Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

SUZUKI atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys SUZUKI


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus SUZUKI dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite SUZUKI modelį ir nustebsite pamatę puikias SUZUKI atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios SUZUKI atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės SUZUKI dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos SUZUKI dalys

Formavimasis

Garsaus Japonijos prekinio ženklo Suzuki istorija prasidėjo 1909 metais, kai kompaniją įkūrė Michio Suzuki, kuris iš pradžių gamino mechanines stakles. Šiandien šis prekinis ženklas puikiai žinomas dėl savo automobilių, motociklų ir valčių variklių. Nepaisant to, kad mintis gaminti automobilius jau buvo sugalvota prieš Antrąjį pasaulinį karą, gamyba dėl karo pradžios nebuvo pradėta. 1952 metais, Suzuki pristatė dviratį su išoriniu varikliu, kurio pasekmė buvo po metų skurtas lengvasvoris motociklas. 1954 metais, kompanija esanti Hamamatsu, esanti Šizuoka - pavadinta Suzuki Motor Co. Ltd.

Pirmasis automobilis ir karjera

Pirmasis automobilis pristatytas 1955 metais buvo mažas modelis pavadinimu „Suzulight”. Eksportas į JAV prasidėjo 1960-ųjų pradžioje. Dėl savo motociklų, prekinis ženklas tapo populiarus Vokietijoje; tuo tarpu automobiliai ten parduodami nuo 1970 metų. Dėka lengvų bekelės automobilių LJ410 ir 413 jiems davė „Samurai” pavadinimą 1988 metais. Tarp 1981 ir 2008 metų, General Motors turėjo nedidelę dalį akcijų kintamųjų SUZUKI akcijų. Šiuo meto, Volkswagen AG dalyvauja su 19.9% akcijų, bet kalbama apie pasitraukimą.

Greiti bekelės ir ekonomiški maži automobiliai

Dėka savo išmanių mažų automobilių su trimis ir penkiomis durimis, o taip pat jų lengvais bekelės automobiliais, prekinis ženklas tapo populiarus automobilių rinkoje. Bekelės automobiliai buvo siūlomi su uždaru furgono kėbulu arba nukeliamu stogu. Dabartinis modelių pasirinkimas apima trijų ir penkių durų mažus automobilius Celerio ir Splash. Jau kelis metus parduodamas mažas trijų arba penkių durų modelis Swift, kurio galingesnė „sport” taip pat parduodama. SX 4, kuris gaminamas ir su visų varomų ratų važiuokle, priklauso kompaktiškajai klasei. Klasikinis vidurinės klasės sedanas Kizashi yra laikomas viena klase aukščiau. Trijų durų Jimny priklauso lengviems bekelės automobiliams, kurie parduodami su uždaru kėbulu (universalas), o taip pat su nukeliamu stogu (kabrioletas). Trijų arba penkių durų Grand Vitara yra mažas visureigis, kuris taip pat puikiai tinka bekelei. Vokietija tikisi pasekėjo Vitara, kuris jau buvo pristatytas Japonijoje. Jūs galite rasti platų, į Vokietiją eksportuotų, SUZUKI automobilių dalių pasirinkimą mūsų internetinėje parduotuvėje.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už SUZUKI su UPS
  • Auto dalys pristatymas už SUZUKI su GLS
  • Auto dalys pristatymas už SUZUKI su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • SUZUKI atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys SUZUKI pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SUZUKI pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SUZUKI pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje