Paieška pagal transporto priemonių
Autodalių katalogas

VALEO Sankabos komplektas su smagračiu, su prispaudimo plokšte, su sankabos disku, su atjungikliu KIT4P - CONVERSION KIT

Atsiliepimai (0)
Sankabos komplektas 835089 (papildomas gaminys / papildoma informacija 2: su smagračiu | stebulės profilis: 26,46 x 28,68) pirkti pigūs thumb?id=7278935&lng=lt&ccf=94077793

571,51

Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Prieinama
Pristatymas per 2-3 darbo dienas
  • Kodas: 835089
  • Gamintojas: VALEO
  • Tipą:
- +
Prekė pridėta į jūsų krepšelį
VALEO Sankabos komplektas
Sankabos komplektas detalės
  • Produktų linija:   KIT4P - CONVERSION KIT 
  • skersmuo [mm]:   228 
  • krumplių skaičius:   26 
  • Papildomas straipsnis / informacija 2:   su smagračiu, su sankabos disku, su atjungikliu 
  • papildomas gaminys / papildoma informacija:   su prispaudimo plokšte 
  • nauja dalis   
  • stebulės profilis:   28,68 x 26,46 
  • svoris [kg]:   23,811 
  • sankaba:   keitimas iš dvigubos į viengubos masės smagratį 
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]:   70 
  • Būklė: Jauns
OEM nuorodos numeris(-iai):
Gamintojų OE numeris
MERCEDES-BENZ 0012500115
MERCEDES-BENZ 0012500215
MERCEDES-BENZ 0012502515
MERCEDES-BENZ 0012507215
MERCEDES-BENZ 0022500515
MERCEDES-BENZ 0062501104
MERCEDES-BENZ 0062503504
MERCEDES-BENZ 0142505103
MERCEDES-BENZ 0152504703
MERCEDES-BENZ 1110302605
MERCEDES-BENZ 1110302805
MERCEDES-BENZ 1110303705
MERCEDES-BENZ 1110304205
MERCEDES-BENZ 12500115
MERCEDES-BENZ 12500215
MERCEDES-BENZ 12502515
MERCEDES-BENZ 12507215
MERCEDES-BENZ 142505103
MERCEDES-BENZ 152504703
MERCEDES-BENZ 22500515
MERCEDES-BENZ 62501104
MERCEDES-BENZ 62503504
VW 000141165
VW 141165
Kiti tinkami produktai įrašytam OEM NUMERIUI:
SKF
VKC 2519
TOPRAN
400 507
LuK
623 0559 00
LuK
624 0543 00
LuK
624 0543 10
LuK
624 1171 00
LuK
624 2157 00
LuK
624 2158 00
LuK
624 2187 00
LuK
624 2277 00
LuK
624 2284 00
LuK
624 2391 00
LuK
624 2872 00
LuK
624 3002 00
LuK
624 3011 00
LuK
624 3012 00
LuK
624 3019 00
LuK
624 3025 00
LuK
624 3026 00
LuK
500 0001 10
LuK
624 3115 00
LuK
624 3116 00
LuK
624 3131 00
LuK
500 0330 10
LuK
623 1668 00
LuK
623 2155 00
LuK
623 2188 00
LuK
623 3010 00
LuK
623 3072 00
LuK
623 3073 00
LuK
625 2189 00
LuK
625 3021 00
LuK
622 1667 00
LuK
622 2154 00
LuK
122 0169 10
LuK
122 0212 10
LuK
322 0218 10
LuK
322 0268 10
LuK
415 0028 11
LuK
415 0040 10
LuK
415 0200 10
LuK
600 0072 00
SACHS
1864 514 031
SACHS
1864 983 001
SACHS
3082 288 031
SACHS
3082 670 001
SACHS
3151 248 031
VALEO
835089
VALEO
835090
LuK
500 0920 10
LuK
622 2288 00
LuK
622 2289 00
LuK
623 2156 00
VALEO
828538
MAPCO
12893
VALEO
832195
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.23.030
JP GROUP
1130408619
JP GROUP
1330400719
JP GROUP
1330400819
JP GROUP
1330401819
JP GROUP
1330402219
DT
4.67262
KM Germany
010 2046
KM Germany
069 1099
KM Germany
069 1384
KM Germany
069 1386
TOPRAN
112 128
PROFIT
2530-2221
JP GROUP
1130408610
JP GROUP
1330400710
JP GROUP
1330400810
JP GROUP
1330401810
JP GROUP
1330402210
BLUE PRINT
ADU173017
BLUE PRINT
ADU173029
BLUE PRINT
ADU173302
BLUE PRINT
ADV1830137
BLUE PRINT
ADV183051
C KlasėE KlasėStufenheck
Sankabos komplektas tinka šiems automobilių modeliams
Gamintojas/Modelis/TipasPagaminimo metai (nuo - iki)AGCilindrų darbinis tūrisCil.Variklio kodas
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ C Klasė T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ E Klasė Coupe (C124) E 200 (124.040)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė Saloon (W124) E 200 (124.019)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ E Klasė T-modell (S124) E 200 T (124.079)06.19931361998 ccm4M 111.940
MERCEDES-BENZ sedanas (W124) 200 E (124.019)10.19921361998 ccm4M 111.940
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Produkto įvertinimas

VALEO Sankabos komplektas su smagračiu, su prispaudimo plokšte, su sankabos disku, su atjungikliu KIT4P - CONVERSION KIT



Įvertinti dabar

VALEO Sankabos komplektas su smagračiu, su prispaudimo plokšte, su sankabos disku, su atjungikliu KIT4P - CONVERSION KIT.

INFODĖŽĖ

Nemokamas pristatymas

Kiekvienam pristatymui nuo 110 € prekių vertė
  • Sankabos komplektas (835089 skersmuo 2 [mm]: 228) pristatymas su POSTNORD
  • Sankabos komplektas (versija: CPOS 835089) pristatymas su GLS
  • 835089 Sankabos komplektas (skersmuo 1 [mm]: 228) nosūtīšana ar DHL
:

Saugus prisijungimas

Mokėjimo būdai
  • 835089 Sankabos komplektas transmisijos tipas: 717.412, 717.413 pirkti su PayPal apmokėjimo būdą
  • Sankabos komplektas (transmisijos tipas: mechaninė transmisija 835089) VALEO pirkti su VISA apmokėjimo būdą
  • Sankabos komplektas (Pavarų dėžės numeris nuo: 6410205 835089) pirkti su MasterCard apmokėjimo būdą
  • Hypovereins Bank
Pirmadienis - Penktadienis: 09.00 - 19.00

KLIENTŲ KARŠTOJI LINIJA

+37052220699

Adresas

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Vokietija
Rodyti žemėlapyje