Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis

Atsiliepimai (0)
Tarpiklis, purkštuko laikiklis 13537809190, 13537797878, 13537797877, 0445116001, 13537805429, 13537805428, 0445116024, 13537812881, 13537798447, 13537798446, 0445110289, BS519F593AA, 1723813, 55219886, 0445110351, 13537794919, 13537794652, 0445110212, 93171707, 93169141, 13537785983, 0986435095, 93190435, 93183910, 9S519F593BA, 1538758, 55197875, 71794966, 55197124, 0445110183 (medžiaga: varis | storis [mm]: 1,53) pirkti pigūs thumb?id=987265&lng=lt&ccf=94077774

2,01

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 293.140
  • Gamintojas: ELRING
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
ELRING Tarpiklis, purkštuko laikiklis
Tarpiklis, purkštuko laikiklis detalės
  • storis [mm]:   1,53 
  • medžiaga:   varis 
  • vidinis skersmuo [mm]:   7,6 
  • skersmuo [mm]:   15 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BMW 13532247156
BMW 2247156
CITROËN 1606871780
CITROËN 198143
CITROËN 198192
CITROËN 198196
DAF 1407304
DEUTZ 02113778
ELRING 0445110183
ELRING 0445110212
ELRING 0445110289
ELRING 0445110351
ELRING 0445116001
ELRING 0445116024
ELRING 0986435095
ELRING 13537785983
ELRING 13537794652
ELRING 13537794919
ELRING 13537797877
ELRING 13537797878
ELRING 13537798446
ELRING 13537798447
ELRING 13537805428
ELRING 13537805429
ELRING 13537809190
ELRING 13537812881
ELRING 1538758
ELRING 1723813
ELRING 55197124
ELRING 55197875
ELRING 55219886
ELRING 71794966
ELRING 93169141
ELRING 93171707
ELRING 93183910
ELRING 93190435
ELRING 9S519F593BA
ELRING BS519F593AA
FIAT 55192494
FIAT 55204259
FIAT 55215424
FIAT 55245288
FORD 1231946
FORD 1318562
FORD 1748294
HYUNDAI 3381827000
INTERNATIONAL HARV. 2856436
INTERNATIONAL HARV. 4899689
IVECO 4899689
JAGUAR JDE8057
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
ELRING
182.350
BOSCH
0 445 110 049
BOSCH
0 445 110 212
BOSCH
0 445 110 289
BOSCH
0 445 110 351
BOSCH
0 445 116 001
BOSCH
0 445 116 024
BOSCH
0 986 435 151
BOSCH
0 986 435 363
BOSCH
F 00V C17 503
VAICO
V30-1443
ELRING
293.140
BOSCH
0 445 110 083
BOSCH
0 445 110 183
BOSCH
0 986 435 078
BOSCH
0 986 435 095
BOSCH
0 986 435 102
FEBI BILSTEIN
30700
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.10.078
BOSCH
0 445 110 600
BOSCH
2 430 105 009
BOSCH
0 445 110 601
BOSCH
0 986 435 394
TEAMEC
810 098
TEAMEC
810 172
TEAMEC
810 115
BOSCH
0 986 435 179
BOSCH
0 986 435 204
DT
3.20024
REINZ
40-70048-00
BOSCH
0 986 435 245
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
08.13.011
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
08.13.012
MEAT & DORIA
9166
MEAT & DORIA
9175
HOFFER
8029166
HOFFER
8029175
METZGER
0870011
METZGER
0870019
METZGER
0870048
METZGER
0870098
METZGER
0870103
METZGER
0870148
FEBI BILSTEIN
102791
MEAT & DORIA
9717
MEAT & DORIA
9719
FISPA
83.1412
FISPA
83.1414
METZGER
0870180
METZGER
0870186
FEBI BILSTEIN
102801
RIDEX REMAN
3905I0098R
RIDEX REMAN
3905I0096R
RIDEX REMAN
3905I0078R
RIDEX REMAN
3902I0075R
MITOD31 Serija2 Serija3 Serija4 Serija5 Serija6 Serija7 Serija8 SerijaX1X2X3X4X5X6X7AVEOYPSILON C5NEMO500DOBLOFIORINOGRANDE PUNTO IDEALINEAPANDA PUNTOQUBOSTRADATIPOKA EXCELACCENTELANTRAGETZi30MATRIX SANTA FESONATA TRAJETTUCSONCARENSCEE'DCERATOMAGENTIS SPORTAGEMUSA FREELANDERMGCabrioletCLUBMANCOUNTRYMANHatchbackAGILAASTRACOMBOCORSAMERIVAOMEGATIGRA508BIPPER75 IGNIS SPLASHSWIFT WAGON R+ INDICA
Tarpiklis, purkštuko laikiklis tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet12.2013801248 ccm4199 B8.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet01.2011841248 ccm4199 B4.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet09.2008901248 ccm4199 A3.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet10.2009951248 ccm4199 B1.000
ALPINA D3 (E90) 2.0 Bi-Turbo07.20082141995 ccm4N47 D20 D
ALPINA D3 kupė (E92) 2.0 Bi-Turbo07.20082141995 ccm4N47 D20 D
ALPINA D3 universalas (E91) 2.0 Bi-Turbo07.20082141995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Cabriolet (E88) 118 d09.20081361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 118 d09.20081431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 120 d03.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 120 d03.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 120 d03.20081971995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 123 d09.20082041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Coupe (E82) 118 d09.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 118 d09.20091431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 120 d10.20071631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 120 d10.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 120 d10.20061971995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 123 d10.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Hatchback (E81) 116 d01.2011901995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 116 d11.20081161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 118 d09.20061361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 118 d09.20061431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 d09.20061631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 d09.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 d09.20061971995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 123 d03.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Hatchback (E87) 116 d01.2011901995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 116 d12.20081161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 118 d11.20031221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 1 Hatchback (E87) 118 d09.20061361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 118 d09.20061431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 120 d03.20031501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 1 Hatchback (E87) 120 d03.20031631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 120 d09.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 123 d03.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Hatchback (F20) 114 d06.2015951496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F20) 114 d10.2012951598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d11.20121161598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d12.20101161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d03.20151161496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d xDrive07.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d xDrive03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d01.20112001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d xDrive02.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d xDrive01.20112001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F21) 114 d07.2012951598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F21) 114 d06.2015951496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F21) 116 d03.20151161496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F21) 116 d12.20111161598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F21) 116 d01.20121161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d12.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d12.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d xDrive05.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d xDrive03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d07.20121631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d07.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d01.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d xDrive02.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d xDrive01.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 125 d12.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F21) 125 d12.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 2 Active Tourer (F45) 214 d07.2014951496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 216 d03.20141161496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d11.20131361995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d11.20131501995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d xDrive12.20141361995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d xDrive12.20141501995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d03.20141631995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d03.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d xDrive03.20141631995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d xDrive03.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Convertible (F23) 218 d07.20151361995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 218 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 220 d03.20141631995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 220 d03.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 218 d07.20151361995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 218 d01.20141431995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 218 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d11.20141631995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d10.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d03.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d10.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d xDrive03.20151631995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d xDrive06.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 225 d01.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 2 Gran Tourer (F46) 214 d07.2015951496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 216 d08.20141161496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d07.20141361995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d07.20141501995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d xDrive03.20151361995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d xDrive03.20151501995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d09.20141631995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d09.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d xDrive07.20141631995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d xDrive07.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 3 Cabriolet (E46) 320 Cd02.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Cabriolet (E46) 330 Cd08.20052042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d01.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d09.20071971995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d03.20102001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d03.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d09.20092042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d03.20072112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d03.20072312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Compact (E46) 318 td03.20031151995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 320 td10.20011361995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 320 td09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Coupe (E46) 320 Cd11.20031501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Coupe (E46) 330 Cd03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Coupe (E92) 320 d03.20071631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d09.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d09.20061971995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d03.20102001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive03.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive09.20091771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 325 d02.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Coupe (E92) 325 d09.20092042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 325 d02.20072112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Coupe (E92) 330 d03.20062312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Coupe (E92) 330 d01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 330 d xDrive02.20102452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 330 xd03.20062312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Coupe (E92) 330 xd03.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 335 d03.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 GT (F34) 318 d03.20131361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 318 d03.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 318 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 GT (F34) 320 d03.20131631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 320 d03.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 320 d07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 GT (F34) 320 d05.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 320 d xDrive03.20131631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 320 d xDrive03.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 320 d xDrive07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 GT (F34) 320 d xDrive05.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 GT (F34) 325 d07.20132111995 ccm4N47 D20 D
BMW 3 GT (F34) 325 d03.20132181995 ccm4N47 D20 D
BMW 3 GT (F34) 330 d01.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 GT (F34) 330 d01.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 GT (F34) 330 d xDrive01.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 GT (F34) 330 d xDrive01.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 GT (F34) 335 d xDrive01.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 3 Sedanas (E46) 318 d09.20011161951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 318 d03.20031161995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 d02.19981291951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 d04.19981361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 d09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 d10.19991842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 d03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 xd01.20001842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 xd09.20022042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Sedanas (E90) 316 d07.20091161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 318 d03.20051221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E90) 318 d02.20071361995 ccm4N47 D20 A
BMW 3 Sedanas (E90) 318 d02.20071431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d12.20041501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d12.20041560 ccm0
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d12.20041631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d xDrive09.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d xDrive09.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d xDrive03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 325 d09.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedanas (E90) 325 d03.20102042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (E90) 330 d09.20052112993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (E90) 330 d09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedanas (E90) 330 d09.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (E90) 330 d xDrive09.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (E90) 330 xd09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedanas (E90) 335 d09.20082692993 ccm6M57 D30 (306D4)
BMW 3 Sedanas (E90) 335 d09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 316 d05.20111161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d05.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d05.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d10.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d xDrive11.20121431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d xDrive11.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d03.20111841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d10.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d03.20112001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d Efficient Dynamics04.20111631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d xDrive05.20111631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d xDrive10.20111841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d xDrive10.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d xDrive05.20112001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 325 d07.20122111995 ccm4N47 D20 D
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 325 d07.20122181995 ccm4N47 D20 D
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 330 d01.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 330 d01.20122862993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 330 d xDrive01.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 330 d xDrive01.20122862993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 335 d xDrive11.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 3 Sedanas (G20) 318 d03.20191361995 ccm4B47 D20 B
BMW 3 Sedanas (G20) 318 d03.20191501995 ccm4B47 D20 B
BMW 3 Sedanas (G20) 320 d11.20181631995 ccm4B47 D20 B
BMW 3 Sedanas (G20) 320 d11.20181901995 ccm4B47 D20 B
BMW 3 Sedanas (G20) 320 d xDrive11.20181631995 ccm4B47 D20 B
BMW 3 Sedanas (G20) 320 d xDrive11.20181901995 ccm4B47 D20 B
BMW 3 Sedanas (G20) 330 d03.20192652993 ccm6B57 D30 A
BMW 3 Sedanas (G20) 330 d xDrive07.20192652993 ccm6B57 D30 A
BMW 3 Touring (E46) 318 d10.20021151951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d03.20031161995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d03.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 330 d10.19991842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd01.20001842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd08.20022042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E91) 316 d09.20091161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 d09.20051221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 318 d07.20071361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 d09.20071431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d12.20041501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d12.20041631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d02.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d02.20071971995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d03.20102001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive07.20091631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive02.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive03.20102001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 325 d09.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 325 d02.20102042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d12.20042112993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d12.20042312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d02.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xd09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 335 d09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 Touring (F31) 316 d02.20121161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d07.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d07.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d09.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive01.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d07.20111631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d07.20111841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d09.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d07.20112001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive01.20121631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive01.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive01.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 325 d09.20122111995 ccm4N47 D20 D
BMW 3 Touring (F31) 325 d09.20122181995 ccm4N47 D20 D
BMW 3 Touring (F31) 330 d01.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (F31) 330 d01.20122862993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (F31) 330 d xDrive06.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (F31) 330 d xDrive06.20122862993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 d xDrive04.20133132993 ccm6N57 D30 B
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 420 d10.20131631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 420 d10.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 420 d07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 425 d07.20142111995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 425 d07.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 430 d07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 430 d10.20132862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 435 d xDrive07.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 4 Coupe (F32, F82) 418 d03.20151361995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 418 d03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d07.20131631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d07.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d07.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d xDrive11.20131631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d xDrive11.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d xDrive11.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 425 d01.20142111995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Coupe (F32, F82) 425 d01.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d11.20132582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d11.20132862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d xDrive01.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d xDrive11.20132862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 435 d xDrive11.20133132993 ccm6N57 D30 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d03.20141361995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d03.20141431995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20141631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20141841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20142001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20141631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20141841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20142001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d07.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive07.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 d xDrive07.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 GT (F07) 520 d10.20121361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 GT (F07) 520 d04.20111631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 GT (F07) 520 d04.20111841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 GT (F07) 530 d09.20102112993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 GT (F07) 530 d08.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 GT (F07) 530 d07.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 GT (F07) 530 d xDrive06.20102452993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 GT (F07) 530 d xDrive07.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 GT (F07) 535 d03.20102992993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 GT (F07) 535 d07.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 GT (F07) 535 d xDrive03.20102992993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 GT (F07) 535 d xDrive07.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedanas (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Sedanas (E39) 525 d02.20001632497 ccm6M57 D25 (256D1)
BMW 5 Sedanas (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Sedanas (E39) 530 d09.19981932926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Sedanas (E60) 520 d02.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 5 Sedanas (E60) 520 d02.20051631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (E60) 520 d04.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d12.20041632497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d06.20041772497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d01.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d xDrive09.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 xd11.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d09.20022112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d09.20022182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d04.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d xDrive09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 xd02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 xd03.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 535 d09.20042722993 ccm6M57 D30 (306D4)
BMW 5 Sedanas (E60) 535 d01.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 5 Sedanas (F10) 518 d02.20131361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 518 d02.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 518 d10.20131501995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 518 d10.20131631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d01.20131361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d01.20091631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d01.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d07.20142051995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d xDrive10.20131631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d xDrive01.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d xDrive10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d xDrive01.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d xDrive07.20142051995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d xDrive10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 525 d03.20102042993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 525 d01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedanas (F10) 525 d01.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedanas (F10) 525 d xDrive01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedanas (F10) 525 d xDrive01.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedanas (F10) 530 d01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 530 d01.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 530 d09.20102862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 530 d xDrive03.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 530 d xDrive09.20102862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 535 d03.20102992993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedanas (F10) 535 d01.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedanas (F10) 535 d xDrive02.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 520 d09.20161631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 520 d09.20161901995 ccm4B47 D20 B
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid11.20191900 ccm0JA1
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid xDrive11.20191900 ccm0JA1
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 520 d xDrive09.20161631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 520 d xDrive09.20161901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 530 d09.20162652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 530 d xDrive09.20162492993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 530 d xDrive09.20162652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Sedanas (G30, F90) 540 d xDrive07.20173202993 ccm6B57 D30 B
BMW 5 Touring (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d02.20001632497 ccm6M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d09.20001932926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E61) 520 d04.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d04.20051631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d03.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20041632497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20041772497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive09.20081972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd09.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d03.20042112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d03.20042182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd01.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 535 d09.20042722993 ccm6M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d01.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (F11) 518 d10.20121361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 518 d10.20121431995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 518 d01.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 518 d05.20141631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20091631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20091841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20092001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive07.20131361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive10.20131631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive02.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive02.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520d 2.0 (B47 D20 A)07.20142051995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520d xDrive 2.0 (B47 D20 A)07.20142051995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 525 d11.20092042993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 525 d03.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 525 d03.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive02.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive02.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 530 d11.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d02.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d09.20112862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive07.20102582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive09.20112862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 d03.20102992993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (F11) 535 d03.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (F11) 535 d xDrive01.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (G31) 520 d03.20171631995 ccm4B47 D20 B
BMW 5 Touring (G31) 520 d03.20171901995 ccm4B47 D20 B
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid11.20191900 ccm0JA1
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid xDrive11.20191900 ccm0JA1
BMW 5 Touring (G31) 520 d xDrive07.20171631995 ccm4B47 D20 B
BMW 5 Touring (G31) 520 d xDrive07.20171901995 ccm4B47 D20 B
BMW 5 Touring (G31) 530 d03.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Touring (G31) 530 d xDrive03.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Touring (G31) 540 d xDrive07.20173202993 ccm6B57 D30 B
BMW 6 Cabriolet (E64) 635 d07.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 6 Cabriolet (F12) 640 d09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Cabriolet (F12) 640 d xDrive09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Coupe (E63) 635 d07.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 6 Coupe (F13) 640 d11.20103132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Coupe (F13) 640 d xDrive09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 d09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 d xDrive01.20133132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d06.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d 3.006.20172112993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d 3.0 xDrive06.20172112993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d xDrive06.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630d xDrive 3.006.20172492993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 d xDrive11.20173202993 ccm6B57 D30 B
BMW 7 (E38) 730 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 730 d04.20001932926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d10.20022042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d10.20022112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d06.20022182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld07.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d02.20082112993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d02.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d07.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d xDrive11.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d09.20093062993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d07.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d xDrive09.20093062993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d xDrive07.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (G11, G12) 730 d09.20152112993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 d09.20152652993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 d xDrive09.20152112993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 d, Ld xDrive09.20152652993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 740 d, Ld xDrive11.20153202993 ccm6B57 D30 B
BMW 8 Cabriolet (G14, F91) 840 d xDrive11.20183202993 ccm6B57 D30 B
BMW 8 Coupe (G15, F92) 840 d xDrive07.20183202993 ccm6B57 D30 B
BMW X1 (E84) sDrive 16 d04.20121161995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 18 d03.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 18 d10.20091431995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d03.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d10.20091771995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d07.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d03.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d10.20091431995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d03.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d10.20091771995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d07.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 23 d10.20092041995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 25 d10.20092181995 ccm4N47 D20 D
BMW X1 (F48) sDrive 16 d11.20141161496 ccm3B37 C15 A
BMW X1 (F48) sDrive 18 d11.20141361995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) sDrive 18 d11.20141501995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) sDrive 20 d01.20151631995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) sDrive 20 d01.20151901995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) xDrive 18 d11.20141361995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) xDrive 18 d11.20141501995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) xDrive 20 d11.20141631995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) xDrive 20 d11.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) xDrive 25 d11.20142311995 ccm4B47 C20 B
BMW X2 (F39) sDrive 16 d11.20181161496 ccm3B37 C15 A
BMW X2 (F39) sDrive 18 d03.20181361995 ccm4B47 C20 A
BMW X2 (F39) sDrive 18 d03.20181501995 ccm4B47 C20 A
BMW X2 (F39) sDrive 20 d11.20181631995 ccm4B47 C20 A
BMW X2 (F39) sDrive 20 d11.20181901995 ccm4B47 C20 A
BMW X2 (F39) xDrive 18 d03.20181361995 ccm4B47 C20 B
BMW X2 (F39) xDrive 18 d03.20181501995 ccm4B47 C20 B
BMW X2 (F39) xDrive 20 d11.20171901995 ccm4B47 C20 A
BMW X2 (F39) xDrive 20d 2.011.20171631995 ccm4B47 C20 A
BMW X2 (F39) xDrive 25 d11.20172311995 ccm4B47 C20 B
BMW X3 (E83) 2.0 d11.20031501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW X3 (E83) 2.0 d03.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) 3.0 d01.20042042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d09.20052112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 d09.20052182993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 sd09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X3 (E83) xDrive 18 d04.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 18 d09.20081431995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d09.20071631995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 30 d09.20082112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d09.20082182993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d09.20082862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X3 (F25) sDrive 18 d08.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) sDrive 18 d08.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) sDrive 18 d02.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW X3 (F25) xDrive 20 d09.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 20 d09.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 20 d02.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW X3 (F25) xDrive 28 d09.20141821995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 30 d05.20112112993 ccm6N57 D30 A
BMW X3 (F25) xDrive 30 d04.20152492993 ccm6N57 D30 A
BMW X3 (F25) xDrive 30 d05.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW X3 (F25) xDrive 30 d06.20162772993 ccm6N57 D30 A
BMW X3 (F25) xDrive 30 d04.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW X3 (F25) xDrive 35 d09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW X3 (G01, F97) sDrive 18 d04.20181361995 ccm4B47 D20 B
BMW X3 (G01, F97) sDrive 18 d04.20181501995 ccm4B47 D20 B
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 d10.20171901995 ccm4B47 D20 B
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20d 2.010.20171631995 ccm4B47 D20 B
BMW X3 (G01, F97) xDrive 25 d04.20182111995 ccm4B47 D20 B
BMW X3 (G01, F97) xDrive 25 d04.20182311995 ccm4B47 D20 B
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30d08.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30d 3.007.20172492993 ccm6B57 D30 A
BMW X3 (G01, F97) xDrive M40 d08.20183262993 ccm6B57 D30 B
BMW X4 (F26) xDrive 20 d04.20141631995 ccm4B47 D20 A
BMW X4 (F26) xDrive 20 d04.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW X4 (F26) xDrive 30 d04.20142112993 ccm6N57 D30 A
BMW X4 (F26) xDrive 35 d04.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW X4 (G02, F98) M40 d xDrive04.20183262993 ccm6B57 D30 B
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 d04.20181631995 ccm4B47 D20 A
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 d04.20181901995 ccm4B47 D20 A
BMW X4 (G02, F98) xDrive 25 d04.20182111995 ccm4B47 D20 B
BMW X4 (G02, F98) xDrive 25 d04.20182311995 ccm4B47 D20 B
BMW X4 (G02, F98) xDrive 30 d09.20182492993 ccm6B57 D30 A
BMW X4 (G02, F98) xDrive 30 d04.20182652993 ccm6B57 D30 A
BMW X5 (E53) 3.0 d05.20011842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d09.20032112993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 d12.20032182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E70) 3.0 d12.20061842993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E70) 3.0 d02.20072112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E70) 3.0 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E70) 3.0 sd10.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) xDrive 30 d10.20082112993 ccm6N57 D30 A
BMW X5 (E70) xDrive 30 d10.20082352993 ccm6N57 D30 A
BMW X5 (E70) xDrive 30 d04.20102452993 ccm6N57 D30 A
BMW X5 (E70) xDrive 35 d09.20082862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) xDrive 40 d09.20103062993 ccm6N57 D30 B
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d11.20132111995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d11.20132181995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d11.20132111995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d11.20132181995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40 d12.20133132993 ccm6N57 D30 B
BMW X5 (G05) xDrive 25 d08.20192311995 ccm4B47 D20 B
BMW X5 (G05) xDrive 30 d08.20182492993 ccm6B57 D30 A
BMW X5 (G05) xDrive 30 d08.20182652993 ccm6B57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d07.20092112993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d04.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 d06.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X6 (E71, E72) xDrive 40 d07.20093062993 ccm6N57 D30 B
BMW X6 (F16, F86) xDrive 40 d12.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW X7 (G07) xDrive 30 d03.20192112993 ccm6B57 D30 A
BMW X7 (G07) xDrive 30 d03.20192492993 ccm6B57 D30 A
BMW X7 (G07) xDrive 30 d03.20192652993 ccm6B57 D30 A
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.3 D07.2011751248 ccm4LDV
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.3 D07.2011951248 ccm4LSF
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.3 D07.2011751248 ccm4LDV
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.3 D07.2011951248 ccm4LSF
CHRYSLER Ypsilon Hatchback 1.3 Multijet05.2011951248 ccm4199 B1.000
LANCIA Ypsilon (312_) 1.3 D Multijet06.2016781248 ccm4199 B1.000
LANCIA Ypsilon (312_) 1.3 D Multijet05.2011951248 ccm4312 B1.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006751248 ccm4199 A2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet05.20071051248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 JTD10.2003701248 ccm4188 A9.000
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN NEMO komercinis (AA_) 1.3 BlueHDi 8002.2016801248 ccm4FHY (F13DTE6)
CITROËN NEMO komercinis (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN NEMO universalas 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN NEMO universalas 1.3 HDi 8010.2015801248 ccm4FHY (F13DTE6)
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet10.2007751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet06.2016781248 ccm4312 B5.000
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet12.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet09.2012841248 ccm4199 B4.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet06.2014951248 ccm4330 A1.000
FIAT 500X (334_) 1.3 D Multijet06.2015951248 ccm455266963
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V05.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V Multijet08.2006841248 ccm4223 A9.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.3 D Multijet11.2013751248 ccm4263 A6.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.3 D Multijet03.2016801248 ccm4225 A2.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.3 D Multijet03.2016951248 ccm4330 A1.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.3 D Multijet11.2013751248 ccm4263 A6.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.3 D Multijet03.2016801248 ccm4225 A2.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.3 D Multijet03.2016951248 ccm4330 A1.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.3 D Multijet10.2005841248 ccm4223 A9.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.3 JTD05.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.3 JTD 16V12.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT Doblo Universalas (263_) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT Doblo Universalas (263_) 1.3 D Multijet03.2016951248 ccm4330 A1.000
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.3 D Multijet11.2007751248 ccm4199 A9.000
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.3 D Multijet03.2015801248 ccm4225 A2.000
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.3 D Multijet07.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet06.2009761248 ccm4199 A2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet04.2010841248 ccm4223 A9.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet10.2005901248 ccm4199 A3.000
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.3 JTD Multijet02.2006751248 ccm4199 A2.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet01.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet10.2005901248 ccm4199 A3.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet05.2008951248 ccm4199 B1.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet01.2013751248 ccm4199 A2.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet01.2008861248 ccm4199 A2.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet06.2007901248 ccm4199 A3.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet09.2009951248 ccm4199 A3.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 JTD Multijet (323AXB1A)10.2006861248 ccm4199 A3.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet09.2003701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet06.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x409.2010751248 ccm4169 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet02.2012751248 ccm4199 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet04.2015951248 ccm4199 B1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x406.2012751248 ccm4199 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x406.2014801248 ccm4225 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x404.2015951248 ccm4199 B1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet03.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet01.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x401.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.3 D Multijet02.2012751248 ccm4199 A9.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.3 D Multijet12.2015801248 ccm4225 A2.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x406.2012751248 ccm4199 A9.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x406.2014801248 ccm4225 A2.000
FIAT PUNTO (188) 1.3 JTD 16V06.2003701248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet03.2012751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet12.2013801248 ccm4199 B8.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet03.2012841248 ccm4199 B4.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet05.2016901248 ccm4955 B2.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet03.2012951248 ccm4199 B1.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009761248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009841248 ccm4223 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009901248 ccm4199 A3.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2014931248 ccm4199 A3.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199.AXT1A, 199.AXC1A)03.2009751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199.AXU1A)03.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.3 D Multijet02.2005751248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.3 JTD06.2003691248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet04.2008751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet03.2012841248 ccm4199 B4.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet01.2010901248 ccm4199 A3.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet03.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet02.2008751248 ccm4199 A9.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet03.2015801248 ccm4225 A2.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet07.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.3 D Multijet05.2006851248 ccm4223 A9.000
FIAT Strada Pick-up (278_) 1.3 D Multijet10.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT Strada Pick-up (278_) 1.3 D Multijet (278AYR1A)03.2010871248 ccm4199 B1.000
FIAT TIPO hečbekas (356_) 1.3 D03.2016951248 ccm455266963
FIAT TIPO sedanas (356_) 1.3 D10.2015951248 ccm455266963
FIAT TIPO universalas (356_) 1.3 D03.2016951248 ccm455266963
FORD KA (RU8) 1.3 TDCi10.2008751248 ccm4169A1000
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 CRDi04.2002821493 ccm3D3EA
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.5 CRDi01.2002821493 ccm3D3EA
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0 CRDi04.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.0 CRDi04.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi03.2003821493 ccm3D3EA
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi10.20071361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi10.20071401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.0 CRDi10.20081361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.0 CRDi02.20081401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi10.2001821493 ccm3D3EA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi08.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x404.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x408.20031251991 ccm4D4EA-V
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi visų ratų pavara11.20031451991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x403.20061151991 ccm4D4EA
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 CRDi Dynamic10.20011401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.20061401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.20061431991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi03.20091501991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi04.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi08.20051251991 ccm4D4EA-V
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20071201991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20091501991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20071201991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20061401991 ccm4D4EA-V
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20091501991 ccm4D4EA-F
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CRDi07.20021131991 ccm4D4EA
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CRDi11.20051401991 ccm4D4EA-F
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi01.20081421991 ccm4D4EA
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 11505.20071151991 ccm4D4EA
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 13508.20091361991 ccm4D4EA
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 14009.20061401991 ccm4D4EA-F
KIA CEE'D hečbekas (ED) 2.0 CRDi06.20071361991 ccm4D4EA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 2.0 CRDi 14009.20071401991 ccm4D4EA
KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 14009.20071401991 ccm4D4EA
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 14002.20081401991 ccm4D4EA
KIA CERATO (LD) 2.0 CRDi04.20041121991 ccm4D4EA
KIA CERATO sedanas (LD) 2.0 CRDi04.20041121991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi11.20051361991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi04.20061401991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi04.20061501991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi02.20051131991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.20061401991 ccm4D4EA-F
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi09.20071501991 ccm4D4EA-F
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD09.20041131991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.20061401991 ccm4D4EA-V
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD09.20081501991 ccm4D4EA-F
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet10.2004701248 ccm4188 A9.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet03.2009951248 ccm4199 B1.000
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 Td4 4x403.20011091951 ccm4204D3
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 Td4 4x411.20001121951 ccm4204D3
LAND ROVER Freelander SUV Cabriolet (L314) 2.0 TD4 4x410.20001121951 ccm4204D3
MG ZT Sedanas 2.0 CDTi06.20021161951 ccm4204D2
MG ZT Sedanas 2.0 CDTi11.20021311951 ccm4204D2
MG ZT-T Universalas 2.0 CDTi06.20021161951 ccm4204D2
MG ZT-T Universalas 2.0 CDTi11.20021311951 ccm4204D2
MINI Cabriolet (F57) Cooper D12.20141161496 ccm3B37 C15 A
MINI Cabriolet (F57) Cooper SD05.20151631995 ccm4B47 C20 B
MINI Cabriolet (F57) Cooper SD05.20151701995 ccm4B47 C20 B
MINI Clubman (F54) Cooper D12.20141361995 ccm4B47 C20 B
MINI Clubman (F54) Cooper D12.20141501995 ccm4B47 C20 B
MINI Clubman (F54) Cooper SD02.20151631995 ccm4B47 C20 B
MINI Clubman (F54) Cooper SD02.20151901995 ccm4B47 C20 B
MINI Clubman (F54) Cooper SD ALL404.20151631995 ccm4B47 C20 B
MINI Clubman (F54) Cooper SD ALL404.20151901995 ccm4B47 C20 B
MINI Clubman (F54) One D02.20151161496 ccm3B37 C15 A
MINI Countryman (F60) Cooper D10.20161361995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) Cooper D10.20161501995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) Cooper D ALL410.20161361995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) Cooper D ALL410.20161501995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) Cooper SD10.20161631995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) Cooper SD10.20161901995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) Cooper SD ALL410.20161631995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) Cooper SD ALL410.20161901995 ccm4B47 C20 A
MINI Countryman (F60) One D07.20171161496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (F55) Cooper D10.20131161496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (F55) Cooper SD09.20131631995 ccm4B47 C20 B
MINI Hatchback (F55) Cooper SD09.20131701995 ccm4B47 C20 A
MINI Hatchback (F55) One D02.2014951496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (F56) Cooper D12.20131161496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (F56) Cooper SD10.20131631995 ccm4B47 C20 B
MINI Hatchback (F56) Cooper SD10.20131701995 ccm4B47 C20 B
MINI Hatchback (F56) One D07.2013951496 ccm3B37 C15 A
OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI (F68)08.2003701248 ccm4Z 13 DT
OPEL AGILA (B) (H08) 1.3 CDTI (F68)04.2008751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL Agila Mk II (B) (H08) 1.3 CDTI01.2008751248 ccm4D13A
OPEL Astra Classic Hatchback (A04) 1.3 CDTI (L48)01.2009901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.3 CDTI (L35)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08)04.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.3 CDTI (L48)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.3 CDTI (L70)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.3 CDTi (L69)02.2007901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL ASTRA J 1.3 CDTI (68)12.2009951248 ccm4A 13 DTE
OPEL ASTRA J sedanas 1.3 CDTI (69)06.2012951248 ccm4A 13 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35)10.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.3 CDTI (L48)01.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.3 CDTi (L35)08.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.3 CDTI12.2009951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Sedanas (P10) 1.3 CDTI06.2012951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Universalas (P10) 1.3 CDTi10.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.3 CDTi08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Combo Combi / Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05)03.2015751248 ccm4A 13 FD
OPEL Combo Combi / Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05)03.2015801248 ccm4A 13 FD
OPEL Combo Combi / Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05)02.2012901248 ccm4A 13 FD
OPEL Combo Combi / Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05)03.2016951248 ccm4A 13 FD
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.3 CDTI 16V08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas (X12) 1.3 CDTI (B05)02.2012751248 ccm4A 13 FD
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas (X12) 1.3 CDTI (B05)02.2012801248 ccm4A 13 FD
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas (X12) 1.3 CDTI (B05)02.2012901248 ccm4A 13 FD
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas (X12) 1.3 CDTI (B05)03.2016951248 ccm4A 13 FD
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.3 CDTI 16V09.2004691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL Combo Mk III (D) Van / Universalas (X12) 1.3 CDTi11.2011901248 ccm4A 13 FD
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.3 CDTI (F08, F68)06.2003701248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa C Van (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L)08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)06.2010951248 ccm4A 13 DTR
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)06.2010951248 ccm4A 13 DTR
OPEL Corsa E Hatchback (X15) 1.3 CDTI (08, 68)09.2014751248 ccm4B 13 DTN
OPEL Corsa E Hatchback (X15) 1.3 CDTI (08, 68)09.2014951248 ccm4B 13 DTR
OPEL Corsa E Van (X15) 1.3 CDTI (08)01.2015751248 ccm4B 13 DTE
OPEL Corsa E Van (X15) 1.3 CDTI (08)09.2014951248 ccm4B 13 DTR
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.3 CDTI 16V08.2000701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsa Mk III (D) Hatchback (S07) 1.3 CDTI07.2006751248 ccm4A 13 DTC
VAUXHALL Corsa Mk III (D) Hatchback (S07) 1.3 CDTI07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Corsa Mk IV (E) Hatchback (X15) 1.3 CDTi08.2014751248 ccm4B 13 DTC
VAUXHALL Corsa Mk IV (E) Hatchback (X15) 1.3 CDTi08.2014951248 ccm4B 13 DTR
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.3 CDTI 16V04.2004701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsavan Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI07.2006751248 ccm4A 13 DTC
VAUXHALL Corsavan Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Corsavan Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI07.2006951248 ccm4B 13 DTR
VAUXHALL Corsavan Mk IV (E) Van (X15) 1.3 CDTi10.2014751248 ccm4B 13 DTC
VAUXHALL Corsavan Mk IV (E) Van (X15) 1.3 CDTi10.2014951248 ccm4B 13 DTR
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)04.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)09.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Meriva B (S10) 1.3 CDTI (75)06.2010751248 ccm4A 13 DTC
OPEL Meriva B (S10) 1.3 CDTI (75)06.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.3 CDTI01.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.3 CDTI06.2010751248 ccm4A 13 DTC
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.3 CDTi06.2010951248 ccm4A 13 DTE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.3 CDTI06.2004691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Tigra TwinTop (X04) 1.3 CDTI06.2004691248 ccm4Z 13 DT
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedanas 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 BlueHDi 8012.2015801248 ccm4FHY (F13DTE6)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3 HDi 8012.2015801248 ccm4FHY (F13DTE6)
ROVER 75 (RJ) 2.0 CDT02.19991151951 ccm4M47 D20 (204D1)
ROVER 75 (RJ) 2.0 CDTi02.20031311951 ccm4204D2
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 CDT08.20011151950 ccm4M 47 R
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 CDTi02.20031311951 ccm4204D2
SUZUKI IGNIS II 1.3 DDiS (RM413D)09.2003701248 ccm4Z13DT
SUZUKI SPLASH 1.3 CDTI (A5B 413D)01.2008751248 ccm4Z 13 DTJ
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS 413D)08.2005691248 ccm4Z13DT
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS 413D)08.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG 413D)10.2010751248 ccm4D13AA
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 DDiS (RB 413D)09.2003701248 ccm4Z13DT
TATA (TELCO) INDICA VISTA 1.3 CRD08.2008751248 ccm4169 A2.000
TATA (TELCO) INDICA VISTA 1.3 CRD01.2012901248 ccm4169 A1.000
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Tarpiklis, purkštuko laikiklis



Įvertinti dabar

Tarpiklis, purkštuko laikiklis.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (13537809190, 13537797878, 13537797877, 0445116001, 13537805429, 13537805428, 0445116024, 13537812881, 13537798447, 13537798446, 0445110289, BS519F593AA, 1723813, 55219886, 0445110351, 13537794919, 13537794652, 0445110212, 93171707, 93169141, 13537785983, 0986435095, 93190435, 93183910, 9S519F593BA, 1538758, 55197875, 71794966, 55197124, 0445110183 išorinis skersmuo [mm]: 15) pristatymas su POSTNORD
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis (vidinis skersmuo [mm]: 7,6 13537809190, 13537797878, 13537797877, 0445116001, 13537805429, 13537805428, 0445116024, 13537812881, 13537798447, 13537798446, 0445110289, BS519F593AA, 1723813, 55219886, 0445110351, 13537794919, 13537794652, 0445110212, 93171707, 93169141, 13537785983, 0986435095, 93190435, 93183910, 9S519F593BA, 1538758, 55197875, 71794966, 55197124, 0445110183) pristatymas su GLS
  • 13537809190, 13537797878, 13537797877, 0445116001, 13537805429, 13537805428, 0445116024, 13537812881, 13537798447, 13537798446, 0445110289, BS519F593AA, 1723813, 55219886, 0445110351, 13537794919, 13537794652, 0445110212, 93171707, 93169141, 13537785983, 0986435095, 93190435, 93183910, 9S519F593BA, 1538758, 55197875, 71794966, 55197124, 0445110183 Tarpiklis, purkštuko laikiklis () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 13537809190, 13537797878, 13537797877, 0445116001, 13537805429, 13537805428, 0445116024, 13537812881, 13537798447, 13537798446, 0445110289, BS519F593AA, 1723813, 55219886, 0445110351, 13537794919, 13537794652, 0445110212, 93171707, 93169141, 13537785983, 0986435095, 93190435, 93183910, 9S519F593BA, 1538758, 55197875, 71794966, 55197124, 0445110183 Tarpiklis, purkštuko laikiklis pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 13537809190, 13537797878, 13537797877, 0445116001, 13537805429, 13537805428, 0445116024, 13537812881, 13537798447, 13537798446, 0445110289, BS519F593AA, 1723813, 55219886, 0445110351, 13537794919, 13537794652, 0445110212, 93171707, 93169141, 13537785983, 0986435095, 93190435, 93183910, 9S519F593BA, 1538758, 55197875, 71794966, 55197124, 0445110183) ELRING pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Tarpiklis, purkštuko laikiklis ( 13537809190, 13537797878, 13537797877, 0445116001, 13537805429, 13537805428, 0445116024, 13537812881, 13537798447, 13537798446, 0445110289, BS519F593AA, 1723813, 55219886, 0445110351, 13537794919, 13537794652, 0445110212, 93171707, 93169141, 13537785983, 0986435095, 93190435, 93183910, 9S519F593BA, 1538758, 55197875, 71794966, 55197124, 0445110183) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje