Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

LEXUS atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys LEXUS


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus LEXUS dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite LEXUS modelį ir nustebsite pamatę puikias LEXUS atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios LEXUS atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės LEXUS dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos LEXUS dalys

Prabangus Toyota prekinis ženklas

Japonijos automobilių gamintojas Toyota platina aukščiausio lygio automobilius su prekiniu ženklu Lexus, kuris buvo sukurtas 1989 metais ir siūlo automobilius, kurie konkuruoja su Vokietijos prekiniais ženklais Mercedes, Audi ir BMW. Prasidėjus pardavimams JAV, 1989 metais, Lexus siūlė tik po vieną automobilį vidurinėje ir aukštesnėje klasėse. Vidurinės klasės automobilis Lexus ES struktūriškai buvo identiškas Toyota Vista modeliui.

Lexus modelių pasiūla

1990 metais, prasidėjus prekinio ženklo pardavimams Europoje, buvo parduodamas tik aukštesnės klasės modelis LS su 8-cilindrų varikliu; iki 2006 metų jis buvo parduodamas Japonijoje kaip Toyota Celsior. 1990-taisiais, sekė dar vienas vidurinės klasės modelis vadinamas GS, taip pat visureigis LX, paremtas Toyota Land Cruiser. Tačiau, jis buvo parduodamas tik JAV ir Viduriniuosiuose Rytuose. 1992 metais, aukštesnės klasės modelis SC, pardavinėtas Japonijoje iki 2005 metų kaip Toyota Soarer, prisijungė prie produktų pasiūlos. 2011 metais, kompaktiškas automobilis HS prisijungė prie Lexus parduodamų automobilių asortimento. Taip pat galima HS modelio sportinė super automobilio versija LFA su neįtikėtinomis 571 AG ir kaip kabrioletas su sulankstomu stogu.

Konkurencija Vokietijos automobilių gamintojams

Be to, Lexus siūlo sportinį kupė RC F su stulbinančiu 477 AG ir V8 varikliu. Prabangus visureigis Lexus NX, paremtas Toyota RAV4, užbaigia modelių programą. Dauguma variklių turi hibridines versijas, kurias galima atskirti dėka modelio pavadinimo gale pridedamos „h”. Visi modeliai gaminami jų pačių gamykloje Japonijoje. Tik hibridinius modelius vis dar parduoda Toyota. Visureigis RX330/350, skirtas Amerikos rinkai, gaminamas Kanadoje. Kadangi Lexus modeliai yra labai patikimi, Toyota ypatingai baugina Vokietijos automobilių gamintojus Mercedes, Audi ir BMW su savo aukščiausios kokybės Lexus prekiniu ženklu.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už LEXUS su UPS
  • Auto dalys pristatymas už LEXUS su GLS
  • Auto dalys pristatymas už LEXUS su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • LEXUS atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys LEXUS pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys LEXUS pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys LEXUS pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje