Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

TOYOTA atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys TOYOTA

Populiariausios TOYOTA atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės TOYOTA dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos TOYOTA dalys

Kilmė

Šiandieninės Toyota Motor korporacijos istorija prasidėjo XIX amžiuje, kai Sakichi Toyoda pradėjo automatinių staklių gamybą. 1929 metais, jis pardavė automatinių audimo staklių patentus Britanijos kompanijai ir pradėjo gaminti automobilius.

Gamybos pradžia

1937 metais naujai sukurta Toyota Motor korporacija, kurios pavadinimas dabar žinomas kaip Japonijos miesto Toyota, vietoje įkūrėjo pavardės, pradėjo savo gamybą. Iš pradžių, jie gamino tik vieną keleivinį modelį A1, ir vieną sunkvežimį GG.

Per Antrąjį pasaulinį karą, jie gamino tik sunkvežimius kariuomenei. Skirtingai negu daugelis Europos automobilių gamintojų, jų nebombardavo Sąjungininkų pajėgos, nes Japonija jau buvo kapituliavusi dėl Amerikiečių atominių bombų.

Gamybos atkūrimas po karo

Automobilių gamyba buvo atkurta 1947 metais ir dėka daugelio inovacijų buvo labai sėkminga. Be to, darbdaviai buvo labiau įsitraukę į gamybos procesą, negu įprasta, o tai leido gamykloms išsiplėsti visame pasaulyje, per pakankamai trumpą laiko tarpą.

Toyota rinkodara Vokietijoje buvo pradėta 1970 metais. Nuo 1980-ųjų, kai kuriuos sektorius kopijavo Europos gamintojai. Prabangaus prekinio ženklo LEXUS kūrimas prasidėjo 1989 metais, o dabar jis yra atskiras automobilių modelis. LEXUS yra laikomas Mercedes, BMW ir Audi konkurentu.

Gamybos vieta ir puikiai žinomi automobilių modeliai

Šiuo metu (2015 metais), Toyota yra didžiausias automobilių gamintojas pasaulyje ir turi gamyklas visame pasaulyje. Europoje, jie gamina automobilius ir jų variklius Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir Lenkijoje. Dar viena gamykla yra Turkijos teritorijoje, kuri priskiriama Europai.

Šiuo metu, Toyota parduoda 13 skirtingų modelių Vokietijoje. Labai mažas Aygo buvo sukurtas bendradarbiaujant su Prancūzijos PSA grupe ir išleistas, atitinkamai, kaip Citroën C1 bei Peugeot 107. Labai mažas automobilis iQ turėjo būti Smart modelio konkurentu. Yaris, kuris yra taip pat mažas, nuo 1999 metų pakeičia Toyota Starlet. Corolla, gaminamas 1967 metais, apsistojo kompaktiškų automobilių klasėje ir iki šios dienos išlieka populiariausias Toyota modelis. Toyota turi modelius priklausančius vidurinei, aukštesniajai vidurinei, o taip pat aukštai klasei priklausančius visureigius ir furgonus.

Statistiškai, automobiliai atrodė išties puikiai, bet kompanija buvo priversta masiškai sugrąžinti kelis modelius per pastaruosius metus, dėl gamybos klaidų, kurios pakenkė kompanijos reputacijai. Bendrai, automobiliai iš didžiausio pasaulyje automobilių gamintojo, yra aukštos kokybės produktai, kurie taip pat siūlomi su hibridinėmis modelių versijomis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs galite rasti platų automobilių dalių pasirinkimą. Mes tikimės, kad platus mūsų siūlomų automobilių dalių pasirinkimas ir nedidelės kainos jus įtikins.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už TOYOTA su UPS
  • Auto dalys pristatymas už TOYOTA su GLS
  • Auto dalys pristatymas už TOYOTA su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • TOYOTA atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys TOYOTA pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys TOYOTA pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys TOYOTA pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje