Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

SKODA atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys SKODA


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus SKODA dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite SKODA modelį ir nustebsite pamatę puikias SKODA atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios SKODA atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės SKODA dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos SKODA dalys

Jau 1895 metais ponai Laurin ir Klement sukūrė automobilių prekinį ženklą, kuris priklauso seniausiam pasaulyje automobilių gamintojui. Prekinis ženklas buvo sukurtas tuometinėje Austrijos-Vengrijos respublikoje, kuri šiandien yra Čekija. Iš pradžių jie gamino dviračius su papildomu motoru, tačiau veiklą 1899 metais papildė motociklai ir taip pat 1905 metais - automobiliai. Per nesklandumus Pirmojo pasaulinio karo metu, kompaniją 1925 metais įsigijo inžinerinė grupė Škoda. 1945 metais, įžengus buvusiam SSRS komunizmui, jie buvo nacionalizuoti. 1950-ųjų pradžioje ir viduryje, Škoda gamino kompaktiškos ir vidurinės klasės automobilius, o taip pat supaprastino kabrioletą Felicia. 1955 metais, jie nebe sugebėjo konkuruoti su Rytų bloko konkurentais ir pradėjo kurti keleivinius automobilius su gale esančiais varikliais, kuriuos įkvėpė VW Käfer. 1960-iais, jie apsiribojo vidutinės klasės modelio Rytų šalims gamyba ir sugebėjo 10% rinkos dalį buvusioje Rytų Vokietijoje. Tik 1987 metais Škoda sugrįžo prie automobilių gaminimo; tai buvo Favorit, kuris gamintas Vakaruose.

Po Berlyno sienos žlugimo, Čekoslovakijos vyriausybė pradėjo privatizuoti gamyklą ir 1991 metais pardavė ją Volkswagen grupei. Tai neįtikėtinai atgaivino šį prekinį ženklą. Šiuo metu Škoda automobiliai montuojami ant VW platformos ir yra parduodami 7 skirtingų modelių.

Pradėta šioje modelių srityje, Škoda parduoda labai mažą automobilį Citigo. Populiarus mažas modelis Fabia, taip pat vidurinės klasės Octavia taip pat gaminami su VW važiuokle (Golf platforma) ir yra gaminami, beveik, tik su VW dalimis. Rapid yra dar vienas vidurinės klasės automobilis, tuo tarpu Superb jau priklauso aukštesnės klasės sedanams. Be to, jie tiekia šeimynišką Minivan, Roomster, kuris yra tame pačiame segmente kaip ir Nissan Note, Citroën C3 ir Ford B-Max. Škoda gamina ir visų varomų ratų bekelės visureigį, kuris konkuruoja su Jeep Renegade, Dacia Duster ir Suzuki SX4 S-Cross.

Dėl VW technologijos, automobiliai susiduria su tokiomis problemomis kaip Golf modeliai, pavyzdžiui greitai perdegančiomis priekinių žibintų lemputėmis, taip pat kartais nukrentančiais panelės elementais salone.

Mes tiekiame visas reikiamas automobilių dalis ir priedus jūsų automobiliui. Mūsų puslapyje jūs galite nesunkiai rasti reikiamas dalis naudodamiesi KBA-numeriu.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už SKODA su UPS
  • Auto dalys pristatymas už SKODA su GLS
  • Auto dalys pristatymas už SKODA su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • SKODA atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys SKODA pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SKODA pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SKODA pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje