Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė IRIDIUM POWER veržliarakčio dydis: 20,6

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė CWP7L, IW20 (uždegimo žvakė: su varža | veržliarakčio dydis: 20,6) pirkti pigūs thumb?id=1825232&lng=lt&ccf=94077793

22,13

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 062120070312
  • Gamintojas: MAGNETI MARELLI
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   20,6 
  • uždegimo žvakė:   su varža 
  • sriegio dydis:   14-19 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:  
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CITROËN 596222
CITROËN/PEUGEOT 596222
DAIHATSU 9004851040
DAIHATSU 9004851073
DAIHATSU 9004851074
DAIHATSU 9004851086
DAIHATSU 9004851087
DAIHATSU 9091901089
DAIHATSU 99906850P9001
DAIHATSU 99906910X9002
DAIHATSU 99906910X9027
DAIHATSU NDIW20
DAIHATSU NDIW20A
FIAT 46093110
FIAT 60504563
HONDA 9807956844
KAWASAKI J4520IW20
LANCIA 4079729
MAGNETI MARELLI CWP7L
MAGNETI MARELLI IW20
MAZDA 1UD118110
MAZDA 1UN118110
MAZDA 1UN418110
MITSUBISHI MZ602033
MITSUBISHI MZ602061
MITSUBISHI MZ602071
NISSAN BY480BPR6E
NISSAN BY481BPR6E
RENAULT 7701366533
RENAULT 7701414024
RENAULT 7701414026
SAAB 885004
SAAB 885285
SUZUKI 9900079A37W0P
SUZUKI 9900079J80W20
SUZUKI 9900079K60BP6
SUZUKI 9900079K60P6R
TOYOTA 9091901088
TOYOTA 9091901092
TOYOTA 9091901097
VW 101000002AE
VW 101000006AF
YAMAHA 9079320168
YAMAHA 9089078079
YAMAHA 9089322113
YAMAHA 9470100284
YAMAHA 9470100285
YAMAHA 9470100301
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
5832
NGK
2417
VEMO
V99-75-0042
BERU
Z69
BERU
Z104
BERU
Z42
BERU
Z68
NGK
3526
NGK
3903
NGK
4510
NGK
5637
NGK
6637
NGK
7811
BOSCH
0 242 236 576
DENSO
IW20
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062120070312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
VEMO
V99-75-0001
BOSCH
0 242 235 525
NGK
7726
NGK
5521
NGK
2212
NGK
7026
NGK
4233
NGK
6764
VALEO
246862
CHAMPION
OE008/T10
CHAMPION
OE037/T10
CHAMPION
OE015/T10
CHAMPION
OE087/T10
CHAMPION
L86C/W24
FEBI BILSTEIN
13452
DENSO
IW20TT
MAGNETI MARELLI
062000773304
CHAMPION
CCH306C
COUPEC25127131FIORINOTIPOPIAZZAINDYLANCER911PERSONA19 LAGUNACAVALIERGOLF
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.1986881781 ccm4SF
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.8 E07.1987691796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.011.1981781971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 plokščiadugnis / važiuoklė (280_, 290_) 2.011.1981781971 ccm4170A (XN1T)
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.004.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.6 Super Mirafiori (A)03.1979981585 ccm4131 B1.000
FIAT Fiorino Van (127_) 105001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e.05.1989781372 ccm4159 A2.000
ISUZU PIAZZA (JR_) 2.0 Turbo06.19851411995 ccm44ZC1-T
MASERATI Indy Coupe 4.701.1972290 ccm
MITSUBISHI Lancer IV Sedanas (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)06.1990901468 ccm44G15 (12V)
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo08.19903203299 ccm6M 30.69
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo S06.19913553299 ccm6M 30.69S
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLi/GLSi03.1996901468 ccm44 G 15 M
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.1992881794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)08.1995941794 ccm4F3P 724
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.6 i09.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.6 i09.1988751598 ccm4E 16 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i09.19881151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i Cat09.19901151998 ccm4C 20 NE
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė IRIDIUM POWER veržliarakčio dydis: 20,6



Įvertinti dabar

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė IRIDIUM POWER veržliarakčio dydis: 20,6.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (CWP7L, IW20 sriegio dydis: 14-19) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 1 CWP7L, IW20) pristatymas su GLS
  • CWP7L, IW20 Uždegimo žvakė () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • CWP7L, IW20 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( CWP7L, IW20) MAGNETI MARELLI pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( CWP7L, IW20) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje