Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

KIA atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys KIA


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus KIA dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite KIA modelį ir nustebsite pamatę puikias KIA atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios KIA atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės KIA dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos KIA dalys

Sėkmės istorija nuo dviračio iki automobilio

Kyongseong Precision pramonė 1944 metais sukurta Korėjoje. Su KIA Pramonės Kompanijos pavadinimu, jie gamino dviračius ir pradėjo gaminti pirmąjį motociklą, o taip pat triratę transporto priemonę 1961 metais. Po dešimt metų, Korėjos automobilių pramonės įkūrėjas pristatė pirmąjį mažą keturių durų sunkvežimį. Šiandien, Titanyra Korėjoje vis dar laikomas sunkvežimių pirmtaku. 1973 metais, išleido savo akcijas ir pristatė pirmą benzininį variklį pagamintą Korėjoje. Jau po metų, pirmasis pilnai Korėjoje pagamintas keleivinis automobilis, Kia Brisa, išriedėjo iš fabriko. Darbštūs darbininkai sugebėjo 1978 metais pagaminti pirmąjį dyzelinį variklį gamykloje, o be to gamino keleivinius automobilius su Fiat ir Peugeot licenzijomis tam, kad pilnai aprūpintų Azijos rinką.

KIA produktų pasiūla

Pradedant 1986 metais, jie suformavo sėkmingus bendradarbiavimo kontraktus su Ford ir Mazda, tad Kia Pride buvo parduota daugiau kaip 2 milijonus kartų. 1992 ir 1993 metais, atitinkamai, buvo žengta į JAV ir Vokietijos rinkas. Tarip 1995 ir 1998 metų, Vokietijoje buvo gaminamas Kia Sportage (šalia Karmano, Osnabruke). Dėl Azijos finansų krizės, Kia bankrutavo ir 1999/2000 metais buvo prijungta prie Hyundai grupės. Prekinis ženklas Kia vis dar egzistuoja, tad iki 2004 metų Kia ir Hyundai kartu buvo septinti pagal dydi automobilių gamintojau pasaulyje. Tuo tarpu, populiarus automobilių prekinis ženklas gali beveik padengti visą keleivinių automobilių sritį. Neskaitant mažų automobilių, tokių kaip Rio ar Soul, jie taip pat gamina nykštukinius modelius Venga ar Picanto. Sedanai Magnetis, Opiros ar Optima yra tokie pat populiarūs kaip ir visureigis Sportage, kuris dar gaminamas šiandien. Šiuo metu Vokietijoje siūloma tarp 11 ir 12 modelių, kurie yra išskirtinai kuriami Kia ir Hynday gamykloje Ruselsheime, Vokietijoje.

Neįtikėtina 7 metų KIA garantija

Kaip ir daugelis Vokiškų automobiliu, tokių kaip Audi A4 ar VW Golf, nuo 2006 metų KIA Ceed, irgi gaminamas Slovakijoje. Dėl to, kad jis yra kuriamas Vokietijoje, bet surenkamas Slovakijoje, jis yra laikomas Europietišku produktu. 2012 metų viduryje, KIA ir Hyundai kartu sukėlė Vokietijos automobilių gamintojams paniką, nes šiuo metu jie savo automobiliams suteikia 7 garantiją iki 150.000 km. Į šią garantiją taip pat įeina visi remonto darbai ir pilna mobilumo garantija visam laiko ar kilometražo laikotarpiui. Mes rekomenduojame užsisakyti stabdžių diskus ir kaladėles internetu, nes kainos KIA salonuose yra gana aukštos. Be to, jūs galite užsisakyti kitas KIA automobilių dalis, pavyzdžiui Sportage radiatorių, kuris dažnai genda, mūsų internetinėje parduotuvėje.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už KIA su UPS
  • Auto dalys pristatymas už KIA su GLS
  • Auto dalys pristatymas už KIA su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • KIA atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys KIA pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys KIA pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys KIA pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje