Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema

Atsiliepimai (0)
Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema 02.10.078 ( | ) pirkti pigūs thumb?id=2423405&lng=lt&ccf=94077774

1,40

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 02.10.078
  • Gamintojas: TRUCKTEC AUTOMOTIVE
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
TRUCKTEC AUTOMOTIVE Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema
Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema detalės
  • OE numeriui:   611 017 0060 
  • storis [mm]:   1,6 
  • vidinis skersmuo [mm]:  
  • skersmuo [mm]:   15 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
BMW 13532247156
CHRYSLER 05080301AA
CITROËN 198196
FIAT 55192494
FIAT 55204259
FIAT 55215424
FIAT 9401981439
FIAT 9401981969
FORD 1231946
FORD 1318562
HYUNDAI 3381827000
IVECO 4899689
LAND ROVER 9X2Q9M577AA
MAN 51987010118
MERCEDES-BENZ 6110170060
MERCEDES-BENZ 6110170061
MERCEDES-BENZ A6110170060
NISSAN 16635HG0A
OPEL 9117693
PEUGEOT 198143
PEUGEOT 198196
ROVER 9X2Q9M577AA
SMART 6110170060
SMART 6110170061
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
ELRING
182.350
BOSCH
F 00V C17 503
VAICO
V30-1443
ELRING
293.140
ELRING
924.867
FEBI BILSTEIN
29140
FEBI BILSTEIN
29141
SWAG
10 92 9140
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.10.078
TOPRAN
401 502
ELRING
585100
BOSCH
1 987 972 076
DT
3.20024
REINZ
40-70048-00
AJUSA
01086200
SWAG
10 92 9141
FA1
642.695-U-25
FA1
642.695.100
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.13.141
MEAT & DORIA
9166
MEAT & DORIA
9175
MEAT & DORIA
9178
HOFFER
8029166
HOFFER
8029175
HOFFER
8029178
DT
4.67577
BOSCH
1 987 972 086
ELRING
585.100
FA1
642.695.010
FEBI BILSTEIN
102791
PAYEN
KG5339
MEAT & DORIA
9717
MEAT & DORIA
9719
TOPRAN
305 021
FISPA
83.1412
FISPA
83.1414
REINZ
70-31598-00
FEBI BILSTEIN
102801
MITO1 Serija2 Serija3 Serija4 Serija5 Serija6 Serija7 SerijaX1X3X4X5X6300PT CRUISERBERLINGO C-CROSSER C2 C3C4C5C6C8 EVASIONRELAYJUMPYNEMOXANTIAXSARACALIBER500DOBLODUCATOFIORINOGRANDE PUNTO IDEALINEAPANDA PUNTOQUBOSCUDO STRADAULYSSEC-MAX FOCUSGALAXY KUGAMONDEOS-MAX ACCENTELANTRAGETZGRANDEURi10i20i30i40ix20ix35MATRIX SANTA FESONATA TUCSONQ50COMMANDERCOMPASSGRAND CHEROKEE PATRIOTCARENSCEE'DCERATOMAGENTIS PICANTORIO SOULSPORTAGEVENGAMUSA PHEDRA YPSILON DISCOVERY FREELANDERRANGE ROVER EVOQUERANGE ROVER A KlasėB KlasėC KlasėCLACLCCLK CLS E KlasėG KlasėGLGLAGLCGLEGLKGLSM KlasėR KlasėS KlasėSLCSLK SPRINTER V KlasėVANEO VARIOVIANO VITO CabrioletCLUBMANCLUBVANCOUNTRYMANCoupeHatchbackPACEMANRoadsterCOLTAGILAASTRACOMBOCORSAFRONTERAMERIVAOMEGATIGRAVECTRAZAFIRA 206207306 3074007 406407607806807BIPPERBOXEREXPERT PARTNER G-MODELL9-3CABRIO CITY-COUPE FORFOURFORTWO GRAND VITARA C30C70 S40 S60S80 V50V70 XC60XC70XC 90
Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet01.2011841248 ccm4199 B4.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet09.2008901248 ccm4199 A3.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet10.2009951248 ccm4199 B1.000
BMW 1 Cabriolet (E88) 118 d09.20081361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 118 d09.20081431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 120 d03.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 120 d03.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 120 d03.20081971995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabriolet (E88) 123 d09.20082041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Coupe (E82) 120 d10.20071631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 120 d10.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 120 d10.20061971995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 123 d10.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Hatchback (E81) 116 d01.2011901995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 116 d11.20081161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 118 d09.20061361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 118 d09.20061431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 d09.20061631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 d09.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 123 d03.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Hatchback (E87) 116 d01.2011901995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 116 d12.20081161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 118 d11.20031221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 1 Hatchback (E87) 118 d09.20061361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 118 d09.20061431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 120 d03.20031631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 120 d09.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E87) 123 d03.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Hatchback (F20) 114 d06.2015951496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F20) 114 d10.2012951598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d11.20121161598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d03.20151161496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d12.20101161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d xDrive07.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d xDrive03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d01.20112001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d xDrive02.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d xDrive01.20112001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d03.20152241995 ccm4B47 D20 B
BMW 1 Hatchback (F21) 114 d07.2012951598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F21) 114 d06.2015951496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F21) 116 d03.20151161496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F21) 116 d12.20111161598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F21) 116 d01.20121161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d12.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d12.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d xDrive05.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 118 d xDrive03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d07.20121631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d07.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d01.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d xDrive02.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 1 Hatchback (F21) 120 d xDrive01.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F21) 125 d12.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F21) 125 d12.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F21) 125 d03.20152241995 ccm4B47 D20 B
BMW 2 Active Tourer (F45) 214 d07.2014951496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 216 d03.20141161496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d11.20131501995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d03.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d xDrive03.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Convertible (F23) 218 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 220 d03.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 225 d07.20152241995 ccm4B47 D20 B
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d10.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d10.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d xDrive06.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 225 d01.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 2 Gran Tourer (F46) 214 d07.2015951496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 216 d08.20141161496 ccm3B37 C15 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d07.20141501995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d09.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d xDrive07.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW 3 Cabriolet (E46) 320 Cd02.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Cabriolet (E46) 330 Cd08.20052042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d09.20071971995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d03.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d09.20092042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d03.20072112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d03.20072312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Compact (E46) 318 td03.20031151995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 320 td09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Coupe (E46) 320 Cd11.20031501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Coupe (E46) 330 Cd03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Coupe (E92) 320 d03.20071631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d09.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d09.20061971995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive09.20091771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 320 d xDrive03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Coupe (E92) 325 d02.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Coupe (E92) 325 d09.20092042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 330 d03.20062312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Coupe (E92) 330 d01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 330 d xDrive02.20102452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 330 xd03.20062312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Coupe (E92) 330 xd03.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Coupe (E92) 335 d03.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 GT (F34) 318 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 GT (F34) 320 d07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 GT (F34) 320 d xDrive07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 GT (F34) 330 d01.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 GT (F34) 330 d xDrive01.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 GT (F34) 335 d xDrive01.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 3 Sedanas (E46) 318 d03.20031161995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E46) 318 d09.20011161951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 d02.19981291951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 d04.19981361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedanas (E46) 320 d09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 d03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Sedanas (E46) 330 xd09.20022042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Sedanas (E90) 318 d03.20051221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E90) 318 d02.20071361995 ccm4N47 D20 A
BMW 3 Sedanas (E90) 318 d02.20071431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d12.20041501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d12.20041631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d xDrive09.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 320 d xDrive09.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (E90) 325 d09.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedanas (E90) 325 d03.20102042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (E90) 330 d09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedanas (E90) 330 d09.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (E90) 330 d xDrive09.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedanas (E90) 330 xd09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedanas (E90) 335 d09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 316 d05.20111161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d05.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d05.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d10.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d xDrive11.20121431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 318 d xDrive11.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d10.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d Efficient Dynamics04.20111631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 320 d xDrive10.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Sedanas (F30, F80) 335 d xDrive11.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 3 Touring (E46) 318 d10.20021151951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d03.20031161995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d03.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 330 d03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd08.20022042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E91) 316 d09.20091161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 d09.20051221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 318 d07.20071361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 d09.20071431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d12.20041501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d12.20041631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d02.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d02.20071971995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive07.20091631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive02.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 325 d09.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d12.20042312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d02.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xd09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 335 d09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 Touring (F31) 316 d02.20121161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d07.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d07.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d09.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive01.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d09.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive01.20121631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive01.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive01.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 420 d07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 425 d07.20142111995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 425 d07.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 430 d07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 430 d10.20132862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 435 d xDrive07.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 4 Coupe (F32, F82) 418 d03.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d07.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d07.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d xDrive11.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 420 d xDrive11.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Coupe (F32, F82) 425 d01.20142111995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Coupe (F32, F82) 425 d01.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d11.20132582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d11.20132862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d xDrive01.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 430 d xDrive11.20132862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Coupe (F32, F82) 435 d xDrive11.20133132993 ccm6N57 D30 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d03.20141431995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20141841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20142001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20141841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20142001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d07.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive07.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 d xDrive07.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedanas (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Sedanas (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Sedanas (E60) 520 d02.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 5 Sedanas (E60) 520 d02.20051631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (E60) 520 d04.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d12.20041632497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d06.20041772497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d01.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 d xDrive09.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 525 xd11.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d09.20022112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d09.20022182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d04.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 d xDrive09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 xd02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 530 xd03.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedanas (E60) 535 d09.20042722993 ccm6M57 D30 (306D4)
BMW 5 Sedanas (E60) 535 d01.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 5 Sedanas (F10) 518 d02.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 518 d10.20131501995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 520 d xDrive10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedanas (F10) 525 d xDrive01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedanas (F10) 525 d xDrive01.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedanas (F10) 530 d01.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 530 d xDrive03.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedanas (F10) 535 d01.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedanas (F10) 535 d xDrive02.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E61) 520 d04.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d04.20051631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d03.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20041632497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20041772497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive09.20081972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd09.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d03.20042182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd01.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 535 d09.20042722993 ccm6M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d01.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (F11) 518 d01.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20091841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 6 Cabriolet (E64) 635 d07.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 6 Cabriolet (F12) 640 d09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Cabriolet (F12) 640 d xDrive09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Coupe (E63) 635 d07.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 6 Coupe (F13) 640 d11.20103132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Coupe (F13) 640 d xDrive09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 d09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (E38) 730 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 740 d05.19992453901 ccm8M67 D39 (398D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d10.20022112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d06.20022182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld07.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d10.20022583901 ccm8M67 D39 (398D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d03.20053004423 ccm8M67 D44 (448D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d07.20053294423 ccm8M67 D44 (448D1)
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d02.20082112993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d02.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d07.20122582993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d xDrive11.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d07.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d xDrive07.20123132993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 d xDrive07.20123812993 ccm6N57 D30 C
BMW 7 (G11, G12) 730 d09.20152652993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 d, Ld xDrive09.20152652993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 740 d, Ld xDrive11.20153202993 ccm6B57 D30 B
BMW X1 (E84) sDrive 18 d03.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 18 d10.20091431995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d03.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d10.20091771995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d07.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d03.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d10.20091431995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d07.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 23 d10.20092041995 ccm4N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 25 d10.20092181995 ccm4N47 D20 D
BMW X1 (F48) sDrive 18 d11.20141501995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) xDrive 18 d11.20141501995 ccm4B47 C20 A
BMW X1 (F48) xDrive 20 d11.20141901995 ccm4B47 C20 A
BMW X3 (E83) 2.0 d11.20031501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW X3 (E83) 2.0 d03.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) 3.0 d01.20042042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d09.20052182993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 sd09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X3 (E83) xDrive 18 d04.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 18 d09.20081431995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d09.20071631995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 30 d09.20082112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d09.20082182993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d09.20082862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X3 (F25) sDrive 18 d08.20111361995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) sDrive 18 d08.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 20 d09.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 20 d09.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (F25) xDrive 20 d02.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW X3 (F25) xDrive 30 d05.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW X4 (F26) xDrive 20 d04.20141631995 ccm4B47 D20 A
BMW X4 (F26) xDrive 20 d04.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW X4 (F26) xDrive 30 d04.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW X4 (F26) xDrive 35 d04.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW X5 (E53) 3.0 d09.20032112993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 d12.20032182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E70) 3.0 d02.20072112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E70) 3.0 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X5 (E70) 3.0 sd10.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) xDrive 30 d10.20082352993 ccm6N57 D30 A
BMW X5 (E70) xDrive 35 d09.20082862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) xDrive 40 d09.20103062993 ccm6N57 D30 B
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d11.20132111995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d11.20132181995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d07.20152311995 ccm4B47 D20 B
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d11.20132111995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d11.20132181995 ccm4N47 D20 D
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d07.20152311995 ccm4B47 D20 B
BMW X6 (E71, E72) M 50 d08.20113812993 ccm6N57 D30 C
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d07.20092112993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d04.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 d06.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X6 (E71, E72) xDrive 40 d07.20093062993 ccm6N57 D30 B
BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d08.20142112993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d08.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d02.20152772993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (F16, F86) xDrive 40 d12.20143132993 ccm6N57 D30 B
CHRYSLER 300 C Sedanas (LX, LE) 3.0 CRD09.20052182987 ccm6EXL
CHRYSLER 300 C Sedanas (LX, LE) 3.0 V6 CRD11.20102112987 ccm6EXL
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 3.0 CRD09.20052182987 ccm6EXL
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD03.20021212148 ccm4EDJ
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD08.20051502148 ccm4EDJ
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 2.0 HDi 4x4 (MFRHY)11.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 2.0 HDI 90 (MFRHY)12.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY)12.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY)11.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.2 HDi02.20071562179 ccm44HK (DW12ME5)
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE 2.2 HDi01.20091562179 ccm44HN (DW12MTED4)
CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi09.2003681398 ccm48HZ (DV4TD)
CITROËN C2 Enterprise (JG_) 1.4 HDi04.2009681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 HDi02.2002681398 ccm48HZ (DV4TD)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 HDi07.2003701398 ccm48HZ (DV4TD)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.4 HDi05.2005751398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 7011.2009681398 ccm48HZ (DV4TD)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 HDi04.2004681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 13810.20061361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi11.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi07.20081401997 ccm4RHF (DW10BTED4)
CITROËN C4 kupė (LA_) 2.0 HDi11.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN C4 kupė (LA_) 2.0 HDi07.20081401997 ccm4RHF (DW10BTED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 2.0 HDi 13810.20061361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi03.20011071997 ccm4RHS (DW10ATED)
CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHYB)03.2001901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE)03.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN C5 I (DC_) 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE)03.20011332179 ccm44HX (DW12TED4)
CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi06.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE)06.20011071997 ccm4RHS (DW10ATED)
CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB)06.2001901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN C5 I Break (DE_) 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE)06.20011332179 ccm44HX (DW12TED4)
CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi04.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi (RC4HXE)09.20041332179 ccm44HX (DW12TED4)
CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi05.20061632179 ccm44HR (DW12BTED4)
CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi04.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HXE)09.20041332179 ccm44HX (DW12TED4)
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi02.20081702179 ccm44HT (DW12BTED4)
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C5 III (RD_) 3.0 HDi 24004.20092412993 ccm6DT20C
CITROËN C5 III Universalas (RW_) 2.2 HDi02.20081702179 ccm44HT (DW12BTED4)
CITROËN C5 III Universalas (RW_) 2.2 HDi 16502.20081632179 ccm44HP (DW12BTED4)
CITROËN C5 III Universalas (RW_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C5 III Universalas (RW_) 3.0 HDi 24004.20092412993 ccm6DT20C
CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi06.20061632179 ccm44HP (DW12BTED4)
CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi06.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
CITROËN C6 (TD_) 3.0 HDi04.20092412993 ccm6DT20C
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi07.20021071997 ccm4RHM (DW10ATED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi07.20021091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi07.20061201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 13503.20061361997 ccm4RHD (DW10CTED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi07.20021282179 ccm44HW (DW12TED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi06.20071632179 ccm44HR (DW12BTED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi06.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 HDI08.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 HDI 16V09.19991091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER autobusas (230P) 2.5 TDI 4x412.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER autobusas (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.0 HDI11.2001841997 ccm4RHV (DW10TD)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.5 DT 4x410.19961032446 ccm4THZ (DJ5T)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER komercinis (230L) 2.5 TDi 4x403.20001072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
CITROËN JUMPER komercinis (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.5 TDi 4x403.20001072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER plokščiadugnis / važiuoklė (244) 2.2 HDi02.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 11003.20001091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
CITROËN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 11003.20001091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 9510.1999941997 ccm4RHX (DW10BTED)
CITROËN JUMPY komercinis 2.0 HDi 12001.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
CITROËN JUMPY komercinis 2.0 HDi 14001.20071361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 11001.20021091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 11010.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN JUMPY komercinis (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 9510.1999941997 ccm4RHX (DW10BTED)
CITROËN Jumpy MPV (VF7) 2.0 HDi 12001.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
CITROËN Jumpy MPV (VF7) 2.0 HDi 14001.20071361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN JUMPY plokščiadugnis / važiuoklė (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 11012.20031091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN JUMPY plokščiadugnis / važiuoklė (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 16V12.20031091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
CITROËN JUMPY plokščiadugnis / važiuoklė (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 9510.1999941997 ccm4RHX (DW10BTED)
CITROËN NEMO komercinis (AA_) 1.4 HDi02.2008681398 ccm48HS (DV4TED)
CITROËN NEMO universalas 1.4 HDi04.2009681398 ccm48HS (DV4TED)
CITROËN XANTIA (X2) 2.0 HDI 10902.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XANTIA (X2) 2.0 HDI 9003.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XANTIA Break (X2) 2.0 HDI 10902.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XANTIA Break (X2) 2.0 HDI 9003.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 HDi01.2003681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 10905.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 HDi01.2003681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 HDi 10905.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XSARA kupė (N0) 1.4 HDi01.2003681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 HDi 10905.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XSARA kupė (N0) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi12.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN Xsara Van / Universalas 2.0 HDi09.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
DODGE CALIBER 2.2 CRD07.20101632143 ccm4ENE
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet10.2007751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet12.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet09.2012841248 ccm4199 B4.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet06.2014951248 ccm4330 A1.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V Multijet08.2006841248 ccm4223 A9.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.3 D Multijet11.2013751248 ccm4263 A6.000
FIAT DOBLO dėžės kėbulas / universalas (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.3 D Multijet11.2013751248 ccm4263 A6.000
FIAT DOBLO plokščiadugnis / važiuoklė (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.3 D Multijet10.2005841248 ccm4223 A9.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.3 JTD05.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.3 JTD 16V12.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT Doblo Universalas (263_) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 JTD10.2001841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO autobusas (244, Z_) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D07.20061312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D06.20111312287 ccm4F1AE0481N
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.0 JTD10.2001841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO komercinis (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.0 JTD07.2001841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4FPT
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D06.20111312287 ccm4F1AE0481N
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.3 D Multijet11.2007751248 ccm4199 A9.000
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.3 D Multijet03.2015801248 ccm4225 A2.000
FIAT FIORINO dėžės kėbulas / universalas (225) 1.3 D Multijet07.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet06.2009761248 ccm4199 A2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet04.2010841248 ccm4223 A9.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet10.2005901248 ccm4199 A3.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet01.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet10.2005901248 ccm4199 A3.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet05.2008951248 ccm4199 B1.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet06.2007901248 ccm4199 A3.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.3 D Multijet09.2009951248 ccm4199 A3.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet09.2003701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet06.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x409.2010751248 ccm4169 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet02.2012751248 ccm4199 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet04.2015951248 ccm4199 B1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x406.2012751248 ccm4199 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x406.2014801248 ccm4225 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x404.2015951248 ccm4199 B1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet03.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet01.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x401.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.3 D Multijet02.2012751248 ccm4199 A9.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x406.2012751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet03.2012751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet12.2013801248 ccm4199 B8.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet03.2012841248 ccm4199 B4.000
FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet03.2012951248 ccm4199 B1.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009761248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009841248 ccm4223 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009901248 ccm4199 A3.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.3 JTD06.2003691248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet04.2008751248 ccm4199 A9.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet03.2012841248 ccm4199 B4.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet01.2010901248 ccm4199 A3.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet03.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet02.2008751248 ccm4199 A9.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet03.2015801248 ccm4225 A2.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet07.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet01.20071201997 ccm4RHK
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet01.20071361997 ccm4RHR
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x401.20071201997 ccm4RHK
FIAT Scudo Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (270_, 272_) 2.0 D Multijet01.20071201997 ccm4RHK
FIAT Scudo Bortinis Sunkvežimis / Važiuoklė (270_, 272_) 2.0 D Multijet01.20071361997 ccm4RHR
FIAT Scudo Universalas (220_) 2.0 JTD01.2004941997 ccm4RHX
FIAT Scudo Universalas (220_) 2.0 JTD12.19991091997 ccm4RHZ
FIAT Scudo Universalas (220_) 2.0 JTD 16V05.19991091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
FIAT Scudo Van (220_) 2.0 JTD10.1999941997 ccm4RHX
FIAT Scudo Van (220_) 2.0 JTD12.20021091997 ccm4RHZ
FIAT Scudo Van (220_) 2.0 JTD 16V05.19991091997 ccm4RHK (DW10UTED4)
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 2.0 D Multijet01.20071201997 ccm4RHK
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 2.0 D Multijet01.20071361997 ccm4RHR
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x401.20071201997 ccm4RHK
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.3 D Multijet05.2006851248 ccm4223 A9.000
FIAT Strada Pick-up (278_) 1.3 D Multijet10.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT Ulysse (179_) 2.0 D Multijet05.20061201997 ccm4RHK
FIAT Ulysse (179_) 2.0 D Multijet05.20061361997 ccm4RHR
FIAT Ulysse (179_) 2.0 JTD05.20031071997 ccm4RHM (DW10ATED4)
FIAT Ulysse (179_) 2.0 JTD08.20021091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
FIAT Ulysse (179_) 2.2 D Multijet03.20081702179 ccm44HT (DW12BTED4)
FIAT Ulysse (179_) 2.2 JTD03.20081632179 ccm44HR
FIAT ULYSSE (220) 2.0 JTD10.19991091997 ccm4RHZ
FIAT ULYSSE (220) 2.0 JTD 16V05.19991091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20071331997 ccm4G6DF
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20071361997 ccm4G6DB
FORD Focus C-Max (DM2) 2.0 TDCi10.20031331997 ccm4G6DF
FORD Focus C-Max (DM2) 2.0 TDCi10.20031361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi07.20041331997 ccm4G6DF
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi07.20041361997 ccm4G6DB
FORD FOCUS II kabrioletas 2.0 TDCi10.20061361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi04.20051361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Universalas (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Universalas (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi07.20041331997 ccm4G6DF
FORD Focus II Universalas (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi07.20041361997 ccm4G6DB
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi11.20071151997 ccm4KLWA
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi05.20061301997 ccm4AZWA
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi05.20061361997 ccm4AZWC
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi05.20061401997 ccm4QXWB
FORD GALAXY (WA6) 2.2 TDCi03.20081752179 ccm4Q4WA
FORD GALAXY (WA6) 2.2 TDCi11.20102002179 ccm4KNWA
FORD KUGA I 2.0 TDCi03.20081361997 ccm4UKDA
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x403.20081361997 ccm4UKDA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi11.20071151997 ccm4LPBA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi03.20071301997 ccm4AZBA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi03.20071361997 ccm4AZBC
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi03.20071401997 ccm4QXBB
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi03.20081752179 ccm4Q4BA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi07.20102002179 ccm4KNBA
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 TDCi11.20071151997 ccm4LPBA
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 TDCi03.20071301997 ccm4AZBA
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 TDCi03.20071401997 ccm4QXBB
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.2 TDCi03.20081752179 ccm4Q4BA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi11.20071151997 ccm4LPBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi03.20071301997 ccm4AZBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi03.20071361997 ccm4AZBC
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi03.20071401997 ccm4QXBB
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi03.20081752179 ccm4Q4BA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi07.20102002179 ccm4KNBA
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi11.20071151997 ccm4KLWA
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi05.20061301997 ccm4AZWA
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi05.20061361997 ccm4AZWC
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi05.20061401997 ccm4QXWB
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi03.20081752179 ccm4Q4WA
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi07.20102002179 ccm4KNWA
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS11.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.5 CRDi GLS11.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI ACCENT IV sedanas (RB) 1.6 CRDi11.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0 CRDi04.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI ELANTRA sedanas (HD) 1.6 CRDi11.20051161582 ccm4D4FB
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.0 CRDi04.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi08.2005881493 ccm4D4FA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS08.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi06.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi06.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI i10 (PA) 1.1 CRDi01.2008751120 ccm3D3FA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi09.2008751396 ccm4D4FC
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi08.2008901396 ccm4D4FC
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.6 CRDi09.20081161582 ccm4D4FB
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.6 CRDi01.20091281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi10.2007901582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi10.20071161582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi01.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi10.20071361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi10.20071401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi12.20111101582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi12.20111281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.6 CRDi02.2008901582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.6 CRDi02.20081161582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.6 CRDi01.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.0 CRDi10.20081361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.0 CRDi02.20081401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 CW (GD) 1.6 CRDi06.20121101582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (GD) 1.6 CRDi06.20121281582 ccm4D4FB-5P
HYUNDAI i30 kupė 1.6 CRDi05.20131281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111161685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111361685 ccm4D4FD
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI06.20111161582 ccm4D4FB
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI06.20111281582 ccm4D4FB
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi11.20101161685 ccm4D4FD
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi12.20041021493 ccm4D4FA
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi VGT08.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x404.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.20061392188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.20061392188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS03.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x403.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.20061401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi03.20091501991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20071201991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20091501991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20071201991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20061401991 ccm4D4EA-V
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi visų ratų pavara01.20091501991 ccm4D4EA-F
INFINITI Q50 Sedanas 50 D04.2013170 ccm
JEEP Commander (XK, XH) 3.0 CRD 4x404.20062182987 ccm6EXL
JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD05.20111362143 ccm4ENE
JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD 4x405.20111362143 ccm4ENE
JEEP COMPASS (MK49) 2.2 CRD 4x412.20101632143 ccm4OM 651.925
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD 4x410.2004163 ccm
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD 4x410.20011632685 ccm5ENF
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD06.20052182987 ccm6EXL
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x405.20062112987 ccm6EXL
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x406.20052182987 ccm6EXL
JEEP PATRIOT (MK74) 2.2 CRD 4x401.20111362143 ccm4ENE
JEEP PATRIOT (MK74) 2.2 CRD 4x401.20111632143 ccm4ENE
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CRDi07.20021131991 ccm4D4EA
KIA CARENS III (UN) 1.6 CRDi 11010.20101161582 ccm4D4FB
KIA CARENS III (UN) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 11505.20071151991 ccm4D4EA
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 13508.20091361991 ccm4D4EA
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 14009.20061401991 ccm4D4EA-F
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.6 CRDi 11512.20061151582 ccm4D4FB
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D hečbekas (ED) 1.6 CRDi 9012.2006901582 ccm4D4FB-L
KIA CEE'D hečbekas (ED) 2.0 CRDi 14009.20071401991 ccm4D4EA
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 11509.20071151582 ccm4D4FB
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 9009.2007901582 ccm4D4FB-L
KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 14009.20071401991 ccm4D4EA
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 11502.20081151582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 9002.2008901582 ccm4D4FB-L
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 14002.20081401991 ccm4D4EA
KIA CERATO (LD) 1.5 CRDi07.20051021493 ccm4D4FA
KIA CERATO (LD) 1.6 CRDi06.20051151582 ccm4D4FB
KIA CERATO (LD) 2.0 CRDi04.20041121991 ccm4D4EA
KIA CERATO sedanas (LD) 1.5 CRDi07.20051021493 ccm4D4FA
KIA CERATO sedanas (LD) 1.6 CRDi06.20051151582 ccm4D4FB
KIA CERATO sedanas (LD) 2.0 CRDi04.20041121991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi11.20051361991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi04.20061401991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi04.20061501991 ccm4D4EA
KIA Picanto (SA) 1.1 CRDi11.2005751120 ccm3D3FA
KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi06.2008881493 ccm4D4FA
KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi03.20051101493 ccm4D4FA
KIA RIO II sedanas (JB) 1.5 CRDi06.2008881493 ccm4D4FA
KIA RIO II sedanas (JB) 1.5 CRDi03.20051101493 ccm4D4FA
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 11502.20091151582 ccm4D4FB
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 12802.20091261582 ccm4D4FB
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi09.20071501991 ccm4D4EA-F
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD09.20041131991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD09.20081501991 ccm4D4EA-F
KIA SPORTAGE (SL) 1.7 CRDi12.20101161685 ccm4D4FD
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 11502.20101161582 ccm4D4FB
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 12802.20101281582 ccm4D4FB
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet03.2009951248 ccm4199 B1.000
LANCIA PHEDRA (179) 2.2 D Multijet03.20081702179 ccm44HT
LANCIA PHEDRA (179) 2.2 JTD04.20061632179 ccm44HR
LANCIA Ypsilon (312_) 1.3 D Multijet05.2011951248 ccm4312 B1.000
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 SDV6 4x411.20092562993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x405.20102112993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x409.20092452993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x407.20122492993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x409.20092722993 ccm6306DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 SD4 4x408.20101902179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x401.20071522179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x410.20061562179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x410.20061602179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 Td4 4x403.20011091951 ccm4204D3
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 Td4 4x411.20001121951 ccm4204D3
LAND ROVER Range Rover Evoque (L538) 2.2 D06.20111502179 ccm4224DT
LAND ROVER Range Rover Evoque (L538) 2.2 D 4x406.20111502179 ccm4224DT
LAND ROVER Range Rover Evoque (L538) 2.2 D 4x406.20111902179 ccm4224DT
LAND ROVER Range Rover Sport (L494) 3.0 D Hybrid 4x410.20133402993 ccm6306DT
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 160 CDI (168.006)02.2001751689 ccm4OM 668.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 160 CDI (168.007)07.1998601689 ccm4OM 668.941
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 170 CDI (168.008)07.1998901689 ccm4OM 668.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109)02.2001951689 ccm4OM 668.942
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306)09.2004821991 ccm4OM 640.942
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307)09.20041091991 ccm4OM 640.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308)09.20041401991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008)09.20041361991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 180 CDI (176.000)06.20121091796 ccm4OM 651.901
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 200 CDI (176.001)06.20121361796 ccm4OM 651.901
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 200 CDI / d (176.008)02.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 200 CDI / d 4-matic (176.002)02.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 220 CDI (176.003)01.20141632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 220 CDI (176.003)09.20121702143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 220 CDI 4-matic (176.005)09.20121702143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 220 d (176.003)07.20151772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ A Klasė (W176) A 220 d 4-matic (176.005)07.20151772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 180 CDI (245.207)03.20051091991 ccm4OM 640.940
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 200 CDI (245.208)03.20051361991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 200 CDI (245.208)03.20051401991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 180 CDI (246.200)11.20111091796 ccm4OM 651.901
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 200 CDI (246.201)11.20111361796 ccm4OM 651.901
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 200 CDI / d (246.208)08.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 200 CDI / d 4-matic (246.202)08.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 220 CDI / d (246.203)06.20131632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 220 CDI / d (246.203)11.20111702143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 220 CDI / d (246.203)09.20141772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ B Klasė (W246, W242) B 220 CDI / d 4-matic (246.205)09.20141772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ C Klasė Convertible (A205) C 220 d (205.404)06.20161632143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Convertible (A205) C 220 d (205.404)06.20161702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Convertible (A205) C 220 d 4-matic (205.405)06.20161702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Convertible (A205) C 250 d (205.408)06.20162042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C204) C 220 CDI (204.302)06.20111632143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C204) C 220 CDI (204.302)06.20111702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C204) C 250 CDI (204.303)06.20112042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C205) C 220 d (205.304)10.20151632143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C205) C 220 d (205.304)10.20151702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C205) C 220 d 4-matic (205.305)04.20161702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C205) C 250 d (205.308)10.20152042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (C205) C 250 d 4-matic (205.309)04.20162042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 200 CDI (203.707)03.20031222148 ccm4OM 646.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 220 CDI03.20011362148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 220 CDI (203.706)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 220 CDI (203.708)02.20041502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 30 CDI AMG (203.718)09.20022312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 CDI (202.134)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 220 CDI (202.133)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 200 CDI (203.004)02.20011022148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 200 CDI (203.004)09.20001162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 200 CDI (203.007)04.20031222148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 220 CDI (203.006)05.20001362148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 220 CDI (203.006)05.20001432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 220 CDI (203.008)02.20031502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 270 CDI (203.016)12.20001632685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 270 CDI (203.016)12.20001702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 30 CDI AMG (203.018)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 320 CDI (203.020)01.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 180 CDI (204.000)01.20111202143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 200 CDI (204.001)01.20111362143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006)01.20071362148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 220 CDI (204.002)10.20081632143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 220 CDI (204.002)12.20081702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 220 CDI (204.008)01.20071632148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 220 CDI (204.008)01.20071702148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 220 CDI 4-matic (204.084)02.20131702143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 250 CDI (204.003)08.20082042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082)01.20112042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092)01.20112312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 320 CDI (204.022)01.20072242987 ccm6OM 642.960
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089)07.20072242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 350 CDI (204.022)07.20092242987 ccm6OM 642.960
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 350 CDI (204.023)06.20112652987 ccm6OM 642.834
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 350 CDI (204.025)10.20092312987 ccm6OM 642.830
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 350 CDI 4-matic (204.089)07.20092242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W204) C 350 CDI 4-matic (204.092)10.20092312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W205) C 200 d (205.007)10.20151362143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W205) C 220 BlueTEC / d (205.002, 205.004)12.20131702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W205) C 220 BlueTEC / d (205.003)03.20141632143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W205) C 220 d 4-matic (205.005)04.20151702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W205) C 250 BlueTEC / d (205.008, 205.006)02.20142042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W205) C 250 BlueTEC / d 4-matic (205.009)02.20142042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W205) C 300 BlueTEC Hybrid / h (205.012)05.20142042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T CDI (202.194)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 220 T CDI (202.193)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 200 CDI (203.204)03.20011162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 200 CDI (203.204, 203.207)03.20011022148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 200 CDI (203.207)04.20031222148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 220 CDI (203.206)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 220 CDI (203.208)08.20061362148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 220 CDI (203.208)02.20041502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 270 CDI (203.216)03.20011632685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 270 CDI (203.216)03.20011702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 30 CDI AMG (203.218)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 320 CDI (203.220)06.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 180 CDI (204.200)01.20111202143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 200 CDI (204.201)08.20101362143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 200 CDI (204.207)08.20071362148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 220 CDI (204.202)12.20081632143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 220 CDI (204.202)12.20081702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 220 CDI (204.208)08.20071632148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 220 CDI (204.208)08.20071702148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284)02.20131702143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 250 CDI (204.203)01.20092042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282)04.20102042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 320 CDI (204.222)08.20072242987 ccm6OM 642.960
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289)08.20072242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 350 CDI08.20072242987 ccm6OM 642.830
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 350 CDI (204.223)06.20112652987 ccm6OM 642.834
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 350 CDI (204.225)10.20092312987 ccm6OM 642.830
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S204) C 350 CDI 4-matic (204.292)10.20092312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S205) C 200 d (205.207)10.20151362143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S205) C 220 BlueTEC / d (205.204)09.20141632143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S205) C 220 BlueTEC / d (205.204)09.20141702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S205) C 220 d 4-matic (205.205)04.20151702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S205) C 250 BlueTEC / d (205.208)09.20142042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S205) C 250 BlueTEC / d 4-matic (205.209)10.20142042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S205) C 300 BlueTEC Hybrid / h (205.212)10.20142042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 200 CDI (117.301)06.20131361796 ccm4OM 651.901
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 200 CDI / d (117.308)07.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 200 CDI / d 4-matic (117.302)07.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 220 CDI (117.303)01.20131702143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 220 CDI / d (117.303)01.20131632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 220 CDI / d (117.303)09.20141772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.305)08.20141632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.305)09.20141772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA kupė (C117) CLA 220 CDI 4-matic (117.305)07.20141702143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 200 CDI / d (117.908)01.20151362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 200 CDI / d 4-matic (117.902)01.20151362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d (117.903)01.20151632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d (117.903)01.20151772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.905)09.20151632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.905)01.20151772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 200 CDI (203.707)05.20081222148 ccm4OM 646.962
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 220 CDI (203.708)05.20081502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 220 CDI (209.308)01.20051362148 ccm4OM 646.966
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 220 CDI (209.308)01.20051502148 ccm4OM 646.966
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 270 CDI (209.316)02.20031632685 ccm5OM 612.967
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 270 CDI (209.316)10.20021702685 ccm5OM 612.967
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 CDI (209.320)01.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 320 CDI (209.420)03.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 220 BlueTEC (218.301)05.20141772143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 220 BlueTEC / d (218.301)05.20141632143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 220 BlueTEC / d (218.301)05.20141702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.397)05.20142042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.303, 218.304)04.20112042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 BlueTEC (218.326)11.20122522987 ccm6OM 642.853
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 BlueTEC / d (218.326)06.20142582987 ccm6OM 642.853
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 BlueTEC 4-matic (218.394)11.20122522987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 CDI (218.323)01.20112652987 ccm6OM 642.853
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 CDI 4-matic (218.393)09.20112652987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 d 4-matic (218.394)04.20152582987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI01.20052112987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322)01.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 CDI04.20092722987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 CDI (219.322)04.20092242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 220 BlueTEC (218.901)05.20141772143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 220 BlueTEC / d (218.901)05.20141632143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 220 BlueTEC / d (218.901)05.20141702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.997)05.20142042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.903, 218.904)10.20122042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 BlueTEC / d (218.926)05.20142582987 ccm6OM 642.853
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 BlueTEC 4-matic (218.994)05.20142522987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 CDI (218.923)10.20122652987 ccm6OM 642.853
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 CDI 4-matic (218.993)10.20122652987 ccm6OM 642.854
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 d 4-matic (218.994)04.20152582987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 220 BlueTEC (207.401)05.20141772143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 220 CDI (207.402)02.20101632143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 220 CDI / BlueTEC / d (207.402, 207.401)01.20101702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.403, 207.404)01.20102042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 350 BlueTEC (207.426)06.20132522987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 350 BlueTEC/ d (207.426)05.20142582987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 350 CDI04.20112652987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A207) E 350 CDI (207.422)01.20102312987 ccm6OM 642.836
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 220 BlueTEC (207.301)05.20141772143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 220 CDI07.20141632143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 220 CDI / d (207.302, 207.301)01.20101702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.303, 207.304)01.20092042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 350 BlueTEC03.20132522987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 350 BlueTEC / d (207.326)05.20142582987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 350 CDI04.20112652987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C207) E 350 CDI (207.322)01.20092312987 ccm6OM 642.836
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 200 CDI (210.007)06.19981022148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 200 CDI (210.007)07.19991162148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 220 CDI (210.006)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 220 CDI (210.006)07.19991362148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 220 CDI (210.006)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991632685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 290 Turbo-D (210.017)03.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 CDI (210.026)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 200 CDI (211.004)07.20021022148 ccm4OM 646.951
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 200 CDI (211.004)07.20021222148 ccm4OM 646.951
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 200 CDI (211.007)04.20061362148 ccm4OM 646.820
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 220 CDI03.20031632148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 220 CDI (211.006)03.20021362148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 220 CDI (211.006)03.20021502148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 220 CDI (211.008)04.20061702148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 270 CDI (211.016)03.20021632685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 270 CDI (211.016)03.20021772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 280 CDI (211.020)03.20051902987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 280 CDI (211.023)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 280 CDI 4-matic (211.084)03.20051902987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 300 BlueTEC (211.024)09.20072112987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 320 CDI (211.022)03.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 320 CDI (211.026)11.20022043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 320 CDI 4-matic (211.089)03.20052242987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 400 CDI (211.028)02.20032603996 ccm8OM 628.961
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 420 CDI (211.029)01.20063143996 ccm8OM 629.910
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006)01.20091362143 ccm4OM 651.925
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 220 BlueTEC (212.001)05.20141772143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011)01.20151702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 220 CDI01.20091632143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002)01.20091702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004)01.20092042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097)01.20092042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 300 CDI (212.020)12.20092042987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021, 212.027)03.20112312987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098)12.20112042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 BlueTEC11.20122522987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 BlueTEC (212.024)01.20092112987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 BlueTEC (212.026)05.20142582987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094)11.20122522987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094)05.20142582987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 CDI (212.023)03.20112652987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 CDI (212.025)01.20092312987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 CDI 4-matic (212.089)09.20092312987 ccm6OM 642.856
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W212) E 350 CDI 4-matic (212.093)03.20112652987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)05.19991362148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 270 T CDI02.20001632685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 270 T CDI (210.216)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 290 T Turbo-D (210.217)06.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 320 T CDI (210.226)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 200 CDI (211.207)04.20061362148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 220 CDI (211.206)03.20031362148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 220 T CDI03.20031632148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 220 T CDI (211.206, 211.606)03.20031502148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 220 T CDI (211.208)04.20061702148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 270 T CDI (211.216)03.20031632685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 270 T CDI (211.216)03.20031772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 280 T CDI (211.220)03.20051902987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 280 T CDI (211.223)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284)03.20051902987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 320 T CDI (211.222)03.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 320 T CDI (211.226)03.20032043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 320 T CDI 4-matic (211.289)03.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 200 CDI / BlueTEC (212.205, 212.206)11.20091362143 ccm4OM 651.925
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 220 BlueTEC05.20151772143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.211)12.20141702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 220 CDI (212.202)08.20091632143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201)11.20091702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204)11.20092042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297)07.20102042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 300 CDI (212.220)12.20092042987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 300 CDI / BlueTEC (212.227, 212.221)11.20092312987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.298)12.20112042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 BlueTEC11.20122522987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 BlueTEC (212.224)11.20092112987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 BlueTEC (212.226)07.20142582987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 BlueTEC 4-matic11.20122522987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.294)07.20142582987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 CDI (212.223)07.20112652987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 CDI (212.225)11.20092312987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 CDI 4-matic (212.289)11.20092312987 ccm6OM 642.856
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S212) E 350 CDI 4-matic (212.293)07.20112652987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W461) G 270 CDI01.20031562685 ccm5OM 612.966
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W461) G 280 CDI (461.304, 461.346, 461.370, 461.334, 461.339,...04.20091842987 ccm6OM 642.975
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W461) G 290 TD (461.335, 461.336)07.19971202874 ccm5OM 602.983
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W461) G 300 CDI04.20101842987 ccm6OM 642.884
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 270 CDI (463.322, 463.323)10.20011562685 ccm5OM 612.965
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 320 CDI (463.340, 463.341, 463.343)09.20062242987 ccm6OM 642.970
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 350 CDI07.20112112987 ccm6OM 642.886
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 400 CDI (463.332, 463.333)12.20002503996 ccm8OM 628.962
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) G 320 CDI (463.303)09.20062242987 ccm6OM 642.970
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) G 350 CDI07.20112112987 ccm6OM 642.886
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) G 400 CDI (463.309)12.20002503996 ccm8OM 628.962
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825)12.20092112987 ccm6OM 642.820
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822)09.20062242987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822)05.20092242987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823)10.20102652987 ccm6OM 642.822
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828)09.20063063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828)05.20093063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ GL (X166) GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824)07.20122582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 200 CDI / d (156.908)12.20131362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 200 CDI 4-matic (156.902)12.20131362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 220 CDI (156.903)12.20131702143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 220 CDI / d (156.903)12.20131632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 220 CDI / d 4-matic (156.905)12.20131632143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 220 CDI 4-matic (156.905)12.20131702143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 220 d (156.903)07.20151772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLA (X156) GLA 220 d 4-matic (156.905)07.20151772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 220 d 4-matic (253.905)06.20151632143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 220 d 4-matic (253.905)06.20151702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 250 d 4-matic (253.909)06.20152042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ GLC kupė (C253) 220 d 4-matic (253.303, 253.305)06.20161632143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ GLC kupė (C253) 220 d 4-matic (253.303, 253.305)06.20161702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ GLC kupė (C253) 250 d 4-matic (253.309)06.20162042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 250 d (166.006)04.20152042143 ccm4OM 651.960
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 250 d 4-matic (166.004)04.20152042143 ccm4OM 651.960
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 350 d 4-matic (166.024)04.20152582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ GLE kupė (C292) 350 d 4-matic (292.323, 292.324)03.20152582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 200 CDI (204.901)12.20131362143 ccm4OM 651.916
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 200 CDI (204.901)07.20101432143 ccm4OM 651.916
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI (204.902)12.20081632143 ccm4OM 651.916
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI (204.902)12.20081702143 ccm4OM 651.916
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI 4-matic (204.984)12.20081632143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997)12.20081702143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904)09.20092042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 320 CDI 4-matic (204.983)06.20082242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 CDI 4-matic (204.992)07.20092242987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 CDI 4-matic (204.992)02.20102312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 CDI 4-matic (204.993)07.20122652987 ccm6OM 642.835
MERCEDES-BENZ GLS (X166) 350 d 4-matic (166.824)11.20152582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 270 CDI (163.113)12.19991632685 ccm5OM 612.963
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 400 CDI (163.128)09.20012503996 ccm8OM 628.963
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 280 CDI 4-matic (164.120)07.20051902987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.120)07.20091902987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.121)02.20102042987 ccm6OM 642.820
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122)07.20052242987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.122)07.20092242987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125)09.20092112987 ccm6OM 642.820
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125)02.20102312987 ccm6OM 642.820
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 420 CDI 4-matic (164.128)02.20063063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 450 CDI 4-matic (164.128)09.20093063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ M Klasė (W166) ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003)06.20112042143 ccm4OM 651.960
MERCEDES-BENZ M Klasė (W166) ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024)06.20112582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126)05.20061902987 ccm6OM 642.872
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020)05.20061902987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126)07.20091902987 ccm6OM 642.872
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 300 CDI 4-matic (251.020)07.20091902987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122)01.20062242987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.125)01.20062112987 ccm6OM 642.870
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122)07.20092242987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123)08.20102652987 ccm6OM 642.872
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125)01.20062112987 ccm6OM 642.870
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 320 CDI (220.025, 220.125)09.20022043222 ccm6OM 648.960
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 320 CDI (220.026, 220.126)08.19991973222 ccm6OM 613.960
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20002503996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20032603996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 250 CDI (221.003, 221.103)01.20112042143 ccm4OM 651.961
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 320 CDI10.20052112987 ccm6OM 642.930
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 320 CDI (221.022, 221.122)12.20052352987 ccm6OM 642.930
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180)10.20052112987 ccm6OM 642.932
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180)10.20062352987 ccm6OM 642.932
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 350 BlueTec (221.026, 221.126)04.20112582987 ccm6OM 642.862
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183)04.20112582987 ccm6OM 642.868
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 350 CDI06.20092352987 ccm6OM 642.930
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.081)01.20092112987 ccm6OM 642.932
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 420 CDI (221.028, 221.128)10.20063203996 ccm8OM 629.911
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 300 BlueTEC Hybrid / h (222.004, 222.104)02.20142042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 300 BlueTEC Hybrid / h (222.104)02.20142312143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 350 BlueTEC / d (222.132, 222.032, 222.123)05.20132582987 ccm6OM 642.861
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 350 BlueTEC / d 4-matic (222.033, 222.133)02.20142582987 ccm6OM 642.867
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 350 BlueTEC 4-matic (222.133)02.20142522987 ccm6OM 642.867
MERCEDES-BENZ SLC (R172) 250 d (172.404)01.20162042143 ccm4OM 651.980
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 CDI / d (172.403)01.20122042143 ccm4OM 651.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 210 D03.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735)03.2009952143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735)05.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)02.20081502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735)08.20111632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)08.20111632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735)02.20081842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)02.20081842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobusas (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)05.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)05.20091292143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)05.20091292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 314 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 314 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)02.20081502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 316 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 316 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 318 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)02.20081842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t komercinis (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,...03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...05.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...02.20081092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...02.20081502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...02.20081842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231,...03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135,...05.20111902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 310 D (903.371, 903.372, 903.373)01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 310 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (906) 210 CDI (906.711, 906.713)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (906) 211 CDI (906.711, 906.713)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (906) 211 CDI (906.711, 906.713)04.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (906) 213 CDI (906.711, 906.713)06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (906) 214 CDI (906.711, 906.713)04.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (906) 215 CDI (906.711, 906.713)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (906) 216 CDI (906.711, 906.713)06.20061632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 310 D 2.902.19951022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 310 D 2.9 4x406.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 209 CDI (906.611, 906.613)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 210 CDI (906.611, 906.613)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 211 CDI (906.611, 906.613)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 211 CDI (906.611, 906.613)04.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 213 CDI (906.611, 906.613)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 213 CDI (906.611, 906.613)06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 214 CDI (906.611, 906.613)04.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 215 CDI (906.611, 906.613)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 216 CDI (906.611, 906.613)03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 218 CDI (906.611, 906.613)06.20061842987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (906) 219 CDI / BlueTEC (906.611, 906.613)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 310 D 2.901.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...12.19981162874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 210 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)04.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 213 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)03.20091292143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 213 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 214 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)04.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 216 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)03.20091632143 ccm4OM 651.957
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 219 CDI / BlueTEC (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t komercinis (906) 411 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20091092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t komercinis (906) 413 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t komercinis (906) 415 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20091502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t komercinis (906) 416 CDI (906.653, 906.655, 906.657)03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t komercinis (906) 418 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20091842987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t komercinis (906) 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 411 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20091092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 416 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 418 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 410 D02.19961022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 410 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 412 D02.19961152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 412 D02.19961222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 412 D 4x405.19971152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 412 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 414 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 410 D02.19961022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 410 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 412 D02.19961152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 412 D02.19961222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 412 D 4x405.19971152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 412 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t autobusas 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061292143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t autobusas 516 CDI03.20091632143 ccm4OM 651.957
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t autobusas 519 CDI / BlueTEC03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 510 CDI (906.653, 906.655, 906.657)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657)05.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 511 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061292143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 513 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)06.20061292143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 514 CDI (906.653, 906.655, 906.657)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 514 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 515 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 516 CDI (906.653, 906.655, 906.657)03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 516 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)06.20061632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 518 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 519 CDI / BlueTEC (906.653, 906.655, 906.657)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t komercinis (906) 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)04.20011562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 510 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)05.20161142143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 513 CDI (906.155, 906.253, 906.255)06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 513 CDI (906.155, 906.253, 906.255)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 513 CDI 4x4 (906.155, 906.253, 906.255)05.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 514 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 514 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)05.20161432143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 515 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 516 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)03.20091632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 516 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.255)05.20111632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061842987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 518 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t plokščiadugnis / važiuoklė (906) 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253,...03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER šiukšliavežis (905) 616 CDI (905.612, 905.622, 905.623)04.20011562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ V Klasė (W447) V 200 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815)03.20141362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W447) V 200 CDI / d 4-matic04.20151362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W447) V 220 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815)03.20141632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W447) V 220 CDI / d 4-matic04.20151632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W447) V 250 BlueTEC / d (447.811, 447.813, 447.815)03.20141902143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W447) V 250 BlueTEC / d 4-matic12.20141902143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 200 CDI (638.294)03.19991022151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 220 CDI (638.294)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700)02.2002751689 ccm4OM 668.914
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700)02.2002911689 ccm4OM 668.914
MERCEDES-BENZ VARIO autobusas O 812 (670.373, 670.674)09.19961222874 ccm5OM 602.985
MERCEDES-BENZ VARIO dėžės kėbulas / universalas 512 D (667.351, 667.352, 667.353)09.19961222874 ccm5OM 602.984
MERCEDES-BENZ VARIO dėžės kėbulas / universalas 612 D (668.351, 668.352, 668.353)09.19961222874 ccm5OM 602.985
MERCEDES-BENZ VARIO dėžės kėbulas / universalas 812 D (670.351, 670.352, 670.353)09.19961222874 ccm5OM 602.985
MERCEDES-BENZ VARIO plokščiadugnis / važiuoklė 512 D (667.321, 667.322, 667.323)09.19961222874 ccm5OM 602.984
MERCEDES-BENZ VARIO plokščiadugnis / važiuoklė 612 D (668.321, 668.322, 668.323)09.19961222874 ccm5OM 602.985
MERCEDES-BENZ VARIO plokščiadugnis / važiuoklė 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)09.19961222874 ccm5OM 602.985
MERCEDES-BENZ VARIO šiukšliavežis 612 D (668.331, 668.332)09.19961222874 ccm5OM 602.985
MERCEDES-BENZ VARIO šiukšliavežis 812 D (670.331, 670.332)09.19961222874 ccm5OM 602.985
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)08.20051162148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...03.20061162148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.713)07.20051092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...07.20051502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)03.20062042987 ccm6OM 642.990
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)08.2006952148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 111 CDI (639.601, 639.603)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)07.20061502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605)07.20062042987 ccm6OM 642.990
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (638) 108 CDI 2.2 (638.194)03.1999822151 ccm4OM 611A (60 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (638) 110 CDI 2.2 (638.194)03.19991022151 ccm4OM 611LA (75 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (638) 112 CDI 2.2 (638.194)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 109 CDI (639.701)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 109 CDI (639.701)09.2006952148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 109 CDI 4x4 (639.701)09.2007952148 ccm4OM 646.981
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705)09.20071502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705)07.20062042987 ccm6OM 642.990
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (638) 108 CDI 2.2 (638.094)03.1999822151 ccm4OM 611A (60 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (638) 110 CDI 2.2 (638.094)03.19991022151 ccm4OM 611LA (75 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (638) 112 CDI 2.2 (638.094)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605)10.20141362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (W447) 114 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)07.20151362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (W447) 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605)10.20141632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (W447) 116 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)07.20151632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (W447) 119 CDI / BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605)10.20141902143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (W447) 119 CDI / BlueTEC 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)07.20151902143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)10.20141362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (W447) 114 CDI 4x4 (447.701, 447.703, 447.705)07.20151362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705)10.20141632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (W447) 116 CDI 4x4 (447.701, 447.703, 447.705)07.20151632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (W447) 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)10.20141902143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (W447) 119 BlueTEC 4x4 (447.701, 447.703, 447.705)12.20141902143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI / 114 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)10.20141362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI / 114 BlueTEC 4x4 (447.701, 447.703, 447.705)07.20151362143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI / 116 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)10.20141632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI / 116 BlueTEC 4x4 (447.701, 447.703, 447.705)07.20151632143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)10.20141902143 ccm4OM 651.950
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI / 119 BlueTEC 4x4 (447.701, 447.703, 447.705)12.20141902143 ccm4OM 651.950
MINI Cabriolet (R57) Cooper D05.20091121598 ccm4N47 C16 A
MINI Cabriolet (R57) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Cabriolet (R57) Cooper SD06.20091431995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubman (R55) Cooper D03.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Clubman (R55) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubman (R55) Cooper SD02.20111361995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubman (R55) Cooper SD02.20111431995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubman (R55) One D03.2010901598 ccm4N47 C16 A
MINI Clubvan (R55) Cooper D12.20121121995 ccm4N47 C20 A
MINI Clubvan (R55) Cooper D12.20121121598 ccm4N47 C16 A
MINI Countryman (R60) Cooper D01.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Countryman (R60) Cooper D01.20101121995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper D ALL401.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Countryman (R60) Cooper D ALL407.20101121995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper SD01.20101431995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper SD ALL401.20101361995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) Cooper SD ALL401.20101431995 ccm4N47 C20 A
MINI Countryman (R60) One D01.2010901598 ccm4N47 C16 A
MINI Coupe (R58) Cooper SD12.20101361995 ccm4N47 C20 A
MINI Coupe (R58) Cooper SD12.20101431995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (F55) Cooper D10.20131161496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (F55) Cooper SD09.20131701995 ccm4B47 C20 A
MINI Hatchback (F55) One D02.2014951496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (F56) Cooper D12.20131161496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (F56) Cooper SD10.20131701995 ccm4B47 C20 B
MINI Hatchback (F56) One D07.2013951496 ccm3B37 C15 A
MINI Hatchback (R56) Cooper D06.20101121598 ccm4N47 C16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper D02.20111121995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) Cooper SD02.20111361995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) Cooper SD02.20111431995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) One D07.2010901598 ccm4N47 C16 A
MINI Paceman (R61) Cooper D07.20121121995 ccm4N47 C20 A
MINI Paceman (R61) Cooper D04.20121121598 ccm4N47 C16 A
MINI Paceman (R61) Cooper D ALL403.20121121995 ccm4N47 C20 A
MINI Paceman (R61) Cooper D ALL404.20121121598 ccm4N47 C16 A
MINI Paceman (R61) Cooper SD03.20121431995 ccm4N47 C20 A
MINI Paceman (R61) Cooper SD ALL404.20121431995 ccm4N47 C20 A
MINI Roadster (R59) Cooper SD11.20111361995 ccm4N47 C20 A
MINI Roadster (R59) Cooper SD11.20111431995 ccm4N47 C20 A
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D08.2004681493 ccm3OM 639.939
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D08.2004951493 ccm3OM 639.939
OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI (F68)08.2003701248 ccm4Z 13 DT
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.2 DTI (F35)09.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.2 DTI (F35)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G CC (T98) 2.2 DTI (F08, F48)09.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G CC (T98) 2.2 DTI (F08, F48)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.2 DTI (F07)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 2.2 DTI (F67)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Sedanas (T98) 2.2 DTI (F69)09.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Sedanas (T98) 2.2 DTI (F69)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.3 CDTI (L35)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08)04.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.3 CDTI (L48)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL ASTRA H komercinis (L70) 1.3 CDTI (L70)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.3 CDTi (L69)02.2007901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.3 CDTI (L48)01.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.3 CDTi (L08)04.2005901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Universalas (A04) 1.3 CDTi (L35)08.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.3 CDTi08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.3 CDTI 16V08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.3 CDTI 16V09.2004691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL COMBO Mk II (C) dėžės kėbulas / universalas (F25) 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.3 CDTI (F08, F68)06.2003701248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa C Van (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L)08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.3 CDTI 16V08.2000701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsa Mk III (D) Hatchback (S07) 1.3 CDTI07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.3 CDTI 16V04.2004701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsavan Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)09.20021202172 ccm4Y 22 DTH
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)04.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)09.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.3 CDTI01.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)09.20001102172 ccm4Y 22 DTH
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)09.20001202172 ccm4Y 22 DTH
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)09.20001102172 ccm4Y 22 DTH
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)09.20001202172 ccm4Y 22 DTH
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
VAUXHALL Omega (B) Universalas (V94) 2.2 DTI 16V08.20001202171 ccm4Y 22 DTH
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.3 CDTI06.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 DTI 16V (F19)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 DTI 16V (F19)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.2 DTI 16V (F68)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.2 DTI 16V (F68)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.2 DTI 16V (F35)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.2 DTI 16V (F35)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.2 DTI (F35)10.20031252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)08.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)08.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)04.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)04.20021252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.2 DTI 16V08.19951252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.2 DTI 16V08.20021252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedanas (Z02) 2.2 DTI 16V04.20021252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Universalas (Z02) 2.2 DTI 16V10.20031252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Zafira A (T98) 2.2 DTI 16V (F75)01.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Zafira A (T98) 2.2 DTI 16V (F75)01.20021252172 ccm4Y 22 DTR
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 HDi09.2002691399 ccm48HX (DV4TD)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 HDi eco 7009.2001681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 HDI 9012.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 206 sedanas 1.4 HDi eco 7009.2008681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi07.2002681399 ccm48HX (DV4TD)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi07.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 206 Van 1.4 HDi09.2001681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.4 HDi eco 7001.2009681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi02.2006681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 207 Van (WA_, WC_) 1.4 HDi04.2007681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 HDI 9006.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0 HDI 9006.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 HDI 9006.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi10.2001681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 11008.20001071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 13510.20031361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 9008.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi03.2002681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 11003.20021071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 13502.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 9003.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 13506.20051361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 11003.20021071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 13502.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 9003.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi02.20071562179 ccm44HK (DW12ME5)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDi 11008.20011071997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 11006.19981091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 HDi03.20001332179 ccm44HX (DW12TED4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDi 11008.20011071997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 11002.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 HDI03.20001332179 ccm44HX (DW12TED4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 HDI03.20001332179 ccm44HX (DW12TED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi06.20091401997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 13505.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi06.20081632179 ccm44HP (DW12BTED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi 17005.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
PEUGEOT 407 kupė (6C_) 2.0 HDi10.20051361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 HDi08.20081401997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 HDi 13507.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 HDi06.20081632179 ccm44HP (DW12BTED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 HDi 17005.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDi03.20011071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI05.20001091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDI02.20001332179 ccm44HX (DW12TED4)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi05.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 HDI08.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 HDI 16V08.19991091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi06.20021071997 ccm4RHM (DW10ATED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi04.20041091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi02.20061201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDI06.20061361997 ccm4RHR (DW10CB)
PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi06.20021282179 ccm44HW (DW12ATED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi06.20061632179 ccm44HR (DW12BTED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi06.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.4 HDi02.2008681398 ccm48HS (DV4TED)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.4 HDi04.2008681398 ccm48HS (DV4TED)
PEUGEOT BOXER autobusas (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER autobusas (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER komercinis (230L) 2.0 HDI08.2001841997 ccm4RHV (DW10UTD)
PEUGEOT BOXER komercinis (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER komercinis (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER plokščiadugnis / važiuoklė (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT Expert (224_) 2.0 HDi10.2000941997 ccm4RHX (DW10BTED)
PEUGEOT Expert (224_) 2.0 HDI07.20001091997 ccm4RHZ (DW10BTED)
PEUGEOT Expert (224_) 2.0 HDI 16V07.20001091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 2.0 HDI07.2000941997 ccm4RHX (DW10BTED)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 2.0 HDI07.20001091997 ccm4RHZ (DW10BTED)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 2.0 HDI07.20001091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
PEUGEOT EXPERT komercinis (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 12001.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT EXPERT komercinis (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 14001.20071361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė 2.0 HDi 12001.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė 2.0 HDi 14001.20071361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT EXPERT plokščiadugnis / važiuoklė (223) 2.0 HDi10.20001091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 12001.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x401.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 14001.20071361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 2.0 HDI02.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 2.0 HDi 4x404.2004901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 2.0 HDi04.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT PARTNER komercinis (5) 2.0 HDi 4x404.2004901997 ccm4RHY (DW10TD)
PUCH G-Modell (W461) G 290 TD07.19971202874 ccm5OM 602.983
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD02.19981152171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD11.20001252171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.2 TiD09.20021252171 ccm4D223L
SMART CABRIO (450) 0.8 CDI (S1OLC1, 450.401, 450.402, 450.403, 450.400)03.200141799 ccm3OM 660.940
SMART CITY-COUPE (450) 0.8 CDI (S1CLC1, 450.300, 450.301, 450.302, 450.303,...11.199941799 ccm3OM 660.940
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.000)09.2004681493 ccm3OM 639.939
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.001)09.2004951493 ccm3OM 639.939
SMART FORTWO Cabrio (450) 0.8 CDI (450.401, 450.402, 450.403, 450.400)01.200441799 ccm3OM 660.940
SMART FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.400)01.200745799 ccm3OM 660.950
SMART FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.401)08.200954799 ccm3OM 660.951
SMART FORTWO kupė (450) 0.8 CDI (450.300, 450.301, 450.302, 450.303, 450.306)01.200441799 ccm3OM 660.940
SMART FORTWO kupė (451) 0.8 CDi (451.300)01.200745799 ccm3OM 660.950
SMART FORTWO kupė (451) 0.8 CDi (451.301)08.200954799 ccm3OM 660.951
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 HDI 110 16V 4x4 (SQ 420D)07.20011091997 ccm4RHW
VOLVO C30 (533) D510.20061632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO C30 (533) D510.20061802400 ccm5D 5244 T8
VOLVO C70 II Cabriolet (542) 2.4 D03.20071632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO C70 II Cabriolet (542) D503.20061802400 ccm5D 5244 T8
VOLVO S40 II (544) 2.0 D01.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO S40 II (544) 2.4 D503.20061792400 ccm5D 5244 T8
VOLVO S60 I (384) 2.4 D03.20051262400 ccm5D 5244 T7
VOLVO S60 I (384) 2.4 D05.20011302401 ccm5D 5244 T2
VOLVO S60 I (384) 2.4 D07.20051632400 ccm5D 5244 T5
VOLVO S60 I (384) 2.4 D501.20011632401 ccm5D 5244 T
VOLVO S60 I (384) 2.4 D503.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO S80 I (184) 2.4 D10.20011312401 ccm5D 5244 T2
VOLVO S80 I (184) 2.4 D508.20011632401 ccm5D 5244 T
VOLVO S80 II (124) 2.4 D03.20061632400 ccm5D 5244 T19
VOLVO S80 II (124) D503.20061852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO S80 II (124) D5 AWD01.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V50 (545) 2.0 D04.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO V50 (545) 2.4 D503.20061792400 ccm5D 5244 T8
VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi05.20071632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO V70 II (285) 2.4 D04.20051262400 ccm5D 5244 T7
VOLVO V70 II (285) 2.4 D07.20011312401 ccm5D 5244 T2
VOLVO V70 II (285) 2.4 D501.20011632401 ccm5D 5244 T
VOLVO V70 II (285) 2.4 D504.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD07.20021632401 ccm5D 5244 T2
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD05.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 III (135) 2.0 D10.20071361997 ccm4D 4204 T
VOLVO V70 III (135) 2.4 D04.20071632400 ccm5D 5244 T19
VOLVO V70 III (135) D504.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 III (135) D5 AWD04.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC60 (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD05.20081632400 ccm5D 5244 T16
VOLVO XC60 (156) D5 AWD05.20081852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC70 Cross Country (295) 2.4 D5 AWD12.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC70 Cross Country (295) 2.4 D5 XC AWD09.20021632401 ccm5D 5244 T
VOLVO XC70 II Universalas (136) 2.4 D / D4 AWD08.20071632400 ccm5D 5244 T16
VOLVO XC70 II Universalas (136) D5 AWD04.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC90 I (275) D3 / D504.20091632400 ccm5D 5244 T5
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD10.20021632401 ccm5D 5244 T
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD10.20071632400 ccm5D 5244 T5
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD04.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD01.20112002400 ccm5D 5244 T18
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema



Įvertinti dabar

Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema (02.10.078 ) pristatymas su POSTNORD
  • Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema ( 02.10.078) pristatymas su GLS
  • 02.10.078 Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 02.10.078 Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema ( 02.10.078) TRUCKTEC AUTOMOTIVE pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Šiluminis ekranas, įpurškimo sistema ( 02.10.078) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje