Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

SSANGYONG atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys SSANGYONG


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus SSANGYONG dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite SSANGYONG modelį ir nustebsite pamatę puikias SSANGYONG atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios SSANGYONG atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės SSANGYONG dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos SSANGYONG dalys

Kilmė

SSANGYONG Motor kompanija yra ketvirta pagal dydį automobilių gamintoja iš Šiaurės Korėjos. Europoje jie parduoda tvarius keturių varomų ratų automobilius su aukštu naudingumo koeficientu. Kompanija prasidėjo nuo amerikietiškų Jeep taisyklos, kuri 1954 metais pradėjo licencijuotą amerikietiškų bekelės automobilių gamybą pavadinimu Dong-Hwan Motor taisykla. Laikui bėgant jie gamino specialius miestui ir karinei pramonei naudojamus automobilius ir autobusus. 1981 metais, Geohwa Co. Ltd. perėmė kompaniją, paveldėjo jų pavadinimą ir pradėjo gaminti modelį Korando, kuris yra bekelės automobilis, panašus į Jeep. 1986 metais, SSANGYONG grupė perėmė kompaniją. Po dviejų metų jie pakeitė savo pavadinimą į SSANGYONG Motor kompanija. Tais pačiais metais Korando pirmą kartą pradėjo oficialiai eksportuoti automobilius į Europą. Buvusios strateginės partnerystės su Daimler-Benz AG pagrindu, 1991, jie nebevystė jokių tvarių modelių projektų. Kinijos SAIC grupė tapo pagrindine akcininke 2004 metais, tačiau po rekonstrukcijos vykusios 2010/2011 metais jie kompaniją pardavė Indijos verslo grupei Mahindra & Mahindra.

SSANGYONG - aukšto naudojimo bekelės automobiliai

SSANGYONG reputacija yra iš esmės paremta tvirtų visų varomų ratų modelių gamyba. Ypatingai, kompaktiškas visureigis Korando, kurio pirmtakas jau buvo eksportuojamas į Europą 1983 metais, vis dar išduoda panašumų į Jeep, pradinį kompanijos automobilį. Dabartinis Korando yra modernus visų varomų ratų visureigis su aukštu kasdieniu naudingumo koeficientu. Erdvus Musso, gamintas tarp 1993 ir 2004 metų, taip pat prisidėjo prie šio prekinio ženklo žinomumo. Jo palikuonis buvo visų varomų ratų visureigis Rexton, pilno dydžio visureigis, kuris buvo itin sėkmingas daugelyje eksporto rinkų nuo 2012 metų. Rodsteris Kallisto ir autobusiukas Istana buvo pakankamai egzotiški pašaliečiai Europos rinkoje. Šiandien, šeimos furgonas Rodius su visų varomų ratų važiuokle ir septyniomis sėdimomis vietomis, yra populiarus. Kitas modelis turintis puikią reputaciją dėka išplėstinės pagrindinės komplektacijos įrangos ir tvirtos apdailos yra visų varomų ratų pikapo sunkvežimis Actyon Sports, kuris gaminamas su dviguba kabina. Actyon furgono versija Europos rinkos nėra parduodama. Prabangus sedanas SSANGYONG Chairman, pagrįstas buvusiu Mercedes-Benz modeliu W 210, iš pradžių buvo parduodami Rytų Azijos rinkoms. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų automobilių dalių pasirinkimą visiems SSANGYONG modeliams, kurie buvo eksportuojami į Europą, įskaitant modelius, kurių tiekimas vėliau buvo nutrauktas. Jūs taip pat galite rasti svarbiausias variklio dalis ir priedus savo visureigiui.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už SSANGYONG su UPS
  • Auto dalys pristatymas už SSANGYONG su GLS
  • Auto dalys pristatymas už SSANGYONG su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • SSANGYONG atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys SSANGYONG pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SSANGYONG pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SSANGYONG pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje