Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm ULTRA

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 145DU, 0001345702 (sriegio ilgis [mm]: 19 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=990321&lng=lt&ccf=94077793

3,09

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: Z42
  • Gamintojas: BERU
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BERU Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   ULTRA 
  • veržliarakčio dydis:   21 mm 
  • sriegio ilgis [mm]:   19 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas, su tarpiklio vieta 
  • sriegio dydis:   M14x1,25 
  • tarpas tarp elektrodų [mm]:   0,8 
  • Prijungimo mechanizmai:   SAE/M4 
  • SS tinkamų pakuočių ieškokite dalių sąraše   
  • techninės informacijos numeris:   14-5 DU 
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]:   20 
  • Priveržimo momentas iki [Nm]:   30 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 60504563
ALFA ROMEO 60512929
AUTO UNION 78217001010000
AUTO UNION N01781123
BMW 12121338146
BMW 12128636155
BMW 12128636167
BMW 12128636169
BorgWarner (BERU) 0001345702
BorgWarner (BERU) 145DU
CITROËN GX0618810A
CITROËN MKP00073
FIAT 2301710
FIAT 4170472
FIAT 4172173
FIAT 60504563
FIAT 60512929
FIAT 7554438
FIAT 7554452
FORD 5099949
FORD 80OF12405EA
HITACHI L44P
LANCIA 2301710
LANCIA 4170472
LANCIA 4172173
LANCIA 60504563
LANCIA 60512929
MERCEDES-BENZ 0011588803
MERCEDES-BENZ 0011591903
MERCEDES-BENZ 0011592703
MERCEDES-BENZ 0011593103
MERCEDES-BENZ 0011593403
MERCEDES-BENZ 0011594503
MERCEDES-BENZ 0011595003
MERCEDES-BENZ 0011595203
MERCEDES-BENZ 0011595303
MERCEDES-BENZ 0011595503
MERCEDES-BENZ 0011596103
MERCEDES-BENZ 0011596203
MERCEDES-BENZ 0011596903
MERCEDES-BENZ 0011598404
MERCEDES-BENZ 0011598703
MERCEDES-BENZ 0011598803
MERCEDES-BENZ 0011598903
MERCEDES-BENZ 0011599303
MERCEDES-BENZ 0021591803
MERCEDES-BENZ 0021592703
MERCEDES-BENZ 0021595103
MERCEDES-BENZ 0021596203
MERCEDES-BENZ 0021596303
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
NGK
3355
NGK
2412
BERU
Z42
NGK
1111
NGK
5637
NGK
7811
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
BOSCH
0 242 245 521
BOSCH
0 242 245 552
DENSO
IW20
DENSO
T22EP-U
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
DENSO
W24EP-U
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062120070312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13465
VALEO
246862
MAGNETI MARELLI
062110430312
CHAMPION
OE087/T10
DENSO
IW20TT
MAGNETI MARELLI
062000773304
145146155 1641750-200033 75 90ALFASUD ARNAGIULIAGIULIETTAGTGTA GTVMONTREAL RZSPIDER A31010080123 Serija365400512 124125850ARGENTACAPRIESCORTFULVIAGAMMA228420/430BITURBO KARIF QUATTROPORTE/8HECKFLOSSEPAGODES KlasėT2111 Serija41242721372140204304 504SPIDEREUROPA91191492419 CLIO SUPER 599 160MATRA BAGHEERASIMCADERBYPASSATPOLOSCIROCCOTRANSPORTER
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921861995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)02.19921652492 ccm6AR 67301
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)10.19921632492 ccm6AR 67302
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)03.19912041996 ccm6AR 64101
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.19922011996 ccm6AR 64102
ALFA ROMEO 164 (164) 3.011.19871882959 ccm6AR 06410
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.A)06.19871922959 ccm6AR 06410
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.19871842959 ccm6AR 06412
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 1750 (105,48)03.19681131779 ccm4AR 00548
ALFA ROMEO 33 (905) 1.2 (905.A)06.1983681186 ccm4AR 30585
ALFA ROMEO 33 (905) 1.305.1983791351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H)10.1984861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G)06.1983751351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.505.1983951490 ccm4AR 30182
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2)07.19861021490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2G)06.1983901490 ccm4AR 30520
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2A)01.1984951490 ccm4AR 30514
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T)09.19861051490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.19841051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 (905) 1.701.19861291712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 i.e. (905.A3D)09.19881051712 ccm4AR 30558
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.509.1984901490 ccm4AR 30520
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.509.1984951490 ccm4AR 30514
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.5 4x4 (905.A2U)12.19861051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.7 i.e.09.19881051712 ccm4AR 30558
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.605.19851031567 ccm4AR 61101
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 (162.B2B, 162.B2C)05.19851101567 ccm4AR 06100
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C)05.19891101567 ccm4AR 61101
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1A, 162.B1B)09.19851161779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1H)08.19891221779 ccm4AR 61201
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1H)08.19891291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1L, 162.B1F)09.19881201779 ccm4AR 06168
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 (162.BA)05.19851281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6C)02.19901922959 ccm6AR 61503
ALFA ROMEO 90 (162) 1.810.19841211779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 90 (162) 1.8 (162.A1A)10.19841161779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E)10.19841281962 ccm4AR 06212
AUDI SUPER 90 1.809.1966901770 ccm421
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902C)03.19821051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
ALFA ROMEO ARNA (920) 1.203.1983631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO GIULIA GT 1600 Super01.19741031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO Giulia Sedanas (105_) 1600 Super (105,14)06.1964971570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO Giulia Sedanas (105_) 1600 Super (115)01.19741031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 2.0 (116.A1A)06.19801311962 ccm4AR 11671
ALFA ROMEO GIULIETTA Berlina 1.301.1955501290 ccm4AR 00500
ALFA ROMEO GIULIETTA Berlina 1.301.1958531290 ccm4AR 00504
ALFA ROMEO GIULIETTA Berlina 1.3 ti01.1957651290 ccm4AR 00502
ALFA ROMEO GIULIETTA Spider 1.301.1955651290 ccm4AR 00501
ALFA ROMEO GIULIETTA Spider 1.301.1956901290 ccm4AR 00510
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint 1.301.1954651290 ccm4AR 00501
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint 1.301.1956901290 ccm4AR 00510
ALFA ROMEO GT 1600 (105)03.19631021570 ccm4AR 00526 S
ALFA ROMEO GT 1600 (105)01.19661091570 ccm4AR 00536
ALFA ROMEO GT A 1600 (105)01.19651131570 ccm4AR 10538
ALFA ROMEO GT V 1750 (105)01.19671131779 ccm4AR 00548
ALFA ROMEO GTA kupė 1.3 Junior05.19681101290 ccm4AR 10531
ALFA ROMEO GTA kupė 1.3 Junior05.19681601290 ccm4AR 10534
ALFA ROMEO GTV (116) 2.007.19781311962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 (116.36 E)01.19851281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A)06.19952021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO Montreal (105_) 2.6 (105,64)12.19721942593 ccm8AR 10832
ALFA ROMEO RZ 3.0 V6 Zagato01.19922072959 ccm6AR 61501
ALFA ROMEO SPIDER (105) 130001.1968871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO SPIDER (105) 175001.19671131779 ccm4AR 00548
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19761031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160001.19901071570 ccm4AR 01563
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19711091570 ccm4AR 00536
ALPINE A310 Coupe 1.601.1971127 ccm
AUDI 100 (43, C2) 2.006.19761151984 ccm4WA
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.909.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.008.19771151984 ccm4WA
AUDI 100 kupė (C1) 1.908.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 kupė (C1) 1.907.19701151871 ccm4ZP
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972851471 ccm4ZC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT09.19731001584 ccm4XX
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE01.19761101588 ccm4YS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE08.19781101588 ccm4YZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro (85Q)08.19821362144 ccm5KK
AUDI COUPE (81, 85) 1.908.19801151921 ccm5WN
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 220 SEB (111.021)01.19611202196 ccm6M 127.984
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 250 SE (111.021)01.19651502496 ccm6M 129.980
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE (111.024)01.19671602778 ccm6M 130.984
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 280 SE 3.5 (111.026)01.19692003500 ccm8M 116.980
FERRARI 365 GT 2+2 4.406.19673204390 ccm12245 C
FERRARI 365 GTB/4 DAYTONA 4.402.19693524390 ccm12251
FERRARI 400 i 4.805.19793154823 ccm12F 101..
FERRARI 512 BB 4.908.19763404942 ccm12F 102 B..
FIAT 124 Spider (124_) 1800 Rally Abarth (CSA)09.19721281756 ccm4132 AC1.000
FIAT 125 Sedanas (125_) 1.6 (TA)05.19691001608 ccm4125 B.000
FIAT 850 Coupe (100_) 0.9 Sport02.196852903 ccm4100 GL.040
FIAT 850 Spider 0.9 Sport03.196852903 ccm4100 GL.040
FIAT Argenta (132_) 2000 Volumex06.19841351995 ccm4132 C3.000
FORD Capri (ECJ) 260008.19701252550 ccm6UY
FORD Capri (ECJ) 2600 RS08.19701502638 ccm6OZ
FORD ESCORT I (AFH, ATH) RS 160001.1970115 ccm
FORD ESCORT I (AFH, ATH) RS 160001.19701221601 ccm4BDA
LANCIA Fulvia Coupe (818_) 1.309.1968881298 ccm4138 B.100
LANCIA GAMMA kupė 250009.19771402484 ccm4830 A4.000
MASERATI 228 (AM334) 2.8 i12.1986250 ccm
MASERATI 420/430 (69, 78, AF3) 42003.19851801996 ccm6452
MASERATI Biturbo (70, 77) 2.24V03.19892451996 ccm6475
MASERATI Biturbo (70, 77) 22201.19892201996 ccm6471
MASERATI Biturbo (70, 77) 222 SE11.19892242790 ccm6473
MASERATI Biturbo (70, 77) 4.24V04.19902451996 ccm6475
MASERATI BITURBO kupė 2.007.19851841996 ccm6452
MASERATI BITURBO kupė 2.509.19832002491 ccm6453
MASERATI BITURBO kupė S 2.012.19812051996 ccm6454
MASERATI BITURBO Spider 2.007.19851841996 ccm6452
MASERATI BITURBO Spider 2.801.19892242790 ccm6473
MASERATI Karif Coupe 2.804.19882252790 ccm6473
MASERATI QUATTROPORTE IV 2.8 Biturbo03.19942842790 ccm6AM 574 A
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupė 250 CE (114.022)04.19691502496 ccm6M 114.980
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 SEB (111.014)08.19591202180 ccm6M 127.982
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 230 SL (113.042)01.19631502306 ccm6M 127.981
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 250 SL (113.043)01.19661502496 ccm6M 129.982
MERCEDES-BENZ Pagode Cabriolet (W113) 280 SL (113.044)01.19681702778 ccm6M 130.983
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 250 S (108.012)01.19661302496 ccm6M 108.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 S (108.016)10.19671402780 ccm6M 130.920
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL (108.018, 108.019)01.19681602780 ccm6M 130.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL 3.5 (108.057, 108.058)03.19712003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W108, W109) 300 SEL (109.016)01.19681602778 ccm6M 130.981
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972752197 ccm4M 115.929
MERCEDES-BENZ T2/L bendro naudojimo transporto priemonė LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,...08.1972852197 ccm4M 115.927
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,...08.1972852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 408 G (309.000, 309.001, 309.002, 309.003, 309.011)08.1972752197 ccm4M 115.928
MERCEDES-BENZ T2/L šiukšliavežis LK 408 G (309.040, 309.041)01.1968852197 ccm4M 115.921
MERCEDES-BENZ W111 Cabriolet (W111) 280 SE 3.5 (111.025)01.19692003500 ccm8M 116.980
MOSKVICH 412 Sedanas 1.503.197175 ccm
MOSKVICH 427 Universalas 1.501.197575 ccm
MOSKVICH ASLK 2137 Universalas 1.507.197675 ccm
MOSKVICH ASLK 2140 Sedanas 1.503.197675 ccm
PEUGEOT 204 1.110.1965531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 1.107.1969551130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 Break 1.1 Grand Luxe05.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 kabrioletas 1.101.1967531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 kabrioletas 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 kupė 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GL (M01)09.1972651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GT (A01)10.1969651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.3 (D01)09.1970651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 kabrioletas (_04B_) 1.3 (B01)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 kabrioletas (_04B_) 1.3 (B02)09.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 304 kupė (_04C_) 1.3 (CO1)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 kupė (_04C_) 1.3 (CO2)03.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 Injection (A02)07.1968971796 ccm4KF5
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PININFARINA Spedereuropa (DS) 2000 Volumex06.19831351995 ccm4232R14
PORSCHE 911 2.0 T08.19681101991 ccm6901.13
PORSCHE 911 2.2 T01.19701252195 ccm6911.08
PORSCHE 911 2.3 T01.19721302341 ccm6911.67
PORSCHE 911 2.3 T08.19711402341 ccm6911.96
PORSCHE 911 2.709.19731502687 ccm6911.46
PORSCHE 911 2.709.19751652687 ccm6911.89
PORSCHE 911 2.7 S Carrera08.19731752687 ccm6911.47
PORSCHE 911 Targa 2.0 T06.19671101991 ccm6901.13
PORSCHE 911 Targa 2.2 T01.19701252195 ccm6911.06
PORSCHE 911 Targa 2.3 T01.19721302341 ccm6911.67
PORSCHE 911 Targa 2.709.19731502687 ccm6911.46
PORSCHE 911 Targa 2.709.19751652687 ccm6911.89
PORSCHE 911 Targa 2.7 S08.19731752687 ccm6911.47
PORSCHE 914 /6 2.011.19691101991 ccm6901.37
PORSCHE 924 Coupe 2.011.19751251984 ccm4XK
PORSCHE 924 Coupe 2.0 Turbo11.19781701984 ccm4M 31.01
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.709.1990941721 ccm4F2N 721
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.709.1988901721 ccm4F2N 740
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 Turbo10.19771461985 ccm4BSI 20
TALBOT 160 Sedanas 1.601.197380 ccm
TALBOT 160 Sedanas 1.607.1976901639 ccm47R2
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.3 (X3550)01.1974841294 ccm43G4
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6)11.1979841424 ccm4Y2
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6)11.1979901442 ccm46Y4
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6550)12.1975901442 ccm46Y4
TALBOT Simca 1000 0.910.196139944 ccm41D1
TALBOT Simca 1000 0.9 GL,GLS10.196144944 ccm4349/S
TALBOT Simca 1000 0.9 LS,GL10.197044944 ccm4349/S
TALBOT Simca 1000 1.1 Rallye10.1970531118 ccm4351
TALBOT Simca 1000 1.1 Spezial10.196853 ccm
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 209.1972821294 ccm41G4
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 210.1976861294 ccm41G4
TALBOT Simca 1000 1.3 Spezial08.1974601294 ccm41G1
TALBOT Simca 1000 1005 LS,GLS10.197639944 ccm41D1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS10.196860 ccm
TALBOT Simca 1100 Universalas / Tourisme 1.110.197060 ccm
TALBOT Simca 1100 Universalas / Tourisme 1.3 Spezial07.197475 ccm
TALBOT Simca 1500 1.510.196367 ccm
TALBOT Simca 1500 Universalas 1.511.196467 ccm
TALBOT Simca 1501 1.510.196669 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Autom.10.196672 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Spezial10.197371 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Spezial10.197082 ccm
TALBOT Simca 1501 Universalas / Tourisme 1.510.196669 ccm
TALBOT Simca 1501 Universalas / Tourisme 1.5 Autom.10.196672 ccm
TALBOT Simca 1501 Universalas / Tourisme 1.5 Spezial10.197371 ccm
TALBOT Simca 1501 Universalas / Tourisme 1.5 Spezial10.197082 ccm
TALBOT Simca 1609/1610 1609 1.609.1976901639 ccm47R2
TALBOT Simca Sunbeam 2.1 Lotus10.1979150 ccm
TALBOT Simca Sunbeam 2.1 Lotus10.1979155 ccm
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (33) 1.6 i06.19781101588 ccm4YS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974861471 ccm4FD
VW TRANSPORTER III autobusas 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III autobusas 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III komercinis 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III plokščiadugnis / važiuoklė 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm ULTRA



Įvertinti dabar

BERU Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 21 mm ULTRA.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (145DU, 0001345702 užveržimo sukimo momentas [Nm]: 25) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 21 mm 145DU, 0001345702) pristatymas su GLS
  • 145DU, 0001345702 Uždegimo žvakė (sriegio dydis: M 14x1,25) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 145DU, 0001345702 Uždegimo žvakė Transporto priemonės numeris nuo: 85-C-250 001 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris iki: K 145DU, 0001345702) BERU pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8 145DU, 0001345702) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje