Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė FDR13MKC2 (uždegimo žvakė: su tarpiklio vieta | tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8) pirkti pigūs thumb?id=7538937&lng=lt&ccf=94077793

6,67

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 13517
  • Gamintojas: FEBI BILSTEIN
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   M14 x 1,25 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   su tarpiklio vieta, 2 æ įžemintas elektrodas 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 9628000280
AUDI 101000035HJ
BMW 12120030548
BMW 12120032136
BMW 12120141871
BMW 12120148591
BMW 12120148593
BMW 12121344520
BMW 12121422087
BMW 12121435955
BMW 12121435956
BMW 12121469529
BMW 12121469536
BMW 12121704399
BMW 12121705914
BMW 12121715539
BMW 12121747061
BMW 12121748002
BMW 12124353679
BMW 12129059162
BMW 12129059794
BMW 12129061382
BMW 12129061811
BMW 12129063428
BMW 12129064617
BMW 12129064619
BMW 12129064656
BMW 12129065062
BMW 12129065366
BMW 12129071003
CITROËN 5960F0
CITROËN 59622J
CITROËN 59622K
DACIA 7700500168
DAEWOO 242229606
DAEWOO 242229611
DAIHATSU 9004851133000
DAIHATSU 9004851136
DAIHATSU 9004851136000
DAIHATSU 9004851137
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9004851160000
DAIHATSU 9091901202000
FEBI BILSTEIN FDR13MKC2
FIAT 46463801
FIAT 46472021
FIAT 5894588
FIAT 9626575480
PEUGEOT 5960F0
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
VEMO
V99-75-0046
BERU
Z4
BERU
Z14
BERU
Z239
BERU
Z98
BERU
Z123
BERU
Z237
BERU
Z145
BERU
Z24
NGK
2213
NGK
2288
NGK
2848
NGK
3199
NGK
3330
NGK
3583
NGK
3584
NGK
4388
NGK
4856
NGK
6002
NGK
6343
NGK
6895
NGK
6962
VALEO
246492
BOSCH
0 242 229 654
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 712
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 668
BOSCH
0 242 235 715
BOSCH
0 242 235 748
BOSCH
0 242 240 566
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TNR
DENSO
K20TNR-S
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
Q22PR-U
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110280312
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13429
FEBI BILSTEIN
13502
FEBI BILSTEIN
13503
FEBI BILSTEIN
13505
FEBI BILSTEIN
13506
FEBI BILSTEIN
13518
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0016
VEMO
V99-75-0023
VALEO
246895
VALEO
246851
VALEO
246852
VALEO
246850
BOSCH
0 242 236 562
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE030/T10
CHAMPION
OE034/T10
CHAMPION
OE085/T10
CHAMPION
OE089/T10
CHAMPION
OE026/T10
CHAMPION
OE120/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE066/T10
CHAMPION
OE223
CHAMPION
OE237
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990004
STARK
SKSP-1990006
STARK
SKSP-1990007
JP GROUP
1191700300
TOPRAN
110 327
TOPRAN
500 629
TOPRAN
721 022
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0005
TOPRAN
501 331
MAGNETI MARELLI
062000783304
JP GROUP
1691700200
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 704-091
HELLA
8EH 188 704-271
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-24
STARK
SKSP-1990060
RIDEX
686S0061
STARK
SKSP-1990061
RIDEX
686S0062
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
RIDEX
686S0006
RIDEX
686S0007
145146147155 156166GTGTVSPIDER 3 Serija5 Serija7 Serija8 SerijaZ3AX BERLINGO C15 EVASIONRELAYJUMPYSAXOXANTIAXM XSARAZXLEGANZATERIOS BARCHETTA BRAVA COUPEMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOSIENA STILOSTRADAULYSSE106205 206207306 309405406605806BOXERPARTNER CLIO ESPACE LAGUNAMEGANE SAFRANE SPORT SPIDER 4 RUNNERCARINA CELICACOROLLA CROWN LAND CRUISER MR 2SUPRA PASSAT
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V (930.A1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)12.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V (930.A5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B)11.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V (930.B5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)01.20011201598 ccm4AR 32104
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)01.20011051598 ccm4AR 37203
ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1)01.20011501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.19971201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.19971441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)10.20001401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.19971551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A21__)10.20001501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.20001201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3)05.20001441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932B31__)10.20001401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)05.20001551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932B21__)10.20001501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3A__)09.19981551970 ccm4AR 34103
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3B__)10.20001501970 ccm4AR 36301
ALFA ROMEO GT (937) 1.8 TS11.20031401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO GTV (916C_) 1.8 16V (916C3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
BMW 3 Cabriolet (E36) 318 i01.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabriolet (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabriolet (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Cabriolet (E46) 323 Ci04.20001702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Compact (E36) 316 g03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i12.19981051895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti11.19941401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti07.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti08.19971702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 316 i09.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Coupe (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Coupe (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Coupe (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Coupe (E46) 320 Ci02.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Coupe (E46) 323 Ci04.19991702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Coupe (E46) 325 Ci09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 316 i07.19881021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 i09.19871131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E30) 318 is09.19891361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedanas (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i09.19901001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 316 i07.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i12.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 i10.19931151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is03.19931401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Sedanas (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedanas (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedanas (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 i03.19981501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Sedanas (E46) 323 i03.19981702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Sedanas (E46) 325 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Sedanas (E46) 328 i02.19981932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E36) 316 i01.19961021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i10.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedanas (E28) 525 i06.19811502494 ccm6M30 B25 (256EA)
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 5 Sedanas (E34) 518 i08.19891151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Sedanas (E34) 520 i 24V09.19891501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedanas (E34) 525 i 24V09.19891922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedanas (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Sedanas (E34) 540 i V809.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Sedanas (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedanas (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 5 Sedanas (E39) 525 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Sedanas (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedanas (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 i09.20031922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E34) 518 g11.19951151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i03.19931131796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i09.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i11.19911501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i11.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i09.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19981632494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 525 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (E61) 525 i06.20041922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V804.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V804.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942112997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL01.19962353498 ccm8M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL09.19982383498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 7 (E38) 740 i, iL10.19942863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 8 (E31) 840 Ci01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S1)
BMW 8 (E31) 840 i02.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW Z3 kupė (E36) 2.8 i07.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i10.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i10.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i04.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i01.19961942793 ccm6M52 B28 (286S2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.1991941360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.19911001360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 i07.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 universalas 1.108.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T.06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPY (U6U) 1.610.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i10.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.1996901587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.20011011587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS09.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN XANTIA (X2) 3.0 V601.19981942946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XANTIA Break (X2) 3.0 V601.19981902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V03.19931521998 ccm4RFY (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 3.0 i 24V01.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i Turbo09.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 24V05.19942002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 Turbo09.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 LPG05.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 LPG05.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.4 i03.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 16V05.20011671998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.606.2002911587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono04.20011011587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.009.19961661998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921551998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V05.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.2 16V04.19991362198 ccm4T22SED
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD05.1997841296 ccm4HC-EJ
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD (J100)10.1997831296 ccm4HC-EJ
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.19951471998 ccm5182 A1.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182AQ)07.19981541998 ccm5182 B7.000
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V03.19961311747 ccm4183 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V08.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V04.19981541998 ccm5182 B3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V Turbo08.19962201998 ccm5175 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V01.20011501998 ccm5185 A8.000
FIAT MAREA (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.808.19991321747 ccm4183 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V01.20011501998 ccm5185 A8.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A)04.19991031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1999681242 ccm4178 E2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1998731242 ccm4176 A8.000
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.204.1996731242 ccm4178 B5.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.602.20011061581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. CAT10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 4x402.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT PANDA Van (141_) 1000 i.e08.199245999 ccm4156 A2.246
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718)09.19991301747 ccm4188 A6.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.1998731242 ccm4178 B5.000
FIAT STILO (192) 2.4 20V (192_XD1A)10.20011702446 ccm5192 A2.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FIAT ULYSSE (220) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.310.1993981294 ccm4TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.19941031587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.19961011587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.108.1998541124 ccm4HFY (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 LPG05.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 8V05.1999901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 sedanas 1.403.2007751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.107.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.407.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 LPG07.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.412.2007731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.408.2008751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 207 sedanas 1.412.2007731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 Van (WA_, WC_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.607.2000901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Van (N_, 7_) 1.403.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 406 (8B) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 (8B) 1.810.19961011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 1.810.1997112 ccm
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V04.19991351998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.008.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.008.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.406.1996751361 ccm4TU32
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.803.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER plokščiadugnis / važiuoklė 1.803.199790 ccm
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M)01.19941471998 ccm4F7R 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L)10.1999951390 ccm4K4J 713
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V10.2001112 ccm
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Authentique Hi-Flex11.2004115 ccm
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H)01.20051171598 ccm4K4M 748
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V01.20051171598 ccm4K4M 748
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.009.20011391998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)10.19981401998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K)11.20021331998 ccm4F4R 790
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.006.19951401948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)06.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)09.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H)07.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H)10.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 (B54M)07.19961672963 ccm6Z7X 755
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.012.19951471998 ccm4F7R 710
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V03.19951501998 ccm4F7R 710
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN13_)07.19901432959 ccm63VZ-E
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN1_)08.19881522959 ccm63VZ-E
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 16V (AT190_)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 16V (AT190_)12.19941161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.604.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_)02.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892041998 ccm43S-GTE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.605.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101)07.19921031587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.8 i (AE102)11.19921161762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.604.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.8 (AE112)08.19981161762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_)11.19921171762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.19871161587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.8 (AE112)09.19981161762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 i (AE94)11.19921021587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.605.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.809.19921101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)09.19951101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.810.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.8 4WD (AE115_)04.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Crown Sedanas (_S14_, _S15_, _S13_) 3.0 (JZS133_, JZS147_, JZS149_)08.19912202997 ccm62JZ-GE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.19891751998 ccm43S-GE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 i (JZA80_)05.19932282997 ccm62JZ-GE
VW PASSAT (3B2) 2.8 V608.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion10.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B3) 2.805.20021932771 ccm6ATQ
VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion10.20001902771 ccm6BBG
VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT (3B3) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V606.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B6) 2.810.20001902771 ccm6BBG
VW PASSAT Variant (3B6) 2.810.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion10.20001902771 ccm6BBG
VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT Variant (3B6) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (FDR13MKC2 veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 FDR13MKC2) pristatymas su GLS
  • FDR13MKC2 Uždegimo žvakė (išorinis sriegis [mm]: M14 x 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • FDR13MKC2 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( FDR13MKC2) FEBI BILSTEIN pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( FDR13MKC2) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje