Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

MERCEDES-BENZ atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys MERCEDES-BENZ

Populiariausios MERCEDES-BENZ atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės MERCEDES-BENZ dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos MERCEDES-BENZ dalys

Prekinio ženklo kilmė

Mercedes-Benz istorija prasideda 1879 metais, kai inžinierius Carl Benz išrado pirmąjį veikiantį dvitaktį benzininį variklį. Prekinis ženklas buvo sukurtas 1926 metais po įvairių kompanijos susijungimų, o dabar priklauso Daimler AG grupei jos būstinėje Štutgarte. Prekinis ženklas Mercedes-Benz išskirtinai susideda iš šios kompanijos keleivinių automobilių, kurie nešioją apsaugotą ženklą, Mercedes žvaigždę. Ženklas Smart taip pat kaip ir transporteriai ar komerciniai automobiliai priklauso kitoms kompanijos dalims. Pavadinimas „Daimler” nebėra leidžiamas Mercedes-Benz keleiviniams automobiliams, dėl teisių susijusių su šio pavadinimo naudojimu keleiviniams automobiliams perdavimu Indijos kompanijai Tata motors, 2008 metais. Mercedes-Benz gamina įvairaus pobūdžio automobilius ir šiuo metu siūlo 17 skirtingų automobilių serijų!

Pasiskirstymas susideda iš skirtingų klasių ir prasideda pradiniu modeliu, maža A-klase, kuri yra skirta VW Golf klientų klasei. B-klasė yra kompaktiška klasė su nedideliu furgonu, kupė ar sportiniu kupė, tuo tarpu C-klasė apima vidurinės klasės sedanų pasiūlą su hečbeko/sedano ir kupė/kabrioleto kėbulais. Vidurinėje aukštesnėje klasėje, jie siūlo E-klasės hečbeką/sedaną, o taip pat didelę R-klasės sedano versiją. CLS-klasė susideda iš keturių durų kupė ir sportinio kupė. Aukščiausioje klasėje, didžiausios kainos sektoriuje yra S-klasė iš Mercedes-Benz. Šie automobiliai yra su daugiau kaip 200 kompiuterių kiekvienam automobiliui!

Be to, šis gamintojas taip pat siūlo sportinius automobilius, super automobilius, bekelės automobilius, visureigius, laisvalaikio automobilius ir mikroautobusus bei furgonus.

Automobiliai gaminami Vokietijoje, Austrijoje (bekelės automobiliai), Vengrijoje, JAV, Brazilijoje, o taip pat gamykloje Rytų Londone (Pietų Afrika).

Kalbant apie variklius ir kitas technines savybes, šis gamintojas yra vienas lyderiaujančių pasaulyje. Automobilių kilometražas pralenkia įprastuosius 200 000 km ir yra žymiai pralenkiamas išskirtinėse 124 (W 124) serijose. Šis modelis buvo gaminamas su pavadinimu 200 - 500 tarp 1984 ir 1993 metų ir tarp 1993 ir 1997 metų su E-klasės pavadinimu. Vidutinis šių automobilių kilometražas yra apie nuo 400 000 iki 600 000!

Be to,Mercedes-Benz modelių apdaila ir bruožai apibūdina aukščiausio lygio automobilį, kaip ir pagrindinių konkurentų BMW ir Audi. Mes siūlome platų atsarginių Mercedes-Benz automobilių dalių pasirinkimą adresu topautodalys.lt. Mes turime visko: nuo vairavimo krumplių iki degimo ričių. Be to, jūs galite įsigyti atsargines dalis stabdžių, salono ar variklio sritims.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už MERCEDES-BENZ su UPS
  • Auto dalys pristatymas už MERCEDES-BENZ su GLS
  • Auto dalys pristatymas už MERCEDES-BENZ su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • MERCEDES-BENZ atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys MERCEDES-BENZ pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys MERCEDES-BENZ pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys MERCEDES-BENZ pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje