Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

DT Uždegimo žvakė

Atsiliepimai (0)
Uždegimo žvakė 7.56090 (svoris [g]: 44 | ) pirkti pigūs thumb?id=10129575&lng=lt&ccf=94077793

14,60

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 7.56090
  • Gamintojas: DT
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
DT Uždegimo žvakė
Uždegimo žvakė detalės
  • sriegio dydis:   M14 x 1,25 
  • svoris [g]:   44 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
ALFA ROMEO 60569957
BMW 12120031708
BMW 12120032134
BMW 12120032135
BMW 12122158252
BMW 12127526799
BMW 12127556979
CHEVROLET 96307562
CHRYSLER 5098168AA
CHRYSLER 5269556
CHRYSLER MS851571
CHRYSLER MS851622
DAIHATSU 9004151170
DAIHATSU 9004851154A
DAIHATSU 9004851162
DAIHATSU 9004851166
DAIHATSU 9004851167
DAIHATSU 9004851170
DAIHATSU 9004851172000
DAIHATSU 9004851173000
DAIHATSU 9004851178
DAIHATSU 9004851182
DAIHATSU 9004851183
DAIHATSU 9004851184
DAIHATSU 9004851186
DAIHATSU 9004861169
DAIHATSU 9004861170
DAIHATSU 99906910X9007
DAIHATSU 99906910X9020
DAIHATSU 99906910X9030
DAIHATSU 99906910X9034
DAIHATSU 99906910X9035
DAIHATSU NDIK20
DAIHATSU NDIK20A
DAIHATSU NDIK22
DAIHATSU NDIK22A
DAIHATSU NDVK20
DAIHATSU NDVK20A
DAIHATSU NDVK20Y
DAIHATSU NDVK20YA
DAIHATSU NDVK22
DAIHATSU NDVK22A
FIAT 07565853
FIAT 07571564
FIAT 07571579
FIAT 07683358
FIAT 07760383
FIAT 46475164
FIAT 46541450
FIAT 60579903
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
BERU
Z130
BERU
Z301
NGK
2164
NGK
3500
NGK
3540
NGK
3764
NGK
4285
NGK
4294
NGK
4485
NGK
4685
NGK
4793
NGK
6441
NGK
6838
NGK
6988
NGK
7658
BOSCH
0 241 245 641
BOSCH
0 242 235 776
BOSCH
0 242 236 511
BOSCH
0 242 236 544
BOSCH
0 242 236 571
BOSCH
0 242 240 649
BOSCH
0 242 245 558
DENSO
IK20
DENSO
IK20L
DENSO
IK22
DENSO
K20TNR
DENSO
K20TT
DENSO
KJ20SR11
DENSO
PK20PR-L11
DENSO
PK20PR-P8
DENSO
SK20R11
DENSO
VK20
DENSO
VK20Y
DENSO
VK22
MAGNETI MARELLI
062110190312
MAGNETI MARELLI
062120040312
MAGNETI MARELLI
062120102312
FEBI BILSTEIN
13603
VEMO
V99-75-0014
VALEO
246880
VALEO
246892
VALEO
246877
DENSO
SK20PR-A8
DENSO
SK20PR-L9
DENSO
SVK20RZ8
MAGNETI MARELLI
062120118312
CHAMPION
OE126/T10
CHAMPION
OE014/T10
CHAMPION
OE136/T10
CHAMPION
OE188/T10
NGK
3678
CHAMPION
OE227
DENSO
IK20TT
STARK
SKSP-1990039
DT
7.56090
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-011
HELLA
8EH 188 706-061
HELLA
8EH 188 706-071
RIDEX
686S0040
NGK
2574
159BRERASPIDER 80A4 A6 A8COUPEARNAGECTS AVEOCAPTIVACRUZEEVANDA LACETTINUBIRA REZZOTRAXVOLTCIRRUSCROSSFIRENEONSEBRINGSTRATUSVOYAGER BERLINGO XANTIAKORANDOLANOSLEGANZAMUSSOTACUMA CUOREMOVE SIRIONTREVISYRVCARAVANBRAVA CROMA DOBLODUCATOMAREA MULTIPLAPALIO PANDA PUNTOSEICENTO STILOSTRADAGALAXY SCORPIO TRANSITPROBEACCORD CIVICPRELUDEPONYEXCELACCENTATOSELANTRAEQUUS / CENTENNIALGETZGRANDEURi10i20I30ix55LANTRA MATRIX S-COUPESANTA FESONATA TRAJETTUCSONXG S-TYPE XFXJ XK GRAND CHEROKEE CARENSCEE'DCERATOCLARUS MAGENTIS OPIRUS PICANTORIO SORENTO SPORTAGE Y YPSILON FREELANDERES GS 5723626 DEMIO XEDOS A KlasėB KlasėC KlasėCLK CLS E KlasėG KlasėM KlasėR KlasėS KlasėStufenheck SLSLK SPRINTER V KlasėVANEO VIANO VITO 111 Serija124 SerijaMGMGFCabrioletHatchbackL 200SHOGUN PAJERO PININ 300 ZX ALMERAMICRA PATHFINDER PRIMERA SERENA SUNNYVANETTEADAMAGILAAMPERAANTARA ASTRACALIBRA A COMBO CORSAFRONTERAINSIGNIAKADETTMERIVA MOKKAMONTEREYOMEGASIGNUMSINTRA SPEEDSTER TIGRAVECTRAZAFIRA 106205 206406605BREEZE911BOXSTERCAYMANG-MODELLCLIO ESPACE FLUENCEKANGOO LAGUNAMEGANE TWINGOWIND200 25400 45 75 9-3900 TOLEDOFAVORIT FELICIA ACTYON KYRON REXTONFORESTER IMPREZA JUSTY LEGACY OUTBACK AURISAVENSISCAMRYCARINA CELICACOROLLA HIACE MR 2PREVIA PRIUS RAV 4 SUPRA YARIS S80 V70 XC 90 BORACADDYGOLFPASSATSHARANTOURANTRANSPORTERVENTO
Uždegimo žvakė tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
ALFA ROMEO 159 (939) 1.8 MPI03.20071401796 ccm4939 A4.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTS09.20051601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.2 JTS09.20051852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.8 MPI03.20071401796 ccm4939 A4.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTS03.20061601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.2 JTS (939.DXB11)01.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.19931401984 ccm4ACE
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.009.20011301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro09.20012202976 ccm6AVK
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.2 FSI01.20052553123 ccm6AUK
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.2 FSI quattro01.20052553123 ccm6AUK
AUDI A4 Avant (8ED, B7) RS4 quattro09.20054204163 ccm8BNS
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.009.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.2 FSI01.20062553123 ccm6AUK
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.2 FSI quattro01.20062553123 ccm6AUK
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) RS4 quattro06.20064204163 ccm8BNS
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 2.011.20001301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.011.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedanas (8E2, B6) 3.0 quattro11.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 3.2 FSI01.20052553123 ccm6AUK
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) 3.2 FSI quattro01.20052553123 ccm6BKH
AUDI A4 Sedanas (8EC, B7) RS4 quattro09.20054204163 ccm8BNS
AUDI A6 Allroad (4FH, C6) 3.2 FSI quattro05.20062553123 ccm6AUK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.008.20011301984 ccm4ALT
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.2 FSI03.20052553123 ccm6AUK
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.2 FSI quattro03.20052553123 ccm6AUK
AUDI A6 Sedanas (4B2, C5) 2.008.20011301984 ccm4ALT
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.2 FSI05.20042553123 ccm6BKH
AUDI A6 Sedanas (4F2, C6) 3.2 FSI quattro05.20042553123 ccm6BKH
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.2 FSI06.20052603123 ccm6BPK
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro06.20052603123 ccm6BPK
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.19921401984 ccm4ACE
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.008.20011361975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.003.20021391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS02.20031431975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V601.20011652656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V603.20021672656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V03.20011351975 ccm4G4DF
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 220 CE (124.042)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Coupe (C124) 320 CE (124.052)10.19922203199 ccm6M 104.992
ROVER COUPE 1.8 16 V03.19961451796 ccm418 K4K
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 6.7 V8 T02.20024576761 ccm8L 410 M1T5
CADILLAC CTS 3.203.20022183175 ccm6LA3
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.203.2011691229 ccm4LWD
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.203.2011861229 ccm4LDC
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.2 LPG11.2012861229 ccm4LDC
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.403.20111011398 ccm4LDD
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.603.20111161598 ccm4LDE
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.203.2011691229 ccm4LWD
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.203.2011861229 ccm4LDC
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.2 LPG11.2012861229 ccm4LDC
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.407.20111001398 ccm4LDD
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.603.20111161598 ccm4LDE
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.406.20061362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD06.20061362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG01.20071362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG 4WD01.20071362405 ccm4LD9(147CUL4)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.407.20131011398 ccm4A 14 XER
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.407.20131011398 ccm4A 14 XER
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.612.20121171598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.407.20131011398 ccm4A 14 XER
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.612.20121171598 ccm4LDE
CHEVROLET Evanda Sedanas (V200) 2.003.20051311998 ccm4L88
DAEWOO EVANDA (KLAL) 2.008.20021311998 ccm4L88
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.803.20051221796 ccm4LDA
DAEWOO LACETTI hečbekas (KLAN) 1.802.20041221799 ccm4T18SED
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET NUBIRA sedanas 1.803.20051221796 ccm4LDA
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET NUBIRA universalas 1.803.20051221796 ccm4LDA
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4Z20L
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 1.6 16V07.20001031598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAN) 1.607.20031091598 ccm4F16D3
DAEWOO NUBIRA sedanas (KLAN) 1.807.20031221799 ccm4T18SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V12.20001031598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN) 1.607.20031091598 ccm4F16D3
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN) 1.807.20031221799 ccm4T18SED
CHEVROLET Rezzo (U100) 2.003.20051211998 ccm4L88
CHEVROLET Rezzo (U100) 2.008.20051221998 ccm4L88
CHEVROLET TRAX 1.612.20121161598 ccm4LDE
CHEVROLET Volt I EV 15011.20111511398 ccm4LUU
CHRYSLER Cirrus Sedanas 2.5 LX10.19941632497 ccm6EEB
CHRYSLER CROSSFIRE 3.207.20032183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.205.20042183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V06.19941451996 ccm4ECC
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V04.19961481996 ccm4420T
CHRYSLER SEBRING kupė (FJ) 2.5 LE05.19951632497 ccm6EEB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16 V12.19951402429 ccm4EDZ
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16V12.19951522429 ccm4EDZ
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 LX V612.19951632497 ccm6EEB
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 V612.19951702497 ccm6H00
CHRYSLER STRATUS kabrioletas (JX) 2.5 LX04.19961632499 ccm6625H
DODGE STRATUS 2.4 16 V12.19951402429 ccm4EDZ
DODGE STRATUS 2.4 16V12.19951522429 ccm4EDZ
DODGE STRATUS 2.5 V612.19951702497 ccm6EEB
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 AWD02.19971512429 ccm4EDZ
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 i01.19951512429 ccm4B00
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i bivalent (MFKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 bivalent11.2002651360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW)04.2003751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 3.0 i 24V01.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.301.19991432295 ccm4M 161.970
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x401.19992123199 ccm6M 104.995
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.0 16V02.19991281998 ccm4M 161.950
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.302.19991432295 ccm4M 161.970
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.005.19971281998 ccm4E20
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.305.19971402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.301.1999143 ccm
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.301.20021502295 ccm4M 161.970
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.201.19992123199 ccm6M 104.995
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.206.19972203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ)12.19962093199 ccm6M 104.995
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.311.1997140 ccm
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.302.1999143 ccm
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V05.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.6 16V02.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V06.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.2 16V04.19991362198 ccm4T22SED
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.301.19991402295 ccm4M 111.970
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x401.19992203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.010.19961261998 ccm4E20
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.310.19961402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.304.2003150 ccm
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.206.19962203199 ccm6M 104.992
DAEWOO Tacuma (U100) 1.609.20001051598 ccm4A16DMS
DAEWOO Tacuma (U100) 2.009.20011211998 ccm4X 20 SED
DAEWOO Tacuma (U100) 2.009.20001281998 ccm4T20SED
DAIHATSU Cuore VI (L251, L250_, L260_) 1.005.200358989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU CUORE VI (L7_) 1.0 i (L701)10.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU MOVE (L6, L9) 1.0 i10.199855989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100)04.199856989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD04.199956989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU TREVIS 1.006.200658989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.002.200158989 ccm3EJ-VE
DODGE CARAVAN 2.4 i01.19951512429 ccm4EDZ
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT CROMA (194) 1.8 16V12.20051401796 ccm4939 A4.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 16V (223ZXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.6 Natural Power09.20021031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT Doblo Universalas (119_, 223_) 1.6 Natural Power09.20021031596 ccm4182 B6.000
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO autobusas (230) 2.0 Panorama/Combinato03.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO autobusas (244, Z_) 2.0 4x405.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO autobusas (244, Z_) 2.0 Bipower11.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO komercinis (230L) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO komercinis (244) 2.0 Bipower11.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO plokščiadugnis / važiuoklė (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.609.20001031596 ccm4182 B6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A)04.19991031581 ccm4182 A4.000
FIAT PALIO (178BX) 1.207.1997601242 ccm4178 B7.045
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.207.1997601242 ccm4178 C4.066
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V02.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT PANDA (169) 1.109.2003541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.209.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x410.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 110002.1995541108 ccm4176 B2.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT PANDA Van (141_) 1.109.2000541108 ccm4187 A1.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)09.1999601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power09.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 6002.2000601242 ccm4188 A4.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT STILO (192) 1.6 16V05.20051051598 ccm4192 B3.000
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)10.20011031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO (192) 1.8 16V (192_XC1A)10.20011331747 ccm4192 A4.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V01.20031031596 ccm4182 B6.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V03.20051051598 ccm4192 B3.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.8 16V01.20031331747 ccm4192 A4.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V09.20011402295 ccm4E5SB
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V01.19971462295 ccm4Y5B
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD Scorpio II Universalas (GNR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD Scorpio II Universalas (GNR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD Scorpio II Universalas (GNR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD TRANSIT autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_)08.20001462295 ccm4E5FC
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_)04.20011462295 ccm4E5FC
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)04.20011462295 ccm4E5FC
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.19931161991 ccm4FS
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V10.19931622497 ccm6KL
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V12.19941632497 ccm6KL
HONDA Accord VI Sedanas (CK, CG, CH, CF8) 2.2 Type-R (CH1)02.19992122157 ccm4H22A7
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1)09.2005831339 ccm4L13A7
HONDA PRELUDE IV (BB) 2.3 i 16V (BB2)02.19921602259 ccm4H23A2
HONDA PRELUDE V (BB) 2.2 16V (BB6)10.19962002157 ccm4H22A5
HONDA PRELUDE V (BB) 2.2 16V (BB6, BB8)10.19961852157 ccm4H22A5
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 16V10.19941041495 ccm4G4FK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.1995991495 ccm4G4ER
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT sedanas (X-3) 1.5 i 16V10.1995991495 ccm4G4ER
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000751341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.308.2002841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.301.2000861341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.501.2000901495 ccm4G4EB
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.509.20001021495 ccm4G4EC-G
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.301.2000751341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.301.2000861341 ccm4G4EA
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.501.2000901495 ccm4G4EB
HYUNDAI ACCENT II sedanas (LC) 1.612.20021051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.6 GLS11.20051121599 ccm4G4ED
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.4 GL11.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI ACCENT III sedanas (MC) 1.6 GLS11.20051121599 ccm4G4ED
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199854999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i03.200158999 ccm4G4HC-E
HYUNDAI ATOS (MX) 1.108.2003581086 ccm4G4HD
HYUNDAI ATOS (MX) 1.108.2003631086 ccm4G4HG
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.606.2000901599 ccm4G4GR
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.605.20031051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.606.20001071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.806.20001321795 ccm4G4GB
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.006.20001391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.006.20001411975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.010.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.606.2000901599 ccm4G4GR
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.605.20031051599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 1.606.20001071599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.006.20001391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.006.20001411975 ccm4G4GC
HYUNDAI ELANTRA sedanas (XD) 2.010.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI Equus / Centennial (JS) 4.510.19992654498 ccm88A80
HYUNDAI GETZ (TB) 1.109.2002631086 ccm4G4HD
HYUNDAI GETZ (TB) 1.109.2005671086 ccm4G4HD
HYUNDAI GETZ (TB) 1.309.2003851341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i09.2002821341 ccm4G4EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i08.2005971399 ccm4G4EE
HYUNDAI GETZ (TB) 1.609.20021061599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI GETZ (TB) 1.606.20051061599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.304.20052353342 ccm6G6DB
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.311.20102603342 ccm6G6DB
HYUNDAI i10 (PA) 1.101.2008671086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.104.2011691086 ccm4G4HG
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.409.20081011396 ccm4G4FA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.609.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.410.20071051396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (FD) 1.410.20071091396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (FD) 1.610.20071161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.610.20071221591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 2.010.20071431975 ccm4G4GC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081221591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.002.20081431975 ccm4G4GC
INFINITI I30 Sedanas 3.001.19971932988 ccm6VQ30DE
HYUNDAI ix55 3.8 V6 4WD01.20112643778 ccm6G6DA
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.0 16V11.19951391975 ccm4G4GF
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.601.2002901599 ccm4G4ED-L
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.606.20011031599 ccm4G4ED-G
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.806.20011221795 ccm4G4GB-G
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.1992881495 ccm4G4EK
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x402.20011732656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V06.19981602493 ccm6G6BV-G
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 V610.20011732656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS05.20051441998 ccm4G4KA
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.401.20051622359 ccm4G4KC
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.406.20081732359 ccm4G4KE
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.301.20052333342 ccm6G6DB
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.306.20052353342 ccm6G6DB
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.301.20082503342 ccm6G6DB
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.001.20041401975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.7 V609.20001732656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.008.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 visų ratų pavara08.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.7 visų ratų pavara08.20041752656 ccm6G6BA-G
HYUNDAI XG (XG) 25012.19981632493 ccm6G6BV
HYUNDAI XG (XG) 3012.19981882972 ccm6G6CT-G
HYUNDAI XG (XG) 35010.20021973497 ccm6G6CU
JAGUAR S-Type (X200) 4.2 V804.20022984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR S-Type (X200) R 4,2 V804.20023964196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 4.203.20082984196 ccm8SV82G
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 4.2 Kompressor03.20084164196 ccm8SV8TS
JAGUAR XJ Sedanas (X350, X358) 3.605.20032583555 ccm8RG (AJ-V8)
JAGUAR XJ Sedanas (X350, X358) 4.205.20032984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XJ Sedanas (X350, X358) R 4.203.20033954196 ccm8AJ33SC
JAGUAR XK 8 Cabriolet (X100) 4.208.20022984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK 8 Cabriolet (X100) R 4,208.20023964196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) 4.208.20022984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) R 4,208.20023964196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK Cabriolet (X150) 3.610.20072583555 ccm8RG (AJ-V8)
JAGUAR XK Cabriolet (X150) 4.2 XK803.20062984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK Cabriolet (X150) 4.2 XKR03.20064164196 ccm8SV8TS
JAGUAR XK Coupe (X150) 3.607.20072583555 ccm8RG (AJ-V8)
JAGUAR XK Coupe (X150) 4.2 XK803.20062984196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK Coupe (X150) 4.2 XKR03.20063964196 ccm8AJ8FT
JAGUAR XK Coupe (X150) 4.2 XKR03.20064164196 ccm8SV8TS
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 5.9 i 4x408.19972415889 ccm8EML
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x404.19992204701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x404.19992234701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x406.20032274701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x410.20012584701 ccm8EVC
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 4.7 V8 4x406.20052314701 ccm8EVA
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CVVT08.20041391975 ccm4G4GC
KIA CARENS III (UN) 2.0 CVVT09.20061441998 ccm4G4KA
KIA CEE'D hečbekas (ED) 2.012.20061431975 ccm4G4GC
KIA CEE'D SW (ED) 2.009.20071431975 ccm4G4GC
KIA PRO CEE'D (ED) 2.002.20081431975 ccm4G4GC
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 LPG01.20091431975 ccm4G4GC
KIA CERATO (LD) 1.607.20041051599 ccm4G4ED
KIA CERATO (LD) 2.004.20041431975 ccm4G4GC
KIA CERATO sedanas (LD) 1.604.20041051599 ccm4G4ED
KIA CERATO sedanas (LD) 2.004.20041431975 ccm4G4GC
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V07.19961161793 ccm4T8
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V07.19961331998 ccm4FE (16V)
KIA CLARUS universalas (GC) 1.8 i 16V05.19981161793 ccm4T8
KIA Magentis (GD, MS) 2.5 V605.20011692493 ccm6G6BV
KIA MAGENTIS (MG) 2.011.20051441998 ccm4G4KA
KIA OPIRUS (GH) 3.509.20032033497 ccm6G6CU
KIA OPIRUS (GH) 3.8 V610.20062673778 ccm6G6DA
KIA Picanto (SA) 1.004.200461999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.009.200763999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.104.2004651086 ccm4G4HG
KIA RIO II (JB) 1.4 16V03.2005971399 ccm4G4EE
KIA RIO II (JB) 1.6 CVVT03.20051121599 ccm4G4ED
KIA RIO II sedanas (JB) 1.4 16V03.2005971399 ccm4G4EE
KIA RIO II sedanas (JB) 1.6 16V03.20051121599 ccm4G4ED
KIA SORENTO I (JC) 3.3 V6 4WD02.20072483342 ccm6G6DB
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD08.20021943497 ccm6G6CU
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 i 16V09.20041411975 ccm4G4GC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.7 V6 4WD09.20041752656 ccm6G6BA
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003601242 ccm4188 A4.000
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 1.8 16V 4x411.20001171796 ccm418 K4F
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 1.8 i 16V 4x402.19981201796 ccm418 K4F
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.5 V6 4x411.20001772497 ccm625 K4F
LAND ROVER Freelander SUV Cabriolet (L314) 1.8 i 16V 4x402.19981201796 ccm418 K4F
LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 300 (MCV10_, VCV10_)09.19911882959 ccm63VZ-FE
LEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_)01.19932122997 ccm62JZ-GE
MAYBACH 57 (240_) 6.006.20096415980 ccm12M 285.980
MAYBACH 57 (240_) 6.0 (240.079)01.20116305980 ccm12M 285.980
MAYBACH 57 (240_) S 6.0 (240.079, 240.077)09.20056125980 ccm12M 285.980
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.310.2007751349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.310.2007861349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.3 BiFuel05.2011751349 ccm4ZJ-46
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.3 BiFuel05.2011841349 ccm4ZJ-46
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.3 MZR01.2010841349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.510.20071031498 ccm4ZY-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.5 MZR06.20111021498 ccm4ZY66
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR12.20081051598 ccm4Z6
MAZDA 3 sedanas (BL) 1.6 MZR02.20091051598 ccm4Z6
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.19921151991 ccm4FS
MAZDA 626 V (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V (GF) 1.812.19991001840 ccm4FP9A
MAZDA 626 V (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V (GF) 2.004.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.812.19991001840 ccm4FP
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.801.20001001840 ccm4FP9A
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.002.19981161991 ccm4FS
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V08.1998721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA DEMIO (DW) 1.5 16V04.2000751498 ccm4B5 E
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V02.19952112255 ccm6KJ -ZEM
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 140 (168.031, 168.131)01.2001821598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 190 (168.032, 168.132)03.19991251898 ccm4M 166.990
MERCEDES-BENZ A Klasė (W168) A 210 (168.035, 168.135)12.20011402084 ccm4M 166.995
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 150 (169.031, 169.331)09.2004951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 160 (169.031, 169.331)04.2009951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 170 (169.032, 169.332)09.20041161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 180 (169.032, 169.332)04.20091161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ A Klasė (W169) A 200 (169.033, 169.333)09.20041362034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 150 (245.231)03.2005951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 160 (245.231)04.2009951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 170 (245.232)03.20051161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 170 NGT (245.233)04.20081162034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 180 (245.232)04.20091161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ B Klasė (W245) B 200 (245.233)03.20051362034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 180 (203.735)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.745)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.747)03.20011972295 ccm4M 111.981
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 32 AMG Kompressor (203.765)05.20023543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Coupe (CL203) C 320 (203.764)09.20022183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 240 (202.026)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 280 (202.029)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 43 AMG (202.033)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 180 (203.035)10.20001291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 200 Kompressor (203.045)05.20001631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 240 (203.061)05.20001702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 240 4-matic (203.081)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 32 AMG Kompressor (203.065)02.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 320 (203.064)05.20002183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 320 4-matic (203.084)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W203) C 55 AMG (203.076)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.081)09.20001291998 ccm4M 111.952
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.087)09.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 240 T (202.086)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 240 T (202.088)09.20001702597 ccm6M 112.915
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 280 T (202.089)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 43 AMG (202.093)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 180 (203.235)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 200 Kompressor (203.245)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 240 (203.261)03.20011702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 240 4-matic (203.281)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 32 AMG Kompressor (203.265)03.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 320 (203.264)03.20012183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 320 4-matic (203.284)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S203) C 55 AMG (203.276)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.344)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.348)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.19972183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370)07.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374)08.19993475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021632597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 (209.365)06.20022183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.375)06.20023064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 55 AMG (209.376)09.20023675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 200 Kompressor (208.444)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 230 Kompressor (208.448)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 320 (208.465)03.19982183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 430 (208.470)09.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A208) 55 AMG (208.474)01.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 240 (209.461)02.20031702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 320 (209.465)02.20032183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 500 (209.475)02.20033064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 55 AMG (209.476)02.20033675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.375)10.20043064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 200 (124.060)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 220 (124.062)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 320 (124.066)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 36 AMG (124.066)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 220 (124.042)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 320 (124.052)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)06.19932653606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 36 AMG (124.052)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 220 (124.022)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.028)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 280 (124.029)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 320 (124.032)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 420 (124.034)06.19932794196 ccm8M 119.975
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 500 (124.036)06.19933204973 ccm8M 119.974
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 60 AMG (124.036)05.19943815956 ccm8M 119.974 (AMG 6.0)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 200 Kompressor (210.048)08.20001631998 ccm4M 111.957
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 240 (210.062)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 280 4-matic (210.081)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 320 4-matic (210.082)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 420 (210.072)01.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 430 (210.070)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 430 4-matic (210.083)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 50 AMG (210.072)02.19963474973 ccm8M 119.985 (AMG 5.0)
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 55 AMG (210.074)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W210) E 55 AMG 4-matic (210.074)03.20013545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 240 (211.061)03.20021772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 240 4-matic (211.080)03.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 320 (211.065)03.20022243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 320 4-matic (211.082)03.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 500 (211.070)03.20023064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W211) E 500 4-matic (211.083)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 220 T (124.082)06.19931502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931932799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 280 T (124.088)06.19931972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 320 T (124.092)06.19932203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 36 T AMG (124.092)05.19942723606 ccm6M 104.992 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 200 T (210.235)06.19961361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 200 T Kompressor (210.248)08.20001631998 ccm4M 111.957
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 230 T (210.237)06.19961502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 240 T (210.261)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 240 T (210.262)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 280 T (210.263)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 320 T (210.265)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 320 T 4-matic (210.282)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 420 T (210.272)06.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 430 T (210.270)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 55 T AMG (210.274)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S210) E 55 T AMG 4-matic (210.274)03.20013545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 240 T (211.261)03.20031772597 ccm6M 112.913
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 240 T 4-matic (211.280)07.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 320 T (211.265)03.20032243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 320 T 4-matic (211.282)07.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 500 T (211.270)10.20033064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S211) E 500 T 4-matic (211.283)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) AMG G 65 (463.274)06.20156305980 ccm12M 279.982
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 320 (463.230, 463.231)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245)07.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 55 AMG (463.243, 463.246)04.19993545439 ccm8M 113.982
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road (W463) G 65 AMG05.20126125980 ccm12M 279.982
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) G 320 (463.209)11.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ G Klasė Off-Road Cabrio (W463) G 500 (463)04.19982964966 ccm8M 113.962
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 320 (163.154)02.19982183199 ccm6M 112.942
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 35002.20032353724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 430 (163.172)02.19982724266 ccm8M 113.942
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 500 (163.175)09.20012924966 ccm8M 113.965
MERCEDES-BENZ M Klasė (W163) ML 55 AMG (163.174)02.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ M Klasė (W164) ML 500 4-matic (164.175)07.20053064966 ccm8M 113.964
MERCEDES-BENZ R Klasė (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175)01.20063064966 ccm8M 113.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 420 (140.063)10.19942794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 500 (140.070)10.19923204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C140) SEC/CL 600 (140.076)09.19923945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C215) CL 500 (215.375)03.19993064966 ccm8M 113.960
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C215) CL 55 AMG (215.373)10.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C215) CL 600 (215.376)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C215) CL 600 (215.378)03.19993675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C215) CL 65 AMG (215.379)09.20036125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C216) CL 600 (216.376)05.20065175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)10.20066125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)02.20116305980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Coupe (C217) S 65 AMG (217.379)07.20146305980 ccm12M 279.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.19931972799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.19912313199 ccm6M 104.994
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) 400 SE, SEL/S420 (140.042, 140.043)02.19912864196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 280 (140.028)02.19931932799 ccm6M 104.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 420 (140.042)01.19932794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 500 (140.050, 140.051)01.19933204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W140) S 600 (140.056, 140.057)01.19933945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 280 (220.063, 220.163)10.19982042799 ccm6M 112.922
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 320 (220.065, 220.165)10.19982243199 ccm6M 112.944
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 350 (220.067, 220.167)09.20022453724 ccm6M 112.972
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 350 4-matic (220.087, 220.187)06.20032453724 ccm6M 112.975
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 430 (220.070, 220.170)10.19982794266 ccm8M 113.941
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 430 4-matic (220.083, 220.183)09.20022794266 ccm8M 113.948
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875)10.19983064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 500 4-matic (220.084, 220.184)09.20023064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 55 AMG (220.073, 220.173)04.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 600 (220.176)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 600 (220.878, 220.178)01.20003675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W220) S 65 AMG (220.179)03.20046125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 600 (221.176)12.20055175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 65 AMG (221.179)12.20056125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W221) S 65 AMG (221.179)04.20116305980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 600 (222.176)02.20145305980 ccm12M 277.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 600 Maybach (222.976)12.20145305980 ccm12M 277.980
MERCEDES-BENZ S Klasė Saloon (W222, V222, X222) S 65 AMG (222.179)02.20146305980 ccm12M 279.980
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 220 E (124.022)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 320 E (124.032)10.19922203199 ccm6M 104.992
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059)05.19982042799 ccm6M 112.923
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.19982243199 ccm6M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067)09.19923204973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068)05.19983064966 ccm8M 113.961
MERCEDES-BENZ SL (R129) 60 AMG (129.067)05.19973815956 ccm8M 119.982 (AMG 6.0)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076)07.19923945987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467)03.20032453724 ccm6M 112.973
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475)10.20013064966 ccm8M 113.963
MERCEDES-BENZ SL (R230) 600 (230.476)04.20035005513 ccm12M 275.951
MERCEDES-BENZ SL (R230) 600 (230.477)03.20065175513 ccm12M 275.954
MERCEDES-BENZ SL (R230) 65 AMG (230.479)03.20046125980 ccm12M 275.981
MERCEDES-BENZ SL (R230) 65 AMG Black Series (230.479)07.20086705980 ccm12M 275.983
MERCEDES-BENZ SL (R231) 65 AMG (231.479)05.20126305980 ccm12M 279.981
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444)03.20001631998 ccm4M 111.958
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449)03.20001972295 ccm4M 111.983
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466)03.20013543199 ccm6M 112.960
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465)03.20002183199 ccm6M 112.947
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 55 AMG (171.473)06.20043605439 ccm8M 113.989
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 55 AMG (171.473)06.20064005439 ccm8M 113.989
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t komercinis (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t plokščiadugnis / važiuoklė (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobusas (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t plokščiadugnis / važiuoklė (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (904) 41402.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 200 (638.214, 638.294)02.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ V Klasė (W638/2) V 280 (638.244, 638.294)08.19971742792 ccm6M 104.900
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.2002821598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700)02.20021021598 ccm4M 166.961
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700)02.20021251898 ccm4M 166.991
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3,0 (639.711, 639.811)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 119 (639.601, 639.603, 639.605)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 122 (639.601, 639.603, 639.605)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO komercinis (W639) 123 (639.601)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.19961291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (638) 114 2.3 (638.134, 638.194)12.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 119 (639.701, 639.703, 639.705)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 122 (639.701, 639.703, 639.705)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO autobusas (W639) 123 (639.701)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (638) 113 2.0 (638.014, 638.094)03.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO komercinis (638) 114 2.3 (638.034, 638.094)03.19971432295 ccm4M 111.978
MERCEDES-BENZ W124 Cabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061)04.19922202960 ccm6M 104.980
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 220 TE (124.082)10.19921502199 ccm4M 111.960
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 280 TE (124.088)10.19921972799 ccm6M 104.942
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 320 TE (124.092)10.19922203199 ccm6M 104.992
MG MG TF 12003.20021201796 ccm418 K4F
MG MG TF 13503.20021361796 ccm418 K4F
MG MG TF 16003.20021601796 ccm418 K4K
MG MG ZR 10506.20011031396 ccm414 K4F
MG MG ZR 12006.20011171796 ccm418 K4F
MG MG ZR 16006.20011601796 ccm418 K4K
MG MG ZS Hatchback 12007.20011171796 ccm418 K4F
MG MG ZS Hatchback 18007.20011772497 ccm625 K4F
MG ZS Sedanas 12007.20011171796 ccm418 K4F
MG ZS Sedanas 18007.20011772497 ccm625 K4F
MG ZT Sedanas 1.8 16V01.20031201796 ccm418 K4F
MG ZT Sedanas 1.8 T 16V01.20031601795 ccm418 K4G
MG ZT Sedanas 16006.20011602497 ccm625 K4F
MG ZT Sedanas 19006.20011902497 ccm625 K4F
MG ZT-T Universalas 1.8 T 16V01.20031601795 ccm418 K4G
MG ZT-T Universalas 16010.20011602497 ccm625 K4F
MG ZT-T Universalas 19010.20011902497 ccm625 K4F
MG MGF (RD) 1,8 i VVC10.20011601796 ccm418 K4K
MG MGF (RD) 1.602.20001111588 ccm416 K4F
MG MGF (RD) 1.8 i 16V03.19951201796 ccm418 K4F
MG MGF (RD) 1.8 i VVC03.19951461796 ccm418 K4K
MINI Cabriolet (R52) John Cooper Works07.20042101598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) John Cooper Works03.20062181598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) S Works11.20032001598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Works11.20032101598 ccm4W11 B16 A
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.19942083497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)11.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902682960 ccm6VG30DETT
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902832960 ccm6VG30DETT
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN Almera II Sedanas (N16) 1.807.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.808.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.812.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199254998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V09.200060998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V09.2000821348 ccm4CGA3DE
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD03.19981503275 ccm6VG33E
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V06.19961061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.20001061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.6 16V04.1998991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN Serena (C23) 1.602.1993971597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 GTI 16V02.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V06.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.6 GTI 16V05.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II kupė (B12) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN VANETTE CARGO autobusas (HC 23) 1.6 i01.1996981597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO komercinis (HC 23) 1.6 i09.1994971597 ccm4GA16DE
OPEL Adam (M13) 1.210.2012691229 ccm4B 12 XEL
OPEL Adam (M13) 1.410.2012871398 ccm4B 14 XEL
OPEL Adam (M13) 1.410.20121011398 ccm4A 14 XER
OPEL Adam (M13) 1.4 LPG07.2013871398 ccm4B 14 XEL
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 (F68)08.200360998 ccm3Z 10 XEP
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V (F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V (F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport (F68)07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Ampera (R12) EV 15011.20111511398 ccm4A 14 XFL
OPEL ANTARA 2.409.20081402405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.405.20061412405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.4 4x401.20071402405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.4 LPG10.20081402405 ccm4Z 24 XE
OPEL ANTARA 2.4 LPG 4x410.20081402405 ccm4Z 24 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951121796 ccm418 SE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951161796 ccm4C 18 SEL
OPEL Astra F Sedanas (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedanas (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i 16V (F70)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 (F35)10.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 16V (F35)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 (F08, F48)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V (F08, F48)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48)11.19991601998 ccm4X 20 XER
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)03.20001161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)09.20001901998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)08.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 (F67)01.20031031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.6 16V (F67)03.20011011598 ccm4Z 16 XE
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 1.8 16V (F67)03.20011251796 ccm4Z 18 XE
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 2.0 16V Turbo (F67)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G kabrioletas (F67) 2.0 OPC (F67)03.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G komercinis (F70) 1.6 (F70)01.1999751598 ccm4X 16 SZR
OPEL ASTRA G komercinis (F70) 1.6 (F70)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69)09.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 (F69)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 (F69)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.8 16V (F69)09.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Sedanas (T98) 1.8 16V (F69)06.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Sedanas (T98) 2.0 16V (F69)09.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 LPG (L35)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 (L35)08.20041051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 (L35)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 LPG (L35)08.20091161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.8 (L35)08.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.8 (L35)08.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 2.0 Turbo (L35)08.20041701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 2.0 Turbo (L35)09.20042001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H GTC (A04) 1.6 (L08)03.20051051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H GTC (A04) 1.6 (L08)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H GTC (A04) 1.8 (L08)03.20051251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H GTC (A04) 1.8 (L08)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Astra H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)03.20051701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)03.20052001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.2 (L48)08.2005801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)04.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)03.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 LPG (L48)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.6 (L48)03.20041051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.6 (L48)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.8 (L48)01.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.8 (L48)01.20061401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 2.0 Turbo (L48)03.20041701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 2.0 Turbo (L48)09.20042001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.6 (L69)02.20071161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Sedanas (A04) 1.8 (L69)02.20071401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.6 (L67)09.20051051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.6 (L67)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.8 (L67)09.20051251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.8 (L67)09.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)09.20051701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)09.20052001998 ccm4Z 20 LER
OPEL ASTRA J 1.6 (68)12.20091151598 ccm4B 16 XER
OPEL ASTRA J sedanas 1.4 (69)06.20121011398 ccm4A 14 XER
OPEL ASTRA J sedanas 1.6 (69)06.20121161598 ccm4B 16 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)10.20101161598 ccm4B 16 XER
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.4 16V08.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO dėžės kėbulas / universalas 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
OPEL COMBO Tour 1.410.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO Tour 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35)01.1999901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)11.199654973 ccm3X 10 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)03.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)03.19931091598 ccm4C 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)09.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L)08.1999601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68)06.200360998 ccm3Z 10 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.2 (F08, F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.2 Twinport (F08, F68)07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 (F08, F68)09.2000901389 ccm4Z 14 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 Twinport (F08, F68)06.2003901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.8 (F08, F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Corsa C Van (X01) 1.2 (F08, W5L)07.2005801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa C Van (X01) 1.2 16V (F08, W5L)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Corsa C Van (X01) 1.4 (W5L, F08)08.2003901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.0 (L08, L68)07.200660998 ccm3Z 10 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.0 (L08, L68)01.201065998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.2 (L08, L68)07.2006801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.2 (L08, L68)06.2010861229 ccm4A 12 XER
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.2 LPG (L08, L68)09.2009801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.2 LPG (L08, L68)06.2011831229 ccm4A 12 XER
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.2 LPG (L08, L68)08.2011861229 ccm4A 12 XER
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.4 (L08, L68)07.2006901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.4 LPG (L08, L68)09.2009871398 ccm4A 14 XEL
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.4 LPG (L08, L68)07.2006901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.0 (L08)07.200660998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.0 (L08)01.201065998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.2 (L08)07.2009801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.2 (L08)06.2010861229 ccm4A 12 XER
OPEL Corsa E Hatchback (X15) 1.2 (08, 68)09.2014691229 ccm4B 12 XEL
OPEL Corsa E Hatchback (X15) 1.4 (08, 68)09.2014751398 ccm4B 14 XEJ
OPEL Corsa E Hatchback (X15) 1.4 (08, 68)09.2014901398 ccm4B 14 XEL
OPEL Corsa E Hatchback (X15) 1.4 LPG (06, 68)03.2015901398 ccm4B 14 XEL
OPEL Corsa E Van (X15) 1.2 (08)01.2015691229 ccm4B 12 XEL
OPEL Corsa E Van (X15) 1.4 (08)09.2014751398 ccm4B 14 XEJ
OPEL Corsa E Van (X15) 1.4 (08)09.2014901398 ccm4B 14 XEL
OPEL Frontera B SUV (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6)10.19982053165 ccm6Y 32 NE
OPEL INSIGNIA 1.6 (68)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL INSIGNIA 1.8 (68)07.20081401796 ccm4A 18 XER
OPEL INSIGNIA sedanas 1.6 (69)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL INSIGNIA sedanas 1.8 (69)07.20081401796 ccm4A 18 XER
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabriolet (T85) 1.6 i CAT10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedanas (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 i (C70, D70)08.1989751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)05.2003871598 ccm4Z 16 SE
OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Meriva A (X03) 1.6 16V (E75)05.20031001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Meriva A (X03) 1.8 (E75)05.20031251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Meriva B (S10) 1.4 (75)06.20101001398 ccm4A 14 XER
OPEL Mokka / Mokka X (J13) 1.6 (75)06.20121161598 ccm4B 16 XER
OPEL Monterey B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G)07.19982153494 ccm66 VE1
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Sedanas (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)05.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)09.20051401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Signum CC (Z03) 2.2 direct (F48)05.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Signum CC (Z03) 3.2 V6 (F48)05.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)11.19961412198 ccm4X 22 XE
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)11.19962012962 ccm6X 30 XE
OPEL Speedster (E01) 2.0 Turbo (R97)04.20032001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.406.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.806.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 (F19, M19)08.1992691598 ccm4C 16 LZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedanas (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V (F19)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.6 i V6 (F19)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 (F19)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 1.8 i 16V (F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.0 i 16V (F68)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.5 (F68)10.19991962498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hečbekas (38_) 2.6 i V6 (F68)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 1.8 i 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.0 i 16V (F35)11.19961361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B universalas (31_) 2.6 i V6 (F35)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B universalas (31_) i 500 2.5 (F35)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 (F35)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 16V (F35)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)10.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.2 direct (F35)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.2 V6 (F35)10.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)08.20051001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 (F68)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 direct (F68)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.2 V6 (F68)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 (F69)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.6 16V (F69)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 (F69)04.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 (F69)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 2.2 direct (F69)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Sedanas (Z02) 3.2 V6 (F69)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75)04.19991011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)04.19991161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)09.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)11.20022001998 ccm4Z 20 LER
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 (M75)07.20051051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 (M75)01.20081151598 ccm4Z 16 XER
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75)02.20091501598 ccm4A 16 XNT
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.8 (M75)06.20131201796 ccm4A 18 XEL
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.8 (M75)07.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.0 (M75)07.20052001998 ccm4Z 20 LER
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.2 (M75)07.20051502198 ccm4Z 22 YH
OPEL ZAFIRA B Van 1.6 CNG Turbo (M75)02.20091501598 ccm4A 16 XNT
OPEL ZAFIRA B Van 1.8 (M75)07.20051401796 ccm4A 18 XER
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L_, 2M_) 1.101.2009601124 ccm4TU1AE5
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PLYMOUTH Breeze Sedanas 2.0 16V12.19951331996 ccm4ECB
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera10.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 410.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4S02.20033453596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera S02.20033453596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera07.20043253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 407.20043253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.6 Carrera10.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.6 Carrera 410.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.6 Carrera 4S06.20023453596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 kabrioletas (996) 3.6 Carrera S06.20023453596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 kabrioletas (997) 3.6 Carrera04.20053253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 kabrioletas (997) 3.6 Carrera 404.20053253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 targa (996) 3.612.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 targa (997) 3.6 Carrera 407.20063253596 ccm6M 96.05
PORSCHE BOXSTER (987) 2.711.20042402687 ccm6M 96.25
PORSCHE BOXSTER (987) 2.707.20062452687 ccm6M 97.20
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.211.20042803179 ccm6M 96.26
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.407.20062953387 ccm6M 97.21
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.408.20083033387 ccm6M 97.22
PORSCHE CAYMAN (987) 2.707.20062452687 ccm6M 97.20
PORSCHE CAYMAN (987) S 3.411.20052953387 ccm6M 97.21
PUCH G-Modell (W463) G 50004.19982964966 ccm8M 113.962
PUCH G-Modell (W463) G 55 AMG04.19993545439 ccm8M 113.982
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10)06.20091281598 ccm4K4M 862
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport09.20082001998 ccm4F4R 832
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P)02.20061971998 ccm4F4R 832
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N)04.20051701998 ccm4F4R 797
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R)02.20101101598 ccm4K4M 839
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20052041998 ccm4F4R 887
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20052041998 ccm4F4R 887
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA kupė (DT0/1) 2.0 GT09.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V11.20081111598 ccm4K4M 858
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S)05.20081331598 ccm4K4M 854
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC)07.20101331598 ccm4K4M 854
ROVER 200 (RF) 214 Si11.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 200 (RF) 216 Si11.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 200 (RF) 218 K Vi11.19951461796 ccm418 K4K
ROVER 200 (RF) 218 Si08.19991201796 ccm418 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.4 16V10.1999841396 ccm414 K4M
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.4 16V10.19991031396 ccm414 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.6 16V10.19991091588 ccm416 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.8 16V10.19991161796 ccm418 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.8 16V02.20001461796 ccm418 K4K
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 i06.19961461796 ccm418 K4K
ROVER 45 (RT) 1.402.20001031396 ccm414 K4F
ROVER 45 (RT) 1.602.20001091588 ccm416 K4F
ROVER 45 (RT) 1.802.20001171796 ccm418 K4F
ROVER 45 (RT) 2.0 V602.20001501997 ccm620 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 1.402.20001031396 ccm414 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 1.602.20001091588 ccm416 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 1.802.20001171796 ccm418 K4F
ROVER 45 sedanas (RT) 2.0 V602.20001501997 ccm620 K4F
ROVER 75 (RJ) 1.802.19991201796 ccm4K 1.8
ROVER 75 (RJ) 1.8 Turbo05.20031501795 ccm418 K4G
ROVER 75 (RJ) 2.0 V602.19991501997 ccm620 K4F
ROVER 75 (RJ) 2.5 V602.19991752497 ccm6KV 6
ROVER 75 (RJ) 2.5 V610.20011772497 ccm625 K4F
ROVER 75 Tourer (RJ) 1.808.20011201796 ccm4K 1.8
ROVER 75 Tourer (RJ) 1.8 Turbo05.20031501795 ccm418 K4G
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 V608.20011501997 ccm620 K4F
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.5 V608.20011772497 ccm6KV 6
SAAB 9-3 (YS3F) 1.8 i01.20041221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 universalas (YS3F) 1.8 i03.20051221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 900 I Combi Coupe 2.1 -1609.19901362119 ccm4B212I
SAAB 900 II 2.5 -24 V607.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kabrioletas 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II kupė 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SEAT Toledo II Sedanas (1M2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
SKODA FAVORIT (781) 1.3 (781)01.1994681289 ccm4136B
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)09.1991541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)08.1991611289 ccm4OHC
SKODA FAVORIT pikapas (787) 1.312.1992541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.306.1997681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I universalas (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SKODA FELICIA II universalas (6U5) 1.301.1998681289 ccm4AMH
SSANGYONG ACTYON I 2.311.20061502295 ccm4G23D
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x411.20061502295 ccm4G23D
SSANGYONG KYRON 2.301.20101502295 ccm4M 161.970
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.3 RX230 4x405.20021502295 ccm4G23D
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 3.2 4x404.20022203199 ccm6G32D
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)08.19971221994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)06.19981251994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 AWD06.20021251994 ccm4EJ201
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD (SH9)01.20091712457 ccm4EJ25
SUBARU IMPREZA sedanas (GC) 2.0 i AWD (GC8)06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA sedanas (GD) 2.0 i AWD (GD9)12.20001251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GF) 2.0 i 16V AWD06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA universalas (GG) 2.0 AWD12.20001251994 ccm4EJ201
SUBARU JUSTY III (G3X) 1.3 AWD09.2003941328 ccm4M13A
SUBARU JUSTY III (G3X) 1.5 AWD09.2003991490 ccm4M15A
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.0 AWD (BE5)04.19991251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedanas (BE) 2.5 AWD (BE9)10.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.0 AWD (BH5)12.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Universalas (BH) 2.5 AWD (BH9)12.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Sedanas (BL) 2.0 AWD (BL5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Sedanas (BL) 2.5 AWD (BL9)09.20031652457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Sedanas (BL) 2.5 i AWD (BL9)09.20071732457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Universalas (BP) 2.0 AWD (BP5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Universalas (BP) 2.5 AWD (BP9)09.20031652457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Universalas (BP) 2.5 i AWD01.20081732457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BE, BH) 2.5 AWD (BH9)10.20001562457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BL, BP) 2.5 AWD (BP9)11.20031652457 ccm4EJ25D
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.4 (ZZE150_)03.2007971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.0 (AZT250_)04.20031471998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.4 (AZT251_)10.20031632362 ccm42AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.4 (AZT251_)09.20031702362 ccm42AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_)10.20001501998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 (AZT250_)04.20031471998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.4 (AZT251_)10.20031632362 ccm42AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.4 (AZT251_)09.20031702362 ccm42AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (AZT220_)10.20001501998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 1.6 VVT-i (ZZT250_)04.20031101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 1.8 (ZZT251_)04.20031291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 2.0 (AZT250_)04.20031471998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 2.4 (AZT251_)10.20031632362 ccm42AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) 2.4 (AZT251_)09.20031702362 ccm42AZ-FSE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.6 (ZZT220_)07.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Avensis Universalas (_T22_) 2.0 (AZT220_)10.20001501998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 2.2 (SXV20_)11.20001262164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedanas (_V2_) 3.0 V6 (MCV20_)08.19961842995 ccm61MZ-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E sedanas (_T19_) 1.6 16V (AT190_)12.19941161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Universalas (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA CELICA (ZZT23_) 1.8 16V VT-i (ZZT230_)08.19991431794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GT (AT160_)08.19871161587 ccm44A-GELC
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 2.0 GT (ST162_)09.19851401998 ccm43S-GELC
TOYOTA CELICA kabrioletas (ST16_, AT16_) 2.0 GT (ST162)08.19851401998 ccm43S-GELC
TOYOTA CELICA kupė (ST16_, AT16_) 2.0 Turbo 4WD (ST165_)03.19881851998 ccm43S-GTE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101)09.19941061587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 i (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA kupė (AE86) 1.6 16V (AE86_)12.19851151587 ccm44A-GEC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)08.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA sedanas (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)10.20011101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)02.2000971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA Corolla Universalas (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_)02.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) 1.8 VVT-i (ZZE122_)01.20021351794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_)04.20041101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_)04.20041291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.7 (RCH13_, RCH23_)04.19981432694 ccm43RZ-FE
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.7 (RCH13_, RCH23_)11.20011442694 ccm43RZ-FE
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.7 4WD (RCH19_)04.19981432694 ccm43RZ-FE
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.7 4WD (RCH19_)07.19991442694 ccm43RZ-FE
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.7 (RCH13_, RCH23_)04.19981432694 ccm43RZ-FE
TOYOTA HIACE IV komercinis (LXH1_, RZH1_, LH1_) 2.7 4WD (RCH19_, RCH29_)04.19981442694 ccm43RZ-FE
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841161587 ccm44A-GELC
TOYOTA MR 2 III (ZZW3_) 1.8 16V VT-i (ZZW30)10.19991401794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 (TCR1_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 4WD (TCR2_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA PRIUS hečbekas (NHW20_) 1.5 (NHW2_)08.2003781497 ccm41NZ-FXE
TOYOTA PRIUS sedanas (NHW11_) 1.5 Hybrid (NHW1_)05.2000721497 ccm41NZ-FXE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD (SXA10)06.19941291998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) 1.8 (ZCA25_, ZCA26_)08.20001251794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA RAV 4   (SXA1_) 2.0 4WD (SXA11)12.19971291998 ccm43S-FE
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 24V (MA70_)01.19862042954 ccm67M-GE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_)05.19933302997 ccm62JZ-GTE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P1_) 1.3 (NCP10_, SCP12_)11.1999861298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_)11.2002841299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Verso (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_)08.1999861299 ccm42NZ-FE
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD03.20063164414 ccm8B 8444 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO XC90 I (275) V8 AWD01.20053154414 ccm8B 8444 S
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Sedanas (1J2) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel05.20111021595 ccm4CHGA
VW Caddy III Universalas (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.20061091984 ccm4BSX
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel05.20111021595 ccm4CHGA
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel04.20061091984 ccm4BSX
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T GTI08.20011801781 ccm4AUQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.20091021595 ccm4CHGA
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel03.20091021595 ccm4CHGA
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.19961502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B3) 2.011.20011301984 ccm4ALT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.19941842861 ccm6ABV
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B6) 2.011.20011301984 ccm4ALT
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.19951742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.19961742792 ccm6AMY
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.20061091984 ccm4BSX
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR605.19961402792 ccm6AES
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

DT Uždegimo žvakė



Įvertinti dabar

DT Uždegimo žvakė.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Uždegimo žvakė (7.56090 ) pristatymas su POSTNORD
  • Uždegimo žvakė ( 7.56090) pristatymas su GLS
  • 7.56090 Uždegimo žvakė () nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 7.56090 Uždegimo žvakė pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( 7.56090) DT pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Uždegimo žvakė ( 7.56090) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje