Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė SKSP-1990008 (polių skaičius: 1 | kibirkšties padėtis [mm]: 3) pirkti pigūs preview

1,91

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: SKSP-1990008
  • Gamintojas: STARK
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
STARK Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • Išorinis sriegis [mm]:   14 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • sriegio žingsnis [mm]:   1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   1,1 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   28 
  • polių skaičius:  
  • sukimo momento kampas [laipsniai]:   90 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BAIC BOC1093002060
CHEVROLET 96130723
CITROËN 59624G
DAEWOO 96130723
DAIHATSU 9004851099000
DAIHATSU 9004851100
DAIHATSU 9004851100000
DAIHATSU 9004851158000
FORD 88SF12405EA
GMC 1214009
GMC 25108074
GMC 90487588
HOLDEN 93130723
HONDA 12290RB0F01
HONDA 890795515J
HONDA 980795514E
HONDA 980795514J
HONDA 980795515E
HONDA 9807956140
HONDA 9807956148
HONDA 9807956149
HONDA 980795614B
HONDA 980795614E
HONDA 980795615E
HYUNDAI 1881411051
INFINITI 2240150Y06
ISUZU 5860076350
ISUZU 5861217490
ISUZU 5861239520
ISUZU 8943283720
ISUZU 8943283740
KIA 0K01C18110
LEXUS 9009870005
LEXUS 9009870040
LEXUS 90919YZZAC
MAZDA 000018BP03
MAZDA 0677006270
MAZDA 1A5318110
MAZDA 1Y0A18110
MAZDA B66718110
MAZDA BP0118110
MAZDA BP0218110
MAZDA BP0318110
MAZDA BP0418110
MAZDA BP1418110
MAZDA BPY318110
MAZDA F22018110
MITSUBISHI MD310294
MITSUBISHI MS851357
MITSUBISHI MS851358
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z73
BERU
Z16
BERU
Z158
BERU
Z24
BERU
Z99
NGK
1662
NGK
2382
NGK
2756
NGK
3132
NGK
3720
NGK
4642
NGK
5282
NGK
5553
NGK
6465
NGK
6953
BOSCH
0 242 229 543
BOSCH
0 242 229 660
BOSCH
0 242 235 547
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 667
BOSCH
0 242 240 533
BOSCH
0 242 240 539
DENSO
K16PR-U
DENSO
K16PR-U11
DENSO
K16TT
DENSO
K20PR-U11
DENSO
K20TT
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20PR-U11
DENSO
Q20R-U11
DENSO
Q20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110020312
MAGNETI MARELLI
062110030312
MAGNETI MARELLI
062110080312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110260312
FEBI BILSTEIN
13427
FEBI BILSTEIN
13432
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0020
VEMO
V99-75-0031
NGK
1080
VALEO
246872
VALEO
246871
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE063/T10
CHAMPION
OE080/T10
CHAMPION
OE081/T10
FEBI BILSTEIN
13426
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990008
STARK
SKSP-1990013
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0009
BOSCH
0 242 240 638
MAGNETI MARELLI
062000782304
HELLA
8EH 188 704-011
HELLA
8EH 188 704-031
HELLA
8EH 188 704-111
HELLA
8EH 188 704-181
HELLA
8EH 188 705-041
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990062
RIDEX
686S0063
STARK
SKSP-1990063
RIDEX
686S0064
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
MAGNETI MARELLI
062000777304
RIDEX
686S0027
MONTEGOAVEOCRUZEKALOS LACETTINUBIRA OPTRAREZZOSEBRINGESPERO LANOSNEXIATACUMA APPLAUSE CHARADEVALERA IVCUOREFEROZAROCKY GRAN MOVE HIJETNEONESCORTFIESTAORIONSCORPIO SIERRA PROBEHOVERACCORD CITYCIVICCONCERTOCRX INTEGRAJAZZLEGEND PRELUDES2000 PONYEXCELACCENTCOUPEELANTRAGETZLANTRA I30GEMINI TROOPERS-TYPE XJ XK CARENSCEE'DCERATOCLARUS PROCEEDRETONA RIO SEPHIA SHUMASPORTAGE110111112GRANTAKALINAPRIORAES GS SC ELAN1213323626 DEMIO E SerijaMPVMX-3MX-5MX-6PREMACY XEDOS MG3000 GT CARISMA COLTFTOGALANT L 200L300 / DELICAL 400 LANCERSHOGUN PAJERO PININ SIGMA SPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON 100 NX 200 SX 300 ZX ALMERABLUEBIRD LAUREL MAXIMA MICRA PATHFINDER PICK UP PRAIRIE PRIMERA SILVIA SUNNYTERRANOMONTEREY1007IMPIANPERSONAMEGANE 200 400 800 CABRIOLET 9-39-5900 9000FORESTER IMPREZA JUSTY LEGACY SVXVIVIOBALENO GRAND VITARA IGNIS JIMNYLIANASWIFT VITARAWAGON R+ AVENSISCAMRYCARINA CELICACOROLLA PASEOPICNICRAV 4 SIENNASUPRA S80
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUSTIN Montego Sedanas (XE) 1.6 LS,HL04.1984831598 ccm416 HC37
AUSTIN Montego Universalas (XE) 1.6 LS10.1984831598 ccm416 HC37
ROVER MONTEGO 1.610.1990831598 ccm416 HL
ROVER MONTEGO Estate (XE) 1.610.1990831598 ccm416 HL
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T200) 1.405.2003941399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.403.2005941399 ccm4F14D3
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091091598 ccm4F16D3
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.601.20121091598 ccm4LXT
CHEVROLET KALOS 1.4 16V03.2005941399 ccm4L14(85CUL4)
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 16V04.2003941399 ccm4F14D3
DAEWOO KALOS sedanas (KLAS) 1.405.2003941399 ccm4F14D3
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V03.2005951399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET LACETTI universalas (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.402.2004951399 ccm4F14D3
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.602.20041091598 ccm4F16D3
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.401.2005941399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.401.2006951399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAN) 1.607.20031091598 ccm4F16D3
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN) 1.607.20031091598 ccm4F16D3
CHEVROLET Optra Universalas 1.606.20061091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET Rezzo (U100) 1.603.20051051598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET Rezzo (U100) 1.608.20051071598 ccm4L44(96CUL4)
CHRYSLER SEBRING (JR) 2.404.20011432429 ccm4EDZ
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V10.1993881498 ccm4A15MF
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V05.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.6 16V02.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO Tacuma (U100) 1.609.20001051598 ccm4A16DMS
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.1989901590 ccm4HD
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause II Hatchback (A101) 1.6 16V (A101)07.1997991590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.309.1988761296 ccm4HC-C
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III sedanas (G102) 1.311.1990901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.309.1996601296 ccm4HC
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 16V05.1996751296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V01.1993841296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 HG06.1994751499 ccm4HEEG
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 i 16V01.1997901499 ccm4HEEG
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.6 GTi03.19931051590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE IV sedanas (G203) 1.5 16V10.1994751499 ccm4HEE
DAIHATSU CHARADE IV sedanas (G203) 1.5 i 16V06.1994901499 ccm4HEE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 i (L701)10.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 16V 4WD10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 i 16V 4x410.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 16V10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 i 16V10.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 1.6 4x409.1989951590 ccm4HD-E
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.5 16V (G303)10.1996901499 ccm4HEEG
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.5 GLX10.1996971499 ccm4HEEG
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.5 GX10.1996751499 ccm4HEEG
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.6 16V (G301)05.1998911590 ccm4HD-EP
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.6 GLX06.19981051590 ccm4HD-EP
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.6 GX06.1998911590 ccm4HD-EP
DAIHATSU HIJET komercinis (S85) 1.3 i 16V05.1998651296 ccm4HC-E
DAIHATSU HIJET pikapas 1.306.1998651296 ccm4HC-E
DAIHATSU HIJET pikapas 1.3 4WD10.2001651296 ccm4HC-E
DODGE NEON II 2.0 16V08.19991331996 ccm4ECB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.4 i02.1986731392 ccm4F6D
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT '95 komercinis (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD Escort V Cabriolet (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) RS 200005.19911501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 2000 4x408.19931501998 ccm4N7A
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993711392 ccm4F6G
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Universalas (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabriolet (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 200002.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)02.1987731392 ccm4FUD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989731392 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 CAT03.1989731392 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891031598 ccm4LJD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891101597 ccm4LJC
FORD FIESTA komercinis (FVD) 1.409.1986711393 ccm4F6A
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.4 CAT02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD Scorpio II Universalas (GNR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.19931161991 ccm4FS
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V10.19931622497 ccm6KL
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V12.19941632497 ccm6KL
GREAT WALL HOVER uždaryta visureigė transporto priemonė 2.411.20051252351 ccm44G64
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)10.19871331958 ccm4B20A8
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)01.19871371958 ccm4B20A2
HONDA City Sedanas (GE4) 1.310.2005821339 ccm4L13A3
HONDA CITY sedanas (GM) 1.5 i-VTEC (GM26)02.20091201497 ccm4L15A7
HONDA City Sedanas (GM4, GM5, GM6, GM9) 1.5 i-VTEC01.20141191497 ccm4L15Z1
HONDA Jazz Sedanas (GD_) 1.3 (GD6)05.2003861339 ccm4L13A1
HONDA Jazz Sedanas (GD_) 1.5 i-DSI (GD8)10.20041101497 ccm4L15A2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.4 i 16V (EE1)01.1988901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.5 i 16V (EE2)01.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 4x401.19881161590 ccm4D16A
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881101590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V10.1988901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V01.19881241590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE9)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.201.1988561187 ccm4D12B1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.4 L (ED2)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.501.1988821493 ccm4D15B1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V10.1987901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V 4x410.19891091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3)10.1991751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991901493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 16V Vtec (EG5)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 si 16V (EG6)10.19911221590 ccm4D16A8
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 VTi 16V (EG6)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1)01.19941251590 ccm4D16Z9
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.301.1992751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.510.1993901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.510.1993911493 ccm4D15B7
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 4x401.19921251590 ccm4D16Z7
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 si 16V10.19911221590 ccm4D16A8
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 VTi (EG9)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)09.1995751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)06.1995901396 ccm4D14A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1)09.19941131590 ccm4D16Y3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1)09.19941261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995751396 ccm4D14Z1
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.610.19951261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i03.19961051590 ccm4D16Y7
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec04.19991601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1)03.19961251590 ccm4D16Y8
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.411.1995751396 ccm4D14A4
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.6 i Vtec11.19951251590 ccm4D16Y6
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA Civic VII Sedanas (ES, ET) 1.602.20011101590 ccm4D16W7
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.410.1989831396 ccm4D14A1
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.5 i 16V08.1989901493 ccm4D15B2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.610.19891311590 ccm4D16A9
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.5 i 16V08.1989901493 ccm4D15B2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.610.19891311590 ccm4D16A9
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CRX I (AF, AS) 1.6 i 16V (AS)03.19861251590 ccm4ZC1
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V10.19871071590 ccm4D16A
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871241590 ccm4D16Z5
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871311590 ccm4D16A9
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE8)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6)03.19921251590 ccm4D16Z6
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 i VTi (EG2)03.19921601595 ccm4B16A2
HONDA INTEGRA (DA) 1.6 (DA1, DA3)03.19861201590 ccm4D16A3
HONDA INTEGRA kupė (DC2, DC4) 1.609.19931201590 ccm4ZC1
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.2 i-DSI (GD5, GE2)03.2002781243 ccm4L12A4
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.3 (GD1)03.2002831339 ccm4L13A1
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.3 iDSi03.2002861339 ccm4L13A1
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.504.20021101497 ccm4L15A1
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)01.19861502494 ccm6C25A1
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)02.19871732494 ccm6C25A2
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)01.19881692675 ccm6C27A1
HONDA Legend I Coupe (KA_) 2.7 i 24V (KA3)10.19871692675 ccm6C27A1
HONDA Legend II Coupe (KA) 3.2 i 24V (KA8)01.19912053206 ccm6C32A2
HONDA Legend II Sedanas (KA) 3.2 i 24V (KA7)01.19912053206 ccm6C32A2
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)08.19871141958 ccm4B20A4
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.19871091958 ccm4B20A3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V10.19871501958 ccm4B20A7
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)04.19861371958 ccm4B20A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)10.19871401958 ccm4B20A9
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V Cat (BA4)04.19871371958 ccm4B20A5
HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1)06.19992401997 ccm4F20C VTEC
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.501.2000921495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.509.1999991495 ccm4G4FK
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 16V03.19981161599 ccm4G4GR
HYUNDAI COUPE (RD) 1.6 i 16V12.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.010.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i09.2002821341 ccm4G4EA
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.5 12V04.1997881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
INFINITI I30 Sedanas 3.001.19971932988 ccm6VQ30DE
ISUZU GEMINI (JT) 1.6 GTI 16V08.19881141588 ccm44XE1
ISUZU TROOPER (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UB) 3.208.19911773165 ccm66VD1 (SOHC)
JAGUAR S-Type (X200) 4.2 Supercharged11.20014054196 ccm8AJ8FT
JAGUAR S-Type (X200) R 4,2 V804.20023964196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19973633996 ccm8DC
JAGUAR XJ Sedanas (X350, X358) R 4.203.20033954196 ccm8AJ33SC
JAGUAR XK 8 Cabriolet (X100) R 4,208.20023964196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) R 4,208.20023964196 ccm8AJ8FT
KIA CARENS II (FJ) 1.607.20021051594 ccm4GA6D
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CVVT08.20041391975 ccm4G4GC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.412.20061091396 ccm4G4FA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.612.20061221591 ccm4G4FC
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.409.20071091396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071221591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071261591 ccm4G4FC
KIA CERATO (LD) 1.605.20061221591 ccm4G4FC
KIA CERATO sedanas (LD) 1.605.20061221591 ccm4G4FC
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V07.19961331998 ccm4FE (16V)
KIA CLARUS universalas (GC) 2.0 i 16V05.19981331998 ccm4FE (16V)
KIA PRO CEE'D (ED) 1.602.20081221591 ccm4G4FC
KIA RETONA (CE) 2.0 16V05.20001281998 ccm4FE (16V)
KIA RIO II (JB) 1.4 16V03.2005971399 ccm4G4EE
KIA RIO II (JB) 1.6 CVVT03.20051121599 ccm4G4ED
KIA RIO II sedanas (JB) 1.6 16V03.20051121599 ccm4G4ED
KIA RIO sedanas (DC_) 1.509.2002951493 ccm4A5D
KIA RIO sedanas (DC_) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO sedanas (DC_) 1.5 16V09.2000981493 ccm4A5D
KIA RIO universalas (DC) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO universalas (DC) 1.5 16V08.2000981493 ccm4A5D
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.1995801598 ccm4B6
KIA SEPHIA sedanas (FA) 1.6 i09.1993801598 ccm4B6
KIA SHUMA (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SHUMA (FB) 1.601.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II sedanas (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA Shuma Sedanas (FB) 1.503.1996801498 ccm4B5
KIA Shuma Sedanas (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 i 16V09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (K00) 2.010.20001181998 ccm4FE (16V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 4WD10.20001181998 ccm4FE (16V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V10.19991281998 ccm4FE (16V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V 4WD04.19941281998 ccm4FE (16V)
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 110 (2110) 1.601.2000901597 ccm421124
LADA 111 (2111) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 111 (2111) 1.609.2004901597 ccm421124
LADA 112 (2112) 1.601.2005821597 ccm421114
LADA 112 (2112) 1.603.2006901597 ccm421124
LADA Granta (2190) 1.6 (VAZ-21126)10.2011981597 ccm421126
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm411194
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.610.2004901597 ccm411186
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.606.2013981597 ccm421126
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.606.20131061597 ccm421127
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004821597 ccm411183
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004901597 ccm411186
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm411194
LADA KALINA universalas (2194) 1.611.2013981597 ccm421126
LADA PRIORA hečbekas (2172) 1.612.2008981597 ccm421126
LADA PRIORA hečbekas (2172) 1.6 LPG12.2008961597 ccm421126
LADA PRIORA sedanas (2170) 1.604.2007981597 ccm421126
LADA PRIORA sedanas (2170) 1.6 LPG03.2009961597 ccm421126
LADA PRIORA universalas (2171) 1.610.2009981597 ccm421126
LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 250 (VZV21_)12.19891602508 ccm62VZ-FE
LEXUS GS (UZS161, JZS160) 430 (UZS161_)11.20002834293 ccm83UZ-FE
LEXUS SC Cabriolet (UZZ40_) 430 (UZZ40_)05.20012864293 ccm83UZ-FE
LEXUS SC Cabriolet (UZZ40_) 430 (UZZ40_)01.20012924293 ccm83UZ-FE
LOTUS Elan Cabriolet 1.6 i 16V09.19891321588 ccm44XE1
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 3 (BK) 1.410.2003841349 ccm4ZJ32
MAZDA 3 (BK) 1.610.20031051598 ccm4Z601
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.602.20041051598 ccm4Z601
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1993901598 ccm4B67K
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA 323 C IV (BG) 1.809.19891301840 ccm4BP21
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD11.19911031840 ccm4BP
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD09.19901631840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19931851840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B3 ME
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.601.2001951598 ccm4ZM
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.601.2001981598 ccm4ZM
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.001.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT Turbo10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x405.1990861598 ccm4B65M
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V10.1996731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V10.1996881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.606.1989871597 ccm4B61V
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.604.1991901597 ccm4B67J
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V08.1989881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V 4WD09.19911031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT08.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT06.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19911631840 ccm4BP Turbo
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 4WD01.19911031840 ccm4BPC
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 Turbo 4WD04.19911661840 ccm4BP55
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 24V08.19941441995 ccm6KF
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B33G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.601.2001951598 ccm4ZM
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.601.2001981598 ccm4ZM
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.8 Protege05.19981251840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V07.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 4x408.19891501998 ccm4FEFL
MAZDA 626 III kupė (GD) 1.809.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 16V12.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.801.1988881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 16V01.19881401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V11.19941501998 ccm4FECM
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i05.19941061840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.19921151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.19911151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V08.1998721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA DEMIO (DW) 1.5 16V04.2000751498 ccm4B5 E
MAZDA E Serija III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (SD1) E200001.1991971998 ccm4FEY9
MAZDA E Serija Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i07.1991881598 ccm4B69
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i01.19941071598 ccm4B6D
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19941291845 ccm6K8Y1
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19921331845 ccm6K819
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19961351845 ccm6K8-ZE
MAZDA MX-5 I (NA) 1.601.1995901598 ccm48AN1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.19901151598 ccm4B64F
MAZDA MX-5 I (NA) 1.802.19941301840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.809.19931311840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V05.19981101598 ccm4B6D
MAZDA MX-5 II (NB) 1.801.19981401839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V11.20001391839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V05.19981401839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V11.20001461839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 i Turbo04.20021851840 ccm4BP8K
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991001840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991141840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 2.011.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V08.19921131598 ccm4B69N
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V606.19941401995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V601.19921441995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.19931431995 ccm6KF
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V607.20001632497 ccm6KL
MG MG ZR 10506.20011031396 ccm414 K4F
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1_A) 3.004.19902232972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD (Z16A)06.19922862972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A)07.19951401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A)08.19931141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A)06.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 160009.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI FTO kupė (DE_A) 1.8 (DE2A)09.19941251834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI FTO kupė (DE_A) 2.0 (DE3A)09.19941731999 ccm66A12 (DOHC)
MITSUBISHI FTO kupė (DE_A) 2.0 (DE3A)08.19971801999 ccm66A12 (DOHC)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.011.19921361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.0 (EA2A)09.20001331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.0 (EA2A)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)09.20001602498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Sedanas (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.0 (EA2W)09.20001331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.0 (EA2W)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.5 V6 24V (EA5W)09.20001602498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Universalas (EA0) 2.5 V6 24V (EA5W)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T)06.19961221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (P1_T ) 2.0 (P13T)07.19941161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.4 (P24V, P24W)11.19861122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W)09.19951131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.405.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.006.19961161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.0 (PA3W)12.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.406.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 4WD (C76A, C66A)06.19921141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C69A)06.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.8 16V (CB5A)06.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A)12.1995751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.6 16V (CK4A)12.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) EVO V (CP9A, CT9A)01.19982801997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer VII Sedanas (CS_A, CT_A) 1.309.2003821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedanas (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A)09.2003981584 ccm44G18
MITSUBISHI Lancer VII Universalas (CS_W, CT_W) 1.609.2003981584 ccm44G18
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)11.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19901772972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 16V06.19971331997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.005.20001331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (N63W)08.19991361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)09.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)12.1998831299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)06.1998861299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.604.2001981597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.6 16V (DG3A)01.2001981584 ccm44G18
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.4 i (N34W)10.19921392351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.010.19981331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN 200 SX (S13) 1.8 Turbo07.19881691809 ccm4CA18DET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.001.19841702960 ccm6VG30E
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo05.19872032960 ccm6VG30ET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo04.19842282960 ccm6VG30T
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902682960 ccm6VG30DETT
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.503.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.801.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.507.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.807.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.808.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.812.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.8 Turbo04.19841351809 ccm4CA18T
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.8 Turbo12.19851351809 ccm4CA18T
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i (FHLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 1.8 Turbo12.19851351809 ccm4CA18T
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i (HLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN LAUREL (JC32) 2.0 GL11.19841021974 ccm4CA20S
NISSAN Maxima III Sedanas (J30) 3.010.19881742960 ccm6VG30E
NISSAN Maxima III Sedanas (J30) 3.0 i10.19881702960 ccm6VG30E
NISSAN MAXIMA QX (A32) 3.001.19951932988 ccm6VQ30DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199254998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V09.200060998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V08.1992751275 ccm4CG13DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V09.2000821348 ccm4CGA3DE
NISSAN MICRA III (K12) 1.0 16V01.200365998 ccm4CG10DE
NISSAN Pathfinder I (WD21) 3.0 4WD07.19861292960 ccm6VG30I
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD03.19981503275 ccm6VG33E
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i02.19981202389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD03.20021332389 ccm4KA24DE
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i10.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i 4x410.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.20001061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN SILVIA (S12) 1.806.19841221809 ccm4CA18ET
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 GTI 16V02.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V06.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.1986901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 GTI 16V05.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V 4x410.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V 4WD10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 L11.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD01.19901482960 ccm6VG30E
OPEL Monterey A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G)06.19921773165 ccm66VD1 (SOHC)
VAUXHALL Monterey (M92) 3.206.19921773165 ccm66VD1 (DOHC)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.404.2005751360 ccm4KFV (TU3A)
PROTON Impian Sedanas 1.6 (CF1S)09.20011021584 ccm44G18-P
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 31603.1996951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 316 GLXi03.19961131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 318 16V GTI03.19961351834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 i12.1995951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 418 GLXi05.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 41805.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R)01.20011151783 ccm4F4P 722
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GSi10.19891121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GSi10.19891161590 ccm4D 16 A7
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GTi09.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 hečbekas (XW) 216 GTi09.19901301590 ccm4D 16 A9
ROVER 200 hečbekas (XW) 220 GTi09.19911401994 ccm420 M4F
ROVER 200 kupė (XW) 21610.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 Sedanas (XH) 21603.1985831598 ccm416 H
ROVER 200 Sedanas (XH) 216 Vitesse03.19851021598 ccm416 H
ROVER 400 (XW) 416 GSI04.19901121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 (XW) 416 GSI/GSE04.19901161590 ccm4D 16 A7
ROVER 400 (XW) 416 GTI04.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 400 (XW) 416 GTI/GTE04.19901311590 ccm4D 16 A9
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si06.19951131590 ccm4D 16 Y2
ROVER 400 hečbekas (RT) 416 Si06.19951161590 ccm4D16B2
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941221590 ccm4D 16 A8
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.19861672494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.19871732494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 24V I/SI Cat (RS)01.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse/SLI10.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 kupė 827 24V (RS)08.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i01.19921221590 ccm4D 16 A8
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t09.19971501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t07.20001851985 ccm4B205L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 Turbo SE10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t09.19971702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t01.20011852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t10.19981501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t07.20001851985 ccm4B205L
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 t10.19981702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 t01.20011852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 universalas (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo07.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II kabrioletas 2.0 i12.19931311985 ccm4B204I
SAAB 900 II kupė 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II kupė 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 9000 2.0 -16 CD09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 2.310.19891502290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.309.19902242290 ccm4B234R
SAAB 9000 2.3 -16 CD08.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 CDE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 2.3 -16 CDE Eco-Power09.19931702290 ccm4B234E
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -1612.19851281985 ccm4B202XI
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 CS09.19931311985 ccm4B204I
SAAB 9000 hečbekas 2.301.19901502290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 Aero CS02.19932202290 ccm4B234R
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 Aero CS02.19932242290 ccm4B234R
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CS09.19891462290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CSE09.19931472290 ccm4B234I
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 CSE Eco Power09.19931702290 ccm4B234E
SAAB 9000 hečbekas 2.3 -16 Turbo CSE09.19932002290 ccm4B234L
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)06.19981251994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 AWD06.20021251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 1.612.1996901597 ccm4EJ16E
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 1.6 AWD12.1996901597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA kupė (GFC) 2.0 AWD12.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i (GC3)08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i (GC3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.8 i (GC5)11.19951031820 ccm4EJ18E
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 1.8 i AWD (GC6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i (GC7)07.19961161994 ccm4EJ20E
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC7)10.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC8)06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 1.606.2001951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 1.6 AWD12.2000951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 2.0 i AWD (GD9)12.20001251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.601.1993901597 ccm4EJ16E
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i (GF3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.8 i (GF5)11.19951031820 ccm4EJ18E
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 1.8 i AWD (GF6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.009.19961161994 ccm4EJ20E
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i 16V AWD06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i AWD (GF8)12.19951161994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GG) 1.6 AWD12.2000951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA universalas (GG) 2.0 AWD12.20001251994 ccm4EJ201
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 4x404.2001861299 ccm4G13BB
SUBARU LEGACY I (BC) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I (BC) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I (BC) 2.008.19911161994 ccm4EJ20E
SUBARU LEGACY I (BC) 2000 4WD08.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I (BC) 2200 4WD (BC6, BC7)01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 2.205.19891362212 ccm4EJ22
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 200009.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 2000 4WD09.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 2200 Super 4WD01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20E
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 (BD6)07.19941282212 ccm4EJ22
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedanas (BD) 2.2 i 4WD (BD7)09.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Universalas (BG) 2.2 i 4WD (BG7)02.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.0 AWD (BE5)04.19991251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.5 AWD (BE9)10.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.0 AWD (BH5)12.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.5 AWD (BH9)12.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Sedanas (BL) 2.0 AWD (BL5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Universalas (BP) 2.0 AWD (BP5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19942203319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19922303319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU VIVIO 0.708.199244658 ccm4EN07E
SUBARU VIVIO 660 4WD03.199244658 ccm4EN07E
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.8 i 16V (SY418)08.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI GRAND VITARA I kabrioletas (GT) 2.0 4x4 (SQ 420)03.19981281995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ 416)03.1998941590 ccm4G16B
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ 416)02.2000991590 ccm4G16B
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 4x4 (SQ 420)08.19981321995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 4x4 (SQ 420)04.19981401995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ 420)03.19981281995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.5 V6 24V 4x4 (SQ 625)04.20011582493 ccm6H 25 A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ 625)04.19981442493 ccm6H 25 A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.7 4x4 (JA 627)09.20011732736 ccm6H 27 A
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 1.6 visų ratų pavara (JB416)04.20051061586 ccm4M16A
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 2.0 (JB420)10.20051401995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 2.0 visų ratų pavara (TD54, JB420)10.20051401995 ccm4J20A
SUZUKI IGNIS (FH) 1.3 (HV51, HX51, RG413)10.2000831328 ccm4M13A
SUZUKI IGNIS (FH) 1.3 4WD (RG413)10.2000831328 ccm4M13A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 (SN413)08.2004861328 ccm4M13A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V (SN413)02.2001821328 ccm4M13A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4WD (SN413)02.2001821328 ccm4M13A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4x4 (SN413)08.2005861328 ccm4M13A
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 4WD (SN413)05.2014851328 ccm4M13A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.307.2001901328 ccm4M13A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.607.20011031586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.601.20051071586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.6 4WD07.20011031586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.6 4WD04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.6 4WD01.20051071586 ccm4M16A
SUZUKI LIANA hečbekas 1.6 i (RH416)04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.3 (RH 413)03.2002901328 ccm4M13A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 (RH 416)03.20021031586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 (RH 416)01.20051071586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 4WD (RH 416)03.20021031586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 4WD (RH 416)04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI Liana Sedanas (ER, RH_) 1.6 i (RH416)04.20021061586 ccm4M16A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF 413)06.2001861299 ccm4G13BB
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 16V visų ratų pavara (SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V visų ratų pavara (FT)12.19951602493 ccm6H 25 A
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 (RB 413)05.2000761299 ccm4G13BB
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 4WD (RB 413)10.2001761299 ccm4G13BB
TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.0 (AZT250_)04.20031471998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 (AZT250_)04.20031471998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 VVTi (AZT250_)04.20031551998 ccm41AZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 2.0 (AZT250_)04.20031471998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 2.0 VVTi (AZT250_)04.20031551998 ccm41AZ-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA Avensis Verso (_M2_) 2.0 (ACM20_)08.20011501998 ccm41AZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 3.0 (VCV10_)06.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 2.2 (SXV20_)11.20001262164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 2.2 (SXV20_)08.19961312164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 3.0 24V (MCV20_)08.19961902995 ccm61MZ-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 3.0 (VCV10_)09.19911852959 ccm63VZ-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GLI (ST191)04.19921331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 (ST191)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLi12.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.012.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 1.8 i 16V (AT200/ST)11.19931161762 ccm47A-FE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.2 (ST184)10.19891362164 ccm45S-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 GTI (AE92_)07.19871251587 ccm44A-GE
TOYOTA PASEO kupė (EL44_) 1.504.19911011497 ccm45E-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.0 16V (SXM10_)05.19961281998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD01.19941351998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD (SXA10)06.19941291998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4   (SXA1_) 2.0 4WD (SXA11)12.19971291998 ccm43S-FE
TOYOTA SIENNA (MCL10_) 3.0 (MCL10_)08.19971942995 ccm61MZ-FE
TOYOTA SIENNA (MCL10_) 3.0 (MCL10_)08.19972092995 ccm61MZ-FE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 i (JZA80_)05.19932282997 ccm62JZ-GE
VOLVO S80 I (184) 2.8 T605.19982722783 ccm6B 6284 T
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16



Įvertinti dabar

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (SKSP-1990008 veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19 SKSP-1990008) pristatymas su GLS
  • SKSP-1990008 Uždegimo žvakė (sriegio žingsnis [mm]: 1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • SKSP-1990008 Uždegimo žvakė užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 1,1 SKSP-1990008) STARK pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (sukimo momento kampas [laipsniai]: 90 SKSP-1990008) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje