Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Powersport

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė RC9YC4, OE039 (sriegio ilgis [mm]: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=7552543&lng=lt&ccf=94077774

3,43

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: OE039/T10
  • Gamintojas: CHAMPION
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
CHAMPION Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Powersport 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • kibirkšties padėtis [mm]:  
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta, Vario vidurinis elektrodas 
  • sriegio dydis:   M14x1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:  
  • Prijungimo mechanizmai:   M4/SAE 
  • kokybė / klasė:   Nickel gro 
  • techninės informacijos numeris:   RC9YC4 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • varža nuo [kOhm]:  
  • Varža iki [k?]:  
  • iškrovimas [mm]:   1,5 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CHAMPION OE039
CHAMPION RC9YC4
CITROËN 5962H8
DAIHATSU 9004851106
FIAT 46417010
FIAT 46531935
FIAT 7571541
GENERAL MOTORS 96130723
HONDA 12290PNE004
HONDA 980795614E
HONDA 980795615E
HONDA 9807B5615P
LADA 21123707010
MAZDA BP0118110
MAZDA BP0218110
MAZDA BP0318110
MAZDA BP0418110
MAZDA F22018110
MITSUBISHI MS851357
MITSUBISHI MS851358
MITSUBISHI MS851728
NISSAN 2240101P15
NISSAN 2240101P16
NISSAN 2240120J06
NISSAN 2240199B19
NISSAN 22401V5016
OPEL 1214009
OPEL 1214148
PEUGEOT 5962H8
PROTON MS851237E
SUBARU 22401KA210
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z255
BERU
Z72
BERU
Z73
BERU
Z16
BERU
Z158
BERU
Z299
NGK
1662
NGK
1667
NGK
2460
NGK
2756
NGK
3132
NGK
3524
NGK
4856
NGK
5282
NGK
5553
NGK
6465
NGK
6711
NGK
6953
NGK
6962
NGK
7121
NGK
7210
VALEO
246173
VALEO
246186
BOSCH
0 242 229 543
BOSCH
0 242 229 659
BOSCH
0 242 229 660
BOSCH
0 242 229 719
BOSCH
0 242 235 547
BOSCH
0 242 235 556
BOSCH
0 242 235 666
BOSCH
0 242 235 667
BOSCH
0 242 236 542
DENSO
K16PR-U
DENSO
K16PR-U11
DENSO
K16TT
DENSO
K20PR-U
DENSO
K20PR-U11
DENSO
K20TT
DENSO
KJ20DR-M11
DENSO
Q16TT
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20PR-U11
DENSO
Q20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110020312
MAGNETI MARELLI
062110030312
MAGNETI MARELLI
062110070312
MAGNETI MARELLI
062110080312
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110260312
FEBI BILSTEIN
13415
FEBI BILSTEIN
13423
FEBI BILSTEIN
13424
FEBI BILSTEIN
13427
FEBI BILSTEIN
13429
FEBI BILSTEIN
13432
VEMO
V99-75-0014
VEMO
V99-75-0019
VEMO
V99-75-0020
VEMO
V99-75-0021
VEMO
V99-75-0031
VALEO
246132
VALEO
246851
VALEO
246903
NGK
1080
VALEO
246872
VALEO
246871
CHAMPION
OE039/T10
CHAMPION
OE089/T10
CHAMPION
OE024/T10
FEBI BILSTEIN
13414
FEBI BILSTEIN
13426
DENSO
Q16PR-U11
DENSO
IK20TT
VAICO
V20-2445
CHAMPION
OE002
STARK
SKSP-1990001
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990008
STARK
SKSP-1990013
TOPRAN
721 022
MAGNETI MARELLI
062110240312
DT
4.67509
RIDEX
686S0002
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0009
MAGNETI MARELLI
062000774304
DT
7.56090
HELLA
8EH 188 704-011
HELLA
8EH 188 704-031
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 704-111
HELLA
8EH 188 705-041
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
STARK
SKSP-1990062
RIDEX
686S0063
STARK
SKSP-1990063
RIDEX
686S0064
STARK
SKSP-1990064
RIDEX
686S0065
STARK
SKSP-1990065
RIDEX
686S0066
RIDEX
686S0027
AVEOCRUZELACETTILUMINANUBIRA REZZOXM ESPERO LANOSNEXIATACUMA APPLAUSE CHARADEVALERA IVHIJETESCORTFIESTAORIONRANGERSIERRA ACCORD CITYCIVICCONCERTOCRX JAZZLEGEND GALLOPER TIBURONCHEROKEE CLARUS RETONA RIO SHUMA110111112GRANTAKALINAPRIORA121323626 929 B SerijaE SerijaMX-5MX-6PREMACY CARISMA COLTECLIPSEFTOGALANT LANCERSHOGUN PAJERO PININ PAJERO SPORT SANTAMOSPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON BLUEBIRD PRAIRIE SUNNYPERSONA400 800 9000IMPREZA JUSTY LEGACY SVXBALENO GRAND VITARA JIMNYSWIFT VITARA4 RUNNERAURISCAMRYCARINA CELICACOASTERCOROLLA MR 2
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T200) 1.609.20031051598 ccm4LXT
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.409.20081011399 ccm4LDT
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedanas (T250, T255) 1.605.20051031598 ccm4F16D3
CHEVROLET CRUZE 1.307.2000831328 ccm4M13A
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091091598 ccm4F16D3
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.601.20121091598 ccm4LXT
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET LACETTI universalas (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.602.20041091598 ccm4F16D3
CHEVROLET Lumina APV MPV 2.310.19931372260 ccm4LD2
CHEVROLET Lumina APV MPV 2.312.19921472260 ccm4LD2
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.401.2005941399 ccm4L14(85CUL4)
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 1.5 SE06.19991101498 ccm4A15DMS
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 1.6 16V07.20001031598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAN) 1.607.20031091598 ccm4F16D3
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V06.1997901598 ccm4A16SMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN) 1.607.20031091598 ccm4F16D3
CHEVROLET Rezzo (U100) 1.603.20051051598 ccm4L44(96CUL4)
CITROËN XM (Y3) 2.005.1989114 ccm
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V10.1993881498 ccm4A15MF
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V05.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.6 16V02.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NEXIA sedanas (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO Tacuma (U100) 1.609.20001051598 ccm4A16DMS
DAEWOO Tacuma (U100) 1.6 SX08.2001901598 ccm4L44(96CUL4)
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause II Hatchback (A101) 1.6 16V (A101)07.1997991590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III sedanas (G102) 1.311.1990901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.309.1996601296 ccm4HC
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V01.1993841296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV sedanas (G203) 1.5 16V10.1994751499 ccm4HEE
DAIHATSU HIJET komercinis (S85) 1.3 i 16V05.1998651296 ccm4HC-E
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.4 i02.1986731392 ccm4F6D
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV kabrioletas (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) RS 200005.19911501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 2000 4x408.19931501998 ccm4N7A
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.408.1993711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 200002.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)02.1987731392 ccm4FUD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989731392 ccm4FUJ
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 CAT03.1989731391 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891031598 ccm4LJD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891101597 ccm4LJC
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.4 CAT02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ORION II (AFF) 1.6 i03.19861051597 ccm4LRB
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD RANGER (ER, EQ) 2.203.2002106 ccm
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA hečbekas (GBC) 1.608.1984791597 ccm4LSD
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA hečbekas (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA universalas (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)10.19871331958 ccm4B20A8
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)01.19871371958 ccm4B20A2
HONDA ACCORD VI Aerodeck (CF) 1.610.1998881598 ccm4A16A5
HONDA City Sedanas (GE4) 1.3 SES05.2003861339 ccm4L13A8
HONDA Jazz Sedanas (GD_) 1.3 (GD6)05.2003861339 ccm4L13A1
HONDA Jazz Sedanas (GD_) 1.5 i-DSI (GD8)10.20041101497 ccm4L15A2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.5 i 16V (EE2)01.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881101590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V10.1988901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.201.1988561187 ccm4D12B1
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V10.1987901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV sedanas (ED) 1.6 i 16V 4x410.19891091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3)10.1991751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991901493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1)01.19941251590 ccm4D16Z9
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.501.1992831493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.510.1993901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.5 (EG8)10.19931011493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i03.19961051590 ccm4D16Y7
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1)03.19961251590 ccm4D16Y8
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.6 i Vtec11.19951251590 ccm4D16Y6
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA CONCERTO sedanas (HWW) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V10.19871071590 ccm4D16A
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871241590 ccm4D16Z5
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6)03.19921251590 ccm4D16Z6
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.2 i-DSI (GD5, GE2)03.2002781243 ccm4L12A4
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.3 (GD1)03.2002831339 ccm4L13A1
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.3 iDSi03.2002861339 ccm4L13A1
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.412.2006801339 ccm4L13A1
HONDA Jazz II Hatchback (GD_, GE3, GE2) 1.504.20021101497 ccm4L15A
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)01.19881692675 ccm6C27A1
HONDA Legend I Coupe (KA_) 2.7 i 24V (KA3)10.19871692675 ccm6C27A1
HYUNDAI GALLOPER I 3.0 V608.19911412972 ccm66G72
MITSUBISHI GALLOPER (JK-01) 3.0 V609.19981412972 ccm6G6AT
HYUNDAI TIBURON kupė 2.0 CVVT10.20061431975 ccm4G4GC
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i01.19881853964 ccm6ERH
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V07.19961331998 ccm4FE (16V)
KIA CLARUS universalas (GC) 2.0 i 16V05.19981331998 ccm4FE (16V)
KIA RETONA (CE) 2.0 16V05.20001281998 ccm4FE (16V)
KIA RIO sedanas (DC_) 1.509.2002951493 ccm4A5D
KIA Shuma Sedanas (FB) 1.503.1996801498 ccm4OK280
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.2000911499 ccm4VAZ-2112
LADA 110 (2110) 1.601.2000901597 ccm4VAZ-21124
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm4VAZ-2112
LADA 111 (2111) 1.609.2004821597 ccm4VAZ-21114
LADA 111 (2111) 1.609.2004901597 ccm4VAZ-21124
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.1995951499 ccm4VAZ-2112
LADA 112 (2112) 1.601.2005821597 ccm4VAZ-21114
LADA 112 (2112) 1.603.2006901597 ccm4VAZ-21124
LADA GRANTA (2190) 1.610.2011871597 ccm4VAZ-11186
LADA GRANTA (2190) 1.6 (VAZ-21126)10.2011981597 ccm4VAZ-21126
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V11.2008901390 ccm4VAZ-11194
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm4VAZ-11194
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA KALINA hečbekas (1119) 1.610.2004901597 ccm4VAZ-11186
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.606.2013871597 ccm4VAZ-11186
LADA KALINA hečbekas (2192) 1.606.2013981597 ccm4VAZ-21126
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.4 16V11.2008901390 ccm4VAZ-11194
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004821597 ccm4VAZ-21114
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA Kalina Sedanas (1118) 1.610.2004901597 ccm4VAZ-11186
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V11.2008901390 ccm4VAZ-11194
LADA Kalina Universalas (1117) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm4VAZ-11194
LADA Kalina Universalas (1117) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA KALINA universalas (2194) 1.611.2013871597 ccm4VAZ-11186
LADA KALINA universalas (2194) 1.611.2013981597 ccm4VAZ-21126
LADA PRIORA hečbekas (2172) 1.612.2008981597 ccm4VAZ-21126
LADA PRIORA sedanas (2170) 1.604.2007981597 ccm4VAZ-21126
LADA PRIORA universalas (2171) 1.610.2009981597 ccm4VAZ-21126
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996601299 ccm4J4T
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA 323 C IV (BG) 1.809.19891301840 ccm4BP21
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V09.19891401840 ccm4BP22
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD11.19911031840 ccm4BP
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT Turbo10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.606.1989871597 ccm4B61V
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V08.1989881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V09.19891401840 ccm4BP31
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V 4WD09.19911031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT08.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 4WD01.19911031840 ccm4BPC
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V 4WD11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III kupė (GD) 1.809.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.2 12V04.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.801.1988881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V11.19941501998 ccm4FECM
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 V (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.802.1998901840 ccm4FPY3
MAZDA 929 III (HC) 3.001.19881702954 ccm6JE3
MAZDA B Serija Pick-up (UN) 2.211.1999922184 ccm4F2R4
MAZDA E Serija Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MAZDA MX-5 I (NA) 1.601.1995901598 ccm48AN1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.19901151598 ccm4B64F
MAZDA MX-5 I (NA) 1.809.19931311840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 II (NB) 1.801.19981401840 ccm4BPD
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991001840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991141840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 2.011.20011311991 ccm4FS7G
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A)07.19951401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A)08.19931141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.8 (CJ5A)11.19971481834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A)06.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 160009.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2400 GS 16V09.19981432351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI FTO kupė (DE_A) 1.8 (DE2A)09.19941251834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedanas (E50) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 4WD (C76A, C66A)06.19921141597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C69A)06.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedanas (CB_A, CD_A, CE_A) 1.8 16V (CB5A)06.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedanas (CJ_, CP_) 1.6 16V (CK4A)12.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedanas (CS_A, CT_A) 1.8 SEi Limited09.20031241834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19971772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)11.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 1.8 4WD03.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)03.20031672972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)06.20001702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)11.19981772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Santamo MPV 2.0 16V05.19991391997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.604.2001981597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 1.805.20021261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i (FHLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedanas (T72 , T12, U12) 2.0 i (HLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i10.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.0 i 4x410.1988981974 ccm4CA20E
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 GTI 16V02.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V06.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.1986901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 GTI 16V05.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i08.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V 4x410.1988901597 ccm4GA16i
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 31603.1996951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 318 16V GTI03.19961351834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 1.808.20001351834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 i12.1995951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 41608.2000951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedanas (C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941221590 ccm4D 16 A8
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.19861672494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.19871732494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 24V I/SI Cat (RS)01.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 hečbekas (XS) 827 Vitesse/SLI10.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 kupė 827 24V (RS)08.19921692675 ccm6C 27 A1
SAAB 9000 2.0 -1601.19891281985 ccm4B202I
SAAB 9000 hečbekas 2.0 -16 CS01.19891281985 ccm4B202I
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i09.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU JUSTY I (KAD) 100005.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 100011.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)05.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)11.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1986681189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1990751189 ccm3EF12E
SUBARU LEGACY I (BC) 2200 4WD (BC6, BC7)01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU LEGACY I universalas (BC, BJF) 2200 Super 4WD01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19942203319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19922303319 ccm6EG33 DOHC
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO hečbekas (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO universalas (EG) 1.8 i 16V (SY418)08.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ 416)02.2000991590 ccm4G16B
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 (SN413)08.2004861328 ccm4M13A
SUZUKI SWIFT II hečbekas (EA, MA) 1.6 4x4 (SF 416)03.1989921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14, SF406)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 (SE 416)02.1991951590 ccm4G16B
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.711.19951522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD11.19951522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.4 (ZZE150_)03.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV22, SV21_)09.19891121998 ccm43S-FC
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 4WD (SV25_)08.19881281998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.0 4WD03.19831201998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.2 (SDV10, SXV10)02.19931262164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 2.2 (SDV10, SXV10)09.19911262164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Universalas (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GLI (ST191)04.19921331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 2.0 (ST191)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 i (ST191_)05.19951261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLi12.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.012.19871281998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 2.0 (ST171_)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.2 GT (ST204)11.19931362164 ccm45S-FE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892081998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA kupė (AT18_, ST18_) 2.2 (ST184)10.19891362164 ccm45S-FE
TOYOTA Coaster Bus (_B4_, _B5_) 2.708.19991522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (E15_) 1.4 VVT-i01.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)08.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 (SW20_)12.19891201998 ccm43S-FE
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Powersport



Įvertinti dabar

Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Powersport.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (RC9YC4, OE039 veržliarakčio dydis: 16) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M14x1.25 RC9YC4, OE039) pristatymas su GLS
  • RC9YC4, OE039 Uždegimo žvakė (jungties tipas: M4/SAE) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • RC9YC4, OE039 Uždegimo žvakė Transporto priemonės numeris iki: 151176 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( RC9YC4, OE039) CHAMPION pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris nuo: 100001 RC9YC4, OE039) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje