Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 16,0

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė K16PRU (uždegimo žvakė: su varža | veržliarakčio dydis: 16,0) pirkti pigūs thumb?id=1825040&lng=lt&ccf=94077794

8,13

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 062110020312
  • Gamintojas: MAGNETI MARELLI
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16,0 
  • uždegimo žvakė:   su varža 
  • sriegio dydis:   14-19 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CITROËN/PEUGEOT 5962H8
CITROËN/PEUGEOT 5962J1
FIAT 46454145
FIAT 46531918
FIAT 46531935
FIAT 46551918
FIAT 46551935
FIAT 46799927
FIAT 71719244
FIAT 71736277
HONDA 980795514J
HYUNDAI 1882311102
JAGUAR EBC8143
KIA 0K01118110
KIA 0K01A18110
KIA K01118110
KIA K01A18110
MAGNETI MARELLI K16PRU
MAZDA BP4718110
MAZDA BP4818110
MERCEDES-BENZ 31595303
MERCEDES-BENZ 31597103
MERCEDES-BENZ A0031595303
MERCEDES-BENZ A0031597103
MITSUBISHI MS851351
MITSUBISHI MS851367
MITSUBISHI MS851720
MITSUBISHI MS851721
MITSUBISHI MS851737
NISSAN 2240120J05
NISSAN 2240120J07
RENAULT 7700869200
SUBARU 22401KA440
SUZUKI 0948200476
SUZUKI 0948200477
VW 101000049AE
VW 101000049AF
VW 194917764
VW 197917764
VW 199917764
VW 6U0000156
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
VEMO
V99-75-1019
BERU
Z100
BERU
Z63
BERU
Z255
BERU
Z72
BERU
Z15
NGK
1667
NGK
2460
NGK
5675
NGK
6097
NGK
6714
NGK
7642
NGK
7938
VALEO
246186
BOSCH
0 241 229 713
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 235 547
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 667
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
K16PR-U
DENSO
K16TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110020312
FEBI BILSTEIN
13415
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13429
FEBI BILSTEIN
13521
VEMO
V99-75-0003
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0019
VEMO
V99-75-0031
VALEO
246858
VALEO
246855
VALEO
246853
CHAMPION
OE013/T10
CHAMPION
OE017/T10
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE057/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE016/T10
FEBI BILSTEIN
13414
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990008
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0009
MAGNETI MARELLI
062000775304
MAGNETI MARELLI
062000782304
HELLA
8EH 188 704-051
HELLA
8EH 188 704-271
HELLA
8EH 188 705-041
STARK
SKSP-1990062
RIDEX
686S0063
STARK
SKSP-1990063
RIDEX
686S0064
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
A83 SerijaXSARABRAVA DOBLOMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOSEICENTO SIENA STILOSTRADAi10CLARUS SEPHIA SHUMASPORTAGEDEDRALYBRA Y YPSILON 323SPACE RUNNER SPACE WAGON 100 NX ALMERAPRIMERA SERENA SUNNY106206306 FELICIA PATRIOT
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.807.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro07.19951632771 ccm6AEJ
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.606.2002911587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999951587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono04.20011011587 ccm4NFV (TU5JP)
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BU)01.19991031596 ccm4182 B6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 16V (223ZXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 Natural Power09.20021031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.605.2004921596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V (186AGB1A)04.2002951596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AMB1A)04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AXC1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT PALIO (178BX) 1.207.1997601242 ccm4178 B7.045
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.207.1997601242 ccm4178 C4.066
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V02.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT PANDA (169) 1.109.2003541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.209.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT PANDA Van (141_) 1.109.2000541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT PANDA Van (169) 1.109.2004541108 ccm4187 A1.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)09.1999601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power09.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 6002.2000601242 ccm4188 A4.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.2001601242 ccm4178 C4.066
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.1998731242 ccm4178 B5.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.401.2007771368 ccm4178 F3.011
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V01.20031031596 ccm4182 B6.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
HYUNDAI i10 (PA) 1.104.2011691086 ccm4G4HG
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V07.19961161793 ccm4T8
KIA CLARUS universalas (GC) 1.8 i 16V05.19981161793 ccm4T8
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V10.19971101793 ccm4TED
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD04.1994951998 ccm4FE (8V)
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire visų ratų pavara (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003601242 ccm4188 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003801242 ccm4188 A5.000
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (N63W)08.19991361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI10.19981502351 ccm44G64 (GDI)
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998991597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 1.602.1993971597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 i 16V10.1992901597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 L11.19921021597 ccm4GA16DE
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998541289 ccm4AMG
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998581289 ccm4AMJ
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
UAZ Patriot (3163) 2.707.20041122693 ccm4ZMZ- 409210
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 16,0



Įvertinti dabar

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 16,0.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (K16PRU sriegio dydis: 14-19) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris iki: C9081 K16PRU) pristatymas su GLS
  • K16PRU Uždegimo žvakė (Variklio numeris iki: 2533528) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • K16PRU Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( K16PRU) MAGNETI MARELLI pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( K16PRU) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje