.1984701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.803.1983821795 ccm44G62
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.8 4WD (L035G)08.1984821795 ccm44G62
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 2.0 4WD (L037G)11.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)05.1980651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 1.6 (L062P, L032P)02.1980691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 2.0 DL 4WD08.19841011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 (P04W, P14W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19861092351 ccm4G64B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.404.1990681439 ccm44G33
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 1.6 ST (A73A)01.1977731597 ccm44G32
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A)10.1975901995 ccm44G52
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A)01.1977971995 ccm44G52
MITSUBISHI Lancer F Sedanas (A15_) 1.4 GLX (A172)03.1983701410 ccm44G12
MITSUBISHI Lancer I Sedanas (A7_) 1.2 (A75A)01.1978551238 ccm44G36
MITSUBISHI Lancer I Sedanas (A7_) 1.4 (A72A)01.1978681439 ccm44G33
MITSUBISHI Lancer I Sedanas (A7_) 1.6 (A73A)01.1978821597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI Lancer I Universalas (A7_V) 1.4 (A72V)01.1978681439 ccm44G33
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.2 (A171)01.1980541244 ccm44G11
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.4 GLX (A172)09.1979681410 ccm44G12
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.6 (A174)09.1979821597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI Lancer II Sedanas (A17_) 1.6 (A174)01.1981841597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A)08.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)06.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)05.1989901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A)09.1989971755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A)11.19891361836 ccm44G67
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)08.1988701299 ccm4G13B
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)04.1988841468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)06.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1988831468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)09.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987831755 ccm4G37B
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)03.1989861755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Universalas (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)08.1990941755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.509.1992881468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A)12.1995751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.5 16V (CK2A)10.1999941468 ccm44G15 (16V)
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.6 4WD (L042G)01.19831032555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.6 4WD (L042G)10.19861072555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G)11.19881412972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G)01.19831032555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.6 4WD03.19911032555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 1.6 SL,GL (A121)04.1978751597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)04.1978901995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)04.1978981995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)01.19791071995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 1.6 GLX (A161A)08.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19901772972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0_W) 3.006.19921702972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984901755 ccm44G37
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W)03.19851021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W)06.1986841997 ccm4G63B
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.6 Turbo ECi (A187A)09.19871552555 ccm4G54B T/C
MITSUBISHI Tredia Sedanas (A21_) 1.4 GLX (A211)10.1982701410 ccm44G12
MITSUBISHI Tredia Sedanas (A21_) 1.6 GLS (A212)09.1982751597 ccm44G32
MORGAN PLUS EIGHT 3.501.19681563528 ccm8486
MORGAN PLUS EIGHT 3.5 EFI01.19841933528 ccm830 A
MOSKVICH 2141 Hatchback 1.505.198969 ccm
MOSKVICH 412 Sedanas 1.503.197175 ccm
MOSKVICH 427 Universalas 1.501.197575 ccm
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) 2.810.19781402753 ccm6L28E
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) 2.802.19801472753 ccm6L28E
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) 2.801.19821502753 ccm6L28E
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) 2.801.19832002753 ccm6L28ET
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.601.1980821595 ccm4L16
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.801.1980881770 ccm4L18S
NISSAN BLUEBIRD (910) 2.0 i01.19821091952 ccm4Z20E
NISSAN BLUEBIRD (B610) 1.807.1974881770 ccm4L18
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.811.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN BLUEBIRD sedanas (910) 1.801.1980901770 ccm4L18T
NISSAN CHERRY (E10) I 1.009.197045988 ccm4A10
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.008.197844988 ccm4A10S
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.208.1978521171 ccm4A12
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.308.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.4 i.e.08.1980801397 ccm4A14S
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.508.1981691488 ccm4E15
NISSAN CHERRY II kupė (N10) 1.008.197845988 ccm4A10
NISSAN CHERRY II kupė (N10) 1.208.1978521171 ccm4A12
NISSAN CHERRY II kupė (N10) 1.308.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY II kupė (N10) 1.408.1980801397 ccm4A14S
NISSAN CHERRY II Traveller (VN10) 1.008.197845988 ccm4A10
NISSAN CHERRY II Traveller (VN10) 1.309.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.005.198250988 ccm4E10
NISSAN CHERRY III (N12) 1.305.1982601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.511.1983751488 ccm4E15S
NISSAN CHERRY III (N12) 1.5 ET Turbo01.19831051488 ccm4E15ET
NISSAN DATSUN 100 A (E10, BLF10) 1.0 (E10)12.197445988 ccm4A10
NISSAN DATSUN 100 A (E10, BLF10) F-II 1.0 (BLF10)12.197545988 ccm4A10
NISSAN DATSUN 100 A universalas (WBLF10) F-II 1.0 (WBLF10)12.197545988 ccm4A10
NISSAN DATSUN 120 A F-II 1.2 (LF10)12.1975521171 ccm4A12
NISSAN DATSUN 120 Y 1.2 (B210)09.1974521171 ccm4A12
NISSAN DATSUN 120 Y 1.2 (LB210)06.197652 ccm
NISSAN DATSUN 120 Y kupė (KB 210) 1.2 (KB210)04.1962521171 ccm4A12
NISSAN DATSUN 120 Y kupė (KB 210) A F-II 1.2 (KLF10)12.1975521171 ccm4A12
NISSAN DATSUN 160 J (710, A10) 1.601.1973831595 ccm4L16T
NISSAN DATSUN 160 J (710, A10) 1.6 (710)01.1973721595 ccm4L16S
NISSAN DATSUN 160 J (710, A10) 1.6 i.e. (A10)01.1978881595 ccm4L16
NISSAN DATSUN 180 B (PL810) 1.805.1977881770 ccm4L18T
NISSAN DATSUN 180 B (PL810) 1.8 (KPL810)05.1977901770 ccm4L18T
NISSAN DATSUN 240 kupė (C210) KGT 2.409.19781312393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.003.1977971998 ccm6L20A
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.412.19771132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.001.1981971998 ccm6L20A
NISSAN LAUREL (JC31) 2.401.19811132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.409.19831202393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC32) 2.401.19851282393 ccm6L24S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198250988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198254988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198258 ccm
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986541235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986601235 ccm4MA12S
NISSAN Pathfinder I (WD21) 2.4 4WD07.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 CAT11.19881654169 ccm6TB42E
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801212753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.805.19861202753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 2.8 (W160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PICK UP (720) 1.801.1983801770 ccm4L18
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1985871952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1988901952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.5 S (M10)01.1984751488 ccm4E15S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)07.1983881809 ccm4CA18S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)05.1985901809 ccm4CA18S
NISSAN SILVIA (S110) 1.801.1979921770 ccm4L18E
NISSAN SILVIA (S12) 2.0 GP04.19841461991 ccm4FJ20E
NISSAN STANZA (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA (T11) 1.8 SGL03.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.808.1981881809 ccm4CA18
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.207.1973521171 ccm4A12
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.4 (HBL310)01.1970651397 ccm4A14
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.4 (HBL310)06.1979671397 ccm4A14
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.5 (HBL310)06.1979691488 ccm4A15
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I kupė (B11) 1.304.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I kupė (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.308.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 4x4 (A)06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.007.198650988 ccm4E10S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.4 i 4WD10.19871032389 ccm4Z24i
NISSAN URVAN autobusas (E23) 2.0 (E23B)12.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN autobusas (E24) 2.4 i05.19891012389 ccm4Z24i
NISSAN URVAN komercinis (E23) 2.007.1981751982 ccm4H20
NISSAN URVAN komercinis (E23) 2.012.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN komercinis (E24) 2.005.1987871952 ccm4Z20
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 1.510.1986691488 ccm4A15S
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.007.1987901952 ccm4Z20S
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobusas (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861052389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobusas (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
NISSAN VANETTE komercinis (C120) 1.507.1981671488 ccm4A15S
NISSAN VANETTE komercinis (C22) 1.510.1986691488 ccm4A15S
NSU Prinz Sedanas 1000 (67)09.196939 ccm
NSU Prinz Sedanas 600 (47)09.196930 ccm
NSU Prinz Sedanas 600 4L (47)08.196130 ccm
NSU TTS 1.002.196770 ccm
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i (F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)08.19871001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 (F08, C05)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 (F19, M19)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 (F19, M19)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951121796 ccm418 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL ASTRA hečbekas 1.8 GTE03.19831151796 ccm418 E
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.8 GTE09.19841121796 ccm418 SE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE09.19861291998 ccm420 SEH
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) 1.4 i04.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i09.1991601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i03.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i03.19921001598 ccm4C 16 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i09.19911151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universalas (T92) 1.4 i03.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universalas (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO (71_) 1.4 16V08.1999901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982601196 ccm412 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1985541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)08.1988751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19)10.1989601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)09.1989721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451195 ccm412 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)08.1997861389 ccm4C 14 SEL
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)08.19971001598 ccm4C 16 SEL
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabriolet 2.0 i03.19921151998 ccm4X 20 SE
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D universalas (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i CAT10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i CAT10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)09.1989821389 ccm4C 14 SE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 i (C25, D25)08.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)08.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 i (C70, D70)08.1989751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.8 i (C70, D70)08.1984901796 ccm4C 18 NT
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19871161998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E universalas (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)08.19971001598 ccm4C 16 SEL
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i (F19)10.19951121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 i (F68)10.19951121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 i (F35)11.19961121998 ccm420 NEJ
PEUGEOT 404 1.604.1963651618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 1.611.1967731618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 1.6 GT07.1971681618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 kabrioletas 1.604.1963801618 ccm4XC6
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (A01, A03)07.1968821796 ccm4XM
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (M03)01.1971791796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 Injection (A02)07.1968971796 ccm4KF5
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 1.8 (F01, E01)04.1971731796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 504 kabrioletas 2.010.19741021971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kabrioletas 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.010.19741021971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.601.1980631618 ccm4XC7P
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.807.1987721796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection03.19841552155 ccm4176B (N9TE)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J7 autobusas 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 autobusas 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 autobusas 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 komercinis 1.508.1968831468 ccm4XB5P
PEUGEOT J7 komercinis 1.608.1968601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 komercinis 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 komercinis 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 plokščiadugnis / važiuoklė 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 plokščiadugnis / važiuoklė 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 plokščiadugnis / važiuoklė 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J9 autobusas 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 komercinis 1.603.1980601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J9 komercinis 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 plokščiadugnis / važiuoklė 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PIAGGIO PORTER komercinis 1.002.199345993 ccm3CB41
PIAGGIO PORTER komercinis 1.007.199448993 ccm3CB42
PIAGGIO PORTER plokščiadugnis / važiuoklė 1.007.199448993 ccm3CB42
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200011.19841031995 ccm4132 C3.031
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200003.19821051995 ccm4132 C3.031
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera02.19842073164 ccm6930.21
PORSCHE 911 kabrioletas 3.2 SC Carrera10.19842073164 ccm6930.21
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S09.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S08.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 924 Coupe 2.5 S10.19811632479 ccm4M 44.01
PORSCHE 928 Coupe 4.509.19772414474 ccm8M 28.09
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S09.19793014664 ccm8M 28.12
PORSCHE 928 Coupe 4.7 S08.19833104664 ccm8M 28.22
PORSCHE 928 Coupe 5.0 GT01.19893304957 ccm8M 28.47
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S09.19852884957 ccm8M 28.46
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S,S408.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.0 S4 CAT08.19863204957 ccm8M 28.42
PORSCHE 928 Coupe 5.4 GTS08.19913505397 ccm8M 28.50
PORSCHE 944 2.501.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 944 2.508.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 944 2.506.19811632479 ccm4M 44.01
PORSCHE 944 2.5 S08.19861902479 ccm4M 44.40
PORSCHE 944 2.5 Turbo08.19852202479 ccm4M 44.50
PORSCHE 944 2.5 Turbo09.19872502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 944 2.711.19881652681 ccm4M 44.12
PORSCHE 944 kabrioletas 2.5 Turbo11.19902502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 968 3.006.19912392990 ccm4M 44.44
PORSCHE 968 kabrioletas 3.006.19912392990 ccm4M 44.44
PROTON Aeroback Hatchback (C2_A, C9_L) 1.5 LX10.1988901468 ccm44 G 15 M
PROTON Jumbuck Pick-up 1.5 (C97PN)05.2002861468 ccm44 G 15
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 313i03.1996751299 ccm4G 13 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLi/GLSi03.1996901468 ccm44 G 15 M
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLSi09.1996871468 ccm4G 15 B
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 413 GLSi01.1994751299 ccm44G13
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 41301.1994751299 ccm44G13- P
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PUCH G-Modell (W460) 230 G02.19801022307 ccm4M 115.973
PUCH G-Modell (W460) 280 GE08.19841502746 ccm6M 110.994
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 (B/C37_) 1.407.1986581397 ccm4C2J 720
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)03.1983681397 ccm4C2J 757
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)05.1983721397 ccm4C2J 755
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983671397 ccm4C2J 767
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E)06.1987941721 ccm4F3N 708
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F)10.1984751721 ccm4F3N 718
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.1 (S371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.2 (S37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.4 (S372)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 komercinis (S37_) 1.4 (S373)03.1983681397 ccm4C2J 768
RENAULT 12 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 12 Variable (117_) 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 15 (130_) 1.6 (1302)03.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 16 (115_) 1.509.1965551469 ccm4697.01
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL07.1975541565 ccm4821
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL (1152, 1153, 1157)01.1971651565 ccm4821.04
RENAULT 16 (115_) 1.6 TS (1151, 1154)09.1968831565 ccm4807.05
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340)04.1978641397 ccm4847 720
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1978791647 ccm4841 726
RENAULT 18 (134_) 2.0 (1343)05.19821051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 komercinis 1.405.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350)05.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.608.1986711647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x402.1979791647 ccm4841 725
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P)01.1989581397 ccm4C2J 772
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)07.1988581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C)07.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I komercinis (S53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.204.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.1992881794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.405.1992601397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.19921071794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II komercinis (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D)09.1989691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F)09.1989731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.4 (L48D)06.1988691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 sedanas (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48E)10.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 universalas (K48_) 1.7 (K48E)06.1986941721 ccm4F3N 723
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225, 1395)06.1979451289 ccm4810 719
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982591397 ccm4847 712
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.1 (L421)09.1981481108 ccm4C1E 715
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.2 (L42S)09.1985541237 ccm4C1G 710
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.407.1986581397 ccm4C2J 720
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 (L422, L42C)12.1981601397 ccm4C1J 792
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 (L423)09.1981721397 ccm4C2J 755
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 (L423, L42R)09.1985671397 ccm4C2J 767
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.4 Automatik (L423)09.1981681397 ccm4C2J 757
RENAULT 9 Sedanas (L42_) 1.7 (L42F)10.1986731721 ccm4F3N 718
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.808.1990901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H)08.19951071783 ccm4F3P 758
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I komercinis (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL02.1980641397 ccm4847 720
RENAULT FUEGO (136_) 1.604.1983711647 ccm4A2M 723
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995941783 ccm4F3P 674
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995951783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995951794 ccm4F3P 676
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)08.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.003.19991091998 ccm4F3R 611
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.006.19951141998 ccm4F3R 722
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.010.19981141998 ccm4F3R 768
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 2.006.1985821995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 2.006.1985821995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.007.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.011.1989821995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G)01.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)01.19971141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 RXE 4x405.19971141998 ccm4F3R 750
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.002.198637956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.009.198542956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.109.1985461108 ccm4C1E 750
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.109.1993481108 ccm4C1E 762
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.209.1991541237 ccm4C1G 726
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT RAPID komercinis (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.110.1989481108 ccm4C1E 750
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J)06.1987671397 ccm4C2J 782
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M)06.1987601397 ccm4C2J 784
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408)10.1986731721 ccm4F3N 717
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409)10.1986941721 ccm4F3N 722
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.0 (S400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.1 (S401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.2 (S40F, S407)01.1987601237 ccm4C1G 702
RENAULT SUPER 5 komercinis (S40_) 1.409.1985601397 ccm4C3J 700
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC autobusas (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 1.703.1989691721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 1.603.1980651647 ccm4A1M 705
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 1.706.1986681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 2.003.1980801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 2.003.1980861995 ccm4829 721
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (P6) 2.0 4x405.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 1.705.1989681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.003.1989821995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.0 RWD05.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.007.1980791995 ccm4829 720
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.005.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I komercinis (S06_) 1.2 (S063, S064)03.1993551239 ccm4C3G 702
ROLLS-ROYCE CORNICHE IV kabrioletas 6.7501.19932246750 ccm8L 410 I
ROLLS-ROYCE SILVER SPIRIT MK I sedanas 6.7509.19802236750 ccm8L 410
ROLLS-ROYCE Silver Spirit Sedanas 6.7508.19922186750 ccm8L 410 I
ROLLS-ROYCE Silver Spirit Sedanas 6.7512.19902456750 ccm8L 410 I
ROLLS-ROYCE Silver Spirit Sedanas 6.7512.19903056750 ccm8L 410 I
ROLLS-ROYCE Silver Spirit Sedanas 6.7512.19903406750 ccm8L 410 I
ROVER 2000-3500 (P6) 2200 (TC)09.1963113 ccm
ROVER 2000-3500 hečbekas (SD1) 350006.19761563528 ccm838 A
ROVER 2000-3500 hečbekas (SD1) 3500 Vitesse10.19821933528 ccm830 A
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130001.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI 130001.1992631273 ccm412 A2E
ROVER MINI kabrioletas (XN) 130009.1992631273 ccm412 A2E
ROVER Mini-moke Cabriolet 1.009.198640998 ccm499 H
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.010.19871331985 ccm4B202I
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c07.19821011985 ccm4B201XC
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c11.19801081985 ccm4BT 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 EMS01.19791181985 ccm4BI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i09.19851101985 ccm4B201
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c09.19791001985 ccm4B201XC
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c09.19781081985 ccm4BT 20
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 EMS09.19781181985 ccm4BI 20
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i09.19851101985 ccm4B201
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i11.19801151985 ccm4BI 20
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V401.1976631498 ccm4Ford V4
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V410.1965651498 ccm4Ford V4
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V409.1977681498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V411.1975631498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V410.1965651498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V408.1977681498 ccm4Ford V4
SAAB 99 2.010.1972951985 ccm4B 20 P
SAAB 99 2.0 EMS04.19721101985 ccm4B201
SAAB 99 2.0 EMS09.19741181985 ccm4B 20 I
SAAB 99 2.0 GL09.19741001985 ccm4B 20 I
SAAB 99 Combi Coupe 1.708.1968801709 ccm4B170
SAAB 99 Combi Coupe 1.8510.1970881854 ccm4WF
SAAB 99 Combi Coupe 1.85 i10.1971971854 ccm4B180
SAAB 99 Combi Coupe 2.003.19761071985 ccm4B20T
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 i01.19811181985 ccm4BI 20
SANTANA Samurai SUV 1.009.198945970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.0 visų ratų pavara (SJ 410)11.198845970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 (SJ 413)11.1988641324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 (SJ 413)08.1989671298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 (SJ 413)11.1988711298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988601324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988641324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)11.1988701298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 visų ratų pavara (SJ 413)01.2000801298 ccm4G13BA
SEAT 133 Hatchback 0.805.197434837 ccm4DG
SEAT 850 Sedanas 0.902.197234843 ccm4100 GL 6000
SEAT 850 Sedanas 0.901.196637843 ccm4120G100
SEAT 850 Sedanas 0.901.196647843 ccm4126G100
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedanas (6K2) 1.606.1999751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.606.1999751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i05.1997751595 ccm41F
SEAT Fura (025A) 0.903.198440903 ccm4100 GL 7000
SEAT Fura (025A) 0.901.198243903 ccm4HB 90
SEAT Fura (025A) 1.401.1982751438 ccm4127 B.7000
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT Ibiza II (6K1) 1.003.1993451043 ccm4AAU
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm4AAV
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i09.1994751595 ccm41F
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza III (6K1) 1.608.1999751598 ccm4ALM
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT Inca (6K9) 1.6 i06.1997751598 ccm4ALM
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.907.199744899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA komercinis (028A) 0.9 CAT01.198740903 ccm409 NCB
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SEAT Ronda (022A) 1.406.1982731438 ccm4124 B7.000
SEAT TERRA komercinis (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA komercinis (024A) 0.9 CAT01.199040903 ccm409 NCB
SEAT Terra Universalas (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Universalas (24) 0.9 CAT02.199240903 ccm409 NCB
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.1998751598 ccm4AEE
SUBARU Brat / MV Pick-up 1.805.1981821781 ccm4EA81
SUBARU JUSTY I (KAD) 120005.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KAD-A)05.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x410.1995681298 ccm4EF13
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 Turismo 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I universalas 1800 4WD (AM)09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I universalas 1800 Super 4WD (AM, AJ)09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE II 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 4WD01.1988981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II universalas 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 4WD12.1986981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super 4WD03.19891311781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super Catalytic-Conv 4WD07.1986951781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II universalas 1800 Super Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6)01.198350998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)08.1986521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO autobusas (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)08.1991541189 ccm3EF12
SUBARU XT kupė (XT) 1.8 Turbo 4WD01.19871311781 ccm4EA82T
SUBARU XT kupė (XT) 1.8 Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUZUKI ALTO 0.8 (SB308/CA)01.198639796 ccm3F8B
SUZUKI Alto (EF) 1.0 (SH410)09.199453993 ccm4G10BB
SUZUKI ALTO (HA12, HA23) 1.001.200058993 ccm4G10BB
SUZUKI ALTO (SS80) 0.8 (SS80)06.198239796 ccm3F8B
SUZUKI CARRY komercinis 1.011.199639970 ccm4F10A
SUZUKI CARRY komercinis 1.010.199545970 ccm4F10A
SUZUKI CARRY komercinis (SK410) 1.0 (DA21, SK410)07.198545970 ccm4F10A
SUZUKI CARRY komercinis (ST90V) 0.8 (ST90)11.198037797 ccm4F8A
SUZUKI CARRY pikapas 1.0 (DA21T)07.198545970 ccm4F10A
SUZUKI LJ 80 (OL) 0.8 (LJ 80)01.198039797 ccm4F8A
SUZUKI Maruti Hatchback 80002.198839796 ccm3F8B
SUZUKI SJ 410 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 410 SUV Cabriolet (OS) 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413)08.1986601324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413)11.1988711298 ccm4G13BA
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ413)09.1984641324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 4WD (SJ 413)09.1984631299 ccm4G13B
SUZUKI SUPER CARRY autobusas (ED) 1.0 (SK410)09.199441970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY autobusas (ED) 1.0 (SK410)10.199242970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY autobusas (ED) 1.0 (SK410)10.198545970 ccm4F10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43)10.198350993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 Turbo (SA310)02.198571993 ccm3G10T
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53)10.1984731324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)08.1986641324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)08.19851011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT kabrioletas (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (SE 416)07.1988821590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 visų ratų pavara (TA, TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
TALBOT 1307-1510 Hatchback 1510 1.607.1981901592 ccm46J2A
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3S07.197582 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.4 (6G1)01.1980691424 ccm46G1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.611.1980731592 ccm46J1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.610.1978881577 ccm46J2
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979541118 ccm4E1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979581118 ccm42E1A
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1981541294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1978581294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.302.1978681294 ccm42G1
TALBOT Horizon Hatchback 1.402.1982651424 ccm42Y1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979691442 ccm42Y1
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979831424 ccm42Y2
TALBOT Horizon Hatchback 1.607.1982901592 ccm4J2A
TALBOT Murena Coupe 1.608.1981901577 ccm4X5J2A
TALBOT Murena Coupe 2.109.19801162156 ccm45N2
TALBOT Murena Coupe 2.1 S04.19831402128 ccm4X5N2
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 110.1972601294 ccm41G1
TALBOT Simca 1000 1006 SR,GLS10.1976541118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976501118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976581118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS11.1973541118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS10.196856 ccm
TALBOT Simca 1100 Universalas / Tourisme 1.110.1976501118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Universalas / Tourisme 1.110.1976601118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1200 S Coupe 1.210.1968801204 ccm4354
TALBOT Simca 1200 S Coupe 1.210.1970861204 ccm4353S
TALBOT Simca Sunbeam 0.907.197742917 ccm4CB
TALBOT Simca Sunbeam 1.307.1977541278 ccm4JB
TALBOT Simca Sunbeam 1.610.1978801598 ccm4TB
TALBOT Solara Sedanas 1.302.1980541294 ccm46G1D/VP
TALBOT Solara Sedanas 1.607.1982691592 ccm4J1B
TALBOT Solara Sedanas 1.609.1981731592 ccm46J1
TALBOT Solara Sedanas 1.602.1980881577 ccm4J2
TALBOT Solara Sedanas 1.609.1981901592 ccm4J1B
TALBOT Tagora Sedanas 2.106.19801162156 ccm45N2
TOYOTA 1000 (KP30_) 1.004.196945993 ccm42K
TOYOTA 1000 Van (KP36V_) 1.004.196945993 ccm42K
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 2.4 (RN130)10.19891022367 ccm422R
TOYOTA 4 Runner (_N5_, _N6_, _N7_) 2.4 4WD08.19871122367 ccm422REC
TOYOTA CAMRY (_V2_) 1.8 (SV20_)10.1986901832 ccm41S-L
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 1.8 (SV10_)02.1983901832 ccm41S-L
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 2.0 (SV11_)01.1983991995 ccm42S-ELC
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 2.0 (SV11_)01.19831061995 ccm42S-EL
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 1.8 (SV10_)02.1983901832 ccm41S-L
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.0 (SV11_)02.1983991995 ccm42S-ELC
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.0 (SV11_)02.19831071995 ccm42S-EL
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 1.8 (SV20_)11.1986901832 ccm41S
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA12_, TA14_)12.1970791588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA14_)02.1976751588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA14_)10.1975861588 ccm42TB
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.6 (TA40_)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.6 (TA4L, TA60L)01.1978751588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.8 (TA62_)01.1978781770 ccm43T
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.8 (TA62_)01.1982861770 ccm43T
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983751587 ccm44A-LC
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.8 GLI (ST150)10.19831011832 ccm41S-L
TOYOTA Carina II Sedanas (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983751587 ccm44A-LC
TOYOTA Carina II Sedanas (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA Carina II Sedanas (_T15_) 1.8 GLI (ST150)10.19831011832 ccm41S-EL
TOYOTA Carina Universalas (_A6_) 1.6 (TA60_)03.1981731588 ccm42T
TOYOTA Carina Universalas (_A6_) 1.6 (TA60_)04.1978751588 ccm42T
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 (AT160_)04.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 GT (TA2, TA22)12.19741071588 ccm42T-G
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 LT (TA2)02.1976751588 ccm42T
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 LT (TA22)05.1973791588 ccm42TJ
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 ST (TA2, TA22)05.1973861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 2.0 (RA23_, RA28_)10.1975861968 ccm418R
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 1.6 ST (TA40_)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 1.6 ST (TA40_)02.1979901588 ccm42T
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 GT (RA40_)08.19771221968 ccm418R-G
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 XT (RA40)01.1980881968 ccm418R
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 XT (RA40)02.1979901968 ccm418R
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 (AT160_)04.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA Celica III Hatchback (A60) 2.0 XT (RA61)02.19821051972 ccm421R-C
TOYOTA CELICA kupė (RA4_, TA4_) 1.6 GT (TA4C)04.19781091588 ccm42T-G
TOYOTA CELICA kupė (RA4_, TA4_) 1.6 GT (TA4C)04.19801101588 ccm42T-G
TOYOTA CELICA kupė (RA4_, TA4_) 1.6 LT (TA4C)02.1979751588 ccm42TB
TOYOTA CELICA kupė (RA4_, TA4_) 1.6 ST (TA4C, TA60)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA CELICA kupė (RA4_, TA4_) 1.6 ST (TA60)02.1979901588 ccm42T
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.0 (RA61_)01.19821051972 ccm421R-U
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.0 (RA63_)01.19821201968 ccm418R-G
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.4 (RA65)10.19841182367 ccm422REC
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.8 Supra (MA61_)08.19811412759 ccm65M-GE
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.8 Supra (MA61_)08.19811702759 ccm65M-GE
TOYOTA Coaster Bus (_B1_) 2.408.1977982367 ccm422R
TOYOTA Coaster Bus (_B2_, _B3_) 2.405.1982982367 ccm422R
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.6 (TE71)10.1982751588 ccm42T
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80)06.1983691296 ccm42A-L
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80/EE80)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82)08.1985721587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82)06.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82_)12.1985731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.305.1987811296 ccm42E
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.3 (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.3 (EE80_)08.1985751296 ccm42E-L
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.601.1987731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.608.1984751587 ccm44A-C
TOYOTA Corolla Hatchback (KE, TE) 1.2 (KE36_)09.1976541166 ccm43K-C
TOYOTA Corolla Hatchback (KE, TE) 1.6 (TE51_)09.1976731588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979731588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979751588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979861588 ccm42TB
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 GT (TE71)05.19801101588 ccm42T-G
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.8 (TE72)09.1979781770 ccm43T-C
TOYOTA COROLLA kupė (AE86) 1.6 16V (AE86_)12.19851151587 ccm44A-GEC
TOYOTA COROLLA kupė (AE86) 1.6 SR08.1983791587 ccm44A-C
TOYOTA COROLLA kupė (AE86) 1.6 SR 16V05.1983781587 ccm44A-C
TOYOTA COROLLA kupė (KE) 1.2 (KE35)07.1975541166 ccm43K-C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (AE80)06.1983691296 ccm42A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (EE80)01.1985751296 ccm42E-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)08.1985731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)04.1985791587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)06.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82_)07.1985861588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA Corolla Sedanas (KE_) 1.2 (KE20, KE25, KE30)08.1974541166 ccm43K-C
TOYOTA Corolla Sedanas (KE_) 1.2 (KE30_, KE20, KE25)10.1972581166 ccm43K-C
TOYOTA Corolla Sedanas (KE_) 1.3 (KE55)11.1978601290 ccm44K-C
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.3 (EE90)12.1987751296 ccm42E
TOYOTA Corolla Universalas (TE72_) 1.2 (KE36, KE25, KE30)07.1975541166 ccm43K
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA Corolla Universalas (_E7_) 1.3 (KE70)12.1979601290 ccm44K-C
TOYOTA Corolla Universalas (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA CORONA (RT1_) 2.0 (RT104)01.1976881968 ccm418R
TOYOTA CORONA (RT1_) 2.0 Mark II (RX22)12.1975881968 ccm418R
TOYOTA CORONA (XT1_, TT1_, RT1_) 1.8 (TT1)10.1979861770 ccm43T
TOYOTA Corona Hatchback (_T13_) 1.8 (TT132_)06.1979861770 ccm43T
TOYOTA Corona Universalas (RT118) 1.602.1972671588 ccm412R
TOYOTA Corona Universalas (RT118) 2.0 (RT118)09.1975881968 ccm418R
TOYOTA CRESSIDA sedanas (GX7_, MX73) 2.805.19851702759 ccm65M-GE
TOYOTA CRESSIDA sedanas (RX3_) 2.0 (RX30)07.1977901968 ccm418R
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.0 (RX60)05.19811051972 ccm421R-C
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.0 GLI (GX60_, GX61_)08.19821091988 ccm61G-E
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (RX3_) 2.0 (RX35)12.1977901968 ccm418R
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (RX3_) 2.0 (RX35_)12.1977881968 ccm418R-C
TOYOTA Crown Sedanas (_S1_) 2.8 i Super Saloon (S12)02.19841702759 ccm65M-GE
TOYOTA Crown Sedanas (_S1_) 2.8 SI (MS112)04.19801462759 ccm65M-E
TOYOTA CROWN Station Wagon (_S1_) 2.8 (MS1K)09.19801462759 ccm65M-E
TOYOTA DYNA 100 plokščiadugnis / važiuoklė (YH_) 1.8 (YH81_)08.1985791812 ccm42Y
TOYOTA DYNA 100 plokščiadugnis / važiuoklė (YH_) 1.8 (YH81_)08.1987831812 ccm42Y
TOYOTA Dyna Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (_U_, _Y_) 2.0 (RU20_, RU25_, RU30_)08.1977981997 ccm45R
TOYOTA Dyna Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (_U_, _Y_) 2.0 (YU60_)09.19841071998 ccm43Y
TOYOTA HIACE I komercinis (RH1_, LH3_, RH3_, RH2_, LH2_, LH1_) 1.6 (RH20-30)02.1977671588 ccm412R
TOYOTA HIACE I komercinis (RH1_, LH3_, RH3_, RH2_, LH2_, LH1_) 2.0 (RH25-32)07.1977881968 ccm418R
TOYOTA HIACE I Wagon (LH1_, RH1_, LH3_, RH3_, LH2_, RH2_) 1.6 (RH20_, RH30_)02.1977671588 ccm412R
TOYOTA HIACE II komercinis (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 1.8 (YN5_)03.1983791812 ccm42Y
TOYOTA HIACE II komercinis (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.0 (YH6_, YN5)01.1984881998 ccm43Y
TOYOTA HIACE II komercinis (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.2 4WD09.1987942237 ccm44Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 1.8 (H5G)03.1983791812 ccm42Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 2.0 (YH51_, YH61_)01.1985881998 ccm43Y
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.0 (RZH102)08.19891011998 ccm41RZ
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 (RZH103)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 4WD (RZH103_, RZH109_, RZH113_, RZH115_)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE III komercinis (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.0 (RCH102_, RCH112_)02.19901011998 ccm41RZ
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 (RCH12_, RCH22_)08.19951152438 ccm42RZ-E
TOYOTA HIACE pikapas 1.602.1977671588 ccm412R
TOYOTA Hilux I Pick-up (_N1_) 1.602.1971671588 ccm412R
TOYOTA Hilux III Pick-up (_N3_, _N4_) 1.6 (RN4_, RN3_)08.1978671588 ccm412R
TOYOTA Hilux III Pick-up (_N3_, _N4_) 2.0 4WD (RN4_, RN3_)01.1979881968 ccm418R
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 1.6 (YN5_)11.1983751626 ccm41Y
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 1.8 (YN5_)08.1983791812 ccm42Y-C
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 2.0 (YN57)01.1984881998 ccm43Y
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 2.0 4WD (YN65_, YN61_, YN60_)01.1985881998 ccm43Y-C
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 2.2 (YN58)08.1983942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 2.2 4WD (YN6_)01.1987942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 1.8 (YN5_, YN8_, YN85)09.1988831812 ccm42Y
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.2 4WD (YN106)03.1989942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 (RN9_, RN8_)10.19881022367 ccm422R
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 4WD (RN11_, RN10_)10.19881022367 ccm422R
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19891142367 ccm422RE
TOYOTA HILUX V pikapas (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19911142367 ccm422R
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.011.19971091998 ccm41RZ-E
TOYOTA HILUX VI pikapas (_N1_) 2.0 (RZN147)08.19971101998 ccm41RZ-E
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)12.19881142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.0 4x4 (FJ70, FJ73, FJ75)01.19851503956 ccm63F
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_G)08.19871563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.2 (FJ60_V)10.19811204230 ccm62F
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.0 (FJ80_)01.19901563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER pikapas (_J4_) 3.9 (FJ45_P)03.19691313878 ccm6F
TOYOTA LAND CRUISER pikapas (_J4_) 4.2 (FJ45_P)01.19751214230 ccm62F
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 3.9 (FJ40_, FJ43_, FJ45_, FJ55_V)03.19691313878 ccm6F
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 4.2 (FJ40_V, FJ43_, FJ45_V, FJ55_)01.19751214230 ccm62F
TOYOTA LITEACE autobusas (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)10.1985691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE autobusas (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)07.1989711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE autobusas (_R2_LG) 1.5 (KR21LG)01.1992711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE autobusas (_R2_LG) 2.2 (YR22LG)01.1992982237 ccm44Y-EC
TOYOTA LITEACE komercinis (CM3_V, KM3_V) 1.5 (KM31_V, KM36_V)05.1986691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE komercinis (KM2_) 1.3 (KM20)10.1979571290 ccm44K-C
TOYOTA LITEACE komercinis (_R2__V) 1.5 (KR27_V)01.1992711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE komercinis (_R2__V) 2.2 (YR29LV)01.1992982237 ccm44Y-EC
TOYOTA LITEACE Wagon (YM2_, CM2_, KM2_) 1.3 (KM20_)10.1979581290 ccm44K
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 1.8 De Luxe (YR20_)11.1982791812 ccm42Y-C
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 2.0 (YR21_G)08.1988901998 ccm43Y
TOYOTA MODELL F autobusas (_R2_, 31) 2.0 Super (YR21)08.1984881998 ccm43Y-C
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.2 S (KP62)10.1978531166 ccm43K-H
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.3 S (KP61)08.1982651290 ccm44K
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.0 (EP70L)10.198454999 ccm41E-L
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.3 (EP71L)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.0 (EP80_)12.198954999 ccm41E
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V (EP81_)12.1989751296 ccm42E-E
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V Cat (EP81)12.1989751296 ccm42E-E
TOYOTA Starlet Hatchback 1000 (KP_) 1.0 (KP30_)11.197445993 ccm42K
TOYOTA Starlet Universalas (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA Starlet Universalas (KP6_) 1.2 (KP61_)02.1978561166 ccm43K-H
TOYOTA Starlet Universalas (KP6_) 1.3 (KP61_)02.1978561290 ccm44K
TOYOTA Starlet Universalas (KP6_) 1.3 (KP61_)08.1981631290 ccm44K
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 24V (MA70_)01.19862042954 ccm67M-GE
TOYOTA TERCEL (AL2_) 1.5 4WD (AL25)09.1982681452 ccm43A-C
TOYOTA TERCEL (AL2_) 1.5 4WD (AL25_)10.1982711452 ccm43A
TOYOTA TERCEL (_L1_, _L2_) 1.3 (AL20, AL11)03.1979651296 ccm42A
TOYOTA TERCEL (_L1_, _L2_) 1.5 (AL21)08.1983711452 ccm43A-C
TOYOTA Tercel Universalas (AL2_) 1.5 (AL25)08.1982701452 ccm43A
TRABANT 1.1 Sedanas 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Tramp 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Universal 1.112.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRIUMPH Acclaim Sedanas 1.3 (XD)01.1982691335 ccm4EJ
TRIUMPH Dolomite Sedanas 1500 HL01.197772 ccm
TRIUMPH HERALD Estate 13/6001.196762 ccm
TRIUMPH HERALD kabrioletas 13/6001.196762 ccm
TRIUMPH Herald Sedanas 13/6001.196762 ccm
TRIUMPH Spitfire Cabriolet 1.3 MK IV01.1971761296 ccm4FM3
TRIUMPH Spitfire Cabriolet 1.5 MK IV12.197269 ccm
TRIUMPH Spitfire Cabriolet 150001.1975691493 ccm4FM11
TRIUMPH Stag Targa 3.001.1970145 ccm
TRIUMPH TR 6 2.501.19721222498 ccm6CF1
TRIUMPH TR 6 2.5 PI01.1969143 ccm
TRIUMPH TR 7 2.005.19791061998 ccm4CG2
TRIUMPH TR 7 kupė 2.001.19761061998 ccm4CG2
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedanas (V87) 2.009.19901001998 ccm4C 20 NEF
VAUXHALL Carlton Mk III Sedanas (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.8 i09.19811121796 ccm418 SE
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 2.0 i Cat09.19861151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.6 i09.1988751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.8 i Cat03.1990901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i09.19881151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i Cat09.19901151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedanas (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedanas (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.1976901986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.1978971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.19841031986 ccm4B 200 K
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.1980971986 ccm4B 19 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19841031986 ccm4B 200 K
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801092127 ccm4B 21 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801122316 ccm4B 23 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.301.1989671289 ccm4B 13
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1982631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980881986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980951986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.301.1989671289 ccm4B 13
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.401.1983631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 sedanas (344) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841021986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 sedanas (344) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo08.19881201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo08.19891201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.1987951721 ccm4B 18 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo08.19871201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 740 (744) 2.309.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19841142316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19861172316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19891121986 ccm4B 200 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.309.19851142316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.301.19881182316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19851822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19841822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.3 Turbo08.19841822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 940 (944) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 (944) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 (944) 2.308.19901312316 ccm4B 230 G
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II (944) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II universalas (945) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II universalas (945) 2.3 Turbo08.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.611.1995751595 ccm41F
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.606.1997751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW GOL I 1.805.1984871781 ccm4RM
VW GOL II 1.608.1994721595 ccm4UNC
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.19821121781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1979751588 ccm4EM
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19831111781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 CAT06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1986691595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI01.19851051781 ccm4HT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI CAT01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i CAT08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabriolet (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 2.008.19951071984 ccm4AEP
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabriolet (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.810.1997901781 ccm4ACC
VW ILTIS (183) 1.703.1979751714 ccm4YX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 CAT06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1982751595 ccm4EW
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW Jetta Mk1 (16) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.608.1970901605 ccm4DA
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW KAEFER 1600 i (Mexico)10.1992461584 ccm4ACD
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 Syncro08.1991902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 Syncro08.1992952383 ccm61E
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.408.1985902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.408.1988952383 ccm61E
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 4WD12.1982902383 ccm6DL
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.609.1979751588 ccm4WY
VW PASSAT (32) 1.609.1975831588 ccm4YH
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601297 ccm4EU
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT sedanas (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT sedanas (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT sedanas (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT sedanas (32B) 2.201.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976721588 ccm4FS
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW Passat Variant (33B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19851202226 ccm5JT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (6V2) 54 1.401.1998541390 ccm4ANX
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4GT
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW POLO komercinis (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO komercinis (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.405.1998601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW Polo Variant (6V5) 1.805.1997901781 ccm4ADZ
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SANTANA (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW SANTANA (32B) 2.108.19821152144 ccm5WE
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974701471 ccm4FH
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974751471 ccm4ZB
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1983701595 ccm4EWA
VW SCIROCCO (53B) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1982751588 ccm4EM
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW TARO 1.804.1989831812 ccm42Y
VW TARO 2.206.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.2 4x406.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.4 i 4x406.19891142366 ccm422R
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobusas 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobusas 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III komercinis 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III komercinis 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III komercinis 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.909.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro11.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro07.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.0 GL11.1991841968 ccm4AAC
VW Vento (1H2) 2.0 GL05.19961071984 ccm4AEP
WARTBURG 353 Sedanas 1.309.1988581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
WARTBURG 353 Tourist 1.302.1989581272 ccm44VO7,2/7,5GRF
ZASTAVA 101 (1100) 1.112.1975501116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.106.1973551116 ccm4128 A.000
ZASTAVA 101 (1100) 1.105.1975561116 ccm4128 A.064
ZASTAVA 101 (1100) 1.1 Super07.1979641116 ccm4128 AC5.000
ZASTAVA Yugo Florida 1.3 (103 A)03.1991681302 ccm413 E.3.064
ZASTAVA Yugo Hatchback 0.904.198045903 ccm49A
ZASTAVA Yugo Hatchback 60 EFI (145 A)08.1991601116 ccm411 E 1.064
ZASTAVA Yugo Hatchback 65 EFI (145 A)07.1981651302 ccm413 E 1.064
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8



Įvertinti dabar

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (SKSP-1990010 veržliarakčio dydis: 20,8) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 SKSP-1990010) pristatymas su GLS
  • SKSP-1990010 Uždegimo žvakė (sriegio žingsnis [mm]: 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • SKSP-1990010 Uždegimo žvakė užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8 SKSP-1990010) STARK pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (sukimo momento kampas [laipsniai]: 90 SKSP-1990010) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje