Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 686S0005 (polių skaičius: 2 | kibirkšties padėtis [mm]: 3) pirkti pigūs thumb?id=8315427&lng=lt&ccf=94077773

2,49

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 686S0005
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
RIDEX Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,9 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   28 
  • polių skaičius:  
  • sukimo momento kampas [laipsniai]:   90 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUDI 101000033AA
AUDI 101000033AF
AUDI 101000041AC
AUDI 101000051AA
BAIC BOC1093002056
BMW 12121344520
BMW 12121422087
BMW 12121704399
BMW 12121747061
BMW 12121748002
BMW 12124353679
BMW 12129059162
BMW 12129059794
BMW 12129061811
BMW 12129063428
BMW 12129064617
BMW 12129064619
BMW 12129064656
BMW 12129065366
BMW 9063428
BMW 9064617
BMW 9064619
BMW 9064656
BMW 9065366
CHERY 05033220AA
CITROËN 59622J
CITROËN 59622K
CITROËN 5962R3
CITROËN 96265754
CITROËN/PEUGEOT 9614738680
DACIA 7700115827
DACIA 7700500168
DAIHATSU 9004851133000
DAIHATSU 9004851137
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9004851160000
DAIHATSU 9091901202000
FIAT 46463801
FIAT 46472021
FIAT 464720211
FIAT 5894588
FIAT 5896177
FIAT 7769243
FIAT 9626575480
GMC 96307729
HOLDEN 96307729
LANCIA 46463801
LANCIA 46472021
LEXUS 9091901198
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
VEMO
V99-75-0046
BERU
Z90
BERU
Z14
BERU
Z98
BERU
Z257
BERU
Z123
BERU
Z24
NGK
2213
NGK
2288
NGK
2397
NGK
2848
NGK
3045
NGK
3330
NGK
3583
NGK
4388
NGK
4856
NGK
5461
NGK
6437
NGK
6895
NGK
6962
NGK
6992
VALEO
246492
BOSCH
0 242 229 654
BOSCH
0 242 235 668
BOSCH
0 242 236 564
BOSCH
0 242 240 566
DENSO
K20PBR-S10
DENSO
K20TNR
DENSO
K20TNR-S
DENSO
K20TR11
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
Q22PR-U
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110060312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110280312
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13502
FEBI BILSTEIN
13503
FEBI BILSTEIN
13505
FEBI BILSTEIN
13506
FEBI BILSTEIN
13518
FEBI BILSTEIN
13521
FEBI BILSTEIN
13529
FEBI BILSTEIN
13530
VEMO
V99-75-0007
VEMO
V99-75-0016
VEMO
V99-75-0023
TOPRAN
108 955
BERU
Z304
VALEO
246895
VALEO
246852
VALEO
246869
VALEO
246850
BOSCH
0 241 235 752
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE030/T10
CHAMPION
OE077/T10
CHAMPION
OE085/T10
CHAMPION
OE026/T10
CHAMPION
OE032/T10
CHAMPION
OE014/T10
STARK
SKSP-1990004
STARK
SKSP-1990006
STARK
SKSP-1990035
TOPRAN
500 629
DT
4.67509
RIDEX
686S0005
MAGNETI MARELLI
062000783304
JP GROUP
1691700200
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 704-091
HELLA
8EH 188 704-401
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-24
STARK
SKSP-1990060
RIDEX
686S0061
STARK
SKSP-1990061
RIDEX
686S0062
RIDEX
686S0007
RIDEX
686S0036
B10B12B3B810080A2 A3 A4 A6 A8CABRIOLET COUPETTMONTEGOFREECLIMBER3 Serija5 Serija7 Serija8 SerijaZ3AMULET / COWINAVEOCAPTIVACRUZEEVANDA KALOS LACETTINUBIRA REZZOCIRRUSNEONSTRATUSAX BERLINGO BXC15 C2 C3EVASIONRELAYJUMPYNEMOSAXOXANTIAXM XSARAZXDOKKERDUSTERLODGYLOGANSANDEROSOLENZAESPERO LANOSLEGANZAMAGNUSNEXIATACUMA APPLAUSE CHARADEVALERA IVCUOREEXTOLHIJETMOVE SIRIONTERIOS TREVISYRVXJ BARCHETTA BRAVA CINQUECENTO DOBLODUCATOMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOSEICENTO SIENA STILOSTRADAULYSSEESCORTFIESTAORIONSIERRA PROBEACCORD CIVICCONCERTOCRX JAZZCITYLEGEND PRELUDEPONYGETZSONATA QX4GEMINI TROOPERXJSCLARUS RETONA RIO SHUMASPORTAGE110111112GRANTAKALINAPRIORADEDRADELTA KAPPALYBRATHESIS Y ZETA RANGE ROVER GS ESPRIT 121323626 DEMIO E SerijaMPVMX-3MX-5MX-6PREMACY XEDOS S KlasėSLV KlasėCabrioletHatchbackCARISMA COLTFTOGALANT L300 / DELICAL 400 LANCERSPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON AERO100 NX ALMERABLUEBIRD KUBISTARMICRA PICK UP PRAIRIE SUNNYTERRANOAGILAANTARA ASTRACALIBRA A COMBOCORSAFRONTERAKADETTMERIVAOMEGASENATORSIGNUMSINTRA SPEEDSTER TIGRAVECTRAVIVAROZAFIRA106205 206207306 309405406605806BOXERPARTNER BREEZE911BOXSTERPERSONACLIO ESPACE KANGOO LAGUNAMEGANE SAFRANE SANDERO/STEPWAYSCÉNIC SPORT SPIDER SymbolTWINGO200 400 800 9-3900 9000ALHAMBRA ALTEAAROSACORDOBA EXEOIBIZA INCALEONTOLEDOFABIA OCTAVIASUPERB CABRIO CITY-COUPE CROSSBLADEFORTWO CHAIRMANKYRON RODIUS IMPREZA LEGACY OUTBACK SVXBALENO GRAND VITARA JIMNYLIANAVITARAWAGON R+ INDICAINDIGO4 RUNNERAVENSISCAMRYCARINA CELICACOROLLA ECHOLAND CRUISER MR 2PASEOPICNICRAV 4 SIENNAYARIS CALIBRACAVALIERVX220960 V70 BORACADDYCORRADOFOXGOLFJETTALTLUPOMULTIVAN NEW BEETLEPASSATPOLOSHARANTOURANTRANSPORTERVENTOMF
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALPINA B10 (E39) 3.208.19972603152 ccm6M60 B30 (308S6K)
ALPINA B10 (E39) 4.6 V812.19963404619 ccm8M62 B46 (468S72)
ALPINA B10 universalas (E39) 3.208.19972603152 ccm6M60 B30 (308S6K)
ALPINA B10 universalas (E39) 4.6 V801.19973404619 ccm8M62 B46 (468S72)
ALPINA B12 (E38) 5.712.19953885646 ccm12M70 B57 (5714K2)
ALPINA B3 Coupe (E36) 3.204.19962653152 ccm6M60 B30 (308S)
ALPINA B3 universalas (E36) 3.204.19962653152 ccm6M60 B30 (308S6K)
ALPINA B8 Coupe (E36) 4.601.19953334619 ccm8F2/1 (M60 B46)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.607.19931392598 ccm6ACZ
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.6 E quattro08.19931392598 ccm6ACZ
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.8 E09.19911742771 ccm6AAH
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.8 E quattro09.19911742771 ccm6AAH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.607.19931392598 ccm6ACZ
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.603.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.6 quattro04.19921502598 ccm6ABC
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.8 E12.19901742771 ccm6AAH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) 2.8 E quattro12.19901742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 quattro08.19921742771 ccm6AAH
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.6 quattro06.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.809.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedanas (8C2, B4) 2.8 quattro09.19911742771 ccm6AFC
AUDI A2 (8Z0) 1.402.2000751390 ccm4BBY
AUDI A3 Cabriolet (8P7) 1.609.20081021595 ccm4BSE
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.609.19961011595 ccm4AKL
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19961501781 ccm4AUM
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.605.20031021595 ccm4BSF
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.20041021595 ccm4BSF
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.607.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.807.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.802.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro07.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro01.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T03.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.408.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro08.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.602.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro01.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.803.19991902771 ccm6ATX
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro03.19991902771 ccm6ATX
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.609.20011021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.409.20011632393 ccm6AMM
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.409.20011702393 ccm6BDV
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.004.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.009.20012202976 ccm6ASN
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro04.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro09.20012202976 ccm6AVK
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.611.20041021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.011.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 quattro11.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.404.20021632393 ccm6AMM
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.404.20021702393 ccm6BDV
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.004.20022182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.004.20022202976 ccm6ASN
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 quattro05.20032202976 ccm6ASN
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.607.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.804.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.811.19941251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 quattro07.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 quattro01.19951251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 1.8 T01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.408.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.4 quattro08.19971632393 ccm6APZ
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.601.19961392598 ccm6ACZ
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.601.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.6 quattro01.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.809.19951742771 ccm6AAH
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.8 quattro01.19951742771 ccm6AAH
AUDI A4 Sedanas (8D2, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.409.20011632393 ccm6AMM
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.409.20011702393 ccm6BDV
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.004.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.011.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.0 quattro04.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.0 quattro11.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 1.611.20041021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 3.011.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 3.0 quattro11.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941392598 ccm6ACZ
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.802.19981161781 ccm4AFY
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.812.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971562393 ccm6APC
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.408.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro08.19981562393 ccm6APC
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro08.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971802771 ccm6AGE
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.807.19991902771 ccm6ATX
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro12.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.006.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.008.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro06.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro08.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) S6 quattro09.19993404172 ccm8AQJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.003.20052182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 quattro03.20052182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.407.19951502393 ccm6AFM
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.606.19941392598 ccm6ACZ
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.805.19971161781 ccm4AFY
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.807.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T01.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T quattro02.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.402.19971562393 ccm6APC
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.402.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.402.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.408.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro08.19981562393 ccm6APC
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.4 quattro08.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.810.19971802771 ccm6AGE
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.807.19991902771 ccm6BBG
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.802.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.8 quattro01.19981802771 ccm6AGE
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.8 quattro07.19991902771 ccm6ATX
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.8 quattro02.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.006.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.008.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.0 quattro06.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 3.0 quattro08.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) S6 quattro09.19993404172 ccm8AQJ
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.008.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.0 quattro05.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.803.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.804.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro03.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro04.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) S 8 quattro06.19993604172 ccm8AQH
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032182976 ccm6BBJ
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032202976 ccm6ASN
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.801.19971251781 ccm4ADR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.606.19931502598 ccm6ABC
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.811.19921742771 ccm6AAH
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i01.19921221590 ccm4D 16 A8
AUDI COUPE (89, 8B) 2.608.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.6 quattro08.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 quattro08.19911742771 ccm6AAH
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V03.19961311747 ccm4183 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V08.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V04.19981541998 ccm5182 B3.000
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4AUQ
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T10.19991801781 ccm4ATC
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro02.20001801781 ccm4AUQ
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 1.6 LS,HL04.1984831598 ccm416 HC37
AUSTIN Montego Universalas (XE) 1.6 LS10.1984831598 ccm416 HC37
ROVER MONTEGO 1.610.1990831598 ccm416 HL
ROVER MONTEGO Estate (XE) 1.610.1990831598 ccm416 HL
BERTONE FREECLIMBER 2 1.603.19921001596 ccm4BMW 161 E1
BMW 3 Cabriolet (E30) 318 i09.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabriolet (E36) 318 i01.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 318 i03.19931401796 ccm4M42 B18
BMW 3 Cabriolet (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Compact (E36) 316 g03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i12.19981051895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti11.19941401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti07.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti01.19991632494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti08.19971702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 316 i09.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Coupe (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Coupe (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Coupe (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.010.19922862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.001.19952952990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i07.19881021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19871131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 is09.19891361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E30) 320 i12.19851501990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i09.19901001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i07.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i09.19901021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i12.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i10.19931151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is03.19931401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedanas (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedanas (E46) 318 i02.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 i03.19981501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E36) 316 i01.19961021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 5 Sedanas (E28) 520 i12.19861501990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Sedanas (E34) 520 i 24V09.19891501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i 24V09.19891922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 iX 24V10.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 530 i09.19942182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Sedanas (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Sedanas (E34) 540 i V809.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Sedanas (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedanas (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedanas (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 5 Sedanas (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 535 i04.19992453498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (E34) 518 g11.19951151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i03.19931131796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i09.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i11.19911501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i11.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix02.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i09.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19981632494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V804.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V804.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 750 i,iL V1209.19873004988 ccm12M70 B50 (5012A)
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 728i X11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942112997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL01.19962353498 ccm8M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL09.19982383498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 7 (E38) 740 i, iL10.19942863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 8 (E31) 840 Ci01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S1)
BMW 8 (E31) 840 i02.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 850 CSi04.19933805576 ccm12S70 B56 (56121)
BMW Z3 kupė (E36) 2.8 i07.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i10.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i10.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i04.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i04.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i01.19961942793 ccm6M52 B28 (286S2)
CHERY Amulet / Cowin Sedanas 1.507.20081091497 ccm4SQR477F
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T200) 1.405.2003941399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.403.2005941399 ccm4F14D3
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.406.20061362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD06.20061362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091091598 ccm4F16D3
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.601.20121091598 ccm4LXT
CHEVROLET Evanda Sedanas (V200) 2.003.20051311998 ccm4L88
DAEWOO EVANDA (KLAL) 2.008.20021311998 ccm4L88
CHEVROLET KALOS 1.4 16V03.2005941399 ccm4L14(85CUL4)
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 16V04.2003941399 ccm4F14D3
DAEWOO KALOS sedanas (KLAS) 1.405.2003941399 ccm4F14D3
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V03.2005951399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.808.20051211796 ccm4LDA
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.803.20051221796 ccm4LDA
CHEVROLET LACETTI universalas (J200) 1.808.20051211796 ccm4LDA
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.402.2004951399 ccm4F14D3
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.602.20041091598 ccm4F16D3
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.802.20041221799 ccm4T18SED
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.401.2005941399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.401.2006951399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.801.20061211796 ccm4LDA
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.803.20051221796 ccm4LDA
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.808.20051211796 ccm4LDA
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.803.20051221796 ccm4LDA
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4Z20L
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 2.0 16V12.20001261998 ccm4T20SED
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAN) 1.807.20031221799 ccm4T18SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V12.20001261998 ccm4T20SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
CHEVROLET Rezzo (U100) 1.603.20051051598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET Rezzo (U100) 2.003.20051211998 ccm4L88
CHEVROLET Rezzo (U100) 2.008.20051221998 ccm4L88
CHRYSLER Cirrus Sedanas 2.0 LX05.19941311996 ccm4ECB
CHRYSLER Cirrus Sedanas 2.0 LX10.19971331996 ccm4ECB
CHRYSLER NEON II 2.0 16V10.20021311996 ccm4ECB
CHRYSLER NEON II 2.0 16V08.19991331996 ccm4420H
DODGE NEON II 2.0 16V08.19991331996 ccm4ECB
DODGE NEON II 2.0 16V08.19991521996 ccm4ECH
DODGE NEON kupė 2.0 Highline01.19941331996 ccm4ECB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 LE12.19951311995 ccm4C00
DODGE STRATUS 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport04.1987951294 ccm4M4A
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi08.1991901360 ccm4KFY (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.1991941360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.19911001360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1009.198644954 ccm4C1A
CITROËN AX (ZA-_) 1007.198645954 ccm4CDY (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 1002.198750954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 10 E12.198641954 ccm4C3A
CITROËN AX (ZA-_) 1112.1986541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 1109.1986601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN AX (ZA-_) 11 4x406.1991541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 11 CAT09.1988541124 ccm4HAZ (TU1CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1412.1986601360 ccm4KAY (TU3CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1406.1988671360 ccm4K1F
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1989691360 ccm4K1G
CITROËN AX (ZA-_) 1404.1987751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988841360 ccm4K2A
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988851360 ccm4K2B
CITROËN AX (ZA-_) 14 4x408.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 14 GT01.1989801360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i (MFLFX)05.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i 4WD (MFLFX)04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.8 i08.1999901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN BX (XB-_) 1.601.19871161580 ccm4B6E
CITROËN BX (XB-_) 1110.1988551124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN BX (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1601.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1987791580 ccm4B1A (XU51C/K)
CITROËN BX (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982921580 ccm4XU52C
CITROËN BX (XB-_) 1603.19861031580 ccm4180Z
CITROËN BX (XB-_) 16 E05.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX (XB-_) 1909.1986951905 ccm4D2C (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861021905 ccm4159A
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861051905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 19 E06.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.19891091905 ccm4D2F
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi06.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 1.601.19871161580 ccm4B6E
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX Break (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX Break (XB-_) 1605.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1603.19861031580 ccm4180Z
CITROËN BX Break (XB-_) 1907.19861021905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x410.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 Cat (AZE151)07.19861021905 ccm4DFZ (XU9J1)
CITROËN C15 (VD-_) 1.010.198445954 ccm4C1A (TU9/K)
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.1984481124 ccm4E1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.111.1988541124 ccm4H1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 i07.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 (VD-_) 1.307.1987641294 ccm4G1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.407.1987671360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E07.1987551360 ccm4K3A
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 i05.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN C15 universalas 1.110.1988541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 universalas 1.108.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 universalas 1.405.1987671360 ccm4KAZ
CITROËN C15 universalas 1.405.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN C2 (JM_) 1.109.2003601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C2 (JM_) 1.409.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C2 (JM_) 1.410.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.1 i02.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i02.2002731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent02.2002731360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C3 II (SC_) 1.111.2009601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel11.2010601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.411.2009731360 ccm4KFT (TU3AE5)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.405.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.805.1997991762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.802.1996103 ccm
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T.06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.610.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i10.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN NEMO komercinis (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN NEMO universalas 1.404.2009731360 ccm4KFT (TU3A)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199850954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.1996901587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.20011011587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS09.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN XANTIA Break (X2) 3.0 V601.19981902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.6 i03.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i03.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i03.19931211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V03.19931521998 ccm4RFY (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 3.0 i 24V01.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i06.19951011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 i06.19951211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y3) 2.005.1989114 ccm
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891071998 ccm4RDZ (XU10MZ)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i Turbo09.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 i11.19911211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V04.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.04.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V10.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.10.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 LPG05.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.4 i03.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i02.19981011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i 16V02.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.606.2002911587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999951587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono04.20011011587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1,103.1991541124 ccm4H1A
CITROËN ZX (N2) 1.103.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN ZX (N2) 1.403.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.607.1994901580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.807.19941031762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.804.19961111762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.903.19911261905 ccm4D6E (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 1.903.19911311905 ccm4D6E (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 2.007.19941221998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.009.19961661998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i07.19921211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921551998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V05.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i10.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
DACIA DOKKER Express 1.612.2012831598 ccm4K7M 828
DACIA DOKKER Express 1.6 LPG11.2013831598 ccm4K7M 828
DACIA Dokker Universalas (KE_) 1.611.2012831598 ccm4K7M 828
DACIA Dokker Universalas (KE_) 1.6 LPG11.2013831598 ccm4K7M 828
DACIA DUSTER 1.6 16V04.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA DUSTER 1.6 16V 4x406.20101051598 ccm4K4M 606
DACIA DUSTER 1.6 16V Hi-Flex08.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA DUSTER 1.6 16V LPG04.20111051598 ccm4K4M 642
DACIA Lodgy (JS_) 1.603.2012831598 ccm4K7M 828
DACIA Lodgy (JS_) 1.6 LPG11.2013831598 ccm4K7M 828
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG)09.2004751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C)02.2006751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH)09.2004871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 718
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.403.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.603.2009871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.402.2007751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.602.2007871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)02.20071051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex11.20091051598 ccm4K4M 690
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 718
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel11.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.401.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.603.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.6 Bifuel05.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
RENAULT Logan / Stepway II Sedanas (L8_) 1.604.2014821598 ccm4K7M 812
RENAULT Logan Express (US_) 1.604.2007871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.409.2004751390 ccm4K7J 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.609.2004871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.410.2007751390 ccm4K7J 710
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.604.2007871598 ccm4K7M 710
DACIA SANDERO 1.406.2008751390 ccm4K7J 710
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG01.2009721390 ccm4K7J 714
DACIA SANDERO 1.606.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA SANDERO 1.6 16V07.20111051598 ccm4K4M 690
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel01.20111051598 ccm4K4M 696
DACIA SANDERO 1.6 Hi-Flex (BS1H)06.2008871598 ccm4K7M 732
DACIA SANDERO 1.6 LPG05.2010841598 ccm4K7M 818
DACIA SANDERO 1.6 LPG (BS03)01.2011821598 ccm4K7M 818
DACIA SANDERO 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA SANDERO II 1.611.2012831598 ccm4K7M 812
DACIA Solenza (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C)02.2003751390 ccm4E7J 262
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V05.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.6 16V02.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V07.20001261998 ccm4T20SED
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V06.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.2 16V04.19991362198 ccm4T22SED
DAEWOO Magnus Sedanas 2.508.20031562492 ccm6X 25 D1
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO Tacuma (U100) 2.009.20011211998 ccm4X 20 SED
DAEWOO Tacuma (U100) 2.009.20001281998 ccm4T20SED
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause II Hatchback (A101) 1.6 16V (A101)07.1997991590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III sedanas (G102) 1.311.1990901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.309.1996601296 ccm4HC
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 16V05.1996751296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V01.1993841296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 i 16V01.1997901499 ccm4HEEG
DAIHATSU CHARADE IV sedanas (G203) 1.5 16V10.1994751499 ccm4HEE
DAIHATSU CHARADE IV sedanas (G203) 1.5 i 16V06.1994901499 ccm4HEE
DAIHATSU Cuore VI (L251, L250_, L260_) 1.005.200358989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 i (L701)10.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU EXTOL autobusas (S22_, S23_) 1.307.2000861298 ccm4K3-VE
DAIHATSU EXTOL komercinis 1.307.2000901298 ccm4K3-VE
DAIHATSU HIJET komercinis (S85) 1.3 i 16V05.1998651296 ccm4HC-E
DAIHATSU MOVE (L6, L9) 1.0 i10.199855989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100)04.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M101)09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD04.199956989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport08.20001021298 ccm4K3-VE2
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport 4WD08.20001021298 ccm4K3-VE2
DAIHATSU SIRION (M3_) 1.3 4WD04.2005871298 ccm4K3-VE
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.309.2001861298 ccm4K3-VE
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD (J100)10.1997831296 ccm4HC-EJ
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD (J102)10.2000861298 ccm4K3-VE
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.3 VVT-i 4x411.2005861298 ccm4K3-VE
DAIHATSU TREVIS 1.006.200658989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.002.200158989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 (M201)02.2001871298 ccm4K3-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 4WD02.2001871298 ccm4K3-VE
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Six 4.010.19942413980 ccm69JPFRB
DAIMLER XJ 40, 81 Sovereign 3.610.1986185 ccm
DAIMLER XJ 40, 81 Sovereign 4.009.19892223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJ kupė 3.601.19881853590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ kupė 4.005.19912223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJ kupė 4.007.19942333980 ccm69LPFRB
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 6 Sovereign 4.009.19942413980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) R Super Charged 4.011.19943203980 ccm69KPDRB
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 4.009.19892223980 ccm69EPCNA
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.19951471998 ccm5182 A1.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182AQ)07.19981541998 ccm5182 B7.000
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)10.1994541108 ccm4176 B2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 Natural Power09.20021031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 Natural Power09.20021031596 ccm4182 B6.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 Panorama/Combinato03.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V Bipower04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 16V04.19971021581 ccm4185 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V01.20011501998 ccm5185 A8.000
FIAT MAREA (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V01.20011501998 ccm5185 A8.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A)04.19991031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1999681242 ccm4178 E2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1998731242 ccm4176 A8.000
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.207.1997601242 ccm4178 C4.066
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.206.1999681242 ccm4178 E2.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.204.1996731242 ccm4178 B5.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. CAT10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 4x402.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT PANDA Van (141_) 1000 i.e08.199245999 ccm4156 A2.246
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718)09.19991301747 ccm4188 A6.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 1.1 (187CXB/C)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.1998731242 ccm4178 B5.000
FIAT STILO (192) 2.4 20V (192_XD1A)10.20011702446 ccm5192 A2.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FIAT ULYSSE (220) 2.0 (220.AC5)06.19941211998 ccm4RFU (XU10J2C)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV
FIAT ULYSSE (220) 2.0 Turbo (220.AD5)06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2CTE)
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.4 i02.1986731392 ccm4F6D
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT '95 komercinis (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993711392 ccm4F6G
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 CAT03.1989731391 ccm4F4A
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.4 CAT02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.19931161991 ccm4FS
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)10.19871331958 ccm4B20A8
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)01.19871371958 ccm4B20A2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.5 i 16V (EE2)01.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881101590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V10.1988901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V10.1987901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3)10.1991751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 16V Vtec (EG5)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 VTi 16V (EG6)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1)01.19941251590 ccm4D16Z9
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.510.1993901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 VTi (EG9)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)09.1995751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)06.1995901396 ccm4D14A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1)09.19941131590 ccm4D16Y3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1)09.19941261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995751396 ccm4D14Z1
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 i (EK1)11.19951141590 ccm4D16Y5
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec04.19991601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1)03.19961251590 ccm4D16Y8
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.6 i Vtec11.19951251590 ccm4D16Y6
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA Civic VII Sedanas (ES, ET) 1.602.20011101590 ccm4D16V1
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V10.19871071590 ccm4D16A
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871241590 ccm4D16Z5
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6)03.19921251590 ccm4D16Z6
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.2 i-DSI (GD5, GE2)03.2002781243 ccm4L12A4
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.3 (GD1)03.2002831339 ccm4L13A1
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.3 iDSi03.2002861339 ccm4L13A1
HONDA Jazz Sedanas (GD_) 1.3 (GD6)05.2003861339 ccm4L13A1
HONDA Jazz Sedanas (GD_) 1.5 i-DSI (GD8)10.20041101497 ccm4L15A2
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)01.19881692675 ccm6C27A1
HONDA Legend I Coupe (KA_) 2.7 i 24V (KA3)10.19871692675 ccm6C27A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)08.19871141958 ccm4B20A4
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.19871091958 ccm4B20A3
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.1995991495 ccm4G4ER
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i09.2002821341 ccm4G4EA
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.401.20051622359 ccm4G4KC
INFINITI QX4 I (JR50) 3.301.19971703275 ccm6VG33E
ISUZU GEMINI (JT) 1.6 GTI 16V08.19881141588 ccm44XE1
ISUZU TROOPER (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 4.005.19912223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 4.007.19942333980 ccm69LPFRB
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V07.19961331998 ccm4FE (16V)
KIA CLARUS universalas (GC) 2.0 i 16V05.19981331998 ccm4FE (16V)
KIA RETONA (CE) 2.0 16V05.20001281998 ccm4FE (16V)
KIA RIO II sedanas (JB) 1.6 16V03.20051121599 ccm4G4ED
KIA RIO sedanas (DC_) 1.509.2002951493 ccm4A5D
KIA RIO sedanas (DC_) 1.5 16V09.2000981493 ccm4A5D
KIA RIO universalas (DC) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO universalas (DC) 1.5 16V08.2000981493 ccm4A5D
KIA SHUMA (FB) 1.601.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II sedanas (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA SPORTAGE (K00) 2.010.20001181998 ccm4FE (16V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 4WD10.20001181998 ccm4FE (16V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V 4WD04.19941281998 ccm4FE (16V)
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.2000911499 ccm4VAZ-2112
LADA 110 (2110) 1.601.2000901597 ccm4VAZ-21124
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm4VAZ-2112
LADA 112 (2112) 1.601.2005821597 ccm4VAZ-21114
LADA 112 (2112) 1.603.2006901597 ccm4VAZ-21124
LADA GRANTA (2190) 1.6 (VAZ-21126)10.2011981597 ccm4VAZ-21126
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V11.2008901390 ccm4VAZ-11194
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm4VAZ-11194
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.606.2013981597 ccm4VAZ-21126
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.4 16V11.2008901390 ccm4VAZ-11194
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004821597 ccm4VAZ-21114
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V11.2008901390 ccm4VAZ-11194
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm4VAZ-11194
LADA KALINA universalas (2194) 1.611.2013981597 ccm4VAZ-21126
LADA PRIORA hečbekas (2172) 1.612.2008981597 ccm4VAZ-21126
LADA PRIORA sedanas (2170) 1.604.2007981597 ccm4VAZ-21126
LADA PRIORA universalas (2171) 1.610.2009981597 ccm4VAZ-21126
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP)03.1996901581 ccm4182 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V GT (836AR)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AA1AA)10.19941461998 ccm5838 A1.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.19941752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA kupė (838) 2.4 20V (838CC)11.19961752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V (838BG1AA)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)07.19961752446 ccm5838 A2.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.19991311747 ccm4839 A9.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 20V10.20011702446 ccm5192 A2.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.19991311747 ccm4839 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 (841AXB1B00)07.20021702446 ccm5841 D.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AB)10.1996801370 ccm4840 A2.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AC)03.1996751370 ccm4840 A4.000
LANCIA ZETA (220) 2.0 16V (220AL5)05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
LANCIA ZETA (220) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)05.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x403.20022864398 ccm8M62 B44
LEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_)01.19932122997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 300 (JZS160_)10.20002192997 ccm62JZ-GE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 300 (JZS160_)08.19972222997 ccm62JZ-GE
LOTUS Esprit S4 (082) 3.5 V8 32V Turbo02.19963543506 ccm8618
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1993901598 ccm4B67K
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD11.19911031840 ccm4BP
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD09.19901631840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19931851840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B3 ME
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.001.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT Turbo10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V10.1996731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V10.1996881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V 4WD09.19911031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT08.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19911631840 ccm4BP Turbo
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 4WD01.19911031840 ccm4BPC
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B33G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 1.809.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V11.19941501998 ccm4FECM
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i05.19941061840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.19921151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.19911151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V08.1998721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA E Serija Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i07.1991881598 ccm4B69
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19941291845 ccm6K8Y1
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19921331845 ccm6K819
MAZDA MX-5 I (NA) 1.601.1995901598 ccm48AN1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.19901151598 ccm4B64F
MAZDA MX-5 I (NA) 1.802.19941301840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.809.19931311840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V05.19981101598 ccm4B6D
MAZDA MX-5 II (NB) 1.801.19981401840 ccm4BPD
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V11.20001391840 ccm4BPD
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V05.19981401840 ccm4BP-ZE
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V11.20001461840 ccm4BP-ZE
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991141840 ccm4FP
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V08.19921131598 ccm4B69N
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 420 (140.063)10.19942794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 600 (140.076)09.19923945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 600 SE, SEL (140.056, 140.057)04.19914085987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 500 (140.050, 140.051)01.19933204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 600 (140.056, 140.057)01.19933945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067)09.19923204973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076)07.19923945987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 SL02.19924085987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R129) SL 73 AMG (129.076)01.1999524 ccm
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MINI Cabriolet (R52) Cooper07.20041161598 ccm4W10 B16 A
MINI Cabriolet (R52) Cooper S07.20041631598 ccm4W11 B16 A
MINI Cabriolet (R52) Cooper S07.20041701598 ccm4W11 B16 A
MINI Cabriolet (R52) One07.2004901598 ccm4W10 B16 A
MINI Cabriolet (R57) Cooper S11.20071701598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper06.20011161598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S03.20021631598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S07.20041701598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) One04.2003751398 ccm4W10 B14 A
MINI Hatchback (R50, R53) One06.2001901598 ccm4W10 B16 A
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A)07.19951401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A)08.19931141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A)06.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 160009.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI FTO kupė (DE_A) 1.8 (DE2A)09.19941251834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.0 (EA2A)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.0 (EA2W)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (P1_T ) 2.0 (P13T)07.19941161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W)09.19951131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.006.19961161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 4WD (C76A, C66A)06.19921141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C69A)06.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.8 16V (CB5A)06.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.6 16V (CK4A)12.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedanas (CS_A, CT_A) 1.309.2003821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedanas (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A)09.2003981584 ccm44G18
MITSUBISHI Lancer VII Universalas (CS_W, CT_W) 1.609.2003981584 ccm44G18
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 16V06.19971331997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.005.20001331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (N63W)08.19991361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)09.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)12.1998831299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)06.1998861299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.6 16V (DG3A)01.2001981584 ccm44G18
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MORGAN Aero 8 Cabriolet 4.410.20002864398 ccm8M62448S2
MORGAN Aero 8 Cabriolet 4.404.20043334398 ccm8N62B44A
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.503.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.801.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.507.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.807.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i (FHLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i (HLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.208.2003601149 ccm4D7F 764
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V08.1992751275 ccm4CG13DE
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD03.20021332389 ccm4KA24DE
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i10.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i 4x410.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.1986901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD01.19901482960 ccm6VG30E
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V (F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V (F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
VAUXHALL Agila Mk I (A) (H00) 1.0 12V09.200058973 ccm3Z 10 XE
VAUXHALL Agila Mk I (A) (H00) 1.2 16V09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL ANTARA 2.409.20081402405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.405.20061412405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.4 4x401.20071402405 ccm4Z 24 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 (F08, C05)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.6 i (F35, M35)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Classic Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic Sedanas (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 (F19, M19)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 (F19, M19)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951121796 ccm418 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951161796 ccm4C 18 SEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i 16V (F70)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 (F35)10.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 16V (F35)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 (F08, F48)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V (F08, F48)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48)11.19991601998 ccm4X 20 XER
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)03.20001161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)09.20001901998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)08.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 (F67)01.20031031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 16V (F67)03.20011011598 ccm4Z 16 XE
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.8 16V (F67)03.20011251796 ccm4Z 18 XE
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 2.0 16V Turbo (F67)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 2.0 OPC (F67)03.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G komercinis (F70) 1.6 (F70)01.1999751598 ccm4X 16 SZR
OPEL ASTRA G komercinis (F70) 1.6 (F70)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69)09.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 (F69)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.8 16V (F69)09.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.8 16V (F69)06.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 2.0 16V (F69)09.19981361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i 16V09.19911501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universalas (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) Universalas (T92) 1.6 i 16V01.19941001598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabriolet (T98) 1.6 16V03.20031031598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabriolet (T98) 1.8 16V03.20011251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabriolet (T98) 2.0 Turbo03.20021921998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.609.2000841598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.6 16V02.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.8 16V02.19981161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.8 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 16V02.19981361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 SRI Turbo11.20011921998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Coupe (T98) 1.8 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedanas (T98) 1.4 16V09.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedanas (T98) 1.6 16V09.19981011598 ccm4C 16 SEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universalas (T98) 1.603.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Universalas (T98) 1.6 16V03.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.6 (L48)01.20041051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.6 (L35)08.20041051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 1.6 i08.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO (71_) 1.4 16V08.1999901389 ccm4X 14 XE
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
OPEL COMBO Tour 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.609.2001841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35)01.1999901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)11.199654973 ccm3X 10 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451195 ccm412 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)03.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)03.19931091598 ccm4C 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)09.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L)08.1999601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.2 (F08, F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 (F08, F68)09.2000901389 ccm4Z 14 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.8 (F08, F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Corsa C Van (X01) 1.2 16V (F08, W5L)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.0 i 12V11.199654973 ccm3X 10 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i 16V03.1998651199 ccm4X 12 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.6 i 16V09.19941061598 ccm4C 16 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.0 12V09.200058973 ccm3Z 10 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.2 16V09.2000751199 ccm4Z 12 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 16V09.2000901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.8 16V08.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.2 16V09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i (54MWL4)03.19951362198 ccm4X 22 XE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabriolet 2.0 i03.19921151998 ccm4X 20 SE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm420 XEJ
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)12.19871561998 ccm420 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm4C 20 XE
OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)05.2003871598 ccm4Z 16 SE
OPEL Meriva A (X03) 1.6 16V (E75)05.20031001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Meriva A (X03) 1.8 (E75)05.20031251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i01.2003871598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i 16V01.20031001598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.8 i 16V05.20031251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V (F35, M35)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 3.0 24V Omega 3000 (F35, M35)09.19882042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Omega A Sedanas (V87) 3.0 24V Evolution500 (F19, M19, N19)03.19912302969 ccm6C 30 XEI
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941151998 ccm420 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 2.2 16V01.19941442198 ccm4Z 22 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 2.6 V608.20001802597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 3.0 V604.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedanas (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Universalas (V94) 2.2 16V02.19941442198 ccm4Z 22 XE
VAUXHALL Omega (B) Universalas (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Universalas (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL Senator B (V88) 3.0 24V (P19)09.19892042969 ccm6C 30 SE
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)05.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Signum CC (Z03) 3.2 V6 (F48)05.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)11.19961412198 ccm4X 22 XE
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)11.19962012962 ccm6X 30 XE
OPEL Speedster (E01) 2.0 Turbo (R97)04.20032001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)08.1997861389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.4 16V07.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.6 16V07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993751598 ccm4C 16 LZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i (F19)10.19951121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V (F19)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.6 i V6 (F19)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 (F19)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 i (F68)10.19951121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 i 16V (F68)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.5 (F68)10.19991962498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.6 i V6 (F68)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 i (F35)11.19961121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 i 16V (F35)11.19961361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.6 i V6 (F35)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B universalas (31_) i 500 2.5 (F35)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 16V (F35)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.2 V6 (F35)10.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.2 V6 (F68)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 (F69)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 16V (F69)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 (F69)04.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 3.2 V6 (F69)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.8 i 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedanas (J96) 1.8 i 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedanas (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) Sedanas (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Universalas (J96) 1.8 i 16V11.19961151796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) Universalas (J96) 1.8 i 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedanas (Z02) 1.8 16V Dualfuel04.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7)08.20061171998 ccm4F4R 820
OPEL Vivaro A Van (X83) 2.0 ECOTEC (F7)08.20061171998 ccm4F4R 820
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75)04.19991011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)04.19991161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)09.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)11.20022001998 ccm4Z 20 LER
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.6 16V04.19991011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.8 16V05.19991161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.8 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 2.006.20021991998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 2.0 GSI Turbo09.20011921998 ccm4Z 20 LET
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.310.1993981294 ccm4TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.19941031587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.19961011587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.1 CJ10.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990751361 ccm4TU32
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.108.1998541124 ccm4HFY (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 LPG05.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 sedanas 1.403.2007751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.107.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.407.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.412.2007731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.408.2008751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 207 sedanas 1.412.2007731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.607.2000901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971351998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.19931211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.803.19941011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.003.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19871261905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x406.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1607.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 visų ratų pavara06.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X408.19921961998 ccm4RGZ (XU10J4TE/Z)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 406 (8B) 1.611.1995881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.011.19961411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.011.19961411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 806 (221) 1.807.1995991762 ccm4LFW (XU7JP)
PEUGEOT 806 (221) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 4x403.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (ZCT_) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.106.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.406.1996751361 ccm4TU32
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.4 BiFuel04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.803.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PLYMOUTH BREEZE 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
PORSCHE 911 (964) 3.6 Turbo01.19933603600 ccm6M 64.50
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera10.19932723600 ccm6M 64.06
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 407.19942723600 ccm6M 64.05
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 408.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo 403.19954083600 ccm6M 64.60
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT203.19954303600 ccm6M 64.60R
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 408.19954303600 ccm6M 64.60R
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 406.19974503600 ccm6M 64.60RS
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 409.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT303.19993603598 ccm6M 96.76
PORSCHE 911 kabrioletas (993) 3.6 Carrera07.19942723600 ccm6M 64.06
PORSCHE 911 kabrioletas (993) 3.6 Carrera08.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 kabrioletas (993) 3.6 Carrera 407.19942723600 ccm6M 64.05
PORSCHE 911 kabrioletas (993) 3.6 Carrera 408.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera02.19983013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera 402.19983013387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera08.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 targa (996) 3.612.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE BOXSTER (986) 2.509.19962042480 ccm6M 96.20
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 316 GLXi03.19961131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 418 GLXi05.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 41805.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996541149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996581149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M)01.19941471998 ccm4F7R 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG09.1998581149 ccm4D7F 764
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A)03.1999601149 ccm4D7F 722
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L)10.1999951390 ccm4K4J 713
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H)01.20051171598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10)03.1999601149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.009.20011391998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)10.19981401998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)10.19981902946 ccm6L7X 727
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.609.1999901598 ccm4K7M 746
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y)02.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081061598 ccm4K4M 835
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A)07.1998601149 ccm4D7F 710
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel07.1998581149 ccm4D7F 710
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.602.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V02.20081061598 ccm4K4M 836
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.006.19951401948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)06.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)09.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H)10.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F)03.1999901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11)04.19981071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)07.19961361948 ccm4N7Q 711
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)03.19991902946 ccm6L7X 713
RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 (B54M)07.19961672963 ccm6Z7X 755
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.402.2009751390 ccm4K7J 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.611.2010841598 ccm4K7M 718
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.602.2009871598 ccm4K7M 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.612.20071021598 ccm4K7M 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.612.20071031598 ccm4K4M 690
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)09.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V03.19951501998 ccm4F7R 710
RENAULT Thalia I (LB_) 1.408.2000751390 ccm4K7J 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.4 16V08.2000981390 ccm4K4J 712
RENAULT Thalia I (LB_) 1.603.1998901598 ccm4K7M 746
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.409.2008751390 ccm4K7J 700
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG10.2003601149 ccm4D7F 708
RENAULT TWINGO I komercinis (S06_) 1.2 (S066, S068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D)03.2007581149 ccm4D7F 800
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GSi10.19891121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GSi10.19891161590 ccm4D 16 A7
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GTi09.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GTi09.19901301590 ccm4D 16 A9
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 GTi09.19911401994 ccm420 M4F
ROVER 200 kupė (XW) 21610.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 Sedanas (XH) 21603.1985831598 ccm416 H
ROVER 200 Sedanas (XH) 216 Vitesse03.19851021598 ccm416 H
ROVER 400 (XW) 416 GSI04.19901121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 (XW) 416 GSI/GSE04.19901161590 ccm4D 16 A7
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si06.19951131590 ccm4D 16 Y2
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si06.19951161590 ccm4D16B2
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941221590 ccm4D 16 A8
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.19861672494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.19871732494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 24V I/SI Cat (RS)01.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse/SLI10.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 kupė 827 24V (RS)08.19921692675 ccm6C 27 A1
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 900 II 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II 2.5 -24 V607.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 i12.19931311985 ccm4B204I
SAAB 900 II kabrioletas 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kupė 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II kupė 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 9000 2.0 -16 CD09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 2.310.19891502290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 CD08.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 CDE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE07.19942112962 ccm6B308I
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 CS09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 hečbekas 2.301.19901502290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CS09.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CSE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 3.0 -24 V6 CS/CSE07.19942112962 ccm6B308I
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT Altea (5P1) 1.603.20041021595 ccm4BGU
SEAT Altea (5P1) 1.6 LPG09.20091021595 ccm4CHGA
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.610.20061021595 ccm4CCSA
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG09.20091021595 ccm4CHGA
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel10.20061021595 ccm4CCSA
SEAT AROSA (6H) 1.010.199850997 ccm4AHT
SEAT AROSA (6H) 1.4 16V01.20001001390 ccm4AUB
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 16V05.2000751390 ccm4AUA
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.19961011390 ccm4AFH
SEAT Cordoba Sedanas (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 16V09.2002751390 ccm4BKY
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 1.4 16V10.20021001390 ccm4BBZ
SEAT Cordoba Sedanas (6L2) 2.009.20021151984 ccm4BBX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 16V06.1999751390 ccm4AUA
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Exeo Sedanas (3R2) 1.603.20091021595 ccm4ALZ
SEAT Exeo Sedanas (3R2) 1.8 T12.20081501781 ccm4CFMA
SEAT Exeo ST (3R5) 1.606.20091021595 ccm4ALZ
SEAT Exeo ST (3R5) 1.8 T06.20091501781 ccm4CFMA
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 16V10.199969999 ccm4AST
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 16V05.2000751390 ccm4AUA
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i 16V06.19971011390 ccm4AFH
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.2002751390 ccm4BKY
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.20021001390 ccm4BBZ
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 2.004.20021161984 ccm4BBX
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 2.010.20081151984 ccm4CEKA
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 2.010.20081151984 ccm4CEKA
SEAT Inca (6K9) 1.4 16V04.2000751390 ccm4AUA
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.4 16V11.1999751390 ccm4AHW
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.611.19991001595 ccm4AKL
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.610.20051021595 ccm4BFQ
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.6 16 V09.20001051598 ccm4AUS
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.8 20V11.19991251781 ccm4AGN
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.607.20051021595 ccm4CCSA
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 MultiFuel11.20101021595 ccm4CMXA
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.4 16V01.2000751390 ccm4AHW
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.610.19981001595 ccm4AKL
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.6 16V06.20001051598 ccm4AUS
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 1.8 20V10.19981251781 ccm4AGN
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
SEAT Toledo III (5P2) 1.610.20041021595 ccm4BGU
SKODA FABIA (6Y2) 1.012.199950996 ccm4AQV
SKODA FABIA (6Y2) 1.408.1999681397 ccm4AME
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V12.1999751390 ccm4BBY
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V12.19991001390 ccm4AUB
SKODA FABIA (6Y2) 2.012.19991161984 ccm4AZL
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.404.2000681397 ccm4AME
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V05.2000751390 ccm4BBY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V04.20001001390 ccm4AUB
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 2.004.20001161984 ccm4AZL
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.407.2001681397 ccm4AME
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.407.2001681397 ccm4AME
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.4 16V10.1999751390 ccm4BBY
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 1.4 16V12.19991001390 ccm4AUB
SKODA FABIA sedanas (6Y3) 2.012.19991161984 ccm4AZL
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.4 16V09.2000751390 ccm4BCA
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.602.19971011595 ccm4AKL
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.611.20001021595 ccm4BFQ
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.809.19961251781 ccm4AGN
SKODA OCTAVIA (1U2) 2.004.19991161984 ccm4APK
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.405.2004751390 ccm4BCA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.606.20041021595 ccm4BGU
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 MultiFuel01.20081021595 ccm4CMXA
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.4 16V08.2000751390 ccm4BCA
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.19981011595 ccm4AKL
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.609.20001021595 ccm4BFQ
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.8 20V07.19981251781 ccm4AGN
SKODA Octavia I Combi (1U5) 2.004.19991161984 ccm4APK
SKODA Octavia I Combi (1U5) 2.0 4x408.20001161984 ccm4AZH
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.405.2004751390 ccm4BCA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.609.20041021595 ccm4BGU
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel01.20081021595 ccm4CMXA
SKODA SUPERB (3U4) 2.012.20011151984 ccm4AZM
SKODA SUPERB (3U4) 2.8 V606.20021902771 ccm6BBG
SKODA SUPERB (3U4) 2.8 V612.20011932771 ccm6AMX
SMART CABRIO (450) 0.6 (450.432)06.200271599 ccm3M 160.910
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443)03.200055599 ccm3M 160.910
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLD2, 450.452)01.200161599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.330, 450.332)06.200271599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353)01.200161599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341)07.199855599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336)07.199845599 ccm3M 160 E6AL B04
SMART CROSSBLADE (450) 0.6 (450.418)06.200271599 ccm3M 160.910
SMART FORTWO kupė (450) 0.6 (450.332)01.200461599 ccm3M 160.910
SSANGYONG CHAIRMAN (HT_) 3.207.19972203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG KYRON 3.2 M320 4x403.20082203199 ccm6G32D
SSANGYONG RODIUS 3.205.20052203199 ccm6G32D
SSANGYONG RODIUS 3.2 4WD07.20072203199 ccm6G32D
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 1.612.1996901597 ccm4EJ16E
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 1.6 AWD12.1996901597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i (GC3)08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i (GC3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.8 i (GC5)11.19951031820 ccm4EJ18E
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.8 i AWD (GC6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 1.6 AWD12.2000951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i (GF3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.8 i (GF5)11.19951031820 ccm4EJ18E
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.8 i AWD (GF6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA universalas (GG) 1.6 AWD12.2000951597 ccm4EJ161
SUBARU LEGACY I (BC) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I (BC) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I (BC) 2.008.19911161994 ccm4EJ20E
SUBARU LEGACY I (BC) 2000 4WD08.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I (BC) 2200 4WD (BC6, BC7)01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 200009.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 2000 4WD09.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 2200 Super 4WD01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20E
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 (BD6)07.19941282212 ccm4EJ22
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 i 4WD (BD7)09.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.2 i 4WD (BG7)02.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.5 AWD (BE9)10.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BE, BH) 2.5 AWD (BH9)10.20001562457 ccm4EJ25
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19942203319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19922303319 ccm6EG33 DOHC
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.8 i 16V (SY418)08.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ 416)02.2000991590 ccm4G16B
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 1.6 visų ratų pavara (JB416)04.20051061586 ccm4M16A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V (SN413)02.2001821328 ccm4M13A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4WD (SN413)02.2001821328 ccm4M13A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4x4 (SN413)08.2005861328 ccm4M13A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.307.2001901328 ccm4M13A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.607.20011031586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.601.20051071586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.6 4WD07.20011031586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.6 4WD04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.6 i (RH416)04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.3 (RH 413)03.2002901328 ccm4M13A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 (RH 416)03.20021031586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 (RH 416)01.20051071586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 4WD (RH 416)03.20021031586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 4WD (RH 416)04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 4WD (RH 416)01.20051071586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 i (RH416)04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 16V visų ratų pavara (SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 (RB 413)05.2000761299 ccm4G13BB
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 4WD (RB 413)10.2001761299 ccm4G13BB
TATA (TELCO) INDICA (40_V2) 1.4 L06.1998601405 ccm4475 Si
TATA (TELCO) INDIGO (4_V2) 1.401.2003851405 ccm4475 Si
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN13_)07.19901432959 ccm63VZ-E
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 3.0 (MCV10_)09.19931832995 ccm61MZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 2.2 (SXV20_)11.20001262164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 2.2 (SXV20_)08.19961312164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 3.0 24V (MCV20_)08.19961902995 ccm61MZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 3.0 V6 (MCV20_)08.19961842995 ccm61MZ-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GLI (ST191)04.19921331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 i (ST191)12.19931261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 (ST191)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 i (ST191)12.19921261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.604.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 i (ST191_)05.19951261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLi12.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.012.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 2.0 (ST171_)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 GT 16V (AT160_)04.19861241587 ccm44A-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GT 16V (AT160_)09.19851241587 ccm44A-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GTI 16V (AT160_)01.19881251587 ccm44A-GEL
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892041998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.2 (ST184)10.19891362164 ccm45S-FE
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 1.6 (AA63_)12.19831241587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.605.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101)07.19921031587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_)11.19921171762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.19871161587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.6 GT 16V (AE82_)08.19851211587 ccm44A-GEL
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 GTI (AE92_)07.19871251587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.4 VVT-i01.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)09.19951101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA Echo Sedanas (_P1_) 1.5 (NCP12_)08.19991061497 ccm41NZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841161587 ccm44A-GELC
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 (SW20_)12.19891201998 ccm43S-FE
TOYOTA PASEO kabrioletas (EL54) 1.5 (EL54_)10.19961101497 ccm45E-FE
TOYOTA PASEO kupė (EL54) 1.5 (EL54_)08.19951101497 ccm45E-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.0 (SXM10_)01.20011221998 ccm43S-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.0 (SXM10_)05.19961361998 ccm43S-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.0 16V (SXM10_)05.19961281998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.009.19971291998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD01.19941351998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD (SXA10)06.19941291998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4   (SXA1_) 2.0 4WD (SXA11)12.19971291998 ccm43S-FE
TOYOTA SIENNA (MCL10_) 3.0 (MCL10_)08.19971942995 ccm61MZ-FE
TOYOTA SIENNA (MCL10_) 3.0 (MCL10_)08.19972092995 ccm61MZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.0 (SCP10_)03.200365998 ccm41SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.0 (SCP10_)04.199968998 ccm41SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.5 (NCP13_)04.20011061497 ccm41NZ-FE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i Turbo 4x403.19922041998 ccm4C 20 LET
VAUXHALL Calibra (C89) 2.5 i V604.19931702498 ccm6C 25 XE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i 16V09.19931361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedanas (J89) 2.0 GSi 4x409.19891561998 ccm420 XE
VAUXHALL VX220 Cabriolet (E01) 2.0 i Turbo03.20012001998 ccm4Z 20 LET
VOLVO 960 II (964) 2.907.19942042922 ccm6B 6304 S
VOLVO 960 II universalas (965) 2.909.19942042922 ccm6B 6304 S
VOLVO 960 Kombi (965) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951261984 ccm5B 5202 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 AWD06.19981652435 ccm5B 5254 S
VW Bora Sedanas (1J2) 1.4 16V03.2000751390 ccm4AKQ
VW Bora Sedanas (1J2) 1.610.19981011595 ccm4AKL
VW Bora Sedanas (1J2) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Bora Sedanas (1J2) 1.6 16V05.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Sedanas (1J2) 1.810.19981251781 ccm4BAF
VW Bora Sedanas (1J2) 1.8 4motion02.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Sedanas (1J2) 2.010.19981151984 ccm4AQY
VW Bora Sedanas (1J2) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 1.605.19991001595 ccm4AKL
VW Bora Variant (1J6) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Bora Variant (1J6) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Variant (1J6) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Variant (1J6) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Bora Variant (1J6) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW Caddy II Universalas (9K9B) 1.4 16V08.2000751390 ccm4AUA
VW Caddy II Van (9K9A) 1.408.2000751390 ccm4AUA
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.403.2004751390 ccm4BCA
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.603.2005101 ccm
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.20041021595 ccm4BSF
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel05.20111021595 ccm4CHGA
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.403.2004751390 ccm4BCA
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.604.20041021595 ccm4BSF
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel05.20111021595 ccm4CHGA
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.19911902861 ccm6ABV
VW Fox Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.610.20031011598 ccm4CFZA
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.19921501984 ccm4ABF
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.4 16V08.1997751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.19971001595 ccm4AKL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.808.19971251781 ccm4BAF
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 4motion05.19981251781 ccm4AGN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.007.19981151984 ccm4AQY
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.4 16V05.1999751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.605.19991011595 ccm4AKL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Variant (1J5) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Golf IV Variant (1J5) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Golf IV Variant (1J5) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V01.2005751390 ccm4BCA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.605.20051021595 ccm4BSF
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.20091021595 ccm4CHGA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 MultiFuel11.20071021595 ccm4CCSA
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 16V10.2003751390 ccm4BCA
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.601.20041021595 ccm4BSF
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.6 MultiFuel10.20071021595 ccm4CCSA
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.008.20061161984 ccm4BHY
VW Golf V Variant (1K5) 1.606.20071021595 ccm4BSF
VW Golf V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel11.20071021595 ccm4CCSA
VW GOLF VI (5K1) 1.610.20081021595 ccm4BSF
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel03.20091021595 ccm4CHGA
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.20081021595 ccm4CCSA
VW Golf VI Variant (AJ5) 1.607.20091021595 ccm4BSF
VW Golf VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel07.20101021595 ccm4CMXA
VW Jetta Mk5 (1K) 1.610.20051021595 ccm4BSF
VW Jetta Mk5 (1K) 1.6 MultiFuel01.20081021595 ccm4CCSA
VW LT 28-35 II autobusas (2DB, 2DE, 2DK) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.306.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.010.199850997 ccm4AHT
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V09.1998751390 ccm4BBY
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V08.19991001390 ccm4AQQ
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.6 GTI09.20001251598 ccm4AVY
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW New Beetle Cabriolet (1Y7) 1.601.20031021595 ccm4BFS
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.610.19991001595 ccm4AWH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.606.20001021595 ccm4AYD
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.001.19981151984 ccm4AQY
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT (3B2) 1.801.19971151781 ccm4AFY
VW PASSAT (3B2) 1.810.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion10.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 1.8 T Syncro11.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.19961502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.8 Syncro05.19971802771 ccm6AGE
VW PASSAT (3B2) 2.8 V605.19971802771 ccm6AGE
VW PASSAT (3B2) 2.8 V609.19991902771 ccm6ATX
VW PASSAT (3B2) 2.8 V608.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion10.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B3) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
VW PASSAT (3B3) 2.011.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT (3B3) 2.0 4motion11.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT (3B3) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
VW Passat Sedanas (3C2) 1.605.20051021595 ccm4BSF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.19941842861 ccm6ABV
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971151781 ccm4AFY
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T06.19971501781 ccm4AEB
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V609.19971802771 ccm6AGE
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V609.19991902771 ccm6ATX
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V606.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B6) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
VW PASSAT Variant (3B6) 2.011.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 4motion11.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT Variant (3B6) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
VW Passat Variant (3C5) 1.608.20051021595 ccm4BSF
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.1999751390 ccm4AHW
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.19991011390 ccm4AQQ
VW POLO (6N2) 1.6 16V GTI10.19991251598 ccm4ARC
VW POLO (9N_) 1.4 16V10.2001751390 ccm4BBY
VW POLO (9N_) 1.4 16V10.20011011390 ccm4BBZ
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 75 1.4 16V10.1999751390 ccm4APE
VW Polo Hatchback (6N1) 100 1.4 16V04.19961001390 ccm4AFH
VW Polo Hatchback (6N1) 120 1.6 16V GTI09.19981201598 ccm4AJV
VW Polo Sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.411.20031011390 ccm4BBZ
VW Polo Variant (6V5) 1.4 16V10.1999751390 ccm4APE
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG04.20061151984 ccm4ATM
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.20031021595 ccm4BSF
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro07.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter V Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiFuel05.20111151984 ccm4AXA
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
WIESMANN MF3 Roadster 2.801.19961932793 ccm6M52 (286S1)
WIESMANN MF3 Roadster 3.007.20032312979 ccm6M54306S3
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (686S0005 veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 686S0005) pristatymas su GLS
  • 686S0005 Uždegimo žvakė (sriegio žingsnis [mm]: 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 686S0005 Uždegimo žvakė užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,9 686S0005) RIDEX pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (sukimo momento kampas [laipsniai]: 90 686S0005) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje