Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

BMW atsarginių dalių katalogas: visų modelių atsarginės dalys BMW


Mes siūlome jums lengvą ir aiškią prieigą prie plataus BMW dalių pasirinkimo, kuris buvo pritaikytas jūsų automobiliui per mūsų paieškos sistemą. Tiesiog pasirinkite BMW modelį ir nustebsite pamatę puikias BMW atsarginių dalių kainas ir kokybę.


Populiariausios BMW atsarginės dalys iš katalogo

Aukštos kokybės BMW dalys užsisakyti online

Mūsų atsarginių dalių kataloge yra visos BMW dalys

Pirmiausia - aukštos kokybės motorai

Iš pradžių, Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMW) buvo sukurta 1913 metais, Karl Rapp kaip Rapp Motorenwerke GmbH. Šią kompaniją Miunchene suformavo Philipp Dörhöfer ir Berlyno ir kompanija Schneeweis iš Chemnitzo. Schneeweis iš Chemnitzo, iš tikrųjų, gali būti laikomas tikruoju BMW pirmtaku. 1917 metais, buvo pakeistas kompanijos pavadinimas iš Rapp Motorenwerke GmbH į BMW GmbH. Po metų, įvyko kompanijos akcijų išleidimas į biržą. Iš pradžių, kompanija kūrė lėktuvų variklius ir iš Prūsijos kariuomenės administracijos gavo užsakymą pagaminti 2000 vienetų. Iš tikrųjų, motorai būdavo pagaminti iš tokios aukštos technologinės kokybės, kad 9.760 metrų aukščio rekordas buvo pasiektas jau 1919 metų birželio 17 dieną. Dėl Pirmojo pasaulinio karo ir draudimo gaminti ginkluotės elementus, 1923 metais buvo sukurtas pirmasis motociklas.

Žengimas į automobilių rinką

Su Fahrzeugfabrik Eisenach A.G. kompanijos perėmimu 1928 metais, BMW žengė į automobilių gamintojų rinką. BMW sukūrė pirmąją savo automobilių seriją 1929 metais kovo 22 dieną Eizenache, kuri tuomet buvo su Britanijos Austin Seven lincencija. Nuo 1932 metų, buvo atliktas pirmasis vidinis automobilių vystymas ir pardavimas. Dėl Antrojo pasaulinio karo, kompanija pradėjo sparčiai augti, padidindama darbuotojų skaičių nuo 8.357, 1933 metais, iki daugiau kaip 180.000, 1938 metais, vos per penkerius metus. Kompanija daugiausiai gamino ginkluotę, kuri paaiškina beveik visišką gamyklos teritorijos bombardavimą. Tačiau, 1948 metais, Miunchene buvo pagamintas pirmasis kompanijos motociklas ir nuo 1952 metų, buvo pradėta pirmojo aukštesnės klasės automobilio gamyba. Nuo 1959 metų, kai buvo vos išvengta Daimler grupės perėmimo, BMW įsitvirtino rinkoje gamindama prabangius keleivinius automobilius ir motociklus. Vidutinio dydžio automobiliai buvo pridėti prie produktų pasirinkimo po įvairių perėmimų ir pardavimų, BMW išlaikė Rolls-Royce automobilių skiltį.

Modeliai ir atlikimas

Šiandien, įvairiose šalyse yra daug skirtingų gamyklų, kurios leidžia diegti BMW variklius ir kituose automobiliuose, tokiuose kaip ankstyvoji Opel Omega ar Land Rover. Pastaruoju metu, aukštos kokybės motorai taip pat yra siunčiami į Toyota ir kitų automobilių gamintojų fabrikus. Skirtingi modeliai yra skirti plačiam pirkėjų pasirinkimui. Gerai žinomi BMW modeliai, esantys kupė ir sedano klasėse yra BMW 1, 3, 5 ir 7 serijos, kurios, vairuotojų tarpe, mėgaujasi aukšta reputacija. Tarp kitų, kompanija siūlo visureigių variantus X3, X5 ir X6, kuriuos sunku aplenkti kalbant apie kokybę ir atlikimą. Z serija visuomet patraukia akį, bet yra labiau skirtas vasarai, nes kabrioletas turi tik dvi sėdynes. Kompanijos centrinėje būstinėje Miunchene, vykdoma daug tyrimų dėl alternatyvių šaltinių, hibridinių ir elektrinių automobilių modelių. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs galite rasti daug nebrangių BMW automobilių dalių. Mes suteikiame OEM kokybės automobilių dalis iš populiarių gamintojų su greitu pristatymu prie jūsų durų.

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys pristatymas už BMW su UPS
  • Auto dalys pristatymas už BMW su GLS
  • Auto dalys pristatymas už BMW su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • BMW atsarginės dalys pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys BMW pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BMW pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys BMW pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje