Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė RF11HCH (veržliarakčio dydis: 16 | tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8) pirkti pigūs thumb?id=7128992&lng=lt&ccf=94077774

2,87

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 246851
  • Gamintojas: VALEO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
VALEO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,80 
  • svoris [kg]:   0,2 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ASTON MARTIN 0723116
ASTON MARTIN 723116
CITROËN 596015
CITROËN 5960F0
CITROËN 59622T
CITROËN 59625G
CITROËN 59627S
CITROËN 5962T0
DACIA 7700500155
DAIHATSU 9004851152000
FIAT 46417010
FIAT 5894586
FIAT 71711638
FIAT 71711808
FIAT 7546519
FIAT 7760383
FIAT 7772453
FIAT 9GYSSR
HYUNDAI 1881408061
KIA 0K2AA18110
KIA 1881408061
KIA K2AA18110
LADA 7700500155
LOTUS A100E6277S
MAZDA B69518110
MAZDA BP4918110
NISSAN 2240120J06
NISSAN 2240153J06
OPEL 1114009
PEUGEOT 596015
PEUGEOT 5960F0
PEUGEOT 596204
PEUGEOT 59622T
PEUGEOT 59622X
PEUGEOT 59625N
PEUGEOT 59626G
PEUGEOT 59627S
PEUGEOT 5962S0
PEUGEOT 5962T0
PEUGEOT 5962W0
PEUGEOT 5962X9
PEUGEOT MKP00096
PEUGEOT MKP00097
RENAULT 7700273462
RENAULT 7700500155
RENAULT 7701042816
RENAULT 8200070764
RENAULT 8200307688
RENAULT 8671004086
RENAULT 8671016880
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z255
BERU
Z72
BERU
Z15
BERU
Z16
BERU
Z123
BERU
Z155
BERU
Z156
BERU
Z193
BERU
Z224
BERU
Z24
NGK
1269
NGK
2848
NGK
3696
NGK
3783
NGK
4388
NGK
4619
NGK
4856
NGK
6129
NGK
6717
NGK
6895
NGK
6962
VALEO
246173
VALEO
246487
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 236 561
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
IK20
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20PR-U11
DENSO
K20R-U
DENSO
K20TT
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110080312
MAGNETI MARELLI
062110100312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062120040312
FEBI BILSTEIN
13415
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13518
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0019
VALEO
246132
VALEO
246851
VALEO
246491
VALEO
246856
DENSO
SK20PR-A8
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE030/T10
CHAMPION
OE033/T10
CHAMPION
OE034/T10
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE089/T10
CHAMPION
OE146/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE016/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE066/T10
FEBI BILSTEIN
13414
DENSO
IK20TT
CHAMPION
OE002
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
TOPRAN
721 022
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
DT
7.56090
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
VIRAGEA3 MONTEGOY1021LUMINANEONSTRATUSVOYAGER AX BERLINGO BXC2 C3EVASIONRELAYNEMOSAXOXANTIAXM XSARAZXDUSTERLOGANSANDEROXJ BARCHETTA BRAVA CINQUECENTO COUPEDUCATOFIORINOMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOQUBOSEICENTO SIENA STILOTEMPRATIPOUNOESCORTFIESTAORIONSCORPIO SIERRA S-COUPEXJSCARENSRIO SHUMATHESIS Y DISCOVERY 323626 929 B SerijaC KlasėFOUR FOURPLUS100 NX ALMERABLUEBIRD PATHFINDER PRIMASTAR PRIMERA SERENA SUNNYTERRANOMONTEREY1007106206207306 307405406605806BIPPERBOXEREXPERT PARTNER TRANS SPORT CLIO ESPACE FLUENCEGRAND SCÉNICKANGOO KOLEOSLAGUNAMEGANE MODUS SAFRANE SANDERO / STEPWAYSCÉNIC SymbolTWINGO100200 400 600 800 CABRIOLET MAESTRO9000FAVORIT FELICIA ALTO BALENO CARRY Kasten JIMNYSWIFT VITARAX-90CARINA CELICACOROLLA 850960 C70 S70S80 S90V70 V90 KombiCADDYEOSGOLFJETTAPASSATTOURAN
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ASTON MARTIN VIRAGE Vantage 5.301.19883365341 ccm840HTE
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 FSI05.20031501984 ccm4BMB
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.20041501984 ccm4BMB
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 1.6 LS,HL04.1984831598 ccm416 HC37
AUSTIN Montego Universalas (XE) 1.6 LS10.1984831598 ccm416 HC37
ROVER MONTEGO 1.610.1990831598 ccm416 HL
ROVER MONTEGO Estate (XE) 1.610.1990831598 ccm416 HL
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.003.198545999 ccm4156A2.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.003.1985561049 ccm4156A.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 4WD12.198650999 ccm4156A3.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 Cat10.198745999 ccm4156A2.246
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.106.1989571108 ccm4156C.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.1 4WD06.1989571108 ccm4156C.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.1 i.e. Cat09.1990571108 ccm4156C.046
CATERHAM 21 Cabriolet 1.6 i01.19941171588 ccm416 K4F
CHEVROLET Lumina APV MPV 2.312.19921472260 ccm4LD2
CHRYSLER NEON (PL) 1.8 16V09.19971161796 ccm4EBD
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V05.19941331996 ccm4420H
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V06.19941451996 ccm4ECC
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V04.19961481996 ccm4420T
CHRYSLER NEON II 2.0 16V08.19991331996 ccm4420H
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 LE12.19951311995 ccm4C00
CHRYSLER STRATUS kabrioletas (JX) 2.0 LE06.19961311996 ccm4420X
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.0 i01.19951331995 ccm4C00
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.1991941360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi06.19911001360 ccm4KFZ (TU3FJ2)
CITROËN AX (ZA-_) 1002.198750954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN AX (ZA-_) 1109.1986601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN AX (ZA-_) 1404.1987751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 14 4x408.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN AX (ZA-_) 14 GT01.1989801360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.411.2002721360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i bivalent (MFKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i (MFLFX)05.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.19891091905 ccm4D2F
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x410.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN C2 (JM_) 1.109.2003601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C2 (JM_) 1.409.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C2 (JM_) 1.410.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C2 (JM_) 1.4 16V06.2006901360 ccm4KFU (ET3J4)
CITROËN C2 (JM_) 1.609.20031091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.1 i02.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 16V12.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i02.2002731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent02.2002731360 ccm4KFV (TU3JP)
CITROËN C3 II (SC_) 1.111.2009601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel11.2010601124 ccm4HFX (TU1A)
CITROËN C3 II (SC_) 1.411.2009731360 ccm4KFT (TU3AE5)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.405.2003731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.407.2003751360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.805.1997991762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 16V05.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN NEMO komercinis (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
CITROËN NEMO universalas 1.404.2009731360 ccm4KFT (TU3A)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199850954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 BiFuel07.2000601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.1996901587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.20011011587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.602.19961201587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS09.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN SAXO Hatchback van (S3_) 1.008.199950954 ccm4CDZ (TU9M)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.6 i03.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i03.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i03.19931211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V03.19931521998 ccm4RFY (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i06.19951011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 i06.19951211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Universalas (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM (Y3) 2.005.1989114 ccm
CITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V04.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.04.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V10.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.10.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 LPG05.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.4 i03.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i02.19981011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 i 16V02.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.8 LPG01.19981121762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.606.2002911587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.612.1999951587 ccm4NFV (TU5JP)
CITROËN Xsara Van / Hatchback (N3_) 1.405.1998751360 ccm4KFX (TU3JP)
CITROËN Xsara Van / Hatchback (N3_) 1.4 LPG06.1999751360 ccm4KFX (TU3JP)
CITROËN ZX (N2) 1.103.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.607.1994901580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.807.19941031762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.804.19961111762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN ZX (N2) 2.007.19941221998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i07.19921211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921551998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i10.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i 16V01.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
DACIA DUSTER 1.6 16V04.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA DUSTER 1.6 16V 4x406.20101051598 ccm4K4M 606
DACIA DUSTER 1.6 16V LPG04.20111051598 ccm4K4M 642
DACIA DUSTER komercinis 1.6 16V 4x404.20111051598 ccm4K4M 606
RENAULT Duster (HS_) 1.6 16V (HSAT)02.20121021598 ccm4K4M 616
RENAULT Duster (HS_) 2.0 4x402.20121351998 ccm4F4R
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG)09.2004751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH)09.2004871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...02.20061051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel07.20101051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.403.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.603.2009871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.402.2007751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.602.2007871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)02.20071051598 ccm4K4M 696
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.603.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA LOGAN pikapas (US_) 1.6 16V (US1Y)01.20101051598 ccm4K4M 690
RENAULT Logan Express (US_) 1.604.2007871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.409.2004751390 ccm4K7J 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.609.2004871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...04.20071051598 ccm4K4M 694
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.604.2007871598 ccm4K7M 710
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)04.20071051598 ccm4K4M 690
DACIA SANDERO 1.406.2008751390 ccm4K7J 710
DACIA SANDERO 1.606.2008871598 ccm4K7M 710
DACIA SANDERO 1.6 16V07.20111051598 ccm4K4M 690
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel01.20111051598 ccm4K4M 696
DACIA SANDERO 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Six 4.010.19942413980 ccm69JPFRB
DAIMLER XJ 40, 81 Sovereign 3.610.19861973590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ kupė 3.601.19881853590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ kupė 3.601.19881993590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ kupė 3.610.19832123590 ccm6AJ 6 (3.6, 156KW)
JAGUAR XJ kupė 3.610.19832203590 ccm6AJ 6 (3.6, 162KW)
JAGUAR XJ kupė 4.005.19912223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJ kupė 4.007.19942333980 ccm69LPFRB
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 4.011.19942493980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 6 3.211.19942113239 ccm69JPGRB
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 6 Sovereign 4.009.19942413980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 3.610.19861853590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 3.2 24V09.19901993239 ccm69BPMNA
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 3.610.19861973590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 3.610.19862123590 ccm69DPANA
JAGUAR XJ Sedanas (XJ40, XJ81) 6 4.009.19892223980 ccm69EPCNA
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BU)01.19991031596 ccm4182 B6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)10.1994541108 ccm4176 B2.000
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V03.19961311747 ccm4183 A1.000
FIAT DUCATO komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.411.2007731360 ccm4KFT
FIAT FIORINO komercinis (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A)04.19991031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AMB1A)04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AXC1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A)04.1999951581 ccm4186 A3.000
FIAT PALIO (178BX) 1.506.2004841461 ccm4178 E5.022
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V02.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198550999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x405.198645999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 4x401.198650999 ccm4156 A3.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1000 i.e. CAT10.198745999 ccm4141 C2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110005.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 4x402.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 1100 Trekking 4x410.1991501108 ccm4156 C.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90010.198045903 ccm4100 GL3.000
FIAT PANDA Van (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT PANDA Van (141_) 1000 i.e08.199245999 ccm4156 A2.246
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V04.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO (176) 55 1.109.1993541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.201.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.209.1993601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO (176) 75 1.210.1993731242 ccm4176 A8.000
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718)09.19991301747 ccm4188 A6.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 60 1.204.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 60 1.205.1995601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO kabrioletas (176C) 85 16V 1.204.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.104.1996541108 ccm4176 B2.000
FIAT QUBO (225) 1.402.2008731360 ccm4KFT
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 1.1 (187CXB/C)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.6 16V09.19981061581 ccm4178 B3.000
FIAT STILO (192) 1.8 16V (192_XC1A)10.20011331747 ccm4192 A4.000
FIAT STILO (192) 2.4 20V (192_XD1A)10.20011702446 ccm5192 A2.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.8 16V01.20031331747 ccm4192 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.006.198942999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.0 iE05.199846999 ccm4156 A2.246
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.104.1986561108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.110.1988581108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.902.198446903 ccm4146 A.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 1.0 (146A.ED)06.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 i.e. 1.004.198445999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.104.1989571108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.605.1983651555 ccm4CHT 1600
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA)07.1985901598 ccm4L4B
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III kabrioletas (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.604.1989881597 ccm4LUG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.601.1986791597 ccm4LPA
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.601.1989881597 ccm4LUH
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION II (AFF) 1.6 i CAT03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990731392 ccm4FUH
FORD ORION III (GAL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.011.19881091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i02.19921151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i11.19921161998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i02.19921151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 i08.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.0 i06.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 4x402.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 4x405.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA universalas (BNG) 2.0 i DOHC12.19911151998 ccm4N9E
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 3.608.19872123590 ccm6AJ 6 (3.6, 156KW)
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 3.610.19862203590 ccm6AJ 6 (3.6, 162KW)
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 4.005.19912223980 ccm69EPCNA
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 4.007.19942333980 ccm69LPFRB
KIA CARENS I (FC) 1.8 i11.20001101793 ccm4T8
KIA CARENS II (FJ) 1.807.20021261793 ccm4TB
KIA RIO sedanas (DC_) 1.509.2002951493 ccm4A5D
KIA RIO sedanas (DC_) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO sedanas (DC_) 1.5 16V09.2000981493 ccm4A5D
KIA SHUMA (FB) 1.601.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V10.19971101793 ccm4T8
KIA SHUMA II (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II (FB) 1.804.20031141793 ccm4T8
KIA SHUMA II sedanas (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 (841AXB1B00)07.20021702446 ccm5841 D.000
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE)11.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 (156C)03.1985561049 ccm4156 A.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire03.198550999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156AA)03.198545999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire (156B, 156AD)06.198544999 ccm4156 A2.100
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire Catalytic-Conv (156AE)10.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire visų ratų pavara12.198644999 ccm4156 A2.100
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire visų ratų pavara12.198750999 ccm4156 A2.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire visų ratų pavara (156AE)12.198745999 ccm4156 A2.246
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e Fire (156AC)08.1989571108 ccm4156 C.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e Fire visų ratų pavara (156AC)08.1989571108 ccm4156 C.000
LAND ROVER Discovery I (LJ) 2.0 16 V 4x406.19891351994 ccm420 T4H
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V11.19941501998 ccm4FECM
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V01.19881152184 ccm4F21
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V04.19891282184 ccm4F2-C
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i05.19871362184 ccm4F2-EGI
MAZDA 929 III (HC) 3.001.19881702954 ccm6JE3
MAZDA 929 III (HC) 3.006.19871902954 ccm6JE
MAZDA 929 III (HC) 3.0 i01.19901672954 ccm6JE3
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.6 12V 4WD01.19901222606 ccm4G6MPV
MAZDA B Serija Pick-up (UF) 2.6 4WD01.1987992555 ccm44G54
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MORGAN Four Four Cabriolet 1.6 CVH/OHV08.1982961597 ccm4LUA
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i11.19911351994 ccm4T16F
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i08.19881401996 ccm4M16i
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 2.0 GTI03.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.503.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.801.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986901598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 (T12)12.19851021974 ccm4CA20S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 (T12)12.19851021974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.004.19861021974 ccm4CA20S
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD09.19971703275 ccm6VG33E
NISSAN PRIMASTAR autobusas (X83) 2.004.20061171998 ccm4F4R 820
NISSAN PRIMASTAR autobusas (X83) 2.003.20011201998 ccm4F4R 722
NISSAN PRIMASTAR komercinis (X83) 2.002.20031201998 ccm4F4R 720
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.19901151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x404.19911151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 4x403.19911501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998991597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 2.011.19921261998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V 4WD10.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 i 16V10.1992901597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 L11.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD01.19901482960 ccm6VG30E
OPEL Monterey A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G)06.19921773165 ccm66VD1 (SOHC)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.404.2005751360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.19961011587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1604.19981201587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.609.20011101587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.108.1998541124 ccm4HFY (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.605.20051101587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 16V12.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 8V05.1999901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 sedanas 1.403.2007751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.107.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.407.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.605.20051101587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 Van 1.109.2002601124 ccm4HFZ (TU1JP)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.101.2009601124 ccm4TU1AE5
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 i09.2010731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 i01.2009751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.402.2006721360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.412.2007731360 ccm4KFT (TU3AE5)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.408.2008751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 207 Van (WA_, WC_) 1.406.2007741360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.607.2000901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.005.19971351998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas 1.403.1996751361 ccm4KFX (TU3JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.607.2000901587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971351998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1605.19931521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.19931211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.803.19941011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.003.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971351998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.408.2000751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.404.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-1608.19921521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 406 (8B) 1.611.1995881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 (8B) 1.810.19961011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V08.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.810.19961011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891141998 ccm4R5A (XU102C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 806 (221) 1.807.1995991762 ccm4LFW (XU7JP)
PEUGEOT 806 (221) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V05.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.404.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER autobusas (230P) 2.0 i 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER autobusas (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 4x403.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER komercinis (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (ZCT_) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT Expert (224_) 1.810.19961011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 1.810.19961011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.106.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.411.2002731360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.411.2002731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.406.1996751361 ccm4TU32
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 1.4 BiFuel04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
PONTIAC TRANS SPORT 2.301.19931372260 ccm4LGO
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B)02.20081121598 ccm4K4M 801
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG09.1998581149 ccm4D7F 764
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L)10.1999951390 ccm4K4J 713
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0P)08.2000981390 ccm4K4J 715
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.611.20041101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Flex05.20001101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10)03.1999601149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II komercinis (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V06.2005981390 ccm4K4J 780
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,...06.20051121598 ccm4K4M 801
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T)06.2005881598 ccm4K4M 804
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.009.20011391998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)10.19981401998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N)04.20051701998 ccm4F4R 797
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R)02.20101101598 ccm4K4M 839
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H)02.20101111598 ccm4K4M 838
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.606.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.604.20041131598 ccm4K4M 782
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.004.20041351998 ccm4F4R 771
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.004.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U)02.20091091598 ccm4K4M 858
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E8502.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V06.2001951598 ccm4K4M 730
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L)10.2001951598 ccm4K4M 753
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y)02.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V (KW0D)02.20081061598 ccm4K4M 831
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081061598 ccm4K4M 835
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.6 16V LPG12.20081061598 ccm4K4M 834
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D)02.20091061598 ccm4K4M 830
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel07.1998581149 ccm4D7F 710
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V10.2001951598 ccm4K4M 706
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S)10.2001951598 ccm4K4M 753
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.602.2008871598 ccm4K7M 750
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V02.20081061598 ccm4K4M 836
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N)09.20081712488 ccm42TR 702
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A)09.19991391998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)09.19991401998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)09.19991401998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H)02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)03.20011161783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)03.20011211783 ccm4F4P 772
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011211783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J)03.20011161783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V10.20041331998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V Hi-Flex06.20101101598 ccm4K4M 866
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)01.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG10.20001091598 ccm4K4M 712
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H)07.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V01.20021391998 ccm4F4R 746
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)09.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V01.20021391998 ccm4F4R 746
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14)11.19991401998 ccm4F5R 740
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)03.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V)03.1999751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11)03.19991071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F)03.1999901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V10.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B)11.2002981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.606.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C)11.20021131598 ccm4K4M 760
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Bifuel06.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel01.20071051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.006.20061381998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.008.20062301998 ccm4F4R 774
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U)11.20021351998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport05.20042241998 ccm4F4R 774
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.409.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.409.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.609.20031021598 ccm4K4M 768
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.605.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.609.20031101598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C)01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II sedanas (LM0/1_) 2.004.20061381998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.408.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.608.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V05.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V05.20061101598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081051598 ccm4K4M 856
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 2.008.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II universalas (KM0/1_) 2.012.20061381998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V)05.20091301397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H)05.20091011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U)05.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V Bifuel (KZ03)11.20081101598 ccm4K4M 866
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T)11.20081801998 ccm4F4R 872
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V)04.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V11.20081111598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (BZ03)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe (BZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y)11.20081101598 ccm4K4M 866
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11)04.19981071598 ccm4K4M 701
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J)12.2004981390 ccm4K4J 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G)12.20041121598 ccm4K4M 801
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V)12.2004881598 ccm4K4M 794
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)07.19961652435 ccm5N7U 700
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.402.2009751390 ccm4K7J 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.602.2009871598 ccm4K7M 710
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.612.20071031598 ccm4K4M 690
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)09.1999951390 ccm4K4J 750
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.603.20011021598 ccm4K4M 709
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B)09.19991071598 ccm4K4M 776
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04)09.19991071598 ccm4K4M 712
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A)01.20011151783 ccm4F4P 722
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x407.20001161783 ccm4F4P 722
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V09.19991401998 ccm4F4R 747
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D)07.20001391998 ccm4F4R 746
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX406.20001391998 ccm4F4R 746
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)06.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.606.20061051598 ccm4K4M 788
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)06.20031131598 ccm4K4M 782
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R)10.20051121598 ccm4K4M 812
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex03.20051101598 ccm4K4M 766
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)06.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W)05.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B)02.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT Thalia I (LB_) 1.408.2000751390 ccm4K7J 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.4 16V08.2000981390 ccm4K4J 712
RENAULT Thalia I (LB_) 1.603.1998901598 ccm4K7M 746
RENAULT Thalia I (LB_) 1.6 16V04.20021071598 ccm4K4M 740
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.6 16V09.20081051598 ccm4K4M 743
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D)03.2007581149 ccm4D7F 800
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 111 C/L/S03.1990601119 ccm411 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V03.1990941396 ccm414 K4C
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V08.19911031396 ccm414 K4F
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 S/L/GTA03.1990751396 ccm414 K2D
ROVER 100 kabrioletas (XP) 11104.1994601119 ccm411 K2D
ROVER 100 kabrioletas (XP) 11404.1994751396 ccm414 K2D
ROVER 200 (RF) 21101.1998601119 ccm411 K2D
ROVER 200 (RF) 214 Si11.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 200 (RF) 216 Si11.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 200 hečbekas (XW) 21409.1993751396 ccm414 K2D
ROVER 200 hečbekas (XW) 214 GSi/Si12.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 200 hečbekas (XW) 214 Si/Gsi10.1989901396 ccm414 K4C
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 GTi01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 GTi09.19911401994 ccm420 M4F
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 200 kupė (XW) 220 GSi05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 200 kupė (XW) 220 Turbo10.19922001994 ccm420 T4G
ROVER 200 Sedanas (XH) 21603.1985831598 ccm416 H
ROVER 200 Sedanas (XH) 216 Vitesse03.19851021598 ccm416 H
ROVER 400 (RT) 414 Si05.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 400 (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 (RT) 416 Si05.19951131590 ccm4D 16 Y2
ROVER 400 (RT) 420 Si Lux12.19951361994 ccm420 T4H
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI04.1990901396 ccm414 K4C
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI CAT10.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 400 (XW) 416 GSI04.19901121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 (XW) 416 GSI/GSE04.19901161590 ccm4D 16 A7
ROVER 400 (XW) 420 GSI/SLI/GTI/Vite01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 400 (XW) 420 GTI/GSI/Vitesse02.19921401994 ccm420 M4F
ROVER 400 (XW) 420 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 400 hečbekas (RT) 414 Si05.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si06.19951131590 ccm4D 16 Y2
ROVER 400 hečbekas (RT) 420 Si Lux12.19951361994 ccm420 T4H
ROVER 400 Tourer (XW) 2.0 i05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 600 (RH) 620 Ti Vitesse07.19942001994 ccm420 T4G
ROVER 800 (XS) 820 16 V I/SI (XS)10.19861401994 ccm420 HD
ROVER 800 (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS)01.19921361994 ccm420 T4H
ROVER 800 (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 (XS) 820 Sport04.19941971994 ccm420 T4G
ROVER 800 (XS) 825 Si Lux (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.19861672494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.19871732494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 I/SI (XS)01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 i/Si (XS)10.19881401994 ccm420 HD
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 SE/SI10.19861201994 ccm420 HS
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 hečbekas (XS) 820 Sport04.19941971994 ccm420 T4G
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 24V I/SI Cat (RS)01.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse/SLI10.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 kupė 825 Si (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.401.1992901396 ccm414 K4C
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.4i 16V01.19931031396 ccm414 K4F
ROVER Maestro Hatchback 1.609.1990861598 ccm416 H
SAAB 9000 2.3 -16 CDE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CSE09.19931472290 ccm4B234I
SKODA FAVORIT (781) 1.3 (781)01.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)10.1990601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)05.1989581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 136 (781)10.1990611289 ccm4136 L
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.301.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)09.1991541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)08.1991611289 ccm4OHC
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992541289 ccm4135B
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SUZUKI ALTO (HA12, HA23) 1.001.200058993 ccm4G10BB
SUZUKI ALTO (HA12, HA23) 1.310.1998861299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.3 16V (SY413)03.1997861299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V (SY416)08.1996991590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)08.1996991590 ccm4G16B
SUZUKI CARRY komercinis (FD) 1.3 16 V (DA32V)03.2000791299 ccm4G13BB
SUZUKI CARRY komercinis (FD) 1.3 4x402.1999761299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4WD (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14, SF406)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 (SE 416)02.1991951590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 i 16V visų ratų pavara (ET, TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 16V visų ratų pavara (SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 V6 24V visų ratų pavara (SV620)12.19941361998 ccm6H 20 A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V visų ratų pavara (FT)12.19951602493 ccm6H 25 A
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V (SZ 416)09.1995971590 ccm4G16B
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V 4x4 (SZ416)09.1995971590 ccm4G16B
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_)02.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 1.8 i 16V (AT200/ST)11.19931161762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.605.19921151587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_)11.19921171762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.8 GT (AE102_)11.19921171762 ccm47A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)09.19951101762 ccm47A-FE
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.0 Turbo08.19932101984 ccm5B 5204 T
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.406.19911402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.408.19911702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Universalas (855) 2.002.19931431984 ccm5B 5204 F
VOLVO 850 Universalas (855) 2.0 Turbo02.19932101984 ccm5B 5204 T
VOLVO 850 Universalas (855) 2.408.19921402435 ccm5B 5252
VOLVO 960 (964) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 FS
VOLVO 960 II (964) 2.507.19941702473 ccm6B 6254 S
VOLVO 960 II universalas (965) 2.508.19941702473 ccm6B 6254 S
VOLVO 960 II universalas (965) 2.909.19942042922 ccm6B 6304 S
VOLVO 960 Kombi (965) 2.908.19902042922 ccm6B 6304 S
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.403.19991652435 ccm5B 5254 S
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.405.19991702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.001.19971431984 ccm5B 5204 F
VOLVO S70 (874) 2.408.19991402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO S70 (874) 2.401.19971442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO S70 (874) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.401.19971702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S80 I (184) 2.401.19991402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S80 I (184) 2.401.19991702435 ccm5B 5244 S
VOLVO S90 (964) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO S90 (964) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 GS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951261984 ccm5B 5202 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951431984 ccm5B 5204 F
VOLVO V70 I (875, 876) 2.403.19991402435 ccm5B 5244 SG2
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951702435 ccm5B 5254 FS
VOLVO V70 II (285) 2.403.20001402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO V70 II (285) 2.403.20001702435 ccm5B 5244 S
VOLVO V90 Universalas (965) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO V90 Universalas (965) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 FS
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.20041021595 ccm4BSF
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.20061091984 ccm4BSX
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel04.20061091984 ccm4BSX
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.20061501984 ccm4BVZ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 FSI05.20051501984 ccm4BLR
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 FSI01.20041501984 ccm4AXW
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 FSI 4motion08.20041501984 ccm4BLX
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 FSI08.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 FSI03.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Sedanas (3C2) 2.0 FSI 4motion09.20051501984 ccm4BLY
VW Passat Variant (3C5) 2.0 FSI08.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion09.20051501984 ccm4BLY
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.20061091984 ccm4BSX
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.20031501984 ccm4AXW
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (RF11HCH sriegio ilgis [mm]: 19) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas RF11HCH) pristatymas su GLS
  • RF11HCH Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: 0037640) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • RF11HCH Uždegimo žvakė variklio kodas: K4M.8.58 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus RF11HCH) VALEO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Variklio numeris iki: 050425 RF11HCH) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje