Paieška pagal transporto priemonių

Paieška

VEMO - automobilių dalys katalogas

Vierol AG

„Vemo"" nėra nei gamintojas, nei pardavėjas. Tai apsaugotas prekės ženklo pavadinimas, kuris nuo 1977 metų priklausė Vierol AG , įkurto netoliese Oldenburgo. Vierol AG pagrinde tiekia elektronikos komponentus, su teisiškai įregistruotu pavadinimu, Vokietijos automobilių gamintojams VW/Audi, BMW ir Mercedes Benz.

Daugiau Vierol AG prekės ženklų

Kol „Vemo"" pavadinimas yra naudojamas kaip prekės ženklas elektronikos komponentams, pats Vierol AG tiekia visus mechaninius komponentus automobilių industrijai, prisidengdama „Vaico"" pavadinimu. 2011 metais Vierol AG pardavė daugiau nei 18 tūkst. elektroninių ir mechaninių atsarginių dalių automobilių industrijos tiekėjams per abu savo prekės ženklus: „Vemo"" ir „Vaico"".

„Vemo"" automobilių dalys

Produkcijos asortimentas aprėpia elektroninius sėdynių šildytuvus, valdymo blokus, pilnus kabelių medžius ir įvairius jutiklius (ABS davikliai, greičio davikliai, parkavimo sistemos ir t. t.). Be to, taip pat elektrinių variklių kontrolės valdymo sistemas, borto kompiuterių sistemas, diagnostikos sistemas ir kuro sąnaudas mažinančias sistemas. Viskas atvyksta iš šio tiekėjo.

Pavyzdžiui, elektroninių komponentų, susijusių su atskiromis automobilio dalimis skaičius per ateinančius kelerius metus pasieks 60%, o tai reiškia, kad ateityje egzistuos didelis „Vemo"" komponentų kietis transporto priemonėse. Tai įrodo, jog moderniais laikais automobiliuose, tokiuose kaip Mercedes S Class, rasite daugiau kaip 200 atskirų kompiuterių. Tai tikrai bus perkelta ir į vidutinės klasės automobilius, nes to reikalaus transporto priemonių saugumas.

Padangų slėgio jutikliai Europoje tapo privalomi nuo 2014 metų lapkričio 1 dienos. Daugelis jų yra atkeliavę iš „Vemo"" tiekėjo. Jutikliai turi būti pakeisti kas 150 tūkst. kilometrų arba kas 5 metus ir yra prieinami mūsų parduotuvėje. „Vemo"" prekės ženklo elektros ir elektroninės dalys, kaip ir mechaniniai komponentai iš „Vaico"" taip pat yra lengvai randami ir nusiperkami iš mūsų elektroninės parduotuvės. Šio prekės ženklo atsarginės dalys bus garantuotai aukštos kokybės originalios dalys. Pigios dalių imitacijas, kurios gali sukelti nelaimingų atsitikimų ar defektų, neegzistuoja šiam prekiniam ženklui.

Visos VEMO kategorijos ir atsarginės dalys jūsų automobiliui greitoje peržiūroje

Jūsų krepšelis

0 Prekės, 0,00 €

į užsakymo pateikimą
INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 300 € prekių vertė
  • Autodalys VEMO pristatymas su UPS
  • Automobilių dalys VEMO pristatymas su GLS
  • VEMO automobilių dalys pristatymas su DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • Atsarginės dalys VEMO pirkti su paypal apmokėjimo būdą
  • Autodalys VEMO pirkti su mc apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys VEMO pirkti su visa apmokėjimo būdą
  • Automobilių dalys VEMO pirkti su amex apmokėjimo būdą
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+370 52 14 24 44

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje