Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 4.67509 (svoris [g]: 44 | ) pirkti pigūs thumb?id=8306183&lng=lt&ccf=94077774

9,73

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 4.67509
  • Gamintojas: DT
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DT Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • svoris [g]:   43 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 05896177
ALFA ROMEO 46449690
ALFA ROMEO 46480307
ALFA ROMEO 46521529
ALFA ROMEO 46550991
ALFA ROMEO 60512848
ALFA ROMEO 60571785
ALFA ROMEO 60593139
ALFA ROMEO 71736282
ALFA ROMEO 9614738680
ALFA ROMEO 9619624580
ALFA ROMEO 9628000280
AUDI 101000033AG
AUDI 101000036AA
AUDI 101000040AD
AUDI 101000050AC
BMW 12120030548
BMW 12120032136
BMW 12120037607
BMW 12120141871
BMW 12120148593
BMW 12121344520
BMW 12121435956
BMW 12121705914
BMW 12121715539
BMW 12129059162
BMW 12129059794
BMW 12129061382
BMW 12129061811
BMW 12129061870
BMW 12129063428
BMW 12129064617
BMW 12129064619
BMW 12129064656
BMW 12129065062
BMW 12129065366
BMW 12129071003
CADILLAC 24425327
CHERY A113707110CA
CHEVROLET 9146367
CHEVROLET 93230927
CHEVROLET 96307729
CHEVROLET 96417176
CHEVROLET 96476119
CHRYSLER 4606823AB
CHRYSLER 4609079
CHRYSLER 4671057
CHRYSLER 5269897
CHRYSLER 56027108
CHRYSLER 56028179
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z121
BERU
Z4
BERU
Z91
BERU
Z63
BERU
Z14
BERU
Z29
BERU
Z74
BERU
Z239
BERU
Z98
BERU
Z237
NGK
2288
NGK
2513
NGK
2848
NGK
2876
NGK
3172
NGK
3199
NGK
4388
NGK
4483
NGK
4563
NGK
5165
NGK
6002
NGK
6248
NGK
6343
NGK
6895
NGK
6992
NGK
7553
VALEO
246492
VALEO
246511
BOSCH
0 242 229 648
BOSCH
0 242 229 654
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 712
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 664
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 668
BOSCH
0 242 235 715
BOSCH
0 242 236 542
DENSO
K16R-U11
DENSO
K16TT
DENSO
K20PBR-S10
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TNR
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
KJ16CR-U11
DENSO
KJ20CR-L11
DENSO
KJ20CR11
DENSO
PK20TR11
DENSO
W20EPBR-S
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110060312
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110160312
MAGNETI MARELLI
062110380312
MAGNETI MARELLI
062110490312
MAGNETI MARELLI
062110500312
FEBI BILSTEIN
13429
FEBI BILSTEIN
13502
FEBI BILSTEIN
13503
FEBI BILSTEIN
13505
FEBI BILSTEIN
13506
FEBI BILSTEIN
13509
FEBI BILSTEIN
13518
FEBI BILSTEIN
13521
FEBI BILSTEIN
13524
FEBI BILSTEIN
13533
VEMO
V99-75-0007
VEMO
V99-75-0009
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0016
VEMO
V99-75-0023
TOPRAN
107 129
BERU
Z304
FEBI BILSTEIN
13535
FEBI BILSTEIN
13536
VALEO
246859
VALEO
246901
VALEO
246852
VALEO
246850
VALEO
246513
BOSCH
0 242 236 562
DENSO
K20PBR
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE017/T10
CHAMPION
OE030/T10
CHAMPION
OE077/T10
CHAMPION
OE089/T10
CHAMPION
OE019/T10
CHAMPION
OE025/T10
CHAMPION
OE026/T10
CHAMPION
OE032/T10
CHAMPION
OE120/T10
CHAMPION
OE066/T10
FEBI BILSTEIN
13508
FEBI BILSTEIN
13532
DENSO
K16TNR-S9
DENSO
KJ20CR-U11
CHAMPION
OE223
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990004
STARK
SKSP-1990006
STARK
SKSP-1990034
JP GROUP
1291700100
TOPRAN
110 326
TOPRAN
500 629
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0005
TOPRAN
501 331
MAGNETI MARELLI
062000774304
MAGNETI MARELLI
062000783304
JP GROUP
1691700200
HELLA
8EH 188 704-091
HELLA
8EH 188 705-041
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
CHAMPION
CCH434
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-1
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-24
STARK
SKSP-1990060
RIDEX
686S0061
STARK
SKSP-1990061
RIDEX
686S0062
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
NGK
94301
RIDEX
686S0006
RIDEX
686S0007
RIDEX
686S0035
147156B10B12B3B8ROADSTER10080A2 A3 A4 A6 A8ALLROADCABRIOLET COUPETTARNAGE1 Serija3 Serija5 Serija6 Serija7 Serija8 SerijaX3X5Z3Z4Z8CTS CAPTIVAEPICAEVANDA LACETTINUBIRA REZZOAX BERLINGO BXC15 EVASIONRELAYSAXOXANTIAXM XSARAZXLOGANSANDEROLEGANZATACUMA CUORESIRIONTERIOS TREVISYRVULYSSEGALAXY THESIS ZETA RANGE ROVER A KlasėC KlasėCLK E KlasėM KlasėS KlasėSLSLK SPRINTER V KlasėVANEO VITO CabrioletHatchbackAEROAGILAANTARA ASCONAASTRACALIBRA A COMBO CORSAFRONTERAKADETTMERIVA OMEGASENATORSIGNUMSINTRA SPEEDSTER TIGRAVECTRAVIVAROZAFIRA 106205 306 405406605806BOXERPARTNER 911BOXSTERCAYENNE 19 CLIO ESPACE KANGOO LAGUNAMEGANE SAFRANE SCÉNIC SymbolTWINGOPHANTOM900 9000ALHAMBRA ALTEAAROSACORDOBA EXEOIBIZA INCALEONTOLEDOFABIA FELICIA OCTAVIASUPERB CABRIO CITY-COUPE CROSSBLADE850960 C70 S60S70S80 V70 BORACADDYCORRADOGOLFJETTAKAEFERLTLUPOMULTIVAN NEW BEETLEPASSATPHAETONPOLOSCIROCCOSHARANTAROTOUAREGTOURANTRANSPORTERVENTOMF
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)01.20011051598 ccm4AR 37203
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1)09.19971902492 ccm6AR 32401
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A11_)10.20001922492 ccm6AR 32405
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932A1)05.20001902492 ccm6AR 32401
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932B11_)10.20001922492 ccm6AR 32405
ALPINA B10 (E39) 4.6 V812.19963404619 ccm8M62 B46 (468S72)
ALPINA B10 (E39) 4.6 V810.19983474619 ccm8M62 B46 (468S72)
ALPINA B10 universalas (E39) 4.6 V801.19973404619 ccm8M62 B46 (468S72)
ALPINA B10 universalas (E39) 4.6 V810.19983474619 ccm8M62 B46 (468S72)
ALPINA B12 (E38) 5.712.19953885646 ccm12M70 B57 (5714K2)
ALPINA B3 kabrioletas (E46) 3.4 S11.20023053346 ccm6M52 B28 (286ST5)
ALPINA B8 Coupe (E36) 4.601.19953334619 ccm8F2/1 (M60 B46)
ALPINA Roadster S (E85) 3.307.20033003346 ccm6E 5/2
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 CAT03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911001984 ccm4AAE
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E09.19911151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.8 E09.19911742771 ccm6AAH
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.8 E quattro09.19911742771 ccm6AAH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.012.19901001984 ccm4AAE
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.0 E quattro12.19901151984 ccm4AAD
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.6 quattro04.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.8 E12.19901742771 ccm6AAH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.8 E quattro12.19901742771 ccm6AAH
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 quattro08.19921742771 ccm6AAH
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.6 quattro06.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.809.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.8 quattro09.19911742771 ccm6AFC
AUDI A2 (8Z0) 1.402.2000751390 ccm4BBY
AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI05.20021101598 ccm4BAD
AUDI A3 Cabriolet (8P7) 1.609.20081021595 ccm4BSE
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.609.19961011595 ccm4AKL
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.605.20031021595 ccm4BSF
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 FSI08.20031151598 ccm4BAG
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.20041021595 ccm4BSF
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI09.20041151598 ccm4BLF
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.607.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.802.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro01.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.408.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro08.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.602.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro01.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.609.20011021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.009.20011301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.409.20011632393 ccm6AMM
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.409.20011702393 ccm6BDV
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.004.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.009.20012202976 ccm6ASN
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro04.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro09.20012202976 ccm6AVK
AUDI A4 Avant (8E5, B6) S4 quattro03.20033444163 ccm8BBK
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.611.20041021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.011.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 quattro11.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) S4 quattro11.20043444163 ccm8BBK
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.009.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.404.20021632393 ccm6AMM
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.404.20021702393 ccm6BDV
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.004.20022202976 ccm6ASN
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 quattro05.20032202976 ccm6ASN
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) S4 quattro03.20043444163 ccm8BBK
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.607.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.811.19941251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 quattro01.19951251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 T01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.408.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.4 quattro08.19971632393 ccm6APZ
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.601.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.6 quattro01.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.809.19951742771 ccm6AAH
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.8 quattro01.19951742771 ccm6AAH
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.011.20001301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.409.20011632393 ccm6AMM
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.409.20011702393 ccm6BDV
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.004.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.011.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.0 quattro04.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.0 quattro11.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) S4 quattro03.20033444163 ccm8BBK
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 1.611.20041021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 3.0 quattro11.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) S4 quattro11.20043444163 ccm8BHF
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.812.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.008.20011301984 ccm4ALT
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971562393 ccm6APC
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.408.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro08.19981562393 ccm6APC
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro08.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971802771 ccm6AGE
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.807.19991902771 ccm6ATX
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro12.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.008.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro08.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) S6 quattro09.19993404172 ccm8AQJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 quattro03.20053354163 ccm8BAT
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.807.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.008.20011301984 ccm4ALT
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.402.19971562393 ccm6APC
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.402.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.402.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.408.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro08.19981562393 ccm6APC
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro08.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.810.19971802771 ccm6AGE
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.807.19991902771 ccm6BBG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.802.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.8 quattro07.19991902771 ccm6ATX
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.8 quattro02.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.008.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.0 quattro08.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) S6 quattro09.19993404172 ccm8AQJ
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 4.2 quattro05.20043354163 ccm8BAT
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.803.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.804.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro03.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro04.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) S 8 quattro06.19993604172 ccm8AQH
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032182976 ccm6BBJ
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032202976 ccm6ASN
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.7 quattro10.20022803697 ccm8BFL
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 quattro10.20023354172 ccm8BFM
AUDI Allroad (4BH, C5) 4.2 V8 quattro07.20022994163 ccm8BAS
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.801.19971251781 ccm4ADR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.606.19931502598 ccm6ABC
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.811.19921742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (89, 8B) 2.003.19901121984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891131984 ccm43A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.608.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.6 quattro08.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 quattro08.19911742771 ccm6AAH
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V Turbo08.19962201998 ccm5175 A3.000
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4AUQ
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V803.19983544398 ccm8M62448S3
BMW 1 Hatchback (E81) 116 i04.20071151596 ccm4N45 B16 A
BMW 1 Hatchback (E81) 116 i03.20071221599 ccm4N43 B16 A
BMW 1 Hatchback (E87) 116 i11.20031151596 ccm4N45 B16 A
BMW 1 Hatchback (E87) 116 i03.20071221599 ccm4N43 B16 AA
BMW 3 Cabriolet (E36) 318 i01.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Cabriolet (E46) 318 Ci09.20011431995 ccm4N46 B20 A
BMW 3 Cabriolet (E46) 320 Ci01.20061632171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Cabriolet (E46) 320 Ci09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Cabriolet (E46) 323 Ci04.20001702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Cabriolet (E46) 325 Ci09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Cabriolet (E46) 330 Ci06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Compact (E36) 316 i03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i12.19981051895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti07.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti11.19941401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti08.19971702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.20021151596 ccm4N45 B16 A
BMW 3 Compact (E46) 318 ti03.20011431995 ccm4N46 B20 A
BMW 3 Compact (E46) 325 ti06.20011922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Coupe (E36) 316 i09.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Coupe (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Coupe (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Coupe (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Coupe (E46) 316 Ci04.20001051596 ccm4M43 B16 (164E3)
BMW 3 Coupe (E46) 316 Ci06.20021151596 ccm4N45 B16 A
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci11.19991181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci12.20001431995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Coupe (E46) 320 Ci02.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Coupe (E46) 320 Ci01.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Coupe (E46) 323 Ci04.19991702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Coupe (E46) 325 Ci09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Coupe (E46) 328 Ci04.19991932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Coupe (E46) 330 Ci06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Coupe (E46) 330 xi06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i07.19881021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 is09.19891361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i09.19901001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i07.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i12.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i10.19931151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is03.19931401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedanas (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedanas (E46) 316 i04.20001051596 ccm4M43 B16 (164E3)
BMW 3 Sedanas (E46) 316 i09.19981051895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedanas (E46) 316 i02.20021151796 ccm4N42 B18 A
BMW 3 Sedanas (E46) 316 i06.20021151596 ccm4N45 B16 A
BMW 3 Sedanas (E46) 318 i02.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedanas (E46) 318 i09.20011431995 ccm4N46 B20 A
BMW 3 Sedanas (E46) 320 i03.19981501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Sedanas (E46) 323 i03.19981702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Sedanas (E46) 325 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Sedanas (E46) 325 xi09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Sedanas (E46) 328 i02.19981932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 i06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 xi06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Sedanas (E90) 316 i09.20051161596 ccm4N45 B16 AC
BMW 3 Sedanas (E90) 320 si09.20051731997 ccm4N45 B20 A
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E36) 316 i01.19961021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E46) 316 i06.20021151596 ccm4N45 B16 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i03.20021151796 ccm4N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i10.19991161895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i10.19991181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i09.20011431995 ccm4N46 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 320 i10.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 325 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 328 i10.19991932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 330 i06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Sedanas (E34) 520 i 24V09.19891501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i 24V09.19891922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 iX 24V10.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Sedanas (E34) 540 i V809.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Sedanas (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedanas (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedanas (E39) 520 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 5 Sedanas (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 5 Sedanas (E39) 525 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Sedanas (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 530 i09.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 5 Sedanas (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 535 i04.19992453498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Sedanas (E39) M510.19984004941 ccm8S62 B50 (508S1)
BMW 5 Sedanas (E60) 520 i07.20031702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 i09.20031922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 i12.20012312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 5 Sedanas (E60) 545 i09.20033334398 ccm8N62 B44 A
BMW 5 Touring (E34) 518 i03.19931131796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i09.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i11.19911501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i11.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix02.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i09.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 525 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 530 i09.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (E61) 525 i06.20041922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 545 i06.20043334398 ccm8N62 B44 A
BMW 6 Cabriolet (E64) 645 Ci04.20043334398 ccm8N62 B44 A
BMW 6 Coupe (E63) 645 Ci01.20043334398 ccm8N62 B44 A
BMW 7 (E32) 730 i,iL V804.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V804.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942112997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL01.19962353498 ccm8M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 7 (E38) 740 i, iL10.19942863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li03.20032312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li11.20012723600 ccm8N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li11.20013334398 ccm8N62 B44 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li01.20034455972 ccm12N73 B60 B
BMW 8 (E31) 840 Ci01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S1)
BMW 8 (E31) 840 i02.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 850 CSi04.19933805576 ccm12S70 B56 (56121)
BMW X3 (E83) 2.5 i01.20041922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive01.20042312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i05.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 4.4 i05.20002864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW X5 (E53) 4.4 i12.20033204398 ccm8N62 B44
BMW X5 (E53) 4.6 is02.20023474619 ccm8M62 B46 (468S1)
BMW Z3 kupė (E36) 2.8 i07.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 kupė (E36) 3.0 i06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i10.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i01.19991161895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i07.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i10.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i04.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i08.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i04.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i10.20031702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i02.20031922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i02.20032312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW Z8 Roadster (E52) 4.906.20004004941 ccm8S62 B50 (508S1)
CADILLAC CTS 2.604.20031812597 ccm6LY9
CADILLAC CTS 3.203.20022183175 ccm6LA3
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.406.20061362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD06.20061362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG01.20071362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG 4WD01.20071362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.001.20051331998 ccm4L88
CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.006.20061441993 ccm6LBM
CHEVROLET Evanda Sedanas (V200) 2.003.20051311998 ccm4L88
DAEWOO EVANDA (KLAL) 2.008.20021311998 ccm4L88
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.808.20051211796 ccm4LDA
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.803.20051221796 ccm4LDA
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.402.2004951399 ccm4F14D3
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.602.20041091598 ccm4F16D3
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.802.20041221799 ccm4T18SED
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.803.20051221796 ccm4LDA
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.808.20051211796 ccm4LDA
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.803.20051221796 ccm4LDA
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4Z20L
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 2.0 16V12.20001261998 ccm4T20SED
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAN) 1.807.20031221799 ccm4T18SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V12.20001261998 ccm4T20SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN) 1.807.20031221799 ccm4T18SED
CHEVROLET Rezzo (U100) 2.003.20051211998 ccm4L88
CHEVROLET Rezzo (U100) 2.008.20051221998 ccm4L88
CITROËN AX (ZA-_) 1007.198645954 ccm4CDY (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 1002.198750954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 1112.1986541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 1109.1986601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN AX (ZA-_) 11 4x406.1991541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 11 CAT09.1988541124 ccm4HAZ (TU1CP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i (MFLFX)05.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i 4WD (MFLFX)04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN BX (XB-_) 1110.1988551124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 i07.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.805.1997991762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199850954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.1996901587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN XANTIA Break (X2) 3.0 V601.19981902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.6 i03.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i03.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i03.19931211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 3.0 i 24V01.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i06.19951011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 i06.19951211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 24V05.19942002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V04.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.04.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V10.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.10.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.4 i03.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i 16V02.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.103.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.607.1994901580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.807.19941031762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 2.007.19941221998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i07.19921211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i10.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C)02.2006751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel11.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA SANDERO 1.406.2008751390 ccm4K7J 710
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG01.2009721390 ccm4K7J 714
DACIA SANDERO 1.606.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA SANDERO 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V07.20001261998 ccm4T20SED
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V06.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.2 16V04.19991362198 ccm4T22SED
DAEWOO Tacuma (U100) 2.009.20011211998 ccm4X 20 SED
DAEWOO Tacuma (U100) 2.009.20001281998 ccm4T20SED
DAIHATSU Cuore VI (L251, L250_, L260_) 1.005.200358989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M101)09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport 4WD08.20001021298 ccm4K3-VE2
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.309.2001861298 ccm4K3-VE
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD (J102)10.2000861298 ccm4K3-VE
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.3 VVT-i 4x411.2005861298 ccm4K3-VE
DAIHATSU TREVIS 1.006.200658989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.002.200158989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 (M201)02.2001871298 ccm4K3-VE
FIAT ULYSSE (220) 2.0 (220.AC5)06.19941211998 ccm4RFU (XU10J2C)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV
FIAT ULYSSE (220) 2.0 Turbo (220.AD5)06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2CTE)
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
LANCIA THESIS (841AX) 2.0 Turbo (841AXA1B03)07.20021851998 ccm5841 E.000
LANCIA ZETA (220) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)05.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x403.20022864398 ccm8M62 B44
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 140 (168.031, 168.131)01.2001821598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 190 (168.032, 168.132)03.19991251898 ccm4M 166.990
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 210 (168.035, 168.135)12.20011402084 ccm4M 166.995
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.19951932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 230 T Kompressor (202.085)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 Kompressor (208.445)03.19981921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 230 Kompressor (208.447)03.19981932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 200 Kompressor (210.045)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 420 (210.072)01.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 50 AMG (210.072)02.19963474973 ccm8M 119.985 (AMG 5.0)
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 200 T (210.235)06.19961361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 200 T Kompressor (210.245)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 230 T (210.237)06.19961502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.19931972799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 600 SE, SEL (140.056, 140.057)04.19914085987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 600 (140.056, 140.057)01.19933945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445)10.19961921998 ccm4M 111.943
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447)09.19961932295 ccm4M 111.973
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (904) 41402.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 200 (638.214, 638.294)02.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 280 (638.244, 638.294)08.19971742792 ccm6M 104.900
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.2002821598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.20021021598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700)02.20021251898 ccm4M 166.991
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.19961291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (638) 114 2.3 (638.134, 638.194)12.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (638) 113 2.0 (638.014, 638.094)03.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (638) 114 2.3 (638.034, 638.094)03.19971432295 ccm4M 111.978
MINI Cabriolet (R52) Cooper07.20041161598 ccm4W10 B16 A
MINI Cabriolet (R52) Cooper S07.20041631598 ccm4W11 B16 A
MINI Cabriolet (R52) Cooper S07.20041701598 ccm4W11 B16 A
MINI Cabriolet (R52) One07.2004901598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper06.20011161598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S03.20021631598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S07.20041701598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) One06.2001901598 ccm4W10 B16 A
MORGAN Aero 8 Cabriolet 4.410.20002864398 ccm8M62448S2
MORGAN Aero 8 Cabriolet 4.404.20043334398 ccm8N62B44A
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V (F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V (F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL ANTARA 2.409.20081402405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.405.20061412405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.4 4x401.20071402405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.4 LPG10.20081402405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.4 LPG 4x410.20081402405 ccm4Z 24 XE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Ascona C Sedanas (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)09.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951121796 ccm418 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951161796 ccm4C 18 SEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i 16V (F70)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 (F35)10.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 16V (F35)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 (F08, F48)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V (F08, F48)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48)11.19991601998 ccm4X 20 XER
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)03.20001161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)09.20001901998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)08.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 (F67)01.20031031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 16V (F67)03.20011011598 ccm4Z 16 XE
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.8 16V (F67)03.20011251796 ccm4Z 18 XE
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 2.0 16V Turbo (F67)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 2.0 OPC (F67)03.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G komercinis (F70) 1.6 (F70)01.1999751598 ccm4X 16 SZR
OPEL ASTRA G komercinis (F70) 1.6 (F70)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69)09.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 (F69)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.8 16V (F69)09.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.8 16V (F69)06.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 2.0 16V (F69)09.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
OPEL COMBO Tour 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)08.1988751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35)01.1999901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)11.199654973 ccm3X 10 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)03.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)03.19931091598 ccm4C 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)09.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L)08.1999601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.2 (F08, F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 (F08, F68)09.2000901389 ccm4Z 14 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.8 (F08, F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Corsa C Van (X01) 1.2 16V (F08, W5L)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i (54MWL4)03.19951362198 ccm4X 22 XE
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i CAT10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 2.0 i CAT10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)09.1989821389 ccm4C 14 SE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 i (C25, D25)08.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 i (C70, D70)08.1989751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)05.2003871598 ccm4Z 16 SE
OPEL Meriva A (X03) 1.6 16V (E75)05.20031001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Meriva A (X03) 1.8 (E75)05.20031251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V (F35, M35)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Senator B (V88) 3.0 24V (P19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)05.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Signum CC (Z03) 3.2 V6 (F48)05.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)11.19961412198 ccm4X 22 XE
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)11.19962012962 ccm6X 30 XE
OPEL Speedster (E01) 2.0 Turbo (R97)04.20032001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.806.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)02.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 (F19, M19)08.1992691598 ccm4C 16 LZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V (F19)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.6 i V6 (F19)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 (F19)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 i 16V (F68)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.5 (F68)10.19991962498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.6 i V6 (F68)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 i 16V (F35)11.19961361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.6 i V6 (F35)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B universalas (31_) i 500 2.5 (F35)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 16V (F35)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)10.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.2 V6 (F35)10.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)08.20051001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.2 V6 (F68)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 (F69)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 16V (F69)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 (F69)04.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 3.2 V6 (F69)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7)08.20061171998 ccm4F4R 820
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.0 ECOTEC (F7)08.20061171998 ccm4F4R 820
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75)04.19991011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)04.19991161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)09.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)11.20022001998 ccm4Z 20 LER
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990751361 ccm4TU32
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.19931211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.803.19941011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.003.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X408.19921961998 ccm4RGZ (XU10J4TE/Z)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 406 (8B) 1.611.1995881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.203.20021582230 ccm43FZ (EW12J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 806 (221) 1.807.1995991762 ccm4LFW (XU7JP)
PEUGEOT 806 (221) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 4x403.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (ZCT_) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.106.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.406.1996751361 ccm4TU32
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 409.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera02.19983013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera 402.19983013387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE BOXSTER (986) 2.706.1999211 ccm
PORSCHE BOXSTER (986) 2.708.19992202687 ccm6M 96.22
PORSCHE BOXSTER (986) 2.707.20022282687 ccm6M 96.23
PORSCHE BOXSTER (986) S 3,207.20022603179 ccm6M 96.24
PORSCHE BOXSTER (986) S 3.208.19992523179 ccm6M 96.21
PORSCHE BOXSTER (986) S 3.201.20042663179 ccm6M 96.24
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.210.20032503189 ccm6M02.2Y
PORSCHE Cayenne (9PA) S 4.509.20023404511 ccm8M 48.00
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)06.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D)07.19911371764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)10.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D)01.19911351764 ccm4F7P 722
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG09.1998581149 ccm4D7F 764
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A)03.1999601149 ccm4D7F 722
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L)10.1999951390 ccm4K4J 713
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)11.19961672963 ccm6Z7X 775
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A)07.1998601149 ccm4D7F 710
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.006.19951401948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)06.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)09.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11)04.19981071598 ccm4K4M 701
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 (B54B, B544)12.19921672963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)07.19961361948 ccm4N7Q 711
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)09.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT Thalia I (LB_) 1.408.2000751390 ccm4K7J 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.4 16V08.2000981390 ccm4K4J 712
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG10.2003601149 ccm4D7F 708
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D)03.2007581149 ccm4D7F 800
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII (RR1) 6.7508.20024606749 ccm12N73 B68 A
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII Drophead Coupe (RR2) 6.75 V1203.20064606749 ccm12N73 B68 A
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII kupė (RR3) 6.75 V1201.20074606749 ccm12N73 B68 A
SAAB 900 II 2.5 -24 V607.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kabrioletas 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kupė 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE07.19942112962 ccm6B308I
SAAB 9000 hečbekas 3.0 -24 V6 CS/CSE07.19942112962 ccm6B308I
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.19971501781 ccm4AWC
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT Altea (5P1) 1.603.20041021595 ccm4BGU
SEAT Altea (5P1) 1.6 LPG09.20091021595 ccm4CHGA
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.610.20061021595 ccm4CCSA
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG09.20091021595 ccm4CHGA
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel10.20061021595 ccm4CCSA
SEAT AROSA (6H) 1.010.199850997 ccm4AHT
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT AROSA (6H) 1.4 16V01.20001001390 ccm4AUB
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 16V05.2000751390 ccm4AUA
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.19961011390 ccm4AFH
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 16V09.2002751390 ccm4BKY
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 16V10.20021001390 ccm4BBZ
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 2.009.20021151984 ccm4BBX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 16V06.1999751390 ccm4AUA
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Exeo Sedanas (3R2) 1.603.20091021595 ccm4ALZ
SEAT Exeo Sedanas (3R2) 1.8 T12.20081501781 ccm4CFMA
SEAT Exeo ST (3R5) 1.606.20091021595 ccm4ALZ
SEAT Exeo ST (3R5) 1.8 T06.20091501781 ccm4CFMA
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm42G
SEAT Ibiza II (6K1) 1.412.1997541390 ccm4ANX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 16V05.2000751390 ccm4AUA
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i 16V06.19971011390 ccm4AFH
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 T 20V Cupra07.20001561781 ccm4AQX
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.2002751390 ccm4BKY
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.20021001390 ccm4BBZ
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 2.004.20021161984 ccm4BBX
SEAT Inca (6K9) 1.4 16V04.2000751390 ccm4AUA
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i06.1997751598 ccm4ALM
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.4 16V11.1999751390 ccm4AHW
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.611.19991001595 ccm4AKL
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.610.20051021595 ccm4BFQ
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.6 16 V09.20001051598 ccm4AUS
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V11.19991251781 ccm4AGN
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V T11.19991801781 ccm4AUQ
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.607.20051021595 ccm4CCSA
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 LPG12.20091021595 ccm4CHGA
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 MultiFuel11.20101021595 ccm4CMXA
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.4 16V01.2000751390 ccm4AHW
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.610.19981001595 ccm4AKL
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.6 16V06.20001051598 ccm4AUS
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.8 20V10.19981251781 ccm4AGN
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
SEAT Toledo III (5P2) 1.610.20041021595 ccm4BGU
SKODA FABIA (6Y2) 1.012.199950996 ccm4AQV
SKODA FABIA (6Y2) 1.207.2001541198 ccm3AWY
SKODA FABIA (6Y2) 1.408.2000601397 ccm4AZF
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V12.1999751390 ccm4BBY
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V12.19991001390 ccm4AUB
SKODA FABIA (6Y2) 2.012.19991161984 ccm4AZL
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V05.2000751390 ccm4BBY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V04.20001001390 ccm4AUB
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 2.004.20001161984 ccm4AZL
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.407.2001681397 ccm4AME
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.4 16V10.1999751390 ccm4BBY
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.4 16V12.19991001390 ccm4AUB
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 2.012.19991161984 ccm4AZL
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.404.1999601397 ccm4AMD
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.4 16V09.2000751390 ccm4BCA
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.602.19971011595 ccm4AKL
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.611.20001021595 ccm4BFQ
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.809.19961251781 ccm4AGN
SKODA OCTAVIA (1U2) 2.004.19991161984 ccm4APK
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.405.2004751390 ccm4BCA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.606.20041021595 ccm4BGU
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 FSI02.20041151598 ccm4BLF
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 MultiFuel01.20081021595 ccm4CMXA
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.1998751598 ccm4AEE
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.19981011595 ccm4AKL
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.609.20001021595 ccm4BFQ
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 20V07.19981251781 ccm4AGN
SKODA Octavia I Combi (1U5) 2.004.19991161984 ccm4APK
SKODA Octavia I Combi (1U5) 2.0 4x408.20001161984 ccm4AZH
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.609.20041021595 ccm4BGU
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 FSI02.20041151598 ccm4BLF
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel01.20081021595 ccm4CMXA
SKODA SUPERB (3U4) 2.012.20011151984 ccm4AZM
SKODA SUPERB (3U4) 2.8 V612.20011932771 ccm6AMX
SMART CABRIO (450) 0.6 (450.432)06.200271599 ccm3M 160.910
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443)03.200055599 ccm3M 160.910
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLD2, 450.452)01.200161599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.330, 450.332)06.200271599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353)01.200161599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341)07.199855599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336)07.199845599 ccm3M 160 E6AL B04
SMART CROSSBLADE (450) 0.6 (450.418)06.200271599 ccm3M 160.910
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.006.19911431984 ccm5B 5204 F
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.406.19911402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.408.19941442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.408.19911702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Universalas (855) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Universalas (855) 2.002.19931431984 ccm5B 5204 F
VOLVO 850 Universalas (855) 2.408.19921402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Universalas (855) 2.408.19941442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO 850 Universalas (855) 2.409.19921702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 960 II (964) 2.907.19942042922 ccm6B 6304 S
VOLVO 960 II universalas (965) 2.909.19942042922 ccm6B 6304 S
VOLVO 960 Kombi (965) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 S
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.406.19981702435 ccm5B 5254 S
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.405.19991702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S60 I (384) 2.407.20001402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S60 I (384) 2.411.20001702435 ccm5B 5244 S
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (LPG)07.20011402435 ccm5B 5244 SG2
VOLVO S70 (874) 2.001.19971261984 ccm5B 5202 S
VOLVO S70 (874) 2.408.19991402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO S70 (874) 2.401.19971442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO S70 (874) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.401.19971702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD04.19991402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD04.19991702435 ccm5B 5244 S
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel07.19991402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel10.19981442435 ccm5GB 5252 S
VOLVO S80 I (184) 2.006.19981631984 ccm5B 5204 T4
VOLVO S80 I (184) 2.0 T12.19991801984 ccm5B 5204 T5
VOLVO S80 I (184) 2.0 T06.19982261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO S80 I (184) 2.401.19991402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S80 I (184) 2.401.19991702435 ccm5B 5244 S
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG)09.20011402435 ccm5B 5244 SG2
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (LPG)09.20011402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO S80 I (184) 2.4 T06.20002002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO S80 I (184) 2.5 T03.20032102521 ccm5B 5254 T2
VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD07.20032102521 ccm5B 5254 T2
VOLVO S80 I (184) 2.8 T605.19982722783 ccm6B 6284 T
VOLVO S80 I (184) 2.903.19992002922 ccm6B 6294 S
VOLVO S80 I (184) 2.905.19982042922 ccm6B 6304 S3
VOLVO S80 I (184) 3.006.20011962922 ccm6B 6294 S2
VOLVO S80 I (184) 3.0 T606.20012722922 ccm6B 6294 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951261984 ccm5B 5202 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.403.19991402435 ccm5B 5244 SG2
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951702435 ccm5B 5254 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel08.19991402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel05.19981442435 ccm5GB 5252 S
VOLVO V70 II (285) 2.403.20001402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO V70 II (285) 2.403.20001702435 ccm5B 5244 S
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG)09.20011402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (LPG)09.20011402435 ccm5B 5244 SG2
VW Bora Sedanas (1J2) 1.4 16V03.2000751390 ccm4AKQ
VW Bora Sedanas (1J2) 1.610.19981011595 ccm4AKL
VW Bora Sedanas (1J2) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Bora Sedanas (1J2) 1.6 16V05.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Sedanas (1J2) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Bora Sedanas (1J2) 1.810.19981251781 ccm4BAF
VW Bora Sedanas (1J2) 1.8 4motion02.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Sedanas (1J2) 2.010.19981151984 ccm4AQY
VW Bora Sedanas (1J2) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 1.4 16V09.2001751390 ccm4AHW
VW Bora Variant (1J6) 1.605.19991001595 ccm4AKL
VW Bora Variant (1J6) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Bora Variant (1J6) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Variant (1J6) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Bora Variant (1J6) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Variant (1J6) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Bora Variant (1J6) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.411.1995601390 ccm4AEX
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.4 16V08.2000751390 ccm4AUA
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.611.1995751595 ccm41F
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.606.1997751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 1.408.2000751390 ccm4AUA
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.403.2004751390 ccm4BCA
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.20041021595 ccm4BSF
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel05.20111021595 ccm4CHGA
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.403.2004751390 ccm4BCA
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.604.20041021595 ccm4BSF
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel05.20111021595 ccm4CHGA
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.19911902861 ccm6ABV
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i CAT08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4ABU
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabriolet (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabriolet (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.4 16V08.1997751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.19971001595 ccm4AKL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.808.19971251781 ccm4BAF
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 4motion05.19981251781 ccm4AGN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.007.19981151984 ccm4AQY
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.4 16V05.1999751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.605.19991011595 ccm4AKL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Variant (1J5) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Golf IV Variant (1J5) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Golf IV Variant (1J5) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Golf IV Variant (1J5) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V01.2005751390 ccm4BCA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 FSI07.2005901390 ccm4BLN
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.605.20051021595 ccm4BSF
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.20091021595 ccm4CHGA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 FSI01.20051151598 ccm4BLP
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 MultiFuel11.20071021595 ccm4CCSA
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 16V10.2003751390 ccm4BCA
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 FSI10.2003901390 ccm4BLN
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.601.20041021595 ccm4BSF
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.6 FSI10.20031151598 ccm4BLP
VW Golf V Variant (1K5) 1.606.20071021595 ccm4BSF
VW Golf V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel11.20071021595 ccm4CCSA
VW GOLF VI (5K1) 1.610.20081021595 ccm4BSF
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel03.20091021595 ccm4CHGA
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.20081021595 ccm4CCSA
VW Golf VI Variant (AJ5) 1.607.20091021595 ccm4BSF
VW Golf VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel07.20101021595 ccm4CMXA
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 CAT08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta Mk5 (1K) 1.610.20051021595 ccm4BSF
VW Jetta Mk5 (1K) 1.6 FSI09.20051151598 ccm4BLF
VW Jetta Mk5 (1K) 1.6 MultiFuel01.20081021595 ccm4CCSA
VW KAEFER 1600 i (Mexico)10.1992461584 ccm4ACD
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.010.199850997 ccm4AHT
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V09.1998751390 ccm4BBY
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V08.19991001390 ccm4AQQ
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 FSI02.20011051390 ccm4ARR
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.6 GTI09.20001251598 ccm4AVY
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW New Beetle Cabriolet (1Y7) 1.601.20031021595 ccm4BFS
VW New Beetle Cabriolet (1Y7) 2.009.20021151984 ccm4AQY
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.610.19991001595 ccm4AWH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.606.20001021595 ccm4AYD
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.001.19981151984 ccm4AQY
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT (3B2) 1.810.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion10.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.19961502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.8 V608.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion10.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B3) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
VW PASSAT (3B3) 2.011.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT (3B3) 2.011.20011301984 ccm4ALT
VW PASSAT (3B3) 2.0 4motion11.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT (3B3) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
VW Passat Sedanas (3C2) 1.605.20051021595 ccm4BSF
VW Passat Sedanas (3C2) 1.6 FSI03.20051151598 ccm4BLF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.19941842861 ccm6ABV
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V606.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B6) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
VW PASSAT Variant (3B6) 2.011.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT Variant (3B6) 2.011.20011301984 ccm4ALT
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 4motion11.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT Variant (3B6) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
VW Passat Variant (3C5) 1.608.20051021595 ccm4BSF
VW Passat Variant (3C5) 1.6 FSI08.20051151598 ccm4BLF
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 4.2 V8 4motion05.20033354172 ccm8BGJ
VW POLO (6N2) 1.410.1999541390 ccm4ANX
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.1999751390 ccm4AHW
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.19991011390 ccm4AQQ
VW POLO (6N2) 1.6 16V GTI10.19991251598 ccm4ARC
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW POLO (9N_) 1.4 16V10.2001751390 ccm4BBY
VW POLO (9N_) 1.4 16V10.20011011390 ccm4BBZ
VW POLO (9N_) 1.4 FSI02.2002861390 ccm4AXU
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 54 1.401.1998541390 ccm4ANX
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 75 1.4 16V10.1999751390 ccm4APE
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (6N1) 100 1.4 16V04.19961001390 ccm4AFH
VW Polo Hatchback (6N1) 120 1.6 16V GTI09.19981201598 ccm4AJV
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 CAT08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT07.1987551272 ccm4NZ
VW POLO komercinis (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO komercinis (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW Polo Sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.407.2003751390 ccm4BBY
VW Polo Sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.411.20031011390 ccm4BBZ
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.405.1998601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.412.1998541390 ccm4AKP
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.4 16V10.1999751390 ccm4APE
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG04.20061151984 ccm4ATM
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.19951742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.19961742792 ccm6AMY
VW TARO 1.804.1989831812 ccm42Y
VW TARO 2.206.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.2 4x406.1989942237 ccm44Y
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V812.20023104172 ccm8BHX
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.20031021595 ccm4BSF
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI02.20031151598 ccm4BLP
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro11.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro07.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR605.19961402792 ccm6AES
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
WIESMANN MF3 Roadster 2.801.19961932793 ccm6M52 (286S1)
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (4.67509 ) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė ( 4.67509) pristatymas su GLS
  • 4.67509 Uždegimo žvakė () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 4.67509 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( 4.67509) DT pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( 4.67509) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje