Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė T11, 4617 (sriegio matas 1: 17.5 | uždegimo žvakė: 1 æ įžemintas elektrodas) pirkti pigūs thumb?id=1666896&lng=lt&ccf=94077793

4,25

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: T20TT
  • Gamintojas: DENSO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DENSO Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • Produktų linija:   Nickel TT 
  • veržliarakčio dydis:   16 
  • uždegimo žvakė:   1 æ įžemintas elektrodas 
  • sriegio matas 1:   17.5 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   22 
  • skersmuo [mm]:   14 
  • svoris [g]:   40 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
CITROËN/PEUGEOT 5960G8
CITROËN/PEUGEOT 5960J4
CITROËN/PEUGEOT 596199
CITROËN/PEUGEOT 596205
CITROËN/PEUGEOT 596209
CITROËN/PEUGEOT 596214
CITROËN/PEUGEOT 596215
CITROËN/PEUGEOT 59625W
CITROËN/PEUGEOT 596261
CITROËN/PEUGEOT 596272
CITROËN/PEUGEOT 596281
CITROËN/PEUGEOT 596287
CITROËN/PEUGEOT 5962A7
CITROËN/PEUGEOT 5962C2
CITROËN/PEUGEOT 5962S1
CITROËN/PEUGEOT 5967A7
CITROËN/PEUGEOT 91517007
CITROËN/PEUGEOT 97533994
CITROËN/PEUGEOT ZB9000061U
CITROËN/PEUGEOT ZB9000062U
CITROËN/PEUGEOT ZB9862095U
DENSO T11
FORD 1012639
FORD 1023706
FORD 1087278
FORD 1088847
FORD 1120824
FORD 1120825
FORD 1120827
FORD 1128053
FORD 1204572
FORD 1216460
FORD 1216466
FORD 1307093
FORD 1315691
FORD 1324211
FORD 1369704
FORD 1S7G12405DA
FORD 1S7J12405DA
FORD 1S7J12405EB
FORD 3S4J12405AB
FORD 4454955
FORD 5099342
FORD 5099721
FORD 5099722
FORD 5099723
FORD 5099725
FORD 5099739
FORD 5099741
FORD 5099742
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z309
FERODO
DDF239
NGK
5809
VEMO
V99-75-0039
VEMO
V99-75-0043
VEMO
V99-75-0044
HELLA
1AG 007 573-021
BERU
Z17
BERU
Z25
BERU
Z31
BERU
Z15
BERU
Z224
BERU
Z159
BERU
Z177
BERU
Z95
BERU
Z296
BERU
Z26
BERU
Z209
BERU
Z230
NGK
2268
NGK
3526
NGK
3812
NGK
4477
NGK
5430
NGK
6466
NGK
6989
NGK
7569
NGK
7822
VALEO
085318
BOSCH
0 242 229 652
BOSCH
0 242 229 785
BOSCH
0 242 235 661
BOSCH
0 242 235 700
BOSCH
0 242 236 544
BOSCH
0 242 236 560
BOSCH
0 242 236 563
BOSCH
0 242 240 591
BOSCH
0 242 245 520
BOSCH
0 242 245 527
BOSCH
0 242 245 536
BOSCH
0 301 031 306
VAN WEZEL
3734948M
DENSO
IK20
DENSO
IK22
DENSO
IQ24
DENSO
IT20
DENSO
ITV16
DENSO
ITV22
DENSO
ITV24
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
MA20P-U
DENSO
MA20PR-U
DENSO
PT16EPR-L13
DENSO
PT16VR10
DENSO
Q22PR-U
DENSO
T16VR-U10
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
TV16TT
DENSO
VK20
DENSO
VK20Y
DENSO
VT20
DENSO
VW16
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
DENSO
ZT20EPR11
ZIMMERMANN
430.1460.00
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110280312
MAGNETI MARELLI
062110310312
MAGNETI MARELLI
062110320312
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062120060312
MAGNETI MARELLI
062120102312
MAGNETI MARELLI
712351201120
FEBI BILSTEIN
13418
FEBI BILSTEIN
13438
FEBI BILSTEIN
13444
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
13462
FEBI BILSTEIN
13606
JOHNS
55 07 10
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0017
DIEDERICHS
1804086
DIEDERICHS
1804184
DIEDERICHS
1804185
VEMO
V99-75-0031
FEBI BILSTEIN
13443
FEBI BILSTEIN
13461
VALEO
246864
VALEO
246868
VALEO
246012
VALEO
246900
VALEO
246857
VALEO
246052
VALEO
246883
CHAMPION
EON3/286
CHAMPION
EON3/287
TRISCAN
8120 24107
SCHLIECKMANN
50318182
DT
5.20140
DT
5.20144
FERODO
DDF239-1
MAGNETI MARELLI
062130007312
CHAMPION
OE090/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE011/T10
CHAMPION
OE009/T10
CHAMPION
OE031/T10
CHAMPION
OE050/T10
CHAMPION
OE131/T10
CHAMPION
OE136/T10
CHAMPION
OE183/T10
FEBI BILSTEIN
13452
FEBI BILSTEIN
40478
EUROLITES LEART
24.418.500
DENSO
IK20TT
DENSO
IT16TT
DENSO
IT20TT
DENSO
ITV16TT
DENSO
IW16TT
PNEUMATICS
PN-A0057
NGK
94811
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990017
STARK
SKSP-1990032
STARK
SKSP-1990039
RIDEX
686S0010
TOPRAN
300 839
ABAKUS
442-1106R-LD-E
ABAKUS
442-1112L-LD-E
ABAKUS
442-1112R-LD-E
BOSCH
0 242 236 677
DT
7.56090
HELLA
8EH 188 704-021
HELLA
8EH 188 704-081
HELLA
8EH 188 706-421
CHAMPION
CCH9808
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-7
RIDEX
686S0040
RIDEX
686S0017
WABCO
441 032 172 0
A310100A6 A8V8AMBASSADORBXC15 CX GSLNAVISAESCORTFIESTAORIONSCORPIO EXCURSIONWINDSTARS-TYPE X-TYPE XFXJ XJSTHEMA 190E KlasėG KlasėS KlasėStufenheck SLT1 Bus T2123 Serija124 SerijaITAL104 205 305309504505604GEN-2G-MODELL1418 20 21 25305ESPACE FUEGOMASTERSAFRANE TRAFIC 2000-3500 Hatchback SAMBATAGORAS260 760 780
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALPINE A310 Coupe 2.7 V601.1976150 ccm
AUDI 100 Avant (4A5, C4) S4 V8 quattro10.19922804172 ccm8ABH
AUDI 100 Sedanas (4A2, C4) S4 V8 quattro10.19922804172 ccm8ABH
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Sedanas (4A2, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.707.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro07.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942454172 ccm8AEM
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942994172 ccm8ABZ
AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro07.19963404172 ccm8AHC
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro04.19932453562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro10.19882503562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro10.19912804172 ccm8ABH
AUSTIN Ambassador Hatchback 1.703.1982841698 ccm417 HL
AUSTIN Ambassador Hatchback 2.003.1982941994 ccm420 H
CITROËN BX (XB-_) 1110.1986571124 ccm4H1A
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.1982611360 ccm4150A
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983721360 ccm4150C
CITROËN BX Break (XB-_) 1.401.1987711360 ccm4150C
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.1984481124 ccm4E1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E05.1987601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN CX I (MA) 200006.19791061995 ccm4829 A5
CITROËN CX I Break (MA) 200006.19791061995 ccm4829 A5
CITROËN CX II 20 RE08.19851061995 ccm4829 A5
CITROËN CX II Break 2008.19851061995 ccm4829 A5
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback X 209.1975631222 ccm4G12/619
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197835652 ccm2V06 644
CITROËN LNA Hatchback 1.107.1982501124 ccm4109/5E
CITROËN Visa Hatchback 1.009.198445954 ccm4XV8
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978481124 ccm4109K
CITROËN Visa Hatchback 11 E07.1982501124 ccm4109/5F
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978571124 ccm4109/5
CITROËN Visa Hatchback II Super X07.1980641219 ccm4129/5
CITROËN VISA kabrioletas 11 RE03.1983501124 ccm4109/5F
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.103.1981501117 ccm4GLB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.105.1986501117 ccm4GSG
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.302.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.307.1988631297 ccm4JBA
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.307.1990631297 ccm4JBD
FORD ESCORT III (GAA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD Escort V Sedanas (AFL) 1.308.1993601299 ccm4J4B
FORD Escort V Universalas (ANL) 1.309.1991601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Sedanas (GAL, AFL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Universalas (GAL, ANL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT)02.1981551117 ccm4GLW
FORD FIESTA II (FBD) 1.009.198345999 ccm4TLB
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.003.198945999 ccm4TLB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.303.1989601299 ccm4JBC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 CAT05.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA komercinis (F3L, F5L) 1.309.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA komercinis (FVD) 1.008.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA komercinis (WFVT) 1.0 (WFVT)10.197740957 ccm4TKA
FORD FIESTA komercinis (WFVT) 1.1 (WFVT)10.1977531117 ccm4GLA
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.302.1996601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.0 i02.199752999 ccm4ZH10JRB
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.0 i09.199965 ccm
FORD ORION II (AFF) 1.312.1985601297 ccm4JBB
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i CAT10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I sedanas (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD USA Excursion SUV 6.8 4WD08.1999314 ccm
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V601.1995147 ccm
JAGUAR S-Type (X200) 2.5 V604.20022002495 ccm6AJ25
JAGUAR S-Type (X200) 3.0 V601.19992382967 ccm6AJ-V6
JAGUAR X-Type Sedanas (X400) 2.1 V603.20021562099 ccm6YB (AJ-V6)
JAGUAR X-Type Sedanas (X400) 2.5 V6 visų ratų pavara06.20011962495 ccm6XB (AJ-V6)
JAGUAR X-Type Sedanas (X400) 3.0 V6 visų ratų pavara06.20012302967 ccm6AJ-V6
JAGUAR X-Type Universalas (X400) 2.1 V611.20031562099 ccm6YB (AJ-V6)
JAGUAR X-Type Universalas (X400) 2.502.20041962495 ccm6XB (AJ-V6)
JAGUAR X-Type Universalas (X400) 3.002.20042302967 ccm6AJ-V6
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.003.20082382967 ccm6AJ6WG
JAGUAR XJ kupė 6.005.19933025993 ccm128D
JAGUAR XJ Sedanas (X300, X330) 12 6.009.19943115993 ccm128E
JAGUAR XJ Sedanas (X350, X358) 3.005.20032382967 ccm6AJ-V6
JAGUAR XJ Sedanas (X350, X358) 3.004.20042432967 ccm6AJ-V6
JAGUAR XJSC Cabriolet (X27) 6.005.19933025993 ccm128D
LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834AD, 834CD, 834BD)06.19881472849 ccm6834 E.146
LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834F)11.19841502849 ccm6834 E.000
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.022)10.1982901996 ccm4M 102.921
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)01.19861021996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)08.19831051996 ccm4M 102.924
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.309.19871322299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.3 E10.19821362299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.610.19821602597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018)04.19901091797 ccm4M 102.910
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.001.19851181996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.010.19821261996 ccm4M 102.961
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851131996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)02.19851161996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)10.19821221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.309.19861322299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028)10.19861362299 ccm4M 102.985
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-1609.19851702299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-1609.19851772299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034)04.19841852299 ccm4M 102.983
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-1603.19891942498 ccm4M 102.991
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-1609.19882042498 ccm4M 102.990
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.609.19861662597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029)09.19861602597 ccm6M 103.942
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E Evolution II 2.505.19902352498 ccm4M 102.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 300 4-matic (124.230)06.19931802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 300 T 4-matic (124.290)06.19931802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 GE (460,2)05.19871222299 ccm4M 102.987
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W460) 230 GE (460,2)04.19821252298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W461) 230 GE (461)06.19931252299 ccm4M 102.997
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W461) 230 GE (461.238, 461.239)09.19891222299 ccm4M 102.979
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) 200 GE (463.220)01.19901161996 ccm4M 102.965
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) 230 GE (463.224, 463.225)06.19901262298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) 300 GE (463.227, 463.228)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) 300 GE (463.227, 463.228)06.19901742960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 200 GE (463.200)01.19901091996 ccm4M 102.965
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 200 GE (463.200)01.19901161996 ccm4M 102.965
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 230 GE (463.204)06.19901262298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 300 GE (463.207)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 260 SE (126.020)09.19851602597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 260 SE (126.020)09.19851662597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)01.19861802960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)09.19851882960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 20006.19801011997 ccm4M 102.939
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 200 (123.220)06.19801091997 ccm4M 102.920
MERCEDES-BENZ sedanas (W123) 230 E (123.223)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 20001.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 (124.020)01.19861021996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 (124.020)12.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.021)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.021)09.19881221996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 230 E (124.023)12.19841322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 230 E (124.023)01.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 230 E Cat (124.023)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 260 E (124.026)09.19851602597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 260 E (124.026)09.19851662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 260 E 4-matic (124.226)09.19861602597 ccm6M 103.943
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 260 E 4-matic (124.226)12.19861662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E01.19851882960 ccm6M 103.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E06.19851882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E (124.030)08.19851802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E 4-matic09.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 300 E 4-matic (124.230)09.19861802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851802960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851882960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060)03.19891902960 ccm6M 103.984
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (601) 210 2.307.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (601) 210 2.305.19891052299 ccm4M 102.945
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (602) 310 2.306.1989952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (602) 310 2.301.19891052299 ccm4M 102.945
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 2.304.1977952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (602) 310 2.301.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.307.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.305.19891052299 ccm4M 102.945
MERCEDES-BENZ T1/TN dėžės kėbulas / universalas 410 (611.067, 611.068)08.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1/TN dėžės kėbulas / universalas 410 (611.067, 611.068)08.19821052299 ccm4M 102.945
MERCEDES-BENZ T1/TN plokščiadugnis / važiuoklė 410 (611.017, 611.018)08.1982952299 ccm4M 102.942
MERCEDES-BENZ T1/TN plokščiadugnis / važiuoklė 410 (611.017, 611.018)08.19821052299 ccm4M 102.945
MERCEDES-BENZ T2/L dėžės kėbulas / universalas L 410 (309.011, 309.012, 309.013, 309.014, 309.015,...08.1982952299 ccm4M 102.943
MERCEDES-BENZ T2/L plokščiadugnis / važiuoklė L 410 (309.000, 309.002)08.1982952299 ccm4M 102.943
MERCEDES-BENZ T2/LN1 dėžės kėbulas / universalas 510 (667.061, 667.062)04.1986952299 ccm4M 102.946
MERCEDES-BENZ T2/LN1 dėžės kėbulas / universalas 510 (667.061, 667.062)04.19861052299 ccm4M 102.946
MERCEDES-BENZ T2/LN1 plokščiadugnis / važiuoklė 510 (667.001, 667.002)04.1986952299 ccm4M 102.946
MERCEDES-BENZ T2/LN1 plokščiadugnis / važiuoklė 510 (667.001, 667.002)04.19861052299 ccm4M 102.946
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 230 CE (123.243)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE (124.043)03.19871362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 230 CE Cat (124.043)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE03.19871882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 300 CE (124.050)03.19871802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 200 T11.19801091997 ccm4M 102.920
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 200 T (123.280)11.19801011997 ccm4M 102.939
MERCEDES-BENZ W123 Estate (S123) 230 TE (123.283)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 T (124.080)01.19861051996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 T (124.080)09.19851091996 ccm4M 102.922
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE09.19881221996 ccm4M 102.962
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE (124.081)09.19881181996 ccm4M 102.963
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 230 TE (124.083)09.19851322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 230 TE (124.083)09.19851362299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 230 TE Cat (124.083)06.19891322299 ccm4M 102.982
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 260 TE FGST.09.19891602597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 260 TE FGST.09.19851662597 ccm6M 103.940
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE (124.090)01.19861802960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE (124.090)01.19861882960 ccm6M 103.983
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE 4-matic (124.290)09.19861802960 ccm6M 103.985
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 300 TE 4-matic (124.290)09.19861882960 ccm6M 103.983
MORRIS Ital Sedanas 1.707.1980791698 ccm417V
PEUGEOT 104 0.910.197945954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 0.910.197246954 ccm4108 (XV3)
PEUGEOT 104 1.009.198344954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 104 1.108.1980501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 104 1.107.1976571124 ccm4109 (XW3)
PEUGEOT 104 1.208.1979571219 ccm4129 (XZ5)
PEUGEOT 104 1.408.1979721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 104 kupė 0.909.197345954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 kupė 1.108.1979501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 104 kupė 1.108.1979571124 ccm4109 (XW3)
PEUGEOT 104 kupė 1.108.1975671124 ccm4121 (XW3S)
PEUGEOT 104 kupė 1.408.1979721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.002.198345954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.8 Rally07.1984200 ccm
PEUGEOT 205 I kabrioletas (741B, 20D) 1.4 CJ03.1988601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.401.1987721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.311.1977601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.311.1977651290 ccm4XL5
PEUGEOT 305 I (581A) 1.511.1979731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.505.1980881472 ccm4117 (XR5S)
PEUGEOT 305 I Break (581D) 1.308.1980601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 I Break (581D) 1.508.1980731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.111.1982581127 ccm4XK5
PEUGEOT 305 II (581M) 1.310.1982601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.510.1982731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.911.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.910.19821021905 ccm4159 (XU9S)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.310.1982601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.509.1985681472 ccm4142 (XR5A)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.510.1982731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.909.19841021905 ccm4159 (XU9S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.910.19851021905 ccm4D2B (XU9S)
PEUGEOT 504 kupė 2.710.19771442664 ccm6140 (ZMJ)
PEUGEOT 505 (551A) 2.8 GTI V606.19861432849 ccm6154X (ZN3J)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.7 SL08.19771362664 ccm6112 (ZM)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.7 TI,STI08.19771442664 ccm6140 (ZMJ)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.8 GTI09.19831502849 ccm6154A (ZMJK)
PROTON Gen-2 (CM_) 1.3 (CM3L)06.2004951332 ccm4S4PE
PROTON Gen-2 (CM_) 1.6 (CM6L)06.20041101597 ccm4S4PH
PUCH G-Modell (W460) 230 GE04.19821252299 ccm4M 102.987
PUCH G-Modell (W463) 230 GE06.19901262299 ccm4M 102.989
PUCH G-Modell (W463) 300 GE06.19901702960 ccm6M 103.987
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)05.1976571218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)01.1980581218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1212)09.1979711360 ccm4150
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1213)12.1981601360 ccm4X5J
RENAULT 18 (134_) 2.0 (1343)05.19821051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 (1353)10.19811051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 4x405.19831041995 ccm4J6R 716
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1272)10.19771091995 ccm4829.01
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1277)10.19801031995 ccm4829 702
RENAULT 20 (127_) 2.2 (1279)10.19801162165 ccm4851 700
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48C)09.19891201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 sedanas (L48_) 2.0 (L48C)03.19861201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.0 (K48C)03.19861201995 ccm4J7R 747
RENAULT 21 universalas (K48_) 2.0 4x403.19891201995 ccm4J7R 747
RENAULT 25 (B29_) 2.0 (B297)04.19841011995 ccm4J6R 762
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29)11.19851032165 ccm4J7T 708
RENAULT 25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298)04.19841412664 ccm6Z7V 711
RENAULT 30 (127_) 2.6 TS (1275)07.19781282664 ccm6144
RENAULT 30 (127_) 2.6 TX (1278)10.19781432664 ccm6140
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine A5 (1223)09.1977931397 ccm4840 725
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)01.19881011995 ccm4J6R 734
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)07.19841091995 ccm4J6R 236
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)01.19911031995 ccm4J7R 768
RENAULT FUEGO (136_) 2.0 TX/GTX (1363)10.19801101995 ccm4J6R 726
RENAULT MASTER I autobusas (T__) 30 2,208.1980912165 ccm4J7T 782
RENAULT MASTER I komercinis (T__) 30 2,208.1980912165 ccm4J7T 782
RENAULT MASTER I plokščiadugnis / važiuoklė (P__) 2.208.1993972165 ccm4J7T 788
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 (B540)11.19921051995 ccm4J7R 733
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B541)04.19921072165 ccm4J7T 762
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC autobusas (TXW) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC komercinis (TXX) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.209.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC plokščiadugnis / važiuoklė (PXX) 2.2 4x409.19941012165 ccm4J7T 600
ROVER 2000-3500 hečbekas (SD1) 200010.1982101 ccm
TALBOT SAMBA (51A) 0.901.198142947 ccm45C1(XV8)
TALBOT SAMBA (51A) 1.101.1981501124 ccm4XW7
TALBOT SAMBA (51A) 1.2 Rallye01.1983881210 ccm4129 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.406.1983601351 ccm4150 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.401.1981721361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA (51A) 1.4 Rallye01.1983791361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA kabrioletas (51E) 1.401.1981791361 ccm4XY8
TALBOT Tagora Sedanas 2.608.19811662645 ccm69L6
TVR S Cabriolet 2.901.1988170 ccm
VOLVO 260 kupė (P262) 2.708.19771402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Sedanas (P262, P264) 2.708.19761252664 ccm6B 27 A
VOLVO 260 Sedanas (P262, P264) 2.708.19741402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Sedanas (P262, P264) 2.808.19801552849 ccm6B 28 E
VOLVO 260 Universalas (P265) 2.707.19751402664 ccm6B 27 E
VOLVO 260 Universalas (P265) 2.808.19801552849 ccm6B 28 F
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704)05.19861432849 ccm6B 280 F
VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704, 764)08.19811562849 ccm6B 280 E
VOLVO 780 Coupe (782) 2.908.19871472849 ccm6B 280 F
VOLVO 780 Coupe (782) 2.908.19861562849 ccm6B 280 E
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT



Įvertinti dabar

DENSO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nickel TT.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (T11, 4617 svoris [g]: 40) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė (užveržimo sukimo momentas [Nm]: 25 T11, 4617) pristatymas su GLS
  • T11, 4617 Uždegimo žvakė (veržliarakčio dydis: 16) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • T11, 4617 Uždegimo žvakė variklio kodas: GSH pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus T11, 4617) DENSO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė (Transporto priemonės numeris iki: Org Nr.4192 T11, 4617) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje