Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

SEAT atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys SEAT


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus SEAT dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite SEAT modelį ir nustebsite pamatę puikias SEAT atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios SEAT atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės SEAT dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos SEAT dalys

SEAT akronimas reiškia Ispanijos automobilių gamintoją Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo, kuris buvo įkurtas 1950 metais. Kompanija, pagal Ispanijos įstatymus sukurta kaip akcinė bendrovė su savo pagrindine būstine Barselonoje. Iš pradžių, Seat buvo kompanija, kuri priklausė nacionaliniam pramonės institutui ISI (Instituto Nacional de Industria), kuriam priklausė 51% akcijų, tuo tarpu, keliems Ispanijos bankams bendrai priklausė 42% ir Italijos kompanija Fiat S.p.A turėjo 7%. Kompanijos pamatas buv Ispanijos vyriausybės idėja sukurti „nacionalinį” automobilių prekinį ženklą, nes tuo metu, keleivinių automobilių gamintojai buvo nereikšmingi arba kontroliuojami užsienio kompanijų. Savo pačių SEAT modelių gamyba prasidėjo 1953 metais dėka licencijinės Italijos Fiat automobilių gamybos. Šie santykiai su Fiat buvo išlaikyti iki 1980-ųjų. Nutraukus licenzijų susitarimus, su modeliu Ibiza buvo pradėtas jų pačių modelių kūrimas ir vystymas. Tuo pačiu metu, prasidėjo glaudus bendradarbiavimas su VW, kurio rezultatas buvo didžiosios dalies akcijų perėmimas, kurį Volkswagen AG atliko 1986 metais. Šiandien, SEAT pilnai priklauso VW AG ir užpildo pradedančiojo prekinio ženklo poziciją su šeimyniniais, puikią įrangą turinčiais automobiliais šalia Škoda.

Automobiliai su viduržemio dvelksmu

Pirmieji SEAT automobiliai su Fiat įranga buvo dalinai paruošti gamybai ir turėjo būti surenkami Matorelio fabrike. Nuo 1950-ųjų vidurio, vis daugiau ir daugiau gamybos buvo vykdoma vietinėje gamykloje. Tarp populiariausių modelių yra 600 („Seiscientos”), kuris iš pradžių, 1957 metais, buvo parduodamas tik kaip dviejų durų mažas automobilis su gale esančiu varikliu ir, kuris šiandien yra legenda. Iš šio modelio buvo išvesta keturių durų taksi versija ir padidinto pajėgumo versija 600 Abarth. Gamyba baigėsi 1973 metais. Keturių durų vidurinės klasės sedanas 1500 buvo populiarus, bet daugumai to meto ispanų jis buvo, paprasčiausiai, per brangus; tačiau, juos plačiai platino kaip taksi ir komerciniu automobilius. Vėliau buvo kuriami puikiai žinomi maži automobiliai, tokie kaip 127 (Fura) ir Ritmo (Ronda). Vėliau gamykloje atskirai pradėti kurti Ibiza ir Marbella modeliai.

Šiuo metu, Seat parduoda Ibiza ir Mii, kuris kilo iš VW Up!. Leon, parduodamas su sedano arba vienatūrio kėbulais, yra paremtas VW Polo, tuo tarpu šiek tiek didesnis Toledo, pasiekęs ketvirtąją savo kartą, yra paremtas Škoda Rapid. Be to, Seat parduoda miniveną Altea ir erdvų šeimyninį furgoną Alhambra. Jūs galite rasti daug tinkamų automobilių dalių visiems esamiems ir daugeliui nebegaminamų Seat modelių mūsų internetinėje parduotuvėje.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už SEAT su UPS
  • Auto dalys pristatymas už SEAT su GLS
  • Auto dalys pristatymas už SEAT su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • SEAT atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys SEAT pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SEAT pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys SEAT pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 22 88

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje