Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

LAND ROVER atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys LAND ROVER


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus LAND ROVER dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite LAND ROVER modelį ir nustebsite pamatę puikias LAND ROVER atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios LAND ROVER atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės LAND ROVER dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos LAND ROVER dalys

Kompanijos sėkmė su „I serijos” modeliu

Po Antrojo pasaulinio karo, Britanijos vyriausybė spaudė automobilių gamintojus kurti naujus automobilius, kad šie užpildytų valstybės biudžetą pasaulinių eksportų dėka. Tuo metu, gamintojas Rover gamino tik brangius prestižinius automobilius. Tačiau, remiantis Willys Jeep, kurį paliko Amerikos armija, jie sukūrė visureigį. Tai buvo paprastas, tvirtas automobilis, kuris turėjo būti naudojamas ūkiuose. 1948 metais, automobilių parodoje buvo pristatytas Land Rover ir iš karto parduotas. Pirmoji šio automobilio serija nepakitusi buvo parduodama beveik dešimt metų ir yra vadinama „I serija”. Šis visureigis išvedė Rover iš krizės ir tęsė šio prekinio ženklo gyvavimą.

Visureigių konkurentas

II buvo gaminama tarp 1958 ir 1971 metų, III serija tarp 1971 ir 1983 metų kol ją pakeitė Land Rover 90 ir 110 su spyruoklinėmis pakabomis. 1990 metais, modeliai buvo atitinkamai vadinami „Defender”. Be to, Range Rover buvo pristatytas 1970 metais ir buvo gaminamas patogesnis, kaip prašė klientai. Land Rover buvo labai populiarus Afrikoje, o su licencijomis jį gamino daug įvairių automobilių gamintojų. Automobilis taip pat buvo dažnai naudojamas daugelyje pasaulio armijų. Taro 1959 ir 1994 metų, jie pagamino apie 290 000 vienetų II ir III serijų automobilių. Jo konkurentai Toyota Land Cruiser ir Nissan Patrol 1980-iais metais buvo išleisti Europos ir Amerikos rinkose, kurios privertė Land Rover techniškai atnaujinti savo senuosius Defender modelius. „Darboholiko“ Land Rover ir Range Rover gamybos tarpai buvo užpildyti su 1989 metų Discovery ir 1998 metų Freelancer (visureigis). Range Rover buvo gaminamas nuo 1971 metų ir išsivystė į prabangų visureigį.

Land Rover su BMW varikliu

Tarp 1990 ir 1999 metų, Land Rover priklausė BMW grupei. Šiuo metu vis dar yra automobilių su BMW varikliais. Tarp 2000 ir 2008 metų, prekinis ženklas priklausė Ford grupei, kuri išleido kelis pigesnius variantus. Pavyzdžiui, keliuose modeliuose bandant nustatyti tinkamą vairo aukštį buvo galima sulaužyti plastmasinį kreiptuvą. Šiuo metu, Land Rover sudaro penki modeliai. Ford grupė pardavė Land Rover Indijos kompanijai ""Tata"". Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs visuomet galite rasti savo Land Rover tinkamų automobilių dalių. Mes siūlome tik tai puikiai žinomų gamintojų detales, tokias kaip stabdžių diskai ar kaladėlės. Apsilankykite mūsų kataloge ir įsitikinkite iš didžiulės įvairovės.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už LAND ROVER su UPS
  • Auto dalys pristatymas už LAND ROVER su GLS
  • Auto dalys pristatymas už LAND ROVER su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • LAND ROVER atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys LAND ROVER pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys LAND ROVER pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys LAND ROVER pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje