Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

VALEO Sankabos komplektas su prispaudimo plokšte, su sankabos disku, su atjungikliu, be smagračio SERVICE KIT3P for CONVERSION KIT

Atsiliepimai (0)
Sankabos komplektas 828538 (skersmuo 2 [mm]: 228 | skersmuo 1 [mm]: 228) pirkti pigūs thumb?id=7665449&lng=lt&ccf=94077793

301,32

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
  • Kodas: 828538
  • Gamintojas: VALEO
  • Tipą:
- +
Šios prekės sandėlyje nėra. Prašome pasirinkti kitą prekę.
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
VALEO Sankabos komplektas
Sankabos komplektas detalės
  • Produktų linija:   SERVICE KIT3P for CONVERSION KIT 
  • Papildomas straipsnis / informacija 2:   su sankabos disku, su atjungikliu, be smagračio 
  • papildomas gaminys / papildoma informacija:   su prispaudimo plokšte 
  • nauja dalis   
  • svoris [kg]:   6,045 
  • valdymo būdas:   slėgio jungiklio valdymas 
  • tik kartu su:   835089 / 835090 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
MERCEDES-BENZ 0002521105
MERCEDES-BENZ 0012500115
MERCEDES-BENZ 0012500215
MERCEDES-BENZ 0012502515
MERCEDES-BENZ 0012507215
MERCEDES-BENZ 0022500515
MERCEDES-BENZ 0062501104
MERCEDES-BENZ 0062503504
MERCEDES-BENZ 0062503604
MERCEDES-BENZ 0142505103
MERCEDES-BENZ 0152504703
MERCEDES-BENZ 0152504803
MERCEDES-BENZ 1110302605
MERCEDES-BENZ 1110302805
MERCEDES-BENZ 1110303705
MERCEDES-BENZ 1110304205
MERCEDES-BENZ 1242500201
MERCEDES-BENZ 12500115
MERCEDES-BENZ 12500215
MERCEDES-BENZ 12502515
MERCEDES-BENZ 12507215
MERCEDES-BENZ 142505103
MERCEDES-BENZ 152504703
MERCEDES-BENZ 152504803
MERCEDES-BENZ 22500515
MERCEDES-BENZ 2521105
MERCEDES-BENZ 62501104
MERCEDES-BENZ 62503504
MERCEDES-BENZ 62503604
VW 000141165
VW 141165
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
SKF
VKC 2519
NK
133338
TOPRAN
400 507
LuK
623 0559 00
LuK
624 0543 00
LuK
624 0543 10
LuK
624 1171 00
LuK
624 2157 00
LuK
624 2158 00
LuK
624 2187 00
LuK
624 2277 00
LuK
624 2284 00
LuK
624 2391 00
LuK
624 2872 00
LuK
624 3002 00
LuK
624 3011 00
LuK
624 3012 00
LuK
624 3019 00
LuK
624 3025 00
LuK
624 3026 00
LuK
500 0001 10
LuK
624 3115 00
LuK
624 3116 00
LuK
624 3131 00
LuK
500 0330 10
LuK
623 1668 00
LuK
623 2155 00
LuK
623 2188 00
LuK
623 3010 00
LuK
623 3072 00
LuK
623 3073 00
LuK
625 2189 00
LuK
625 3021 00
LuK
622 1667 00
LuK
622 2154 00
SACHS
3000 317 003
LuK
122 0169 10
LuK
122 0212 10
LuK
123 0256 10
LuK
322 0218 10
LuK
322 0268 10
LuK
323 0417 10
LuK
415 0028 11
LuK
415 0040 10
LuK
415 0200 10
LuK
600 0072 00
SACHS
1864 514 031
SACHS
1864 983 001
SACHS
1864 985 001
SACHS
3082 288 031
SACHS
3082 644 001
SACHS
3082 670 001
SACHS
3151 248 031
VALEO
801950
VALEO
835089
VALEO
835090
LuK
500 0920 10
LuK
622 2288 00
LuK
622 2289 00
LuK
623 2156 00
VALEO
828538
MAPCO
12893
VALEO
832195
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.23.030
JP GROUP
1130408619
JP GROUP
1330400719
JP GROUP
1330400819
JP GROUP
1330401819
JP GROUP
1330402219
JP GROUP
1330407019
DT
4.67262
KM Germany
010 2046
KM Germany
069 1099
KM Germany
069 1384
KM Germany
069 1386
TOPRAN
112 128
PROFIT
2530-2221
JP GROUP
1130408610
JP GROUP
1330400710
JP GROUP
1330400810
JP GROUP
1330401810
JP GROUP
1330402210
JP GROUP
1330407010
BLUE PRINT
ADU173017
BLUE PRINT
ADU173029
BLUE PRINT
ADU173302
BLUE PRINT
ADV1830137
BLUE PRINT
ADV183051
C KlasėE KlasėStufenheck 124 Serija
Sankabos komplektas tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ E Klasė Convertible (A124) E 200 (124.060)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ W124 Estate (S124) 200 TE (124.079)05.19861361998 ccm4M 111.940
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

VALEO Sankabos komplektas su prispaudimo plokšte, su sankabos disku, su atjungikliu, be smagračio SERVICE KIT3P for CONVERSION KIT



Įvertinti dabar

VALEO Sankabos komplektas su prispaudimo plokšte, su sankabos disku, su atjungikliu, be smagračio SERVICE KIT3P for CONVERSION KIT.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Sankabos komplektas (828538 Variklio numeris nuo: 34534) pristatymas su POSTNORD
  • Sankabos komplektas (Variklio numeris iki: 64330 828538) pristatymas su GLS
  • 828538 Sankabos komplektas (variklio kodas: 111.940) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 828538 Sankabos komplektas pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Sankabos komplektas ( 828538) VALEO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Sankabos komplektas (transmisijos tipas: mechaninė transmisija 828538) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje