Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 16,0

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė TW7LPR, TW7LP, TW78LPR, TW78LP, T7LCR, T7LC, T20EPRU (uždegimo žvakė: su varža | veržliarakčio dydis: 16,0) pirkti pigūs thumb?id=1825100&lng=lt&ccf=94077793

6,77

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 062110320312
  • Gamintojas: MAGNETI MARELLI
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • veržliarakčio dydis:   16,0 
  • uždegimo žvakė:   su varža 
  • sriegio dydis:   14-,708" 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AC CR42CLTS
AC R42LTS
CITROËN/PEUGEOT 5960G8
CITROËN/PEUGEOT 5960J4
CITROËN/PEUGEOT 596199
CITROËN/PEUGEOT 596205
CITROËN/PEUGEOT 596209
CITROËN/PEUGEOT 596214
CITROËN/PEUGEOT 596215
CITROËN/PEUGEOT 59625W
CITROËN/PEUGEOT 596261
CITROËN/PEUGEOT 596272
CITROËN/PEUGEOT 596281
CITROËN/PEUGEOT 596287
CITROËN/PEUGEOT 5962A7
CITROËN/PEUGEOT 5962C2
CITROËN/PEUGEOT 5962S1
CITROËN/PEUGEOT 5967A7
CITROËN/PEUGEOT 91517007
CITROËN/PEUGEOT 97533994
CITROËN/PEUGEOT ZB9000061U
CITROËN/PEUGEOT ZB9000062U
CITROËN/PEUGEOT ZB9862095U
FORD 1012639
FORD 1087278
FORD 1120824
FORD 1120825
FORD 1216460
FORD 5099342
FORD 5099721
FORD 5099723
FORD 5099739
FORD 5099741
FORD 5099766
FORD 5099781
FORD 6173150
FORD 87YF12405197|AC|609
FORD 87YF12405AC
FORD 87YF12405AD
FORD 87YF12405AE
FORD 89BF12405197|AC|609
FORD 89BF12405AC
FORD 920F12405BLA
FORD 978F12405AA
GENERAL MOTORS 92143446
HITACHI L44VPW
JAGUAR NAB3850DA
LANCIA 9151989280
MAGNETI MARELLI T20EPRU
MAGNETI MARELLI T7LC
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
FERODO
DDF239
HELLA
1AG 007 573-021
BERU
Z17
BERU
Z25
BERU
Z31
BERU
Z15
BERU
Z95
BERU
Z26
NGK
1183
NGK
3526
NGK
3623
NGK
3812
NGK
6466
VALEO
085318
BOSCH
0 242 225 571
BOSCH
0 242 235 661
BOSCH
0 242 235 700
BOSCH
0 242 236 560
BOSCH
0 242 240 591
BOSCH
0 242 245 527
BOSCH
0 301 031 306
VAN WEZEL
3734948M
DENSO
IK20
DENSO
IK22
DENSO
IQ24
DENSO
ITV24
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
MA20P-U
DENSO
MA20PR-U
DENSO
PT16EPR-L13
DENSO
Q22PR-U
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
ZT20EPR11
ZIMMERMANN
430.1460.00
MAGNETI MARELLI
062110320312
MAGNETI MARELLI
712351201120
FEBI BILSTEIN
13438
FEBI BILSTEIN
13444
JOHNS
55 07 10
VEMO
V99-75-0012
DIEDERICHS
1804086
DIEDERICHS
1804184
DIEDERICHS
1804185
FEBI BILSTEIN
13443
VALEO
246864
VALEO
246868
VALEO
246012
VALEO
246052
VALEO
246883
CHAMPION
EON3/286
CHAMPION
EON3/287
TRISCAN
8120 24107
SCHLIECKMANN
50318182
FERODO
DDF239-1
MAGNETI MARELLI
062130007312
MAGNETI MARELLI
062130008312
CHAMPION
OE090/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE011/T10
CHAMPION
OE009/T10
CHAMPION
OE050/T10
EUROLITES LEART
24.418.500
DENSO
IK20TT
DENSO
IT16TT
DENSO
IT20TT
NGK
92406
STARK
SKSP-1990032
TOPRAN
300 839
ABAKUS
442-1106R-LD-E
ABAKUS
442-1112L-LD-E
ABAKUS
442-1112R-LD-E
HELLA
8EH 188 704-081
HELLA
8EH 188 704-251
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-7
A310100A6 A8V8AMBASSADORBXGSLNAESCORTFIESTAORIONSCORPIO EXCURSIONWINDSTARXJ XJSITAL104 205 305505604GEN-21418 20 25305FUEGOMASTERSAFRANE TRAFIC 2000-3500 Hatchback SAMBATAGORAS260 760 780
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALPINE A310 Coupe 2.7 V601.1976150 ccm
AUDI 100 Avant (4A5, C4) S4 V8 quattro10.19922804172 ccm8ABH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) S4 V8 quattro10.19922804172 ccm8ABH
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.707.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro07.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942454172 ccm8AEM
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942994172 ccm8ABZ
AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro07.19963404172 ccm8AHC
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro04.19932453562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro10.19882503562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro10.19912804172 ccm8ABH
AUSTIN Ambassador Hatchback 1.703.1982841698 ccm417 HL
AUSTIN Ambassador Hatchback 2.003.1982941994 ccm420 H
CITROËN BX (XB-_) 1110.1986571124 ccm4H1A
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback X 209.1975631222 ccm4G12/619
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197835652 ccm2V06 644
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.105.1986501117 ccm4GSG
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.302.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.307.1988631297 ccm4JBA
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.307.1990631297 ccm4JBD
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.308.1993601299 ccm4J4B
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.309.1991601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT)02.1981551117 ccm4GLW
FORD FIESTA II (FBD) 1.009.198345999 ccm4TLB
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.003.198945999 ccm4TLB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 CAT05.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA komercinis (F3L, F5L) 1.309.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA komercinis (FVD) 1.008.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA komercinis (WFVT) 1.0 (WFVT)10.197740957 ccm4TKA
FORD FIESTA komercinis (WFVT) 1.1 (WFVT)10.1977531117 ccm4GLA
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.302.1996601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.0 i02.199752999 ccm4ZH10JRB
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.0 i09.199965 ccm
FORD ORION II (AFF) 1.312.1985601297 ccm4JBB
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i CAT10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD USA Excursion SUV 6.8 4WD08.1999314 ccm
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V601.1995147 ccm
JAGUAR XJ kupė 6.005.19933025993 ccm128D
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 12 6.009.19943115993 ccm128E
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 6.005.19933025993 ccm128D
MORRIS Ital Sedanas 1.707.1980791698 ccm417V
PEUGEOT 104 0.910.197945954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 0.910.197246954 ccm4108 (XV3)
PEUGEOT 104 1.009.198344954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 104 kupė 0.909.197345954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 kupė 1.108.1975671124 ccm4121 (XW3S)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.8 Rally07.1984200 ccm
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.401.1987721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.311.1977601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 I Break (581D) 1.308.1980601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.310.1982601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.910.19821021905 ccm4159 (XU9S)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.310.1982601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.909.19841021905 ccm4159 (XU9S)
PEUGEOT 505 (551A) 2.8 GTI V606.19861432849 ccm6154X (ZN3J)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.7 SL08.19771362664 ccm6112 (ZM)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.7 TI,STI08.19771442664 ccm6140 (ZMJ)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.8 GTI09.19831502849 ccm6154A (ZMJK)
PROTON Gen-2 (CM_) 1.3 (CM3L)06.2004951332 ccm4S4PE
PROTON Gen-2 (CM_) 1.6 (CM6L)06.20041101597 ccm4S4PH
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)05.1976571218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)01.1980581218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1212)09.1979711360 ccm4150
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1213)12.1981601360 ccm4X5J
RENAULT 18 (134_) 2.0 (1343)05.19821051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 (1353)10.19811051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 4x405.19831041995 ccm4J6R 716
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1272)10.19771091995 ccm4829.01
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1277)10.19801031995 ccm4829 702
RENAULT 20 (127_) 2.2 (1279)10.19801162165 ccm4851 700
RENAULT 25 (B29_) 2.0 (B297)04.19841011995 ccm4J6R 762
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29)11.19851032165 ccm4J7T 708
RENAULT 25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298)04.19841412664 ccm6Z7V 711
RENAULT 30 (127_) 2.6 TS (1275)07.19781282664 ccm6144
RENAULT 30 (127_) 2.6 TX (1278)10.19781432664 ccm6140
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine A5 (1223)09.1977931397 ccm4840 725
RENAULT FUEGO (136_) 2.0 TX/GTX (1363)10.19801101995 ccm4J6R 726
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 30 2,208.1980912165 ccm4J7T 782
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 30 2,208.1980912165 ccm4J7T 782
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.208.1993972165 ccm4J7T 788
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 (B540)11.19921051995 ccm4J7R 733
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B541)04.19921072165 ccm4J7T 762
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
ROVER 2000-3500 hečbekas (SD1) 200010.1982101 ccm
TALBOT SAMBA (51A) 0.901.198142947 ccm45C1(XV8)
TALBOT SAMBA (51A) 1.101.1981501124 ccm4XW7
TALBOT SAMBA (51A) 1.2 Rallye01.1983881210 ccm4129 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.406.1983601351 ccm4150 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.401.1981721361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA (51A) 1.4 Rallye01.1983791361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA kabrioletas (51E) 1.401.1981791361 ccm4XY8
TALBOT Tagora Sedanas 2.608.19811662645 ccm69L6
TVR S Cabriolet 2.901.1988170 ccm
VOLVO 260 kupė (P262) 2.708.19771402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Sedanas (P262, P264) 2.708.19761252664 ccm6B 27 A
VOLVO 260 Sedanas (P262, P264) 2.708.19741402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Sedanas (P262, P264) 2.808.19801552849 ccm6B 28 E
VOLVO 260 Universalas (P265) 2.707.19751402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Universalas (P265) 2.808.19801552849 ccm6B 28 F
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704)05.19861432849 ccm6B 280 F
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704, 764)08.19811562849 ccm6B 280 E
VOLVO 780 Coupe (782) 2.908.19871472849 ccm6B 280 F
VOLVO 780 Coupe (782) 2.908.19861562849 ccm6B 280 E
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 16,0



Įvertinti dabar

MAGNETI MARELLI Uždegimo žvakė STANDARD veržliarakčio dydis: 16,0.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (TW7LPR, TW7LP, TW78LPR, TW78LP, T7LCR, T7LC, T20EPRU sriegio dydis: 14-,708") pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė ( TW7LPR, TW7LP, TW78LPR, TW78LP, T7LCR, T7LC, T20EPRU) pristatymas su GLS
  • TW7LPR, TW7LP, TW78LPR, TW78LP, T7LCR, T7LC, T20EPRU Uždegimo žvakė () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • TW7LPR, TW7LP, TW78LPR, TW78LP, T7LCR, T7LC, T20EPRU Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( TW7LPR, TW7LP, TW78LPR, TW78LP, T7LCR, T7LC, T20EPRU) MAGNETI MARELLI pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( TW7LPR, TW7LP, TW78LPR, TW78LP, T7LCR, T7LC, T20EPRU) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje