Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė FL13WC1 (svoris [kg]: 0,03 | uždegimo žvakė: su tarpiklio vieta) pirkti pigūs thumb?id=1873961&lng=lt&ccf=94077797

2,03

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 13447
  • Gamintojas: FEBI BILSTEIN
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   21 
  • Išorinis sriegis [mm]:   M14 x 1,25 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   su tarpiklio vieta, 1 æ įžemintas elektrodas 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,72 
  • Svoris [kg]:   0,03 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BMW 12121257513
BMW 12121258158
BMW 12121258973
BMW 12129055912
CITROËN 596119
CITROËN 596147
CITROËN 596193
CITROËN 596196
CITROËN 596211
CITROËN 596213
CITROËN 596219
CITROËN 596251
CITROËN 596252
CITROËN 596260
CITROËN 596270
CITROËN 5962A4
DAIHATSU 9004851034000
DAIHATSU 9004851034010
FEBI BILSTEIN FL13WC1
FIAT 4359422
FIAT 4359423
FIAT 4401549
FIAT 46229251
FIAT 60504563
FIAT 7554420
FIAT 7554421
FIAT 7554442
FORD 1120837
FORD 1506415
FORD 5099738
FORD 5099767
FORD 5099782
FORD 5099795
FORD 5099796
FORD 5099803
FORD 5099861
FORD 5099885
FORD 5099944
HONDA 08982999000
HONDA 9807656811
HONDA 9807956811
HONDA 9807956841
HONDA 980795684101
HONDA 980795684102
HONDA 9817956841
HONDA NGKBP6E
HONDA NGKBP6ES
ISUZU 9825131030
MERCEDES-BENZ 0001591003
MERCEDES-BENZ 0001596803
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z11
BERU
Z42
NGK
5637
NGK
7811
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
DENSO
IW20
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062120070312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
VEMO
V99-75-0004
VALEO
246862
BOSCH
0 241 235 755
CHAMPION
OE001/T10
CHAMPION
OE087/T10
FEBI BILSTEIN
13452
DENSO
IW20TT
STARK
SKSP-1990009
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
BUGIAD
BSP24723
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
021500-2000E95 SerijaC25CHARADE124127131132ARGENTADUCATOESCORTTRANSITCIVICTROOPER/8G KlasėHECKFLOSSEHENSCHELPONTONPULLMANNS KlasėStufenheck SLT2123 Serija124 SerijaCORDIA GALANT L300 / DELICALANCER CELESTESAPPORO PICK UP PRAIRIE 404504505J5121618 5FUEGOMASTERCADDYDERBYGOLFILTISJETTAK70LTPASSATPOLOSANTANASCIROCCOTOURANTRANSPORTER
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23EA)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo01.19741701990 ccm4M10 B20 (22T A)
BMW 02 kabrioletas (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 kabrioletas (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2.5 CS09.19741502494 ccm6M30 B25
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2800 CS01.19691702788 ccm6M30 B28
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 CS05.19711802986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 Csi07.19712002986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 3.0 CSL01.19742063153 ccm6M30 B32 (315/1A)
BMW 5 Sedanas (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedanas (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 520 i03.19721251990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 520 i08.19721311990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedanas (E12) 52506.19731462494 ccm6M30 B25 A
BMW 5 Sedanas (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedanas (E12) 52801.19751652788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedanas (E12) 52801.19751702788 ccm6M30 B28
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 1.8 E07.1987691796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 autobusas (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 komercinis (280_, 290_) 1.811.1981681796 ccm4169 (XM7T)
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 Turbo (G11)10.198368993 ccm3CB 60
FIAT 124 Sedanas (124_) 120002.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197140903 ccm4100 GL.048
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.4 Mirafiori11.1981701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.3 Super Mirafiori03.1978781297 ccm4131 B.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Mirafiori11.1980701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedanas (131_) 1.4 Super Mirafiori04.1981751367 ccm4131 C1.000
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e.01.19801221995 ccm4132 C3.000
FIAT Argenta (132_) 160004.1981981585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 200006.19781131995 ccm4132 C2.000
FIAT Argenta (132_) 2000 i.e.06.19811221995 ccm4132 C3.000
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO komercinis (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO komercinis (290) 2.006.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.807.1982671796 ccm4XM7T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.009.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 2.007.1985751971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (280) 2.008.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130009.1973541298 ccm4J1F
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970721298 ccm4J3D
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970441098 ccm4G1
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I Break (ADH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 1000 (72E2A)12.1968601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.5 900 (7200)11.1965601498 ccm4EX
FORD TRANSIT autobusas (72E, 73E) 1.7 FT 100 (72E2A)04.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT komercinis (72E, 71E) 1.5 (72E1A)01.1971601498 ccm4EX
FORD TRANSIT komercinis (72E, 71E) 1.7 FT 10004.1971651699 ccm4EY
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (74E) 1.501.1971601498 ccm4EX
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (74E) 1.7 FT 10004.1971651699 ccm4EY
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)03.1977541238 ccm4EB2
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)09.1977601238 ccm4EB3
ISUZU TROOPER atidaryta visureigė transporto priemonė (UBS) 2.3 (UBS16)11.1985902254 ccm44ZD1
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 280 CE (114.072)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedanas 280 E (114.062)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 200 (115.015)01.1968861988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 220 (115.010)01.19681052197 ccm4M 115.920
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedanas 230.4 (115.017)08.19731102307 ccm4M 115.951
MERCEDES-BENZ G Klasė Cabrio (W460) 280 GE (460.212, 460.243)07.19821502746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)08.19841502746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 280 GE (460,2)11.19791562746 ccm6M 110.994
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 500 E (463.228)09.19932414973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 23006.19661202281 ccm6M 180.950
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 230 (110.011)07.19651052281 ccm6M 180.949
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 B (111.010)08.1959952180 ccm6M 180.940
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 SB (111.012)08.19591102180 ccm6M 180.941
MERCEDES-BENZ Henschel 2-t 207 1.802.1973691767 ccm4A 70NV
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 b (121.010)06.1959801884 ccm4M 121.920
MERCEDES-BENZ Pullmann (W100) 60009.19642506332 ccm8M 100.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 380 SEC (126.043)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19812314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 500 SEC CAT06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL 6.3 (109.018)03.19682506330 ccm8M 100.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721562746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721602746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721772746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721852746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19761943499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.19722003499 ccm8M 116.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19762053499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.032)01.19732244520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W116) 450 SEL 6.9 (116.036)07.19752866834 ccm8M 100.985
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 S (126.021)12.19791562746 ccm6M 110.926
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 280 SE, SEL (126.022, 126.023)10.19791852746 ccm6M 110.987
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)09.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852314196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034, 126.035)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 500 SE, SEL Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL08.19872795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 200 (123.020)02.1976941988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 280 E (123.033)02.19761852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 280 SLC (107.022)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)03.19761953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 350 SLC (107.023)01.19722003499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 380 SLC (107.025)07.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC (107.024)01.19732254520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL kupė (C107) 450 SLC 5.0 (107.026)06.19782414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ T2/L šiukšliavežis LK 408 G (309.040, 309.041)01.1968852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE09.19771772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 CE03.19771852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.8 GSL (A215A)10.1986901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.0 GLX01.1977861995 ccm44G52
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.404.1990681439 ccm44G33
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P23V, P03V, P13V)06.19941061997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Lancer Celeste Coupe (A7_) 2.0 GSR (A78A)10.1975901995 ccm44G52
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 1.6 SL,GL (A121)04.1978751597 ccm44G32
MITSUBISHI SAPPORO I (A12_) 2.0 (A123)01.19791071995 ccm44G52
NISSAN PICK UP (720) 2.2 4WD04.1983972188 ccm4Z22
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1985871952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1988901952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.409.19851012389 ccm4Z24i
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PRAIRIE PRO (M11) 2.010.1989901974 ccm4CA20S
PEUGEOT 404 kabrioletas 1.604.1963801618 ccm4XC6
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (A01, A03)07.1968821796 ccm4XM
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 504 kabrioletas 2.010.19741021971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kabrioletas 2.008.19821061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 kupė 2.010.19741021971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.807.1987721796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 pikapas (E_) 1.808.1981751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.004.198390 ccm
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 Break (551D) 1.804.1982751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 autobusas (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 komercinis (280L) 2.009.1987751971 ccm4XN1T
PEUGEOT J5 komercinis (290L) 1.809.1990691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 1.809.1981691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 plokščiadugnis / važiuoklė (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
RENAULT 12 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL (1152, 1153, 1157)01.1971651565 ccm4821.04
RENAULT 16 (115_) 1.6 TS (1151, 1154)09.1968831565 ccm4807.05
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT FUEGO (136_) 1.604.1983711647 ccm4A2M 723
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 2.006.1985821995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.007.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.19821121781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW ILTIS (183) 1.703.1979751714 ccm4YX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 CAT06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW Jetta Mk1 (16) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (281-363) 2.4 Syncro08.1991902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.408.1985902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (293-909) 2.408.1988952383 ccm61E
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 4WD12.1982902383 ccm6DL
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.301.1978601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW SANTANA (32B) 2.108.19821152144 ccm5WE
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.20031501984 ccm4AXW
VW TRANSPORTER III autobusas 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III komercinis 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 1.909.1982601913 ccm4DF
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21



Įvertinti dabar

FEBI BILSTEIN Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (FL13WC1 tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,72) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 21 FL13WC1) pristatymas su GLS
  • FL13WC1 Uždegimo žvakė (sriegio ilgis [mm]: 19) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • FL13WC1 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( FL13WC1) FEBI BILSTEIN pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (variklio kodas: M110 FL13WC1) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje