Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

CHRYSLER atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys CHRYSLER


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus CHRYSLER dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite CHRYSLER modelį ir nustebsite pamatę puikias CHRYSLER atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios CHRYSLER atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės CHRYSLER dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos CHRYSLER dalys

CHRYSLER Grupė

CHRYSLER Grupė yra amerikietiškas automobilių gamintojas, kuris gamina keleivinius ir bekelės automobilius, o taip pat lengvus sunkvežimius su savo prekiniu ženklu, Dodge, Jeep ir GEM. Čia šis gamintojas yra atstovaujamas savo paties prekinio ženklo, o taip pat Jeep (keturių varomų ratų automobiliai). Kompanija priklauso Fiat CHRYSLER automobilių grupei, kurios nuolatinė būstinė yra Olandijoje. Valdyba yra Auburn Hills, Mičigane, JAV. Šiandienos verslas atsigręžia į CHRYSLER Motor Korporaciją, kurią 1925 metais įkūrė Walter P. CHRYSLER, buvęs General Motors vadybininkas. Tai padarius, Maxwell prekinis ženklas buvo perimtas, o Dodge Brothers buvo nupirkti 1928 metais. Nuo 1957 metų, CHRYSLER taip pat buvo gaminamas Europoje (Simca Prancūzijoje, Rootes Grupės prekiniai ženklai Didžiojoje Britanijoje, o taip pat Barreiros Ispanijoje). Tačiau su Europos veiklos pardavimų Peugot 1978 metais, kompanija grįžo iš šios rinkos. 1998 metais susijungimas su Daimler-Benz AG lėmė DaimlerChrysler kompanijos sudarymą, kuris vėl buvo nutrauktas 2007 metais. Laipsniškas Fiat perėmimas prasidėjo 2009 metais ir šiandien Fiat priklauso 100% CHRYSLER Grupės akcijų.

Dabartinis pasiūlos pasirinkimas

Vokietijoje šią automobilių markę atstovauja vidurinės klasės kabrioletas 200, kuris čia taip pat parduodamas kaip Lancia Flavia su medžiaginiu stogu. Ta pati serija apima limuziną, kuris, deja, nėra atstovaujamas daugumoje eksporto rinkų. Be to, aukštesnės klasės CHRYSLER 300C (limuzinas ir prieš tai buvęs universalas) yra platinamas su Lancia Thema pavadinimu Vokietijoje ir kitose Europos valstybėse. Erdvūs šeimos automobiliai Voyager ir Grand Voyager taip pat buvo siūlomi, tačiau jie vidinėje JAV rinkoje yra vadinami Town & Country ir Dodge Caravan. Daugumoje Europos valstybių šie modeliai yra parduodami kaip Lancia Voyager.

Ne visi modeliai parduodami Vokietijoje

Dodge limuzinų Dart, Avenger ir Charger, o taip pat universalo Challenger automobilių gamintojas neeksportuoja. Tas pats tinka ir Dodge Ram (pikapas) ir Durango (visureigis) modeliams; nepaisant to, jie yra privačiai sukuriami prekinio ženklo entuziastams. Šioje valstybėje, prekinis ženklas Jeep, kuris priklauso CHRYSLER yra atstovaujamas keturių varomų ratų modelių Wrangler, Cherokee ir Grand Cherokee. Wrangler atrodo kaip ankstesnis Jeep, tuo tarpu, Grand Cherokee yra prabangus visureigis. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra daug skirtingiems modeliams ir šio automobilių gamintojo prekiniams ženklams skirtų automobilių detalių.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už CHRYSLER su UPS
  • Auto dalys pristatymas už CHRYSLER su GLS
  • Auto dalys pristatymas už CHRYSLER su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • CHRYSLER atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys CHRYSLER pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys CHRYSLER pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys CHRYSLER pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje