Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nikelis

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 74024, 7402, 7, Set40242235914, FR7LDC, FR7LD, BlisterN04FR7LDC (polių skaičius: 2 | kibirkšties padėtis [mm]: 3) pirkti pigūs thumb?id=1148158&lng=lt&ccf=94077797

3,99

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 0 242 235 668
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BOSCH Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Produktų linija:   Nikelis 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,9 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   28 
  • polių skaičius:  
  • sukimo momento kampas [laipsniai]:   90 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AUDI 101000033AA
AUDI 101000033AF
AUDI 101000041AC
AUDI 101000051AA
BAIC BOC1093002056
BMW 12121344520
BMW 12121422087
BMW 12121704399
BMW 12121747061
BMW 12121748002
BMW 12124353679
BMW 12129063428
BMW 12129064619
BOSCH 7
BOSCH 7402
BOSCH 74024
BOSCH BlisterN04FR7LDC
BOSCH FR7LD
BOSCH FR7LDC
BOSCH Set40242235914
CHERY 05033220AA
CITROËN 59622J
CITROËN 59622K
CITROËN 5962R3
CITROËN 96265754
CITROËN/PEUGEOT 9614738680
DACIA 7700115827
DACIA 7700500168
DAIHATSU 9004851133000
DAIHATSU 9004851137
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9004851160000
DAIHATSU 9091901202000
FIAT 46463801
FIAT 46472021
FIAT 464720211
FIAT 5894588
FIAT 9626575480
FIAT K9626575480
GMC 96307729
HOLDEN 96307729
LANCIA 46463801
LANCIA 46472021
LEXUS 9091901198
OPEL 1214003
OPEL 32017067
OPEL 90357729
OPEL 90442650
PEUGEOT 59622J
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
VEMO
V99-75-0046
BERU
Z90
BERU
Z14
BERU
Z98
BERU
Z257
BERU
Z123
BERU
Z24
NGK
2213
NGK
2288
NGK
2397
NGK
2848
NGK
3045
NGK
3330
NGK
3583
NGK
4388
NGK
4856
NGK
5461
NGK
6437
NGK
6895
NGK
6962
NGK
6992
VALEO
246492
BOSCH
0 242 235 668
BOSCH
0 242 236 564
DENSO
K20PBR-S10
DENSO
K20TNR
DENSO
K20TNR-S
DENSO
K20TR11
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
Q22PR-U
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110060312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110280312
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13502
FEBI BILSTEIN
13503
FEBI BILSTEIN
13518
FEBI BILSTEIN
13521
FEBI BILSTEIN
13529
FEBI BILSTEIN
13530
DUPLI COLOR
279614
DUPLI COLOR
539497
DUPLI COLOR
565823
DUPLI COLOR
565847
DUPLI COLOR
581021
DUPLI COLOR
599095
DUPLI COLOR
599156
DUPLI COLOR
599286
DUPLI COLOR
613739
DUPLI COLOR
613982
DUPLI COLOR
629655
DUPLI COLOR
678387
DUPLI COLOR
805950
DUPLI COLOR
806889
DUPLI COLOR
807824
DUPLI COLOR
808159
DUPLI COLOR
835896
VEMO
V99-75-0007
VEMO
V99-75-0016
VEMO
V99-75-0023
TOPRAN
108 955
BERU
Z304
VALEO
246895
VALEO
246852
VALEO
246869
VALEO
246850
BOSCH
0 241 235 752
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE030/T10
CHAMPION
OE077/T10
CHAMPION
OE085/T10
CHAMPION
OE026/T10
CHAMPION
OE032/T10
CHAMPION
OE014/T10
MOTIP
41190
MOTIP
42650
MOTIP
46300
MOTIP
51020
MOTIP
51485
MOTIP
52553
MOTIP
53692
MOTIP
54597
MOTIP
54730
MOTIP
941190
MOTIP
942650
MOTIP
944927
MOTIP
951020
MOTIP
951415
MOTIP
951485
MOTIP
951890
MOTIP
951925
MOTIP
953692
MOTIP
954597
MOTIP
954730
MOTIP
954950
DUPLI COLOR
613890
MOTIP
51960
MOTIP
951960
CORTECO
12010805B
STARK
SKSP-1990004
STARK
SKSP-1990035
TOPRAN
500 629
DUPLI COLOR
711664
DT
4.67509
RIDEX
686S0005
MAGNETI MARELLI
062000781304
MAGNETI MARELLI
062000783304
JP GROUP
1691700200
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 704-091
HELLA
8EH 188 704-371
HELLA
8EH 188 704-401
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-27
STARK
SKSP-1990060
RIDEX
686S0061
STARK
SKSP-1990061
RIDEX
686S0062
RIDEX
686S0036
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nikelis



Įvertinti dabar

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nikelis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (74024, 7402, 7, Set40242235914, FR7LDC, FR7LD, BlisterN04FR7LDC veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 74024, 7402, 7, Set40242235914, FR7LDC, FR7LD, BlisterN04FR7LDC) pristatymas su GLS
  • 74024, 7402, 7, Set40242235914, FR7LDC, FR7LD, BlisterN04FR7LDC Uždegimo žvakė (sriegio žingsnis [mm]: 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 74024, 7402, 7, Set40242235914, FR7LDC, FR7LD, BlisterN04FR7LDC Uždegimo žvakė užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,9 74024, 7402, 7, Set40242235914, FR7LDC, FR7LD, BlisterN04FR7LDC) BOSCH pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (sukimo momento kampas [laipsniai]: 90 74024, 7402, 7, Set40242235914, FR7LDC, FR7LD, BlisterN04FR7LDC) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje