Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

BOSCH Alyvos filtras su sandarikliu

Atsiliepimai (0)
Alyvos filtras P9238, F026408887 (aukštis 1 [mm]: 82 | aukštis [mm]: 99) pirkti pigūs preview

9,90

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 1 457 429 238
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
BOSCH Alyvos filtras
Alyvos filtras detalės
  • filtro tipas:   filtro įdėklas 
  • aukštis [mm]:   99 
  • vidinis skersmuo [mm]:   26 
  • vidinis skersmuo 2 [mm]:   19,6 
  • aukštis 1 [mm]:   82 
  • skersmuo [mm]:   71,88 
  • papildomas gaminys / papildoma informacija:   su sandarikliu 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
AMC MO537
BMW 11427805978
BOSCH F026408887
BOSCH P9238
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z6
CITROËN/PEUGEOT 9641837780
CITROËN/PEUGEOT 9656432180
FIAT 9467565780
FIAT K9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1359941
FORD 1530536
FORD 2S6Q6714AA
FORD 2S6Q6714AB
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MINI 11427805978
MITSUBISHI MN982521
OPEL 3646431
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Z5
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J00000
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J02
SUZUKI 1651073J02000
TOYOTA SU00100871
VAUXHALL 3646431
VOLVO 30735878
VOLVO 30750247
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
MANN-FILTER
HU 716/2 x
BOSCH
1 457 429 238
MAHLE ORIGINAL
OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL
OX 339/2D
UFI
25.037.00
KNECHT
OX 171/2D
KNECHT
OX 339/2D
MAHLE ORIGINAL
OX 171/2D1
SOFIMA
S 5037 PE
KNECHT
OX 171/2D1
MEYLE
40-14 322 0002
MEYLE
714 322 0007
DENCKERMANN
A210142
CHAMPION
COF100699E
BOSCH
F 026 407 082
COOPERSFIAAM FILTERS
FA6584ECO
COOPERSFIAAM FILTERS
FA6794ECO
MANN-FILTER
HU 7033 z
UFI
25.187.00
SOFIMA
S 5187 PE
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

BOSCH Alyvos filtras su sandarikliu



Įvertinti dabar

BOSCH Alyvos filtras su sandarikliu.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Alyvos filtras (P9238, F026408887 skersmuo [mm]: 72) pristatymas su POSTNORD
  • Alyvos filtras (filtro tipas: filtro įdėklas P9238, F026408887) pristatymas su GLS
  • P9238, F026408887 Alyvos filtras (variklio kodas: 9HP<DV6DTED>) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • P9238, F026408887 Alyvos filtras pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Alyvos filtras ( P9238, F026408887) BOSCH pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Alyvos filtras ( P9238, F026408887) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje