Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

HELLA Uždegimo žvakė Energy veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė CM7P8 (veržliarakčio dydis: 16 | sriegio žingsnis [mm]: 1,25) pirkti pigūs thumb?id=10414751&lng=lt&ccf=94077793

2,59

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 8EH 188 704-271
  • Gamintojas: HELLA
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
HELLA Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BAIC BOC1093002024
BMW 12121705914
CHANGAN 0948200493
CHANGAN 3706950
CITROËN 5962H8
CITROËN 5962J1
DAEWOO 1621593003
FAW 3707101W01A00
FIAT 0046480362
FIAT 46417010
FIAT 46531918
FIAT 46551935
FIAT 46799927
FIAT 467999270
FIAT 71719244
FIAT 7571541
FIAT 9GYSR
HELLA CM7P8
HYUNDAI 1881408051
HYUNDAI 1882308101
LANCIA 46531918
LANCIA 46551935
LANCIA 71719244
LANCIA 9GYSR
MAZDA F21018110
MAZDA JF0318110
MERCEDES-BENZ 0031596703
MERCEDES-BENZ 0031596803
MERCEDES-BENZ 0031597103
MERCEDES-BENZ A0031596703
MERCEDES-BENZ A0031596803
MERCEDES-BENZ A0031597103
NISSAN 2240110F15
NISSAN 2240112E14
NISSAN 2240112E15
NISSAN 2240119V15
NISSAN 2240120J05
NISSAN 2240140V05
NISSAN 22401Y9015
PEUGEOT 5962H8
PEUGEOT 5962J1
PROTON 96037952
PROTON 96070659
PROTON MS851351
RENAULT 7700856908
SAAB 9116385
SKODA 004081157
SKODA 004081168
SKODA 194917764
SKODA 441040811666
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
5135
NGK
2378
VEMO
V99-75-1019
BERU
Z100
BERU
Z255
BERU
Z72
BERU
Z15
NGK
1145
NGK
1667
NGK
2460
NGK
4783
NGK
4856
NGK
4975
NGK
5638
NGK
6130
NGK
6345
NGK
6714
NGK
6962
NGK
7496
NGK
7642
NGK
7938
VALEO
246173
VALEO
246186
BOSCH
0 242 229 557
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 687
BOSCH
0 242 229 719
DENSO
K16PR-U
DENSO
K16PR-U11
DENSO
K16TT
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
Q16PR-U
DENSO
Q16R-U
DENSO
Q16TT
DENSO
W16EPR-U11
DENSO
W16TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110020312
MAGNETI MARELLI
062110030312
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110230312
MAGNETI MARELLI
062110610312
FEBI BILSTEIN
13415
FEBI BILSTEIN
13429
FEBI BILSTEIN
13459
FEBI BILSTEIN
13518
VEMO
V99-75-0003
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0019
VEMO
V99-75-0023
NGK
2351
VALEO
246132
VALEO
246851
NGK
2075
VALEO
246175
VALEO
246870
NGK
1099
NGK
1273
VALEO
246855
VALEO
246853
DENSO
K20PBR
BOSCH
0 242 225 549
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE057/T10
CHAMPION
OE063/T10
CHAMPION
OE088/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE016/T10
CHAMPION
OE014/T10
FEBI BILSTEIN
13414
DENSO
Q16PR-U11
VAICO
V20-2445
STARK
SKSP-1990002
MAGNETI MARELLI
062110240312
DT
4.67509
RIDEX
686S0003
HELLA
8EH 188 704-051
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 704-271
HELLA
8EH 188 705-041
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MAGNETI MARELLI
062000777304
JETTA
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 2.008.19891361984 ccm49A
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

HELLA Uždegimo žvakė Energy veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

HELLA Uždegimo žvakė Energy veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (CM7P8 sriegio ilgis [mm]: 19) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8 CM7P8) pristatymas su GLS
  • CM7P8 Uždegimo žvakė (Išorinis sriegis [mm]: 14) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • CM7P8 Uždegimo žvakė variklio kodas: 9A pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( CM7P8) HELLA pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]: 20 CM7P8) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje