Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Iridium Power

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė I06, 5306 (sriegio matas 1: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666591&lng=lt&ccf=94077793

11,85

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: IW20
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Iridium Power 
  • veržliarakčio dydis:   20.6 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   19 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   56 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CITROËN/PEUGEOT 596222
DAIHATSU 9004851040
DAIHATSU 9004851073
DAIHATSU 9004851074
DAIHATSU 9004851086
DAIHATSU 9004851087
DAIHATSU 9091901089
DAIHATSU 99906850P9001
DAIHATSU 99906910X9002
DAIHATSU 99906910X9027
DAIHATSU NDIW20
DAIHATSU NDIW20A
DENSO I06
FIAT 46093110
FIAT 60504563
HONDA 9807956844
KAWASAKI J4520IW20
LANCIA 4079729
MAZDA 1UD118110
MAZDA 1UN118110
MAZDA 1UN418110
MITSUBISHI MZ602033
MITSUBISHI MZ602061
MITSUBISHI MZ602071
NISSAN BY480BPR6E
NISSAN BY481BPR6E
RENAULT 7701366533
RENAULT 7701414024
RENAULT 7701414026
SAAB 885004
SAAB 885285
SUZUKI 9900079A37W0P
SUZUKI 9900079J80W20
SUZUKI 9900079K60BP6
SUZUKI 9900079K60P6R
TOYOTA 9091901088
TOYOTA 9091901089
TOYOTA 9091901092
TOYOTA 9091901097
VW 101000002AE
VW 101000006AF
YAMAHA 9079320168
YAMAHA 9089078079
YAMAHA 9089322113
YAMAHA 9470100284
YAMAHA 9470100285
YAMAHA 9470100301
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
5832
NGK
2417
VEMO
V99-75-0042
BERU
Z69
BERU
Z104
BERU
Z42
BERU
Z68
NGK
3526
NGK
3903
NGK
4510
NGK
5637
NGK
6637
NGK
7811
BOSCH
0 242 236 576
DENSO
IW20
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062120070312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
VEMO
V99-75-0001
BOSCH
0 242 235 525
NGK
7726
NGK
5521
NGK
2212
NGK
7026
NGK
4233
NGK
6764
VALEO
246862
CHAMPION
OE008/T10
CHAMPION
OE037/T10
CHAMPION
OE015/T10
CHAMPION
OE087/T10
CHAMPION
L86C/W24
FEBI BILSTEIN
13452
DENSO
IW20TT
MAGNETI MARELLI
062000773304
CHAMPION
CCH306C
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Iridium Power



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20.6 Iridium Power.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (I06, 5306 svoris [g]: 56) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 22 I06, 5306) pristatymas su GLS
  • I06, 5306 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 20.6) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • I06, 5306 Uždegimo žvakė specifikacija: Twin Spark pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( I06, 5306) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Kiekis: 2 I06, 5306) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje