Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

DAIHATSU atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys DAIHATSU


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus DAIHATSU dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite DAIHATSU modelį ir nustebsite pamatę puikias DAIHATSU atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios DAIHATSU atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės DAIHATSU dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos DAIHATSU dalys

Daihatsu kilmė

Iš pradžių, 1907 metais Osakos universitete, kompaniją įkūrė Japonijos profesoriai ir susitelkė ties dujinių variklių gamyba. Dėl to, kad dyzeliniai varikliai buvo labiau tinkami, Daihatsu nusprendė nutraukti dujinių variklių gamybą ir apsistojo ties automobilių gamyba. Pirmasis komercinis automobilis buvo motorizuotas pristatymo triratis sukurtas 1930 metais. Triratė keleivinė transporto priemone buvo pradėta gaminti 1933 metais. Pirmasis keturių ratų keleivinis automobilis buvo pristatytas 1937 metais. Po Antrojo pasaulinio karo, kurio metu fabrikas buvo stipriai pažeistas, 1949 metais jie jau pagamino 7000 triračio keleivinio automobilio kopijų. Tai kompanijai leido žengti į Tokijo akcijų biržą. 1958 metais jie išleido dar vieną mažą keturių ratų automobilį pavadinimu Vesta. Nuo 1965 metų, Daihatsu taip pat kūrė elektrinius automobilius, kurių dėka jau laimėjo keletą prizų.

Daihatsu automobilių modeliai

Pagrindinė Daihatsu sritis yra maži automobiliai, kurie Europoje yra vadinami Charade, Sirion ir YRT. Trevis taip pat buvo mažas automobilis, kuris buvo panašus į legendinį britų Mini Cooper; Move buvo mažas furgonas, o Applause buvo limuzinas. Nuo apie 2006 metų, Daihatsu išleido kabrioletą Copen, kuris yra labai artimas VW Beetle. Vienas geriausiai parduodamų automobilių buvo Cuore, kuris buvo ypač tinkamas važiavimui mieste. Be pagrindinės mažų automobilių srities, Daihatsu taip pat gamina bekelės automobilius. Neskaitant Feroza ir Freeclimber, Rocky buvo dar vienas visureigis panašus į Mitsubishi Pajero. Paremtas šiais modeliais buvo ir visureigis Terios, kuris iš pradžių, buvo eksportuojamas į JAV, o po to ir į Europą.

Automobilių gamyba Europoje nutraukta

Pastaruoju metų, kompanija specializavosi, vadinamų, Kei automobilių gamyboje (nykštukiniai automobiliai) Japonijos automobilių rinkai, siūlydami alternatyvą perpildytame Tokijo miesto eisme. 1967 metais, Daihatsu jau buvo pasirašę bendradarbiavimo kontraktą su Toyota, o 1998 metais didžiąją dalį akcijų perėmė Toyota, tad dabar Daihatsu priklauso Toyota grupei. 2013 metų sausio 31 dieną, Daihatsu visiškai sustabdė naujų automobilių pardavimą Europoje, tačiau tęsia dar egzistuojančių automobilių paslaugas. Jeigu greitu metu rinkoje pasirodys elektriniai automobiliai, tikrai galima tikėtis šio automobilių gamintojo sugrįžimo. Nors Daihatsu visiškai atsiribojo nuo Europos rinkos, jūs vis dar galite įsigyti visas Daihatsu automobilių dalis visiems modeliams iš mūsų internetinės parduotuvės!

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už DAIHATSU su UPS
  • Auto dalys pristatymas už DAIHATSU su GLS
  • Auto dalys pristatymas už DAIHATSU su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • DAIHATSU atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys DAIHATSU pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys DAIHATSU pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys DAIHATSU pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje