Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

VOLKSWAGEN atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys VW

Populiariausios VOLKSWAGEN atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės VW dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos VW dalys

Volkswagen grupės įkūrimas

Šiandieninės VW grupės sukūrimo istorija prasidėjo dar 1934 metais, kai Nacionalsocialistai reikalavo įperkamo (mažiau kaip 1000 Reicho markių) keturių vietų keleivinio automobilio plačiajai visuomenei. Jie taip pat reikalavo keleivinio automobilio, kuris pasiektų 100 km/h greitį ir nereikalautų daug kuro. Šiam tikslui įgyvendinti, Štutgarte buvo atidarytas gamybos biuras, kuriam priskirtas Ferdinand Porsche. Šio projekto rezultatas buvo VW Käfer, kuris su įvairiomis kėbulo versijomis buvo gaminamas ilgus metus.

Privatizavimas

Nacionalsocialistų atidarytas fabrikas vis dar priklausantis valstybei, 1960 metais buvo privatizuotas. Federalinė Vokietijos respublika ir Žemutinės Saksonijos federalinė valdžia ir toliau turi 20% bendrųjų akcijų, tad nepavyko išvengti priešiško kompanijos perėmimo. Šešiasdešimt procentų akcijų buvo išleista privatiems investuotojams, o pardavus akcijas buvo surinkti 360 milijonų Vokietijos Markių. 1964 metais, iš Daimler perėmė Auto Union GmbH ir to pasekoje VW įdiegė vandens aušinimo sistemą bei važiuoklę su priekiniais varomais ratais. Šiandieninį Audi fabriką sudaro šis prekinis ženklas kartu su nupirkta NSU gamykla Ingolštade.

Atkurti Volkswagen modeliai

Šiuo metu, VW siūlo platų keleivinių automobilių pasirinkimą, kuris apima beveik visus automobilių segmentus, išskyrus sportinius automobilius. Mažas automobilis up! yra parduodamas visoje Europoje ir pakeitė modelį Fox. Mažas automobilis Polo rinkose be pertraukos yra nuo 1975 metu, o tai yra beveik tiek pat kiek ir legendinis VW Golf, kuris buvo pristatytas 1974 metais.

Labai populiarus šeimos automobilis Passat, kuris sekė po VW 1500 pirmą kartą pristatytas 1973 metais. Šis automobilis padengia vidurinės klasės segmentą ir yra taip pat siūlomas kaip Passat CC, kuris nuo 2012 metų prisijungė vienintelio aukštesnės klasės modelio Phaeton. Neskaitant bekelės visureigių Touareg II ir Tiguan, kupė Scirocco III ir kabrioletas Eos praplėtė produktų pasiūlą. Beveik ikoniškas VW furgonas jau išgyvena savo penktąją kartą ir yra gaminamas su Caravelle/Multivan pavadinimu.

Volkswagen grupės bendradarbiavimas

Automobiliai, kuriuos gamina Volkswagen naudoja daug skirtingų komponentų iš įvairių prekinių ženklų. Volkswagen grupė turi tokius prekinius ženklus kaip VW, Audi, Seat, Škoda, o taip pat prabangius prekinius ženklus Bentley, Bugatti, Lamborghini bei Porsche. Kartu su kitais automobilių gamintojas, kaip Ford, jie kartu sukūrė Volkswagen Sharan, kuris yra ir Ford Galaxy. Sharan V6 yra su veleno diržu, bet grandinės įtempėjai buvo linkę sutrūkti, tad juos reikėtų pakeisti nurodytais intervalais.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už VW su UPS
  • Auto dalys pristatymas už VW su GLS
  • Auto dalys pristatymas už VW su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • VW atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys VW pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys VW pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys VW pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje