Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Platinum plus

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 4028, FR7DP (polių skaičius: 1 | kibirkšties padėtis [mm]: 3) pirkti pigūs thumb?id=1148146&lng=lt&ccf=94077793

8,62

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 0 242 235 556
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BOSCH Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Produktų linija:   Platinum plus 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,6 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   28 
  • polių skaičius:  
  • sukimo momento kampas [laipsniai]:   90 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 46521529
ALFA ROMEO 605717850
ALFA ROMEO 7580102
BOSCH 4028
BOSCH FR7DP
CHERY A113707110CA
CHRYSLER 33003862
CITROËN 59266K
CITROËN 59625K
CITROËN 59626L
CITROËN 596271
CITROËN 59627P
CITROËN 59627Q
CITROËN 596284
CITROËN 5962C6
CITROËN 5962G3
CITROËN 5962G5
CITROËN 5962H2
CITROËN 5962H9
CITROËN 5962J9
CITROËN 5962K0
CITROËN 5962K2
CITROËN 5962K4
CITROËN 5962N1
CITROËN 5962R9
CITROËN 5962S0
CITROËN 5962W0
CITROËN 5962W1
CITROËN 596915
CITROËN 96009090
CITROËN 96024614
CITROËN 96064066
CITROËN 96068447
CITROËN 96081424
CITROËN CF11
CITROËN MKP00097
DACIA 7700500155
FIAT 46521529
FIAT 46548478
FIAT 60571785
FIAT 71711808
FIAT 7571576
FIAT 7580102
FIAT 7683358
FIAT 7760383
FIAT 7772453
FIAT 9638105780
FIAT 9GYSSR
FORD 1120830
FORD 1120831
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z13
BERU
Z15
BERU
Z193
BERU
Z237
BERU
Z24
NGK
1145
NGK
2460
NGK
2513
NGK
2848
NGK
3783
NGK
4388
NGK
4619
NGK
4856
NGK
6130
NGK
6345
NGK
6717
NGK
6895
NGK
6962
VALEO
246173
VALEO
246176
VALEO
246265
VALEO
246487
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
DENSO
IK20
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20TT
DENSO
PK20TR11
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20PR-U11
DENSO
Q20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062120040312
FEBI BILSTEIN
13412
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13521
VEMO
V99-75-0010
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VALEO
246132
VALEO
246851
VALEO
246018
VALEO
246858
VALEO
246852
VALEO
246019
VALEO
246853
VALEO
246856
DENSO
SK20PR-A8
CHAMPION
OE033/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE016/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE023/T10
NGK
3678
DENSO
K20P-U
CHAMPION
OE223
DENSO
IK20TT
STARK
SKSP-1990001
TOPRAN
721 022
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
MAGNETI MARELLI
062000782304
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
850C70 S60S70V40 Kombi V70 XC70
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.3 T508.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Sedanas (854) 2.4 GLE09.19931932435 ccm5B 5254 T
VOLVO 850 Universalas (855) 2.3 T502.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Universalas (855) 2.4 AWD04.19961932435 ccm5B 5254 T
VOLVO 850 Universalas (855) 2.4 GLE09.19931932435 ccm5B 5254 T
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.4 T03.19981932435 ccm5B 5244 T
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.4 T03.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO S60 I (384) 2.4 T07.20002002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD06.20012002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO S70 (874) 2.311.19962412319 ccm5B 5234 T3
VOLVO S70 (874) 2.3 T-501.19972392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO S70 (874) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.401.19971702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD11.19961932435 ccm5B 5254 T
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo01.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T06.20011631948 ccm4B 4204 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951702435 ccm5B 5254 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 AWD06.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO XC70 Cross Country (295) 2.4 T XC AWD03.20002002435 ccm5B 5244 T3
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Platinum plus



Įvertinti dabar

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Platinum plus.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (4028, FR7DP veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 4028, FR7DP) pristatymas su GLS
  • 4028, FR7DP Uždegimo žvakė (sriegio žingsnis [mm]: 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 4028, FR7DP Uždegimo žvakė užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,6 4028, FR7DP) BOSCH pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (sukimo momento kampas [laipsniai]: 90 4028, FR7DP) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje